משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 18:27

כמעט בטוח שלא. לפחות לא 2021. הצוות של אודיסי מפתח את G&M, להבנתי כל הצוות במלואו. כמובן שב"כל הצוות" הכוונה היא לצוות הבסיס של AC O, לא לכל הצוותים הצדדיים שעזרו בפיתוח שלו ובוודאי כבר כן עברו לייצר דברים לAC הבא. אבל, שני הצוותים הראשיים של הסדרה כרגע עסוקים. לכן המשחק הבא הוא די תעלומה לראשונה מזה הרבה זמן (מצד שני הצוות של אודיסי עשה רק את סינדיקט לפני כן, ככה שלא בשמיים שהוא משחק 2021 ויש כבר צוות חדש שקיבל את הפרנצ'ייז לידיים. פשוט קשה לי להאמין שיוביסופט יתנו משחק דור הבא מלא שאמור פעם נוספת להגדיר את המותג לצוות חדש).

אולי יוביסופט ירצו לתת קצת הפסקה אמיתית לסדרה לקראת הדור הבא, אנחנו יודעים שהם עושים שינויים קיצוניים לאחרונה.
בכל מקרה הצוות ה'ראשי', אם יש כזה, הוא הצוות הזה של מונטריאול עם אשרף בראש. הם עשו את אוריג'ין שהיה סופר חשוב ליוביסופט מבחינת מיתוג מחדש, והתאוריה שלי הייתה שהם ידלגו על 2020 ויעו משחק דור הבא מלא ב2021. זה לא המצב, ולכן אם הם יעשו את המשחק הבא הוא במינימום 2023... לא סביר, אבל אולי.
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 30 אפריל 2020, 18:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אפריל 2020, 18:29

סביר להניח,אני לא רואה אותם משהים את הסדרה לשנה עוד פעם,נראה שמעגל פיתוח של 3 שנים הוא די הסוויט ספוט עבורם..*מתפלל שהמשחק הבא יהיה ביפן*

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אפריל 2020, 18:31

Stick כתב:כמעט בטוח שלא. לפחות לא 2021. הצוות של אודיסי מפתח את G&M, להבנתי כל הצוות במלואו. כמובן שב"כל הצוות" הכוונה היא לצוות הבסיס של AC O, לא לכל הצוותים הצדדיים שעזרו בפיתוח שלו ובוודאי כבר כן עברו לייצר דברים לAC הבא. אבל, שני הצוותים הראשיים של הסדרה כרגע עסוקים. לכן המשחק הבא הוא די תעלומה לראשונה מזה הרבה זמן (מצד שני הצוות של אודיסי עשה רק את סינדיקט לפני כן, ככה שלא בשמיים שהוא משחק 2021 ויש כבר צוות חדש שקיבל את הפרנצ'ייז לידיים. פשוט קשה לי להאמין שיוביסופט יתנו משחק דור הבא מלא שאמור פעם נוספת להגדיר את המותג לצוות חדש).

אני לא יודע כמה שאפתני G&M ואני בטוח שיובי לא תתעדף אותו על פני משחק ראשי של AC בשום מצב. הרי רק בסטודיו מונטריאול שלהם יש איזה 800 עובדים אם אני זוכר נכון את המספרים לא? בכלל,איך שיובי מפתחת זו תעלומה בפני עצמה- יש להם איזה 15 סטודיואים שפזורים בעולם שעובדים על כמה פרוייקטים במקביל כשבדרך כלל יש סטודיו 'ראשי' לכל פרוייקט ואולי בתוכו גם כן יש כמה צוותים? לא יודע,כל העסק מסובך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 18:40

כן, העסק מאוד מסובך ובגלל זה גם אם הם יכריזו עליו כמשחק 2021 מצוות חדש עדיין יכול להיות ש95% ממי שיעבוד עליו כבר עבדו על כמה וכמה משחקים בסדרה. אני לא חושב שמישהו באמת יודע מה הולך שם, ואני בטח לא כי לא ממש חקרתי אלא סתם שמעתי דברים לאורך הזמן. אבל, ממה שאני חושב שאני יודע -
G&M כן מפותח 'פול פאוור', כלומר לכל הפחות כל הצוות הראשי של AC O. אני מזכיר לך שהוא היה אמור לצאת בתחילת 2020 (כלומר... שנה וקצת של פיתוח), ככה שגם אם הוא לא AAA הם הלכו על צוות עצום וזמן מוגבל. בכל מקרה הוא נדחה ואפילו לא ראינו ממנו משהו מלבד טיזר במנוע, אז אין לדעת מה קורה איתו. אולי השאיפות עלו, אולי יוביסופט החליטו שהוא לא שווה את ההשקעה... בכל מקרה הוא עדיין קיים ומפותח בצורה רצינית למיטב ידעתי הדלה.
בקשר לצוותים... היה את הצוות הראשי של AC1-3, ובהתחלה רק הם נגעו בסדרה. אבל עם AC B וACR יוביסופט התחילו לפתוח את הפיתוח לעוד המון שת"פים בין סטודיואים. הצוות הראשי פיתח גם את AC U ולהבנתי נסגר (כלומר התפזר בתוך יוביסופט) לאחר מכן. הצוות שהיום נמצא במונטריאל בראשות אשרף זה הצוות של AC4, שהיה הנסיון הראשון שלהם וזכה להצלחה אדירה (וכנראה גם סימל את מה שיוביסופט היו מעדיפים שהסדרה תהיה, עולם פתוח אמיתי עם מלא תוכן). סינדיקט פותח כמשחק צד לצד יוניטי על ידי עוד צוות חדש, ויוביסופט כנראה היו מרוצים ממנו (הביקורות יחסית שיבחו, איכשהו, אני באמת שונא את המשחק הזה :)).
אז יוביסופט נתנו לצוות של אשרף את המושכחות למותג, אוריג'ין היה יציאה סופר קריטית מבחינתם. אודיסי הוא שוב משחק צד, וכנראה שליוביסופט יש תוכניות לפרנצ'ייז כי הם שלחו את הצוות שלו לבנות IP חדש. אני לא חושב שמישהו באמת יודע האם יש עוד צוות שהוקם במיוחד לAC דור הבא, ולמה בעצם לעשות את זה ולא להשאיר את המושכות אצל מונטריאל ואשרף (הרי משחק ראשון לדור חדש הוא בוודאות 'מכתיב קצב' מסוים).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 18:46

אגב, כן יש לי תאוריה. אולי הסדרה לא תנוח, אבל כן תבוא בכל שנה בצורה מעט שונה. נניח:
רימייקים. אולי יהיה לנו רימייק לAC1 או 2 שיתפסו שנים בין AC ARPG עצום כמו אודיסי. אולי הם יחזרו לשורשים עם משחקים מעט קטנים יותר, נניח AC קטן יותר עם פחות משאבי פיתוח, בעיר אירופית אחת כמו פעם. משהו יותר למעריצים ופחות חצי GAS.
הם יכולים לעשות הרבה דברים, להוציא את הוויצ'ר 3 שלהם כל שנה נשמע לי מוגזם ומבוא מאוד מהיר לעייפות, שזו הרי הייתה הבעיה שלהם תחילת הדור ועוד עם משחקים קטנים בהרבה.
לא אופתע אם אשרף ומנטריאל כן יעבדו על AC דור הבא ARPG עצום וכו' שיצא ב2023, ויהיה בעצם הAC האמיתי הבא. ובינתיים נראה את יוביסופט מוצאים דרכים אחרות כדי להשיר את המותג בחיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2020, 18:54

מקווה מאוד שהרימייקיםמםא יקרו... בטח לא בדור הקרוב. שיחכו עוד 2-3 דורות, ושיביאו לנו משחקים חדשים עד אז, יש להם את כח האדם לזה :)

הטריילר נחמד. מן הסתם זה לדור הנכחי ולפי התמונות באמת לא נראה מרשים מדי או משהו שלא ראינו, אבל הם כן יכולים לחדש באמצעות ה״פשיטות״ האלה. לעשות אותן ממש משימות שאתה בונה אסטרטגיה ומוציא אותה לפועל, עם מאות לוחמים במקביל ומלחמות בסדרי גודל שעוד לא היו בסדרה, או שלא היו אפילו בסדרות אחרות, בתקווה.
אני אמתין להדגמת גיימפליי מקיפה אבל הכי חשוב לי זה מערכת הקרב, בלי שינוי רציני שם - גם קרבות של אלפים לא יגרמו לי לקנות אותו.

או כמו שפייג׳ כתב במלים אחרות לגמרי - ״יאללה, תביאו כבר את AC יפן הפיאודלית לדור הבא בלבד, ושהוא ירגיש כמו ריבוט לסדרה״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2020, 19:00

רגע, הצוות של 4 (אשרף) הוא לא זה שעושה את ולהאלה?

בנוגע לאיך שיובי עובדים עם צוותים בכל העולם. להבנתי יש להם צוותים שמתמחים בדברים מאוד ספציפים, למשל יש להם צוות שמתמחה בבנית העולם ואיך שהבנתי את זה (מהפיתוח של יוניטי) הסטודיו הראשי כמעט ומנותק מההליך הזה לגמרי, כך שבעצם פתאום ביום בהיר אחד נופלת עליהם פריז שלמה והם בונים את המשימות מסביב לעולם שצוות העולם זרק עליהם. זאת הייתה אחת הבעיות בתקופת יוניטי, אפס חזון, פשוט החלטה על "הולכים על תקופת X" והצוותים השונים היו עובדים בכדי לבנות את כל המסביב בזמן שהצוות הראשי בשלב כלשהו מקבל ערימות של תוכן ומנסה לבנות מהן משחק AC קוהרנטי. אני לא חושב שזה עובד ככה יותר מאז אוריג'ן, אבל לפחות יוניטי פותח ככה.

בנוסף, יוביסופט עושה את כל ה-outsourcing שרוב החברות עושות לכל מני חברות סיניות וקוראניות פנימית. כלומר יש להם סטודיואים במזרח שעושים עבודה שחורה וזה כנראה זול להם יותר מאשר לעשות outsourcing. זה חלק מהמקור של המספר עובדים המטורלל שעובד על משחקי AC, כי אנשים שלרוב לא נספרים בכלל בקרדיט של משחקים אחרים (לרוב פשוט מציינים "אנימציות נוספות חברת Y") במשחקי יובי הם עובדים מהשורה ביובי-חור-תחת-כלשהו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אפריל 2020, 19:12

התאכזבתי מהחשיפה. טריילר CGI משמים, פעם הם היו עושים טריילרים מבריקים, עם איזה קטע או סיפור קטן, הפעם זה סתם היה מייקל ביי ולזרוק את כל המטבח פלוס הכיור. חסר השראה.

התמונות מראות שכמובן זה משחק דור נוכחי לכל דבר, ומכל הפרטים שיצאו אין שום דבר שמתבלט. בקיצור סתם באסה, הדבר היחיד שמעניין ממנו זה איזה פיצ׳ר דור הבא יובי תעשה איתו, אי אפשר לקחת להם את זה שהם מאוד טכנולוגיים ותמיד רצים קדימה עם החומרות (הם מהמפיצות הגדולות הראשונות גם שבדרך כלל זורקות את הדור הקודם לכלבים ומייצרות משחקי דור הבא בלבד) ככה ושבדרך כלל אפילו בקרוס ג׳ן הם הולכים קצת רחוק יותר מהממוצע של להדביק רזולוצייה גבוהה יותר ופריימרייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2020, 19:17

עוד תמונות:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 19:26

DrKeo כתב:רגע, הצוות של 4 (אשרף) הוא לא זה שעושה את ולהאלה?

כן. AC4>AC ORIGINS>ACV
הם כרגע כביכול הצוות ה'ראשי', אז השאלה היא אם הם אלו שמפתחים את AC V שמסתמן כרגע כעוד יציאה הן מבחינה אומנותית והן מבחינה טכנית (יש גבול טכני ברור לקרוס ג'ן), מי עושה את הAC הגדול הבא שיהיה דור הבא לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2020, 19:33

או שיוביסופט החליטו שהם הגיעו לנוסחה החדשה הטובה (אוריג׳ן ואודסי) והם יתקעו עליה עכשיו שנים כמו שAC ישב על אותה נסוחה כמעט עשור. כלומר פלוס שדרוגים גרפים.

בכל מקרה כמו ש4 הגיע מצוות שבא ״משום מקום״ וכך גם אודסי, אולי גם זה של 2021 או 2022 יגיע ממקור שכזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 19:50

אבל שניהם, בהגדרה, היו משחקי צד. בדיוק כמו ACV לפי איך שזה נראה.
יבוא המשחק ש"יגדיר מחדש" את הסדרה. זה היה AC 2, זה היה AC 3 (אחרי ACR וB), זה היה AC U, וזה היה AC ORIGINS. המשחקים האלו באופן קבוע מפותחים על ידי צוות מנוסה עם כיוון חדש וברור. שלושה משחקים די אותו דבר, דור חדש... הבמה מוכנה למשחק AC "מגדיר מחדש" ב2021 או מתי שזה לא יהיה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אפריל 2020, 20:10

ואללה לא הייתי רוצה אחד ביפן כבר.. חלאס.. סקירו, ניהו, טסושימה. נראה לי מיצינו לתקופה הקרובה..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2020, 20:54

אבל כל אלו לדור הנכחי, הקפיצה יכולה להיות פסיכית...
ובכל אופן אני אישית לא שיחקתי באף אחד מהמשחקים שציינת... בטסושימה אשחק כנראה, אבל הוא כם היחיד שנחמד "עולם פתוח" מתוך כל הרשימה... אז באופן אישי יש לי צמא לא קטן לעולם פתוח בסביבה הזו, בטח מיוביסופט שנוהגים לקחת את העולמות שלהם ברצינות, ולפחות בזה מצליחים כל פעם מחדש.

בכל אופן מלבד יפן הפיאודלית מה כבר עוד נשאר להם, שהם לא עשו?
סין/מונגוליה, זה אחד...
רוסיה בתחילת המאה ה-20, זה שניים... אם כי מבחינה עיצובית זה לא יהיה הכי מעניין
הודו, בתקופות מסויימות.
אולי משהו בעיר עתידנית...

אבל מההסיטוריה, אני באמת לא רואה המון מקומות מאוד מיוחדים שיהיו מעניינים יותר, עיצובית, תרבותית ואפילו מבחינת גיימפליי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 21:14

AC ביפן בטוח יהיה מעניין, וגם רוב המערכות שם גם ככה כאילו נבנו למשחק נינג'ה. אבל גם מבחינתי זו ממש לא האופציה הראשונה.
האמת, הייתי רוצה בעיקר לראות משחק AC ימי הביניים אמיתי. אמנם ACV איכשהו מתקרב לזה, אבל החלום שלי זה AC פאודלי אמיתי. בגלל זה אני לגמרי בסדר עם רימייק לAC1. זה אולי לא ממש הימי ביניים באירופה שאני מחפש, אבל זה מספיק קרוב בסטינג מבחינתי. והעיצוב גיימפלי שלו היה כל כך עקום, שרימייק מודרני יהיה חייב לבנות הכל מאפס. תנו לי את כל הערים מהמשחק ההוא בנויות כנו שמשחקי AC למדו לבנות מאז, מחוברות בעולם פתוח רציף עם הרבה סביבה טבעית באמצע (כמו שמצרים בAC O הייתה נויה), וזה נשמע לי כמו אחלה משחק :).
בכלל, אם יחליטו לקרוץ למעריצים עד הסוף איתו ולמקד את המשחק בהתנקשות של בוסים, בהתגנבות חברתית בתוך קהל, ובניווט בתוך הערים הצפופות כשצריך לברוח (כן, בעיקר בא לי משחק AC שצריך לברוח בו), ובעצם לעשות את הAC שAC1 היה אמור להיות בחזון שלו, אני אהיה מאושר. אבל, כן, זה כנראה לא יקרה... זה כנראה עדיין יהיה ARPG עם מאות משימות ומערכת קרב ארקידית ודלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2020, 21:23

אין לי שום התנגדות שיעשו זאת במקביל, אבל אני שואל על מקומות ותקופות שהם ממש לא נגעו בהם בשום משחק AC רציני (כי נגיד היה רוסיה באיזה משחק מובייל נדמה לי)...
הם עשו ימי הביניים ומזרח תיכון, הם עשו אפריקה, עשו איים ופיראטים, עשו יוון עתיקה, עשו איטליה ברנסס, עשו את אמריקה + אינדיאנים, עשו את לונדון של המאה ה-19 ואת פריז של המהפיכה...
מלבד מזרח אירופה ואסיה - הם די כיסו את הדברים הייחודיים מאוד, שניתן לזהות ברגע את התקופה והאווירה. סין/מונגליה, יפן, רוסיה, הודו. זה מה שאני מצליח לחשוב עליו, אחרי הויקינגים.
טוב, אולי אפשר גם משהו על אסקימוסים/אינואטים/וואטאבר, אבל עם כל הכבוד, הסביבות הולכות להיות ממש משעממות, ולקפוץ מאיגלו למטה לשלג לא ירשים בדמו החשיפה יותר מדי אנשים :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 21:30

אל תגזים, הם יכולים לעשות עוד מלא דברים. סתם, אתה יכול להיות מתנקש גאלי בתקופת התפורות האימפריה הרומית לדוגמה. ואם כבר האימפריה הרומית, מה עם משחק סביב הסיפור של ישו? יושב להם טוב על הlore...
ובעולם של ימי הביניים אפשר לספר מאה סיפורים ממאה תקופות שונות ובמקומות אחרים והכל יכול להיות ייחודי. זה יכול להיות משחק בעולם מתפורר במגפה השחורה, זה יכול להיות סיפור על פלישת המונגולים, יכול להיות סיפור על פוליטיקות של ממלכות אירופאיות, על האינקויזיציה הספרדית... לא יודע, אני סתם זורק. אבל זה לא נכון להגיד שזה שיש משחק בארץ הקודש בתקופת מסעות הצלב זה סוגר את כל הסטינג. יש ל כך הרבה דברים מגוונים מאוד שאפשר לעשות.

אבל כן, יהיה AC יפן כנראה כי זה מתבקש. וגם AC סין בתקופת הthree kingdoms, ואולי גם הודו באמת. ומה עם AC WW2? ואפשר לעשות משחק AC שבו אתה קרוב לאלכסנדר מוקדון והמשחק מתפתח מיוון דרך פרס ועד להודו... בקיצור, אני סתם זורק בשלוף מהראש וכבר יש לי שתי דורות של משחקי AC, אני בטוח שאנשים שמשלמים להם על זה יכולים לעשות עבודה אפילו יותר טובה :).

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 אפריל 2020, 21:40

ולחלק החשוב ביותר:

200$

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2020, 23:42

Stick כתב:אל תגזים, הם יכולים לעשות עוד מלא דברים. סתם, אתה יכול להיות מתנקש גאלי בתקופת התפורות האימפריה הרומית לדוגמה. ואם כבר האימפריה הרומית, מה עם משחק סביב הסיפור של ישו? יושב להם טוב על הlore...
ובעולם של ימי הביניים אפשר לספר מאה סיפורים ממאה תקופות שונות ובמקומות אחרים והכל יכול להיות ייחודי. זה יכול להיות משחק בעולם מתפורר במגפה השחורה, זה יכול להיות סיפור על פלישת המונגולים, יכול להיות סיפור על פוליטיקות של ממלכות אירופאיות, על האינקויזיציה הספרדית... לא יודע, אני סתם זורק. אבל זה לא נכון להגיד שזה שיש משחק בארץ הקודש בתקופת מסעות הצלב זה סוגר את כל הסטינג. יש ל כך הרבה דברים מגוונים מאוד שאפשר לעשות.

אבל כן, יהיה AC יפן כנראה כי זה מתבקש. וגם AC סין בתקופת הthree kingdoms, ואולי גם הודו באמת. ומה עם AC WW2? ואפשר לעשות משחק AC שבו אתה קרוב לאלכסנדר מוקדון והמשחק מתפתח מיוון דרך פרס ועד להודו... בקיצור, אני סתם זורק בשלוף מהראש וכבר יש לי שתי דורות של משחקי AC, אני בטוח שאנשים שמשלמים להם על זה יכולים לעשות עבודה אפילו יותר טובה :).

כן, יש הרבה סיפורים, אבל אני מדבר על SETTING יותר. והיה כבר רומא באוריג'ינס, לא?
פשוט את כל המקומות האייקוניים הם די סימנו.
ובמשחק AC לפחות לפי איך שאני רואה את הסדרה - צריך מקום שכיף לעשות בו גם פרקור, וכדאי שיהיו מבנים יפים, שכיף לקפץ ביניהם, ולא שממות... בגלל זה משחק AC בעתיד הוא מאוד מתבקש, אבל בהסטוריה יש עוד מעט מקומות שלא לקחו אותנו אליהם. הדור הבא יכול להיות אדיר לזה. אז שיחקרו אותם קודם, ואז בדור שאחריו שיעשו רימייקים למשחקים הישנים יותר שלהם או משחקים חדשים במקומות מאוד דומים למשחקים הישנים יותר שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 00:15

Laskin כתב:
Stick כתב:אל תגזים, הם יכולים לעשות עוד מלא דברים. סתם, אתה יכול להיות מתנקש גאלי בתקופת התפורות האימפריה הרומית לדוגמה. ואם כבר האימפריה הרומית, מה עם משחק סביב הסיפור של ישו? יושב להם טוב על הlore...

כן, יש הרבה סיפורים, אבל אני מדבר על SETTING יותר. והיה כבר רומא באוריג'ינס, לא?
פשוט את כל המקומות האייקוניים הם די סימנו.
ובמשחק AC לפחות לפי איך שאני רואה את הסדרה - צריך מקום שכיף לעשות בו גם פרקור, וכדאי שיהיו מבנים יפים, שכיף לקפץ ביניהם, ולא שממות... בגלל זה משחק AC בעתיד הוא מאוד מתבקש, אבל בהסטוריה יש עוד מעט מקומות שלא לקחו אותנו אליהם. הדור הבא יכול להיות אדיר לזה. אז שיחקרו אותם קודם, ואז בדור שאחריו שיעשו רימייקים למשחקים הישנים יותר שלהם או משחקים חדשים במקומות מאוד דומים למשחקים הישנים יותר שלהם :)

סין, מקסיקו, דרום אמריקה, אוסטרליה, הודו, רוסיה, בערך כל מדינה אפריקאית קיימת, גרמניה, וכו'? ומה עם אזור שהיה כבר אבל בתקופה אחרת לגמרי? אתה מדבר כאילו יבשו את הבאר אבל הם לא גרדו את פני השטח עדין. יפן זאת אופציה טובה, אבל יש הרבה אופציות טובות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מאי 2020, 00:26

עשו אפריקה באוריג'ינס, וכנראה גם התקופה הכי מעניינת לעשות שם, כנראה, עבור משחק כמו AC... אז על זה אפשר לסמן וי, אוסטרליה תהיה מקום די משעמם מבחינת "עיר", לדעתי, אלא אם אתה עושה את זה בסידני של היום... ו"עיר" זה מה שצריך להדגיש בעיניי עם יתרונות הדור הבא, גרמניה כבר היו דברים דומים מספיק אבל אני מניח שכן, אפשרי ועדיין לא עשו ממש את זה... אני פשוט מדבר על משהו שנראה אחרת לגמרי. אסתטיקה שונה ואווירה שונה, שתתן אופציה גם לשינוי רציני בסדרה, ויש אמנם המון מדינות בעולם עם ערים גדולות *כיום* אבל בעבר היו קצת פחות, בטח בקטע "אייקוני". בגלל זה אפילו רוסיה תהיה מקום משעמם, יחסית ליפן או סין. מה גם שנינג'ות, סמוראים... לא יכול לחשוב על שום תקופה או מקום שמתקרב לזה ומתאים יותר לסדרה כמו AC. כל זאת בנוסף כמובן לטבע והנופים שם. זה הריבוט שהם צריכים :P

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 מאי 2020, 01:15

ובכל זאת הם הצליחו להסתדר לא רע עד עכשיו בלי משחק ביפן :).
וברצינות, אני ממש לא מסכים עם הגישה שלך. אתה לוקח משחק, שם איקס של 400 שנים קדימה ו400 שנים אחורה, ורדיוס של אלף קילומטר ושם את הכל בקטגוריה של אותו סטינג. זה ממש לא נכון.
מה הקשר בין אוריג'ין שמתקיים בשנת 50 לפנה"ס בערך, במצרים הפרעונית, עם סטינג ומיתולוגיה מצריים, ועם משלחת של רומאים ברשות יוליוס קיסר שמגיעים לקראת סוף המשחק, לבין משחק שיתקיים בסביבות שנת 400 לספירה, ביערות של מרכז אירופה הברברית, תחת שליטת האימפריה הרומית המתפוררת, המושחתת, החלשה. ואתה לומד להיות מתנקש שם, ביערות, ואז במוצבים רומיים, ואחר כך בערים, ולבסוף בביזת ושריפת העיר העצומה רומא.
כלומר, כן... יש רומאים באוריג'ין. אבל להגיד שזה וזה אותו סטינג זה לא נכון.

גם משחק בימי הביניים זה לא סטינג אחד, אלו מאות שנים שנים וכמעט חצי עולם. אני מסכים שזה יותר דומה במובן מסוים, אבל גם AC 1 וגם AC V מאוד קרובים בזמנים במובן הזה. אני לא יודע בדיוק מתי מתרחש המשחק, אבל זה מה, 300 שנים בערך מAC 1? גם AC 2 הוא משהו כזה לפי זכרונח. אתה מרגיש שהם ממחזרים סטינג? כי בעיניי זה די ברור שיש הבדל משמעותי בין AC V לAC 1 מבחינת הסטינג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מאי 2020, 01:34

בטח שיש הבדלים, כמו שיש בין לונדון לברלין או בין יוון לרומא ובכל תקופה זה נראה קצת ולמי שמעמיק אז הרבה אחרת... אבל זו לא אסתטיקה שונה לחלוטין כמו יפן/סין או עיר עתידנית, למשל.

וכן, כמובן שיום יבוא וAC WORLD יצא, ואז יהיה לנו תקופות לחקור את כל כדור הארץ במקביל, של אותה תקופה בערך, אבל עד אז... אני רוצה כיוון שעוד לא היה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 02:02

על פי הגישה הזאת טרילוגית אציו, סינדיקט ויוניטי הם אותו משחק כי הם מתרחשים כולם בעיר אירופאית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 מאי 2020, 02:40

וAC4? אתה משחק שם את הסבא של קונור (הצעיר) מAC3, וזה באותה יבשת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים