משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 12:28

חוץ מאשר ב-GTA יש משחק שבו אם אתה פוגע בהולך רגל מגיע אמבולנס? כלומר, אני לא הייתי משווה את המשחק ל-GTA, לא הייתי משווה אף משחק ל-GTA בנושאים האלה. אבל איך נגיד העיר שלו ביחס ל-WATCH DOGS?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 דצמבר 2020, 12:58

זוכרים את Devotion? משחק אימה מהחבר'ה של Detention (המצוין,יש לומר) שיצא בתחילת 2019,והצליח לעצבן את הסינים עד כדי כך שהמפתחת נאלצה להסיר אותו ממכירה ולהוריד פרופיל בכמעט שנתיים שחלפו מאז.
אני חושב שהייתה אפילו איזו אוניברסיטה בארה"ב שהצליחה להשיג עותק פיזי שלו ל"מטרות שימור" או משהו כזה.
אז בקיצור,המפתחת חברה ל-GOG והם הולכים למכור מחדש את המשחק בעוד יומיים,ולפי הטוויט נשמע שהתוכן הולך להיות זהה,כולל ההשוואה בין נשיא סין לפו הדוב..אבל היי,הם באמת דומים.
אגב,בתקופה הקצרה שהמשחק היה באוויר,הוא קיבל המון שבחים כך שמעבר לניצחון חופש הביטוי,גם אם באיחור גדול,יש כאן גם אחלה משחק אימה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2020, 13:07

עניין האמבולנס הוא רק דוגמא אחת מתוך המון, המון דברים דומים כפי שאתה מכיר ויודע... וכן - WD הוא כנראה המתחרה הכי "רציני" של GTA מהבחינה הזו, והוא עדיין נמצא 2 דורות מאחור בערך. חבל לי ששום משחק לא מתקרב בכלל ואפילו לא ממש מנסה, וכן היו לי תקוות שCDPR ינסו לעשות פה משהו שמזכיר את זה. לא נורא, בסוף זה RPG בראש ובראשונה ואחד לא רע בכלל, גם אם נורא רציתי אלמנטים של סנדבוקס. אולי במשחק הבא שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 דצמבר 2020, 13:16

DrKeo כתב:
Laskin כתב:כן אבל הדמויות עדיין מגיבות בצורה מטופשת לדברים שקורים, סה״כ יש יותר צפיפות של אותו דבר - שהוא לא מאוד אינטראקטיבי.
חבל, באמת קיוויתי שיהיה משחק עולם פתוח שאיכשהו יתקרב למה שיש בGTA3 מהבחינה הזו :)

אבל הבנתי שיש בפס4 למשל דברים כמו שכשקהל מפוחד (נניח ירית באקדח ברחוב), אם תעשה סיבוב 360 כל הקהל המפוחד יעלם. כנ"ל על מכוניות שחסומות על ידי משהו. המכוניות נוסעות על קו קבוע ואם משהו חוסם אותן, הן נעמדות ונוצר פקק. להבנתי בגרסת הפס4 סיבוב 360 פשוט מעלים את המכוניות התקועות אבל ב-PC לא הקהל ולא המכוניות נעלמים ככה. לפי מה שאנשים ששחקו בגרסת ה-PC, כולל ג'ון לינרמן, זאת העיר עולם פתוח הכי מרשימה EVER וג'ון אפילו הגדיל להגיד שהוא שונא ערים בעולמות פתוחים אבל הוא מוצא את עצמו נשאב לעיר של סייברפאנק כי היא כל כך אימרסיבית ובנויה יותר כמו שלבים, פחות כמו GRID משמים.

אני חושב שעדין לא הבנו את עומק הבעיות בגרסאות הדור הקודם. לדעתי דברים עובדים שם שונה ברמת ה-AI של המכוניות והאזרחים בכדי להקל על היגואר. אני משער שנצטרך לחכות ולראות אבל נראה שיש דברים שנעשים בגרסת הפס4 בכדי לפתור בעיות AI (כמו המכוניות שנתקעות כשחוסמים אותן) שלא נעשים ב-PC כך שאני לא אהיה מופתע אם יש פיצ'רים של ה-AI שחסרים בגרסת הדור הבא.

ההבדלים בין הגרסאות לא מתבטאים באיך הAI מגיב ומה ניתן לעשות בסביבה אלא בכמות נטו של מספר הולכי רגל (דרך אגב, יש לא מעט בפס4 פרו, זה לא שהעיר ריקה לחלוטין).

יש פקקים, אבל זה מגוחך, לדוגמא - היתה משימה שאיזה תאגיד הגיע (מתוסרט) וחסם את הכביש, המכוניות עמדו בטור ואיש לא זז, רק צפירה פה ושם, במקביל אני בא עם הנשק, איש לא מגיב, סתם יושבים כמו מפגרים באוטו, לא מנסים לעקוף, לא מגיבים, תקועים במקום. מכוון את הנשק? לא מנסים לברוח אפילו, לא זוכר אם הם אפילו נראו מפוחדים, רק אם ארה עליהם הם יצאו מהאוטו וירעדו באותה אנימציה קבועה לצידו.

המקסימום אינטרקציה שיש לך עם NPC זה שחלקם יודעים להחליף משפט בודד, הם אפילו לא מגיבים לך, קפואים באותה פוזה ולא זזים.

ככה גם האנשים ברחוב, אתה לא יכל ליצור דברים עם הקהל, לנהל מרדפים עם המשטרה, כלום - שבלונה. זה לא התקדם בכלום ממה שהיה בWitcher 3. הם פשוט לא יודעים לעשות sandbox, נראה לי שגם לא מנסים.

למעשה אתה רץ מסימן שאלה, לאירוע אלימות למשימה הבאה, העיר היא סתם תפאורה, זה בדיוק איך שהתנהלו ערים בWitcher 3, הם היו גם רק סתם תפאורה ללא שום אינטרקציה.

גם הבחירה העיצובית שהמשטרה עושה Teleportation למקום שלך ולא מגיעה פיסית משום מקום ברגע שאתה מבצע פשע היא מגוכחת, בGTA אני זוכר הייתי רוצה להשתטות? הייתי הולך לפינה בבית חולים, יודעים שהמשטרה מחוייבת לבוא מהדלת, לנהל קרב מטופש בכניסה וכו... פה? פוף, מקיפים אותך משום מקום, אין שום הגיון. ברחת מטר עם הרכב אפילו עם שני כוכבים? אין אסקלציה, איש לא רודף אחריך, כלום.

לטעמי הAI שבור לכל אורך המשחק, זה מתבטא גם בהתנהגות האגרסיבית חסרת ההיגיון בקרבות לדוגמא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 13:26

טוב, אני לא שחקתי עדין בעצמי. כלומר, שחקתי, אבל איזה 10 דק' רק לבדוק קצת שיט ולראות שאני אשכרה יכול לבחור בין בולבול נימול ללא נימול בתפריט דמות. אז אין לי ממש דיעה בנושא, רק זרקתי כמה דברים שראיתי ב-DF וברחבי טוויטר. כך או כך אני לא חושב ש-GTA זאת נקודת השוואה הוגנת, גם לא WD. הרי מדובר פה באשכרה דאוס אקס בעולם פתוח. אני משער שאני אחווה את המשחק בעצמי עוד כמה שבועות, אולי אחרי פאטצ' ינואר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2020, 13:53

כן, אבל אני לא מצפה לרמה של GTA V (למרות שיצא לפני 7 שנים) וגם לא לGTA 4, אלא יותר למשהו כמו GTA 3 :)
עולם אימרסיבי זה נהדר והם יצרו פה עיר מדהימה, אבל כשהאנשים בו מתנהגים כמו תסריט עם 3 אופציות בערך - זה מוציא קצת מהחוויה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 דצמבר 2020, 14:13

DrKeo כתב:אנשים בהסטריה כי זאת CDPR וזה המשחק הכי מצופה בערך EVER. אם זה היה GODFALL לאף אחד לא היה אכפת. היו לא מעט משחקים שעבדו כמו סייברפאנק בימיה האחרונים של הפס3 וה-360, אפילו GTAV רץ באיזה 20FPS כשהוא יצא. ומה עם סקיירים? קלאנקי, מלא באגים ומשפשף את ה-20FPS על הפס3. אני פשוט חושב שהקונספט של משחק שגדול על הדור לא ממש קיים יותר כי הכל מפותח קודם לדור הנוכחי, אבל זה היה נפוץ בהרבה בדור הקודם.

בכל מקרה, גרסאות הפס4/X1 כנראה לא היו צריכות להיות קיימות ואם הן לא היו קיימות, גרסת ה-PC יכלה לקבל יותר תשומת לב ולצאת נקיה יותר ממה שהיא. גם הוויצ'ר 3 כלל באגים שוברי משחק ובעיות ביצועים בשיגור ולקח ל-CDPR כמה חודשים להחליק הכל. אני משער שאז היינו יותר סלחנים כי זה היה המשחק קונסולה הראשון שהם שגרו בשיגור של המשחק (הוויצ'ר 2 הגיע ל-360 באיחור אלגנטי) ועכשיו הציפיות מ-CDPR גבוהות יותר.

הציפיות זה עניין משני, אנשים היו יותר סלחנים כי זה בעיקר לא היה אותו דבר..לא מבין למה אחרי כל העדויות שהצטברו אתם ממשיכים לעשות את ההשוואה הזאת? זה עניין של כמות ותדירות ואופי הבאגים וניכר שבסייברפאנק זה בליגה אחרת לגמרי וממש פוגם בחוויה באופן קריטי. מה גם שרוב המבקרים שיחקו בגרסת המחשב של סייברפאנק אבל את רוב הביקורות של הוויצ'ר 3 עשו על הפס4, בגרסה הנחותה יותר, ועדיין כמות התלונות על באגים הייתה מינמלית בהשוואה.

אפילו באגים מ ac unity יש שם.. יוביסופט צריכה לתבוע זכויות יוצרים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 14:24

לא אותו דבר באיזה קטע? במשחקי בת'זדה לדור של הפס3 היו השחתות של קבצי שמירה שמחקו לאנשים 100 שעות, קצבי פריימים של 20FPS, באגים של דמויות הולכות באויר או נעלמות, קווסטים שבורים שאי אפשר לסיים ועוד. זה כל כך שונה ממה שעובר עכשיו על סייברפאנק? המשחק מפוצץ באגים ויש לו בעיות ביצועים שזה בהחלט משהו שלא חווינו כמעט כל הדור הזה אבל היה די נפוץ במשחקי RPG גדולים בדור הפס3. ואגב, גם הוויצ'ר 3 היה שבור ביציאה שלו על הפס4. גם הוא רץ ב-20FPS וגם לו היו באגים שוברי קווסטים. אני חושב שסייברפאנק במצב יותר גרוע, אבל הוא גם משחק הרבה יותר שאפתני מהוויצ'ר 3 כך שאני משער שזה היה צפוי בצורה מסויימת.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 דצמבר 2020, 14:32

idan כתב:
DrKeo כתב:
הציפיות זה עניין משני, אנשים היו יותר סלחנים כי זה בעיקר לא היה אותו דבר..לא מבין למה אחרי כל העדויות שהצטברו אתם ממשיכים לעשות את ההשוואה הזאת? זה עניין של כמות ותדירות ואופי הבאגים וניכר שבסייברפאנק זה בליגה אחרת לגמרי וממש פוגם בחוויה באופן קריטי. מה גם שרוב המבקרים שיחקו בגרסת המחשב של סייברפאנק אבל את רוב הביקורות של הוויצ'ר 3 עשו על הפס4, בגרסה הנחותה יותר, ועדיין כמות התלונות על באגים הייתה מינמלית בהשוואה.

אני יכול לספר רק על חווית המשתמש שלי על pc עם 1070ti, המשחק רץ בממוצע על 50fps על הגדרות hige.
לא נתקלתי במכוניות מעופפות או סיפורי בלהות אחרים שמספרים ברשת, מצד שני, הנהיגה, התנהגות השוטרים וכל מיני בעיות ai שנתקלתי בהם הקטעים התגנבות פגעו באימרסיה של המשחק ולכן אני מחכה איתו עד הפאץ הבא.
לדעתי מבחינת חווית הפיסי המצב לא קטסטרופלי, עם זאת, אני מבין את הכעס של בעלי הקונסולות.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 דצמבר 2020, 15:12

ובגלל זה למשחקים של בת'זדה יצא שם מאוד רע באספקט הזה.. אבל גם לסקיירים הייתה גירסה או שניים "תקינות" באופן יחסי. הגרסה התקינה של סייברפאנק עדיין שבורה.. הוויצ'ר 3 לא היה שבור אפילו בגרסה הכי גרועה שלו, לא ככה. ושוב, אני בכלל לא מדבר על ביצועים למרות שהוויצ'ר 3 ממש לא רץ על 20fps בזמן גיימפלי באופן עקבי, זה פשוט לא נכון.
בוויצ'ר 3 היה איזה קווסט עם זאבים שלא יכלתי להשלים. ב RDR2 הייתי צריך לטעון שמירה ישנה ולמחוק שעות של גיימפלי בגלל איזה באג שגורם לך לפספס חלק מהדמויות במחנה שלך. אבל אלה דברים שמתמודדים איתם, שיכולים לקרות, שאנחנו סולחים עליהם במשחקים מהסוג הזה. בסייברפאנק מעבר לדברים האלה יש באגים שוברי Immersion שפשוט מוציאים אותך מהעולם של המשחק, וניכר מהרשמים עליו שהכמות והתדירות שלהם פשוט פוגמות בחוויה.. זה לא אותו דבר בעיני. ואם זה היה אותו דבר אז זה היה אמור לשחק בדיוק אותו תפקיד שזה שיחק בביקורות של הוויצ'ר 3, כי הם ביקרו את גרסת המחשב של סייברפאנק לא הקונסולות.. אז כל התאוריה על סלחנות כלפי משחק הקונסולות הראשון שלהם פשוט לא תופסת כאן.

ואביב, אני מסתמך על דברים שאני קורא, יכול להיות שיש גם אנשים עם חוויה מוצלחת יותר כמוך.. זה עניין של מזל אני מניח. אבל שוב, אני בכלל לא מדבר על ביצועים, אני דווקא מכבד אותם שהם כיוונו גבוה, גם אם זה בא על חשבון הגרסאות של הדור הנוכחי. ואני לא בביזנס של "כעס", זה לא ממש מעניין אותי.. אני מקסימום קצת מבואס שמשחק שמאוד ציפיתי לו לא יצא טוב כמו שחשבתי.. ולמרות שגם באלמנטים אחרים שלא קשורים למצב הטכני שלו עושה רושם שהוא יכול לאכזב, אני מניח שעוד חצי שנה/שנה מהיום הוא יהיה במצב הרבה יותר טוב מבחינה טכנית ואז נוכל לשפוט גם אותם בצורה נקיה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 15:31

לפחות למי שמשחק בגרסת ה-PC, לא יודע, אני איכשהו שומע מהם "שמעתי שיש בעיות אבל לי היה בסדר חוץ מאשר X/Y". כלומר כנראה שיש במשחק לא מעט באגים ונראה שטוויטר מציף אותם, בכל זאת המשחק מבוגבג ועכשיו עובר הליך QA על ידי 10 מליון אנשים במכה, אז כל באג אפשרי במשחק צף. אבל נראה שכשאתה מסתכל על חוויה אנדווידואלית של כל "סלב" ששחק במשחק, אצל רובם החוויה הייתה יחסית חלקה כל עוד הם שחקו בגרסת ה-PC. גם אצל החברים שלי ופה בפורום רואים טרנד של ראיתי באג פה ושם אבל לא משהו קטסטרופאלי.

בנוגע לביצועים של הוויצ'ר 3, ביערות, בביצות ובערים הוא לגמרי רץ ב-20FPS על הפס4. ואתה יודע מה ההבדל בין הוויצ'ר 3 לסייברפאנק? שהוויצ'ר 3 רץ על "הדור הבא", החומרה הכי חזקה בשוק, עם כמות מטורפת של זיכרון, אחלה רוחב פס זיכרון וב-2015 המעבד עדין היה חרא אבל כמובן לא חרא כמו שהוא היום. היום הפס4 היא ענתיקה, יש קונסולות דור הבא בחוץ והמשחק רץ ב-PC על מעבדים חזקים פי 10 ו-GPU חזקים פי 20. אם כבר אתה רוצה להשוות למשהו אז אולי ההשוואה ללוויצ'ר 3 על הסוויטצ' יותר מתאימה מאשר הוויצ'ר 3 על פס4. איך רץ הוויצ'ר 3 על הסוויטצ'? וואללה...

וכמובן שכמו שאמרתי כבר מקודם כמה פעמים, אני בדיעה שגרסאות הדור הנוכחי לא היו צריכות לצאת בכלל, המשחק הזה גדול עליהן. אולי עוד שנה אחרי שהמשחק עבר כמה פאטצ'ים ולמפתחים היה את הזמן לעשות את השינויים הנדרשים. אז כאן אין ויכוח בכלל. אבל גרסת ה-PC? לא יודע, מרגיש לי כמעט כמו כל RPG ענקי כשהוא רק יוצא - בעיות ביצועים ובאגים שמוחלקות בשבועות אחרי היציאה. כנ"ל על הוויצ'ר 3 אגב, אני לא חושב שאנשים באמת זוכרים איך הוא היה בשיגור, אני המתנתי איתו כמה שבועות לפאטצ' שמתקן את הבעיות החמורות עד ששחקתי בדיוק כמו שאני עושה עכשיו עם סייברפאנק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 דצמבר 2020, 16:15

הגרסה של הוויצ'ר 3 על הסוויטצ' נראית כמו פח אשפה, אבל היא לא שבורה. דווקא יחסית לחומרה אומרים שמדובר בסוג של הישג. אני ראיתי סרטונים על הוויצ'ר על הפס4 מהתקופה ההיא ולא ראיתי ביצועים כאלה.. אבל עזוב, זה בכלל לא משנה, סייברפאנק על הקונסולות (הישנות) לא מעניין אותי במיוחד, אם הייתי חושב שהוא יהיה ראוי למאכל אדם, עוד לפני שהוא יצא, כבר הייתי משחק על המחשב שלי שיכול לתת תוצאות טובות בהרבה.. אבל גם עליו ויתרתי מראש בגלל שסייברפאנק נראה לי כמו משחק דור הבא ורציתי לחוות את המשחק בצורה הטובה ביותר. אבל ההשוואה כאן היא לגרסת המחשב, במצב האופטימלי ביותר שלה, שנבנתה ומכוונת לחומרה חזקה בהרבה..

והעובדות אומרות שסייברפאנק בגרסת המחשב (על כרטיסי HIGH END משני הסדרות RTX של נוידיה בדר"כ) חטף מלא ביקורות על הבאגים, הוויצ'ר 3 על הפס4 או המחשב ממש לא.. חלק מהמבקרים ביקרו את זה בחריפות ועדיין נתנו למשחק ציון 9 (יכול להיות שהם חשבו שהוא שווה 10 בלי הבאגים? שהם האמינו ל cd red שהעניין יתוקן עם ה day 1 פאטצ'? ייתכן) מבקרים אחרים פשוט נתנו לו ציון נמוך.. ה 7.5 שהוא קיבל מ EZA , שבדר"כ מאוד נדיבים עם הציונים שלהם, ממחיש את זה בצורה הטובה ביותר - נאמר שם בפירוש שיש במשחק רגעים של greatness אבל זה פשוט לא מחזיק לאורך זמן כי המשחק, ובכן, שבור, וזה תמיד מוציא אותך מהחוויה. האם היו המון ביקורות שהתעקבו על המצב הטכני של הוויצ'ר 3? האם היו בכלל ביקורות שנתנו לוויצ'ר 3 ציונים נמוכים בעיקר על סמך זה שהוא "שבור"? אני לא זוכר דבר כזה.. לדעתי זו רוויזיה היסטורית מוחלטת, וההסבר למה המבקרים נהגו באופן שונה לא ממש מחזיק, אבל מילא.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 16 דצמבר 2020, 16:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 16:32

idan כתב:הגרסה של הוויצ'ר 3 על הסוויטצ' נראית כמו פח אשפה, אבל היא לא שבורה. דווקא יחסית לחומרה אומרים שמדובר בסוג של הישג. אני ראיתי סרטונים על הוויצ'ר על הפס4 מהתקופה ההיא ולא ראיתי ביצועים כאלה.. אבל עזוב, זה בכלל לא משנה, סייברפאנק על הקונסולות (הישנות) לא מעניין אותי במיוחד, אם הייתי חושב שהוא יהיה ראוי למאכל אדם, עוד לפני שהוא יצא, כבר הייתי משחק על המחשב שלי שיכול לתת תוצאות טובות בהרבה.. אבל גם עליו ויתרתי מראש בגלל שסייברפאנק נראה לי כמו משחק דור הבא ורציתי לחוות את המשחק בצורה הטובה ביותר. אבל ההשוואה כאן היא לגרסת המחשב, במצב האופטימלי ביותר שלה, שנבנתה ומכוונת לחומרה חזקה בהרבה..

והעובדות אומרות שסייברפאנק בגרסת המחשב (על כרטיסי HIGH END משני הסדרות RTX של נוידיה בדר"כ) חטף מלא ביקורות על הבאגים, הוויצ'ר 3 על הפס4 או המחשב ממש לא.. חלק מהמבקרים ביקרו את זה בחריפות ועדיין נתנו למשחק ציון 9 (יכול להיות שהם חשבו שהוא שווה 10 בלי הבאגים? שהם האמינו ל cd red שהעניין יתוקן עם ה day 1 פאטצ'? ייתכן) מבקרים אחרים פשוט נתנו לו ציון נמוך.. ה 7.5 שהוא קיבל מ EZA , שבדר"כ מאוד נדיבים עם הציונים שלהם, ממחיש את זה בצורה הטובה ביותר - נאמר שם בפירוש שיש במשחק רגעים של greatness אבל זה פשוט לא מחזיק לאורך זמן כי המשחק, ובכן, שבור, וזה תמיד מוציא אותך מהחוויה. האם היו המון ביקורות שהתעקבו על המצב הטכני של הוויצ'ר 3? האם היו בכלל ביקורות שנתנו לוויצ'ר 3 ציונים נמוכים בעיקר על סמך זה שהוא "שבור"? אני לא זוכר דבר כזה.. לדעתי זו רוויזיה היסטורית מוחלטת, אבל מילא.

הביקורות על סייברפאנק שבור הגיעו רק כשגרסאות הקונסולה נחשפו. לא ממש שמענו את זה כשרק גרסת ה-PC הייתה נגישה למבקרים (שמענו, אבל לא בעוצמה ששומעים עכשיו). כלומר ברור שגם בגרסת ה-PC יש באגים, אבל יש סיבה למה המשחק עמד על 91 מאיזה 50 ביקורות לפני שגרסת הקונסולות נחשפה וזה היה עוד לפני ה-2 פאטצ'ים שהם הספיקו להוציא מהשיגור. וכן, אני משער שהוא במצב פחות טוב מהווצ'ר בשיגור (לפחות נראה לי, לא שחקתי בו באמת עדין) אבל אני לא חושב שהוא במצב כל כך שונה ממשחקי בת'זדה בשיגור.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 דצמבר 2020, 16:36

אה? אני אשכרה לא חושב שראיתי אפילו ביקורת אחת ב DAY 1 שלא התעכבה על העניין הזה..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2020, 16:42

נדב אני מבטיח לך שאם כל הדיווחים על גרסת הPC נכונה אז זה יותר גרוע מבטסדה בשיגור... כאחד שהיה בשלוש השקות גדולות שלהם.

זה נכון שהיה את אסון הפס3 עם סקיירים אבל זו אשמת סוני והחומרה המחורפנת שלה הלקחים נלמדו מאז.

לא שסקיירים היה חף מבעיות או ירידות פריימים אבל ירידות הפריימים היו בערים ספציפיות. ומעבר לזה בזמנו בטסדה פתחה עמוד פיידבק לבאגים והבעיות ונציג הקהילה שלהם השתדל לענות לכולם.

עולם אחר לדעתי.

מה שכן המכשף 3 אכן היה על הפנים בשיגור על הפס4 מספיק בשביל לגרום לחלק מהאנשים לשים אותו על הולד ואין מה להראות לי סרטונים כי הייתי שם בזמן אמת :)

עם זאת הכעס שלי על CDPR זה שהמשחק שבור גם בפלטפורמה הראשית שלו על זה שגרסאות הקונסולות לא בוטלו. ועל זה שהמכשף לפחות היה ניתן לשחק בו אם אתה אחד שאולטרא מתפשר על החוויה שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 16:54

דווקא בביקורות שהתיחסו לבאגים, היו השוואות ישירות לסייקרים. נניח בביקורת של GI.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2020, 17:19

כי בהחלט היו באגים מטורפים זה היה משחק כל כך דינאמי וריאקטיבי שזה צפוי כמו שעידן אמר על RDR2.

אבל אני אתן לך דוגמא למה אני מתכוון בעמוד הפיידבק זה היה בערך ככה.

אני: היי בטסדה בעיר x הפריים רייט שלי יורד מ50Fps ל27.
וגם הפסקתי לקבל exp מהאויב הזה והזה.

בטסדה בעמוד הפיידבק: אנחנו יודעים ומתנצלים זה יתוקן בערך עוד שבועיים וחצי.

וכך היה.

פה אני לא רואה שום שקיפות מצד CDPR
בנתיים סטיק הביא "לא שמנו לב איך שזה רץ על הפס4"

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 דצמבר 2020, 17:26

Uncle Pey'j כתב:זוכרים את Devotion? משחק אימה מהחבר'ה של Detention (המצוין,יש לומר) שיצא בתחילת 2019,והצליח לעצבן את הסינים עד כדי כך שהמפתחת נאלצה להסיר אותו ממכירה ולהוריד פרופיל בכמעט שנתיים שחלפו מאז.
אני חושב שהייתה אפילו איזו אוניברסיטה בארה"ב שהצליחה להשיג עותק פיזי שלו ל"מטרות שימור" או משהו כזה.
אז בקיצור,המפתחת חברה ל-GOG והם הולכים למכור מחדש את המשחק בעוד יומיים,ולפי הטוויט נשמע שהתוכן הולך להיות זהה,כולל ההשוואה בין נשיא סין לפו הדוב..אבל היי,הם באמת דומים.
אגב,בתקופה הקצרה שהמשחק היה באוויר,הוא קיבל המון שבחים כך שמעבר לניצחון חופש הביטוי,גם אם באיחור גדול,יש כאן גם אחלה משחק אימה.

..או שלא:

הבוטים הסינים עשו את שלהם שוב אני מניח...פחדנות מצד GOG,אם כי אני חייב להודות שיש סיכוי לא רע שהם היו חוטפים מתקפת סייבר או DDOS מקבוצות בסין אם הם היו מעלים אותו למכירה כמו שזה נראה וכנראה העדיפו להימנע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2020, 18:00

glass man כתב:כי בהחלט היו באגים מטורפים זה היה משחק כל כך דינאמי וריאקטיבי שזה צפוי כמו שעידן אמר על RDR2.

וכך היה.

המשחק שוגר לפני 6 ימים, כבר היו לו שני פאטצ'ים ואני משער שיש עוד בדרך. CDPR הביאו טיימליין לסדרת הפאטצ'ים שתצא, איך זה שונה? זה לגמרי שידור חוזר של סקיירים, אני לא רואה יותר מדי הבדל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2020, 18:21

DrKeo כתב:
glass man כתב:כי בהחלט היו באגים מטורפים זה היה משחק כל כך דינאמי וריאקטיבי שזה צפוי כמו שעידן אמר על RDR2.

וכך היה.

המשחק שוגר לפני 6 ימים, כבר היו לו שני פאטצ'ים ואני משער שיש עוד בדרך. CDPR הביאו טיימליין לסדרת הפאטצ'ים שתצא, איך זה שונה? זה לגמרי שידור חוזר של סקיירים, אני לא רואה יותר מדי הבדל.

ועדיין גם אני וגם אתה מחכים עם סייברפאנק על סמך ניסיון העבר.
(למרות שקנית אותו הנה עצרת)

כשאני כתבתי לבטסדה את ההודעה אני כבר הייתי לקראת ה100 שעות, ואין מכניקה שלא שברתי.

מנסה לומר בטסדה עם הבאגים עם הדרקונים שנעלמים עם הסוסים המרחפים, עם דמות NPC שאתה מלווה ונתקעת בגיאומטריה של המשחק אי שם בסלעים.

יכולת לשחק כי מה שעבד עבד גג חזרת קצת אחורה.
וגם העולם היה כל כך חי.

כאן לפי הרשמים אין רמת ראקטיביות של Gta 3 או watch dogs אז על סמך מה המשחק שבור כל כך?

לפי דעתי זה דומה לגרסת הPS3 של סקיירים שהיא באשמת סוני.
ובהתאם אפשר לראות שגרסת הפס3 יושבת הכי נמוך.
ה360: עם ממוצע 96
הPC:עם 94
והPS3: עם 92.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 דצמבר 2020, 18:31

נזכרתי בעוד באג שהיה לנו בריצה - הגענו לאחת המשימות שהוצגה באחד הטריילרים, של החבר'ה עם העיניים האדומות האלה. הגענו כמעט עד סוף המשימה, שבה אמורים לצאת מהמחסן (אני בכוונה לא מפרט על מה קרה באמצע- ספוילרים וזה). הדמות של V שבה שלטנו, יצאה. הדמות של ג'קי שמלווה אותנו, לא יצאה. מהרגע שיוצאים מהמחסן, מגיעים חמושים אחרים ומשתלטים עליו. המשחק אומר לנו ''דברו עם ג'קי''. אנחנו מנסים לחזור למחסן לדבר איתו, ואחד מהחמושים החדשים שהגיעו, חוסם את הדרך ולא נותן להיכנס. נסיון להוציא נשק ולשים לו כדור בראש נחסם על ידי המשחק ''Operation Blocked'' או משהו כזה. אז טענו מהצ'קפוינט האחרון, משהו כמו 10 דקות קודם, שיחקנו את זה שוב ונתנו לג'קי לצאת לפנינו הפעם, והכל היה בסדר. שוב, כל זה (פלוס הבאגים שתיארתי למעלה)בשעתיים וחצי/שלוש של משחק על המחשב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 דצמבר 2020, 20:19

Kazz כתב:IGN חכמים על פולנים. איפה היו נציונים הנפרדים ל RDR על גרסת הבסיס? של פולאאוט 76? מה לגבי JC3 הלא-שחיק שכל פיצוץ מוריד את הקונסולות לברכיים?

מה הבעיה ב RDR בגרסת הבסיס? לא היה שום משחק בדור הזה שגרסת הקונסולות שלו היתה סטייל שאדו אוף מורדור שיצא על הדור הקודם כמו שעכשיו סייברפאנק מרגיש על הפס4 והוואן, זה לא דומה לשום דוגמא אחרת ועד כה גרסאות הקונסולה עמדו בכבוד מול ה PC בכל משחק שתרצה.

ופולאאוט 76 נקטל בכל מקום אז אני לא מבין איך הם חכמים דווקא על פולנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2020, 20:50

bling כתב:
Kazz כתב:IGN חכמים על פולנים. איפה היו נציונים הנפרדים ל RDR על גרסת הבסיס? של פולאאוט 76? מה לגבי JC3 הלא-שחיק שכל פיצוץ מוריד את הקונסולות לברכיים?

מה הבעיה ב RDR בגרסת הבסיס? לא היה שום משחק בדור הזה שגרסת הקונסולות שלו היתה סטייל שאדו אוף מורדור שיצא על הדור הקודם כמו שעכשיו סייברפאנק מרגיש על הפס4 והוואן, זה לא דומה לשום דוגמא אחרת ועד כה גרסאות הקונסולה עמדו בכבוד מול ה PC בכל משחק שתרצה.

ופולאאוט 76 נקטל בכל מקום אז אני לא מבין איך הם חכמים דווקא על פולנים.

וגם שהמבקרים חיבקו את המכשף 3 לא עניין אף אחד שהם פולנים.
ופולאאוט 76 זה משחק Gaas מי שלא התרגל שהם באים שבורים בהשקה זה 2020.

אנשים צריכים להפנים שרוב התעשייה גיימרים ומבקרים כאחד אהבו מאוד את CDPR וציפו מהם לגדולות. אני קיוויתי שהם יהיו היורשים של דאוס אקס עם סייברפאנק.

אין פה שום גזענות :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 דצמבר 2020, 20:55

בנוגע להשוואה שעלתה פה בדיון עם הוויצ'ר 3, גם אני הייתי שם בזמן אמת והוא היה מאוד רחוק מלהיות שבור על הפס4, הוא היה שיפור ברור על משחקי עולם פתוח מהדור הקודם מבחינת ביצועים למרות שהיו לו אזורים ידועים לשמצה שהפריימרייט צנח אבל על הפס3 אשכרה היו משחקי עולם פתוח שכמעט כל המשחק שיחק כמו האזורים הגרועים בוויצ'ר 3 על הפס4 אז זה בכלל לא נתון להשוואה.

מה שכן היו באגים והוכנסו גם הרבה שיפורי גיימפליי בהמשך ככה שבהחלט זה משחק שהיה שווה לחכות שיצאו לו פאצ'ים אבל זה כמובן רחוק שנות אור מלהיות גרוע כמו מה שאנחנו רואים עם סייברפאנק על הקונסולות. זה כאילו בעלי פס4 ו-וואן קיבלו גרסת סוויץ' של המשחק שהובטח להם ואולי אפילו גרוע יותר כי בנוסף לזה שזה נראה חרא כמו משחק סוויץ שמנסה להריץ משהו שגדול עליו (כמו הוויצ'ר 3) זה גם שבור ברמה שלא הולמת אף פלטפורמה.

אני חושב שגרסאות הקונסולה הבסיסיות הן irredeemable ולא יעזרו כל הפאצ'ים בעולם, אז בסדר אולי הפריימרייט ישתפר אבל זה עדיין ירגיש כמו "גרסת הסוויץ'" של מה שהובטח ולזה אין תיקון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2020, 21:08

אתה צודק אם משווים לפס3 בלינג. אבל גם המכשף 3 יצא שהפס4 היתה עוד לפני הפיצוץ שלה ב2016 זה היה ברור שהיא תקבל את מלוא תשומת הלב.

אז כאילו היה מאוד קל לסלוח לCDPR הצימאון ב2015 למשחק איכותי שבר שיאים והיה ברור שזה זמני אז החלקנו את זה.

כאן כמו שאמרת זו גירסת סוויץ שרחוקה שנות אור ממה שהובטח והיא גם לא תתוקן כי הפס4 היא כבר לא ה"סוס המועדף"

כמו שאמרת בהודעה אחרת בלינג, חבל שCDPR לא עשו עם סייברפאנק את מה שהם עשו עם המכשף 3.

אולי היה להם פחות כסף בכיס, אבל הם היו בדרך להפוך לtop dog בתעשייה. חבל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים