משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Stick » 31 אוקטובר 2019, 23:33

אני מסכים מאוד עם קיאו - דיאבלו 3 היה משחק ממכר (או, במובן מסוים, מהנה מאוד) וגרוע. זה משחק שנעשה במשאבים רבים וכשרון מסוים, אבל כאילו נעשתה בו כל טעות שיכלה להעשות. אין לי ספק שדיאבלו 4 יהיה מוצלח יותר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 אוקטובר 2019, 23:38

דיסקו יקבל פורט לאקסבוקס ולפס4 בשנה הבאה:
https://www.escapistmagazine.com/v2/dis ... next-year/

נשמע שהוא לא פוסל גרסת סוויצ' עתידית, אבל זה בכל מקרה ייקח זמן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2019, 07:45

הוא יעשה על הסוויצ' פי 2 מכירות מה PS4+XB1 ביחד, לדעתי... כמו כמעט כל משחק אינדי שיצא לפניו. אבל היי, העיקר שסדר העדיפויות שלו טוב :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 14:47

עוד פרטים על EA במרץ 2020 ועד מרץ 2021:
- יצטרף כותר ספורט חדש למשפחה, אולי הכוונה ל-NBA?
- ישוגר MOH VR.
- ישוגרו כמה רימאסטרים, כולל זה של C&C. השמועות גורסות שעוד רימאסטר בדרך הוא קרייסס 1.
- שני משחקי צד ג' ש-EA מפיצה עבור חברות כמו קרייטק.

בנוסף הם דברו על DA שיצא הכי מוקדם בשנה פיננסית 2023, כלומר אחרי מרץ 2022 ועל משחק מלחמת הכוכבים נוסף שבפיתוח יצא בין מרץ 2021 למרץ 2022.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 15:04

רואים שהם מנסים להתרחב מבחינת הקהלים שפונים אליהם גם אם הם קטנים יחסית למרות שהם חיים טוב מאוד מהמותגים השנתיים שלהם אבל הם יודעים שזה לא מספיק אם הם רוצים אקו סיסטם רחב יותר של אנשים שעושים מנויים לאקסס ונכנסים לחנות שלהם.

אגב מאז ההשקה של השירות שלהם לפס4 מספר המנויים שלהם גדל במיליון וחצי, הם קיבלו בוסט גדול מאוד והם מדווחים שההשקה על הפס4 גדולה יותר משל הוואן בזמנו (לא מפתיע, בסיס משתמשים גדול יותר פלוס שירות יותר מפותח ושווה ממה שהיה אז)

אפשר לאמר בתכלס שכמו נטפליקס, אפל טיווי, אמאזון ודיסני, גם בגיימינג בסוף הרבה יעברו למודלים של שירותים שכאלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 נובמבר 2019, 18:47

רימאסטר לקריסיס? אני חושב שהוא עדיין נראה ברובו לפחות ברמה הממוצעת של הדור הנוכחי :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 20:43

בליזקון התחיל!
והוא נפתח ב... התנצלות של בליזארד לגבי איך שהם התנהלו עם המחאה שהייתה.
נו טוב. בא נראה בהמשך איך זה הלך בוידאו...

והם גם הראו טריילר של דיאבלו 4! כצפוי, אבל ממש מגניב... אני לא בבית אז עוד לא ראיתי אבל הבנתי שזה קטע סינמטי בלבד
עריכה:
יש גם טריילר גיימפליי

עכשיו גם חשפו את ההרחבה הבאה של WoW... מת לראות את הסרטון גם כן, הם תמיד מרשימים בצורה חריגה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 21:09

אני אביא לפה סיכום גדול של המסיבה בבליזקון מאוחר יותר, כרגע בארוחת שישי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 21:43

וואו, ראיתי את הסרטוני CGI... כמו לקבל 3 סרטי שורט של פיקסאר. רק יותר טוב. מדהים. במיוחד של דיאבלו. וגם לראות את סילבאנאס נגד ארת׳אס היה אפי בטירוף, וגם איך שזה נגמר... אין, פשוט אין עליהם.

הגיימפליי של דיאבלו לא מלהיב מאוד אבל הסגנון האמנותי הרבה יותר אפל באמת ולא מזוהה מאוד עם העיצוב של WoW.

הגיימפליי של אוברוואץ׳2 נראה.... טוב, לא הראו כמעט כלום ממבט ראשון בטריילר אז אתן למי שמכיר את הנכחי לנתח אותו :)

הגיימפליי של WoW מן הסתם לא מעניין :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 נובמבר 2019, 00:35

דיאבלו 4 נראה לא רע, אבל עדיין די רחוק מ-2 מבחינת העיצוב. אווירה גותית אין שם, והסביבות נראות די ריקות ומשעממות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 00:49

כן, אבל יש mounts ומה שראו ממנו היה מגניב... אז אם הסביבות גדולות יותר וריקות יותר... זה יכול להיות בסדר גמור מבחינתי
אני חושב שהוא יהיה בסדר... אבל זה משחק שאמורים לשים בו מאות שעות, אני לא בטוח שעם חוויות הדור הבא אני אספיק לגעת בו. אולי יום אחד, כמו שהשלמתי את השני באיחור של עשור וחצי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 02:05

דיאבלו 4 ה-CGI:

הגיימפליי:

כמישהו עם אלפי שעות בדיאבלו 1, אלפי שעות בדיאבלו 2 ומאות שעות בדיאבלו 3, כל מה שהם הראו היה לדעתי פשוט מושלם. זה נראה כמו המשך אמיתי לדיאבלו 2 במקום הדבר הזה שקבלנו עם דיאבלו 3. עוד צריך לראות פרטים, אבל כבר השינויים שרואים לקוסמת בסרטון גיימפליי, כמישהו ששחק קוסם בערך 95% מהזמן שלו בשלושת המשחקים, הם סופר חיוביים. אבל כמובן שחסר המון מידע על המערכות של המשחק, אבל בנתיים הם הסירו דאגה מהלב שלי בנוגע לכיוון הכללי שנראה חיובי.

ההרחבה החדשה של WOW, ה-CGI:

הגיימפליי:

אני לא שחקן WOW אז אין לי שמץ מה הולך פה, אבל הטריילר CGI נהדר, לפחות בחצי השני שלו. האמת שקצת עצוב לי שכל הLORE של וורקראפט עבר ל-WOW כי פעם כשחקן WC1-3 הייתי עמוק בתוך הLORE אבל כיום אין לי מושג מה הולך בכלל בעולם של אזרות'. לא הייתי מעריץ גדול של המגה הרחבת עולם שהם עשו ב-WC3 ומן הסתם אחרי 15 שנים של WOW כנראה שהעולם רחב אקספוננציאלית ממה שאני מכיר. נניח הליץ' קינג, אני עוד תקוע בתקופה שבה ארת'אס רק הפך להיות הליץ' קינג ב-frozen thrown, אני אפילו לא יודע מה הולך פה, נראה שיש ליץ' קינג חדש ועכשיו גם הוא מת. באסה, איפה WC4 שלי? ואם יהיה WC4, מה הוא יהיה לאדם כמוני שלא שחק דקה של WOW? אני ארגיש כמו זר בממלכה שלי.

OW2, ה-CGI:

הגיימפליי:

טוב, זה ממש מסובך. כמישהו שמשחק ב-OW יומית כבר 3+ שנים, אני לא בטוח לגמרי מה ראיתי או איך המשחק הזה עובד. נתחיל במולטי, הוא בייסיקלי עדכון חינם ל-OW1? כי לפי ג'ף נראה שכל מה שבמולטי מגיע ממילא ל-OW1 בכדי לא לפצל את הבסיס משתמשים. אז אם כך קניה של OW2 אומרת שרק התוכן PVE החדש נעול לי כשחקן OW1? זה הדבר היחיד שאני מקבל אם אני קונה את המשחק? בכל מקרה, מוזר, מאוד מוזר ולא ברור. בנוגע למה שהראו מה-PVE, נראה מעניין, אבל צריך לראות מה הSCOPE של כל הדבר הזה. ב-OW פעם בשנה יש אירוע במאי שבו הם משחררים תוכן "סינגל" שכזה, PVE, והוא רדוד ונוראי. בדרך כלל מדובר במפה החדשה שבה רצים מקצה אחד לקצה השני ונלחמים באוייבים גנרים עם כמה משפטים שהדמויות פולטות ואולי סרטון פתיחה/סיום קצר. כמובן שהעיצוב שלבים נוראי כי מדובר במפת מולטי ולא מפה שמיועדת שישחקו אותה לינארית ונגד אוייבים, אז הכל ביחד הופך לחתיכת MEH אחד גדול. אז קצת קשה לי להבין מה זה בדיוק, אם זה ממש מפות מושקעות עם עלילה כמו שצריך, זה בהחלט יכול להיות מעניין. ג'ף אמר שיש הרבה תוכן PVE, אז אני מקווה שבאמת יש סוג של סינגל רציני, כי נשמע שהם הולכים לדרוש משחקני OW1 משהו כמו 60$ רק בשביל התוכן הזה.

סך הכל אני משער שהיה הבליזקון הכי חזק שלהם אי פעם, ארבע הכרזות כששתיים מהן היו ממש המשכים ממוספרים, זה בהחלט היה אירוע גדול. עכשיו נחכה לפרטים שיצאו בימים הקרובים מהפאנלים, כרגע הכל מאוד מעורפל. אבל מה שכן, דיאבלו 4 הצליח להזיז משהו במיתרי הלב שלי, אפילו רק הסרטון CGI הצליח להזכיר לי ימים טובים יותר. כשראיתי את הסרטון גיימפליי של WOW, פתאום הבנתי שאם מושכים את המצלמה למעלה למיקום איזומטרי, זה אשכרה איך שדיאבלו 3 נראה. ועכשיו, שראיתי את דיאבלו 4, זה עשה לי חם בלב. תודה בליזארד שנזכרתם שבשנות ה-90 במשחקים שלכם מרינס ב-SC היו מתפוצצים לענן של דם ואוייבים ב-blackthorn היו נקרעים לפיסות של בשר. כן, לא כל דבר שאתם עושים צריך להראות כמו WOW, דם ומעיים זה בסדר, גות'י זה בסדר, אפל זה בסדר; דיאבלו מספר על כוחות הגהינום, אפשר ללכת למקומות כאלה גם כשאתם מנסים למכור 20+ מליון פר משחק. בקיוצר, יאי, דיאבלו 4 שנראה כמו המשחק שרציתי לקבל ב-2012 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 10:18

נדב, אם תרצה להבין מה קורה בWoW - פשוט תצפה בכל הCGI האחרונים שלהם ברצף... זה דווקא ממש מגניב ומעניין ואפשר להבין מהם הרבה מאוד. ובעיקר - זה יפה מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 נובמבר 2019, 08:09

לא שזה מפתיע מישהו אבל מודעת דרושים שגרילה העלתה חושפת שהוריזון 2 בפיתוח:

https://www.gamesradar.com/new-guerrill ... uffer_grtw

יספיקו להגיע להשקה של הפס5 או לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 09:54

אלא אם הם עושים משחק מעבר כמו שרציתי - אני מניח שלא יספיקו, כי זה צריך להיות משחק ממש ממש גדול... ואם לא יהיו FLYING MOUNTS אני ממש אתבאס :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 12:30

bling כתב:לא שזה מפתיע מישהו אבל מודעת דרושים שגרילה העלתה חושפת שהוריזון 2 בפיתוח:

https://www.gamesradar.com/new-guerrill ... uffer_grtw

יספיקו להגיע להשקה של הפס5 או לא?

השיגור של הפס5 הוא 3 שנים ו-8 חודשים מהיציאה של הורייזון כך שבהחלט יש מצב שזה משחק של סביבות השיגור, גג חגים 2021. הם גם שכרו לפני שנה מעצב מולטי ל-FPS מה שאומר שהם כנראה עושים גם את הורייזון וגם KZ חדש במקביל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 13:38

חגים 2021 נשמע לי הרבה יותר סביר. שוב, אם זה הורייזון 2.
יש מצב שיזרקו איזה קילזון לשיגור, אבל לדעתי לא כדאי להם, כי ישוו אותו להיילו הבא, וזה לא יגמר טוב :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 13:49

Laskin כתב:חגים 2021 נשמע לי הרבה יותר סביר. שוב, אם זה הורייזון 2.
יש מצב שיזרקו איזה קילזון לשיגור, אבל לדעתי לא כדאי להם, כי ישוו אותו להיילו הבא, וזה לא יגמר טוב :D

למה שזה לא יהיה הורייזן 2? דור חדש, מנוע משודרג, בשיגור של הדור היו להם כבר כמעט 4 שנים של עבודה.. איזו סיבה יש לזה להיות לא הורייזן 2? אם אתה אומר TLL אני מאבד את זה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 14:07

א. TLL... סתם בשביל הכיף
ב. כי לדעתי הורייזון חדש ייקח להם יותר קרוב ל-5 שנים, בתנאי שהם באמת יעשו את הקפיצה שלדעתי הם צריכים לעשות בהמשך שלו
ג. כי לא בטוח עדיין שזה באמת 3.5 שנים, יש את ההרחבה הדי גדולה שעשו שיצאה רק לפני שנתיים (כמעט בדיוק) מהיום.

אז זה בעיקר תלוי כמה צוותים הם התפצלו ומתי... וכן, אני עדיין חושב שהדבר הכי טוב/חכם כלכלית עבורם זה משחק קטן יותר בשיגור, שיעבוד גם על הפס4 (כדי לא לפספס את קהל היעד העצום), שעבדו עליו בצוות מצומצם יחסית, וב-2022 להביא את ההמשך האמיתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2019, 14:20

דווקא קילזון קרוס-ג'ן שיהיה מצד אחד מצג מרהיב לגרפיקת PS5 ומצד שני משחק מולטי עם הבסיס משתמשים העצום של הPS4 (וכמובן יאפשר קרוס-פליי בין הקונסולות) נשמע לי כמו המהלך המתבקש.
עדיין יכול להיות שזה יהיה הורייזן כמובן, יש להם מספיק זמן פיתוח והמנוע רק צריך לעבור שדרוג (וגם ככה עבדו עליו גם החברה של קוג'ימה, הוא עובר פורט PC.. אני מהמר שהמנוע לדור הבא זו לא הבעיה שלהם), אבל אם היו אומרים לי עכשיו שלגרליה יש בוודאות משחק השקה אז ההימור שלי היה הולך לקילזון קורס-ג'ן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 14:25

כן, אבל כשאני אומר את זה...
;)

אני כמובן לא שולל את האופציה, ולגרילה גם יש קטע עם משחקי שיגור. שלא תמיד עובד אבל עדיין... פשוט אני כן חושב שלא ירצו להמר עם הורייזון 2 ולא ירצו להתפשר, ולהתחייב על תאריך בשיגור אומר גם קצת להמר, הרבה פעמים. לזרז דברים, להתפשר... לכן נראה לי יותר סביר 2021-2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 14:32

למה אתם חושבים שזה או הורייזן או KZ? הם עובדתית עובדים על FPS מולטי והם עובדתית עובדים על הורייזון 2, אז אנחנו מקבלים כנראה KZ ובטוח הורייזון. השאלה היא באיזה סדר. אני ממש בספק אם אחד מהם יצא לפס4, הפס4 סיימה את חייה והמטרה של הבלעדיים של סוני היא למכור מכשירי פס5.

לאסקין, אני לא רואה סיבה שהורייזון 2 יקח להם 5 שנים. להפך, עכשיו שיש להם את הבסיס מוכן, זה בתאוריה יכול להיות פרוייקט קצר מהורייזון 1. אבל כמובן שאני לא יודע מה הם הולכים לעשות עם 2 ואיזו קפיצה הולכת להיום שם. אני חושב שהורייזן 2 משחק 2021, אני בספק אם הם ירצו את הלחץ של השיגור אחרי KZ:SF אבל בהחלט כותר שנה ראשונה (אלה אם KZ יהיה ולקח להם משאבים מהורייזון 2).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 15:04

לא באמת משנה לי אם זה HORIZON או KZ או משהו אחר, אני רק אומר שלדעתי זה צריך להיות משחק בהיקף קטן יותר אם מתחייבים לשיגור.
לא שיחקת בהורייזון, אבל הוא משחק עצום, ולדעתי הם יעשו עולם לפחות פי 3 גדול יותר, עם דמויות הרבה יותר מורכבות ועלילה הרבה יותר טובה. לא חושב שהם מסוגלים להתחייב על כותר שיגור עם ה"בייבי" הזה שלהם, שהוא בבירור ה-מותג של החברה כיום, התקבל בצורה מאוד חיובית ומכר מצויין. זה יכול ממש להכניס אותם לצרות, אלא אם הם יודעים ש-3.5 שנים מספיקות בהחלט, לא שמישהו יכול לדעת את זה, אבל נגיד עכשיו הם כבר כמעט מוכנים, ואז זה נותן להם אפילו עוד כמה חודשים. קשה לי לתאר שזה המצב.
אז כמוך, אני חושב ש-2021 מספיק, אלא אם יש באמת כותר ביניים כלשהו, שלקח להם נתח רציני יותר מהצוות הגדול, ואז 2022.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 15:06

Laskin כתב:לא באמת משנה לי אם זה HORIZON או KZ או משהו אחר, אני רק אומר שלדעתי זה צריך להיות משחק בהיקף קטן יותר אם מתחייבים לשיגור.
לא שיחקת בהורייזון, אבל הוא משחק עצום, ולדעתי הם יעשו עולם לפחות פי 3 גדול יותר, עם דמויות הרבה יותר מורכבות ועלילה הרבה יותר טובה. לא חושב שהם מסוגלים להתחייב על כותר שיגור עם ה"בייבי" הזה שלהם, שהוא בבירור ה-מותג של החברה כיום, התקבל בצורה מאוד חיובית ומכר מצויין. זה יכול ממש להכניס אותם לצרות, אלא אם הם יודעים ש-3.5 שנים מספיקות בהחלט, לא שמישהו יכול לדעת את זה, אבל נגיד עכשיו הם כבר כמעט מוכנים, ואז זה נותן להם אפילו עוד כמה חודשים. קשה לי לתאר שזה המצב.
אז כמוך, אני חושב ש-2021 מספיק, אלא אם יש באמת כותר ביניים כלשהו, שלקח להם נתח רציני יותר מהצוות הגדול, ואז 2022.

אני מסכים, שיגור זה קצת גבולי (יש לי הרגשה שGOT הולך להיות המשחק שיגור, קרוס ג'ן שכזה), אבל בהחלט שנה ראשונה זה הגיוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2019, 14:05

יש דיווחים (אפשר לקרוא לזה שמועות אבל זה נראה מעבר) שאמאזון נכנסת למלחמת ההזרמות גם כן ב-2020, עם שירות סטאדיה-אקסקלאוד משלה, וכמו שסטאדיה עובד עם יוטיוב, ככה הם יעשו עם טוויץ׳... ומניח שגם מיקרוסופט יעשו עם מיקסר.

חדשות מעולות ל-2020. נראה שזו באמת השנה הכי משמעותית לתעשיית הגיימינג מזה הרבה מאוד שנים.
כל החברות הכי גדולות בעולם מעלות הילוך ומשקיעות עוד מליארדים רבים בתחום.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים