משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי BiA » 13 אוגוסט 2020, 21:16

אם אתם יוצרים חשבון TW ומקשרים אותו לחשבון אפיק, אתם אמורים לקבל בספטמבר גם את ה-Amazons DLC:
https://www.totalwar.com/games/troy/amazons/

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 אוגוסט 2020, 03:38

Flight Sim יושב על ממוצע 93 במטה אחרי 28 ביקורות:
https://www.metacritic.com/game/pc/micr ... tor?ref=hp

יאללה, להמיר ל-XSX בחלון ההשקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוגוסט 2020, 09:13

כן ציונים מדהימים שגורמים לי גם לרצות לרכוש אותו... או לשחק בגירסת הבסיס בגיימפאס. אבל אחכה למחשב החדש והטלוויזיה החדשה, מן הסתם... לא בטוח שאפילו המחשב הבא יצליח להריץ אותו ב-4K/60 עם כל ההגדרות על הכי גבוה.
מעניין אם באמת יצליחו להוציא אותו על הOne הרגילה, הוא נדחה וממה שהבנתי אין לו תאריך כרגע, אבל אם כן - קצת משעשע שדווקא זה הבלעדי הכי מוצלח שלהם בדור הזה, אבל כל הכבוד להם על כל השנים של ההשקעה המטורפת שהביאו ליצירה הבאמת ייחודית הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2020, 10:52

אם הוא ירד בנקודה עד שהציונים יתיצבו אז הוא יהיה בתיקו עם פורצה הורייזון 4. אני משער שעוד מאז ימי "madness" מה שמיקרוסופט עשתה הכי טוב זה סימולטורים של מכונות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אוגוסט 2020, 11:38

Asobo עושים רושם של סטודיו מאוד מוכשר- הזוי לחשוב שהסטודיו שאחראי לסימולטור מדהים כמו msfs יצר גם חווית סינגל נראטיבית מוצלחת כמו Plague Tale. במקום פיל,הייתי כבר מתחיל לחשוב ברצינות על צ׳ק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2020, 14:13

Uncle Pey'j כתב:Asobo עושים רושם של סטודיו מאוד מוכשר- הזוי לחשוב שהסטודיו שאחראי לסימולטור מדהים כמו msfs יצר גם חווית סינגל נראטיבית מוצלחת כמו Plague Tale. במקום פיל,הייתי כבר מתחיל לחשוב ברצינות על צ׳ק.

לגמרי צריכה להיות קניה, זה גם בטח לא סטודיו יקר מדי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אוגוסט 2020, 15:02

לא יודע פלייג טייל נחשב למשחק טוב? לא זכורים לי המון תשבוחות. ולפני כן היה fuel נראה לי... גם לא הדליק מצעדי המכירות/ביקורות
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2020, 16:02

swiss-the-engine כתב:לא יודע פלייג טייל נחשב למשחק טוב? לא זכורים לי המון תשבוחות. ולפני כן היה fuel נראה לי... גם לא הדליק מצעדי המכירות/ביקורות

יש לו ממוצע 81 ושמעתי עליו רק דברים טובים אבל צריך לבוא אליו בראש של משחק iii. בכל מקרה נראה שהם עולים רמה ממשחק למשחק, עם סימולטור טיסה הם באמת יצרו פלא טכני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוגוסט 2020, 16:19

הוא נחשב בעיני כל מני בעלי פודקאסטים ששמעתי כHodden Gem כזה, הייתי אומר סליפר היט אבל הוא לא מכר ממש גרוע ביחס למה שהוא, והיח״צ שכן קיבל (והוא קיבל, אבל לא המון ספוטלייט).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אוגוסט 2020, 22:21

תאכלס נראה לי יש אותו בגיימפאס אפשר לנסות אותו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 אוגוסט 2020, 12:56

glass man כתב:להלן ציטוט של סקוור היפנית על האידיאולוגיה סקוור היפנית לא סקוור אירופה, הבוס היפני מדבר לינק בהמשך.
Whether you’re talking about Final Fantasy or Dragon Quest or Tomb Raider, these all, internally for us, are really the pillars in terms of franchises,” said Matsuda. “And for that reason, we need to always innovate with those.”

“We believe that franchises and IP are really living creatures. You have to always imbue them with whatever is the latest or the most innovative that matches that particular era, or else they’re going to die. And that’s something I think applies both to new pieces of IP and also to our existing franchises.”

כשהוא מדבר על "חידוש" "על "התאמה לרוח התקופה " הכוונה לרייבוטים זה לא רק דבר שברור מאליו מהדברים שלו זה גם דבר שיש עליו קונצנזוס רחב בכל מקום שהנושא הזה עלה. אבל לא מפתיע אותי אם אני אצטרך ללעוס לך את הדברים שלו כי לפעמים אתה מגיע למסקנות שאין להן שום קשר לדברים הנאמרים.

שים לב שהוא מדבר על זה בקונטקסט של דרגון קווסט פיינל פנטזי וטומב ריידר ביחד, כלומר יש לו אסטרטגיה משותפת לשלושת לכל הIP שלהם.
הסיבה שהוא מדבר על שלושתם בפרט זה שאלה סדרות הדגל אבל תקף לכולם כמו שהוא אומר בסוף דבריו. אם לא היתה אסטרטגיה משותפת לIP היפנים ולמערבים הוא לא היה מזכיר אותם ביחד.

יא ווארדי, זה רק הולך ומתדרדר :oops:
אתה מביא פה ציטוט של נשיא SE, ואז ממציא מחדש מילים שהוא לא באמת טען. אתה מבין איך נכתבת המילה ריבוט באנגלית? זה Reboot.
הוא לא אמר פה "המדיניות שלנו היא לעשות ריבוטים לפרנצייזים מובילים כמו דרגון קווסט או פיינל פאנטזי או טומב ריידר" - המילה הזו לא מופיעה שם בשום צורה. הוא אמר "אנחנו רוצים לחדש בפרנצייזים האלו". אז עזוב את זה שהוא אמר את זה ב-2019 ואתה מנסה להצדיק עם זה איזו מדיניות מתחילת העשור, עזוב את זה שאם זה היה איכשהו מסתדר בהיגיון אז פיינל פנטזי שמוזכר שם היה צריך להפסיק לספור ולקבל ריבוט, אבל אתה אפילו לא מצליח לקשר בין המילים שהוא אמר לטענות שאתה מעלה.
זה סוג של כישרון להעלות טענות מופרכות, להתווכח עליהן עם כולם, ואז לספק בעצמך את המידע שמפריך את הטענות שלך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2020, 13:01

swym כתב:
glass man כתב:להלן ציטוט של סקוור היפנית על האידיאולוגיה סקוור היפנית לא סקוור אירופה, הבוס היפני מדבר לינק בהמשך.
Whether you’re talking about Final Fantasy or Dragon Quest or Tomb Raider, these all, internally for us, are really the pillars in terms of franchises,” said Matsuda. “And for that reason, we need to always innovate with those.”

“We believe that franchises and IP are really living creatures. You have to always imbue them with whatever is the latest or the most innovative that matches that particular era, or else they’re going to die. And that’s something I think applies both to new pieces of IP and also to our existing franchises.”

כשהוא מדבר על "חידוש" "על "התאמה לרוח התקופה " הכוונה לרייבוטים זה לא רק דבר שברור מאליו מהדברים שלו זה גם דבר שיש עליו קונצנזוס רחב בכל מקום שהנושא הזה עלה. אבל לא מפתיע אותי אם אני אצטרך ללעוס לך את הדברים שלו כי לפעמים אתה מגיע למסקנות שאין להן שום קשר לדברים הנאמרים.

שים לב שהוא מדבר על זה בקונטקסט של דרגון קווסט פיינל פנטזי וטומב ריידר ביחד, כלומר יש לו אסטרטגיה משותפת לשלושת לכל הIP שלהם.
הסיבה שהוא מדבר על שלושתם בפרט זה שאלה סדרות הדגל אבל תקף לכולם כמו שהוא אומר בסוף דבריו. אם לא היתה אסטרטגיה משותפת לIP היפנים ולמערבים הוא לא היה מזכיר אותם ביחד.

יא ווארדי, זה רק הולך ומתדרדר :oops:
אתה מביא פה ציטוט של נשיא SE, ואז ממציא מחדש מילים שהוא לא באמת טען. אתה מבין איך נכתבת המילה ריבוט באנגלית? זה Reboot.
הוא לא אמר פה "המדיניות שלנו היא לעשות ריבוטים לפרנצייזים מובילים כמו דרגון קווסט או פיינל פאנטזי או טומב ריידר" - המילה הזו לא מופיעה שם בשום צורה. הוא אמר "אנחנו רוצים לחדש בפרנצייזים האלו". אז עזוב את זה שהוא אמר את זה ב-2019 ואתה מנסה להצדיק עם זה איזו מדיניות מתחילת העשור, עזוב את זה שאם זה היה איכשהו מסתדר בהיגיון אז פיינל פנטזי שמוזכר שם היה צריך להפסיק לספור ולקבל ריבוט, אבל אתה אפילו לא מצליח לקשר בין המילים שהוא אמר לטענות שאתה מעלה.
זה סוג של כישרון להעלות טענות מופרכות, להתווכח עליהן עם כולם, ואז לספק בעצמך את המידע שמפריך את הטענות שלך.

שמע אתה קלולס לגמרי אבל אל תדאג לא תראה אותי כאן להרבה זמן רק רציתי לומר לך שבכל החיים שלי לא פגשתי אדם כל כך שחצן שלא מבין על מה הוא מדבר בכלל.

מימלא אם היית מבין מהחיים שלך אבל להבין כל כך מעט בניהול ובתעשייה ולהשוויץ בזה? צניעות זו לא מילה גסה.

לא פלא שהדברים שאני אומר מעצבנים אותך כי להבין סאב טקסט או להבין דברים בכלל זה לא הצד החזק שלך.

בקצרה הייתי אומר שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר
להגיד על פיינל פנטזי שזה לא רייבוט וואו טוב שביחד עם זלדה זו לא הסדרה שהמציאה את הקונספט של הרייבוט.

אני חוזר לחול הטירוף כאן הספיק לי.
הטענות שלך כל כך הזויות תכתוב מה שכתבת בכל פורום של jrpg מתעלמים ממך על הפוסט הראשון.

אני מציע לך באמת להרשם לERA ולראות איך מגיבים לערימות השטויות שאתה כותב.
אין ספק שאני מפריע לך כי אני יודע כמה אתה לא יודע.
מחזיק מעצמך כל כך תנוח.

טיעונים חלשים אתה נאלץ להשתמש ב"כולם" כי הטיעונים שלך חזקים פחות ממטוס נייר. נאלץ להעתיק בדיחה של בוזמן בשרשור על ERA כי אין לך רעיון משלך פשוט עצוב הרמה הנמוכה של הדיונים איתך והסיבה הראשית שאני לא רוצה להישאר פה.

כל מה שמעניין אותך זה להראות צודק בפני אנשים שלא יכולים לדעת אם אתה צודק אתה כאן בשביל להרגיש צודק נטו.

כל מה שמעניין אותך זה שכל עוד אי אפשר להוכיח שאתה לא צודק הרשמת את ה6 אנשים בלחץ שיש פה.
אפילו לא מעניין אותך אם אתה צודק או לא כי אתה בא לרדת על אנשים לא לנהל איתם דיון. אני קורא אותך כמו ספר פתוח.
צא מהסרט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2020, 15:53

גלאס, אם אפשר להעיר משהו:
שמע, רובנו פה ״מכירים״ אחד את השני בערך 10-20 שנה, תלוי מי, ומתווכחים כל הזמן, על הכל. כמעט כולנו מבינים לא מעט בתעשייה וחלקנו משתתפים בעוד פורומים.
בכל הזמן הזה - היו אולי רק 2 אנשים בערך, שבאמת יותר מ-2 אנשים לא הסתדרו איתם. זה באמת באמת נדיר, ומאז שאתה הצטרפת יש רק יותר ויותר מקרים כאלו, וממה שאני רואה - זה בעיקר בגלל שאתה לא מסכים להודות בטעויות, או שאתה בטוח שאתה צודק וכולם טועים, ומרשה לעצמך להתרברב שאתה מבין יותר מכולם. בנוסף, יש לך סגנון כתיבה ייחודי ואני דווקא נהנה מזה, מוסיף צבע ומשעשע אותי, אבל אתה מרשה לעצמך לרדת לרזולוציות אישיות יותר, להחליט עבור אנשים מי ומה הם... אתה בטח לא שמת לב לזה, אבל כולנו לדעתי כן, ולחלקנו זה לא מפריע, כמוני, אבל לחלקנו כן.

אולי פשוט תנסה לשים לזה יותר, ואז יהיה בסדר...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2020, 16:08

Laskin כתב:גלאס, אם אפשר להעיר משהו:
שמע, רובנו פה ״מכירים״ אחד את השני בערך 10-20 שנה, תלוי מי, ומתווכחים כל הזמן, על הכל. כמעט כולנו מבינים לא מעט בתעשייה וחלקנו משתתפים בעוד פורומים.
בכל הזמן הזה - היו אולי רק 2 אנשים בערך, שבאמת יותר מ-2 אנשים לא הסתדרו איתם. זה באמת באמת נדיר, ומאז שאתה הצטרפת יש רק יותר ויותר מקרים כאלו, וממה שאני רואה - זה בעיקר בגלל שאתה לא מסכים להודות בטעויות, או שאתה בטוח שאתה צודק וכולם טועים, ומרשה לעצמך להתרברב שאתה מבין יותר מכולם. בנוסף, יש לך סגנון כתיבה ייחודי ואני דווקא נהנה מזה, מוסיף צבע ומשעשע אותי, אבל אתה מרשה לעצמך לרדת לרזולוציות אישיות יותר, להחליט עבור אנשים מי ומה הם... אתה בטח לא שמת לב לזה, אבל כולנו לדעתי כן, ולחלקנו זה לא מפריע, כמוני, אבל לחלקנו כן.

אולי פשוט תנסה לשים לזה יותר, ואז יהיה בסדר...

לאסקין אתה גבר שבגברים באמת ככה גם נדב וחנן ועומר ובלינג וקליימן לא חסרים פה אחלה אנשים באמת אם שכחתי מישהו אז זה כי שכחתי בעיני גם פייג אחלה גבר.

אבל סווים סימן אותי מהרגע הראשון תהיו כנים מהרגע שאמרתי כמה דמות במשחק מכות עולה בעיני הבן אדם התנהג אלי כאילו אני אפילו לא בן אדם אלא פשוט כאילו אני סוג של חצי בן אדם שלא ראוי לכבוד מנימלי.

ועל מה על זה שהבעתי את דעתי בנושא שאני מכיר היטב נושם חי אותו.

כמה פעמים הצעתי לסווים שנשים בצד את העלבונות האישים ונקשיב למה שיש אחד לשני להגיד?

האם הוא בחר לקחת את זה? ברור שלא כי מבחינתו זה סוף לזלזול שלו לאף למעלה הוא זה שחושב שיודע יותר טוב מכולם לא אני.

וזה שאמרתי משהו שהוא לא מקבל כי הוא חושב שזה בתוקף הסמכות שלו לקבוע זה מפריע לו.

שמע אם הייתי איזה טרול שמנסה להרגיז את כולם ולעצבן אז וואלה כן. אם הייתי מתבכיין כמו אחד אחר שאתם מכירים אז וואלה כן.

אבל אני לרוב מגבה את כל הדעות שלי מסביר היטב למה אני חושב את מה שאני חושב ככה שאני לא חושב שהזלזול הזה מוצדק.

אם אתם מעדיפים להישאר echo chamber שבו כולם מחייכים לכולם ומסכימים עם כולם אז סבבה אין בעיה אין לאדם כמוני כניסה.

אבל אם אתם רוצים שנגדיל את הקהילה ושיהיה פה את הדבר הכי טוב בארץ אז הדרך היא שונה.

אני מקבל ביקורת ואם למישהו יש משהו עלי בואו נדבר על זה אין לי בעיה להשתפר איפה שאני לא בסדר.

אבל להציג אותי כאילו אני איזה קלולס? מוגזם.כבר בשרשור על אפיק אמרתי שטעיתי אז איפה אני לא מוכן להודות כשאני טועה?

קח למשל את בלינג אני מכיר אותו הרבה זמן הגבתי לו להודעה שלו לדבר איתו על הפרו פייג מחכה לי בפינה עוד לפני שבלינג הספיק להגיב.

עכשיו אין לי בעיה שיחכו לי בסיבוב ויגידו לי שהדעות שלי מטומטמות כן? אבל אם אתה זה שמתחיל איתי דיון בלי שבכלל פניתי אליך.. אתה לא יכול לטעון אחרי 2 הודעות שאני מזלזל בך ומקטין אותך כי אתה פנית אלי.

אתה באמת מכיר אנשים מזוכיסטים שירצו לדון עם מישהו שמזלזל בהם? אם הייתי איזה אדם דוחה ומתנשא אף אחד פה לא היה מגיב לי היו פשוט מתעלמים וזהו.

אני לא רונן או מישהו אחר אם זה לא מתאים וזה נראה שזה לא מתאים אז לא בכוח לא חובה

אבל להפוך אדם לחצי בן אדם לזלזל בו באופן עקבי רק כי הוא חושב אחרת ממך זה לא בספר שלי ואם זה בספר של חלק מהאנשים כאן אז לא המקום בשבילי לא קרה כלום.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אוגוסט 2020, 20:05

פור פאק סייק גלאס,זה פורום משחקים,"מחכה לך בפינה",באיזה סרט אתה חי? אתה באמת חושב שמישהו פה "מחפש אותך"?
מה שנחמד במקום הזה שאין כאן ילדודס בני 14 בלי תרבות דיון ותמיד יש אווירה טובה,בלי קשר לאם מסכימים עם מישהו או לא ואם כולם היו מסכימים עם כולם אני לא חושב שמישהו היה נשאר פה לטווח ארוך כי זה פשוט משעמם.
לאסקין ניסח את זה טוב ממני,הבעיה היא לא הדעות שלך ששונות משלי או של כל אחד אחר פה,הבעיה היא בצורת ההתנסחות שנתפסת כמתנשאת לא פעם והירידה לפסים אישיים והצורך "להגיד את המילה האחרונה" שאתה עצמך אם אני לא טועה ציינת פעם כמשהו שאתה חוטא בו,וכל זה פשוט מרגיש מגוחך ומיותר בהתחשב בזה שזה,שוב,פאקינג פורום משחקים.
זה סתם מעכיר את האווירה ומונע מאנשים לקרוא את התגובות שלך וללמוד ממך בנושאים שונים שאין ספק שיש לך כנראה יותר ידע מחלק לא קטן מהפורום כמו משחקי מכות,לדוגמא,כי עד כמה שאני יודע לא הייתה פה נציגות מאוד חזקה של חבר'ה שחזקים בז'אנר עד שהגעת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2020, 20:21

מה מעכיר את האווירה פייג פעם פגעתי בך או התנשאתי מעליך?
מה הדיון הראשון שהיה לי ולך פרפקט דארק? תאמין לי שלא חשבתי שאתה מחפש אותי בסיבוב עד עכשיו.

אבל אחרי התגובות האחרונות שלך שבהן חיפשת שוב ושוב להגיד לי שאני לא צודק ואחרי אתמול והיום.

כן, אני רואה את הדברים אחרת. זה נראה כאילו חיפשת לעקוץ.

ועל מה על זה שחשבתי שאין פרפקט דארק נימקתי למה והראתי איך אין שום דבר אמין שתומך בזה.

על זה חשת התנשאות מהצד שלי? ברור שכשאני מדבר איתך אני מנסה לגרום לך לראות איך אני חושב כי אני רוצה שאולי תקח כמה מדרכי המחשבה שלי לצורת הניתוח שלך.

על אותו משקל שאתה מתווכח איתי אתה מנסה לפתוח לי את הראש לצורת המחשבה שלך וכבר אמרתי שהטיעונים שלך עצמם על הפרו טובים...פשוט אין צורך ב8K

אז על זה התנשאתי עליך? עזוב אחי תעבור על התגובות האחרונות בנינו אני לא חושב שאפשר להגיד שלא חיפשת.

אם אני אמרתי שאני חייב להגיד את המילה האחרונה אני לא זוכר דבר כזה אבל אם אמרתי את זה זה מטופש.

ברגע שיביאו לי איזשהו טיעון שישבור טענות שלי אני אגיד "אין בעיה כנראה שטעיתי לכל אורך הדרך בנושא X"

אולי לאנשים קשה עם הסגנון המוחלט של "יהיה פרו" "יהיה טומב ריידר"

אבל למה זה פאקינג מציק למישהו? אם.מישהו יכול לסתור את זה שיסתור ויהיה דיון מגניב אם אי אפשר לסתור את זה אז למה זה מפריע? במיוחד שנתתי לך זמן לבדוק אותי לגבי מתי טומב ריידר והפרו ייצאו והזמנתי אותך להמבורגר במידה וטעיתי.

אם זו התנשאות תתקנו אותי בעיני זה אקט של חיבה.
סהכ רציתי שנהפוך את זה לספורטיבי הייתי בטוח שתגיד לי יאללה

אמרת שאני לוקח ציטוט מפרשן אותו איך שנוח לי וקובע את זה כעובדה מוגמרת. אני מקווה שאתה מסכים איתי שמה שהחברות אומרות זה מקור מספר 1 לכוונות שלהן אלא אם כן יש לך איינסידר אמין או מקור אחר שטוען מידע מנוגד.

אתה מפרש את סוני/מייק/סקוור אחרת ממני? אין בעיה יכולת פשוט להתווכח על הפירוש במקום זה בחרת להגיד שאין כימיה שהתחזיות שלי הן תחזיות בשקל.

אז מי מאיתנו התחיל עם הדיסרספקט? אם תמצא לי אפילו ציטוט אחד שלא כיבדתי אותך אני אוכל את הכובע.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 26 אוגוסט 2020, 12:30

עוד משחק סימולטור הזוי ומיותר: לקפוץ ממרפסת של בית מלון אל הבריכה
https://store.steampowered.com/app/1383 ... lator_2020
צריך קטגוריה למשחקים האלה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2020, 21:44

טריילר של COD החדש

האמת שזה נראה כמו קמפיין מגניב לאללה...
ומסתבר שהם יכולים שלא ללכת עם הקונסולה הכי חזקה :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 אוגוסט 2020, 21:49

תמיד הטריילרים שלהם טובים
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 אוגוסט 2020, 22:05

אקטיוויז'ן אישרה שגירסת הדור הבא של COD תעלה 70$. אבל לא על המחשב, שם זה עדיין יהיה 60$ כמו על הפס4 ו one.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2020, 22:12

מעפן... זה אומר שאם אני קונה לפס4 אז אני לא מקבל שדרוג? לא שתכננתי, אבל אני פשוט לא מבין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוגוסט 2020, 22:27

אבל אף אחד לא הבטיח שדרוג לכל משחק. זה שיש את CDPR ועוד כמה מפיצות שאמרו שתקבל שדרוג זה דבר אחד. לא כולם הבטיחו שום דבר. אולי תקבל סתם BC, כמו עם קונטרול נגיד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2020, 22:29

מזכיר את התקופה של השיגור של ה360 כשמשחקים עלו ל60$ וגרסאות המחשב נשארו 50$.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 אוגוסט 2020, 22:29

Laskin כתב:מעפן... זה אומר שאם אני קונה לפס4 אז אני לא מקבל שדרוג? לא שתכננתי, אבל אני פשוט לא מבין.

הם קוראים לזה Cross-Gen Bundle, אתה תוכל לשחק גם על הפס4 וגם על הפס5. אם תקנה את הגירסה של הפס4 שעולה 10$ פחות אז תוכל לשחק רק שם (יכול להיות שתהיה לך אופציה לשדרג בתשלום, אני לא בטוח).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2020, 22:32

בתחילת הדור האחרון היה קטע כזה בכמה משחקים, לקנות את גרסת הדור הנוכחי ולשדרג ב10$ לדור הבא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים