משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Laskin » 06 ינואר 2021, 07:55

קיאו בתגובה 2: ככה אני דמיינתי את קראקדאון 3!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2021, 12:48

אני תמיד בעד bunny hopping, מעורר נוסטלגיה, אפילו אם זה גורם למכוניות לא להצליח להטען בגלל המהירות שהוא זז.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 ינואר 2021, 13:19

קיאו בתגובה 3: ככה דמיינתי ש F-ZERO חדש יראה בשלבי הבטא על חומרה נורמלית.
אוהבים אותך נדב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2021, 03:22

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 ינואר 2021, 09:43

יוצא פאטצ' חדש ל ACV היום - 1.1.1

https://www.ubisoft.com/en-us/game/assa ... f8k7pfsCsf

מצד אחד מאז העדכון האחרון המשחק מגיב יותר טוב ונראה גם יותר טוב.
מצד שני רק עכשיו מתקנים כמה באגים מאוד מציקים. העניין הוא שזה לא היו באגים נקודתיים אלא חלקם מאוד משפיעים.
אישית זה ממש כבר הציק גם לי ואני מדבר על שני באגים במיוחד:
הראשון המעצבן - יש קווסט שאתה צריך ללבוש גלימה מיוחדת לאירוע מעין "ליל כל הקדושים" וכולל גם מסיכה. הבאג הוא שזה נתקע על הדמות שלך לכל המשחק אח"כ, לא משנה איזה שריון אתה לובש. לחלק זה נתקע על הגלימה, לחלק על המסיכה ולחלק גם וגם. זה לא משנה נתונים או משהו, אבל חלק מהמשחק זה איך אתה נראה ולראות את עצמך בגלימה הלא מחמיאה זה לא נעים. יותר מזה, יש את המסיכה שאם זה נתקע לך זה גם מופיע בכל בסרטוני המעבר ואתה בכלל לא רואה את הפנים. המסיכה היא הגולגולת של פרה מתה - אז נעים זה לא.

הבאג השני והחמור ביותר - הוא שאחרי שדרוג כמות החיצים שלך זה נתקע על 12 חיצים. זה באג שממש משנה את המשחקיות. אם אתה בונה על שימוש בקשת, זה נגמר מאוד מהר - גם אם אתה הוקאיי וכל חץ מחסל אויב. אני לא הוקאיי. זה באג שגורם לסגנון משחקיות אחר, להוצאות מיותרות (כי חייבים לפעמים גם לקנות חיצים בנקודות מסויימות אם אין לך זמן למצוא) להשקעות שעשית באשפת החיצים במשאבים לשדרוג שלא באים לידי ביטוי במקום בשדרוגים לכלי נשק אחרים - בקיצור ממש מעצבן.

שני הבאגים האלו ברשימה שתיקנו - אני מאוד מקווה שזה מה שיהיה היום.

אישית אני קרוב לסוף המשחק, אז אולי זה יעזור רק קצת, אבל זה כן משחק שאני רואה עושה סשן קצר פה ושם להשלים משימות צד, או לשוטט בעולם.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 ינואר 2021, 10:58

לא הגעתי עדיין לקטע שאתה מציין עם התלבושת המיוחדת, אבל לפחות בבאג של החצים לא נתקלתי, זה עובד אצלי טוב.
כן נתקלתי בהמון באגים מציקים במשימות הצד, כמו דמויות שלא מתחילות לדבר ולכן לא הצלחתי לסיים קווסט אחד, או מפתח שלא יכלתי להרים למרות שהמשחק היה מוכן להשבע שהוא ממש מולי.
גם במשימה שצריך לקחת את החתול באסגרד נתקעתי בתוך ערימת הקש שהוא נפל אליה.
את הכל הצלחתי לפתור אחרי FT או ריסטרט, אבל זה עדיין מציק ומוסיף לאווירה שכבר ציינו, שהמשחק לא 100% עדיין.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 ינואר 2021, 12:35

כן, גם לא היו קצת מקרים כמו שאתה מציין (כולל מפתח שלא נמצא. אגב - אציין שאח"כ הבנתי שהמשחק מראה לך את המפתח, אבל לפעמים הוא מגיע לשם *אחרי* פעולות אחרות בקווסט. אז בהחלט זה באג מעצבן, בטח אם אתה בטוח שזה הזמן לקחת אותו.) אתה יכול לראות בלינק המון תיקונים בסגנון.

שני הבאגים שציינתי - הרבה נתקלו בהם, ואני ספציפית כאמור גם. הבאג עם החיצים כ"כ מעצבן שכבר היה איזה תיאור לעבור לעולם הרחוק, שיש לך בגדים אחרים, לירות את כל החיצים, לחזור לעולם המשחק הגדול הסטדנרטי ואז לקנות את כל החיצים בחזרה.
זה עבד לי פעם אחת, אבל המשחק כמה זמן אח"כ שוב איפס לי ל-12 חיצים בלבד. בקיצור - נראה היום מה יהיה אחרי התיקונים.

עוד סידור הוא שעכשיו לא יראו לך תוספות בעולם לראשין אם הבריאות שלך מלאה. (סימון צמחים וכו')
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ינואר 2021, 14:03

רק חוזר לציין שאחרי הפאץ האחרון, לפחות על הpc, המצב הרבה יותר טוב.
לא יודע מה לגבי באגים שוברי קווסטים, זה לא שהספקתי לשחק המון, אבל הבעיה הכי חמורה שהייתה לי - ביצועים שהולכים ויורדים באופן עקבי במשחק רציף ומחייבים ריסטרט כל 45 דקות כדי לא לרדת מ30fps - מסתמן שתוקנה.
הצלחתי אתמול בלילה סוף סוף לשבת כשעתיים רצוף עם המשחק, בלי להיות חייב להפסיק פעמיים תוך כדי בנקודות רנדומליות, וזה בהחלט שיפר את החוויה.
שמר לי סוף סוף על 60fps יציב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 ינואר 2021, 15:51

נשמע נהדר! כמו ששמחתי לשחק את אודיסי אחרי כל הפאצ'ים, כנראה שגם כאן זה הדבר העדיף :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ינואר 2021, 16:29

בגדול כלל האצבע הוא שכל משחק עולם פתוח גדול שכזה עדיף לשחק מאוחר מאשר מוקדם. אבל כמובן שזה לא מדויק, כי למשוואה גם נכנסים אלמנטים של הייפ, של 'חדשנות טכנית' שהולכת ומתמסמסת עם הזמן, ובכלל החוויה הקהילתית של לשחק ביחד עם כולם ולדבר על זה בזמן אמת.
אז השאלה היא באמת מה מצב המשחק. כולנו יודעים כבר לדוגמה שאת סייברפאנק עדיף לשחק בעוד כמה חודשים מאשר היום.
אודיסי, לדוגמה, גם כן השתפר עם הזמן בתיקוני באגים, שיפורי QOL, פיצרים מסוים שנוספו וכו'. אבל עם זאת, לדעתי אודיסי היה במצב טכני מספיק טוב ואני בהחלט שמח ששיחקתי אותו בהשקה ולא תקופה ארוכה לאחר מכן.
ואלהאלה, לעומת זאת... לא. מהרשמים שלי הוא עכשיו פחות או יותר בנקודה בה אודיסי היה בהשקה, וכמובן זה לא רשמי בשום צורה (או שאפשר באמת למדוד את זה), וגם שיחקתי מעט מאוד כרגע, אבל הוא מרגיש לראשונה במצב טוב.

בכל מקרה אמנם יש לי כבר כ25 שעות משחק בACV שזה בהחלט לא מעט, אבל במובן מסוים גם אני קצת המתנתי איתו :).
כלומר אחרי חודשיים אני חושב שכבר סיימתי את אודיסי, ובACV אני כרגע, אם לשפוט לפי המפה, בערך בשליש משחק. אז כן, שיחקתי קצת כי הוא בעיניי משחק מצוין למרות הכל והוא סקרן אותי, אבל אם המצב הטכני באמת סוף סוף התייצב אז רק עכשיו אצלול לעומק שלו ואתקדם מהר הרבה יותר.
הבאג הזה שחייב אותי לעשות ריסטרט כל ~45 דקות, ובכלל נתן משחק הרבה פחות חלק כבר אחרי 10 דקות, ממש הפריע לחוויה שלי איתו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2021, 18:36

AC 2077.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 ינואר 2021, 23:00

הם תיקנו באגים מציקים, יש עדיין קצת גליצים פה ושם (שלום דגים שוחים בשלג...)
אבל בבוקס דווקא לא ראיתי שיפור משמעותי בביצועים הגרפיים, אלו היו בפאטצ הקודם.
מה שכן מעצבן, זה שכשיש qr, אז יש סוג של ניתוק מהשרת, ובעצם בשביל המשימות היומיות חייבים לטעון את המשחק מחדש.

באופן כללי אני כנראה איזור לפני הסוף. כשאסיים אכתוב סיכום על המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 ינואר 2021, 20:46

אף אחד לא הביא את הווידאו האדיר החדש של Crowbcat?

אני באמת לא יודע אם לבכות או לצחוק, זה אפילו לא קשור רק לבאגים, המשחק הזה מבחינת מה שהובטח ומה שיצא הוא כישלון מוחלט ושום פאטץ׳ לא הולך לתקן את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ינואר 2021, 22:21

הוא סתם חכם על פולנים...
;) :?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 ינואר 2021, 22:43

תמונות כל כך קשות :lol: :lol:
אני רק יזהיר שיש ספויילרים לכמה שעות הראשונות למשחק שאותם כן שיחקתי...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2021, 02:01

bling כתב:אף אחד לא הביא את הווידאו האדיר החדש של Crowbcat?

אני באמת לא יודע אם לבכות או לצחוק, זה אפילו לא קשור רק לבאגים, המשחק הזה מבחינת מה שהובטח ומה שיצא הוא כישלון מוחלט ושום פאטץ׳ לא הולך לתקן את זה.

קצת מבאס אותי לראות סרטונים כאלה שמציגים גם זיופים, גם דברים שתוקנו בשבוע שיגור של המשחק וגם עריכה מגמתית כי אז קשה לדעת מה שם אמיתי ומה לא :)

כלומר יש המון, ממש המון, זיוף בעזרת כלי מודינג שנותנים לך לעשות סופר זום ולהראות אזור רחוק מאוד ב-LOD נמוך ולהציג את זה כאילו ככה המשחק נראה (למשל בכל פעם שמראים הולכי רגל או מכוניות דו מימדיים, במשחק האמיתי זה קילומטרים ממך וכל משחק וידאו עושה את זה) בסרטון הזה. לא יודע, אולי הוא הולך עמוק יותר יותר אחרי הדקה הרביעית אבל הבנתי שיש ספויילרים ואני נמנע :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 ינואר 2021, 02:08

גם לא ברור על איזו גרסה מדובר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2021, 02:19

InterAl כתב:גם לא ברור על איזו גרסה מדובר.

זה סתם אוסף קטעים שהוא מצא ביוטיוב אני משער. הוא לקח את כל הגרוע ביותר שאנשים נתקלו בו והעלו אותו אונליין ועשה קומפלציה. אני משער שהוא גם לא יודע שדברים כמו המכוניות הדו מימדיות נתפסו בעזרת כלי כלשהו שנותן לך לעשות סופר זום בלי להשפיע על ה-LOD. יש דברים שבבירור נלקחו מגרסת הקונסולות בסיס, יש דברים שמגרסת ה-PC (יש שם קטע בהתחלה עם השתקפות RT שלא מראה חלק מהדברים החל מעומק מסויים, בטח זה חלק מהתקלת זיכרון שהייתה ותוקנה בדצמבר שהשפיעה על ה-BVH) ובעצם כל דבר נלקח ממקור שהציג משהו שהתאים לו לטקסט שהם אמרו באיזה E3 או ראיון בעבר. נניח כשהם אומרים שיש 1000 NPCs שיש להם רוטינת חיים אמיתית ואז מראים בסרטון אזרחים רגילים הולכים במעגל. אז כן, הקהל הכללי כנראה מפגר ואין לי מושג אם זה באג שקיים, באג שתוקן או שזאת פשוט הרמה של ה-NPC הממוצע במשחק אבל זה עדין לא ממש אומר משהו על אותן 1000 NPCs שאמורה להיות להם שגרת יום יום. כלומר, לא שחקתי במשחק, אולי יש פחות מ-1000 NPCs עם שגרת יום ואולי בעצם אין אפילו אחת וזה היה שקר גמור, אבל מה הקשר בין זה לבין להראות קהל רנדומאלי ברחוב הולך במעגלים?

עם כל הפופוליזם סביב המשחק, הייתי רוצה לשמוע חוויה של שחקן PC ששחק פוסט ה-19 לדצמבר (9 ימים אחרי שיגור המשחק, כן?) ולשמוע איזו חוויה הייתה לו. בנתיים אני שומע את חנן מדבר על קווסטים שהוא לא הצליח לסיים, דמויות מרחפות וכדומה ב-ACV שנמצא בשוק כבר חודשיים, משחק שלישי בסדרה שזהה לקודמיו עם מנוע מוכח שכבר רץ על כל המכשירים הרלוונטים ואף אחד לא ממש מדבר על זה, כולם רק מדברים על ה-T pose בסייברפאנק שתוקן בשבוע שהמשחק יצא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 ינואר 2021, 07:29

לא קלטתי ספוילרים משמעותיים בווידאו, אולי זה ברור רק למי ששיחק.

קיאו תראה יותר מהדקות הראשונות של מופע הבאגים, זה נכנס יותר עמוק מזה, גם לגבי ההבטחות של מה שהמשחק יהיה ומה שיצא בפועל, וכן, גם השוואות מביכות ברמות מול משחקי פס2 (ולא רק GTA) ולגו... המשחק הזה פשוט מביך מבחינת אלמנטים של עולם פתוח.

וכן הבטחות על אלפי אנשים עם שגרת חיים ובסוף מקבלים את ה NPC הכי מטומטמים ביקום שהולכים במעגלים על אותם כמה מטרים (זה אפילו לא מוסווה טוב) ושיש להם את ה pathfinding המטומטם שנראה בגיימינג זו בדיוק ההגדרה ל underdelivered וזה נראה לאורך כל הווידאו איך CDP עשו הייפ ענק ופיצצו אותנו בהבטחות פומפוזיות כשבסוף מה שיצא מזה זה חארטה.

אגב זה לא אומר שזה לא משחק טוב בבסיס שלו, בטח אחרי כל התיקונים יצא אחלה, אבל נשמע שממש לא מדובר פה בקפיצת מדרגה שציפינו לה מ CDP, נראה שגם ביחס לוויצ'ר זה צעד אחורה, בטח ביחס למה שהובטח התוצאה הסופית היא בדיחה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 ינואר 2021, 10:31

DrKeo כתב:

עם כל הפופוליזם סביב המשחק, הייתי רוצה לשמוע חוויה של שחקן PC ששחק פוסט ה-19 לדצמבר (9 ימים אחרי שיגור המשחק, כן?) ולשמוע איזו חוויה הייתה לו. בנתיים אני שומע את חנן מדבר על קווסטים שהוא לא הצליח לסיים, דמויות מרחפות וכדומה ב-ACV שנמצא בשוק כבר חודשיים, משחק שלישי בסדרה שזהה לקודמיו עם מנוע מוכח שכבר רץ על כל המכשירים הרלוונטים ואף אחד לא ממש מדבר על זה, כולם רק מדברים על ה-T pose בסייברפאנק שתוקן בשבוע שהמשחק יצא.

אני עשיתי פרי אורד ושיחקתי במשחק מההשקה שלו על המחשב, אני יכול להגיד ש99 אחוז ממה שהראו בווידאו למעלה לא הופיע בגרסת הפיסי,( בקווסט המתוסרט שמופיע בכל הטריילרים עם המרדף והירי היה איזה רגע שנעלם לי האקדח מהיד, טענתי את הקווסט מחדש וזה לא קרה יותר).
אחרי 20 שעות החלטתי לעצור ולקחת הפסקה על הפאץ הגדול של פברואר, עשיתי את זה בעיקר משלוש סיבות שממש הפריעו לי במשחק: הראשונה היא חווית הנהיגה, אני לא חושב שניתקלתי במשחק עם הנדלינג יותר גרוע עם כלי רכב כמו סייבר פאנק (למרות שראיתי כבר שיש מודים בנקסוסמוד שמתקנים את זה).
הדבר השני שממש הפריע לי זה ההתנהגות של השוטרים והאזרחים ברחוב, מעבר לכל מה שארו פה על התנהגות השוטרים ממש הציקה לי המחשבה שאני יכול להשתיל בתוך הגוף שלי כלי נשק מפה ועד הודעה חדשה אבל אין במשחק שום NPC חוץ מהכנופיות שלא ינסה אפילו להתגונן או לתקוף חזרה שגונבים לו את הרכב.
הדבר השלישי שגרם לי לקחת הפסקה היה קווסט אחד בתוך איזה מועדון שהייתי צריך להתגנב ולחמוק איזה שומר בשירותים אבל לא משנה מה עשיתי כל השומרים מחוץ לשירותים היו מודעים לכך והתחילו לתקוף אותי.

כמו שרשמתי בפוסטים קודמים, לא עשיתי ריפאונד כי ממה שראיתי וחוויתי המשחק הזה הוא כן קפיצת מדרגה באווירה ממה שאני חוויתי עד היום במשחקי מחשב, ואני מקווה שהם יצליחו לספק בסוף את מה שהבטיחו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 ינואר 2021, 10:41

DrKeo כתב:

זה סתם אוסף קטעים שהוא מצא ביוטיוב אני משער. הוא לקח את כל הגרוע ביותר שאנשים נתקלו בו והעלו אותו אונליין ועשה קומפלציה. אני משער שהוא גם לא יודע שדברים כמו המכוניות הדו מימדיות נתפסו בעזרת כלי כלשהו שנותן לך לעשות סופר זום בלי להשפיע על ה-LOD. יש דברים שבבירור נלקחו מגרסת הקונסולות בסיס, יש דברים שמגרסת ה-PC (יש שם קטע בהתחלה עם השתקפות RT שלא מראה חלק מהדברים החל מעומק מסויים, בטח זה חלק מהתקלת זיכרון שהייתה ותוקנה בדצמבר שהשפיעה על ה-BVH) ובעצם כל דבר נלקח ממקור שהציג משהו שהתאים לו לטקסט שהם אמרו באיזה E3 או ראיון בעבר. נניח כשהם אומרים שיש 1000 NPCs שיש להם רוטינת חיים אמיתית ואז מראים בסרטון אזרחים רגילים הולכים במעגל. אז כן, הקהל הכללי כנראה מפגר ואין לי מושג אם זה באג שקיים, באג שתוקן או שזאת פשוט הרמה של ה-NPC הממוצע במשחק אבל זה עדין לא ממש אומר משהו על אותן 1000 NPCs שאמורה להיות להם שגרת יום יום. כלומר, לא שחקתי במשחק, אולי יש פחות מ-1000 NPCs עם שגרת יום ואולי בעצם אין אפילו אחת וזה היה שקר גמור, אבל מה הקשר בין זה לבין להראות קהל רנדומאלי ברחוב הולך במעגלים?

למה לבזבז זמן פיתוח ומשאבי חישוב על 1000 npc עם שגרת יום יום ?
זה משחק לא סימולטור
מה שמעניין זה האינטראקציה של השחקן עם עולם המשחק
Npc שהשחקן רואה בזמן אמת ,לא מה שאיזה npc אמור לעשות קילומטרים רחוק מהשחקן

חוץ מיזה יש משחקי mmorpg למי שזה מעניין אותו
אז לא צריך npc להשיג את זה
היו יכולים לפתח מוד mmorpg לסיברפאנק ,גם ככה פיתחו עולם פתוח

שאני חושב על משחקים כאלו אני חושב על סינגל
לא צריך שיבזבזו זמן פיתוח וכח חישוב על npc שיזמין פיצה לאיזה קרוון
וnpc אחר שילך לחרבן עם עיתון באיזה משרד
זה לא מעניין
הפיתוח והכח חישוב צריך להיות לפי מה שהשחקן רואה
לא רלוונטי מתוסרט או לא ,כן לתת אפשרויות שונות לnpc
לדוגמה עם אני נותן אגרוף לnpc שלא קשור לעלילה ,שיהיו כמה אפשרויות יתנהגות רנדומליות
אחד יברח אחר יתקוף חזרה אחר יקלל וכו וכו
לא צריך סימולציה מתוחכמת ,המשחק לא רץ על מחשב על
וזה לא אימון צבאי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2021, 11:51

bling כתב:לא קלטתי ספוילרים משמעותיים בווידאו, אולי זה ברור רק למי ששיחק.

קיאו תראה יותר מהדקות הראשונות של מופע הבאגים, זה נכנס יותר עמוק מזה, גם לגבי ההבטחות של מה שהמשחק יהיה ומה שיצא בפועל, וכן, גם השוואות מביכות ברמות מול משחקי פס2 (ולא רק GTA) ולגו... המשחק הזה פשוט מביך מבחינת אלמנטים של עולם פתוח.

וכן הבטחות על אלפי אנשים עם שגרת חיים ובסוף מקבלים את ה NPC הכי מטומטמים ביקום שהולכים במעגלים על אותם כמה מטרים (זה אפילו לא מוסווה טוב) ושיש להם את ה pathfinding המטומטם שנראה בגיימינג זו בדיוק ההגדרה ל underdelivered וזה נראה לאורך כל הווידאו איך CDP עשו הייפ ענק ופיצצו אותנו בהבטחות פומפוזיות כשבסוף מה שיצא מזה זה חארטה.

אגב זה לא אומר שזה לא משחק טוב בבסיס שלו, בטח אחרי כל התיקונים יצא אחלה, אבל נשמע שממש לא מדובר פה בקפיצת מדרגה שציפינו לה מ CDP, נראה שגם ביחס לוויצ'ר זה צעד אחורה, בטח ביחס למה שהובטח התוצאה הסופית היא בדיחה.

העניין הוא שאני לא סומך על הוידאו הזה, הוא מלא בשקרים. כלומר אשכרה אם אני אעמוד במקום במשך 30 שניות אני אראה את כל הקהל מסתובב במעגלים? או שזה באג או edge case שכמה אנשים תפסו עם הכפתור share בפס4? אין לי שמץ על בסיס הסרטון הזה כי הוא פשוט לקח כל באג שקרה למישהו מה14 מליון שחקנים והציג אותו כאילו זה הסטנדרט.

תראה מה DF אומרים על המשחק בגרסת המחשב, הם קוראים לנייט סיטי העיר הכי חיה בהסטוריה של משחקי הוידאו ואיך הם קבלו שוק כשהם הסתובבו בעיר, מכמה שהכל מרשים. ותראה מה אביב אומר פה, שהוא שחק שעות במשחק ולא נתקל בכל הדברים שהראו בסרטון (וכמובן שהיו לו בעיות משלו ואחת מהן כנראה גם לא תתוקן). אז מה זה אומר לך חוץ מזה שרצות ערימות של פופוליזם סביב המשחק הזה?

ומעבר לזה, ספציפית על גרסת הקונסולות הנוכחית, אני חושב שהגיע הזמן להודות שהחומרה של הפס4 וה-X1 במצב הרבה יותר גרוע מול הדור הבא מאשר הסוויטצ׳ מול הפס4. המשחק הזה הוא דור הבא בכל רמ״ח איבריו, ביחוד בקטגורית הCPU וגרסאות הקונסולה הן back port בדיוק כמו הוויצ׳ר 3 על הסוויטצ׳. או במילים אחרות, גרסת הפס4 היא גרסת הסוויטצ׳ של הוויצ׳ר 3, זה נס טכנולוגי וצריך להגיד תודה שזה רץ עליה בכלל. אני לא חושב שהגרסה הזאת הייתה צריכה להיות קיימת בכלל אבל זה כבר דיון אחר. כלומר אין מה להתיחס לגרסה הזאת כשמדברים על סייברפאנק כאילו היא מיצגת משהו כי לדבר על זה זה כמו לדבר על גרסת הסוויטצ׳ כמיצגת של הוויצ׳ר 3.

וכן, אני יודע שהגרסה הובטחה ושהיא קיימת. זאת הטעות הכי גדולה שלהם, אם המשחק הזה היה יוצא בלעדי למחשב בשיגור אז לא היה כל הבלגן שיש עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 ינואר 2021, 17:52

הוא הראה כמה דוגמאות לעד כמה "סדר היום" של הולכי הרגל מוגבל, אני אשמח לשמוע מאביב ומאחרים ששיחקו האם להולכי הרגל יש מסלולי הליכה מורכבים.

בנוגע לגרסה של הדור הנוכחי אני מסכים איתך קיאו אבל אם תראה את הסרטון תראה כמה הם שיקרו לגבי הגרסאות האלה לאורך כל הדרך ועד כמה נבנה הייפ מיותר כלפיהן. אי אפשר לפטור אותם מהאחריות ובניגוד לגרסת הוויצ'ר על הסוויץ', פה באף רגע לא נאמר לנו שאנחנו עתידים לקבל גרסאות סוויץ' כגרסאות הדור הנוכחי. אז כן מגיע להם כל הבאקלאש שבעולם.

וחוץ מזה תראה עוד את הווידאו, המשחק יצא הרבה פחות עמוק ומשמעותי ממה שהובטח, האלמנטים RPG שלו בסוף די חלשים, והכי עצוב, העיר מבחינת אימרסיביות אמיתית ולא תפאורה היא פח אשפה גם לעומת GTA מימי הפס2.

אל תתייחס אפילו לרגעי הבאגים, אי אפשר לצפות בסרטון ולא לצאת בתחושה שהתוצר הסופי הוא אכזבה גדולה לעומת מה שהובטח, בגלל זה אמרתי שאת זה שום פאטץ' לא יסדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2021, 21:36

bling כתב:הוא הראה כמה דוגמאות לעד כמה "סדר היום" של הולכי הרגל מוגבל, אני אשמח לשמוע מאביב ומאחרים ששיחקו האם להולכי הרגל יש מסלולי הליכה מורכבים.

בנוגע לגרסה של הדור הנוכחי אני מסכים איתך קיאו אבל אם תראה את הסרטון תראה כמה הם שיקרו לגבי הגרסאות האלה לאורך כל הדרך ועד כמה נבנה הייפ מיותר כלפיהן. אי אפשר לפטור אותם מהאחריות ובניגוד לגרסת הוויצ'ר על הסוויץ', פה באף רגע לא נאמר לנו שאנחנו עתידים לקבל גרסאות סוויץ' כגרסאות הדור הנוכחי. אז כן מגיע להם כל הבאקלאש שבעולם.

וחוץ מזה תראה עוד את הווידאו, המשחק יצא הרבה פחות עמוק ומשמעותי ממה שהובטח, האלמנטים RPG שלו בסוף די חלשים, והכי עצוב, העיר מבחינת אימרסיביות אמיתית ולא תפאורה היא פח אשפה גם לעומת GTA מימי הפס2.

אל תתייחס אפילו לרגעי הבאגים, אי אפשר לצפות בסרטון ולא לצאת בתחושה שהתוצר הסופי הוא אכזבה גדולה לעומת מה שהובטח, בגלל זה אמרתי שאת זה שום פאטץ' לא יסדר.

לא יודע, אני אמור לסמוך על הסרטון הזה כשהוא מלא בשיט שציינתי? כלומר אין שמץ של ספק שכל נושא הגרסאות של הפס4 והX1 הן הפאשלה האמיתית פה. אבל בו נשים אותן לרגע בצד כי כולנו מסכימים שהן גרסאות מעפנות של המשחק, כפועל יוצא של הכוח שלהן, והן בערך הפורט סוויטצ׳ של הוויצ׳ר 3 אבל בניגוד אליו, כמו שאמרת, הן היו הבטחה בזמן שהפורט סוויטצ׳ היה הפתעה נעימה.

אז עכשיו כששמנו אותן בצד ונגיד שאנחנו מדברים על גרסת המחשב (וכנראה גם גרסאות הפס5 והxsx העתידיות), כמה מהדברים האלה רלוונטים? נניח העיר עצמה, ניתוחים טכנים של גרסת המחשב מדברים על העיר הכי מרשימה שאי פעם ראינו שנותנת הרגשת דור הבא אמיתית (וכמובן שזה לא קיים כרגע בשום גרסה חוץ מאשר המחשב). אז אם ככה העיר מרגישה, אני חושב שהם עשו עבודה בצד הזה, לא? אני בטוח שיש אלמנטים בעיר שלא מתקרבים לקצה האצבע של GTAV, אבל אתה חושב שגם אפשר לעשות משחק עם עולם פתוח מרשים משל GTAV וגם דאוס אקס וגם RPG ואיכשהו להתעלות על כולם בהכל? אני די בטוח שלא קיים משחק בדור האחרון שהתקרב לעיר של GTAV, כולל נניח WD שיצא חודש לפני סייברפאנק.

האמת שאני מת כבר לנסות בעצמי, אני בדיוק רץ על הdlc של קונטרול אבל יש מצב טוב שאחרי שאני מסיים איתו אני עובר לסייברפאנק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 ינואר 2021, 22:30

הוידאו שהתפרסם חודש שעבר יותר טוב ומאיר עיניים, אבל הוא גם מעצבן יותר לצפייה בגלל הפילטר שעשו לוידאו והמציג שנמצא כל הזמן על המסך:
https://www.youtube.com/watch?v=_CymqHdNYkg

הבעיה של המשחק היא לא באגים או ביצועים. המשחק הוא מצג שווא עם מערכות משחק שהובטחו שלא קיימות, שבורות או מיושמות באופן פשטני, מביך ומעליב.
זו פשוט הונאה שסוני ומיקרוסופט נתנו לה יד. בפלטפורמה סגורה שאשכרה מצדיקה את היותה סגורה, סייברפאנק 2077 לא היה צריך להיות מאושר למכירה בלי אזהרה ברורה ואפשרות ריפאנד חופשית.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים