משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

משחקי 2020

הודעהעל ידי bling » 24 פברואר 2019, 20:37

טוב אז צריך גם נושא למשחקים עתידיים מעבר ל 2019, כל מה שאנחנו יודעים בוודאות שלא יוצא השנה אלא רק מ 2020 ומעלה לדסקס פה.

אני אביא סיפתח לנושא עם שמועה על AC הבא, סדרת משחקים שבאופן מסורתי לאורך כל הדור הזה כל משחק שבה זוכה להדלפות שעד עכשיו התבררו כנכונות אחת לאחת. על בערך כולם ידענו הרבה לפני שנחשפו רשמית, לא ברור מי המדליף שעובד ביובי על הסדרה ושאחראי לזה אבל עובדתית זה המצב :)

אז AC הבא הוא תחת שם הקוד לגיון והוא משחק קרוס ג׳ן לדור הנוכחי והבא שיצא ב 2020:

הנה הפרטים שידועים:

- Next Assassins Creed is codenamed Legion in 2020 on current and next gen
- Set in Italy at the end of reign of Marcus Aurelius (guy from Gladiator) and during the struggles of his son Commodus and the year of 5 emperors
- Play as Cassius or Lucia, a descendent of characters from Origins and Odyssey
- Unclear which is canon, but like odyssey features choices and heavy RPG elements and same story for both characters.
- Made by Sofia to tie up some loose ends for the “Ancient Trilogy” and currently is more first civ intensive than other game.
- Main story is more involved in assassins and politics with first civ and flashbacks to other points in Rome history being secondary. Ubi wants to make it feel more like assassins creed while feeling like Odyssey to make old and new fans happy
- Map is mainland Italy and small part of Gaul and Germania like Libya in Origins
- Revised mercenary and cultist system. Big cultists and main story assassinations have those memory things

http://thecodex.network/legion-rumor/

Laskin
Elder

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2019, 21:32

כרגע חמשת המשחקים שאני הכי מחכה להם ובטח יצאו ב-2020 ה:
- היילו אינפיניט, למרות שאף פעם לא חיכיתי ממש למשחק היילו מלבד הראשון... נראה לי שיהיה ממש ממש מדהים
- וויצ׳פייר, כי אני מת על המפתחים שלו והוא נראה כמו הFPS הכי מקורי ומגניב באופק
- DS, כי קוג׳ימה
- GoT, כי יפן הפיאודלית
- Cyberpunk, כי CDPR

עלמה זה כמובן בתנאי שTLOU2 יוצא השנה (:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2019, 22:48

איטליה? שוב? אני יודע שזו תקופת זמן שונה והכל אבל...אוף,מאכזב קצת. עד מתי AC יפן?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2019, 23:24

אני שמח שהם דוחים את יפן לדור הבא.
אמרתי כבר שלדעתי הכי מושלם יהיה לעשות דור הבא רק מזרח, סין-יפן-הודו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2019, 10:54

פייג׳ אתה יכול להיות שמח, ג׳ייסון מקוטקו ביטל את השמועה, מה שאומר שגם השמועה לגבי ווטץ׳ דוגס 3 לא נכונה. בכל אופן אני בטוח שההדלפה של AC הבא היא עניין של זמן בהתאם למסורת :)

לאסקין את האמת אני כבר לא בטוח ש TLOU2 יוצא השנה, סוני היא לא מהמפיצות שמחכות בדיוק לרגע האחרון בשביל להכריז משהו, מכונת ההייפ שלהם יכולה גם לפעול שנתיים ויותר מראש, בתחושה שלי אם לא היתה הכרזה עד עכשיו שזה יוצא השנה זה כנראה כבר לא יצא.

אז מה כן יגיע השנה? מהמר שכלום ושכל הליינאפ הגדול להשנה כבר הוכרז, מה נראה לכם שסתם אין E3 או אירוע של סוני עד סוף השנה?

באמת אין להם הרבה מה להראות ולהכריז להשנה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2019, 10:55

בלינג,שרייר דווקא אישר שwd3 כן בלונדון.
אגב,יש איזו הדלפה קטנה בEra על destination playstation- האירוע הסגור שסוני עורכת לריטייל על המשחקים הצפויים של השנה מסוני- שני טריילרים חדשים של tlou2 וds אבל לא של got מה שכנראה הופך את הניחוש שלי ששניהם יהיו השנה אולי ודווקא הוא ב2020.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2019, 11:26

אז רגע ווטץ׳ דוגס 3 כן בלונדון? אז כנראה שג׳יסון שלל את השמועה של AC בלבד ומי שהמציא את השמועה על AC נשען על מידע נכון לגבי ווטץ׳ דוגס 3 כדי להוסיף אותנטיות למידע של AC.

בקשר לאירוע סוני, אני מאווווד בספק ש DS ו TLOU2 יוצאים השנה, אם זה נכון אז הם פשוט מטומטמים שלא הרימו אירוע הייפ ענק בשבילם ב E3, גם אם אין להם כמעט שום הכרזות חוץ מהם אפשר היה לפחות להשתמש בפלטפורמה הזו כדי לקדם את המשחקים בין המצופים של הדור שלהם שבמקרה יוצאים גם בחגים השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 11:50

הגיוני שtlou2 הוא משחק של השנה, הוא לא חייב להיות השנה כי מה אני יודע על מה קורה בנוטידוג ומה מצב הפיתוח של המשחק אבל מבחינת הלו״ז הפיתוחי והמעגל היח״צי של סוני זה מסתדר. אני לא אהיה מופתע אם הוא יצא ב2020, אבל 2019 בגיונית מאוד. DS? שוב, אני לא יודע מה הולך בקוג׳ימה פרודקשן אבל המשחק עדין נראה קצת עמום בשביל תאריך יציאה עוד כמה חודשים, לא? אולי סתם יש לי אנטרס אישי שהוא יצא כמה שיותר קרוב לפס5 כי ממילא אני לא אוכל לשחק בו עד אז :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 פברואר 2019, 11:56

אני מסכים איתך בלינד שעד לאחרונה סוני באמת היו נוהגים להכריז תאריכי יציאה רנדומליים שהאחיזה שלהם במציאות מקרית בהחלט כשנתיים לפני היציאה, אבל דווקא בתקופה האחרונה הם די זזו מהמנהג הזה ולGOW לדוגמה הוכרז תאריך רק ארבעה חודשים לפני.
אני חושב שTLOU2 כן נראה כמו משחק של סוף 2019, אבל רק העדרות מE3 גורמת לי להאמין שאולי באמת 2019 פשוט מתה מבחינתם. בכל מקרה אני מאמין שזה יהיה תחילת 2020 במקרה הרחוק ביותר, כשGOT הוא סוף 2020 ואת DS אפילו בכירי סוני לא יודעים מתי יצא :).

לגבי AC וWD3 אני קצת מופתע (מזה שהשמועה 'בוטלה'), כי זו שמועה ברמה כמעט רשמית כבר איזה שלוש שנים.
כבר כשAC אוריג'ין הודלף בצורה משמעותית (כלומר זה שיהיה ac במצרים היה ידוע עוד יותר זמן, אבל כשכבר ממש יצאו תמונות ופרטי עלילה מודלפים) הדיבור היה על טרילוגיית העולם העתיק, כשהבא יהיה ביוון ואחריו רומא. הסוף של אוריג'ין דווקא גרם לזה להראות כאילו ההמשך שלו יהיה רומא (הוא גם מתרחש בתקופת יוליוס קיסר וקלאופטרה), אבל בדיעבד כל דבר בדליפה ההיא היה נכון עד עכשיו ואין לי ספק שAC הבא הוא רומא.
אותה דליפה אגב דיברה גם אז על AC דור הבא ביפן, ואולי באמת טרילוגיית מזרח. גם זה נשמע לי די סביר.
בכל מקרה גם על WD 3 בלונדון מדברים כבר די הרבה, אבל למען האמת אני לא מצליח לזכור ואולי זה היה בכלל לגבי WD 2 ובסוף כמובן התברר כלא נכון. לא יודע, בסדרה הזו אני פחות נמצא בעניינים, אבל לגבי ac מאוד יפתיע אותי אם הבא לא יהיה ברומא העתיקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 12:39

סוני תמיד אהבה להכריז על דברים לפני E3 בטריילרים לאינטרנט. TLOU משחק מספיק גדול בשביל שיהיה טריילר מגניב של TLOU2 שמשוחרר לאינטרנט ובסוף שלו יהיה תאריך יציאה. לא צריך מסיבת עיתונאים שלמה בשביל להכריז על תאריך יציאה של משחק, רוב המשחקים מקבלים את תאריך היציאה שלהם פשוט בסיום טריילר סטנדרטי. כמובן שזה לא אומר שTLOU2 הוא לא משחק 2020 ובכלל יכריזו על תאריך יציאה שלו באירוע בנובמבר, אבל לגמרי הגיוני שהוא יוצא השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 14:05

בלינג, אני ממש לא חושב שסוני צריכה את E3 בשביל לדחוף את TLOU2... הם יכולים לעשות אירוע משלהם והם יכולים גם פשוט לדחוף אותו ביוטיוב ושות', אני ממש לא חושב שזה משחק שצריך תערוכה בשבילו, הם מספיק מבוקשים כדי שכל העיתונאים יגיעו אליהם לתצוגה פרטית שתעשה מספיק הייפ בזמן שנח להם, ולא בזמן E3 כשיש מלא מלא רעש מסביב ודיבורים על הדור הבא כבר.
וכמו שכבר כתבו - סוני אמנם מכריזה על פרוייקטים שנתיים-שלוש לפני שהמשחק יוצא, אבל את תאריך היציאה הם לאו דווקא נותנים יותר מכמה חודשים לפני.
לגבי DS זה יפתיע אותי מאוד אם קוג'ימה בכלל יודע למתי המשחק מתוכנן כרגע.
לגבי GOT מהמר על החצי הראשון של 2020.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 15:01

אם TLOU2 יוצא ב-2020 אז אפשר לשכוח ממשחק נוטידוג על הפס5 עד 2024 ואולי אפילו לא יהיה משחק נוטידוג שני על הקונסולה. אני ממש מקווה שהוא יצא השנה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 פברואר 2019, 15:30

אני לא בטוח. דווקא נוטי דוג הם היחידים שהוכיחו שהם יכולים להתמודד עם הפיתוח הארוך בדור הזה. TLOU 2 יהיה המשחק השלישי שלהם בדור, וזה עוד אחרי שהם הוציאו את TLOU ב2013 ואנצ'רטד 4 התחרבש להם לגמרי, מה שגרם לכך שהצוות של TLOU יעבור להמציא אותו מחדש.
למעשה אם אנצ'רטד 4 היה עובר כמו שצריך אני מאמין שהיינו רואים כבר את TLOU 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 16:23

Stick כתב:אני לא בטוח. דווקא נוטי דוג הם היחידים שהוכיחו שהם יכולים להתמודד עם הפיתוח הארוך בדור הזה. TLOU 2 יהיה המשחק השלישי שלהם בדור, וזה עוד אחרי שהם הוציאו את TLOU ב2013 ואנצ'רטד 4 התחרבש להם לגמרי, מה שגרם לכך שהצוות של TLOU יעבור להמציא אותו מחדש.

יש הבדל בין לעשות משחק מלא ללעשות משהו כמו TLL, עובדה שעל TLOU2 ו-U4 הם היו צריכים את המשאבים של כל החברה בזמן שTLL נעשה בשנה וקצת על ידי חלק מהחברה. U4 יצא שנתיים וחצי לתוך החיים של הפס4 והם יספיקו לעשות את TLOU2 ממש לפני שהפס4 מתה. אם המשחק הבא שלהם יצא רק ב-2023 או 2024, זה משאיר להם אפילו פחות זמן לעשות את המשחק הבא שלהם לפני שהדור של הפס5 יגמר. זה אומר שאו שהם יעשו משחק אחד בדור הבא, או שהם יעשו שני משחקים באותה סדרה כדי לחסוך בזמן פיתוח. קשה לי לראות אותם עושים שני פרנצ'ייזים (כמו TLOU ואנצ'רטד בדור הזה) נפרדים בדור הבא. TLOU2 נמצא בשנה השלישית שלו לפיתוח וזה כלל PRE PRODUCTION שהתחיל עוד לפני זה. כלומר במקרה אופטימי כשיש להם כבר מנוע מוכן לדור הזה ואת כל הקונספט של המשחק מוכן (הרי זה המשך), הם צריכים לפחות 3.5 שנים של עבודה כדי לעשות משחק גדול שכזה. בדור הבא זה יהיה רק קשה יותר ואם הם ינסו לעשות פרנצ'ייז חדש זה יהיה עוד יותר קשה.

אז השאלה היא מתי יוצא TLOU2. אם הוא יצא השנה, יש עוד מצב לשני משחקים בדור הבא. אם הוא יצא ב2020? לא יודע, קשה לי לראות את זה. הרי המשחק הבא שלהם בחיים לא יצא לפני 2024 אם TLOU2 יוצא ב2020 (בהנחה שיקח 3.5 שנים לפתח אותו פחות או יותר) ואז ישארו להם רק 3 שנים עד סוף הדור. כמובן שיכול להיות שהם יספיקו, אני גם לא יודע אם הדור הבא יהיה 7 שנים או 9 שנים ואני לא יודע מה הם ירצו לפתח, אבל זה משאיר סיכוי לא קטן לדור הבא עם משחק גדול ראשי אחד מנוטידוג.
Stick כתב:למעשה אם אנצ'רטד 4 היה עובר כמו שצריך אני מאמין שהיינו רואים כבר את TLOU 2.

אל תשכח שאנצ'רטד 4 התחיל פיתוח ב-2011, כלומר נכון שהיה לו הליך בעייתי אבל עדין לקח למשחק 4.5 שנים של פיתוח. TLOU2? הוא כבר חוצא את קו ה-3 שנים עוד חודשיים והדור הבא יהיה כמובן קצת יותר עבודה לפתח מהדור הזה. בקיצור, גבולי לדעתי, ביחוד שהמשחק הבא שלהם לדור הבא לא יתחיל פיתוח לפני 2020 אפילו אם TLOU2 יוצא השנה (כי אם כן הוא בטח יצא בחגים).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 פברואר 2019, 16:41

כן, אבל בכל מקרה אם יש חברה שהראתה שהיא עובדת יחסית מהר על משחקי AAA סופר מלוטשים ומושקעים, זו נוטי דוג. אז להגיד שדווקא הם יוציאו דור הבא רק משחק אחד? אנצ'רטד 4 אחרי פיתוח מאוד בעייתי, TLL שהוא גם כן פרויקט ממש לא קטן ומאוד מושקע (גם אם לא כמו משחק מאפס), וTLOU2 שיצא הם מההספקים היותר מרשימים של הדור הזה.
וכמובן שאנחנו לא באמת יודעים מה הולך שם. TLOU התחיל עבודה עוד ב2009, ויצא שנתיים אחרי אנצ'רטד 3. מי יודע להבטיח שאין עוד פרויקט (אולי כבר דור הבא שסיים לגמרי קונספט ועכשיו מתחיל פיתוח טכני על חומרה שמזכירה את הps5)? אי אפשר לדעת.
גם גרילה הוציאו KZ בהשקה ואת הורייזן (שהיה הכי רחוק מכל מה שאי פעם הם עשו) רק שנתיים וחצי אחר כך, כי הוא כבר התחיל פיתוח עוד לפני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 17:22

כמובן שאם הם מפוצלים לשני צוותים עכשיו אז בהחלט יש מצב שהמשחק הבא שלהם כבר בפיתוח מלא ואולי יגיע מוקדם יותר משחשבנו, אבל אם אני זוכר נכון היו ציטוטים על זה שכל החברה עובדת על TLOU2. בכל מקרה כמובן שאנחנו לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים, אני רק אומר שהם המשחק הבא שלהם הוא רק ב-2024 ויש סיכוי לא קטן שזה יקרה אם TLOU2 יצא ב-2020, אז לא בדיוק נשאר להם המון זמן לעשות עוד משחק בדור הבא. הם על גבול מסוכן, זה הכל וראינו כבר איך סוני יודעת להפציץ את כל מה שיש לה בסיום הדור וכך להשאיר את תחילת הדור הבא עקר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 17:28

ברור שנראה את TLOU2 remastered בשיגור של הפס5, אבל אני כן חושב שהם 2 צוותים והמשחק הראשון שלהם בדור הבא לא יצא אחרי חגים 2022

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 17:36

אם הם שני צוותים אז למה ההפקה של TLOU2 הייתה צריכה לחכות שU4 יצא? כלומר יש את החבר'ה של TLL שאולי הצטרפו לצוות של TLOU2 ואולי התחילו לעבוד על משהו חדש, אבל כמה צוות קטן שכזה יכול כבר לעשות עד שהוא מקבל תגבור משאר החברה אחרי שTLOU2 יוצא? אפילו אם יש איזה צוות שעובד על משהו, אם TLOU2 יוצא ב-2020 אז אתה נותן להם שנתיים גג בהפקה מלאה ליציאה של המשחק. אני לא רואה משחק נוטידוג מלא (כלומר לא רימאסטר או איזה משהו קטן כמו TLL) עד 2023 לפחות, אם לא 2024, תלוי אם יש להם צוות קטן שני עכשיו או לא והאם TLOU2 יוצא ב-2019 או 2020.

אם TLOU2 יוצא ב-2019 וגם קיים עכשיו צוות נפרד שעובד על המשחק הבא אז אני לגמרי מאמין שיצא משחק נוטידוג ב-2022, בכל מצב אחר אני לא קונה את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 17:41

נראה לי שנוטי דוג מספיק גדולה היום כדי לפתח משחק לינארי בשלוש וחצי שנים, כאשר רק שנתיים מתוכן הן ״בכל הכח״.
TLOU2 ״חיכה״ לסיום אנצ׳רטד 4 כי ניל החליט שהוא רוצה להוביל אותו וזה אחרי הבלאגן של אנצ׳רטד 4.
וכן, לא נראה לי שהמשחק הזה יהיה 30 שעות כמו שיהיה בטח TLOU2, יותר כמו חצי מזה.
תוסיף לנושא ההימורים - נובמבר 2022, 15 שעות (;
אפילו אלך על 11.11.22 כי זה תאריך מגניב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 17:47

אם ניל החליט שהוא מוביל כל משחק נוטידוג, הוא יצטרך לחכות לאחרי TLOU2 כדי להתחיל לעבוד על המשחק הבא 8-)

הייתי מתערב על מתי המשחק הבא יצא, אבל אני עדין לא יודע מתי יוצא TLOU2 אז כל ניחוש שאני אעשה יהיה סתם זריקת מספרים רנדומאלית לאויר. אם יש צוות נוסף שעובד בכוח מלא מ-2017 אחרי שיצא TLL אז אין סיבה שלא יצא משחק שלהם גם ב-2021, אם ניל רוצה להוביל את הכל וכמעט כל החברה עובדת על TLOU2 אז אין מצב למשחק לפני 2023 אם הוא יצא ב-2019 או 2024 אם הוא יצא ב-2020. בקיצור, יש המון משתנים ולזרוק תאריכים סתם ככה זה די ריק. אפילו TLOU2 לקח לפחות 3.5 שנים אם הוא יצא ב-2019 וזה עם מנוע מוכן ונסיון של משחק שלם על הפס4 לפניו. אני לא רואה משחק מאפס לפס5 עם כל העבודות מנוע והחוסר הכרות עם הקונסולה לוקח פחות מזה ו-3.5 שנים מסוף 2019 זה Q2 2023.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 17:59

חלק מהקטע של הימורים זה גם סתם לזרוק באוויר, בהינתן מעט מידע, וגם אם תדע תאריך מדוייק של tlou2 - היקף המשחק הבא הוא מה שמשנה הכי הרבה, זה יכול להיות עולם פתוח ואז ייקח להם 6 שנים ויכול להיות עוד מאותו שטיק ב-4 שנים או משהו פשוט יותר בשנתיים וחצי אפילו. תפסיק להיות כזה קמצן עם ההימורים שלך (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2019, 19:13

תזכירו לי ואני באמת שואל, מתי סוני הכריזה על תאריך יציאה של משחק גדול שלה מחוץ לאיזו טריילר או תצוגת E3 שלהם?

יכול להיות שאני לא זוכר נכון אבל זה מרגיש לי שעל כל תאריך יציאה של משחק גדול למדנו מתערוכה שלהם.

אל תשכחו גם שברוב המקרים המשחקים הגדולים שלהם יוצאים במאי יוני ובמקסימום ספטמבר כי מן הסתם אין להם אינטרס ללכת ראש בראש מול משחקי החגים הגדולים ששוטפים את הכל ושעם חלקם יש להם הסכם צד ג׳ פרסומי איתם מה שאומר שזה שעדיין לא שמענו לפחות על אירוע או משהו עבור הקהל שבו יכריזו על משהו שקשור ל TLOU2 שלא יכול לצאת אחרי ספטמבר (וסיכוי טוב שיצא בחצי הראשון של השנה) זה מעט תמוה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 20:03

סוני לא מתביישת להוציא משחקים בסוף השנה, למשל GT6 יצא בדצמבר או LBP 1 ו-3. אני חושב שכשהמשחק מוכן, הם מוציאים אותו בלי יותר מדי חשש מתי בשנה הוא נופל.

GOW הוא הדוגמה המושלמת להכרזת תאריך שמתאימה - הוכרז תאריך היציאה שלו שלושה חודשים לפני השחרור בטריילר רנדומאלי:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 פברואר 2019, 17:33

טוב נו אולי סוני כן עשתה את זה :P

אבל לא יודע אני מרגיש שסוני פשוט שקטה מדי בשביל משחק כזה ענק שיוצא השנה, גם עם GOW היה קצת יותר רעש ו PR בשלב הזה אפילו לפני שלמדנו על תאריך היציאה שלו, עם TLOU2 פשוט אין כלום כבר המון זמן.

אבל מה אני אגיד, הלוואי ויצא השנה, אם הוא מוכן אין טעם לחכות עם זה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 פברואר 2019, 17:47

סוני נוהגים לשים זרקור רק על המשחק הקרוב שלהם בכל זמן נתון, ספיידרמן לדוגמה קיבל חשיפה נרחבת רק אחרי שיצא GOW.
כרגע יש להם את DG שאמנם לא עושה רעש כי הוא לא נראה משהו.. אבל הוא המשחק שסוני משחררים לו חומרים. כשהוא יצא אני מניח שנשמע הרבה יותר על TLOU 2 (בהנחה שהוא באמת ההבא בתור, כמו שכולנו מניחים).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים