משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי kririn » 10 דצמבר 2019, 20:31

DrKeo כתב:האתר gamestates חפר איכשהו מ-PSN את הCOVER של RE3 רימייק. בתאוריה אפשר היה לחשוב שזה זיוף, אבל CAPCOM הוציאו צו הסרה לתמונה כך שכנראה שזה אמיתי:
תמונה

והאלטרנטיבי:
תמונה

אני לא חושב שבחיים ראינו את ג'יל וולנטיין ואת קרלוס "מי בכלל זוכר אותו או את שם המשפחה שלו" ברינדור כזה איכותי. כלומר ג'יל לא הופיעה במשחק RE מאז 3 (בעצם אולי היה אותה באיזה DLC ל-5 או משהו כזה?).

יצא גם טרילר יש ביוטיוב
אבל שאני רואה את המשחק הזה
אני תמיד ניזכר שהשם re3 זה רק בגלל הסכם עם סוני בזמנו
שre3 יהיה בלעדי לps1 לתקופת זמן מסוימת ,כולל השם 3

בפועל זה יותר כמו הרחבה לre2

Re3 האמיתי ,זה קוד וורוניקה
גם מבחינת העלילה וגם מקפיצה הטכנולוגית

בכל מקרה עד שזה יצא re2 רימיק בטח יהיה מאוד זול

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2019, 20:54

כן, זו חתיכת ״בעייה״... פאק
ועוד יש את פסח אז בטח יהיו טיולים. שמישהו יבוא וישבור לי את הרגליים מתישהו באפריל
(אפילו אם אני מתכנן לשחק רק באיזה 6 מתוכם, וסביר להניח שחצי מהם על המחשב מתישהו בקיץ במקרה הטוב)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 23:06

לפחות אנחנו יודעים שhl ידחה D:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2020, 19:04

נו מה wb מונטראול, מתי נסיים עם הטיזרים ונעבור להכרזה של בטמן?

כשמחברים את כל הטיזרים יחד יוצא הלוגו הזה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ינואר 2020, 19:25

הם באמת מתישים.

הלו אנחנו בעידן של קונסולות חדשות וחזקות פי 10 בפתח, משחקים מגדירי דור כמו סייברפאנק ו TLOU2 בדרך, יאללה חלאס לחפור עם הבאטמן המחורבן הזה, תראו אותו כבר וזהו, אף אחד פה לא עוצר את הנשימה שלו בשלב כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2020, 19:26

bling כתב:הם באמת מתישים.

הלו אנחנו בעידן של קונסולות חדשות וחזקות פי 10 בפתח, משחקים מגדירי דור כמו סייברפאנק ו TLOU2 בדרך, יאללה חלאס לחפור עם הבאטמן המחורבן הזה, תראו אותו כבר וזהו, אף אחד פה לא עוצר את הנשימה שלו בשלב כזה.

ומה אם זה משחק דןר הבא :D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ינואר 2020, 19:27

אז אני לגמרי מצדיק את כל החפירות אבל אין מצב שזה המקרה :P

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 ינואר 2020, 20:00

אני דווקא לגמרי יכול לראות אותו מוכרז לדור הבא בפברואר באירוע השמועתי של סוני.
כלומר בהתחשב בצירוף העובדות שגם הם עשו כבר כל כך הרבה טיזרים שמשהו אמיתי חייב לבוא בקרוב, וגם שהם עשו כך כך הרבה טיזרים עד שזה חייב להיות משהו באמת מיוחד (כמו, נניח, משחק סדור הבא עם גותהאם פתוחה וחיה שנראה כמו משהו שלא ראינו עוד).

אגב, אם זה נכון וגם השמועות על ספיידרמן 2 ב2021 נכונות, אז מסתמן שמשחקי העולם פתוח הגדולים של תחילת הדור יהיו של גיבורי הקומיקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ינואר 2020, 21:23

אני מהמר על יולי השנה. אין מצב שהם מוותרים על בסיס המשתמשים עם מותג כזה. אני ממש אשמח אם זה יקרה (מה אכפת לי, גם ככה מחשב), אבל זה לא נראה לי הגיוני, בטח בהתחשב בזמן הפיתוח העצום, המשחק כוון לדור הזה, לא רואה את WB מביאים לנו מתנה כזאת :)

...אלא אם - יש הסכם בלעדיות עם סוני/מיקרוסופט שיפצה על איזה 10 מליון עותקים במחיר מלא. אז לא... אין מצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2020, 04:00

לקחת עם גרגר מלח, דליפה של AC החדש, AC רגנרוק:
- Title of the next game is Ragnarok, codenamed Kingdom

- Will launch on Xbox One, PS4, PS5, and Xbox Series X

- Officially announced in february at the upcoming playstation event, release date September 29th, 2020.

- Up to 4 player drop in drop out co-op like Ghost Recon wildlands.

- Player can only play as a single character, Jora, who can be chosen to be male or female.

- Jora led a small band of 4 during their adventures which is why other players can drop in and out for co-op.

- Continues heavy RPG mechanics now including different classes and mild skill tree changes based on class. Player class can be changed by a specific character.

- Combat is upgraded with more weapon types and special abilities for every weapon grouping.- Each weapon can have runes added, be upgraded, and durability increased.

- Weapon durability does now come into play, forcing players to use their weapon pool more effectively and forced to manage a smaller inventory that can be upgraded

- Replacing adrenaline is a berserker mode which also activates special runes like fire, frost, or lightning damage.

- Sailing returns is less combat intensive and more focused on exploration and travel including being able to navigate tight rivers and wetlands

- Parkour is upgraded with tree climbing and new animations

- The hidden blade is back and is far more customizable in terms of cosmetics. Can be upgraded to kill in one stab

- Stealth is upgraded by having physical stealth skills such as hiding in mud, snow, crouching in bushes, hiding in bales of hay, etc.- Players can now also hide in crowds of civilians if their outfit/ armor is appropriate otherwise it can attract attention.

- Players now have a reputation system based on quests completed for people in cities, the town officials, clothing worn, crimes committed, etc. Some quests and story missions can only be completed after reaching a certain reputation with kingdoms.

- Conquest battles return to help capture some settlements from templars and players can approach them in a variety of ways.

- Players can also find battles between warring kingdoms occurring dynamically throughout the world.

- Multiple settlements throughout the world can be captured and controlled for trade and currency gains

- Players can organize large scale raids of forts and cities with nearby viking camps, wait for their own raids, or go in by themselves.

- The assassins are believed to have a connection to Odin and dub their raven drone as odin sight

.- Difficulty returns but focuses more on parry times, player health, and enemy reaction times rather than enemy health

- Levelling is overhauled to allow players to improve skillsets to gain experience, like in Skyrim. As a result, level locking regions and content is gone.

- Some skills are unlocked by reaching a high enough skillset level, some must be bought with skill points, and others are unlocked through game/ story progression.

- The map is massive. Like all of northern europe. My source mentioned big cities being York, London, Paris, and kiev. Every kingdom was meant to be really unique.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 ינואר 2020, 07:00

אם זה נכון אז זה נשמע מאכזב. כל הפורמט הזה של 4 שחקנים באונליין שקופצים ויוצאים כרצונם זה כבר פוסל את זה.

אני לוקח את כל ההדלפה הזאת עם גרגיר מלח גדול כי היא נשמעת כאילו נכתבה על ידי מישהו שמאוד מעורה בעניינים ושיודע איך דליפות טובות ואמינות (בכלליות ו AC בפרט) אמורות להשמע, החל מתאריך ההכרזה (בפברואר בפגישת הפלייסטיישן כאילו זה ברור שיש כזה אירוע שוב באותו התאריך וברור ששם יראו את AC באופן מסורתי) ועד ליציאה וכל הפרטים שנשמעים מאוד יובי פוסט Wildlands ו Origins... זה מטופש אבל זה נשמע יותר מדי מושלם לאיך שדליפה שכזו אמורה להשמע שזה מה שעושה אותה אולי אמינה במבט ראשון אבל לי אישית גם מעלה הרבה ספקות.

בכל מקרה מקווה שזה מזוייף לאור הפרטים האלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ינואר 2020, 09:30

אני כבר די יצאתי מהעגלה של AC, אבל אשמח לחזור כשתהיה חוויית דור הבא אמיתית... בסין או יפן :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 ינואר 2020, 12:37

Origins היה צעד חיובי ואודיסי כבר היה באמת מוצלח לפרקים. המשחק הבא כבר זכה לכל הפחות בעניין שלי לפני יציאתו.
קצת מבאס שזה קרוס-ג'ן, אם כי כמובן לא מפתיע, אבל הייתי שמח לראות AC דור הבא אמיתי (עם זאת הקרוס ג'ן האחרון היה בלאק פלאג, והוא פותח על ידי אותם חברה, והוא לפחות בטופ 2 משחקי AC הטובים אי פעם...).

אגב, השמועה על הכרזה אצל סוני בפברואר היא כבר בגדר חצי רשמית, עם מקורות מאוד אמינים שאומרים את זה כבר תקופה ארוכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ינואר 2020, 13:46

מצד אחד מבאס שהוא לא לדור הבא, מצד שני אם היה באמת דור הבא אז הוא היה עובד טוב רק על מחשבים ממש חזקים עם SSD... ונראה לי שכבר סיכמנו ששום משחק מולטיפלטפורם מצד ג׳ לא הולך להיות כזה בשנה הראשונה של המכשיר, סביר שגם בשנתיים הראשונות עדיין לא ינצלו את הדור הבא ממש כמו שצריך, מלבד כמה יוצאי דופן ובלעדיים מצד א׳

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 ינואר 2020, 14:08

אם כך זה באמת יהיה מעניין. גם ככה באופן עקרוני משחקי צד א' הם הכי מרשימים על הקונסולות (בעיקר מצד סוני כרגע אם להגיד את האמת, אבל מייקרוסופ עושים קולות של שינוי), אז עכשיו אם רק הם ינצלו לגמרי את הSSD, שחוזרים ומבטיחים לנו שזה גיים ציינג'ר אמיתי...
מד שני, אני לא יודע עד כמה שוק הPC באמת כזה משמעותי בשביל משחקים כמו AC ודומיו. ובכל מקרה חלק נכבד מאלו שמשחקים את המשחקים האלו על PC ולא על קונסולות הם (כמוני) כאלו שפשוט רוצים את הטופ של הטופ שיש למשחק להציע מבחינה טכנית. כלומר, אני מניח שאלו משחקים שהקאז'ואל גם ככה משחקים על הקונסולות (עם SSD), והנתח של שחקני הPC נוטה הרבה יותר להארד-קור, מהם אפשר לצפות שישחקו עם SSD.
כמה שחקנים כבר אוביסופט תפסיד אם היא תחייב בדרישות PC של AC שיהיה SSD? אולי זה לא יהיה בהכרח SSD במהירות המינימלית של האקסבוקס (שאם אני מבין נכון אמור להיות נמוך מהPS5), אבל בכל מקרה כל SSD הוא קפיצה אדירה על פני הארד דיסק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2020, 14:58

כל הקונספט הזה שרץ בEra שהמחשב יחזיק את הקונסולות מאחור הוא מאוד מוזר בעיניי. כבר עכשיו יש ssd במהירות 8GB/s למי שיש PCIe 4 וכבר השנה אינטל תתמוך בPCIe 5 שיביא את הדיסקים צפונית ל16GB/s עוד לפני שהקונסולות יוצאות בכלל. השמועה כרגע היא שיהיה בXSX דיסק של בערך 2GB/s, אז מי שקונה מחשב high end ב2020 או 2021 כנראה יהיה עם ssd מהיר פי כמה מהקונסולות. היי, כבר כיום יש לי דיסק של 3.5GB/s.

האם יהיו מחשבים בלי ssd מהיר? ברור. אבל גם היום יש לפטופים ומחשבי גיימינג שהפרו או ה-x קורעים אותם ונראה שהתעשיה במצב בסדר מהבחינה הזו, לא? בסופו של דבר SSD מהיר זה מוצר של 100$+ שזה באמת בקטנה לגיימר pc שרגיל להוציא אלפי דולרים על מחשב. למי שיש מחשב גיימינג טוב ב2021, כנראה שהוא יקנה ssd מהיר פי כמה משל הפס5 והxsx. מה שיחזיק אותנו מאחור זה הפס4 והone, בתקווה ינטשו אותן כמה שיותר מהר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 ינואר 2020, 15:28

Axiom Verge2 יגיע קודם לסוויצ' ואח''כ לשאר הפלטפורמות. https://www.axiomverge2.com/

נזכיר שהמקורי יצא קודם למחשב ואז לשאר המקומות. ממש 'בגידה' של היוצר! בושה וחרפה ככה להתייחס לקהילת ה PC! מציע לפתוח בחרם צרכנים נרחב ולשקול איומי הפצת עותקים של המשחק מלאים בפצצות סירחון. /S

תכלס, כשכל משחק אינדי כמעט מספר כמה כסף מטורף הוא עושה על הסוויצ', לא יודע איך אפשר להאשים אותו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2020, 15:53

אחלה של דבר, הסוויטצ׳ והמשחק הזה נולדו זה לזה. כך או כך הוא מנסה להיות המואז׳ לסופר מטרויד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 14:47

האנליסט של Niko אמר שכל המידע שדלף על AC החדש לא נכון ושאפילו לא קוראים לו רגנרוק:
For what it’s worth. All of the new AC leaks so far have been incorrect. It’s not even called Ragnarok.

Sure. Some of the details are right. Like improved combat or whatever. But in general they’re not that accurate.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2020, 18:48

סקוור דוחים את ffvii לאפריל ואת הנוקמים לספטמבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2020, 20:37

טוב, לא יכול להגיד שזה היה ממש בלתי צפוי, אבל באסה למי שציפה להעביר את הזמן עם פפ7 עד TLOU2 :(

לפחות קיבלנו טריילר מגניב בטירוף של דום עכשיו :P

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2020, 22:08

וזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2020, 23:04

Laskin כתב:טוב, לא יכול להגיד שזה היה ממש בלתי צפוי, אבל באסה למי שציפה להעביר את הזמן עם פפ7 עד TLOU2 :(

לפחות קיבלנו טריילר מגניב בטירוף של דום עכשיו :P

למה הם העלו את הטריילר בכזו איכות נמוכה? מה נסגר, משחק סופר מהיר, ממש מוזר. בכל מקרה ההייפ בשמיים, אני חולה על דום 2016, קנית יום ראשון בשבילי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ינואר 2020, 00:03

גם בשבילי.
אבל אסיים אותו כמה שיותר מהר, ורק כשיהיה לי את המחשב הבא אני אתחיל באמת להתעסק איתו, לשדרג ולמצוא הכל, או כמעט הכל.
בראשון היו "חדרי אתגר" כאלה, שכחתי כבר איך בדיוק קראו להם, שהיו לי ממש קשים עם הבקר. זה משחק שבטח הרבה יותר כיף לשחק עם מקלדת ועכבר, אבל אין לי את האופציה הזו.
המשחק הזה נראה כל כך, כל כך הרבה יותר טוב. השוטר המושלם. לא יכול לחכות.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 ינואר 2020, 00:16

לא יודע מה זה בדיוק בדום, אבל בשנים האחרונות אני משחק ממש ברוב המוחלט של השוטרס עם בקר (ובסוף אלה גם רוב המשחקים שאני משחק, כי זה הז'אנר החביב עלי) ואיתו פשוט לא הצלחתי להתרגל לשליטה עם בקר (שיחקתי במקור במחשב אבל ניסיתי את השלב הראשון בגיים פאס כשהוא נוסף סתם בשביל לראות איך זה). גם משחקים עם הסנסטיביטי לא ממש עזרו, וזה למרות שעם שוטרס מהירים אחרים בדרך כלל סבבה לי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 32 אורחים