משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 11:46

חחח סווים. ומה אתה חושב שאם אתה ועידן תאשרו אחד לשני את השטויות שלכם הם יהפכו לנכונות? מצדי אתם יכולים להסכים שניכם שהארץ שטוחה ההסכמה שלכם זה עם זה
לא תהפוך אותה לנכונה.

להלן ציטוט של סקוור היפנית על האידיאולוגיה סקוור היפנית לא סקוור אירופה, הבוס היפני מדבר לינק בהמשך.

Whether you’re talking about Final Fantasy or Dragon Quest or Tomb Raider, these all, internally for us, are really the pillars in terms of franchises,” said Matsuda. “And for that reason, we need to always innovate with those.”

“We believe that franchises and IP are really living creatures. You have to always imbue them with whatever is the latest or the most innovative that matches that particular era, or else they’re going to die. And that’s something I think applies both to new pieces of IP and also to our existing franchises.”

כשהוא מדבר על "חידוש" "על "התאמה לרוח התקופה " הכוונה לרייבוטים זה לא רק דבר שברור מאליו מהדברים שלו זה גם דבר שיש עליו קונצנזוס רחב בכל מקום שהנושא הזה עלה. אבל לא מפתיע אותי אם אני אצטרך ללעוס לך את הדברים שלו כי לפעמים אתה מגיע למסקנות שאין להן שום קשר לדברים הנאמרים.

שים לב שהוא מדבר על זה בקונטקסט של דרגון קווסט פיינל פנטזי וטומב ריידר ביחד, כלומר יש לו אסטרטגיה משותפת לשלושת לכל הIP שלהם.
הסיבה שהוא מדבר על שלושתם בפרט זה שאלה סדרות הדגל אבל תקף לכולם כמו שהוא אומר בסוף דבריו. אם לא היתה אסטרטגיה משותפת לIP היפנים ולמערבים הוא לא היה מזכיר אותם ביחד.

ומעבר לזה הוא היה נותן לסקוור אירופה לדבר בנושא. זה שיש לסקוור אירופה אוטונומיה ברור שיש להם סקוור רוצים להיות מעצמת על בשוק המערבי לא לשחק למי יש יותר גדול ברור שהם יתנו חופש לאנשים שמבינים במערב, במיוחד שלאיידוס ואניקס היו קשרים חזקים לפני המיזוג בין סקוור לאניקס דבר שתרם בהחלט לסקוור מתי שהם רצו לרכוש את איידוס. העצמאות וחופש הפעולה של איידוס היא לבחור איך ליישם את האידיולוגיה.

יש לי עוד ערימת מקורות כולל מקור שסקוור אומרים שהם תמיד חושבים על רייבוטים אבל זה יספיק.
מימלא אתה ועידן חושבים שאתם יודעים איך סקוור עובדת יותר מאלה שייסדו אותה כמו סאקאגאוצי או אלה שמנהלים אותה עכשיו.

עידן אומר לי שכל פעם שמישהו לא מסכים איתי אני שולף טיעון שאני "הכי אוהב משהו" "אני הכי מבין"

לא אמרתי לו שאני הכי מבין אמרתי שאני עוקב אחריהם מ99-2000 ומן הסתם קראתי במשך השנים את ההצהרות שלהם בזמן אמת וראיתי את האסטרטגיה מיושמת בפועל.

כנל עם דרגון קווסט אין כוונה להגיד שבגלל שזו הסדרה הכי אהובה עלי בכל הזמנים אף אחד לא יכול לחלוק עלי אבל סביר להניח שאדם שזו הסדרה האהובה עליו במשך 17 שנה יילך את האקסטרא מייל לברר מה סקוור מתכננים, יותר מאדם שאין לו אפילו עניין מנימלי בה.

אולי יש אנשים שאוהבים משהו אבל לא טורחים להבין לגביו לקרוא לגביו ולדעת מה הולך.

זה שאתם אומרים שמדי פעם עושים ריימיק בכמה שנים בשביל לרענן. נו אז מה ? הטיעון הזה יכול להיות נכון בריק שלעצמו. אבל אנחנו לא מדברים נקודתית על טומב ריידר
או דאוס אקס אנחנו מדברים על סקוור כחברה שיש לה אידיאולוגיה, זה שיש יוצאי מן הכלל לאידיאולוגיה לא אומר דבר וחצי

לי באופן אישי צר לי שעידן רואה את הדעות שלי כהתקפות אישיות עליו ושהוא לא מעוניין בדיונים כמו שצר לי שראית ויכוחים שלי איתך כזלזול בך.

מבחינתי? בני אדם יכולים להתווכח עד חורמה בנושא X להסכים לגמרי בנושא Y ולצאת בסדר.
למה הכול כל כך אישי.https://www.hitc.com/en-gb/2019/06/24/s ... oid-dying/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוגוסט 2020, 13:39

Laskin כתב:לא אמרתי שלא חשבו לשים אותו, אלא שלא תכננו לעשות את זה. ויש במשחק UA3 גם את קפטן מארוול ואת בלאק פנתר והדמויות של שומרי הגלקסיה, ועוד דמויות שקשורות לנוקמים והם לא מופיעים במשחק של CD. מאוד יכול להיות שספיידרמן לא היה בתכנון בדיוק כפי שהדמויות האחרות שציינתי פה לא היו בתכנון... כאילו, בלאק פנתר בעיניי הרבה יותר "צפוי" שייכנס מאשר ספיידרמן, כי אין להם שום דמות שחורה ברוסטר, ועדיין הוא לא נמצא כרגע במשחק (מאמין שיהיה בהמשך, אבל כרגע זה קצת הזוי שלא, בהתחשב באקלים ה"פוליטי" בתעשיית הבידור). אז אם ספיידרמן לא היה בתכנון וסוני שילמה כדי שיהיה - יכול להיות שזה מהמקרים האלה שכן - מדובר שתוכן שלא היינו רואים בלי מימון.

לגבי שאר הדוגמאות שהבאת - אתה שוב מתלונן כאן על משהו שבעיניי הוא מקובל מאוד בתעשייה הזו וכמעט בכל תעשייה אחרת. משלמים עבור תוכן בלעדי, או בלעדי לתקופה מסויימת. יש לך בעייה עם זה? תביע אותה עם הארנק שלך.

בטח. לא היה בתכנון לשים את ספיידרמן במשחק. הדמות הכי מוכרת ומוכרת שיש אולי.

מקובל לא אומר שזה לא חרא. מקובל לא אומר שזה לא פוגע בצרכנים. מקובל לא אומר שהמפתחת לא מאותת שיש שחקנים סוג א' ויש סוג ב'. מקובל זה לא אומר שלא משהו שהתעשייה צריכה להיגמל ממנו. לא מכיר תעשייה אחרת שגישה לתוכן בלעדי תעלה לך מאות דולרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2020, 16:15

פעם אחרונה שבדקתי הפנתר השחור הרוויח יותר בסרט בודד שלו מאשר סרטי ספיידרמן. וכן, האמת היא שהילד הזה פחות קשור לשאר הדמויות שם, שהן יותר ״רציניות״ או בוגרות, רובן לפחות :) מה, לא יכול להיות שכותבים תסריט או פיץ׳ למשחק של הנוקמים ואין בו ספיידרמן?

ולא בטוח שהבנתי את הקטע של מאות דולרים... מה, כאילו שצריך לקנות קונסולה מתחרה? מה לגבי שוק הסלולר?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 19:07

לאסקין שמע אחי לא בדקתי על הפנתר השחור וההכנסות שלו אז אני אקח את המילה שלך בעניין.

אבל ספיידרמן הוא אחת הדמויות הכי פופלאריות של מארוול באופן כללי. לא מדובר בדמות שולית וזניחה.

כך או כך סקוור כבולים כאן בעניין הבלעדיות אבל עדיין מצחיק שסקוור אומרים שההצלחה של ספיידרמן העלתה להם את הביטחון בהצלחת המשחק שלהם והם נותנים למשהו שלילי כזה להתפתח.

אני מבין מה שאתה אומר שבמקום להתבכיין אנשים שרוצים את ספיידרמן ישלימו עם המצב ויקנו את הפס5/4.

זו גישה פרקטית לחיים באופן כללי.

אבל לאסקין לא כולם כמוך שיש לך גם PC וגם קונסולה הרוב הולכים על פלטפורמה אחת.

ומישהו באינטרנט העלה פוסט של מה עם בעלי המוגבליות שחייבים את העזרים של הפיסי בשביל לשחק?

לי זה ברור שגם אם סקוור היו עושים שמניות באוויר סוני לא היו מאשרים להכליל אותו אז מה איכפת להם לעשות על הדרך בוחטה של כסף מהבלעדיות.

אבל זה קצת לא פייר דבר כזה.

כבר אמרתי שלדעתי זה הולך להיות דור מלוכלך לכל המעורבים :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוגוסט 2020, 10:51

אממ..אפנה אותך למכירות של ספיידרמן לפס4. לא לתכנן לשים את ספיידרמן במשחק מההתחלה נוגד כל היגיון.

איזה וכמה תוכן בלעדי יש בסלולר שנובע מהסכמים של היצרנית? זה לא באותה ספרה. ובמקרה הגרוע אפשר לרכוש את הדגם הכי מוזל וישן האפשרי.

לפי האינסיידרים לסוני יהיו עוד הרבה הסכמי בלעדיות זמנית ממשחקי מולטיפלטפורם גדולים. זה הולך להיות חרא. כסף שהולך לדחות הגעת משחקים למתחרות במקום שילך לפיתוח פנימי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2020, 13:24

Kazz כתב:אממ..אפנה אותך למכירות של ספיידרמן לפס4. לא לתכנן לשים את ספיידרמן במשחק מההתחלה נוגד כל היגיון.

איזה וכמה תוכן בלעדי יש בסלולר שנובע מהסכמים של היצרנית? זה לא באותה ספרה. ובמקרה הגרוע אפשר לרכוש את הדגם הכי מוזל וישן האפשרי.

לפי האינסיידרים לסוני יהיו עוד הרבה הסכמי בלעדיות זמנית ממשחקי מולטיפלטפורם גדולים. זה הולך להיות חרא. כסף שהולך לדחות הגעת משחקים למתחרות במקום שילך לפיתוח פנימי.

כבר ראינו המון משחקים באירוע שלהם שהם timed exclusive.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוגוסט 2020, 15:34

האינסדיירים מדברים על משחקים גדולים מצד ג'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2020, 16:03

Kazz כתב:האינסדיירים מדברים על משחקים גדולים מצד ג'.

המשחק החדש של ארקיין בלעדי, די גדול הייתי אומר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2020, 17:45

glass man כתב:אבל לאסקין לא כולם כמוך שיש לך גם PC וגם קונסולה הרוב הולכים על פלטפורמה אחת.

כן אבל כמו שאמרתי - למרות התוכן הבלעדי של ספיידרמן, אם ארכוש את המשחק אני אלך על גירסת המחשב, כי זה לא כזה מעניין אותי עוד דמות או פחות דמות, יצאו גם ככה דמויות נוספות בהמשך, בטח בתשלום...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 אוגוסט 2020, 18:14

כן אבל אתה אישית לא מה עם אלה שהגיבור הכי אהוב אצלם של מארוול זה ספיידרמן?

אני יכול לתת לזכות סוני נקודה אחת בלבד. אם מישהו בעולם כל כך אוהב את ספיידרמן שזה מחרפן אותו וב2020 אין לו פס4 אז כנראה שהוא לא כל כך אוהב את ספיידרמן כמו שהוא חושב.

כמו שאמרתי מאז הפוסט ההוא נשבר לי הלב על בעלי המוגבלויות פשוט שלא יכולים לשחק על הקונסולות של סוני.

אבל אני מניח שהם משלימים עם המצב כחלק מהבלעדיות של סוני.
אני מקווה עבורם שלפחות ספיידרמן יגיע לפיסי מתישהו גם המשחקים וגם הדמות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 אוגוסט 2020, 19:46

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2020, 09:45

הנשקים נראים כל כך OP... אני עדיין לא מבין איך קרבות באמת יהיו, אבל הם לא נראים הכי מהנים או מאתגרים מכל מה שראינו עד כה.
והם גם יצאו אתמול בהודעה שהם יודעים שהMELEE לא מרגיש או נראה ממש טוב כרגע, אבל שהם עובדים על זה.
לא יודע, אני בדרך כלל ממש ממש מתלהב מכל חדשה עבור המשחקים שלהם מאז הוויצ'ר 2, אבל פה אני לא מצליח להתלהב ממש. אולי כי זה משחק ממש חדשני, ואני לא מבין את המכניקות הבסיסיות שלו, אבל לי יש את הרושם שהוא לא ממש עומד ברמה של הטריילר הראשון שלו, לפחות כרגע, וכנראה שזה יהיה משחק הרבה יותר טוב אם נחכה איזה חצי שנה של עדכונים ותיקונים, אם הוא לא יקבל דחייה. מאוד מקווה שאני טועה, אבל אני לפחות ציפיתי למשהו שהוא יותר מDEUS EX בעולם פתוח, וכרגע זה נראה שזה בערך מה שנקבל בסוף.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 אוגוסט 2020, 10:07

ראיתי את רוב ההצגה שלהם, ויש שם לא מעט דברים דברים ששוזרים את הדברים ביחד. כלומר פעולות שמשפיעות על תגובות ויחס של משימות והרבה יותר (למשל אם אתה מישהו שהתעסק בסמים, זה ייתן לך "ידע" בסלג של סמים, ואז אם יש משימה שאתה פוגש מישהו ש"גם מהתחום" הוא יחבב אותך יותר ותוכל להשיג יותר דברים / דברים בהנחה / לא צריך להכנס לקרב וכו) , אז אני בהחלט תולה הרבה תקוות, כי זה נראה שהם משדרגים עוד מהוויצ'ר קונספטים.
האם ברמת המיקרו כל הדברים עובדים - נקווה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2020, 10:29

כן, דווקא לגבי העניינים האלה אני די בטוח שיהיה מעולה. אני פשוט חושש שהגיימפליי לא יהיה מהנה ולא מאתגר, במיוחד אם בוחרים בדרך הBRUTE FORCE, שהיא לרוב הדרך האהובה עליי כי אני פחות אוהב להתגנב או לעשות האקינג אם יש לי את האופציה להלחם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 אוגוסט 2020, 10:33

אכן, קשה לדעת, אבל אני מבין שהמשחק בנוי לפי הסגנון שתבחר ושם תשקיע. לפחות בכמה סרטוני עבר הראו שלעיתים הבחירה בקרב היא תהיה "קשה" כלומר מי שבונה על דמות כמו שאתה מתכנן, יקבל את האתגר, מי שישקיע בתחום אחר, לא יצטרך להיות באתגר כ"כ קשה. (נניח לפרוץ ואז לחסום חצי מהאוייבים, ככה שהוא לא חייב היות עם בילד של לוחם מושקע)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2020, 13:34

VAMPIRE THE MASQUERADE - BLOODLINES 2 נדחה לשנה הבאה, בצורה מאוד לא מפתיעה (סייברפאנק, העובדה שהוא נראה רחוק מסיום)...

FALL GUYS מכר יותר מ-2 מליון עותקים (ותזכורת - הוא חינמי בPSN PLUS החודש, אז אפשר לנחש ש-100% מהמכירות היו על המחשב).
מעניין אם ומתי יגיע לסוויץ' ולXBOX, למשחק הזה יש פוטנציאל עצום להיות הדבר הגדול הבא, וחבל אם לא יגיע לכל קונסולה אפשרית. אני ממש מקווה שינצלו אותו כמו שצריך ויעדכנו כל הזמן את המשחקים שיש שם, אחרת זה יימאס מהר ואנשים יקפצו על החיקויים שלו, שאין לי שום ספק שכרגע נמצאים בתכנון/פיתוח מוקדם אצל יוביסופט, EA ואקטיויז'ן-בליזארד... אולי אפילו גם אצל נינטנדו, מריו פארטי הבא יכול לגמרי להיות משהו כזה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2020, 13:42

FALL GUYS פשוט משחק מגניב! מאוד מזכיר לי את Super mario 3d land משום מה והמשחק שמרגיש לי הכי מריו על הקונסולה של סוני אי פעם.

אני מסכים איתך לאסקין שזה מתאים להיות מוד במריו פארטי הבא או פשוט להצמיד אותו לכל משחק מריו אחר.

לא כל המייני גיימס כייפים אבל בגדול אני משחק בו כל יום מאז ההשקה זה אומר משהו :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2020, 13:48

אני נתקלתי בבעיות חיבור איתו בסופ"ש, והזמנתי חברים במיוחד... הסתכלתי בטוויץ' וראיתי שכווווולם לא מצליחים לשחק בו גם כן. הם פשוט לא היו ערוכים לזה, כנראה.
אבל ביום-יום אני לא רואה בעיות כאלה... זה משחק כל כך פשוט ו"מזמין" ומשם ההצלחה שלו. ההבדל בינו לבין פורטנייט הוא שבאמת ההורים שלי היו יכולים לשחק בו, ולכן הפוטנציאל הוא הרבה יותר גדול מזה של פורטנייט (פוטנציאל של מספר שחקנים, לא של מכירות). זה הקסם... פחות או יותר 2 כפתורים וסטיק, חוקים מובנים... כל השאר זה פיזיקה ומזל :) אם כי יש משחקים שבהחלט צריכים ללמוד ולהשתמש בשיטות כדי לנצח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2020, 14:10

תכלס לאסקין. אבא שלי בא לבקר אצלי כששיחקתי עכשיו שתבין אני לא מכיר אדם יותר אנטי גיימינג ממנו. טוען שכל משחק זה וריאציה של סופר מריו .. שזה מנוון .. התמכרות וכו'

קיצר מפה לשם הוא רצה לנסות את המשחק הזה אני בראסמי לא זוכר אותו עושה דבר כזה.

גם לי היו בעיות חיבור בסופש הצלחתי לשחק אבל זה היה מתיש חשבתי שככה המשחק יהיה כל הזמן אבל עכשיו כמו שאתה אומר זה חלק.

אני ממליץ לכולם לנסות במיוחד לאוהבי נינטנדו. אם הם יהיו חכמים ויוסיפו מסלולים חדשים עם הזמן זה יכול להיות רוקט לייג הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2020, 14:19

הרבה הרבה מעבר לרוקט ליג.
רוקט ליג משחק בעיניי לא פחות ממדהים, אבל פשוט - הוא לא כל כך. צריך ללמוד אותו, ואפשר להגיע לרמות פסיכיות של שליטה. הוא לא לכל אחד, בקיצור, ולא מתאים לכל קונסולה... FALL GUYS לעומת זאת מתאים מאוד אפילו לסלולר, ולא כמו שיש פורטנייט בסלולר וזה חרטע, אלא באמת ממש מתאים לסלולר מבחינת שליטה וגרפיקה, מבלי לאבד הרבה.
אבל כן, הם חייבים לעדכן כל הזמן. זה ממש פשוט גם, אז אני בטוח שזה יקרה. רק שלא יעשו את הטעות של פיצול הקהילה עם DLC וכד', זה יכול למחוק אותם אם המתחרים שיגיעו (והם יגיעו, מהר מאוד) יציעו רק תוכן קוסמטי בתשלום (כמו שצריך).

אגב, שלחתי גם הודעה לTEAM 17, שיבטלו את משחק הWORMS הבא שלהם (שנראה מעפן) ויעבדו על משחק בסדרה שיחקה את FALL GUYS :)
העיצוב והכל ממש מתאים למשהו כזה, וזה תפור על המפיצה הזו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 אוגוסט 2020, 16:02

חייב לומר שבשביל הרבה ילדודס שהכרתי, לשחק (גם משחקים כמו פורטנייט) על מסך נייד זה בכלל לא חרטא מבחינתם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2020, 18:51

כן, לאסקין אני גם חושב שזה יכול להיות להיט במובייל יש לו את כל מה שדרוש לזה והוא באמת אחד המשחקים הכי פיק אפ אנד פליי שראינו בדור הזה.

בכל זאת.אני שמח שהמשחק עשה את הבכורה שלו על הפיסי והפס4 כי אני לא רואה את עצמי משחק מריו באטל רויאל
(שבו נודה באמת זה מה שזה.:) בלי שלט סטנדרטי וכפתורים.
אז יופי שחשבו על הדור שלנו קודם כל וגם נותנים לנו לשחק בחינם :)

פורטנייט בעיני תמיד יהיה תעלומה כי זה משחק מאוד מזמין במראה שלו ובקונספט אבל הבנייה כל כך לא קשורה לבאטל רויאל כל כך מסגירה את השורשים האמייתים של פורטנייט כמשחק הישרדות וכל כך לא מתאימה לשלט קונסולות שאני תמיד אהיה בפלאה איך הוא הפך למשחק כזה מזמין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2020, 22:09

Laskin כתב:אני נתקלתי בבעיות חיבור איתו בסופ"ש, והזמנתי חברים במיוחד... הסתכלתי בטוויץ' וראיתי שכווווולם לא מצליחים לשחק בו גם כן. הם פשוט לא היו ערוכים לזה, כנראה.
אבל ביום-יום אני לא רואה בעיות כאלה... זה משחק כל כך פשוט ו"מזמין" ומשם ההצלחה שלו. ההבדל בינו לבין פורטנייט הוא שבאמת ההורים שלי היו יכולים לשחק בו, ולכן הפוטנציאל הוא הרבה יותר גדול מזה של פורטנייט (פוטנציאל של מספר שחקנים, לא של מכירות). זה הקסם... פחות או יותר 2 כפתורים וסטיק, חוקים מובנים... כל השאר זה פיזיקה ומזל :) אם כי יש משחקים שבהחלט צריכים ללמוד ולהשתמש בשיטות כדי לנצח.

אנשים מפתחים משחק אינדי, מכינים שרתים לאיזה 100k אנשים וחושבים שהם מכוסים מכל כיוון אפשרי ופתאום נופלים להם 2 מליון אנשים על השרתים. איפשהו היה איש Dev-ops שלא ישן שבוע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אוגוסט 2020, 00:00

Total War: Troy שיוצא ממש עוד רגע זוכה לביקורות סולידיות שהן בערך - "כן, יצא TW חדש וזה סך הכל דבר חיובי", ולמרות שלא ראיתי בינתיים אף אחד שממש נופל מהמשחק (שהוא משחק צד שנבנה על מנוע קיים ולא חדש, יש להגיד), הוא בחינם ל24 שעות הקרובות בחנות של אפיק. אז תקחו אותו, מה אכפת לכם :).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אוגוסט 2020, 09:41

עזוב.. עדיף לשלם עליו בסטים אח"כ.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים