משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Kazz » 18 דצמבר 2020, 12:58

Uncle Pey'j כתב:קראתי פה טענות על "איך סוני פיספסה את הבעיות עם סייברפאנק אחרי הסרטיפיקציה שהוא עבר דרכה?" אז לא,בדיוק השבוע עלה פוסט בטוויטר של מפתח אינדי מאוד מוכר בשם רמי איסמעיל,שתיאר מעולה מה בערך הולך ב-"Cert" של סוני ו-MS ולא,לא מדובר ב-QA על חשבון הבית,מה ש-CDPR היו צריכים לעשות בעצמם.

פירוט בטוויט עצמו.

Cert זה לא QA אבל צריך להיות הליך של בעלי הפלטפורמה שמחליט אם ראוי לאפשר מכירת משחק במצב טכני מסויים. אחרת אין טעם בפלטפורמה סגורה בבעלות של גורם יחיד עם כללים נוקשים להפצת ואישרור משחקים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 דצמבר 2020, 13:13

Laskin כתב:לא, זה מקרי קיצון לגמרי. בגרפיקה אולי מתוך ה-AAA הכי הכי תובעניים זה נכון באחוזים גבוהים יותר אבל כמה כאלה כבר יש? מתוך סך כל המשחקים זה אחוז קטן מאוד ואם אתה כבר מדבר על השפעה רצינית על הגיימפליי - זה באחוז מזערי ביותר.

זה כל ההוצאות הכי גדולות בכל שנה..

תסתכל על WD3:
https://youtu.be/RY7nstINdLs?t=421

לחשוב שלגרסת ה XB1 לוגרסת ה XB1X מגיע אותו ציון זה לעג למדיום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 דצמבר 2020, 13:40

אבל זה לא כל ההוצאות הכי גדולות... פשוט לא.
האם GoT או TloU2 מספקים חוויות נחותות כל כך שצריך להוריד להם ציון? אני משוכנע שלא, ממה שראיתי בביקורות. פשוט קצת פחות יפים, ואולי יש יותר נפילות פריימים, אבל שום דבר שממש משפיע על הגיימפליי בצורה רצינית.
אתה תמצא אולי 10 משחקים מקסימום שזה באמת משהו שמצדיק ירידה בציון באותו הדור, ו-5 מתוכם זה אולי חצי נקודה. לעומת הדור הבא זה משהו אחר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 דצמבר 2020, 13:46

קאז אם כולם אומרים לך שאתה מגזים אז כנראה שאתה מגזים. הדוגמא של הסוויץ׳ והוויצ׳ר לא קבילה כי שוב, מדובר במשחק שקיבל דאונגרייד די מסיבי וזה מתבטא בכיעור כללי אבל מצד שני, ביחס לחומרה זה עדיין נס קטן, לכן מי שקונה את המשחק על הפלטפורמה הזו בא עם ציפיות בהתאם ויכול להנות ממה שיש (בניגוד לסייברפאנק שאף אחד לא הודיע לבעלי הפס4 שהם קונים גרסת סוויץ׳ - מבחינתם הם סמכו על CDPR שמדובר במינוס פלוס אותו המשחק שראו בהדגמות רק עם השנמוכים הסטנדרטים של רזולוציה וכמה אפקטים חסרים) והנה, במקרה של הוויצ׳ר זה מתבטא בציונים וגרסת הסוויץ׳ יושבת על 8 פלוס במקום 9 פלוס של הגרסאות דור הבא.

סוג של ציון שמשקף שהחוויה נפגעת אבל היי, זה הוויצ׳ר 3 על הסוויץ׳ וזה לא רע בכלל ביחס לפלטפורמה.

הקטע שהבאת מווטץ׳ דוגס במידה ואכן על הוואן המשחק רץ ברמה הזו שמזכירה משחקי 360 ופס3 לאורך כל המשחק ולא רק לכמה רגעים אז כן, אולי מגיעה לו הורדה קטנה בציון וזה בגלל שהוא חורג מהסטנדרט שהתרלנו אליו בדור הזה של משחקים שהם סכה יציבים מאוד, לא בגלל שה PC בא עם רזולוציית 4K והיא רצה ב 120 פריימים או כי ה וואן X יציב יותר.

הבנת את העניין? אני לא מעלה נקודות לגרסת ה PC, אני פשוט מוריד מהגרסה הירודה בגלל שמהות המשחק נפגמה שם במקרה הספציפי הזה כי התרגלנו לסטנדרט גבוה יותר בדור הזה והמשחק הזה בנוסף לזה שרץ שם רע גם נראה מכוער באופן כללי אז אפילו אין הצדקה לזה (מילא היה שובר שיאים גראפיים אולי היינו יכולים להיות סלחניים יותר על פריימרייט לא יציב לאור ההישג)

ופה זה באמת מקרה ששייך למיעוט, ברוב הגדול של המקרים בדור הזה המהות לא נפגמה משמעותית עד לרמה של הורדת ציון במשחקי הפס4/וואן, לא ביחס לפרו/X1 וגם לא ביחס למחשב, עד להגעת סייברפאנק כמובן שזה המקרה הראשון הרציני שבאמת מצדיק ציונים נפרדים לגמרי לגרסאות הקונסולה לעומת המחשב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 דצמבר 2020, 13:47

Kazz כתב:
סוני הורידו את סייברפאנק ממכירה? פחח. מה קרה? יותר מדי מיילים? במקום להוריד משחקים תתטפלו בשורש הבעיה: תיישמו מדיניות ריפאנד כמו שצריך.
אה, לא ידעתם כשעשיתם סרטיפקציה למשחק שהוא לא 'עומד בסטנדרטים' של פלייסטיישן? אין לכם עיניים?

מה זה פה, שיטת מצליח? יאללה בוא נמכור ונקווה שהשחקנים לא ירימו קול צעקה גבוה מדי. ואם כן, נוכל להסיר את המשחק ולהגיד שאנחנו שומרים על אינטרס השחקנים שלנו. הם לא הורידו את Lichdome ממכירה בזמנו.

ל Curation ולנוקשות באישור והפצת משחקים בפלטפורמה סגורה אין סיבה להתקיים אם מקרים כמו סייברפאנק, Lichdome ואחרים עדיין קורים.

אם כבר שיטת המצליח, כפי שתוארה ע''י CDPR עצמה, הייתה אך ורק שלה. היא חשפה שמיקרוסופט וסוני מסתמכות על המילה של מפתחות שהן יתקנו את המשחק לפני השיגור.
אני רואה שאתה נורא זועם על מיקרוסופט וסוני, וחוסך במילים כלפי CDPR... אתה חושב שההתנהגות שלהם הייתה ראויה? הם עשו את המהלך הנכון?

כתבה מעולה על כל הסיפור הזה שפורסמה לפני יומיים (כלומר לפני המשיכה מהחנות של סוני).
https://venturebeat.com/2020/12/16/cd-p ... punk-2077/
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 דצמבר 2020, 13:54

אז מה אתה אומר על הוידאו. זה XB1 לעומת XB1X. נראה לך סביר לתת לזה את אותו הציון?
קח כל הוצאה תובענית גרפית מהשנתיים האחרונות על XB1 ו ה XB1X. זה המצב. אבנג'רס, valhalla, פאר קריי ועוד ועוד.

תגיד, למה שחקני הפס4 פרו עדיין מאוכזבים שבלאדבורן פעם לא לא קיבל פאטץ' ביצועים לקונסולה? כי זה יעשה את המשחק יותר טוב. גם TLOU2 ב 60FPS יהיה משחק יותר טוב.
אז אם זה יותר טוב זה צריך לבוא לידי ביטוי גם בציון. וגם אם האתר הספציפי מציין שהציון תקף רק לגרסה שנבדקה, האתרים שמאגדים ציונים מתעלמים מזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 דצמבר 2020, 14:09

כן, זה יעשה את בלאדבורן למשחק יותר טוב, אבל כמה יותר טוב? אתרים שנתנו לו 10 יתנו לו עכשיו 11? המשחק הזה, למרות הבעיות עדיין נחשב אחד ממשחקי הדור, אז לאן כבר יש לו לעלות? :)
אנשים מאוכזבים כי זה משהו שלכאורה אמור להיות ממש פשוט וכמו ״לחיצת כפתור״ ועדיין לא מקבלים את זה. כנ״ל על GoW בפס5 שלא מקבל מצב 4k/60 או TLG וכו׳. הם קיבלו מכשיר חזק בהרבה וזה מתבקש, כמו שמיקרוסופט עושים.
ולגבי TLOU ואחרים - מה, עכשיו כל משחק שעובד גם יציב על 30 יקבל בוסט של עוד כמה נקודות בגלל שהוא 60 פריימים? באמת? זה פשוט לא נכון, 60 פריימים זה בונוס נחמד, עבור משיק שגם ככה רוב הזמן יציב על 30, לא משהו שמשנה משמעותית, לא משהו שבעיניי מוסיף מספיק כדי לשנות חוויה של משחק ואפילו לא בנקודה אחת, אלא אם זה מירוצים או משהו...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 דצמבר 2020, 14:12

bling כתב:ופה זה באמת מקרה ששייך למיעוט, ברוב הגדול של המקרים בדור הזה המהות לא נפגמה משמעותית עד לרמה של הורדת ציון במשחקי הפס4/וואן, לא ביחס לפרו/X1 וגם לא ביחס למחשב, עד להגעת סייברפאנק כמובן שזה המקרה הראשון הרציני שבאמת מצדיק ציונים נפרדים לגמרי לגרסאות הקונסולה לעומת המחשב.

אם כל הוצאה גדולה בשנתיים האחרונות זה מיעוט..

עזוב את המחשב. הבדלים בין גרסת XB בסיס למתקדמת. תבדוק משחקים שנתיים אחורה. לתת ל2 גרסאות האלה אותו ציון זו אי-מקצועיות ולעג לעבודה של מפתחי החומרה והתוכנה.
אז למה בכלל לקנות את ה XB1X על פני ה XB1? אז אין שוני בחווייה? אין השפעה על המשחקיות? אין השפעה על ההערכה של המשחק? יש ויש. ולכן זה צריך להשתף בציון שמיוחס לכל גרסה.

Klayman כתב:
אם כבר שיטת המצליח, כפי שתוארה ע''י CDPR עצמה, הייתה אך ורק שלה. היא חשפה שמיקרוסופט וסוני מסתמכות על המילה של מפתחות שהן יתקנו את המשחק לפני השיגור.
אני רואה שאתה נורא זועם על מיקרוסופט וסוני, וחוסך במילים כלפי CDPR... אתה חושב שההתנהגות שלהם הייתה ראויה? הם עשו את המהלך הנכון?

אני לא חוסך מילים כלפי CDPR. הם שחררו משחק לא מוכן במקום לדחות אותו. הם הסתירו את מצב גרסאות הקונסולה. אם הם החליטו בכל זאת להוציא אותו ב 2020 הם היו צריכים לתקשר ולהגיד שהמצב של המשחק כך וכך ולהראות את גרסת הקונסולות כדי שכל שחקן יחליט אם לבטל או להשאיר את ההזמנה שלו.

סוני ומיקרוסופט לא צריכות להיות חותמות גומי. אם הן מקבלות את המשחק לאשרור והמצב האמיתי של המשחק נגלה לעיניהן הן צריכות או לסרב למכור את המשחק או לשים אזהרה בדף החנות שמצב המשחק בעייתי ולאפשר ריפאנד חופשי וקל לכל מי שקנה את המשחק והחליט שמצבו חורה לו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 דצמבר 2020, 14:23

Kazz כתב:אז מה אתה אומר על הוידאו. זה XB1 לעומת XB1X. נראה לך סביר לתת לזה את אותו הציון?
קח כל הוצאה תובענית גרפית מהשנתיים האחרונות על XB1 ו ה XB1X. זה המצב. אבנג'רס, valhalla, פאר קריי ועוד ועוד.

תגיד, למה שחקני הפס4 פרו עדיין מאוכזבים שבלאדבורן פעם לא לא קיבל פאטץ' ביצועים לקונסולה? כי זה יעשה את המשחק יותר טוב. גם TLOU2 ב 60FPS יהיה משחק יותר טוב.
אז אם זה יותר טוב זה צריך לבוא לידי ביטוי גם בציון. וגם אם האתר הספציפי מציין שהציון תקף רק לגרסה שנבדקה, האתרים שמאגדים ציונים מתעלמים מזה.

אם המצב ככה בכל משחק XB1 גדול מהשנתיים האחרונות אז כן צריך אולי להיות ביטוי (יחסית מינורי) בביקורות, אני בספק אבל שזה המצב בכל משחק מתקדם גרפית מהשנתיים האחרונות אחרת הייתי שומע על זה. ושוב, זה רק אם אשכרה המשחק רץ ככה בקבוע, לא רק בכמה רגעים בעייתיים.

אף אחד לא מכחיש ש 60 פריימים עדיפים או שבלאדבורן יציב יותר יהיה טוב יותר, השאלה עד כמה המהות והחוויה נפגמת, אני חושב למשל שבמקרה של BB אכן הציון היה יכול להיות גבוה נגיד בעוד נקודה אם ה 30 היו יציבים וחלקים כי זה כן פוגע, אבל מבחינת מהות המשחק זו עדיין פגיעה יחסית שולית, בטח לזמנו כשהדור עוד היה טרי ושיחקנו בסטנדרטים גרועים בהרבה גם בדור הקודם וגם ביחס למשחקי FROM על הקונסולות (זוכר שבסוף דברים נמדדים ביחס לציפיות)

60 פריימים ל TLOU2 יהיה ממש אחלה אבל לא הייתי מוסיף למשחק אפילו נקודה אחת על זה, הפרזנטציה והביצועים היו פשוט פנומנלים, המשחק מרגיש ומשחק כמו חמאה, לפי התיאוריה שלך שהיא די מופרכת, כל משחק שיוצא למחשב ולקונסולות במקביל אמור אוטומטית לקבל עוד 5 נקודות על הפיסי בגלל כמה דברים מובנים מאליהם שגרסה זו תוסיף.

זה גם יקרה לאורך כל הדור הבא, הרי מהיום הראשון שיצא משחק פס5 גם אם ירוץ ב 4K עם RT ו וכל הצלצולים, המחשב בטוח יביא עוד איזה אפקט ויוסיף עוד כמה דברים ככה שאובייקטיבית החוויה שם תהיה עדיפה, אז יאללה אם המשחק הזה יקבל על הפס5 95 נגיד, אז גרסת ה PC תקבל 98 בגלל עוד פריימים שהוסיפה או משהו אחר. בכלל, מבקר שמשחק בגרסת הפס5 לא יוכל לתת ציון עד שישחק בגרסת המחשב, רק אחרי זה יוכל לשקלל כמה שווה כל חוויה כי פתאום הוא יבין שעד כמה שעף מהמשחק על הפס5 והתפוצץ לו שם הראש, יש לו בפיסי עוד כמה אפקטים שמוסיפים נקודות, הוא לא רוצה להגיע למצב אבסורד חלילה שאם חשב שגרסת הפס5 שווה 99 אז המחשב פתאום יקבל 102. לפי התפיסה שלך הרי זה מצב הגיוני.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 דצמבר 2020, 15:36

כל עוד נותנים ציון בסוף הביקורת, הציון הזה צריך גם לגלם שיש גרסה שהיא חד וחלק טובה יותר. אני הייתי מוסיף ציון נוסף לפן הטכני שמוצמד לציון הכולל. ככה גם יהיה קל להבחין שהמבקר חושב שהמשחק מושלם מבחינה עיצובית אבל נופל בביצועים ובפוליש. אז בלאדבורן היה מקבל 10C על הפס4 ו 10A על הפרו.

כמו שסייברפאנק יהיה זכאי לציון אחר על הקונסולות אחרי שני הפאטצ'ים שהוכרזו עבורו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 דצמבר 2020, 17:32

אני חושב שכולם בסדר עם ההצעה הזו שתהיה אינדיקציה כלשהי או אפילו ציון טכני בקטגוריה נפרדת לגרסה הנבחנת, פשוט חושבים שלמעט מקרים חריגים זה לא אמור לגעת בציון הכללי.

נגיד רק אם גרסה מסויימת קיבלה F או -D אז זה גם ישפיע על הציון הכללי שלה ברמה כזאת או אחרת, זה לדעתי מקובל, בשאר המקרים זה יכול להיות ציון שרק יתן אינדיקציה איזו גרסה הכי טובה למי שמתלבט או שרוצה בכלליות לדעת האם יש בעיות חריגות וזהו. בכל מקרה ב 99 אחוז מהמקרים בדור שהתחיל זה יהיה משהו בסגנון שגרסת ה PC תקבל A+ וגרסת הפס5 וה XSX יקבלו שתיהן A (אולי לפעמים אם ה XSX יתפוס פער בצד ג׳ אז גרסת הפס5 תקבל -A) וה XSS תקבל B או C, למעט מקרים חריגים של פורט PC (או כל פלטפורמה אחרת) גרוע אני לא חושב שזה באמת ישתנה עד שהדור הבא יזדקן והפער עם ה PC יגדל שוב ובכלל, משחקים יתחילו להיות קצת גדולים על החומרות המזדקנות ברמה שהגרסאות שלהן כבר ירדו לציוני B ו C ו D ואפילו F כמו שקרה עכשיו עם סייבר...
נערך לאחרונה על ידי bling ב 18 דצמבר 2020, 17:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 דצמבר 2020, 17:40

Kazz כתב:
bling כתב:ופה זה באמת מקרה ששייך למיעוט, ברוב הגדול של המקרים בדור הזה המהות לא נפגמה משמעותית עד לרמה של הורדת ציון במשחקי הפס4/וואן, לא ביחס לפרו/X1 וגם לא ביחס למחשב, עד להגעת סייברפאנק כמובן שזה המקרה הראשון הרציני שבאמת מצדיק ציונים נפרדים לגמרי לגרסאות הקונסולה לעומת המחשב.

אם כל הוצאה גדולה בשנתיים האחרונות זה מיעוט..

עזוב את המחשב. הבדלים בין גרסת XB בסיס למתקדמת. תבדוק משחקים שנתיים אחורה. לתת ל2 גרסאות האלה אותו ציון זו אי-מקצועיות ולעג לעבודה של מפתחי החומרה והתוכנה.
אז למה בכלל לקנות את ה XB1X על פני ה XB1? אז אין שוני בחווייה? אין השפעה על המשחקיות? אין השפעה על ההערכה של המשחק? יש ויש. ולכן זה צריך להשתף בציון שמיוחס לכל גרסה.

Klayman כתב:

אני לא חוסך מילים כלפי CDPR. הם שחררו משחק לא מוכן במקום לדחות אותו. הם הסתירו את מצב גרסאות הקונסולה. אם הם החליטו בכל זאת להוציא אותו ב 2020 הם היו צריכים לתקשר ולהגיד שהמצב של המשחק כך וכך ולהראות את גרסת הקונסולות כדי שכל שחקן יחליט אם לבטל או להשאיר את ההזמנה שלו.

סוני ומיקרוסופט לא צריכות להיות חותמות גומי. אם הן מקבלות את המשחק לאשרור והמצב האמיתי של המשחק נגלה לעיניהן הן צריכות או לסרב למכור את המשחק או לשים אזהרה בדף החנות שמצב המשחק בעייתי ולאפשר ריפאנד חופשי וקל לכל מי שקנה את המשחק והחליט שמצבו חורה לו.

בכל תעשייה אחרת מנכ"ל היה עף על דבר כזה, זה פשוט הונאה בצורה הכי ברורה.

רק מראה איך עיתונות המשחקים שווה לפח, זה סיפור השנה מבחינתם - "המשחק המצופה ביותר מסתיר את מצבו", אף אחד לא שאל איפה גרסאת הקונסולות? למה היא לא זמינה לביקורת? לא יודעו מה מצב גרסאת הקונסולות במהלך תקופת הפיתוח?

בכל מקרה הגשתי בקשה לRefund על המשחק (לפני שבוע וחצי שהם לא נתנו לי דרך התמיכה עכשיו זה פשוט point and click כמו פורסם פה), אז כל הכבוד לסוני, לפחות יש מבוגר אחראי אחד מול חברה שפוגעת בלקוחות כמו CDPR. אפילו תרגמו את העמוד לעברית :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 דצמבר 2020, 18:19

לא מבין מה הפגיעה הגדולה אם נותנים לך ריפאנד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 דצמבר 2020, 18:42

מה, להתחיל להביא דוגמאות למחדלים הרבה יותר גרועים, כולל כאלו שגבו חיי אדם ואסונות טבע, והמנכ״ל לא פוטר? אתה מדבר איתי על השקה מאכזבת של פאקינג משחק, וזאת אולי המעידה היחידה של המנכ״ל שלהם שהביא אותם מכלום ושום דבר לחברה הכי חזקה במדינה שלו, כל כל חזקה שכאשר נשיא ארה״ב מגיע אליה - מביאים לו עותק של המשחק האחרון שלה... אז כן, ממש חייב לעוף על טיל. גיב מי אה ברייק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 דצמבר 2020, 21:08

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2020, 10:11

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2020, 10:15

גיימספוט נתנו ל-HL אלכס את ה-GOTY. הללויה, מישהו בתעשיה התעורר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 דצמבר 2020, 11:05

DrKeo כתב:

Wow איזה מגילת תיקונים
אני שמח שאני יחכה לשחק את המשחק בxsx או ps5
ורק שתצא הגרסה האמיתית לדור החדש

מאוד אהבתי את הוויצר 3 ,אבל שיחקתי בו רק שהיו כבר התיקונים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 דצמבר 2020, 13:42

Laskin כתב:מה, להתחיל להביא דוגמאות למחדלים הרבה יותר גרועים, כולל כאלו שגבו חיי אדם ואסונות טבע, והמנכ״ל לא פוטר? אתה מדבר איתי על השקה מאכזבת של פאקינג משחק, וזאת אולי המעידה היחידה של המנכ״ל שלהם שהביא אותם מכלום ושום דבר לחברה הכי חזקה במדינה שלו, כל כל חזקה שכאשר נשיא ארה״ב מגיע אליה - מביאים לו עותק של המשחק האחרון שלה... אז כן, ממש חייב לעוף על טיל. גיב מי אה ברייק.

אבל לאסקין, אם כל הזמן נוותר למפתחים ולמבקרים "כי זה כולה השקה מאכזבת של משחק וידיאו"

אז תמיד נקבל השקות מאכזבות כי זה "כולה משחקי וידיאו" צריך להראות להם שזה לא יעבור בשתיקה מהעיתונאים מצופה ליושר ולא להיות "עיתונאי חצר, של המפתחים"

ומהמפתחים מצופה ליושר עם הקהל.

כולם אוהבים את CDPR ואני מסכים איתך שהמנכל לא צריך לעוף על פאשלה אחת, הוא הביא מדינה ששחתה בפיראטיות והתעלמות מנינטנדו וכו' להיות מעצמה בתחום, מגיע לו קרדיט על זה.

אבל וואלק אחי יש קורונה, אנשים בבתים חיכו למשחק הזה שקצת יתן להם לשכוח מכל הנאחס הוציאו ממיטב כספם וזה מה שמקבלים?

ובלי אף אחד שיזהיר אותם מראש? לטעמי זה עוול.
הדבר היחיד שאתה יכול למצוא שCDPR אמרו על גרסאות הPS4/One זה שהן יהיו קצת פחות מרשימות מגרסאת הPC.

חתיכת אנדרסטייטמנט מצידם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2020, 17:38

מה זכה ״לוותר״? אתה רואה אותי רץ לקנות את המשחק במצב שלו? מלא פה מחכים, ומלא אחרים - עשו טעות :)
סוני לא מוותרת, מיקרוסופט לא מוותרת, הרבה מאוד מבקרים פירסמו ביקורת נפרדת וקוטלת במיוחד של הגרסאות השונות, הם עושים מה שהם יכולים אבל לדרוש עכשיו שהמנכ״ל יתפטר? זה קצת רחוק מדי וקאז טען שבכל תעשייה אחרת הוא כבר היה עף... הוא טועה ובגדול ויש מספיק דוגמאות לזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 דצמבר 2020, 00:01

Laskin כתב:מה זכה ״לוותר״? אתה רואה אותי רץ לקנות את המשחק במצב שלו? מלא פה מחכים, ומלא אחרים - עשו טעות :)
סוני לא מוותרת, מיקרוסופט לא מוותרת, הרבה מאוד מבקרים פירסמו ביקורת נפרדת וקוטלת במיוחד של הגרסאות השונות, הם עושים מה שהם יכולים אבל לדרוש עכשיו שהמנכ״ל יתפטר? זה קצת רחוק מדי וקאז טען שבכל תעשייה אחרת הוא כבר היה עף... הוא טועה ובגדול ויש מספיק דוגמאות לזה.

כן, אבל לאסקין לא היית רוצה שבמקום לחכות עכשיו כולנו היינו משחקים במשחק ביחד ומדברים עליו? זה מה שממרמר אנשים רובנו רצינו לשחק בו עכשיו.כמו שנדב אמר זה היה אחד המשחקים הכי מצופים. למכשף 3 לא הפריע לי ולהרבה אנשים לחכות כי דוגרי לא חיכיתי למכשף במיוחד, הוא פשוט נחת כמשחק טוב אז קניתי אותו, סייברפאנק הצפייה היתה ענקית.

אבל בהחלט לצפות שהמנכל שלהם יתפטר אחרי כל מה שעשה עבור התעשייה הפולנית/התעשייה בכלל אחרי משחק אחד כושל כשיש לו 3 השקות מצליחות זה לא סביר.
הוא יצטרך לפחות איזה שני השקןת קטסטרופליות נוספות כדי שבכלל ישקלו להדיח אותו. בכל זאת כמו שאמרתי הבן אדם הרים בשני היידים שלו את כל תעשיית המשחקים הפולנית, עוד לפני הפיתוח הוא עשה הרבה בשביל הפצה נורמלית של משחקים בפולין. אבל דווקא בגלל זה יש כזה באסה.

הרי CDPR הבטיחו שהמשחק יושק רק שהוא מושלם, ושהם משאירים את החמדנים האחרים לרדוף אחרי הGAAS ומה קיבלנו בסוף? משחק שצריך לחכות עד שהוא יהיה טוב כמו משחק GAAS טיפוסי.

זה גם מצב הרבה יותר גרוע מהמכשף 3, נגיד אני לא יכולתי לשחק במכשף 3 בהשקה מרוב שהיה נוראי לבלינג דווקא פחות הפריע ממה שהוא כתב, אבל עם סייברפאנק אף אחד לא חושב אפילו לשחק (אולי חוץ מאלה עם SERIES X שהראו שתחת הגדרות מסוימות הוא סביר) ולך תדע כמה זמן זה ימשך יכול לעבור הרבה מאוד זמן עד שהוא יהיה שחיק לדעת רוב האנשים.

אני רק אומר, שבתכלס המשחק הושק במצב חמור יותר מהמכשף 3 וחמור מסקיירים וCDPR אמרו שהמשחק כמעט מושלם על הפלטפורמות האלה.
ויש מצב שאתה תצטרך לחכות הרבה מעבר למה שחיכת עם המכשף 3 וזה מבאס אחי. אם לא מפריע לך שאולי תצטרך לחכות אפילו שנה לשחק בו אז סבבה, אבל הרוב רצו פחות זמן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2020, 00:28

idan כתב:נכון לעכשיו סייברפאנק על ה XSX זה פשוט גרסת ה xbox one עם ביצועים טובים יותר.. השוואה מעניינת יותר לבחון את הערך המוסף של ריי טרייסינג תהיה על ה pc בין הגדרות מקסימליות להגדרות מקסימליות+RT.

הנה, רצית גרסת PC מול גרסת PC ו-DF עשו ואפילו כללו בדיוק את אותה סצנה. שתי התמונה בהגדרות הכי גבוהות ב-PC, אחת עם כל ה-RT והשניה ללא RT:
תמונה
תמונה

כמובן שזה מקרה קיצון, אבל עדין, הבדל תהומי.

הסרטון המלא:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2020, 02:27

ועכשיו החנות של אקסבוקס הוסיפה אזהרת ביצועים:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 דצמבר 2020, 07:54

This is the way

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 דצמבר 2020, 08:15

אם זה לא היה מצריך ממני הרבה - הייתי משווה לכם את גרסת XSX מול X1X (שתיהן עדיין מחוברות אצלי - רק לא על אותו מסך.)
אולי בהמשך כשאגיע לאותו איזור של התמונה למעלה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 57 אורחים