משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2020, 14:29

נכון, אבל כבר עכשיו הוא כבר לא בחוד החנית מהרבה בחינות, אני חושב שיסתכלו עליו בעוד שנה מהיום, אחרי שכן יהיו כמה דוגמאות אמיתיות של הדור הבא, גם אם מעטות - בתור משהו מיושן עוד יותר.
סתם באסה לי עליהם, ממש רציתי שהמשחק הזה יצליח ואני מקווה עדיין שיצליח, פשוט עם כל דחייה שלו אני פחות ופחות מאמין שיתייחסו אליו בצורה ה"ראויה".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2020, 19:04

We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2020, 20:21

כל הפיד מפוצץ ברשמים עדכניים של עיתונאים ונראה שאין ספק שזה הולך להציב את הרף ממש ממש גבוה... כולם מתלהבים בטירוף ואומרים שזה שיפור אדיר על פני הקודם מכל בחינה, עם דגש על גיימפליי כמובן.
אין לי ספק שזה הולך להיות השוטר הכי טוב אי פעם בערך. רק שמישהו יעביר את הזמן מהר יותר... אין לי במה לשחק עד אורי.

קצת מבאס אותי לשחק בו על הגדרות בינוניות כדי להגיע ל-60 פריימים רק ב1080P, אבל אחרי כמה חודשים אחזור אליו חמוש בטלויזיה ומחשב חדש.
אני בשלב המבאס הזה עכשיו, שכל משחק ממש ממש טוב אני כמעט מעדיף לשמור ליום שאחרי השדרוג, אבל עם חלק מהמשחקים פשוט לא אצליח לחכות, ובדום למזלי ברוב הזמן גם ככה לא אשים לב להבדל מרוב שהוא מהיר. לכאורה :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 12:57

על פי דיווחים באתר פולני, הדחיה של סייברפאנק היא בגלל ש-CDPR נאבקים עם גרסאות הדור הנוכחי בגלל הכוח של הקונסולות הישנות, ספציפית ה-ONE. זה לא נשמע שונה מדי מהשנמוכים שהוויצ'ר 3 עבר בגלל אותה סיבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2020, 13:39

לא נשמע לי סביר בכלל, שזה מה שגורר דחייה של 7 חודשים שלמים.
אולי זו אחת הסיבות, והיה נדחה ליולי-אוגוסט גם אם זו לא הייתה בעייה...
אני ממש קיוויתי שהוא ידחה לדור הבא, כדי שלא יהיו מוגבלים בשום צורה, חבל שזה לא קרה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 14:43

Laskin כתב:לא נשמע לי סביר בכלל, שזה מה שגורר דחייה של 7 חודשים שלמים.
אולי זו אחת הסיבות, והיה נדחה ליולי-אוגוסט גם אם זו לא הייתה בעייה...
אני ממש קיוויתי שהוא ידחה לדור הבא, כדי שלא יהיו מוגבלים בשום צורה, חבל שזה לא קרה

להבנתי זאת אחת מהסיבות הראשיות. להתחשב בזה שה-ONE הולכת להיות איזה 30% מהמכירות של המשחק עד שיוצא הדור הבא, כנראה שזאת סיבה לא רעה לדחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2020, 15:02

30%? דווקא זה נראה לי משחק שימכור חזק על המחשב, ועל הפס4 לפחות פי 2 מהוואן, אז יותר כמו 15%. ובספטמבר יהיו מספיק אנשים שיחכו כבר לדור הבא, בטח כאלו שיש להם וואן בסיסית.
אבל זו לא הייתה הכוונה שלי, אלא שאם התאמה לגירסה הזו בלבד הייתה בעייתית במיוחד - עדיין קשה לי לראות את ההתאמה לוקחת 7 חודשים שלמים.

ובנושא אחר:
לאאאאאאאאאא.... מסתבר שיש לי חופשה של שבוע וחצי בדיוק כשיוצא אורי :(
אאלץ לשחק בו באיחור אפנתי של 10 ימים :/
זה אחד מחמשת המשחקים המצופים ביותר שלי, השנה.
אסון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2020, 14:08

יש חרושת שמועות על ריבוט של KOTOR שמפותח על ידי ביוור, משחק שישלב את KOTOR 1 ו-2 ל-RPG מודרני גדול. בנוסף יש שמועות על זה שקונאמי עובדת על שני משחקי סיילנט היל. משחק אחד אמור להיות "soft reboot" לסדרה והמשחק השני אמור להיות סוג של משחק בפרקים סטייל until dawn שיהיה ספינאוף לצד הריבוט. קונאמי פנו לאולפנים שונים שיעשו להם פיטצ' למשחקי סיילנט היל ב-2018 ונראה שאלה שני הכיוונים שנבחרו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 ינואר 2020, 14:12

מאוד מאכזב אם סיילנט היל ילך לכיוון דייויד קייג׳, במידה וזו תהיה האופציה היחידה כמובן. מה שכן ה meltdowns יהיו משעשעים מאוד.

לי אין ציפיות גבוהות כך או אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2020, 14:15

bling כתב:מאוד מאכזב אם סיילנט היל ילך לכיוון דייויד קייג׳, במידה וזו תהיה האופציה היחידה כמובן. מה שכן ה meltdowns יהיו משעשעים מאוד.

לי אין ציפיות גבוהות כך או אחרת.

קצת ערכתי את ההודעה, יהיה משחק מלא חדש ובנוסף המשחק "דיוויד קייג'" יהיה משחק נלווה שמחמיא למשחק המלא. לא שאני סומך על קונאמי, אבל מדובר בסטודיו חיצוני כך שאם צוות הפיתוח טוב, זה יכול להיות אחלה של דבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2020, 14:24

ואני רק רוצה להבהיר בנוגע ל-KOTOR, לא ברור אם מדובר ב-KOTOR 3 או סוג של רימייק של שני המשחקים המקוריים, אבל הוא הגיע מרצון של דיסני להביא חלק מהLORE של KOTOR לקאנון של מלחמת הכוכבים שבבעלותם. כבר בפרק 9 יש רפרנס לדארת' רייבן מ-KOTOR, כך שזה באמת המסלול שלהם. אז לא ברור אם זה רימייק או משחק חדש לגמרי, אבל דיסני רוצים ש-KOTOR יחזור ויהיה קאנון כשהמפתחת היא ביווור.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 27 ינואר 2020, 17:06

מקור אחד אומר שמדובר ברמייק של KOTOR , מקור שני אומר שמדובר בסוג של המשך שלוקח אלמנטים משני המשחקים הראשונים. כך או כך ממה שראיתי אין "אישור" בשמועה שדווקא ביוור עובדים עליו, ולפי ספקולציות שאני קורא ההנחה היא שהפרוייקט הזה לא קשור אליהם מאחר והסטודיו הראשי באדמנטון עובד על דרגון אייג' 4 בכל הכוח וגם התחיל הפקה מוקדמת של מאס אפקט והסטודיו השני באוסטין מתחזק ועובד על איתחול מחדש של anthem, כמו שהרבה משחקי מולטי ו live service עשו בשנים האחרונות אחרי השקה גרועה, בנוסף להמשך תמיכה ב SWTOR הסטאר וורס mmo ההוא שעדיין קיים מסתבר ואפילו יצאה לו הרחבה חדשה לא מזמן.

לדעתי זה יכול להיות משחק של Motive Studios שלכאורה עובדים על משחק סטארוורס לא מוכרז. בהתחשב ש BioWare Montreal התמזגו איתם אחרי הכישלון של מאס אפקט אנדרומדה אפשר אפילו לטעון שיש להם את הניסיון rpg הנדרש בשביל פרוייקט כזה (אמנם לא ניסיון מוצלח במיוחד, אבל בכל זאת ניסיון).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 ינואר 2020, 17:20

אני מנסה לא להתרגש מהשמועה הזו,כי KOTOR הוא אחת מחוויות הגיימינג הכי טובות שלי עד היום,אבל וואו אם נראה עוד משהו מהסדרה הזו,ועוד לדור הבא כנראה.
לגבי מי עובד עליו,אני לא חושב שביוור עובדים עליו כי כמו שעידן אמר,הם די מלאים בעבודה כרגע והאמת? עם ביוור של היום,אני לא בטוח שאני בכלל רוצה שהם יגעו בסדרה,הם יצטרכו להוכיח את עצמם מחדש עם Dragon Age 4 והאיתחול של אנת'ם כדי לשקם את האמון משני המשחקים האחרונים שלהם ואם לדבר בכנות,כבר ממאס אפקט 3 הרגשתי שמשהו אצלם השתנה,ולא לטובה.
אולי זה באמת סטודיו Motive של EA,אם כן,אני מקווה מאוד שההצלחה של Fallen Order הפעילה למישהו שם בהנהלה את הגלגלים של המוח מחדש והם יתקצבו את הרימייק/המשך הזה כמו שצריך וכמובן יתנו מספיק זמן פיתוח ובאופן כללי שפשוט יישמו את המודל שלהם עם FO גם כאן. ראינו שזה עובד.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 ינואר 2020, 19:59

אין ספק שאצלי KOTOR הפך את סטאר וורס למה שהוא בשבילי. הסרטים כילד אולי באמת משהו שמשך ילד(אני לא חושב שחוץ ממני מעמר וגיא ראו את זה בילדות המוקדמת כמעט בזמן אמת) אבל אח"כ הם די שטחיים. מה שמילא את העולם היה KOTOR - ובשבילי זה מה שהבא את הייקום הזה למשהו שאני מתעניין בו.
חידוש או משחק חדש בסגנון יהיה בשבילי משהו אדיר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2020, 20:41

טוב זכה באמת נראה כמו הרימייק הכי גדול ומושקע שאי פעם היה...
אני עדיין אמתין עד שכל הסיפור יהיה גמור כדי לשחק בו, אבל כל הכבוד לסקוור... זה הולך להיות משחק ענק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2020, 21:26

מלחכות לגרסת המחשב עברת ללחכות לכל הפרקים? עם מי אני ידבר על המשחק? חחחח נתראה עוד 10-15 שנה לאסקין... רק כך בחשבון שאם וכאשר כל הסיפור יהיה גמור המשחק הראשון כבר יהיה הרבה פחות מרשים וגדול ומושקע - הרי בעוד שנה-שנתיים כל המשחקי פס4 עם הערכי הפקה המפוצצים כבר יראו מיושנים, אז בוודאי כאשר סקוור ישלימו את החלק האחרון אי שם בעתיד הרחוק.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 31 ינואר 2020, 21:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2020, 21:37

כרגע קל לי להצהיר, נראה אם אצליח לעמוד בזה.
זה בעיקר תלוי בזמן שיהיה לי, ועל חשבון איזה משחקים זה יהיה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2020, 01:20

לאסקין מחכה לכל משחק שהוא יהיה מושלם עם כל ה-DLC וההמשכים וכו', אז הוא מחכה שהמחיר ירד מתחת ל-0.54$ ואז הוא פשוט לא משחק בו אף פעם. נדמה לי שלאסקין מחכה למורטל קומבט X כבר חמש שנים ול-RE7 כבר שלוש.

אם למדתי משהו מלחכות עם ALIEN ISOLATION ליום שיהיה לי VR טוב זה שאם מחכים עם משחק לנצח בכדי שהוא יהיה "מושלם", בסוף או שלא משחקים בו לעולם או שמשחקים בו כשהוא כבר מיושן.

עידן, אני אשחק בגרסת ה-PC אם תחפש עם מי לדבר על משחק, אני בטוח שעוד אנשים פה ישחקו בו :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 פברואר 2020, 06:34

DrKeo כתב:לאסקין מחכה לכל משחק שהוא יהיה מושלם עם כל ה-DLC וההמשכים וכו', אז הוא מחכה שהמחיר ירד מתחת ל-0.54$ ואז הוא פשוט לא משחק בו אף פעם. נדמה לי שלאסקין מחכה למורטל קומבט X כבר חמש שנים ול-RE7 כבר שלוש.

:lol: :lol: :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 פברואר 2020, 13:16

אני מצאתי ש, מבחנתי האישית כמובן, הערך של משחקים גבוה יותר כשהם חדשים - מרשימים, עדיין עם סודות (תלוי משחק כמובן), ובעיקר אם משחקים אותם 'במקביל' עם כולם ואפשר לדבר עליהם בזמן אמת, פה או במקומות אחרים. הרבה יותר מאשר אם מחכים לפאצ'ים או לDLC, גם אם אובייקטיבית המשחק עצמו יותר טוב כשמחכים. מה שנאבד בזמן ההמתנה כמעט תמיד לא שווה את זה, לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2020, 14:59

Stick כתב:אני מצאתי ש, מבחנתי האישית כמובן, הערך של משחקים גבוה יותר כשהם חדשים - מרשימים, עדיין עם סודות (תלוי משחק כמובן), ובעיקר אם משחקים אותם 'במקביל' עם כולם ואפשר לדבר עליהם בזמן אמת, פה או במקומות אחרים. הרבה יותר מאשר אם מחכים לפאצ'ים או לDLC, גם אם אובייקטיבית המשחק עצמו יותר טוב כשמחכים. מה שנאבד בזמן ההמתנה כמעט תמיד לא שווה את זה, לדעתי.

אני מסכים למרות שיש לי לא מעט בק קאטלוג (בערך כל הפס4) ואני ידוע בהמתנה עם משחקים עד גרסת הpc. אני עדין מצטער שלא שחקתי סיקארו בזמן אמיתי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 פברואר 2020, 15:26

יש לי באקלוג כל כך,כל כך,מכוער שהולך עד לתקופת ה-360/פס3,שאני לפעמים מרגיש לא בנוח להתלהב מחלק ההכרזות בשנים האחרונות כי לא שיחקתי במשחקים הקודמים שקשורים לאותה הכרזה,וזה קורה הרבה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 פברואר 2020, 16:08

Stick כתב:אני מצאתי ש, מבחנתי האישית כמובן, הערך של משחקים גבוה יותר כשהם חדשים - מרשימים, עדיין עם סודות (תלוי משחק כמובן), ובעיקר אם משחקים אותם 'במקביל' עם כולם ואפשר לדבר עליהם בזמן אמת, פה או במקומות אחרים. הרבה יותר מאשר אם מחכים לפאצ'ים או לDLC, גם אם אובייקטיבית המשחק עצמו יותר טוב כשמחכים. מה שנאבד בזמן ההמתנה כמעט תמיד לא שווה את זה, לדעתי.

מסכים במאה אחוז. אם יש משחק שאתה ממש רוצה אז הערך שלו ללא ספק יורד בלא מעט מובנים ככל שאתה מחכה יותר, החוויה היא פחות עוצמתית מאשר אם היית משחק בו בזמן אמת כשיצא עם כל ההייפ וכשהיה נראה במיטבו. ברוב הגדול של המקרים חוץ מבחינה כלכלית מחיר ההמתנה של לשחק משחק שכבר לא כזה מרשים וגם לא כזה רלוונטי עוד מבחינת הייפ לא שווה את תוספת התוכן והשטויות האחרות.

החוויה פשוט נפגעת בצורה ברורה כמו שעכשיו לראות את משחקי הכס בפעם הראשונה מההתחלה כשכל העונות קיימות ברצף זה אומנם נחמד מהבחינה הזו שהתוכן הושלם (אם אפשר לקרוא לביזיון הזה ככה) אבל וואלה, הרבה מהכיף נהרס עם זה. לא שווה את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2020, 17:00

אני יכול להבין המתנה של כמה חודשים לגרסה הכי טובה או DLC מסויים, אבל להמתין חצי עשור בשביל שהכל יהיה מושלם זה קצת מוזר לדעתי ומוציא את העוקץ.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 פברואר 2020, 17:16

זה תלוי משחק. לדוגמה אני לעולם לא אחכה עם משחק של FROM, גם אם הם בדרך כלל יודעים שיפורי ביצועים ובאגים קטנים בחודש הראשון, כיוון שחלק גדול מהמשחקים שלהם זה לגלות את הסודות וה'סיוטים' המיוחדים בעצמך. מבחינתי זו חצי מהחוויה, ולכן משחק שלהם יהיה משמעותית פחות טוב אם אמתין.
אפשר כמובן פשוט להמנע לגמרי מספוילרים, אבל זה גם מאמץ מסוים, וגם מונע את החוויה של לעבור את האתגרים האלו ביחד עם הקהילה, חוויה לא קטנה. לשמוע מאנשים על חוויות שלהם עם בוסים, וכו'. זה הרבה פחות אפקטיבי כמה חודשים אחרי זה, כשמוצאים כבר את כל הטכניקות והדרכים לשבור מעט את המערכות ולהוציא את העוקץ.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים