E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: E3 2019 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 12:39

לא האשמתי אותך, למה אתה לוקח את זה כל כך אישי? (:
יש מלא ספקולציות באינטרנט איך הם יחלקו אותו אבל מאחר ולא ראינו חצי שנייה בינתיים מהמשחק שלא במידגאר - אז זו הסברה הכי פופולרית נכון לעכשיו.
ולא זכרתי אפילו שיש 12 ערים שונות אבל אם הם באמת רוצים להשקיע אז לעשות את מידגאר ממש מושקע ולהחסיר לחלוטין ערים אחרות לא נשמע לי כמו ממש משהו אידאלי או מכבד כלפי המעריצים... אני ממש הייתי מאושר כשאמרו שהוא כנראה לא יחולק לפרקים, בדיוק בגלל הקטע הזה. היה כל כך עדיף שיעבדו עליו עוד 7 שנים אפילו ויוציאו הכל יחד לדור הבא מאשר השיקוץ הזה :/

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 12:51

לא ראית את המרכאות והסמיילי? לא לוקח אישי, רק מסביר שאני לא אמרתי את הדברים שאתה מייחס לי:)

וזה שהם יעבדו עליו 12 שנה ויוציאו אותו על 4 בלו ריי או משהו כזה בהחלט עדיף לנו, אבל יש לזה אפס הגיון כלכלי מבחינתם. פיינל פנטזי היא סדרה שמוכרת טוב, אבל יש לה רף מסויים שהיא לא יכולה לעבור לא משנה כמה המשחק יהיה טוב או מושקע.. המשמעות של התוכנית שלך היא שהם יספקו לנו את רימייק החלומות שאנחנו רוצים ואז יפשטו רגל. זה אולי עובד עבורנו, אבל הם פחות בעניין כנראה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 13:24

ראיתי, לא ראית את הסמיילי שאני הוספתי?! :D

שמע, הם די יעבדו עליו גם ככה איזה 12 שנה, ולא צריך 4 בלו ריי, רק אחד ואת השאר יורידו ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 13:25

FFVII בכמה חלקים זה כמו ש-AMC אוהבים לחלק עונות אחרות של סדרות כמו שובר שורות ל-2 חלקים, אם יש לך הצלחה בטוחה ביד אז תמרח אותה :)

אם מדמיינים מחדש משחק, ביחוד שהוא בן 20+ שנים, צריך לשנות לא מעט. תראה את RE2 והיופי שקאפקום עשו איתו. מעולם לא חציתי את ה-10-15 שעות ב-FFVII כי הוא קצת שעמם אותי ושחקתי אותו בעיקר בגלל כל ההייפ כך שאני לא מכיר אותו טוב מספיק בשביל לדעת איך חלוקה יכולה לעבוד, אבל תמיד אפשר לקחת אזור ראשוני או שניים מהמשחק המקורי ולהרחיב ולעבות אותם עד כדי RPG של 40 שעות. סקוור רק צריכים לקחת נקודה הגיונית בעלילה שתהווה סיום למשחק הראשון בלי שזה ירגיש זול.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 13:32

נדב, תחשוב על זה ככה:
מחר וואלב מחליטים להוציא רימייק של HL והם ימכרו את החלק הראשון שלו (מתוך... לך תדע) ב-60 דולר, שהוא מתרחש רק ב-10% הראשונים של המשחק המקורי.
נשמע כמו הצלחה בטוחה? לא יודע... באמת שלא יודע. אני לא חושב שהיום אנשים ממהרים לשלם 60 דולר על עשירית מהעלילה/משחק שהם אוהבים ומכירים, גם אם יהפכו את זה לרבע משחק על חשבון קטעים אחרים בהמשך שילכו לפח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 14:36

Laskin כתב:נדב, תחשוב על זה ככה:
מחר וואלב מחליטים להוציא רימייק של HL והם ימכרו את החלק הראשון שלו (מתוך... לך תדע) ב-60 דולר, שהוא מתרחש רק ב-10% הראשונים של המשחק המקורי.
נשמע כמו הצלחה בטוחה? לא יודע... באמת שלא יודע. אני לא חושב שהיום אנשים ממהרים לשלם 60 דולר על עשירית מהעלילה/משחק שהם אוהבים ומכירים, גם אם יהפכו את זה לרבע משחק על חשבון קטעים אחרים בהמשך שילכו לפח.

HL הוא לא RPG של 50 שעות, הוא משחק FPS שמסיימים בשני לילות. אבל פעם אחרונה שבדקתי VALVE דווקא כן חלקו את HL2 לארבעה חלקים, הם פשוט שכחו להוציא את החלק הרביעי :)
אם עוד 15 שנים יעשו רימייק לוויצ'ר 3 שיהיה טרילוגיה כשכל חלק יתבסס על אזור אחר במפה, אני לגמרי יכול לראות את זה. משחק שלם מבוסס על סקליגה? אני לגמרי קונה את זה, פשוטו מרחיבים את העלילה, האיים, הקווסטים והפירוט עד שזה מגיע לרוחב של משחק AAA ב-60$.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 15:06

כן, ומאחר והוא לא 50 שעות אז תעשה את זה משחקים שסתם ימרחו את העלילה או פשוט קצרים בהרבה.
לגבי הוויצ'ר - פה הבאת דוגמא טובה יותר ממני, וגם פה - צריך להבין שמידגאר זה לא סקליגה, אלא הרבה הרבה יותר כמו White Orchard, האיזור הראשון שאתה מתחיל בו ולפני שהכל נהיה מרשים ופתוח ומעניין. אז לעשות משחק שכולו רק באיזור הזה, בלי אלמנטים של עולם פתוח... לא נשמע מלהיב במיוחד, נכון? אז ככה בינתיים נראה FF7:R. ושוב, יכול להיות שנדע פרטים חדשים בE3 וכן יהיה עולם פתוח כלשהו, אבל כרגע אין סיבה לחשוב שזה המצב, אלא אם הם מסתירים את כל מה שעשוי להיות מעניין בו, שזה לגמרי בגדר אפשרות... פשוט פחות סבירה לאור מה שכן נחשף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 16:20

על פי howlongtobeat.com הוא 40 שעות ו-ffxiii הוא 50 שעות, די אותו דבר. אם לוקחים 15 שעות משחק ומרחיבים אותם ל40 אז זה נשמע לי כמו משחק מלא ומספק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 16:35

כן, רק שהקטע במידגאר הוא אולי שעתיים מתוך 40, לא 15.
מאוד קשה לי לראות איך הם הופכים את זה ל-40 שעות, או אפילו 20 למען האמת.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 17:47

מידגאר יכולה להיות עיר GTA אם ככה הם בוחרים להראות אותה.. תסתכל בסרטון CGI של הרימייק או הסרט advent children בשביל לדמיין עיר גדולה ושוקקת חיים עם כבישים ומכוניות ורכבות. יש 8 סקטורים, במשחק המקורי היינו בשלושה נראה לי. על האיזורים של העשירים מעל הפלטה הגדולה שמכסה את השמיים אנחנו בעיקר לומדים בדיאלוגים ולא רואים במשחק עצמו (מלבד הבניין של שינרה). יעני מהבחינה הזאת אין שום בעיה, העיר יכולה בקלות להיות התפאורה למשחק שלם אם זה מה שהם רוצים לעשות.

מבחינת הסיפור - אם אתה רוצה להישאר נאמן לחלוטין לסיפור המקורי אתה צריך לעבוד סביב הראשי פרקים האלה - 1. המשימה הראשונה להפציץ את הכור 2. אתה פוגש את חברת הילדות שלך בבר שלהם וכל מה שמסביב לזה עם המקום שלך בתוך AVALANCHE י3. המשימה החבלנית השנייה שלך 4. הנפילה מהגשר לכנסייה של Aerith ,המרדף של השב"כ של שינרה אחריכם, ותהליך הירקמות היחסים בינכם 5. כל הקטע בעיר/שוק בניסיון להציל את Tifa מהמאפיה המקומית 6. הנפילה לביוב והניסיון שלכם לצאת מתחנת הרכבות הישנה (סוג של שלב dungeon כזה) 7. הניסיון של שינרה לפוצץ את המגדל בשביל להפליל אותנו (סט פיס גדול, כל ההרס והחורבן והתוצאות שאחרי -כולל 3 דמויות חצי-ראשיות שנהרגות והרצון שלכם לנקום שנבנה באופן טבעי ומוביל ל.. 8. הטיפוס הגדול. אתה מפלס את הדרך שלך לטופ של העיר, לבניין של שינרה שמשקיף על הכל 9. השיא של המשחק - הפריצה לבניין, ההתגנבות בין קומה לקומה (שכל אחת היא כמו שלב אחר), הסט פיס במעליות, התפיסה שלכם והישיבה בכלא. 10. מסע הרג מסתורי, היכרות עם כמה דמויות מפתח חדשות ורמזים לעתיד, הקרב על גג הבניין, ההימלטות ממנו והמרדף אופנועים/מכוניות - היציאה מהעיר - הסוף.

שים לב שלחלק במידגר יש נבל מרכזי (הבוס של שינרה) שקיים רק בחלק הזה של המשחק כי הוא נרצח בסוף הפרק - כלומר יש סגירה איתו - בדיוק כמו סיפור שאתה מגיע לסופו ולא משהו שנקטע באמצע. הנבל האמיתי לא יותר מנרמז בשלב הזה של המשחק, כלומר אם אתה לא מכיר את המשחק אתה לא יודע או מרגיש שיש משהו שחתכו לך באמצע או שלא הספקת לראות. מקסימום קיבלת טיזר מגניב.

עכשיו תנסה לחשוב על הראשי פרקים האלה בתור משהו שאפשר לבנות עליו במונחים של משחק פס4 ולא כמו איך שאתה זוכר את המשחק המקורי הפרימטיבי - למשל כאשר אתה מטפס על כל הג'אנק ההוא עם הבטריות בשביל להגיע לבניין של שינרה זה לוקח לך מה? חצי דקה? משהו כזה. מן הסתם במשחק מודרני הגיאוגרפיה של העניין נראית קצת אחרת.. דמיין איך זה נראה במשחק מודרני ואיזה שלב/שלבים ארוכים אפשר לעשות מזה - מסע שלם בשביל להגיע לטופ של העיר, לאיפה שאסור לך להיות - אתה עובר באיזורים חדשים בעיר, גונב גבול, פוגש אנשים ואויבים עם תרחישים חדשים, כמה שהם רוצים לדחוס שם ככה אפשר - מבלי לפגוע בתבנית של הסיפור, היא נשמרת בדיוק אותו דבר.
או נגיד אחרי שאתם עושים את הפיגוע במשחק המקורי הם מעבירים את כל הדילמה המוסרית באיזה שניים-שלושה ריבועים של טקסט ומתקדמים הלאה, נכון? ברימייק הם יכולים לתת לך להסתובב בסקטור שנפגע, לראות את התוצאות של המעשים שלך ולבנות על זה כל מיני קווסטים וסיפורים צדדיים וכאלה בחלקים בעולם שלא ממש ראית במשחק המקורי. יש הרבה נקודות כאלה בסיפור שאפשר לתת למשחק לנשום.
אם תחשוב על כמות האירועים שקורים במידגאר - גם אם מדובר בשעות גיימפלי ספורות - זה די המון, ולא קרוב ללהיות דומה לאיזור ההתחלתי בוויצ'ר.

אגב, בתור ילד אני זוכר את החוויה שהגעתי לסוף של מידגאר וחשבתי שאני עומד לסיים את המשחק.. ואז אתה מקבל את הבום הזה שאתה מגלה שיש עולם שלם שם בחוץ. הרי זה לא חדש לך, זאת החוויה שכולם היו מתארים בזמנו אחרי שהם היו מגיעים ל"עולם הפתוח". זאת ההוכחה הכי טובה שהחלק של מידגאר מרגיש כמו מסע שלם, כמו סיפור עם התחלה אמצע וסוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 18:05

ואו, אני נכנעתי טיפה אחרי הכנסיה. אשכרה לא חוויתי כלום :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 18:17

ברור שתאורטית סקוור יכולים לעשות מידגאר עיר כמו בGTA או סייברפאנק, אבל אני בספק אם יצליחו לעשות זאת בצורה מספקת ב-2020. ובטח שאפשר למרוח את הקטע הזה על פני 20, 40 או 400 שעות אם יחליטו להשקיע מספיק, אבל לי אישית זה לא נשמע משהו שהייתי רוצה לשים עליו 60 דולר, ואני מעריץ לא קטן של המשחק הזה. ואם זה באמת המצב אז מן הראוי שישקיעו כך גם בפרקים הבאים מה שאומר שזה באמת הולך להיות משחק של 500 שעות בסוף, שהפיתוח שלו באמת יסתיים בעוד 2 דורות.
לא יודע מה להגיד לך, אני איבדתי תקווה שזה יהיה מה שרציתי, אחכה לכל הפרקים ואשחק בהם ברצף, אלא אם זה יהיה 30 דולר לפרק וגם אז, בכל הכנות, אני אתבאס לשחק רק שישית או רבע משחק. לשחקנים חדשים זה אולי פחות יפריע הקטע שזה לא כל העלילה, אבל גם עבורם לשלם 60 דולר יהיה לדעתי יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 18:34

למה 500 שעות? מה רע בטרילוגיה של ~40 שעות כל פרק?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 18:38

שוב, כי מידגאר חלק כל כך קטן מהסיפור עצמו, שזה פשוט לא מסתדר. זה כאילו שיקחו את מה שדיברנו מקודם על העיירה הראשונה בוויצ׳ר, ובמקום שהיא תהיה 3% מהמשחק היא תהיה 33%, וזה כמובן בא על חשבון כל השאר. זה רק הפרולוג, לעשות מזה שליש מהסיפור זה די פסיכי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 18:41

Laskin כתב:ברור שתאורטית סקוור יכולים לעשות מידגאר עיר כמו בGTA או סייברפאנק, אבל אני בספק אם יצליחו לעשות זאת בצורה מספקת ב-2020. ובטח שאפשר למרוח את הקטע הזה על פני 20, 40 או 400 שעות אם יחליטו להשקיע מספיק, אבל לי אישית זה לא נשמע משהו שהייתי רוצה לשים עליו 60 דולר, ואני מעריץ לא קטן של המשחק הזה. ואם זה באמת המצב אז מן הראוי שישקיעו כך גם בפרקים הבאים מה שאומר שזה באמת הולך להיות משחק של 500 שעות בסוף, שהפיתוח שלו באמת יסתיים בעוד 2 דורות.
לא יודע מה להגיד לך, אני איבדתי תקווה שזה יהיה מה שרציתי, אחכה לכל הפרקים ואשחק בהם ברצף, אלא אם זה יהיה 30 דולר לפרק וגם אז, בכל הכנות, אני אתבאס לשחק רק שישית או רבע משחק. לשחקנים חדשים זה אולי פחות יפריע הקטע שזה לא כל העלילה, אבל גם עבורם לשלם 60 דולר יהיה לדעתי יותר מדי.

הכל תיאורטי, גם עצם ההנחה שכל המשחק מתרחש במידגאר.. אנחנו לא באמת יודעים, אתה פשוט החלטת שזה המצב :)

וזה שהם מרחיבים חלק אחד במשחק לא אומר שהם צריכים לעשות את זה גם לשאר החלקים במשחק, זה תלוי מה אתה מתעדף. מידגאר היא בכל זאת העיר הכי אייקונית של המשחק, העיר הכי גדולה בפער והכי לא ממומשת. ככה שיש לה הכי הרבה פוטנציאל להרחבה וזה לא אומר שכל הסאגה חייבת להיות 500 שעות.. זה לא יהיה סביר, והם יכולים גם לחתוך דברים מן הסתם.
אגב לא חושב שזה מה שכדאי להם לעשות (תלוי כמה פרקים הם עושים), אבל אם זה מה שהם יחליטו אז יש כאן את כל המרכיבים בשביל לבנות סיפור שעומד בפני עצמו אבל הוא גם חלק משלם גדול יותר. לדעתי לפחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 18:45

אבל זה לא שסתם החלטתי שזה ככה, הם חשפו מספר טריילרים וכוווולם באותו מקום. הלוואי והם סתם עושים לנו תרגיל, זו תהיה הפתעה מדהימה (:

וכנראה שזה באמת לא הולך להיות רימייק מקיף אלא סוג של ״להיטים נבחרים״ מתוך העלילה, והם הולכים לזרוק לפח המון מה״מסביב״... זה הרושם שלי לפחות, מתוך כל האפשרויות הסבירות שאני מסוגל לדמיין.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 19:19

אם הרימייק הוא טרילוגיה, איפה היית רוצה שהמשחק הראשון ייגמר?

מבחינת חלוקה מטמטית של תוכן הכי הגיוני זה לסיים אחרי שאתה מפליג ליבשת השניה. אבל בתור משחק שעומד בפני עצמו זה סוף שהוא די אנטי קליימקס.
יעני עברת את כל הבלאגן, האקשן והדרמה במידגאר - רק בשביל שכל היישורת האחרונה של המשחק יהיו האירועים ביבשת הראשונה שהם ברובם די צ'יל סה"כ... ת'ה מבין, זאת הבעיה שהם צריכים לפתור - לחשוב גם על הסיפור הכולל והחלוקה שלו אבל גם שכל משחק יעמוד בפני עצמו וירגיש טוב. אתה לא יכול סיים משחק שאתה דופק שאכטה בכפר של הצ'וקובו :)

הם כמובן יכולים גם לערוך שינויים, להפוך למשל את כל הסיומת לפני ההפלגה להרבה יותר דרמטית ואקשנית במקום האתנחתא הקומית של המשחק המקורי (שאתה מתחפש לחייל ומשתתף במצעד בשביל להתגנב לספינה) , ככה שאפשר לפתור את זה גם מהכיוון הזה אם הם לא נאמנים למקור אחד לאחד. לא מת על הדוגמא הספציפית שנתתי כאן כי אני אוהב את הקטעים הקומיים המטופשים בפפ7 , אבל בגדול אין לי בעיה שהם יעשו שינויים שמשרתים את הסיפור או את המבנה של המשחק. אני לא מצפה לשיחזור אחד לאחד.

אם הם נגיד מחלקים את המשחק לשני פרקים הם יכולים לסיים את החלק הראשון במוות של ההיא, או קצת אחריו. זה גם מחלק את המשחק בצורה די שיוויונית וגם עובד לא רע בתור סיפור בפני עצמו, גם אם הוא מסתיים בסוג של "המשך יבוא".. הוא לפחות מסתיים בשיא. זה נראה לי יהיה אידיאלי, אבל לא סביר כנראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 20:07

ההצעה האחרונה שלך היא הפשרה הכי סבירה מבחינתי, וגם תעבוד הכי טוב.
כי פשוט אם הראשון רק מידגאר וזה רק שלושה פרקים אז הם הולכים למחוק הרבה יותר מדי מהסיפור לטעמי, וזה יהיה מאוד מבאס, בטח ובטח עבור 180 דולר (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 21:16

Laskin כתב:שוב, כי מידגאר חלק כל כך קטן מהסיפור עצמו, שזה פשוט לא מסתדר. זה כאילו שיקחו את מה שדיברנו מקודם על העיירה הראשונה בוויצ׳ר, ובמקום שהיא תהיה 3% מהמשחק היא תהיה 33%, וזה כמובן בא על חשבון כל השאר. זה רק הפרולוג, לעשות מזה שליש מהסיפור זה די פסיכי.

זה כמו שכל ספר במשחקי הכס היה עונה בסדרה אבל הספר השני פוצל לשתי עונות, יש חומר מקור עם יותר פוטנציאל ויש שפחות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2019, 23:52

מסיבת העיתונאים של מייקרוסופט הולכת להמשך שעתיים שלמות, ככה לפי לוחות הזמנים שהם פרסמו.

אני לא רוצה להתפרע עם הפנטזיות אבל באמת יש שעתיים של חומר לדור הנוכחי?

אני יודע שאסור להעלות ציפיות אבל אני מצפה לחלק סקרלט עסיסי בשעתיים האלה, יש גבול כמה תצוגות צד ג׳ וכמה תצוגות סביב הבלעדי וחצי שיש להם אפשר לדחוף בשעתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 02:30

bling כתב:מסיבת העיתונאים של מייקרוסופט הולכת להמשך שעתיים שלמות, ככה לפי לוחות הזמנים שהם פרסמו.

אני לא רוצה להתפרע עם הפנטזיות אבל באמת יש שעתיים של חומר לדור הנוכחי?

אני יודע שאסור להעלות ציפיות אבל אני מצפה לחלק סקרלט עסיסי בשעתיים האלה, יש גבול כמה תצוגות צד ג׳ וכמה תצוגות סביב הבלעדי וחצי שיש להם אפשר לדחוף בשעתיים.

הם כבר עשו שעתיים בעבר, גם סוני עשתה שעתיים בעבר ושתיהן הצליחו למלא את השעתיים ב-MEH. אבל כן, זה נותן תקווה שתהיה איזו חצי שעה על סקארלט ולא רק טריילר של 2 דקות. אני משער שגם XCLOUD הולך לתפוס קצת זמן מהתצוגה כשהם יפרשו את התוכנית המלאה לשירות שלהם עכשיו אחרי שגוגל חשפה את שלה.

אגב, מה אם יהיה קטע הזוי שבו מישהו מסוני עולה לבמה לאיזו הכרזה על שיתוף פעולה בענן? זה יכול להיות די הזוי, ביחוד אם גם מישהו מנינטנדו יעלה עם הכרזה על XCLOUD לסוויטצ'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 03:00

אגב, ב-game informer show הם ראיינו את הראש של מארוול משחקים (הCOVER שלהם החודש הוא ultimate alliance 3) וכששאלו אותו אם הם גם מדברים עם מיקרוסופט על בלעדי כי הם עשו אחד עם סוני ונינטנדו, הוא גמגם ובייסיקלי התחמק מהשאלה. בקיצור, אל תהיו מופתעים אם יש משחק מארוול בתנור לאקסבוקס.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 מאי 2019, 06:58

שנה שעברה המסיבה שלהם הייתה שעה וארבעים דקות.. בקלות אפשר לדמיין מסיבה דומה של שעתיים בהתחשב בכך שמישהו צריך להרים את הצד ג' שאמור היה להיות אצל סוני, כמו COD למשל.

אם יהיה להם זמן לחצי שעה של סקארלט אז הקונסולה שלהם כנראה קרובה יותר מהתאריך המשוער של חגים 2020 כי לא נראה לי סביר להתחיל בשיווק אגרסיבי כזה שנה וחצי לפני תאריך היעד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2019, 09:18

אני לא אומר ששעתיים זה חסרי תקדים, אבל יש הבדל בין שעתיים בתחילת או אמצע הדור לבין סוף הדור, בדר״כ מסיבות בשלב הזה אמורות להיות די מנומנמות, אם היינו בדור הקודם אז בטח השעתיים האלה היו מלאות בשעה וחצי של קינקט.

בכל אופן זו סתם תקווה, ברור לי שאפשר לדחוף המון משחקי צד ג׳ קטנים וגם כמה גדולים ולסגור עניין אבל ידוע כבר שהם ידברו על הסקרלט באיזשהי רמה אז הנתון הזה של שעתיים בשילוב העובדה הזו מצית קצת את הדימיון... אבל בלי ציפיות כן? :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 מאי 2019, 09:56

DrKeo כתב:אגב, ב-game informer show הם ראיינו את הראש של מארוול משחקים (הCOVER שלהם החודש הוא ultimate alliance 3) וכששאלו אותו אם הם גם מדברים עם מיקרוסופט על בלעדי כי הם עשו אחד עם סוני ונינטנדו, הוא גמגם ובייסיקלי התחמק מהשאלה. בקיצור, אל תהיו מופתעים אם יש משחק מארוול בתנור לאקסבוקס.

בהקשר הזה,זה יכול להיות כלום,זה כנראה כלום,אבל רוד פרגוסון מהcoalition מצייץ ציוצים מוזרים על קפטן אמריקה בחודשים האחרונים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים