E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2019 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2019, 15:17

אגב, המסיבה של מיקרוסופט ביום ראשון ה-9 ליוני ב-23:00, זה עוד בול 4 שבועות :)
שאר המסיבות יגיעו מאוחר יותר כשסוני ו-EA לא עושות מסיבות כלל:
בת'זדה - 3:30 לפנות בוקר בין ראשון לשני.
UBI - יום שני ב-23:00.
סקוואר - 4:00 לפנות בוקר בין שני לשלישי.
נינטנדו - 19:00 ביום שלישי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 14 מאי 2019, 22:42

למשהו יש מושג מה הולך עם הקטע של נטפליקס בE3?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2019, 09:54

לא שמעתי על זה בכלל... אבל גם אם יש משהו זה בטח לא מאוד מעניין

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2019, 10:21

גם אני לא שמעתי אבל אם הם משדרים את זה ב-4K HDR זה נשמע ממש טוב :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2019, 13:50

המשחק הבא של FROM הודלף, יותר נכון פרטים הודלפו עליו ונראה לי שהמעריצים יהיו באקסטזה: הוא נקרא Great Rune והוא יתרחש במיתולוגיה הנורדית, יהיה עולם פתוח ובשיתוף לא פחות מ GRR MARTIN. ההוא שמחפש כל תירוץ אפשרי כדי לא לכתוב את הספרים כן :)

George RR Martin has apparently joined forced with FromSoftware, creators of the git gud Soulsborne collection of videogames like Bloodborne, Dark Souls, and Sekiro: Shadows Die Twice. But don’t assume it’s going to be set in the world of Game of Thrones, as rumours have it that this game - titled Great Rune, supposedly - is set in the Norse world, exploring Norse mythology and all its dark legends.

Whisperings began circling on the internet in early 2019 and went into a lot more detail about what players can expect: you’ll be invading kingdoms and stealing the powers of their rulers after a FromSoftware-style battle, which will then serve you well when you have to fight other kings. All I can say is that I hope Martin hasn’t forgotten that he’s also got the Game of Thrones book series to finish, as after that Game of Thrones ending there’s a hell of a lot of things people are going to want to Martin write (and justify) in his own words…

זה אושר על ידי גיימסראדר. חשיפה במסיבת העיתונאים של מייקרוסופט ב E3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2019, 13:54

קראתי על זה, אבל האם באמת מדובר במשחק הבא שלהם? או שרק התחילו לעבוד על זה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2019, 14:22

זה המשחק הבא שלהם ולפי זה שיופיע אצל מייקרוסופט (מה שאומר כמובן שהוא תחת הפרסום שלהם) הם כבר בשלב מספיק מתקדם להכרזה. לא יכול להגיד לך אם 2020 או 2021 אבל בטוח שהתחיל כבר פיתוח.

להזכירך יש עוד צוות חוץ משל מיאזאקי. אני מקווה שמיאזאקי אחרי שסיים עם סקירו יצטרף אליהם לחלק הארי של הפיתוח עד ליציאה כדי להבטיח כמה שאפשר את האיכות והטאץ׳ שלו. אני משער שזה מה שיקרה כי לא יוצא מ FROM פרויקט בלי הפיקוח שלו ברמה כזו או אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2019, 14:35

ידעו אם זה משחק צד ג' שיופיע שם כמו שסיקארו הופיע אצל מיקרוסופט תחת הכנף של אקטיוויז'ן או שזה משחק צד ב' במימון מיקרוסופט?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2019, 14:42

נשמע סביר יותר שזה התסריט של צד ג׳ פרסומי, אחרת היה סעיף במיוחד על זה.

זה גם נשמע כמו הפרויקט הכי גדול של FROM , מייקרוסופט תצטרך לפצות אותם בהרבה מאוד כסף על אובדן הבייס העיקרי שלהם על הפס4 ואני לא בטוח שזה שווה את זה עבור מייקרוסופט בהתחשב בזה שזה עדיין פרויקט של FROM, לא בדיוק שיא המיינסטרים שתרצה לסגור עליו עסקה יקרה שכזו.

המקסימום שאפשר יהיה לצפות לו במקרה הכי קיצוני זו בלעדיות זמנית, אבל לפס4 זה יגיע כך או אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2019, 14:58

bling כתב:נשמע סביר יותר שזה התסריט של צד ג׳ פרסומי, אחרת היה סעיף במיוחד על זה.

זה גם נשמע כמו הפרויקט הכי גדול של FROM , מייקרוסופט תצטרך לפצות אותם בהרבה מאוד כסף על אובדן הבייס העיקרי שלהם על הפס4 ואני לא בטוח שזה שווה את זה עבור מייקרוסופט בהתחשב בזה שזה עדיין פרויקט של FROM, לא בדיוק שיא המיינסטרים שתרצה לסגור עליו עסקה יקרה שכזו.

המקסימום שאפשר יהיה לצפות לו במקרה הכי קיצוני זו בלעדיות זמנית, אבל לפס4 זה יגיע כך או אחרת.

את המוטיבציה של מיקרוסופט אני דווקא יכול להבין לגמרי, זה כנראה שווה להם המון כסף כי להביא את הקהל הסופר הארד קורי של FROM אל הסקארלט בשנה הראשונה זה חתיכת נצחון בשבילם. אני רואה את הקרב של כל דור מתחיל ונגמר פחות או יותר בכמה קונסולות מכרת בשנה הראשונה ומשם כל הדור נקבע. אפילו אם אחרי זה נופלים כמו ה-WII או מתאוששים כמו שסוני עשתה עם הפס3, עדין זה נגמר בנצחון אדיר של נינטנדו (למרות שהקונסולה שלה בייסיקלי מתה ב-2009) והפסד צורם לסוני (למרות שהיא מכרה מעולה בשנים המאוחרות ובסוף גם מכרה יותר מה-360). כלומר מה יביא יותר שחקנים חדשים לאקסבוקס בשנה הראשונה מאשר משחק FROM בלעדי? קהל סופר קורי, מה שמחזיקות פלטפורמה ממש אוהבות בשנה הראשונה, קהל שלרוב נמצא אצל סוני כך שהוא נטו "גניבה" של מכירות וזה בכלליות תורם לשם של הקונסולה עם משחקי AAA איכותיים.

אני גם משער שזה פשוט צד ג', אבל אני לגמרי מבין את האנטרס של מיקרוסופט להביא את המשחק הזה כבלעדי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2019, 15:02

זו שמועה שרצה כבר באמת מתחילת השנה בערך, עוד לפני שיצא סקירו. זה משחק שפוטנציאלית נשמע מדהים ברמות :).
גם הגיוני לגמרי שהוא יצא ב2020, אל תשכו שמ2011 עד 2016 הם הוציאו משחק כל שנה (כולל משחק ב2009), ומאז הם לא הוציאו כלום במשך 3 שנים רצופות עד סקירו. כלומר מבחינת גודל הצוות שלהם זה מתבקש לגמרי שאחרי DS3 הם התחילו כמה פרוייקטים במקביל. אנחנו יודעים שסקירו התחיל פיתוח כשיצא בלאדבורן (2015-19), אז הגיוני לצפות שהמשחק שאחרי DS3 יהיה 2016-20.

בקשר למיאזאקי, עקרונית הוא הנשיא של החברה עצמה, ככה שבוודאות הוא מעורב בכל פרויקט במידה זו או אחרת (לא רק בפיתוח, גם הפצה עצמאית שהם עושים ביפן ודברים כאלו). האם הוא גם הבמאי? סביר להניח שלא במשרה מלאה, שכן אנחנו יודעים שהוא מילא את הפוזיציה הזו בדארק סולס 1, משם עבר לבלאדבורן ומשם לסקירו.

ובלינג, האמת היא שהפלטפורמה המרכזית שלהם היום היא הPC במערב. זה קצת מצחיק כי בהתחלה הם בכלל לא פיתחו לשם וכשכבר כן אז היה הפורט הבזיוני של DS1. אבל מאז הם למדו לעשות את זה כמו שצריך ובאופן עקבי זו ה-פלטפורמה למשחקים שלהם (מלבד BB, כמובן).
מצד שני, כמובן, הם תמיד פונים גם לשוק היפני עקב היותם... יפנים. ושם הPS4 היא משמעותית הקונסולה שלהם. עם זאת, *אם כבר* אני יכול לראות משחק שיקבל בלעדיות למייקרוסופט (הכל זה עסק כלכלי כמובן, מיקרוסופט רק צריכים לעשות את זה משתלם), אז משחק ויקינגים בשיתוף עם מרטין נשמע כמו קונספט שבפירוש פונה יותר לקהל מערבי מאשר יפני. להבדיל, נניח, ממשחק ביפן הפאודלית שהם בדיוק הוציאו :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2019, 15:04

טוב, חבר'ה, זה לגמרי לא שמועה. נכון הבאתי קטע מבלוג של GRRM בנוגע לספינאופים של משחקי הכס? אז עכשיו אשכרה קראתי אותו עד הסוף ותקבלו מה הוא אומר שם:
I’m involved with a number of feature projects, some based upon my own stories and books, some on material created by others. There are these short films I am hoping to make, adaptations of classic stories by one of the most brilliant, quirky, and original writers our genre has ever produced. I’ve consulted on a video game out of Japan. And then there’s Meow Wolf…

http://georgerrmartin.com/notablog/

ואם הקהל הכי גדול שלהם ב-PC, כל הבלעדיים של מיקרוסופט יוצאים גם ב-PC אז הם לא יאבדו קהל כל כך גדול אלה רק את זה של הפס5. ובואו נהיה רציניים, הם לא באמת מאבדים יותר מדי אנשים, רוב הגיימרים הכבדים בסוף משחקים גם בפלייסטיישן וגם באקסבוקס ומי שאוהב משחקי סולס בסוף ישחק במשחק הזה אם זה על ה-PC ואם זה על הסקארלט. בכל מקרה הסיכוי שהמשחק בלעדי די קלוש והם בטח עובדים בכלל עם סוני על BB2 :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2019, 15:12

הבעיה היא רק השוק היפני, שם יש יתרון מאוד משמעותי לps4. אכן במערב הם לא צפויים לאבד יותר מדי שחקנים עקב בלעדיות עם מייקרוסופט (בטח לא יותר מבמשחק בלעדי לסוני).
אז שוב, תאורתית, אם כבר יש קונספט שנשמע על פניו כפונה יותר לשוק המערבי מאשר ליפני, זה זה. אבל מצד שני יש להם היסטוריה כל כך יציבה עם סוני (הוציאו גם משחק vr בלעדי לסוני לאחרונה) שקשה לראות אותם זורקים אותה לפח. מצד שני אני גם לא מבין איך סוני עדיין לא נעלו אותם בחדר ונותנים להם בכלל את האופציה לפתח מולטיפלטפורמס אפילו :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2019, 15:13

DrKeo כתב:
bling כתב:נשמע סביר יותר שזה התסריט של צד ג׳ פרסומי, אחרת היה סעיף במיוחד על זה.

את המוטיבציה של מיקרוסופט אני דווקא יכול להבין לגמרי, זה כנראה שווה להם המון כסף כי להביא את הקהל הסופר הארד קורי של FROM אל הסקארלט בשנה הראשונה זה חתיכת נצחון בשבילם. אני רואה את הקרב של כל דור מתחיל ונגמר פחות או יותר בכמה קונסולות מכרת בשנה הראשונה ומשם כל הדור נקבע. אפילו אם אחרי זה נופלים כמו ה-WII או מתאוששים כמו שסוני עשתה עם הפס3, עדין זה נגמר בנצחון אדיר של נינטנדו (למרות שהקונסולה שלה בייסיקלי מתה ב-2009) והפסד צורם לסוני (למרות שהיא מכרה מעולה בשנים המאוחרות ובסוף גם מכרה יותר מה-360). כלומר מה יביא יותר שחקנים חדשים לאקסבוקס בשנה הראשונה מאשר משחק FROM בלעדי? קהל סופר קורי, מה שמחזיקות פלטפורמה ממש אוהבות בשנה הראשונה, קהל שלרוב נמצא אצל סוני כך שהוא נטו "גניבה" של מכירות וזה בכלליות תורם לשם של הקונסולה עם משחקי AAA איכותיים.

אני גם משער שזה פשוט צד ג', אבל אני לגמרי מבין את האנטרס של מיקרוסופט להביא את המשחק הזה כבלעדי.

אבל למה אתה יוצא מנקודת הנחה שזה משחק סקארלט/פס5? אתה יודע לא כל משחק של 2020 זה משחק לדור הבא, אפילו לא בהכרח כל משחק של 2021...

ושמע הקהל הזה הוא בסוף קטן יחסית, הרי מייקרוסופט בעצמה עשתה עסקאות כאלו משמעותיות בדר״כ על כותרים גדולים ומיינסטרימים יותר כמו טומב ריידר מתוך מחשבה שזה יעשה אימפקט, לא על דברים כאלו.

סטיק, השמועה רצה אבל עכשיו מאושרת (והנה גם קיאו הביא עכשיו אישור מפי הסוס בעצמו) וקיבלנו מידע נוסף כולל תאריך החשיפה. ועם כמה שה themes מערביים יותר זה לא משחק שיסטה מה DNA של מיאזאקי שזה אומר גיימפליי ברוטלי וחסר רחמים, זה מה שעושה את העסק בעיקר לנישתי, לא ה theme.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2019, 15:16

אני לא מניח כלום כי אני בכלל לא מניח שזה בלעדי למיקרוסופט. דברנו על זה שהמשחק יוצג בתצוגה שלהם אז העלתי את השאלה מה הסיכוי שהוא בלעדי למיקרוסופט, זה הכל :)
אז יש סיכוי, אבל הכל תלוי בכל מני משתנים. אם זה משחק דור נוכחי אז אין מצב, אני לא רואה את מיקרוסופט משקיעה בזה כל כך הרבה כסף ו-FROM ירצו הרבה כסף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2019, 15:19

נצטרך לחכות, כבר לא עוד יותר מדי זמן אבל אתה באמת חושב שיכול להיות שבמסיבה של מייקרוסופט יוכרזו כבר בלעדיים של הסקרלט? עד כדי כך הם בעניין של להתעלות על דיבורי הדור הבא של סוני?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2019, 15:21

אבל אני חושב בלינג שיש סוגים של קהל. אתה יכול להגיד נניח שלTR יש קהל של 5m שחקנים (סתם זורק, אני לא יודע), אבל כמה מהם באמת 'מעריצי TR' שיקנו בשבילו קונסולה אחת ולא את השנייה? לעומת זאת אם יש לFS נניח 2.5m שחקנים, אחוז עצום מהם אלו שחקני הארדקור שמשחקי FS הם בין הדברים הכי מרכזיים בעיניהם בגיימינג של השנים האחרונות.

אני גם לא כל כך יודע עד כמה באמת חברות כמו סוני או מיקרוסופט שומרות כעס כל המפתחות האלו, יש לדוגמה את אינסומניאק שפיתחה רק בלעדיים לסוני במשך דורות והייתה סופר מזוהה איתם, עברה לפתח בלעדי למיקרוסופט, ומשם חזרה לספיידרמן הבלעדי לסוני.
סך הכל נשמע שלמיקרוסופט יש אינטרס לזה, הם רק צריכים לגרום לזה להיות משתלם לFS מבחינת האיבוד קהל ביפן. המכשול היחיד שאני יכול לראות זה שגם סוני כבר הוכיחו שהם מעוניינים בבלעדי של FS לתחילת הדור (BB, שמאוד הצליח), ואיתם גם השוק ביפן לא נפגע. אבל עזבו, בתסריט הכמעט בלתי אפשרי שבו הם מפתחים שני בלעדיים במקביל כל אחת לחברה אחרת, אז הם באמת לוקחים את כל עולם הגיימינג אל הקצה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2019, 15:24

מה רע בלרקוד בשתי החתונות? היה שלב שבו אינסומניאק רק סיימה לעבוד על בלעדי למיקרוסופט, בדיוק עבדה על בלעדיים לאוקולוס וחתמה על חוזה לעשות בלעדי לסוני :)
זאת לא חתונה קתולית, זה ביזנס ו-FROM זאת חברה שיש לה אנטרס כלכלי לשרת ואם סוני תשלם לה הרבה על BB ומיקרוסופט תשלם לה הרבה על RUNE אז שיהיה להם לבריאות.

בכל מקרה אני דווקא רואה יתרון מאוד יפה למיקרוסופט אם יש להם את RUNE כבלעדי ושחקני FROM הכבדים אומרים לעצמם שהם יקנו XBOX בשבילו. זה יכול להיות קלף חזק למיקרוסופט וזה מתאים להם כמו כפפה, ביחוד שפיל ספנסר מברבר כבר שנה וחצי איך מספטמבר 2017 הוא כל היום טס ליפן ומדבר עם מפתחות יפניות. אני משער שזה בסוף לא יקרה כי בטח FROM תרצה המון כסף אבל זאת תמיד אפשרות.

בנוגע ללחשוף כבר ב-E3 הזאת, הרי הולכים לחשוף משהו על הדור הבא ב-E3 הזאת וזה רשמי ממיקרוסופט כך ש-RUNE יכול להיות שם בקונסטלציה של טיזר טריילר שיחשף במלואו שנה הבאה. איזו דרך יותר טובה לפתח הייפ לקונסולה שלך מבלעדי של FROM בשנה הראשונה?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2019, 15:36

אני מאמין שאין סיכוי שהם יפתחו שני בלעדיים במקביל פשוט כי זה כבר הופך ללא משתלם למיקרוסופט. כיום הקהל של FS יותר מזוהה עם סוני, גם מחוץ ליפן ובטח ששם, ככה שזו מיקרוסופט שצריכה 'לקחת' לסוני את הקהל הזה. אם סוני מוציאים נניח את BB 2 ומיקרוסופט את RUNE בערך באותו זמן בתחילת הדור, אז האפקט שמיקרוסופט משיגה הוא משמעותית קטן יותר. למה ששחקנים יבחרו לא לקנות את הקונסולה הדיפולטית שלהם, + לוותר על משחק של FS בשביל לקנות אקסבוק = משחק של FS? מה גם שלמיקרוסופט יש את הירייה התמידית ברגל עם כך שכל הבלעדיים שלה זמינים גם בpc למי שיש, ואצל סוני לא.
זה יכול לקרות רק אם FS מסתירים את המידע הזה ממיקרוסופט, ומיקרוסופט נותנים להם את המימון בהנחה שאין BB 2. ואז זה כבר כן קצת לירוק להם בפרצוף ומרגיש כמו אקט מוגזמם. אבל, היי, אם זה משחק שמרטין עובד עליו אז פתאום זה נשמע דווקא די מתאים :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2019, 15:46

אם ב E3 הזאת יוכרזו משחקים בלעדיים לדור הבא עוד לפני שהגענו לאירוע החשיפה הרשמי אז זה יהיה חסר תקדים ומשהו שמעולם לא קרה. היו לנו משחקי דור הבא בתחפושת אומנם אבל שאשכרה תהיה מסיבה שבה אחת הגדולות תגיד ״הנה משחק הסקרלט הבלעדי הראשון שלנו״ זה משהו שלא קרה ואני גם מתקשה להאמין שיקרה.

בקשר לשאלה שלך לגבי הדרך הכי טובה לפתח הייפ לקונסולה שלך קיאו - אני יכול לבחור כמה מותגים בלעדיים שמשמעותיים יותר ממשחק של FROM חדש לדור הבא מבחינת כמויות הייפ, חלקם אפילו מותגים של מייקרוסופט עצמה :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 00:21

ברשותכם אני טופח לעצמי על השכם ויגיד שכתבתי כאן בפורום לפני כמה שבועות ש From הולכים לחשוף משחק חדש על הבמה של מייקרוסופט :)

רשמתי גם שאני מאמין שזה יהיה משחק של מרצ 2020 ואני עדיין דבק בזה, לא חושב שזה משחק דור הבא. ההגיון שלי הוא די פשוט האמת - דארק סולס 2 מרץ 2014, בלאדבורן מרץ 2015, דארק סולס 3 מרץ 2016. לא כולל dlc, רימאסטרים ומשחקי vr קטנים בין לבין - עברו 3 שנים עד סקירו במרץ 2019 כאשר אנחנו יודעים שיש להם עוד שני משחקים בקנה - אז ההנחה שלי היא כאמור מרצ 2020 למשחק הזה, ובמרצ 2021 המשחק האחרון.. שאין לנו מושג מהו אבל אם הייתי צריך להמר מדובר בריבוט של armored core ולא נגיד BB2.

בכל אופן שמענו כבר את השמועה על ג'ורג' ר. ר. מרטין, ואני מופתע לגלות שזה אשכרה נכון.. מה אני יגיד לכם - חמש, אולי שש משחקים גדולים בדור אחד וזה עוד לפני כל ההרחבות המצויינות שכל אחד מהמשחקים האלה מקבל.. וואלה תענוג להיות פאנבוי של From, באמת שאין על מה להתלונן.

בקשר למשחק עצמו - נשמע כמו מגה-מן. מעניין עם היכולות שאתה מקבל הם רק התקפיות או שמדובר גם ביכולות מטרוידואניות כאלה שפותחות לך גישות למקומות חדשים? בסקירו הם נתנו טעימה כזאת עם האפשרות לצלול מתחת למים, וחשבתי שהם עשו את זה לא רע. מעבר לזה מיתולוגיה נורדית? מגניב.. אני בטוח שזה לא יהיה רק ויקנגים רגילים ויהיו אלמנטים פנטסטיים ברגיל, לא יכול לחכות לראות את הטייק שלהם על עולם מהסוג הזה (למרות שמבחינת סביבות אני מניח שזה לא יהיה רחוק מידי מדארק סולס? טירות וכאלה)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2019, 02:03

קודם כל מסתמן שויקינגים יהיה ה-טרנד של סוף הדור הזה, אחרי GOW מצפים לנו גם AC שם וגם המשחק הזה. אני מניח שהטייק של FS יהיה איפשהו באמצע בין הטייק של יוביסופט (יותר מבוסס היסטוריה) לבין הטייק של GOW (מבוסס מיתולגיה). קצת כמו הטייק שלהם ליפן הפאודלית עם סקירו, שכלל מצד אחד חצי של טירות וחיילים יפניים מסורתיים, עם שמות אמיתיים למשפחות, לקלאנים השונים וכו', וחצי אחר של יצורים מיתולוגיים ומקומות יותר מיסטיים.
באשר להשוואה עם דארק סולס אני מניח שהעיצוב של כלי הנשק, האויבים האנושיים, וכמובן היצורים יהיה שונה בהרבה. מה גם שזה עקרונית אמור לכלול אזורים יותר פתוחים, מאשר שלבים על גבי שלבים של אותה טירה ענקית ומפותלת. מסתדר עם העובדה שמדברים על משחק שבו יש ממש סוס לנוע איתו ממקום למקום, שזה נשמע מבטיח ויציאה מעניינת של FS למקום שהם טרם התנסו בו.
האמת שכפי שזה נשמע זה אולי יזכיר את המעבר מהוויצ'ר 2 לוויצ'ר 3. לא בהכרח עם אלמנטים של RPG בשיחות וקווסטים, כי כאלו היו גם בוויצ'ר 2 ולא היו בדארק סולס, אבל במעבר מזירות יחסית גדולות בהן אפשר לנוע ברגל, לעולם אחד גדול ורציף שעוברים על גבי סוס מנקודת עניין אחת לשנייה.

מה שכן, אני חייב להתייחס רגע לנקודה שהחיבור בין מרטין לבין FS נשמע כמעט הזוי. זה ממש לקחת סופר שידוע ביכולת שלו לבנות סיפורים נהדרים, סבוכים ומלאי טוויסטים ביחד עם המון דמויות עשירות באינפורמציה, ואת החברה שהמשחקים שלה ידועים בסיפורים דלים, מינימליסטיים ביותר, שבהם הדמויות מדברות מעט ובעיקר נותנות קונטקסט ואווירה למסע (למרות שבבניית עולם ולור הם תמיד היו אלופים, בעיניי ובעיני כל מי שמספיק משוגע כדי לצלול פנימה :)).
כלומר זה חיבור לא מתבקש, אבל אחד מאוד מעניין. אני מניח שהוא מצטרף לפרויקט על תקן כותב הסיפור (והעולם, והדמויות), אז האם מצפה לנו משחק FS עשיר בדיאלוגים ובסיפור? אולי אחרי שסקירו לקח את הנוסחה שלהם לכיוון של 100% משחק אקשן ורסטילי עם דמות חזקה וספציפית ופחות RPG ביחס לDS, זה יהיה המשחק שיקח את זה לכיוון הRPG המלא והעשיר? אני באמת לא יודע, אבל בהחלט מאוד מעניין אותי לגלות על המשחק הזה עוד.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 02:18

ואם כבר הכנסתי את עצמי להייפ של E3 אז אלה הציפיות, השערות, ומה שאנחנו כבר יודעים -

רוקסטדי - הגיע הזמן, לא? קשה לי להאמין שאחרי שהם סיימו לעבוד על באטמן ב 2015 הם החליטו לעבוד על משחק לדור הבא, זה לא הגיוני כלכלית. אבל אם לא יהיה משהו ב E3 אז לא נראה לי שיש אופציה אחרת.

WB Games Montréal - סטודיו של 500 עובדים שהמשחק הגדול האחרון שלהם היה ב 2013 וע"פ ויקפדיה לפחות יש להם שני משחקי DC Comics בפיתוח. היו שמועות על משחק באטמן שמבוסס על קומיקס בשם Court of Owls או משהו כזה.

יוביסופט - לפי דיווח מהשבוע האחרון יש להם שלושה משחקי AAA לא מוכרזים שאמורים לצאת עד הרבעון הראשון של 2020. אחד מהם הוא WD3 די בוודאות. מעבר לזה אנחנו יודעים שאין AC השנה (זה לפחות מה שקראתי פה), אז אולי ספלינטר סל? שיתוף פעולה נוסף עם נינטנדו על מריו והארנבים? אני יסתפק גם בפלטפורמר ריימן 3D, תודה רבה.

EA - יראו את המשחק סטאר וורס שלהם, נקווה שהוא יהיה סבבה. מעבר לזה אין לי שום ציפיות מהם.

סקוור - רימייק לפפ7 עם טריילר גדול ודמו גיימפלי, ולדעתי אולי אפילו תאריך יציאה. יהיה נחמד גם לראות את המשחק שפלטיניום עושים עבורם ונראה כמו דארק סולס מבחינת ארט סטייל, לפחות לפי הטריילר לא גיימפלי שלו. יש מצב שנקבל טיזר לאוונג'רס, אבל לא הייתי בונה על יותר מזה - פפ7 הולך להיות הפוקוס לדעתי. הסטודיואים המערביים שלהם שפכו את מה שהיה להם שנה שעברה ככה שלא יודע מה נשאר להם וגם ככה הם לא ממש מעניינים אותי מאז שהם זנחו את דאוס אקס. ממה שאני מבין הם גם אמורים להפיץ איזה fps לא מוכרז מהסטודיו הפולני שעשה את bulletstorm. וזה לא קשור לסקוור אבל אנשים שעבדו על bulletstorm ו Painkiller תחת הסטודיו שעשה את The Vanishing of Ethan Carter מכל הדברים.. עובדים על FPS בשם Witchfire שנראה מעולה ואני מניח שנראה אותו ב e3.

בתז'דה - אמרו שלא יהיה Starfield או זה מה שהיה אפשר להבין מהדברים שלהם לפחות - אז מעבר למשחקים שאנחנו כבר יודעים עליהם כמו דום איטרנל והספין אופים של Wolfenstein אין יותר מידי אופציות - מלבד אולי משחק חדש של Tango Gameworks.

cdred - היו שמועות שהם יכריזו על משחק חדש, אבל אני לא רואה שום היגיון לעשות את זה בשלב הזה. מעריך שהם יתמקדו בסייברפאנק 2077, בתקווה שזה יהיה ה e3 האחרון שלו.

קאפקום - מעבר למשחקי מכות שלא מעניינים אותי אני לא יודע מה נשאר להם אחרי שהם כיכבו בשלוש שנים האחרונות ב E3 מלבד עוד גיימפלי של ההרחבה למאנסטר האנטר שכבר ראינו. אולי RE8? עברו כבר שנתיים וחצי מ RE7 ויש להם מנוע מוכן והכל ככה שזה אולי לא סביר אבל גם לא בלתי אפשרי. החשבון טוויטר של גיימסטופ צייצו השבוע שאלה על מי רוצה dino crisis ב e3 ומחקו את זה אחרי שזה עשה כותרות.. אז אולי זה.

מייקרוסופט - יראו בהרחבה את המשחקים שהם הראו שנה שעברה - היילו, גירס, באטלטודס.. יש דיבור על איזה משחק קו-אופ שהיה בפיתוח הרבה שנים אצל ninja theory. מעבר לזה? אני מעריך שכל שאר הסטודיואים שלהם עובדים על הדור הבא, וזאת באמת השאלה הגדולה כמה הם יחשפו מהבחינה הזאת.

נינטנדו - הם אמרו שהם יתמקדו במשחקים של 2019 , אבל הם אמרו את זה גם ב 2017 וזה לא מנע מהם לחשוף את מטרויד פריים 4 שיגיע איזה 10 שנים אחרי. אבל בגדול הם יראו את המשחקים שהם כבר הכריזו עליהם אבל לא ראינו הרבה מהם, והציפייה היחידה שלי מעבר לזה הוא המשחק של רטרו סטודיו. מסרב להאמין שהם לא עשו כלום במשך 5 שנים והמשחק הבא שלהם יהיה פריים 4 שהם התחילו לעבוד עליו רק לאחרונה אחרי שהחליפו סטודיו.

double fine - טים שייפר וג'ק בלאק (שיש לו ערוץ יוטיוב גיימינג חדש, בערך..) הולכים להראות דמו של Psychonauts 2.

קונואמי - רימייק למטאל גיר סוליד! סתאאםםם

סוני - לא יודע אם מגיע להם איזכור בהתחשב בזה שהם מבריזים ואין להם שום דבר חדש, אבל אני מעריך שיכול להיות שנראה באיזור של e3 קליפ ארט חדש מקוג'ימה בפעם המאתיים וטריילר עם תאריך יציאה ל tlou2.

מוזמנים להוסיף עוד דברים ששכחתי/לא חשבתי עליהם

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 02:22

Stick כתב:קודם כל מסתמן שויקינגים יהיה ה-טרנד של סוף הדור הזה, אחרי GOW מצפים לנו גם AC שם וגם המשחק הזה. אני מניח שהטייק של FS יהיה איפשהו באמצע בין הטייק של יוביסופט (יותר מבוסס היסטוריה) לבין הטייק של GOW (מבוסס מיתולגיה). קצת כמו הטייק שלהם ליפן הפאודלית עם סקירו, שכלל מצד אחד חצי של טירות וחיילים יפניים מסורתיים, עם שמות אמיתיים למשפחות, לקלאנים השונים וכו', וחצי אחר של יצורים מיתולוגיים ומקומות יותר מיסטיים.
באשר להשוואה עם דארק סולס אני מניח שהעיצוב של כלי הנשק, האויבים האנושיים, וכמובן היצורים יהיה שונה בהרבה. מה גם שזה עקרונית אמור לכלול אזורים יותר פתוחים, מאשר שלבים על גבי שלבים של אותה טירה ענקית ומפותלת. מסתדר עם העובדה שמדברים על משחק שבו יש ממש סוס לנוע איתו ממקום למקום, שזה נשמע מבטיח ויציאה מעניינת של FS למקום שהם טרם התנסו בו.
האמת שכפי שזה נשמע זה אולי יזכיר את המעבר מהוויצ'ר 2 לוויצ'ר 3. לא בהכרח עם אלמנטים של RPG בשיחות וקווסטים, כי כאלו היו גם בוויצ'ר 2 ולא היו בדארק סולס, אבל במעבר מזירות יחסית גדולות בהן אפשר לנוע ברגל, לעולם אחד גדול ורציף שעוברים על גבי סוס מנקודת עניין אחת לשנייה.

מה שכן, אני חייב להתייחס רגע לנקודה שהחיבור בין מרטין לבין FS נשמע כמעט הזוי. זה ממש לקחת סופר שידוע ביכולת שלו לבנות סיפורים נהדרים, סבוכים ומלאי טוויסטים ביחד עם המון דמויות עשירות באינפורמציה, ואת החברה שהמשחקים שלה ידועים בסיפורים דלים, מינימליסטיים ביותר, שבהם הדמויות מדברות מעט ובעיקר נותנות קונטקסט ואווירה למסע (למרות שבבניית עולם ולור הם תמיד היו אלופים, בעיניי ובעיני כל מי שמספיק משוגע כדי לצלול פנימה :)).
כלומר זה חיבור לא מתבקש, אבל אחד מאוד מעניין. אני מניח שהוא מצטרף לפרויקט על תקן כותב הסיפור (והעולם, והדמויות), אז האם מצפה לנו משחק FS עשיר בדיאלוגים ובסיפור? אולי אחרי שסקירו לקח את הנוסחה שלהם לכיוון של 100% משחק אקשן ורסטילי עם דמות חזקה וספציפית ופחות RPG ביחס לDS, זה יהיה המשחק שיקח את זה לכיוון הRPG המלא והעשיר? אני באמת לא יודע, אבל בהחלט מאוד מעניין אותי לגלות על המשחק הזה עוד.

אני לא בטוח בקשר לאיזורים פתוחים, לפחות לא במובן של עולם פתוח כמו שאנחנו מבינים את המושג שלו סטייל witcher. יעני לפי השמועה הראשונית יש כמה ממלכות שונות ואתה יכול לעשות כל אחת מהם באיזה סדר שאתה רוצה. ואחרי שאתה מסיים (מנצח את הבוס האחרון של הממלכה אני מניח) אתה מקבל יכולת שיכולה לעזור לך בממלכות השונות. יעני יכול להיות שהם מתכוונים לעולם פתוח מבחינת איזה סדר אתה יכול לעשות את הדברים ולא בהכרח מבחינת המבנה שלו במובן הקלאסי (למרות שטכנית דארק סולס הוא גם משחק "עולם פתוח" בלי שלבים או טעינות, אבל אתה מבין למה אני מתכוון)
יש גם את העניין של המנוע שלהם שאני לא יודע כמה הוא יכול להתרגם יפה לעולם פתוח מהסוג הסטנדרטי של כל המשחקי יוביסופט וכו'.. אבל אנערף, אני סתם זורק ספקולציות. נחכה ונראה. אני בכל מקרה בהייפ :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2019, 02:33

מרטין אמר שהוא שם על תקן יועץ כך שאני לא בדיוק הייתי מצפה לנאומי חאליסי וטיריאן במשחק הזה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 42 אורחים