E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: E3 2019 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2019, 02:41

ברור שזה לא יהיה משחקי הכס, אבל אם כבר אז אפילו דווקא כי הוא רק יועץ - החיבור הזה ממש מוזר. אם הוא היה עוזר נניח לCDPR, היינו מבינים מה הולך שם. אפילו אם היה נמצא ביוביסופט או איזה EA כהחתמת-סלב כזאת לכתוב את השם על הדיסק. אבל לFS? אלו שיודעים כהכי הפוכים פחות או יותר ממה שקופץ לראש כשחושבים על מרטין? איזה מן חיבור מוזר זה.
ממש מעניין אותי מה מתבשל שם, לפחות כרגע בלי לדעת שום דבר זה נשמע כמו משהו די שונה מהסטנדרט של FS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2019, 09:00

Stick כתב:ברור שזה לא יהיה משחקי הכס, אבל אם כבר אז אפילו דווקא כי הוא רק יועץ - החיבור הזה ממש מוזר. אם הוא היה עוזר נניח לCDPR, היינו מבינים מה הולך שם. אפילו אם היה נמצא ביוביסופט או איזה EA כהחתמת-סלב כזאת לכתוב את השם על הדיסק. אבל לFS? אלו שיודעים כהכי הפוכים פחות או יותר ממה שקופץ לראש כשחושבים על מרטין? איזה מן חיבור מוזר זה.
ממש מעניין אותי מה מתבשל שם, לפחות כרגע בלי לדעת שום דבר זה נשמע כמו משהו די שונה מהסטנדרט של FS.

אולי הוא שם בדיוק בגלל זה, כי הם רוצים להרחיב את האלמנט הזה במשחקים שלהם והם צריכים הדרכה.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 10:09

החלק על שיתוף פעולה עם מרטין כנראה נכון, אבל אל תקחו את המיתולוגיה הנורדית כעובדה.. קראתי קצת בנושא ועושה רושם שהאתר הזה ערבב בין שני שמועות והחלק הנורדי מגיע ממקור קצת מפוקפק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 10:22

idan כתב:ואם כבר הכנסתי את עצמי להייפ של E3 אז אלה הציפיות, השערות, ומה שאנחנו כבר יודעים -

רוקסטדי - הגיע הזמן, לא? קשה לי להאמין שאחרי שהם סיימו לעבוד על באטמן ב 2015 הם החליטו לעבוד על משחק לדור הבא, זה לא הגיוני כלכלית. אבל אם לא יהיה משהו ב E3 אז לא נראה לי שיש אופציה אחרת.

WB Games Montréal - סטודיו של 500 עובדים שהמשחק הגדול האחרון שלהם היה ב 2013 וע"פ ויקפדיה לפחות יש להם שני משחקי DC Comics בפיתוח. היו שמועות על משחק באטמן שמבוסס על קומיקס בשם Court of Owls או משהו כזה.

יוביסופט - לפי דיווח מהשבוע האחרון יש להם שלושה משחקי AAA לא מוכרזים שאמורים לצאת עד הרבעון הראשון של 2020. אחד מהם הוא WD3 די בוודאות. מעבר לזה אנחנו יודעים שאין AC השנה (זה לפחות מה שקראתי פה), אז אולי ספלינטר סל? שיתוף פעולה נוסף עם נינטנדו על מריו והארנבים? אני יסתפק גם בפלטפורמר ריימן 3D, תודה רבה.

EA - יראו את המשחק סטאר וורס שלהם, נקווה שהוא יהיה סבבה. מעבר לזה אין לי שום ציפיות מהם.

סקוור - רימייק לפפ7 עם טריילר גדול ודמו גיימפלי, ולדעתי אולי אפילו תאריך יציאה. יהיה נחמד גם לראות את המשחק שפלטיניום עושים עבורם ונראה כמו דארק סולס מבחינת ארט סטייל, לפחות לפי הטריילר לא גיימפלי שלו. יש מצב שנקבל טיזר לאוונג'רס, אבל לא הייתי בונה על יותר מזה - פפ7 הולך להיות הפוקוס לדעתי. הסטודיואים המערביים שלהם שפכו את מה שהיה להם שנה שעברה ככה שלא יודע מה נשאר להם וגם ככה הם לא ממש מעניינים אותי מאז שהם זנחו את דאוס אקס. ממה שאני מבין הם גם אמורים להפיץ איזה fps לא מוכרז מהסטודיו הפולני שעשה את bulletstorm. וזה לא קשור לסקוור אבל אנשים שעבדו על bulletstorm ו Painkiller תחת הסטודיו שעשה את The Vanishing of Ethan Carter מכל הדברים.. עובדים על FPS בשם Witchfire שנראה מעולה ואני מניח שנראה אותו ב e3.

בתז'דה - אמרו שלא יהיה Starfield או זה מה שהיה אפשר להבין מהדברים שלהם לפחות - אז מעבר למשחקים שאנחנו כבר יודעים עליהם כמו דום איטרנל והספין אופים של Wolfenstein אין יותר מידי אופציות - מלבד אולי משחק חדש של Tango Gameworks.

cdred - היו שמועות שהם יכריזו על משחק חדש, אבל אני לא רואה שום היגיון לעשות את זה בשלב הזה. מעריך שהם יתמקדו בסייברפאנק 2077, בתקווה שזה יהיה ה e3 האחרון שלו.

קאפקום - מעבר למשחקי מכות שלא מעניינים אותי אני לא יודע מה נשאר להם אחרי שהם כיכבו בשלוש שנים האחרונות ב E3 מלבד עוד גיימפלי של ההרחבה למאנסטר האנטר שכבר ראינו. אולי RE8? עברו כבר שנתיים וחצי מ RE7 ויש להם מנוע מוכן והכל ככה שזה אולי לא סביר אבל גם לא בלתי אפשרי. החשבון טוויטר של גיימסטופ צייצו השבוע שאלה על מי רוצה dino crisis ב e3 ומחקו את זה אחרי שזה עשה כותרות.. אז אולי זה.

מייקרוסופט - יראו בהרחבה את המשחקים שהם הראו שנה שעברה - היילו, גירס, באטלטודס.. יש דיבור על איזה משחק קו-אופ שהיה בפיתוח הרבה שנים אצל ninja theory. מעבר לזה? אני מעריך שכל שאר הסטודיואים שלהם עובדים על הדור הבא, וזאת באמת השאלה הגדולה כמה הם יחשפו מהבחינה הזאת.

נינטנדו - הם אמרו שהם יתמקדו במשחקים של 2019 , אבל הם אמרו את זה גם ב 2017 וזה לא מנע מהם לחשוף את מטרויד פריים 4 שיגיע איזה 10 שנים אחרי. אבל בגדול הם יראו את המשחקים שהם כבר הכריזו עליהם אבל לא ראינו הרבה מהם, והציפייה היחידה שלי מעבר לזה הוא המשחק של רטרו סטודיו. מסרב להאמין שהם לא עשו כלום במשך 5 שנים והמשחק הבא שלהם יהיה פריים 4 שהם התחילו לעבוד עליו רק לאחרונה אחרי שהחליפו סטודיו.

double fine - טים שייפר וג'ק בלאק (שיש לו ערוץ יוטיוב גיימינג חדש, בערך..) הולכים להראות דמו של Psychonauts 2.

קונואמי - רימייק למטאל גיר סוליד! סתאאםםם

סוני - לא יודע אם מגיע להם איזכור בהתחשב בזה שהם מבריזים ואין להם שום דבר חדש, אבל אני מעריך שיכול להיות שנראה באיזור של e3 קליפ ארט חדש מקוג'ימה בפעם המאתיים וטריילר עם תאריך יציאה ל tlou2.

מוזמנים להוסיף עוד דברים ששכחתי/לא חשבתי עליהם

רוקסטדי - כבר היה איזה טיזר לא מזמן למשהו שלהם אז די בטוח שנראה אותו באמת בE3.
כנ"ל זה של WB MONTREAL

יוביסופט - הם תמיד מצליחים למצוא משהו מעניין חדש, למרות שבסוף הוא לא יוצא משהו.... אני מאוד מקווה לחשיפה של IP חדש לגמרי, אבל נראה לי שהם יתמקדו באמת בWD3 וBG&E2... אולי פאר קריי חדש וכמובן AC הבא, שאגב - כבר לא בדיוק יותר הסטוריה מאשר מיתולוגיה, ממה שאני רואה מאודיסי ואוריג'ין... שניהם קיבלו משימות והרחבות של ממש ממש מיתולוגיה.

EA - כמוך גם אני מצפה כמעט אך ורק למשחק הSTAR WARS שיוצא השנה ועוד לא ראינו ממנו שנייה של גיימפליי... אבל אני מקווה גם לעוד טיזר של עוד משחק SW.

סקוור - דווקא פה אני הכי מחכה למשחק הנוקמים שלהם. הוא צריך להיות הפוקוס, ולא FF7 REMAKE שיוצא בפרקים ולכן ההייפ ירד משמעותית, מה גם שכבר ראינו אותו כבר, כולל גיימפליי. לא זכרתי שהם המפיצים של WITCHFIRE... זה הFPS שאני הכי מחכה לו, אין לי ספק שיהיה מטורף לגמרי, ואולי המשחק הכי יפה שנראה בז'אנר הזה (טוב, חוץ מאינפיניט אולי, אם יראו איך הוא נראה בדור הבא)
יהיה גם ממש נחמד אם יחשפו לוגו של FF16 אבל אפילו את זה בטח עוד אין להם :/

בת'זדה - לא מצפה מהם לכלום כבר :( המשחקים הגדולים שלהם להערכתי רחוקים מדי ומקסימום נראה טריילר CG.

CDPR - מת לראות טיזר של המשחק השני שלהם שלא שמענו או ראינו ממנו כלום... אפילו משהו קטן, כדי להבין מה הכיוון בכלל. וכמובן סייברפאנק שיש לו מצב טוב להיות משחק התערוכה (שוב?).

קאפקום - מצפה ומחזיק אצבעות להפתעות... מת על החברה הזו, אבל די כבר עם הרימייקס... לא יודע למה לצפות, אולי נראה טיזר לרימייק של RE4, לדור הבא, כי RE3 פחות... פשוט פחות :P

מיקרוסופט - ללא ספק ה-תערוכה שאני מצפה לראות, בעיקר בגלל אינפיניט האמת אבל גם כל מה שיראו לדור הבא. מן הסתם אחרי הקונספט של אחד האמנים שעובדים בצוות הRPG שלהם של העולם של BERSERK אז אני מפנטז שהם באמת עובדים על משחק בעולם הזה, ואם זה נכון אז זה יהיה משחק התערוכה מבחינתי אפילו אם רק יהיה לוגו :D
יש גם את גירס 5 אבל האמת היא שאני כבר לא ממש מצפה לו... התאכזבתי מהרביעי, וזה אחרי שהתאכזבתי מהשלישי... בעצם רק הראשון היה ממש טוב לזמנו, והשני שיפר הרבה וליטש את מה שהראשון כבר עשה, ומאז הסדרה באותו מקום... כן, הבא לכאורה מרמז על משהו מעט שונה, אבל אני מנמיך ציפיות.

נינטנדו - מאוד מקווה לזלדה או מריו חדש... מקווה שזלדה יראה כמו BOTW ומריו כמו אודיסי, כי אז זה אומר שהבסיס כבר מוכן לגמרי ולא ייקח עוד המון שנים עד שיגיעו, ואמנם אין לי סוויץ' אבל תענוג לראות את נינטנדו במיטבה.
כמו כן, יהיה נחמד לראות איזה מטרויד של רטרו אבל בגלל כל הבלאגן שם אני לא יודע מה הולך עם הפרוייקט הזה ולא הייתי מצפה לו.
כנראה שהפוקוס הכי גדול הולך להיות פוקימון הבא.

סוני - לא יהיו שם אבל אני מהמר שכן ירצו להפציץ טיפה עם DS ותאריך לTLOU2 שיצא השנה... אבל מאחר ואין להם שום תכניות מסודרות אני לא מצפה לכלום.

קונאמי - הדבר היחידי שהם יכולים לעשות שאולי יהיה מעט מעניין זה משהו עם סדרת CASTLEVANIA. זה כל מה שנשאר להם מבחינתי.

דברים נוספים שאני רואה לראות:
DEVOLVER - מסיבת העיתונאים שלהם :)
המשחק הבא של ג'ונתן בלואו... לדעתי אמור להיות כבר מוכן לחשיפה.
המשחק הבא של היוצרים של INSIDE, וגם המשחק של היוצרים שפרשו מפליידד.
המשחק הבא של קן לווין... כמה זמן כבר הוא עובד עליו?! זה הזמן... אני ממש בספק אם הם בונים משחק לדור הבא, זה סטודיו חדש והם ממש צריכים את הבסיס העצום של הדור הזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2019, 10:28

אין סיבה לחשוב שיוביסופט יראו את AC הבא, הוא יוצא רק בשנה הבאה ובאופן עקבי (לא כולל דליפות..) הם חושפים אותו בE3 שנת היציאה.
והם לגמרי קודם כל היסטוריה. אמנם גם לאודיסי וגם לאוריג'ין יצא DLC מיתולוגיה (1 מתוך 2), אבל המשחק עצמו זה כמעט 100% היסטוריה עם המעט שטיקים הרגילים של AC וחייזרים לקראת סוף המשחק.
הDLC האלו הם יותר ספין אוף מאשר משהו שבאמת מרגיש מתוך העולם הישיר של המשחק עצמו. קצת כמו שRDR הוא כמעט 100% מציאותי אבל זה לא שההרחבת זומבים שלו הפכה פתאום גם אותו למשחק פנטזיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 10:45

הם יכולים לתת טיזר, לא מעבר... ואני כן מאמין שיעשו זאת. כנ"ל פאר קריי, שיש מצב שהם פשוט עושים אותו לדור הבא. כאמור הניחוש שלי הוא התמקדות בBG&E וWD
לגבי היסטוריה מול מיתולוגיה - אני לא שיחקתי ב-2 האחרונים אני פשוט רואה אשכרה את כל האלים האפשריים ביוטיוב אז מזה אני מסיק שהם לגמרי הלכו על פול-פנטזיה, אבל כמו שאמרתי - רק במשימות מסויימות ובהרחבות.
לי אישית זה מאותת על כיוון מסויים, ולא סתם הם בחרו במצרים->יוון->נורדים = שלושת המיתולוגיות הכי מוכרות בעולם, בסדר הכרונולוגי. נראה שהם רק הולכים להגביר את האלמנט הזה, אבל אולי אני טועה וימשיכו להשאיר את זה רק בהרחבות ומשימות צד.
ההשוואה לRDR לא הכי נכונה כי אין שם עוד אלמנטים של על-טבעי, חייזרים וכו'... דברים שיש בליבה של עלילות משחקי AC.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 11:17

לאסקין, לא אמרתי שסקוור מפיצים של WITCHFIRE (הם לא), הם המפיצים של "AAA shooter" שמכין הסטודיו הפולני People Can Fly שעבד על בולטסטורם. הייתה רק ידיעה על ההסכם בינהם וכמה פרטים קטנים - משחק שאפתני, הרבה יותר גדול מכל מה שהם עשו בעבר, ועובדים עליו 170+ אנשים - אבל מעבר לזה אנחנו לא יודעים עליו כלום.
WITCHFIRE זה בהפצה עצמית עד כמה שאני יודע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 11:34

אההה אוקיי, עכשיו הבנתי... מוזר לי שלPEOPLE CAN FLY יש כל כך הרבה כח אדם :)
אם סקוור מפיצים את זה אז אני מנחש שיש סיכוי שזה עוד משחק בעולם של הנוקמים... או משהו של זכיון גדול אחר.

לגבי FF7 אני לא חושב שאני טועה... יראו שוב סצינות ממידגאר, יתנו לאנשים לשחק והם יגידו שזה FF7 בגרפיקה של FFXV רק בלי אלמנטים של פנטזיה או עולם פתוח כנראה (לפחות בפרק הראשון). כמובן שהמעריצים הישנים ואני בתוכם נתלהב מעט, אבל אני מאמין שההתלהבות תחלוף די מהר כי מה שראינו ממנו עד עכשיו לגמרי MEH, לפחות בעיניי.
אם הם הולכים לחשוף את משחק הנוקמים שלהם אין לי ספק קטן שהוא יהיה הפוקוס הכי גדול. אנחנו לא יודעים אפילו איזה ז'אנר הוא, אבל סביר להניח אקשן ממבט שלישי, וזה הולך למכור בערך פי 5 מהפרק הראשון של הרימייק של FF7.
אם הוא לא יהיה שם זה משהו אחר... אבל לדעתי חייב להיות שם, הנוקמים לא הולך להיות משחק של הדור הבא, והם עובדים עליו כנראה מספיק זמן כדי לחשוף השנה. ואם הוא משחק של הדור הזה אז אני לא חושב שיהיה חכם לחשוף אותו במקביל לכל מה שמיקרוסופט וסוני יחשפו לכל אורך השנה הבאה = משחקי דור הבא אמיתיים ומפוצצי ראשים.

לגבי AC זו לא תהיה אכזבה מבחינתי, כי הסדרה הזו די מתה עבורי... לפחות עד שיצא משחק ביפן, בדור הבא

כאמור לגבי קאפקום אמרתי שאין לי מושג למה לצפות, רק מקווה שלא יהיה רימייק ואם כבר כן אז שיהיה ל-4 ולא ל-3, זה הכל. לא ממש ציפיות בשמיים אם תשאל אותי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2019, 11:58

אני דווקא זורם על רימייק ל 3, תחשוב שיקחו את הקונספט של נמסיס ויביאו אותו לדור הבא. זה לא פורט הרי, יש להם יד חופשית לעשות שם אלמנטים מגניבים ביותר עם הגיימפליי הזה היום.

דווקא במקרה של רזי 4 אני לא רואה מה הרימייק יעשה בצורה כזו מעניינת לעומת המקור. רק מראה עד כמה כל משחק TPS מאז רזי 4 הוא יותר אבולוציה מאשר מהפך אמיתי בז׳אנר שאפילו כשמנסים לחשוב מה רימייק שלו יביא לשולחן קשה לחשוב על יותר מדי מודרניזציה שאפשר לעשות שם. משחק שהקדים את זמנו ללא ספק.

לא ידעתי אגב שהיה איזה קטע עם דינו קרייסיס השבוע כמו שעידן ציין, אם המשחק הזה יקבל רימייק מלא אז מבחינתי ה E3 הזאת כבר היתה שווה את זה!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2019, 12:01

האלמנטים ה'חיזריים' היו בAC מאז ומעולם, זה לא שזה קיים עכשיו יותר מאשר בAC 2 נניח או משהו כזה. זה עדיין משהו די קטן סך הכל שנמצא שם למי שרוצה באמת להכנס ללור (השבור לגמרי כבר בשלב הזה) של הסדרה. בדיוק כמו שAC 2 או 3 או 4 או כל אחד הוא משחק היסטורי, מבוסס מקומות היסטוריים שמשוחזרים בצורה מדויקת, מבוסס דמויות ואירועים היסטוריים, מבוסס על שחזור היסטורי מדויק של החיילים וכלי הנשק של התקופה, וכו', ככה גם אוריג'ין ואודיסי. העובדה שהם עושים DLC מיתולוגי (וגם שם רק 1 מתוך 2) שמנותק כמעט לגמרי כל קשר למשחק לא אומר כלום, זה תוכן נפרד לגמרי.
תשווה את זה לעיצוב של GOW, שם העולם הוא מיתולוגי לגמרי. אין ממלכות אמיתיות, השמות המוכרים הם רק של אלים ודמויות מיתולוגיות, שום דבר לא מבוסס באופן ישיר על מקומות או אירועים שבאמת התרחשו, אין שום שחזור היסטורי בעיצוב המשחק.
ואפשר גם להשוות לסקירו שיושב באמצע, חלקו מבוסס היסטוריה ברמה זו או אחרת (שחזור של חיילים, כלי נשק וטירות מהתקופה ההיסטורית, משפחות וקלאנים היסטורים, מבוסס ישירות על תקופה מסוימת ומוגדרת), וחלקו האחר לוקח אותך לפסגות הרים שם נמצאים יצורים מיתולוגיים באופן נורמלי, או לתוך עומקי מערות בהן קופים עם חרבות או נחשי ענק זה עניין די שגרתי. אני מניח שהעיצוב של RUNE יהיה דומה לעיצוב הזה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 12:03

טוב, לא הספקתי לערוך את ההודעה לפני ששלחת את ההודעה שלך אז אני יוסיף את זה שוב, בשביל העקביות :)

ואתה טועה בקשר לפפ7, הוא הולך להיות אחד המשחקים הכי גדולים ב e3. גם סקוור כנראה חושבים ככה, לפי התחזיות הכלכליות שלהם אפשר להבין שאמור לצאת משחק ממש גדול בסוף 2019/תחילת 2020 ומאחר ובשלב הזה אנחנו יודעים כעובדה שפפ7 יהיה בתערוכה.. סביר להניח שאוונג'רס הוא לא המשחק המדובר ולכן אין סיכוי לדעתי שיהיה יותר מטיזר שלו וגם על זה לא הייתי בונה. רוב הפוקוס הולך להיות על פפ7, כמו שרוב הפוקוס היה על קינדום הארטס שנה שעברה וכמו שרוב הפוקוס יהיה על אוונג'רס בשנה הבאה כנראה. וגם אם אתה חושב שאין לו הייפ משום מה, אתה בוודאי מבין שהם עדיין צריכים למכור אותו... ככה שזה בכלל לא משנה ואין ספק שהוא הולך להיות הפוקוס אם הוא המשחק הראשון מבין השניים שהם הולכים לשחרר, ולפי כל הסימנים עושה רושם שהוא אכן יגיע קודם.

אתה הולך להתאכזב גם בקשר ל AC .. ליוביסופט יש 3 משחקי AAA שיוצאים עד מרצ 2020 בנוסף לגוסט ריקון בסוף השנה, לא בדיוק חסר להם דברים חדשים להראות

בקשר לקאפקום ו RE4, עם כל האופטימיות שלך נראה לי שאפילו אתה לא מאמין לעצמך בעניין הזה.. אז אני לא ינסה למתן את הציפיות שלך :)

מעבר לזה, אתה מסתכל רק מהפרספקטיבה האישית שלך ומשליך אותה על ההמונים.. זה שאתה לא מתלהב זה בסדר, אבל אחרי הטריילר האחרון של פפ7 ששמר את הקלפים קרוב מאוד לחזה ולא הראה יותר מידי - הוא עדיין קיבל תשומת לב פשוט עצומה בכל הפורומים, האתרי גיימינג והפודקסטים במשך שבוע. זאת אומרת, אבסולטית הוא עדיין משחק גדול שמעניין הרבה אנשים - כמו כל משחק פיינל פנטזי - ולפי התחזיות של סקוור גם הם מסתבר חושבים ככה.. אם הוא יצא מוצלח או לא, נחכה ונראה.. בהתחשב בזה שסקוור לא עשו משחק מצויין מאז שנות ה 90 ויש להם נטייה עקבית לאכזב אותי בדרכים הכי מפתיעות שיש.. אז זה בוודאי לא נתון שאני בונה עליו , אבל זאת גם לא הנקודה
כי הכוונה בפוקוס זה לא מי מהם משחק יותר טוב (אנחנו גם ככה לא יודעים כלום על הנוקמים) אלא מי המשחק שאתה מתכוון להתרכז בו - לחשוף עליו יותר מידע, להראות יותר טריילרים, דמואים וכו'..
זה שלנוקמים יכול להיות פוטנציאל כלכלי יותר גדול ממנו זו בהחלט הנחה סבירה ( אם כי פי 5 זה לא ממש מחובר למציאות), אבל זה לא בהכרח רלוונטי לשאלה מי יקבל את הפוקוס ב E3 הקרוב, לא אם יש נתונים אחרים במשוואה.

אבל עזוב אותך שטויות, בוא נתערב על זה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 12:26

שמע, גם כשנחשף MIRRORS EDGE האחרון היה המון רעש. אבל הוא מכר רע מאוד, מאוד.
לפעמים הפאנבויז לא ממהרים לרוץ לחנות רק בגלל הנוסטלגיה, וכמובן שאני מביא את דעתי האישית, אבל זה לא משהו שרק אני מרגיש - FF7:R לא נראה משהו שעוד לא ראינו. הוא נראה קצת פחות יפה מFFXV ואתה חושב שהם שומרים את הקלפים קרוב לחזה, אני חושב שיהיה מדובר בפרק ראשון מאוד מאכזב ומונוטוני.
אתה חושב שFF7 יקבל יותר זמן במסיבה מאשר הנוקמים? אם זה נכון זה רק בגלל שהנוקמים עוד רחוק מלהיות גמור... אני מהמר שבמידה ויש להם מה להראות ממנו אז הוא ייתפוס כמעט זמן כפול מזה של FF7 :)
לגבי הנתון "פי 5" סתם זרקתי אבל בהחלט פי 3, לכל הפחות. אתה שוב צריך לזכור שכנראה לא מדובר במשחק של 60 דולר, אלא 30-40, ושזה רק פרק ראשון. אתה יכול להזכיר לי איזה משחק שמחולק לפרקים בצורה כזו מכר כמות רצינית לפרק אחד? כל הפרקים יחד לדעתי לא יגיעו למשחק הנוקמים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 13:49

אני די בטוח שאתה טועה ופפ7 הולך להיות משחק של 60$, הוא אמנם רק פרק ראשון אבל אמור להיות בסדר גודל של משחק מלא. תחשוב הטרילוגיה של מאס אפקט או משהו כזה. נראה לי שאתה לא לגמרי זוכר או מצליח לדמיין איזה פרוייקט עצום זה פפ7 בתרגום למשחק מודרני.. להפוך אותו לכמה וכמה משחקים של 30$ נשמע לי כמו מודל כלכלי מטורף והתאבדותי מצידם.

אבל יאללה נו, אתה מתערב איתי או לא? :)

אני מהמר שפפ7 יהיה המשחק המרכזי בתערוכה של סקוור. הם לא יראו את הנוקמים בכלל (ואם כן זה יהיה טיזר קטן). פפ7 יהיה משחק של 60$ והחלק הראשון שלו לבד ימכור בסדר גודל של פפ15 פחות או יותר. אם הם יעשו עבודה ממש טובה וגם יצליחו לא לקלקל אותו אז אולי אפילו יותר, אבל אני לא רוצה לעשות יותר מידי נאחס אז נסגור על סדר גודל של פפ15 (כ 8 מיליון עותקים בערך).

נבדוק ב E3 לגבי החלק הראשון, ונבדוק אחרי איזה שנה או שנתיים לגבי החלק השני.. למרות שאפשר להעריך צפי מכירות כולל גם לפי החודש הראשון ולראות לאיזה כיוון זה הולך, אבל אנחנו לא יודעים אם זה על האקס בוקס מהיום הראשון ומתי זה מגיע למחשב וכו', אז עדיף לחכות בעניין הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 14:23

אתה קצת לא זוכר אולי... אבל FF7 לא היה משחק של 100 שעות, יותר כמו חצי או רבע מזה, תלוי כמה אתה רוצה לסיים הכל... וזה היה כשלפני כל קרב יש מסך טעינה ואין לך ממש שליטה כמה מפגשים רנדומליים יהיו לך, וכשקרבות מסויימים לקחו איזה שעה. זה לא הולך להיות כאן, הכל כנראה יזרום יותר, אני לא חושב שהפרק הראשון יהיה הרבה יותר מ-6 שעות... הלוואי ואני טועה. הלוואי וזה יהיה משהו מטורף שיעשה צדק עם הציפיות המטורפות שהיו לי לגביו... אבל לפי מה שראינו עד עכשיו אני קצת בספק לגבי זה.
דווקא לקחת 60 דולר נשמע לי כמו מהלך לא הגיוני... אפילו אם כל פרק יצא כל שנה-וחצי, אחרת כדי לסיים את FF7 אתה צריך להוציא עליו, כמה? אם זה 5 חלקים אז 300 דולר? אם 3 אז 180 דולר? יש תקדים למשהו כזה בכלל? אתה מכיר משחק שכל פרק בו היה במחיר מלא? באמת שואל, כי אני לא זוכר.

קיצר, לא ממהר להתערב כי אני לא בטוח לגבי התקדמות הפיתוח של הנוקמים, זה פרויקט שממש לא שמענו עליו כלום כבר זמן מה, אבל אם הוא כן בערך שנה לפני שיגור וזה משחק של הדור הנכחי קודם כל - אז הוא יהיה המשחק המרכזי, כי אנחנו מדברים על משהו שלכאורה יש לו פוטנציאל למכור 20 מליון עותקים. AAA בעולם הכי "חם" שיש כרגע בבידור, מחברה עם "קבלות"? וזה אל כמו ספיידרמן שיצא רק על קונסולה אחת, זה יצא לפחות ל-3 פלטפורמות שונות. לגבי המכירות אני בכיף מתערב, עוד לפני שראינו מה זה בכלל :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2019, 14:35

אני ממש מחכה לראות את המשחק של קן לוין. עברו 7+ שנים מאז ביושוק אינפנט ולמרות שהם עכשיו צוות קטן כי אינפנט לא מכר כמו ש-T2 ציפו, אני עדין מצפה לגדולות ממנו.

רק תזכרו ש-EA ללא מסיבה השנה, כלומר אולי היא תשחרר איזה טריילר וגיימפליי וכדומה אבל אין להם כלל מסיבה השנה וכרגע אפילו סטרים לא הוכרז.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2019, 17:46

פפ7 הוא משחק של 50 שעות בערך רק לדרך הראשית. עכשיו דמיין מסך של מפה מרונדרת מראש שאתה עובר בכמה שניות במשחק המקורי הופכת לשלב מודרני.. מה נראה לך יהיה יותר ארוך? מעבר לזה לא מדובר על שיחזור אחד לאחד, אאז"נ הם גם אמרו ספציפית שהם רוצים להראות יותר ממידגר למשל שברוב האיזורים שלה בכלל לא ביקרנו במשחק המקורי.

אבל בגלל שהצלחת לערער לי קצת את הבטחון עם מחשבות על כמה אסור להקל ראש ביכולת של סקוור לעשות פאדיחות, הלכתי ובדקתי והמידע היחיד שמצאתי בקשר למבנה האפיסודי של הרימייק זה ציטוט ישן מהמפיק שמשווה בינו לבין הטרילוגיה של פפ13.. יעני משחקים מלאים של כמה עשרות שעות כל אחד.

It will essentially be a full scale game for each part of the multi-part series. In XIII, each installment told the story from a different angle. It was kind of like approaching an unknown territory in a sense. Whereas with Final Fantasy VII Remake, we already have a preexisting story, so it wouldn’t really make sense if that isn’t encompassed in a multi-part series… So if we’re just looking at each of these parts, one part should be on par with the scale of one Final Fantasy XIII game.

אמנם עברו כמה שנים מאז שהדברים האלה נאמרו אבל פפ7 זה המשחק הכי אייקוני והכי נמכר שלהם בכל הזמנים, הם השתמשו בדמויות שלו בעשרות משחקים, עשו לו פריקוול, ספין אופים, סרטים וחלבו אותו במשך 20 שנה.. אם אחרי 5 שנים לאחת ההכרזות הכי גדולות בתעשייה הם יוציאו פרק telltale, משחק של 6 שעות, הם יכולים לסגור את הבאסטה.. אם כי האפקט הקומי של מהלך כזה יהיה הישג בלתי מבוטל בפני עצמו:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2019, 21:11

idan כתב:פפ7 הוא משחק של 50 שעות בערך רק לדרך הראשית. עכשיו דמיין מסך של מפה מרונדרת מראש שאתה עובר בכמה שניות במשחק המקורי הופכת לשלב מודרני.. מה נראה לך יהיה יותר ארוך? מעבר לזה לא מדובר על שיחזור אחד לאחד, אאז"נ הם גם אמרו ספציפית שהם רוצים להראות יותר ממידגר למשל שברוב האיזורים שלה בכלל לא ביקרנו במשחק המקורי.

אבל בגלל שהצלחת לערער לי קצת את הבטחון עם מחשבות על כמה אסור להקל ראש ביכולת של סקוור לעשות פאדיחות, הלכתי ובדקתי והמידע היחיד שמצאתי בקשר למבנה האפיסודי של הרימייק זה ציטוט ישן מהמפיק שמשווה בינו לבין הטרילוגיה של פפ13.. יעני משחקים מלאים של כמה עשרות שעות כל אחד.

It will essentially be a full scale game for each part of the multi-part series. In XIII, each installment told the story from a different angle. It was kind of like approaching an unknown territory in a sense. Whereas with Final Fantasy VII Remake, we already have a preexisting story, so it wouldn’t really make sense if that isn’t encompassed in a multi-part series… So if we’re just looking at each of these parts, one part should be on par with the scale of one Final Fantasy XIII game.

אמנם עברו כמה שנים מאז שהדברים האלה נאמרו אבל פפ7 זה המשחק הכי אייקוני והכי נמכר שלהם בכל הזמנים, הם השתמשו בדמויות שלו בעשרות משחקים, עשו לו פריקוול, ספין אופים, סרטים וחלבו אותו במשך 20 שנה.. אם אחרי 5 שנים לאחת ההכרזות הכי גדולות בתעשייה הם יוציאו פרק telltale, משחק של 6 שעות, הם יכולים לסגור את הבאסטה.. אם כי האפקט הקומי של מהלך כזה יהיה הישג בלתי מבוטל בפני עצמו:)

הם עדין עובדים על אותו מבנה של משחק? הרי הוא עבר ריבוט מלא לפני כמה שנים כשהם זנחו את הגרסה הישנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 23:49

מאז הראיון הזה הרבה דברים השתנו, אבל פרק של משחק טלטייל זה יותר כמו שעה וחצי, לא שש שעות... אני פשוט מנסה להבין איך נראה לך שהם יוכלו להרשות לעצמם לקחת 60 דולר אם זה מחולק לפרקים... אם זה 2 חלקים - וואלה יש מצב, אם זה 4-6 - אז לא. כן, אפילו אם זה משחק של 20 שעות לדעתי זה יהיה בזיון והמון אנשים ואפילו מעריצים כמוני פשוט יחכו שיצאו כל הפרקים או מבצע ממש טוב.

גם בטח תמא גירסה עם כל הפרקים שאתה תשלם פעם אחת ותוכל להוריד את הפרקים כשיצאו. אלא אם זה באמת 6 פרקים ואז בטח יסיימו את הפרק השישי בפס6 (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 00:28

לי זה יותר נשמע כאילו הם עושים משהו בסגנון של טרילוגיה של משחקים מלאים לגמרי כשכל אחד מהם מרגיש כמו משחק FF. כלומר הם יקחו את השליש הראשון של FFVII וירחיבו אותו ויבנו עליו משחק AAA מלא ששווה 60$ וכך עם כל משחק בסדרה עד שב-2048 הם יסיימו את כל המשחקים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 00:51

זה העניין, שאם באמת מדובר במשהו שיהיה משחק של 40 שעות כל פרק - אז רק בנס נסיים בסוף הדור הבא את המשחק, ואם מתחילים אותו בדור הזה ומסיימים בבא אז הפרק הראשון יראה ממש רע לעומת האחרון, או שהאחרון יראה ממש רע ביחס למשחקים אחרים בשוק, ואז כדי שחררו את כל הפרקים יחד זה ייראה משונה ולא אחיד... אם זה משהו של 6-7 שעות ושלושה פרקים אז הם יכולים אפילו לשחרר את כולם גם למי שעדיין תקוע בדור הקודם. ומניח שעדיין יהיו לא מעט כאלה גם ב-2023

קיצר בכל מקרה סקוור קצת תקועים כשהם משחררים משחק אפיסודי בסוף הדור (:

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 07:50

אתה זורק ספקולציות ואז מבקש ממני להסביר את ההגיון שלהם... אבל נו, אם במקום משחק RPG מלא של עשרות שעות כל פרק יהיה קמפיין באורך של COD זה יהיה די מגוחך וכישלון ידוע מראש גם אם הם לא יגבו עליו 60$. אבל מה שהבאתי זאת האינדקציה היחידה בקשר למבנה האפיסודי של המשחק בשלב הזה, לא רואה מה הטעם לטחון מים ולערוך דיון היפותטי שמבוסס על ניחושים די פרועים כל עוד לא נאמר אחרת.
אבל אם כבר: אני חושב שהם עושים את המשחק הזה לא רק בשביל לבנות על נוסטלגיה של מעריצים ותיקים אלא עבור קהל חדש שאף פעם לא שיחק ב 7. אז אמנם כל פרק יהיה חלק ממשהו יותר גדול, אבל אני מעריך שהמשחק הראשון לפחות יעמוד בפני עצמו עם התחלה-אמצע-סוף ברורים, ואם צריך להוסיף ואפילו לשנות דברים בשביל שזה יעבוד, הם יעשו את זה. זה הניחוש שלי לפחות. מסכים איתך שתהיה להם בעיה מבחינת המעבר הדורי, לא יודע איך אפשר לפתור את זה.

Keo אנחנו לא יודעים אם הם זנחו את הגרסה הישנה (לא ראיתי שוני קונספטואלי בטריילר החדש), אנחנו יודעים שהם לקחו את המושכות מהסטודיו שעבד עליו והעבירו הכל לפיתוח פנימי.
בלי קשר גם קראתי אנשים שטוענים ש business division1 (הסטודיו של סקוור שעובד על המשחק) היה על הפרוייקט מתחילתו ופשוט עשה אווטסורסינג ל CyberConnect2 עבור חלק מהעבודה. אחרי שהם נפרדו מסייברקונקט הם היו צריכים להגדיל את הסטודיו שלהם ובגלל זה כל המודעות דרושים שהתפרסמו בזמנו וגרמו לכולם לחשוב שהם מתחילים את המשחק מחדש.. אבל אני לא באמת יודע מה נכון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 10:47

אני פשוט לא מבין איך הם יכולים לצאת מזה בסדר... כל כך עדיף להם להמשיך לעבוד עליו במרץ עבור הדור הבא ולשחרר את כל הפרקים עליו, ושיהיה מרשים בהרבה. משונה מאוד, ונכון שהכל ספקולציות אבל די נו, זה 90% מהדיונים פה :) אני פשוט מנסה להריץ כל תרחיש אפשרי ולא מצליח להגיע לאחד בו הם לוקחים 60 דולר וזה מצליח להם.
ושוב, מתוך כל המשחקים בהסטוריה - זה ה-משחק שאני הכי הכי רוצה רימייק רציני ומושקע שלו. אני פשוט לא מוכן לשלם 60 דולר על משחק שכולו במידגאר. אני לא מסכים איתך שאפשר לעשות מזה עלילה שמרגיש שיש לה התחלה, אמצע וסוף שתצדיק 60 דולר. ולא שהעלילה זה הכל, אבל זה כמו פרולוג הקטע הזה... זה רק ההכנה לעולם הגדול של פפ7... קשה לי לראות איך הם ימכרו את זה ב-60 דולר אחרי FFXV.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 11:54

לאסקין, תסתכל על כל משחק כמשחק מלא בפני עצמו. אף אחד לא מבואס שהיילו 3 יצא ל360 והשניים הקודמים לאקסבוקס. FF יצא נניח ב2020 ואז דור הבא המשחקים הבאים, בערך
כמו כל פרנצ׳ייז שלוקח שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 12:27

קשה לי לראות אותו כמשחק מלא, אם אכן כולו במידגאר, זה לא מסתדר...לא ב-60 דולר. אולי לפני עשור זה היה עובר, היום לא.
אבל באמת נחכה 3 שבועות ונדע טוב יותר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 12:30

קודם כל אני לא אמרתי שכל המשחק יהיה במידגאר, אתה אמרת.. רואה? אתה זורק ספקולציות ואז "מאשים" אותי כאילו אני אמרתי אותם :)
אם כל הפרק הראשון יהיה שם אז הם יצטרכו פחות או יותר לבנות משחק כמעט חדש סביב האירועים שמתרחשים שם, כי מידגאר זה אולי 10% מהמשחק המקורי וזה לא יכול להחזיק משחק מלא בגודל של פפ13. אבל אולי כל הפרק הראשון יהיה RPG בעיר סייברפאנק רטרו כזאת.. זה לא נשמע לי אידאלי אמנם, אבל זה בוודאי אפשרי. אתה פשוט עושה משחק חדש בין לבין האירועים המרכזיים עם קווסטים ותרחישים חדשים (ואנחנו יודעים שיש המון איזורים למידגאר שלא היינו בהם במשחק המקורי, רובם למעשה) אבל השיא עדיין יכול להיות כל הבריחה מהבניין של שינרה.. והסוף זה היציאה לעולם שבחוץ. זה די פשוט האמת לראות איך הם תוחמים את האירועים של מידגאר למשחק עם התחלה-אמצע-וסוף שמישהו שלא מכיר את המשחק לא ירגיש שקטעו אותו באמצע או שהוא שיחק בפחות מרבע שלם של משחק. הם פשוט יצטרכו כאמור ליצור המון תוכן חדש בתוך העיר.

אבל מסכים איתך שבשלב הזה התרחיש האידאלי ביותר זה אם הם היו עובדים עליו לדור הבא ומשחררים עליו את כל הפרקים. והספקנות שאתה מגלה היא מובנת מאליה, חלק מהדברים שמטרידים אותך כבר רשמתי פה בפורום לפני שנים.. עצם העובדה שבשביל לעשות רימייק לפפ7 הם צריכים לחלק את המשחק לפרקים שונים, לשנות את הפייסינג של הסיפור וכו' זה כבר הופך את כל העסק למאוד ריסקי. אבל מצד שני אם תחשוב על כל הדברים שיש במשחק המקורי, אתה תגיע למסקנה כמוני ש - אולי הם יצליחו, סביר יותר שייכשלו - אבל אין דרך ריאלית אחרת ושזה עדיין יהיה כדאי כלכלית עבורם מלבד לחלק את המשחק.

יעני כך את פפ15 לדוגמא - העולם הפתוח שלו הוא אולי הכי מגוון ומרשים גרפית בדור הזה מלבד רד דד 2 לדעתי. אתה יודע כמה ערים גדולות ייחודיות יש בו? שתיים (טכנית שלוש, אבל העיר השלישית היא בלי npcs וחנויות וכו', רק שלב עם אויבים). בפפ7 יש 12 ערים.. ולא מדובר פה על וויצ'ר 3 או משחקי עולם פתוח מודרני שממחזרים נכסים בכל המפה עם סוג של עקביות אומנותית, בפפ7 כל עיר היא ייחודית חלוטין, כאילו לקוחה ממשחק אחר - עיר סייברפאנק ענקית שיכולה להכיל משחק שלם, עיר יפנית עתיקה למרגלות הרים ופסלי בודהה ענקיים, עיר-כפר עם טיל שמכוון לחלל במרכז שלה, עיר שהיא סוג של מבצר צבאי בסטייל של שנות ה 50 על שפת הים, עיר שהיא חצי לאס וגאס-חצי פארק שעשועים וכו'. כמות הנכסים הייחודיים שהם צריכים ליצור זה משהו שאני לא חושב שיש לו מקבילה מודרנית, הדברים שיכלת לעשות ב 1997 עולים לך המון כסף בשביל לבנות בסטנדרט AAA ובסקייל של משחקים ב 2019. וזה לפני 9 דמויות ייחודיות שצריך לעשות להם גימפלי בפורמט ARPG, יצורי ענק שמסתובבים במפה מאיזשהו שלב במשחק אם אתה זוכר.. המוני בוסים ואוייבים ביזארים לחלוטין, כל מיני סט פיס סטייל אנצ'רטד עם הפיצוצים במידגר, המרדף אופנועים, הפצצה על הרכבת שצריך לעצור, הזימונים הרבים מאוד שכבר על הפס1 היו מרשימים אבל בפפ15 למשל זה עולם אחר לגמרי.. הכלי רכב- הבאגי, צוללת, ספינת אוויר.. והמון דברים אחרים.
אין לי ספק שהם יחתכו חלקים מכל זה, אבל גם אם הם יעשו חצי מהדברים שהיו במשחק המקורי זה עדיין פרוייקט מטורף.

אני כנראה אשלם 60$ לא משנה מה הם יעשו אם אני כנה עם עצמי.. מספיק לי הגרפיקה היפה של מידגר ואת הרימקסים של הסאונדטרק שעד היום הוא הכי אהוב עלי בשביל לרצות לחוות את זה בלי קשר להבנה שאני כבר לא ילד ודיאלוגים של JRPG זה לא בדיוק פסגת היצירה או העבודת דיבוב המגוכחת במשחקים של סקוור שהיא עדיין ברמת פס2.. ככה אני ניגש לזה לפחות ואני סבבה עם זה. אם גם אתה מתעניין בו בקטע נוסטלגי אני מציע לך פשוט להוריד ציפיות ולקחת את זה איך שזה. סקוור הם לא FromSoftware ולא cdred, הם כבר מזמן לא סטודיו מצויין ואין שום סיבה לפתח ציפיות מהסוג הזה. מה שכן, פפ7 הוא ללא ספק היהלום שבכתר שלהם, אני חושב שאפשר להניח שהם הולכים לשפוך עליו טונות של כסף וללכת עליו בגדול.. אם כמה שאני צוחק עליהם כל הזמן אני לא יכול לדמיין שהם יעשו ממנו משחק של 6 שעות או משהו כזה. זה בלתי סביר, אפילו בשבילם. אבל מה אני יגיד לך, עוד פחות מחודש אני מעריך שנדע בדיוק במה מדובר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים