E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2019, 13:10

באמת שאני לא מבין מה הבעיה לאסקין, הכרזה על המשך למשחק אולי הכי טוב בדור הזה ועוד בטריילר בזמן אמיתי ולא סתם CGI או לוגו? בטח שזאת הכרזה ענקית, אני אפילו אגדיל ואומר שזאת הייתה כנראה ההכרזה הכי גדולה ב-E3. וזה גם ממש לא מקרה ה"אנחנו רוצים לעשות פרוייקט כזה" כמו עם FF7 או שאנמו, מדובר במשחק שעובדים עליו בכל הכוח כבר שנתיים ויש סיכוי לא רע בכלל שהוא יצא ב-2021, כלומר עוד שנתיים. הייתי רוצה לראות אם מישהו היה מתלונן על ההכרזה שכזאת אם זה היה GOW2.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2019, 15:15

לא אומר שיש פה "בעייה" כלשהי, רק שלדעתי זה מעט משונה דווקא להבליט לרמת "הדבר הכי חשוב שקרה שם" הכרזה די ריקה מתוכן, משמעותית ככל שתהיה, כשכותבים כתבה על התערוכה כולה.
להכריז על GOW2 כשרואים נגיד רק את קרייטוס עם קולות ברקע ואז לוגו - זו גם כן הייתה הכרזה ריקה מתוכן, וזה לא שאני לא מבין את ההתלהבות ממשהו כזה, בדיוק כמו מזלדה, שניהם יצירות מופת שמקבלות המשך (אם כי GOW כנראה יקבל שדרוג רציני יותר כתוצאה ממעבר דור, אבל לא רלוונטי כרגע), וממש לגיטימי להתלהב מהן. אבל ההכרזה הזו ספציפית לא נראית לי כמו משהו שאני באופן אישי (וגם בערך שום כתב אחר שראיתי בכל האתרים) הייתי שם על השער של כתבה על E3 2019 כולה, ובטח לא בעיתון שרוב מוחלט של הקוראים שלו לא מתעניינים בגיימינג בכלל וכנראה לא יודעים מה זה זלדה. אז הייתי בטח שם את WD בגלל שהוא סמי-פוליטי, קיבל תצוגה ממשית ואפשר לעשות מזה כותרת "סקסית" על ברקזיט, או את הנוקמים כי זה השם הכי חזק בבידור בערך וחוץ מלוגו לא ראינו ממנו כלום עד עכשיו. זה, וקיאנו ריבס, נמצאים מעל ההכרזה על המשך של זלדה ברמת האימפקט בE3 הנכחית, אבל זו רק דעתי. אין שום בעייה אם למישהו אחר יש דיעה אחרת ממני :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2019, 15:22

רק רוצה לאמר שזו לא היתה כתבה על התערוכה כולה, זו היתה כותרת עם ידיעה על זלדה כאילו זו חדשה לכל דבר שקיבלה כבוד בשער עצמו, כמו הכרזה על אייפון חדש.

את כתבת הסיכום על E3 הם שמרו ליום ראשון כמו שאמרתי שיקרה, זה היום של המדור הטכנולוגי וכל E3 מופיעה שם כתבת סיכום בשבוע שאחרי. הכתבה הזו הופיעה במדורים הפנימיים כרגיל.

בגלל זה האירוע עם הכותרת החדשותית בשער על הכרזה להמשך של זלדה הוא חריג בנוף המקומי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2019, 15:28

אה נו, אוקיי... סתם כתב שיש לו זיקה גדולה לזלדה אז כתב על זה. מעולה, ונחמד שהעורך לא אמר לו פשוט "זלדה מי?! תכתוב על ההרחבה הבאה של פורטנייט!"

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 18 יוני 2019, 08:54

bling כתב:טוב לדעת ארז. היתה לי הרגשה שזה לא קשור לקידום בכסף כי אחרת למה ישפאר ומייקרוסופט לא הצליחו עד עכשיו להביא הכרזה על משחק שלהם היישר לשער יום שגרתי בממון? למה הם משקיעים פחות מנינטנדו בפרסום?

כנראה אלו נסיבות יוצאות דופן של יום חדשות חלש פלוס הכרזה שבטח העורך עצמו התלהב ממנה שהובילו לדבר הדי חסר תקדים הזה (ותקן אותי אם זכרוני מטעה אותי)

אני חושב שקרה שם משהו קצת אחר. מהכרותי, לעורך אין התמחות גדולה בגיימינג. קשה לי מאוד להאמין שהוא שיחק במשחק מודרני אחד בחייו. יש לו כתבים אחרים בשביל זה בדרך כלל. אבל המותג של זלדה גדול מספיק כדי שיקפוץ לו כשהוא קורא חדשות טכנולוגיה באתרים מחו"ל (בארצות הברית הרי זה חתיכת מותג, ואולי הוא גם שיחק במשחקים הראשונים כשהיה צעיר יותר). הוא ראה שדיווחים על המשחק זולגים לאתרי טכנולוגיה שלאו דווקא עוסקים בלעדית במשחקים, והסיק שזה סיפור חשוב מספיק כדי לכתוב עליו בעיתון.

לגבי המשפט הראשון שכתבת. קח את מה שאני כותב כאן בערבון מוגבל כי לא הצלבתי מקורות ולא ראיתי מספרים, אבל מדיווחים ששמעתי תקציב הפרסום שנינטנדו ישראל הולכת לשפוך השנה הוא די חסר תקדים בתחום, או לכל הפחות מאוד מאוד מאוד גבוה. ישפאר לא מוציאה כמעט כסף על פרסום ממוקד של פלייסטיישן מלבד לאירועים נקודתיים (השקת קונסולה בעיקר). מיקרוסופט השקיעה לא מעט לפני כמה שנים (מישהו זוכר את הפרסומות על האוטובוסים ל-Gears of War Judgemenet?), אבל לאחרונה קצת ירדה מזה.

מצד שני, קשה לי להאמין שנינטנדו ישפכו יותר מדי כסף על פרסום בעיתונים, שיכול להיות מתורגם לקידום כתבות עליהם. ממה שאני יודע הם מתכוונים לפעול באפיקים שיווקיים אחרים לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2019, 12:34

מעניין מאוד, גם מלהבין איך המערכת הזו עובדת בארץ ומה יכול להוביל לזה שפתאום זלדה מגיע לשער וגם מה שנינטנדו מתכננים פה נשמע מסקרן.

לאסקין, בסופו של דבר גם אם העורך בארץ לא מבין כמו שמשתמע מהדברים, זה עדיין מראה לך שזו הכרזה גדולה במיוחד כי הוא הסיק את זה מהתפוצה הרבה שלה ברשת. בתכלס מה באמת נזכור מה E3 הזו מבחינת הכרזות? מה שעולה לי בראש זה זלדה חדש וסקארלט בחגים 2020, זהו בעיקרון.

עדיין מאורע יחסית חריג אבל אולי הוא קרה דווקא כי זו היתה E3 מאוד חלשה וההכרזה הזו שהיא נחשבת לגדולה בלי קשר בלטה במיוחד על רקע החולשה הזו והיא קיבלה הרבה כותרות שהגיעו עד לפה.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 18 יוני 2019, 14:13

bling כתב:מעניין מאוד, גם מלהבין איך המערכת הזו עובדת בארץ ומה יכול להוביל לזה שפתאום זלדה מגיע לשער וגם מה שנינטנדו מתכננים פה נשמע מסקרן.

לאסקין, בסופו של דבר גם אם העורך בארץ לא מבין כמו שמשתמע מהדברים, זה עדיין מראה לך שזו הכרזה גדולה במיוחד כי הוא הסיק את זה מהתפוצה הרבה שלה ברשת. בתכלס מה באמת נזכור מה E3 הזו מבחינת הכרזות? מה שעולה לי בראש זה זלדה חדש וסקארלט בחגים 2020, זהו בעיקרון.

עדיין מאורע יחסית חריג אבל אולי הוא קרה דווקא כי זו היתה E3 מאוד חלשה וההכרזה הזו שהיא נחשבת לגדולה בלי קשר בלטה במיוחד על רקע החולשה הזו והיא קיבלה הרבה כותרות שהגיעו עד לפה.

קח רק בערבון מוגבל, הכל זה ספקולציות בסופו של דבר. יכול להיות שסדר האירועים היה גם "היי וולמן, חסרים לנו 200 מילים למוסף של מחר, אתה יכול לכתוב משהו מהר בתחום שלך?" "אהההה יש תערוכת משחקים גדולה עכשיו אני אמצא משהו שקשור אליה ואסתום לכם את החור תוך 20 דקות".

לגבי נינטנדו ישראל - בהחלט מעניין לראות את הכניסה שלהם לשוק. אבל רק מעצם פתיחת חנות רשמית (אני מניח שהיא חלק לא קטן מתקציב השיווק חסר התקדים שדיברתי עליו) אפשר לראות שהם רציניים. וזה אחלה. כיף שעוד גורם נכנס לתחום ומוכן לשפוך כסף כדי לנסות להגביר מודעות ונראות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2019, 15:10

אני טיפה משנה נושא כי אני רוצה לדבר קצת על דום איטרנאל. אני לא יודע אם עקבתם אחרי הסיקור העיתונאי על דום החדש אבל נשמע שהמשחק עלה מרמה של אחד המשחקים הכי טובים של 2016 לקרם של התעשיה. אפילו עיתונאים שלא אהבו את דום 2016 עפו על דום איטרנאל, נשמע שהם שפרו כל מערכת במשחק, העיצוב שלבים הרבה יותר טוב ויש חקירה ופלטפורמה ברמה גבוהה מאוד לעומת דום 2016. ההייפ שלי עלה ל-400 לקראת נובמבר והעובדה שיהיה ב-RT רק מעלה אותו יותר.

ובנוגע למשחק אחר, CONTROL, החבר'ה של DF אמרו שיש במשחק את ישום ה-RT הכי טוב שהם ראו ושזה יום ולילה בין עם ובלי RT. זה גם המשחק הראשון שעושה יותר מאפקט RT אחד (הם עושים תאורה גלובלית כמו מטרו, צל כמו TR והשתקפות כמו BFV ואפילו עוד כמה דברים נוספים כמו השתקפות ספקולרית בעצמים לא מאוד משקפים ו-AO) כך שזה הולך להיות חתיכת showcase ל-RT.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 18 יוני 2019, 16:17

אם כבר עוסקים ב"משחקים שכנראה ייצאו טובים יותר מאיך שמציגים אותם", Star Wars: Fallen Order מוגדר על ידי בראד שומייקר מג'יאנט בומב כ"שילוב מטרויד-דארק סולס", וממש לא המשחק אקשן-גוף-שלישי הגנרי שגרמו לו להראות בטריילרים. הדעה הזאת מתחילה לצאת מעוד כל מיני אנשים ששיחקו בהדגמה ב-E3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2019, 16:43

דווקא במשחק מהיר כמו דום לא חושב שאכפת לי יותר מדי מRT... רוב הסיכויים שלא אשים לב לזה ב-99% מהזמן, גם אם ממש אחפש השתקפויות. מהיר מדי.
זאת לעומת CONTROL שאני לא אשחק בו עד שיהיה לי כרטיס חדש, משמע שנה שלמה.
מה שכן, אני שותף מלא להתלהבות ממנו, הוא נראה כמו הקודם רק איכשהו על סטרויאידם, שזה משונה כי כבר הקודם היה מפוצץ בהם :) משוכנע שיהיה הדום הכי טוב אבר, שאשב עליו המון שעות... אבל אתחיל בEASY כי זה גם ככה משחק שאחר כך חוזרים לעשות משימות, אז אעשה אותן שוב ברמה גבוהה יותר רק אחרי שאסיים, כנראה.

לגבי SW:FO - הרשמים של אנשים ממנו באמת העלו לי את הציפייה, מדובר כנראה במשחק קשה הרבה יותר ממה שזה נראה בוידאו ששיחררו ויש לו בהחלט אלמנטים של "סולס" (לא באמת, פשוט עניין של סבלנות מסויימת בקרבות), והעובדה שתוכל לחזור אחר כך לעולמות שהיית בהן מעודדת גם כן, לגבי אלמנטים של מטרוידואניה. הבעייה עם האלמנטים האלה זה שלפעמים מנצלים את זה כדי לעשות בק-טראקינג כדי לנפח את אורך המשחק, מקווה מאוד שהם לא ייפלו פה. אבל סה"כ מעודד.

ואם כבר עדכונים שלאחר התערוכה - אומרים שוולפנשטיין הבא (YOUNGBLOOD) יהיה בערך 30 שעות, ארוך יותר מהמשחקים האחרונים, שהיו לא קצרים בכלל.
זה, בצירוף העובדה שהוא עם קו-אופ, מאוד מעודד אותי גם לגביו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2019, 17:43

erezronen כתב:אם כבר עוסקים ב"משחקים שכנראה ייצאו טובים יותר מאיך שמציגים אותם", Star Wars: Fallen Order מוגדר על ידי בראד שומייקר מג'יאנט בומב כ"שילוב מטרויד-דארק סולס", וממש לא המשחק אקשן-גוף-שלישי הגנרי שגרמו לו להראות בטריילרים. הדעה הזאת מתחילה לצאת מעוד כל מיני אנשים ששיחקו בהדגמה ב-E3.

כן, גם אני שמעתי בכל מקום שsw משחק מאוד חקירתי ובגלל שזה דמו E3 בקשו מהם לעשות דמו לינארי. אני סומך על ריספון, הם עושים רק איכות כבר שני עשורים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2019, 19:59

סטיג הבמאי של המשחק אמר בעצמו שהם בחנו את המבנה של מטרויד פריים ולקחו השראה מדארק סולס ובלאדבורן ולמדו את המתודולוגיה שלהם. זה לא אומר שסטאר וורס יהיה בהכרח כמו המשחקים האלה אבל סביר להניח שהוא גם לא יהיה אנצ'רטד.

ספציפית בקשר למערכת קרב הם הסתכלו גם על wind waker משום מה... חלק מהאנשים בסטודיו רצו שזאת תהיה חויה מהסוג של Fromsoftware, אבל סטיג מעדיף משהו עם אפיל רחב יותר והם כרגע שואפים למצוא את נקודת האמצע ביניהם. לפי הדמו ב E3 זה נראה הרבה יותר כמו WW מבחינת אתגר, גם לפי הרשמים של עיתונאים ששיחקו בו, אבל מצד שני ריספון טענו שהם שינמכו את רמת הקושי לצורכי הדגמה, אז נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 21:23

למי שתהה, הדמו של סייברפאנק בתערוכה שוחק על המחשב הבא:
NVIDIA TITAN RTX
Intel Core i7-8700K
32GB RAM G.SKILL Ripjaws V
Samsung 960 Pro 512GB M.2 SSD
ASUS ROG Strix Z370-I GAMING motherboard
Corsair SF600 PSU

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 יוני 2019, 02:03

העיתונאים בחרו את משחקי התערוכה שלהם במסגרת ה game critics awards ופפ7 סיים כמנצח העיקרי.
* המועמדים היו רק משחקים שהם יכלו לשחק בהם, כלומר סייברפאנק למשל לא היה מועמד (אבל קיבל בכל זאת ציון לשבח על גרפיקה).

שאר התוצאות -

ספויילר: הצג
Best of Show
Final Fantasy VII Remake
(Square Enix for PS4)

Best Original Game
The Outer Worlds
(Obsidian/Private Division for PC, PS4, Xbox)

Best Console
Final Fantasy VII Remake
(Square Enix for PS4)

Best VR/AR Game
Phantom: Covert Ops
(nDreams/Oculus Studios for Oculus Quest, PC)

Best PC Game
Doom Eternal
(id Software/Bethesda for PC, PS4, Stadia, Switch, Xbox)

Best Hardware/Peripheral
Xbox Elite Wireless Controller Series 2
(Microsoft)

Best Action Game
Doom Eternal
(id Software/Bethesda for PC, PS4, Stadia, Switch, Xbox)

Best Action/Adventure
Watch Dogs: Legion
(Ubisoft Toronto/Ubisoft for PC, PS4, Stadia, Xbox)

Best RPG
Final Fantasy VII Remake
(Square Enix for PS4)

Best Racing Game
Crash Team Racing
(Beenox/Activision for PS4, Xbox)

Best Sports Game
EFootball Pro Evolution Soccer 2020
(Konami for PS4, Xbox)

Best Strategy Game
John Wick Hex
(Bithell Games/Good Sheperd for Mac, PC)

Best Family/Social Game
Luigi's Mansion 3
(Next Level Games/Nintendo for Switch)

Best Online Multiplayer
Call of Duty Modern Warfare
(Infinity Ward/Activision for PC, PS4, Xbox)

Best Independent Game
12 Minutes
(Luis Antonio/Annapurna for PC, Xbox)

Best Ongoing Game
Destiny 2
(Bungie for PC, PS4, Stadia, Xbox)

Special Commendations for Graphics
Cyberpunk 2077
(CD PROJEKT RED for PC, PS4, Xbox)

http://www.gamecriticsawards.com/winners.html

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 19:11

בחירה מוצדקת בסך הכל, אילו עוד אופציות היו, או FF7 או WD? זה היה E3 סופר חלש, ביי פאר הכי גרוע בדור הזה ואחד החלשים באופן כללי, אבל מה שכן FF7 נראה סבבה לגמרי, אני מבין שהמודל האפיסודי מבאס מאוד אבל כרימייק סקוור עשו פה עבודה מעולה.

שמתם לב ששנה שעברה גם רימייק לקח את התואר? רזי 2 למי ששכח ובסוף הוא יצא מצויין (אם השנה היתה מסתיימת עכשיו ה GOTY שלו בקלות מבין משחקי ה AAA) כמו שהוא היה נראה ב E3, נקווה לתסריט דומה ל FF7.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 יוני 2019, 19:59

דום קיבל רשמים סופר חיוביים מכל מי ששיחק בו בערך, אז אם לא פפ7 אני מעריך שהוא היה זוכה.

בקשר לגוטי - באופן אישי אהבתי את סקירו יותר מרזי 2 ואהבתי את dmc פחות ממנו, אבל אם אני מנסה לנחש את הדעה של עולם הגיימינג אז דווקא נראה לי שלשלושתם יש סיכוי די שווה לגרוף פרסים. מירוץ מאוד מאוזן לדעתי. אני מניח שהמשחק של קוג'ימה הוא המועמד העיקרי לעקוף אותם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 20:42

נכון גם דום אחלה אבל אני לא מאמין שמשחק המשך שלא עשה שינוי מהותי במיוחד בנוסחה היה מקבל את זה.

וצודק שכחתי מסקירו, הוא גם יגרוף כמות יפה של פרסים אבל אני חושב שהאופי היותר כבד שלו ימנע ממנו לנצח משחק כמו רזי 2.

DMC5 ממש אחלה והוא המשך מצויין לסדרה אבל הוא לא בתחרות מול סקירו ורזי 2.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 יוני 2019, 22:19

בלי קשר לזה שסקירו הוא הgoty שלי כרגע ושמאוד אשמח לראות אותו לוקח (בלי ששיחקתי ברזי 2, אז.. :)), יהיה לי קצת עצוב אם רימייק יקח בסופו של דבר את הgoty. גם אם הוא עשוי נהדר ובנוי לגמרי בצורה מושלמת, כמו שאני מבין שהוא, עדיין זה קצת צורם באוזן.

בכל מקרה ההימור שלי הוא חד משמעית שDS יקח. זה מסוג המשחקים שכל עוד הוא לא יהיה כשלון שאפתני בטירוף בצורה חד משמעית (כלומר, משחק שבור/ לא מתפקד), ההייפ המטורף שלו יגרום לכך שכל מגרעה שכן תהיה בו תתחיל לצוף רק 'בדיעבד' ופחות בזמן אמת. ככה תעשיית המשחקים מתמודדת באופן עקבי עם משחקים כאלו, והיציאה הכל כך קרובה שלו לסוף השנה גורמת לי להיות בטוח שבין אם הוא יהיה ראוי לזה (מה שבהחלט סביר בלי קשר, כמובן) ובין אם לא, הוא יקח את הgoty.

לעומת זאת... לנחש את הgoty של 2020 זאת כבר באמת משימה לא פשוטה בכלל :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 יוני 2019, 16:16

נראה לי אתה קצת jumping the gun עם החד משמעית ש DS יקח, אנחנו אשכרה לא יודעים כלום עדיין ואני בהחלט רואה תסריט של משחק מוזר שקשה לעיכול שלא נופל לרצפה עם 40 אבל גם לא עף עם מאיות (נגיד 7 כזה)

מה שכן הוא ללא ספק אירוע הגיימינג הגדול ביותר של השנה, לא משנה מה יצא ממנו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 17:26

בסוף COD באמת יהיה ממש עוצמתי וייקח את התואר, זה יהיה משעשע (:

וברצינות, אני כרגע חושב שבצורה הזויה לdoom eternal יש אשכרה סיכוי לא רע, בתנאי שDS לא יהיה מה שמצפים ממנו (או שפשוט לא יתאים עבור מספיק מבקרים), ובתנאי שמספיק אנשים ישכחו כמה סקירו מדהים כי יצא בתחילת שנה (:
ויש גם את outer worlds עם סיכוי סביר למרות שלי אישית הוא נראה יותר כמו הבטחה גדולה מאשר ביצוע מוצלח... לי באופן אישי כרגע אין הרבה ספק שouter wilds יהיה המשחק הכי מיוחד השנה, וכנראה גם הכי טוב... עבורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2019, 17:34

גם אצלי בספר outer wilds משחק השנה כרגע. הזוי שיש לממקרוסופט כזה בלעדי והם אפילו לא מנסים לשחק עליו פרסומית כלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 17:55

״בלעדי בקונסולות״ לדעתי הוכיח את עצמו כלא כל כך מעניין, שיווקיות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2019, 18:36

Laskin כתב:״בלעדי בקונסולות״ לדעתי הוכיח את עצמו כלא כל כך מעניין, שיווקיות

בלעדי בקונסולות עובד ובגדול. דברים כמו ביושוק, me1, האורנג׳ בוקס ו-l4d בנו את ה360. שלא נדבר על זה ש100% מהמשחקי אקסבוקס הבלעדיים הם היום בלעדיים בקונסולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 20:14

עבד פעם, כשבאמת התחרות לא קיבלה את זה ולא היה ברור אם תקבל את זה בעתיד (זה היה כשערכות הפיתוח של הפס3 היו סיוט ולא ממש הבינו איך לנצל את הפס3 עדיין). היום פחות. הרבה הרבה הרבה פחות. כולם כבר יודעים שזה לרוב אומר בלעדיות מאוד מאוד זמנית. נגיד טומב ריידר השני (או שזה היה השלישי?) בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2019, 20:47

Laskin כתב:עבד פעם, כשבאמת התחרות לא קיבלה את זה ולא היה ברור אם תקבל את זה בעתיד (זה היה כשערכות הפיתוח של הפס3 היו סיוט ולא ממש הבינו איך לנצל את הפס3 עדיין). היום פחות. הרבה הרבה הרבה פחות. כולם כבר יודעים שזה לרוב אומר בלעדיות מאוד מאוד זמנית. נגיד טומב ריידר השני (או שזה היה השלישי?) בדור הזה.

תבדיל בין בלעדיות בקונסולות לבלעדי זמני. הרי גם ffvii וכנראה גן ds הם בלעדיים בקונסולות בלבד לפלייסטיישן, אתה חושב שהם לא אטרקציה לסוני?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 52 אורחים