E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2019, 12:00

יותר מסכים עם הרוח של סטיק.

לאסקין לא משנה כל ההבטחות והשטויות, עד שאין קבלות (גיימפליי) אתה לא נותן לשום דבר משחק התערוכה.

ואני לא חושב שאונסים את FF7, לי נראה כמו פרויקט מאוד מושקע ומקיף עם המון תוכן.

אז... קיאנו ריבס הוא ה GOTY של E3?

סתם, אישית אין לי GOTY אישי אבל אם ננסה לתפוס דמות של מבקר משחקים שצריך לשפוט על פי החשיפה והאיכות שלה אז כנראה שהטייטל הולך ל WD3 ואחריו FF7.

SW אחלה אבל לא בקליבר של האיכות של לקבל כזה תואר, הוא לא עושה משהו מעניין או מקורי במיוחד והוא קצת אולד סקול בעיצוב שלו. נראה נטו משחק שכיף להעביר איתו את הזמן, לא משהו שנשאר איתך יותר מדי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2019, 12:05

בעניין הנוקמים ,לפי הדיבורים שלהם ,אני די בטוח
שזה הולך להיות עוד "משחק כשרות "

ועניין הקו אופ ל4 שחקנים ,די מצביע על זה
זה שהראו טרילר יפה מאוד ,לא אומר שככה כל המשחק יהיה
גם לאנטם היה טרילר יפה

גם לא הראו גימפלי

אבל אני מנחש שזה יהיה בסגנון דיסני או אנטם
ולא באמת משהו עם סינגל חזק
מבחינתי זה מאכזב מאוד

היתי מעדיף איזה משחק סינגל חזק של 12 שעות
בתוספת מולטי סטנדרטי ,רק עם סופר גיבורים

מעבר לזה נחמד שלא יהיה ולא בוקס
ודמויות חדשות יהיו בחינם
אבל כניראה הולך להיות המון קוסמטיקה שיהיה אפשר לקנות בכסף אמיתי
הם מדברים על תמיכה של כמה שנים ,איך ירוויחו כסף ?
ובעולם של מרוול יש המון אפשרויות לקוסמטיקה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2019, 12:13

כן ברור שתהיה הרבה קוסמטיקה אבל זה המודל הכספי הכי טוב שמתקבל בשמחה על ידי רוב השחקנים. הלוואי יעשו טונות כסף בזכות המודל הזה ככה שעוד מפיצות ילכו על זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2019, 12:18

בלינג, אבל היו "גלימפסים" של גיימפליי בתוך הטריילר, אז נכון שזה לא היה עם הUI והכל אבל זה כן נחשב בעיניי... צפה בו שוב.
אני חושב שהוא משחק התערוכה שלי כרגע, מתוך כל המשחקים שהראו - זה מה שאני הכי רוצה לשחק בו. היו משחקים שראינו מהם הרבה יותר, אבל מה שהראו לא ממש הרשים אותי.
לפי איך שזה נראה מדובר במשחק עם קמפיין ועלילה מאוד מסודרת, ונדמה לי שהוא ללא ספק יכול לספק חוויית סינגל מספקת, והמולטי אמור רק להוסיף עוד יותר, אבל יכול להיות שהם באמת מתכננים פה משהו אחר...

אגב צפיתי שוב בטריילר של פפ7 ואני מעט יותר מעודד בצפייה שנייה... כן נראה שיש פה מלא תוכן נוסף אבל אני פשוט לא מבין איך אפשר לעשות את זה בפרקים וזה מרתיח אותי שהם לא מספקים שום הסברים לגבי זה. אולי לא יהיה המשך אחר כך 5 שנים? מה התכנון?! סקוור ממש מבאסים אותי כבר איזה עשור לפחות, אני מאוד מקווה שזה המשחק שיחזיר אותי לFF.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 13:40

FFVII נראה ממש טוב אבל הדמו 10 דק' של קרב בוס עקרב שהם עשו היה אחד הדברים היותר משעממים שראיתי. לא שאני חושב שהקרב יהיה משעמם, אבל זה משעמם לצפיה. הסיום של המסיבה עם הנוקמים הרגיש לגמרי אפי, באמת קשה לתת "משחק התערוכה" למשחק שלא ממש ראית יותר מדי גיימפליי ממנו (על הגשר ראו שזה מורכב בעיקר מגיימפליי אגב) אבל זאת הייתה תצוגה מרשימה. ממה שאני הבנתי מהניסוחים שלהם, יש סינגל פלייר מלא שאפשר לשחק בו ב-CO OP או לבד ולקפוץ בין דמויות ובנוסף יש מולטי שהוא סוג של דסטיני שאפשר לשחק עד 4 אנשים יחד.

ובגלל שאף אחד לא הביא את זה, הנה הנוקמים ב-4K:

אגב, דמיינתי או שאמרו שם ש-FFVII יהיה רק בשני חלקים, מידגארד זה המשחק הראשון והשאר זה המשחק השני. אולי לא שמעתי טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2019, 14:00

לא רק על הגשר... גם בחלל זה מעיין גיימפליי-סט-פיס, או לפחות ככה נראה ובעוד כמה קטעים קצרים שם.
אני לא מתווכח שזה לא גיימפליי טהור, אבל זו לא תהיה הפעם הראשונה שמשחק כזה מקבל את משחק התערוכה, בטח כשמדובר רק בהעלמת הUI, שזה דבר נפוץ.
או שאני טועה וזה משהו שאף אחד פה לא עשה בעבר, פשוט הפעם אני באמת לא רואה משהו שעשה עליי יותר רושם של "קחו את הכסף שלי!", ולא בצורה עיוורת לחלוטין כמו למשל עם GODS AND MONSTERS או MOSAIC או 12 דקות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2019, 16:02

לגבי המודל של הנוקמים - בינתיים אני לא רואה שום סיבה לדאגה.
הם אמרו בפירוש על הבמה שזה משחק שאפשר לשחק בו לבד או עם עוד חברים בקו-אופ, אבל בבירור אפשר לראות שלא צריכה להיות פה בעייה לשחק לבד, ונראה שהקמפיין לא הולך להיות קצר.
איך הפ ירוויחו? לא יודע, אולי... ימכרו את המשחק? (:
אם ספיידרמן מכר איזה 10 מליון אז זה יכול למכור בכיף 20 מליון, אם לא יותר (לא יודעים עדיין מה הפוטנציאל של סטאדיה). זה לא מעט כסף, אפ תשאלו אותי, וכמובן שזה שנקבל את כל הדמויות והאישורים בחינם לא אומר שלא יהיה בכלל DLC של משימות למשל, ואולי גם ארינה ועוד כל מני דברים ששם ירצו אולי להשוויץ בשיט הקוסמטי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2019, 16:50

אני חושב שאתם אופטימים בעניין הנוקמים
גם דיסני ואנטם ,בגדול אפשר לשחק בסוג של לבד

אבל לא היתי אומר שהם נותנים חווית סינגל טובה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2019, 16:57

כן, גם אותי מדאיג קצת המשחק במובן הזה, וזה בטח משהו שלא הרגיעו אותי בו עם טריילר סינימטי.
זה נכון לאסקין שתאורתית אפשר תמיד לצפות למשחק המושלם שבו יש חוויית co-op יוצאת מן הכלל בנוסף לחוויית סינגל שלמה ומטורפת, אבל בוא נגיד שככלל אצבע אם אותו קמפיין מקבל דגש לco-op אז הסינגל יפגע. או לכל הפחות לא יגיע למימדים שהוא יכל להגיע.
תדמיין שהקמפיין של GOW לדוגמה היה נבנה מראש עם מחשבה רבה על הco-op, סביר מאוד להניח שהיינו מקבלים משחק אחר לגמרי לשחקן יחיד מזה שקיבלנו לשחקן יחיד, כשזה היה הפוקוס הבלעדי.
אפשר להמשיך ולצפות לכך שזה לא ישפיע ונקבל משחק סינגל מושלם בתוך משחק co-op מושלם, אבל ממש לא קיבלנו עדיין סיבה להניח ככה. גם מאנת'ם היה אפשר לצפות לכך (ועוד bioware וכל זה), אבל לא קיבלנו סיבה לחשוב שזה יהיה המצב עד שיצא המשחק, וראינו שזה פשוט כי זה לחלוטין לא המצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 17:20

אבל איך אפשר בכלל לצפות שמשחק נוקמים יהיה משהו חוץ מאשר co op? אני חושב שזה פחות משנה אם זה co op או לא, מה שמשנה הוא שהתוכן לסינגל יבנה לסינגל ולא כדי שיעשו בו ריידים אונליין אחר כך. כלומר יותר גירס ופחות דסטיני.

אני מקווה שזה יתחלק לשניים, סינגל co op ו״מולטי״ דסטיני. אני גם חושב שזה מה שזה לפי צורת ההתנסחות שלהם במסיבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2019, 17:35

גם אני מקווה שיהיה פיצול... כי ממה שראינו זה עלילתי מאוד, עם עלילה ברורה ולא מבוסס משימות, אבל אם בנוסף יהיה מצב עם hub כזה אז אשמח מאוד (:
אני מאוד אופטימי לגביו בינתיים

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2019, 18:38

פפ7 נראה כל כך יפה :)
מצד אחד הסקייל של מידגאר בשוט האייקוני מלמעלה, מצד שני הירידה לפרטים ההכי קטנים. אמנם אמרתי את זה גם אחרי טריילרים קודמים שלא הראו יותר מידי אבל עכשיו זה אפילו יותר ניכר - גרפית הם פשוט שיחקו אותה, דמיינו מחדש את המשחק בצורה מושלמת מבחינת סגנון אומנותי ובכלל טכנית הוא נראה ממש טוב על אנריל 4, הם עשו החלטה חכמה לעבור אליו מהמנוע של פפ15 לדעתי.

מעבר לגרפיקה אני פשוט מתרשם מההשקעה - יעני הם לקחו את הבוס הראשון במשחק, האויב הכי ג'נרי שיש, ועשו ממנו ספקטקל שלם עם מצבים שונים ואפילו סביבה שמשתנה לאורך הקרב ואומרים לך בעצם שזה יהיה הסטנדרט לכל בוס במשחק. גם המרדף אופנועים שחיק במקום איזה קאט סינס (ואם שמים לב לדמויות שם, יש שינוי בסיפור..) אומר לי שהם לא מתכוונים לוותר על כלום, כל פרט במשחק המקורי יתורגם לקצה האפשרי מבחינתם. וכן, המחיר של כל זה הוא החלוקה לפרקים.. אבל אם הם יתנו לי לחקור ולהסתובב במידגר, ויהיה שם מספיק בשר, אז אני ממש בסדר עם זה כי אני פשוט מאוד מרוצה ממה שראיתי. כבר כתבתי כאן למה זה הגיוני מבחינת הסיפור לעצור במידגאר אם זה הולך להיות טרילוגיה, אבל גם ברמה הטכנית אפשר להבין למה הם בחרו לא לעשות את מידגר והעולם הפתוח באותו משחק. העיר נראית עצומה.

אגב בדף של ה pre order אפשר לראות שמקבלים זימונים (משניים כאלה) כבונוס, מה שדי מאשר שהולך להיות זימונים אחרים למרות שבמשחק המקורי לא היו כאלה בשלב הזה של המשחק. זאת אומרת כמו שהם הולכים להוסיף ולשנות בסיפור הם גם ישנו כנראה את כל הבאלנס של היכולות שאתה צובר במשחק (ביחס למשחק המקורי) כדי שזה יעבוד עבור RPG של כמה עשרות שעות כנראה.

זאת לא תהיה הפעם הראשונה שסקוור סינוורו אותי עם גרפיקה יפה, אבל בהתחשב במסגרת הציפיות שלי לסוג המשחקים שהם עושים והנוסטלגיה שלי לפפ7 - וואלה אהבתי כל מה שראיתי. אפילו הדיבוב לא היה נורא. אם נינטנדו לא יפתיעו עם איזה המשך ל BOTW , זה משחק התערוכה שלי בקל:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 19:08

הקטע שעושים זום החוצה ורואים את כל העיר היה cgi כך שלא הייתי מסיק מזה משהו על הסביבה האמיתית של המשחק, לא גרפית ולא מבחינת תוכן.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2019, 19:45

idan כתב:יפתיעו עם איזה המשך ל BOTW

הראשון לזהות :D

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2019, 20:02

DrKeo כתב:הקטע שעושים זום החוצה ורואים את כל העיר היה cgi כך שלא הייתי מסיק מזה משהו על הסביבה האמיתית של המשחק, לא גרפית ולא מבחינת תוכן.

ברור, זה שיחזור של הפתיח CG של המשחק המקורי.. אבל מי שמכיר את המשחק יכול לזהות בזום אאוט סביבות שאנחנו יודעים שנהיה בהן בוודאות ואת חלקן גם ראינו בטריילרים מקרוב בגיימפלי אמיתי, ככה שגיאוגרפית אני מאמין שזה כן נאמן לאיך שזה יהיה במשחק.. אבל זה לא אומר כמובן שנסתובב חופשי בכל העיר או משהו כזה אם זה מה שחשבת שהתכוונתי, זה נראה לי כמו משחק שברובו יהיה לינארי ובחלקים מסויימים יכלול סביבות קצת יותר גדולות/ City-hub כאלה סטייל יאקוזה או דאוס אקס.
וגרפית ראינו בגיימפלי טריילר סביבות מאוד מפורטות ונאמנות לויזואליה של המשחק המקורי עד לרמת הפוסטרים על הקיר או הסלוט ל Materia בנשקים.. ככה שלא צריך לנחש בעניין הזה, אנחנו יודעים איך המשחק נראה.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 11 יוני 2019, 20:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2019, 20:31

בטעות רשמתי בדיון על ms

אז מעביר

נינטנדו מראה הרבה מישחקים טובים
חלק היו ידועים חלק לא

כמה בולטים

1 לואיגי מנסיון 3 ,ניראה מאוד טוב בואי לא לטעמי

2 דרגון קווסט האחרון ,סוף סוף יגיע לסוויץ במערב
בגרסה כוללת הכל

3המשחק מאקים ניראה טוב

4 לא הוד גיבורים 3 ,כן 3 לא הספין אוף שיצא לא מזמן

5 הרימיק לזלדה גימבוי ניראה נפלא

6 פחות מעניין אותי אבל וויצר 3 מקבל פורט

ויש עוד הרבה משחקים ,לא זוכר את כולם בעל פה
חלקם פשוט פחות הטעם שלי
ועוד לא נגמר הדירקט שאני צופה בו

לפה אני יוסיף ,באנגו קזואי מתווסף לssb אולטימט
כניראה דמויות ושלבים דרך הdlc

אבל הדבר הגדול מכולם, זלדה ראשי חדש בפיתוח
כניראה לא יצא בקרוב ,אבל בפיתוח
ובכללי ns מקבלת הרבה משחקים

אין הכרזה על ns lite או פרו ,אבל לא חושב שנינטנדו צריכה את זה כרגע
ככה דור הבא יוכלו לעשות קפיצה גדולה בגרפיקה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2019, 20:53

FF7 מאוד מרשים גראפית, פשוט יש סביבות חשוכות ומבאסות אבל ברגעים הטובים שלו הוא אחד היפים ביותר בדור הזה לדעתי.

אני לא מבין איך אפשר לתת את פרס "הכי טוב ב E3" למשחק שלא באמת ראינו ממנו משהו כמו הנוקמים, מה בדיוק היה ברגעי הגיימפליי האלה כביכול? (ואיך אנחנו יודעים גם שזה גיימפליי ולא IN ENGINE? הרי זה הכיתוב שהופיע בתחילת הטריילר) חוץ מגראפיקה מאוד יפה לא ראינו פה איזה גיימפליי מטורף כדי שנצעק GOTY אז מה הקטע הזה שלכם בכלל :)

אם היתה הדגמת גיימפליי רציפה וברורה וזה היה נראה מגניב כל הדינאמיקה בין הנוקמים ואיך זה בא לידי ביטוי בגיימפליי אז סבבה, אבל הגלימפס האלה שלא ברור אם הם ב IN ENGINE זה מספיק למשחק התערוכה? לא חושב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 21:41

קצת התעלמנו מזה אבל הייתה המסיבה (הדירקט) של נינטנדו והוא היה מסיבה לא רעה בכלל. כלומר הוכרז המשך לזלדה BOTW, איזה כיף.
אז מה הוכרז?
- בת'זדה מביאה את וולפנשטיין החדש ודום איטרנאל השנה.
- NO MORE HEROES 3 יוצא שנה הבאה.

- AC נדחה לשנה הבאה אבל יש גיימפליי:

- שיתוף פעולה עם מיקרוסופט -> באנג'ו קזואי מגיעים ל-SSB וגם המשחק סטייל דיאבלו של מינקראפט. בנוסף גם דמויות של דראגון קווסט מגיעות ל-SSD.

-דמו גיימפליי של לואיג'יס מנשן 3:

- הוויצ'ר 3 על הפאקינג סוויטצ' ויצא עוד שלושה חודשים:

- טריילר חדש לפייר אמבלאם:

- מריו וסוניק באולימפיאדה חדש:

- עוד מפוקימון:

- עוד מזלדה link's awakening:

- טריילר לדימון X מכינה:

- טריילר לאסטרל צ'יין (המשחק של פלטינום):

- טריילר למארוול אולטימט אליינס 3:

אה, ופאקינג זלדה :)
אני חייב להגיד שזה ממש מלהיב אותי כי לא רק ש-BOTW היה משחק מדהים וקרוב למושלם, המשחק הזה נראה לגמרי פריקי, אשכרה MM ל-OOT של BOTW. בנוסף כל הטריילר מתרחש בצינוק, יעני רומזים לנו שהפעם יש צינוקים אמיתיים? BOTW חדש + צינוקים אמיתיים = אשכרה המשחק הכי טוב EVER.

גם העובדה שהוא מפותח רק לסוויטצ׳ אומרת שאולי יחסלו את זמני הטעינה עם הזיכרון הגדול יותר של הסוויטצ׳. אני גם חושב שהוא נראה טוב יותר גרפית, לפחות בסצנת מעבר מתחת לאדמה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2019, 21:55

כתבתי מקודם על זה
דרך אגב עם אני זוכר נכון ,היה גם פנזאר דרגון
תצוגה מאוד טובה של נינטנדו ,יש הרבה משחקים שחלקם בקרוב
והיתר עד סוף 2020
אני חושב שרק זלדה ראשי הבא צפוי מאוחר יותר מ2020

טוב בדקתי יוצא בחורף רימיק למשחק הראשון
את האמת לא ניראה משהו בטרילר
אבל אולי היה בעיה בווידיאו ,כי הרזולוציה ניראת לי נמוכה
נערך לאחרונה על ידי kririn ב 11 יוני 2019, 21:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2019, 21:58

bling כתב:ידעתם שמשחקי JUST DANCE עדיין מגיעים ל WII המקורית?! זה חייב להיות שיא עולמי.

שיא זה בטח לא, כי הם עדיין מגיעים ל-360 שזקנה ממנה בשנה. אני לא בטוח מה השיא באמת, אבל ראה לי שאם לא מחשיבים Homebrew וכאלו שיוצאים לקונסולות ישנות בשביל הקטע, אז יש מצב שלps2 יצא איזה משחק או שניים 15 שנה אחרי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2019, 22:05

השאים האלו נשברו בשנים האחרונות
כי לפעמים יוצאים משחקים רישמים ,לקונסולות ישנות

לא קורה הרבה ,אבל קורה
אני חושב שלא מזמן יצא משחק חדש רישמי לגנסיס
ואני לא מדבר על הומברו ,אלה על הסכמים אמיתים
היצרניות יותר פתוחות לרטרו היום

יצאו גם שלטי גימקיוב חדשים ,חלק מנינטנדו
וחלק בהסכם עם מנינטנדו מחברה אחרת
ונינטנדו גם הוציאה מתאם USB לסוויץ

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2019, 08:58

swym כתב:
bling כתב:ידעתם שמשחקי JUST DANCE עדיין מגיעים ל WII המקורית?! זה חייב להיות שיא עולמי.

שיא זה בטח לא, כי הם עדיין מגיעים ל-360 שזקנה ממנה בשנה. אני לא בטוח מה השיא באמת, אבל ראה לי שאם לא מחשיבים Homebrew וכאלו שיוצאים לקונסולות ישנות בשביל הקטע, אז יש מצב שלps2 יצא איזה משחק או שניים 15 שנה אחרי.

ה just dance החדש לא מגיע ל 360, רק לווי, אבל עד שנה שעברה הוא הגיע ככה שאם זה באמת היה שיא אז הווי רק השוותה אותו השבוע, לא שברה אותו.

אבל כן נראה לי שאתה צודק ובטח השיא שייך לאיזה משחק פס2.

אז מה, נינטנדו הביאה תצוגה טובה זה נראה, אפשר להכריז עליהם כעל המנצחת?
ההכרזה על זלדה לבד עם הטיזר הזה זה כבר סוג של ניצחון, הוא באמת מועמד להיות אחד מהטובים אי פעם כבר מעכשיו וזה הוסיף המון הייפ טוב לקונסולה שלהם.

מייקרוסופט בסופו של דבר לא חיזקה את הפלטפורמה ואת המותג שהוא אקס בוקס, זה מרגיש שהיא יוצאת מה E3 הזה באותו מצב שהיא נכנסה אליו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2019, 09:29

לms יש יותר תמיכה מצד שלישי מנינטנדו
וזה ידוע

אבל בבילעדים הם מרחוק סוני ונינטנדו
בעניין ניצחה ? תלוי מה סוני תעשה בדירקט שלה
עם יש לה לעכשיו
אבל אני חושב שהם שומרים קלפים לשנה הבא
להציג הרבה דברים לps5

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2019, 09:58

לא חושב שנינטנדו ניצחה את סקוור, למרות שBOTW זו הכרזה מעולה, ונראה שהם הולכים לעשות משחק מעט אפל (אולי ההמשך הרוחני של MM?) - אבל היא הראתה פחות מהרבה חשיפות אחרות.

אגב, לגבי הנוקמים - אנשים כבר ראו גיימפליי ויכולים לאשר שלפחות 20 שניות מהטריילר הם גיימפליי של ממש. מניח שבקרוב נראה את זה אונליין. אני מנחש שעד סוף התערוכה לא יהיה הרבה ספק שזה המשחק הכי גדול בE3 2019, אבל בא נראה... תוכלו לקרוא רשמים למשל פה:
https://www.ign.com/articles/2019/06/12 ... on-e3-2019
בקצרה, נשמע כמו משחק ממש מגניב, כל דמות מרגישה אחרת לגמרי, אבל הקטע שנתנו להם לשחק בו הוא הקטע שראינו בטריילר, קטע מאוד מאוד סינמטי, כך שיש לא מעט שהרגיש "על מסילה", שזה מובן לגמרי.

בינתיים - הנה כמה קטעי גיימפליי חדשים שאני חשבתי שממש נחמד אם יהיו פה:

נראה מושקע בטירוף, מקווה שגם יהיה משחק מצויין.

נראה מצויין, האמת. נראה לי שזה הולך להיות אחד המשחקים הכי טובים של שייפר. כל הכבוד להם!

אני יודע שזה חצי בדיחה, המשחק הזה, אבל מאז אקו הדולפין לא רציתי לשלוט ככה ביצור במים, זה נראה כיף :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2019, 11:08

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים