E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

E3 2019 - הנושא הרשמי (לו"ז מסיבות עיתונאים בהודעה הראשונה)

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 19:01

האירוע אולי רק עוד שלושה חודשים אבל רעש סביב E3 כבר קיים עכשיו. EA לא מגיעה שנים לתערוכה אבל תמיד הייתה לה מסיבת עיתונאים, השנה EA לא עושה מסיבה אבל עדין יהיה לה אירוע מעבר לכביש. סוני כידוע מדלגת על האירוע בזמן שבת׳זדה אשרה מסיבה ביום ראשון ה9 ליוני ומיקרוסופט בשני ב10 ליוני. נינטנדו כנראה תעשה דירקט ביום שלישי אבל לא הוכרז עדין שום דבר.

לו"ז על פי שעון ישראל:
EA - יום שבת:
19:30 - Jedi Fallen Order
20:00 - APEX
20:30 - BFV
21:00 - FIFA
21:30 - MADDEN
22:00 - SIMS 4 ב-19:00

מיקרוסופט - יום ראשון ב-23:00
בת'זדה - בלילה בין ראשון לשני ב-3:30
תצוגת ה-PC - יום שני ב-20:00
יוביסופט - יום שני ב-23:00
מסיבת NAVI של AMD - בלילה בין שני לשלישי ב-1:00
סקוואר - בלילה בין שני לשלישי ב-4:00
נינטנדו - יום שלישי ב-19:00
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2019 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 18 מרץ 2019, 19:44

נראה לי ה E3 עם הכי פחות הייפ אי פעם, לפחות מבחינתי. כבר היו לנו בעבר E3 של שנות מעבר דור והן בדר״כ גם ככה מאוד חלשות אבל השנה זה יודגש במיוחד עם ההעדרות של סוני (ההיעדרות של EA לעומת זאת לא משנה כלום, מקסימום נותנת צ׳אנס לעוד מפיצות לקחת את פרס המסיבה הגרועה שהם מסורתית לוקחים בכל שנה :)) ולמרות שמייקרוסופט צפוייה לזרוק טיזר קטן ולהודיע על פיתוחן של 2 קונסולות חדשות ברור לכולנו שזה לא יהיה יותר ממשפט בסוף המסיבה כמו שעשו שנה שעברה.

בקיצור אני לא מצפה להרבה השנה, אולי רק למשחקי קרוס ג׳ן שמוצגים בגרסת דור הבא בתחפושת, אבל הם בדרך כלל מפוברקים ולא מעידים על איך שהם באמת יראו כשיצאו למרות שיש להם פוטנציאל להדהים ולגנוב את התערוכה ע״ע Watch Dogs. במצב הנוכחי נטול הבלעדיים של סוני אלו המשחקים היחידים שיעניין אותי לראות במידה ויופיעו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 20:16

אני דווקא חושב שמדובר בE3 די מרגש. חברות צד ג' יראו לנו משחקי חזון לדור הבא, הרי זאת E3 של שנה וחצי לפני יציאת הדור הבא ולכן מקבילה ל-E3 2012 שבה קבלנו דברים כמו החשיפה של WATCH DOGS. מיקרוסופט הולכת להראות את היילו אינפנט והשמועה אומרת שהוא יהיה גם דור הבא מה שאומר שאם הם יראו אותו, כנראה שזאת תהיה גרסת הדור הבא כי מיקרוסופט תרצה אפקט ואו כמה שיותר גדול וכמובן שהם הולכת לחשוף משהו על הסקארלט.

מה היה מרגש בE3 האחרונה? אפס הכרזות מסוני, מיקרוסופט הראתה את אינפנט, גירס 5 ופורצה הורייזן 4 אבל לא היה משהו מטורף לכתוב עליו הביתה וצד ג' הציג דברים סטנדרטים למדי. דווקא השנה לדעתי נראה קצת טעימות מהדור הבא מה שיהפוך את E3 לאחת המרגשות ביותר. תמיד E3 לקראת דור חדש היא הכי מרגשת כי דווקא אז דמואים יכולים לגרום ללסת ליפול, ב-E3 ארבע שנים לתוך החיים של הקונסולה יש הפתעות אבל אנחנו כבר יודעים למה לצפות.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 מרץ 2019, 20:26

דווקא לסוני אין המון מה להראות כרגע, אז לא יודע אם זה מה שמוריד הייפ, עד כמה שזה כיף כשכל הגדולות הולכות ראש בראש בשלושה ימים. למעשה המשחקים היחידים שאני רוצה לראות עוד מהם אצל סוני כרגע הם DS וצושימה (שהוא המשחק צד א' שלה שאני הכי מחכה לו), את השאר כבר ראינו או שעוד אין מה להראות.

המסיבה הכי מסקרנת היא ללא ספק של מיקרוסופט השנה. זאת ההזדמנות שלהם להפגיז, זה מעבר לטיזינג לדור הבא. קודם כל במשחקים: אינפינט, AOE, גירס ולפחות שני טיזרים למשחקים של הסטודיואים החדשים (פייבל? פרפקט דארק?), ולתבל בכל מה שמסביב - השקה של גייםקור/חנות מחודשת ל-PC/אולי אימולציה כלשהי, עוד הפתעות של גייםפאס וקצת אקסקלאוד (רק שלא יהיה מביך כמו ב-Inside Xbox האחרון). בקיצור, כן, זו לא תהיה ה-E3 של הדור ושנה הבאה תהיה יותר מעניינת מן הסתם, אבל אני לא חושב שיהיה meh.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 20:34

לא מעט טוענים שיש לנינג'ה ת'אורי משחק להראות לדור הנוכחי שהם עובדים עליו מאז 2017. גם יש את כל הבלגן של GAME PASS, תמיכה בסוויטצ', קונסולות דור הבא, הצגה ראשונה של היילו אינפנט שאולי יגיע בתצורת הדגמת דור הבא, הצגה ראשונה של גיימפליי גירס 5 שאמור להיות קפיצה לא קטנה לסדרה, עניין האמולציה של ONE ב-PC מה שיכול להביא את הספריה של ה-XBOX המקורית ועד ה-ONE ל-PC, אולי קניה של סטודיואים נוספים ומי יודע מה עוד. בקיצור, המסיבה של מיקרוסופט תהיה מעניינת אפילו אם לא יכריזו על משחק גדול חדש.

באסה שאין את הקונטרה של סוני למחרת, אבל זה עדין לא יוריד מהמסיבה של מיקרוסופט בשני או משל נינטנדו בשלישי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 18 מרץ 2019, 20:39

לא ציינתם את הפרט הכי מעניין: CDPR הודיעו שהם יהיו ב-E3 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 21:09

MGS FREAK כתב:לא ציינתם את הפרט הכי מעניין: CDPR הודיעו שהם יהיו ב-E3 :)

ראינו כל כך הרבה מסייברפאנק שזה באמת מרגש? כלומר יהיה מגניב לקבל טריילר חדש והכל וכמובן שאני אשמח לפרטים כמו תאריך יציאה ולאיזה קונסולות המשחק יוצא אבל הריגוש האמיתי מ-CDPR היה בE3 2018. זה כמו להראות את TLOU2 בפעם ה-900, ראינו כבר יותר מדי, תשחררו את המשחק כבר :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 מרץ 2019, 21:19

DrKeo כתב:אני דווקא חושב שמדובר בE3 די מרגש. חברות צד ג' יראו לנו משחקי חזון לדור הבא, הרי זאת E3 של שנה וחצי לפני יציאת הדור הבא ולכן מקבילה ל-E3 2012 שבה קבלנו דברים כמו החשיפה של WATCH DOGS. מיקרוסופט הולכת להראות את היילו אינפנט והשמועה אומרת שהוא יהיה גם דור הבא מה שאומר שאם הם יראו אותו, כנראה שזאת תהיה גרסת הדור הבא כי מיקרוסופט תרצה אפקט ואו כמה שיותר גדול וכמובן שהם הולכת לחשוף משהו על הסקארלט.

מה היה מרגש בE3 האחרונה? אפס הכרזות מסוני, מיקרוסופט הראתה את אינפנט, גירס 5 ופורצה הורייזן 4 אבל לא היה משהו מטורף לכתוב עליו הביתה וצד ג' הציג דברים סטנדרטים למדי. דווקא השנה לדעתי נראה קצת טעימות מהדור הבא מה שיהפוך את E3 לאחת המרגשות ביותר. תמיד E3 לקראת דור חדש היא הכי מרגשת כי דווקא אז דמואים יכולים לגרום ללסת ליפול, ב-E3 ארבע שנים לתוך החיים של הקונסולה יש הפתעות אבל אנחנו כבר יודעים למה לצפות.

זו E3 של שנה וחצי לפני הדור הבא שבה אסור באמת לדבר על הדור הבא וכל מה שניתן להראות זה שיירים לדור הנוכחי.

גם אם יראו ווטץ׳ דוגס מסויים מה זה בכלל אומר? אין לנו מושג עד כמה החזון הזה יוגשם בדור הבא (ווטץ׳ דוגס כאמור נפל על הפרצוף) ואפשר להתייחס לזה כדמו טכני לא משקף.

מה עוד הראו לנו במסיבות של מעבר הדור פעם שעברה, את סטאר וורס עם עוד דמו טכני שבוטל בסוף? (ויש ספק שגם אם לא היה מבוטל המשחק לא היה נראה ככה בהשקה?)

זו מסיבה שתקועה בין הכסאות, דור הבא לא קיים ואי אפשר לדבר עליו וכל חשוד מיידי שיראה טוב מדי ויתוייג באופן לא רשמי כדור הבא (או גרסת PC מדומיינת כמו שמפתחים אוהבים לעשות בשלב הזה) ייחשד כזיוף או פרוטוטייפ לא משקף מה שיוריד כל התלהבות ממנו.

מצד שני הדור הנוכחי כבר הגיע לשיא הטכני שלו וגם השמות הגדולים ביותר יצאו והוצגו ושאר הבלעדיים הגדולים שעוד ממש מסקרנים לדור הזה כמו DS ו TLOU2 שייכים לסוני שנעדרת, ממייקרוסופט מעניין אולי לראות רק את היילו אינפיניט במידה ויוצג בכלל בצורה נרחבת, גירס 5 זה נחמד אבל לא מלהיב ברמה הכללית של הייפ/סקרנות מטורפים במיוחד שראינו ממנו חלקים בטריילר, לא צריך בדיוק להפעיל הרבה דימיון כדי להבין מה מצפה לנו.

בעיקרון אני מרגיש שאין הרבה למה לצפות, במסיבה של שנה שעברה לפחות ראינו את TLOU2 ואת GOT, בחשיפות ראשונות גדולות, גם משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 21:36

אני אקביל את זה למסיבה של סוני מ-2005 שהפילה אותך מהכיסא, זה פשוט מרגש אפילו אם התוצרים שמראים שם הם בסוף לא כמו התוצר הסופי. כלומר תראה היום את הדמו של מלחמת הכוכבים או WD, משחקי הדור הנוכחי נראים בערך ככה היום. אז אולי לא קבלנו את WD או מלחמת הכוכבים שחשבנו שנקבל (בכל זאת זה היה דמו שכוון לדור החדש כשלא היו להם עדין ערכות פיתוח ואף אחד לא חזה קונסולות כל כך חלשות. למשל סמריטן כיוון ל-3TFLOPS, בסוף הקונסולה החזקה הייתה 1.84TFLOPS) אבל הם היו הדגמת כוח לא רעה בכלל והם די מיצגים את איך שמשחקים נראים היום. אם נניח מחר EA הייתה מוציאה את הטריילר הזה, לא היית קונה אותו כמשחק אמיתי שרץ על הפס4 בפרוסטבייט?

אני הייתי קונה, זה לגמרי נראה ברמה של משחקי פרוסטבייט היום (אם נתעלם לרגע מהעובדה שפרוסטבייט די גרוע במשחקי גוף שלישי :)). נו, זאת התלהבות והתרגשות של דור חדש, אפילו אם מה שנראה ב-E3 ישונמך או לא יצא בכלל, זאת התרגשות מגניבה של משהו שרץ בזמן אמיתי (אפילו אם זה על PC) שמראה חזון לדור חדש שעדין לא ראינו ממנו כלום.

אני מסכים שזאת כנראה לא הולכת להיות E3 שבה יחשפו משחקים בקליבר של TLOU2, אבל היא כן הולכת להיות מלאה בהתרגשות והבטחה לדור הבא וזה סוג ה-E3 האהוב עלי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מרץ 2019, 21:57

המשחק שאני הכי מחכה לו בE3 השנה ממה שאנחנו יודעים בוודאות שקיים זה היילו אינפיניט ואני ממש לא מתעניין בסדרה הזו כמעט בכלל, וכבר חשפו אותו בעצם. אז אני מניח שזה אומר משהו...

עם זאת, יש מצב לא רע שנראה כל מני הצצות למשחקי הדור הבא כבר עכשיו. ואולי נראה סוף סוף את הפרוייקט של קן לוין, או של פליידד או אפילו ג׳ונתן בלואו, שאותי אישית כל אחד מהם ממש מרגש גם אם זה לא AAA.

בנוסף, יש את המשחק של רוקסטדי שעכשיו זה כבר לא צחוק - אם לא מראים אותו הוא פשוט לא קיים. זה לא הגיוני... כמה גדול ומורכב הוא, שאפילו טיזר עוד לא קיבלנו סמך ארבע שנים...? אין מצב שהוא לדור הבא הרי. כדאי מאוד שהוא יפוצץ ראשים (:

נחמד שנראה המון מסייברפאנק ולא אכפת לי כי זה משחק עולם פתוח ואני לפחות רוצה עדכון, אבל זה לא מרגש אותי כרגע.

נראה לי שדי ברור לכולם שאת הדברים הכי מעניינים שנראה השנה בטח נראה באירועים של מיקרוסופט וסוני בסוף השנה או בתחילת הבאה (או בטקס פרסי המשחקים בסוף השנה) שם נראה גם הצצות לדור הבא שכרגע שומרים עד אחרי שיכריזו על הקונסולות.

עריכה:
אם המסיבה הנפרדת של EA נחשבת, אז אני משנה את זה לחשיפה של משחק הסטאר וורס של ריספון, לו אני מחכה יותר מהיילו.
אבל יש סיכוי טוב שנראה טיזר שלו עוד לפני יוני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 22:17

Laskin כתב:המשחק שאני הכי מחכה לו בE3 השנה ממה שאנחנו יודעים בוודאות שקיים זה היילו אינפיניט ואני ממש לא מתעניין בסדרה הזו כמעט בכלל, וכבר חשפו אותו בעצם. אז אני מניח שזה אומר משהו...

עם זאת, יש מצב לא רע שנראה כל מני הצצות למשחקי הדור הבא כבר עכשיו. ואולי נראה סוף סוף את הפרוייקט של קן לוין, או של פליידד או אפילו ג׳ונתן בלואו, שאותי אישית כל אחד מהם ממש מרגש גם אם זה לא AAA.

בנוסף, יש את המשחק של רוקסטדי שעכשיו זה כבר לא צחוק - אם לא מראים אותו הוא פשוט לא קיים. זה לא הגיוני... כמה גדול ומורכב הוא, שאפילו טיזר עוד לא קיבלנו סמך ארבע שנים...? אין מצב שהוא לדור הבא הרי. כדאי מאוד שהוא יפוצץ ראשים (:

נחמד שנראה המון מסייברפאנק ולא אכפת לי כי זה משחק עולם פתוח ואני לפחות רוצה עדכון, אבל זה לא מרגש אותי כרגע.

נראה לי שדי ברור לכולם שאת הדברים הכי מעניינים שנראה השנה בטח נראה באירועים של מיקרוסופט וסוני בסוף השנה או בתחילת הבאה (או בטקס פרסי המשחקים בסוף השנה) שם נראה גם הצצות לדור הבא שכרגע שומרים עד אחרי שיכריזו על הקונסולות.

עריכה:
אם המסיבה הנפרדת של EA נחשבת, אז אני משנה את זה לחשיפה של משחק הסטאר וורס של ריספון, לו אני מחכה יותר מהיילו.
אבל יש סיכוי טוב שנראה טיזר שלו עוד לפני יוני

אם תקרא את ההודעה הראשונה שלי בנושא, אין ל-EA כלל מסיבה. כלומר בטח יהיו להם סטרימים של חשיפות ופשוט טריילרים שישפכו לאינטרנט, אבל אין להם מסיבת עיתונאים.

האמת שמסיבת עיתונאים זה הגיוני רק למחזיקות הפלטפורמות. המטרה של מסיבת עיתונאים זה לגרום להתלהבות מהמותג, לגרום לאנשים לקנות את הקונסולה שלהם. מה המטרה של EA? שיאהבו את EA ויקנו את הקונסולה שלה? המטרה שלהם היא משחקים אנדיבידואלים, אז הם צריכים לתת לכל אחד את הזמן והמקום שלו ולא להתעסק בדברים כמו "האם יש לנו מספיק חומר בשביל מסיבה מגניבה". שיעשו כמה סטרימים, ישחררו כמה טריילרים וזהו, מה הם צריכים יותר מזה? אם יצא טריילר למשחק SW מגניב כולם יראו אותו ממילא, אף אחד לא צריך לשבת ולסבול 30 דקות של משחקי ריקוד עד שמגיעים אליו ובסוף עוד אומרים עליהם שהייתה להם מסיבה קקה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 מרץ 2019, 22:55

קודם כל אני לא יודע עם נינטנדו יטרחו בכלל
לעשות דירקט גדול בצמוד לe3
כל העניין בדירקט ,שהם כבר לא צריכים במה
כמו e3, טוקיו גיים שו ,וכו,

גם ככה היעוד המקורי של e3 היה לעסקים בתחום
ולא לגימרים ,רק בשלב מאוחר יותר
התחילו ליתרכז בפרסום לגימרים

לנינטנדו אין בזה צורך היום ,מבחינת הפרסום
בגלל הדירקט ,חוץ מעסקאות בתחום
אין לה צורך בe3 היום

Ea כניראה לא מציגה הפעם ,כי חלק מהפרויקטים
רחוקים מידי
הם הוציאו בחודשים האחרונים את אנטהם
באטלפילד 5
ולגאנד

חוץ ממישחקי הספורט ,כניראה יתר הגדולים רחוקים מידי

סוני לא שם ,כניראה כי מוקדם מידי לחשוף את הps5 ,וכניראה אין להם כרגע הרבה תחמושת
הפציצו כבר הרבה בדור הזה

בקיצור כניראה e3 חלשה הפעם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מרץ 2019, 23:03

נינטנדו עושים דירקט ב-E3 כבר שנים. הם עושים כל כך הרבה דירקטים בשנה שסטטיסטית יצא להם אחד צמוד ל-E3 אם הם ירצו או לא :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 מרץ 2019, 17:58

DrKeo כתב:אני אקביל את זה למסיבה של סוני מ-2005 שהפילה אותך מהכיסא, זה פשוט מרגש אפילו אם התוצרים שמראים שם הם בסוף לא כמו התוצר הסופי. כלומר תראה היום את הדמו של מלחמת הכוכבים או WD, משחקי הדור הנוכחי נראים בערך ככה היום. אז אולי לא קבלנו את WD או מלחמת הכוכבים שחשבנו שנקבל (בכל זאת זה היה דמו שכוון לדור החדש כשלא היו להם עדין ערכות פיתוח ואף אחד לא חזה קונסולות כל כך חלשות. למשל סמריטן כיוון ל-3TFLOPS, בסוף הקונסולה החזקה הייתה 1.84TFLOPS) אבל הם היו הדגמת כוח לא רעה בכלל והם די מיצגים את איך שמשחקים נראים היום. אם נניח מחר EA הייתה מוציאה את הטריילר הזה, לא היית קונה אותו כמשחק אמיתי שרץ על הפס4 בפרוסטבייט?

אני הייתי קונה, זה לגמרי נראה ברמה של משחקי פרוסטבייט היום (אם נתעלם לרגע מהעובדה שפרוסטבייט די גרוע במשחקי גוף שלישי :)). נו, זאת התלהבות והתרגשות של דור חדש, אפילו אם מה שנראה ב-E3 ישונמך או לא יצא בכלל, זאת התרגשות מגניבה של משהו שרץ בזמן אמיתי (אפילו אם זה על PC) שמראה חזון לדור חדש שעדין לא ראינו ממנו כלום.

אני מסכים שזאת כנראה לא הולכת להיות E3 שבה יחשפו משחקים בקליבר של TLOU2, אבל היא כן הולכת להיות מלאה בהתרגשות והבטחה לדור הבא וזה סוג ה-E3 האהוב עלי :)

בזמן המסיבה של סוני הייתי עולל צעיר ותמים בכל הנוגע לענייני ה downgrades ב E3, לא חשדתי בכלל שזה תסריט שקיים כי אז התופעה בקושי היתה מוכרת, עכשיו אני קצת יותר ציני ולוקח כל דבר עם יותר מקמצוץ של מלח.

בקשר לסטאר וורס אני נוטה להסכים איתך, אולי יש שם אפקט שניים ברמה מעל אבל בגדול הפידלטי נראית ברת ביצוע בדור הזה. הקטע זה שאין משחקים בסגנון הזה כלל עוד, בטח מצד מפיצות גדולות, אני יכול לספור בדיוק שתיים - רייז מההשקה והאורדר מ 2015, חוץ משני אלו אין עוד משחקים סינמטיים מאוד לניאריים סטייל הדור הקודם כמו שסטאר וורס הציג. אולי בעצם קונטרול של רמדי? אם אפשר לקרוא לזה מפתחת גדולה (מבחינה כלכלית לפחות)

מתאר לעצמי שאם נוטי דוג היתה עושה משהו בסגנון הזה היא היתה מגיעה לרמה זו ואף עוקפת אותם בחלק מהאספקטים אבל כנראה שלא נדע לגמרי.

אפילו כלפי הדמו הטכני של ווטץ׳ דוגס קשה לי להיות ממורמר אחרי שקיבלנו משחק שנראה כמו RDR2, מי שחושב שדבר כזה הוא לא מספיק טוב בשביל גראפיקת עולם פתוח של הדור הבא הוא כנראה שיכור.

אז כן הדור הזה עמד בציפיות הגראפיות שהדמואים האלו הציגו אבל זה לקח כמה שנים וכל קשר בין המשחקים האלו לבין התוצר הסופי הוא מקרי בהחלט וקשה לאמר בוודאות שדמואים מפוברקים שנראה ב E3 הקרובה הם אינדיקציה לגראפיקת דור הבא מתקדמת אבל וואלה נזרום איתך ונאמר שאם יציגו כמה משחקים כאלו אז יש למה לצפות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2019, 18:17

אז מה רע? עושים לך טיזר לגרפיקה של gta6 ב2024 :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 מרץ 2019, 19:04

בתקווה שנראה כמה כאלו השנה. לא יודע אולי ההעדרות של סוני השנה הוציאה לי את הרוח מהמפרשים כאילו זו E3 להעביר את הזמן עד לדבר האמיתי ב 2020.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2019, 20:50

ומה סוני חשפו שנה שעברה? שלושה סרטוני גיימפליי של משחקים שאנחנו יודעים עליהם שנים? כלומר סוני יכלה להיות השנה אבל ממילא זאת הייתה מסיבה די קקה וגם שנה שעברה הייתה אחת החלשות.

בכל מקרה אם אתה מחכה רק להכרזות של סוני אז כנראה שהתערוכה השנה תאכזב אותך :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 מרץ 2019, 21:08

לא אני לא מחכה רק לזה וגם שנה שעברה ראיתי את כל המסיבות, חלקן גם בלייב בשעות לא שגרתיות אבל משום מה זה מרגיש לי שסוני עדיין קובעת הרבה מהטון בתעשייה ואם היא מדלגת אז זה סוג של מסר כללי שאין מה לראות פה השנה אז אל תטרחו.

שנה שעברה המסיבה שלהם היתה מאוד חלשה אבל מבחינת התוכן עצמו (מבלי להכנס לפרזנטציה המזעזעת עצמה וכל המסביב שהפך אותה לרעה כמו מחסור בהכרזות וכו׳) היא עדיין היתה הכי מעניינת ומסקרנת מבחינתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2019, 00:45

bling כתב:לא אני לא מחכה רק לזה וגם שנה שעברה ראיתי את כל המסיבות, חלקן גם בלייב בשעות לא שגרתיות אבל משום מה זה מרגיש לי שסוני עדיין קובעת הרבה מהטון בתעשייה ואם היא מדלגת אז זה סוג של מסר כללי שאין מה לראות פה השנה אז אל תטרחו.

שנה שעברה המסיבה שלהם היתה מאוד חלשה אבל מבחינת התוכן עצמו (מבלי להכנס לפרזנטציה המזעזעת עצמה וכל המסביב שהפך אותה לרעה כמו מחסור בהכרזות וכו׳) היא עדיין היתה הכי מעניינת ומסקרנת מבחינתי.

אני לא מכחיש שהמשחקים של סוני הכי מעניינים, לפחות TLOU2 ו-DS, אבל E3 הקרובה הולכת לקבוע לא מעט טרנדים לדור הבא וזה הופך אותה למרגשת אצלי בספר. כלומר תזכור שסוני זאת סוני, הם מסורתית מציגים קקה מהשנה האחרונה של הקונסולה הקודמת ועד שנתיים לתוך הקונסולה הבאה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מרץ 2019, 11:39

אתה לדעתי קצת מגזים עם החשיבות שאתה בונה לתערוכה הזו כקובעת טרנדים לדור הבא, במקרה הטוב ישתחל איזה משחק ״בגרסת PC״ מפוברקת שיהיה לכולם ברור שהוא מעל הרמה של הדור הנוכחי ושהוא יותר משחק שבנוי לדור הבא גם אם רשום שהוא יוצא גם לפס4 ולוואן (גם ווטץ׳ דוגס בזמנו הוכרז לפס3, 360 ול PC אבל כולנו ראינו איך גרסאות הדור הקודם נראו, זה ברור שנבנה לדור הבא ושונמך בצורה מאסיבית כדי שירוץ על הדור הקודם) אבל בפועל הוא גם לא יראה ככה באמת גם על הפס5 והסקארלט וה PC כשיגיע.

בקיצור, חוץ מאותו משחק שניים מפוברקים לא נקבל עוד הרבה מידע על הדור הבא לדעתי, מייקרוסופט תזרוק בסוף המסיבה שלה טיזר שיורכב ממשפט וחצי על הסקארלט בצירוף איזה וידאו לוגו אבל מידע ממשי על הטכנולוגיה שצפויה לנו בדור הבא ומשחקים אמיתיים לא נקבל אז אני לא רואה פה קביעת טרנדים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מרץ 2019, 11:48

המקסימום שאני רואה לגבי הדור הבא בקונסולות זה טיזר עם 2 שניות של IN-GAME... אני לא חושב שנראה פה חשיפה רצינית של משהו כזה.
אגב, אני עדיין לא רואה את BG&E יוצא עבור הקונסולות בדור הזה, כנ"ל STAR CITIZEN שבטח יגיע לדור הבא, כך שיש כבר "הצצות" למה שנראה על הקונסולות האלה.
גם אנחנו לא יודעים איך סייברפאנק ייראה וירוץ על הקונסולות, מאוד הגיוני שגם שם נראה דאונגרייד ממש רציני והוא ייראה כמו שאנחנו רואים כרגע רק בדור הבא.

עם כל הכבוד, יש עוד שנה וחצי בערך עד הדור הבא, אולי שנה ורבע... זה לא יהיה הזמן לחשוף דברים מעבר לטיזר קטן כדי למשוך אנשים עד להכרזה האמיתית שתגיע באירוע נפרד של מיקרוסופט/סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2019, 12:03

אני לא חושב שהיא תהיה התערוכה הכי מדהימה בהסטוריה של E3, אבל אני כן חושב שהיא הולכת להיות מעניינת מאוד ולא מבאסת כמו שאתה חושב שהיא תהיה :)

לאסקין, אני לא בטוח מה star citizen קשור, זה משחק PC בלבד וסוג של MMO שלא ממש מחפש להיות על הקונסולות כרגע. הם בקושי מסתדרים עם גרסת ה-PC ואני יכול להעיד שהתמיכה בשלטים היא פשוט קטסטרופה. יש בו כל כך הרבה כפתורים שכל הזמן צריך לקפוץ למקלדת אפילו אם אתה עם שלט. גם BG&E2 הוא לא בדיוק דוגמה לדור הבא כי למרות שהוא מציג קונספט גיימפליי מגניב של מערכת שמש פתוחה, דבר שאני חושב שנראה לא מעט ממנו בדור הבא, הוא מכוער גם בשביל משחק פס4.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מרץ 2019, 12:15

ואגב בקשר למה שאמרת על סוני שזה לא נורא שנעדרת בהקשר לדיבורי הדור הבא כי הם בכל מקרה פותחים קקה כל דור, זה אולי נכון ברמה המעשית אבל ברמה הטיזרית של דיבורים והייפ לקראת הדור הבא הם האלופים הבלתי מעורערים של התעשייה, הם עשו את זה עם דיבורי הפס2 שהחדירו הייפ עצום לתעשייה וחיסלו את הדרימקאסט המדהימה עוד לפני שהקונסולה שלהם יצאה והם עשו את זה עם הפס3 בתצוגה המפוברקת והם עשו את זה שוב עם הפס4 (למרות שגם שם עזר איזה פיברוק נחמד עם דיפ דאון אבל זה עוד בקטנה) ככה שלפי הרקורד שלהם דווקא ההיעדרות של סוני היא הכי כואבת מבחינת דיבורי דור הבא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2019, 12:42

זה נכון אבל סוני לא תפברק עד 2020 כך שהם לא חסרים לי בתחום הזה ב2019. מיקרוסופט כבר ציינה את הסקארלט שנה שעברה והיילו אינפנט כבר הוצג והוכרז, כלומר שבצד שלהם יש סיכוי גדול גם לראות כותר דור הבא וגם לקבל טיפה מידע על הקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מרץ 2019, 12:44

נדב, יש לך ספק כלשהו שגירסה כלשהי של SC תגיע לקונסולות הדור הבא?
הכוונה היא שהוא (וגם BG&E) דוגמא למשהו שלא יגיע לדור הזה בשום אופן, בגלל מגבלות טכניות ובגלל שהוא לא יהיה מוכן לפני שהדור הבא יגיע, כך שיש לנו מושג וכבר קיבלנו "הצצה" לאיך משחקים מתקדמים יותר ממה שהדור הזה מסוגל לספק ייראו :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 57 אורחים