נושא החנויות הדיגיטליות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא החנויות הדיגיטליות הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 28 יולי 2023, 14:21

Klayman כתב:לא הבאתם את הפולו-אפ לנושא Ubisoft משום מה. הם טוענים שהם לא מוחקים שום חשבון שרכש משחקים.

https://www.theverge.com/2023/7/24/2380 ... e-accounts

ובכל מקרה, יש גם טענות לנושא עמידה בחוקי GDPR וכו'..

אה כן, ואני לא יודע מה כ''כ נורא בלאנצ'ר שלהם (או כל לאנצ'ר אחר, בתכלס, כל עוד המשחק רץ). היחידי של אהבתי כי הוא היה פשוט כבד הוא ה Social Club של רוקסטאר כשGTA V רק יצא למחשב במקור.

יכול להיות שהם העלו את הטענה בעקבות הבקלאש שהם קיבלו, כי בציוץ המקורי הם כתבו:
We certainly do not want you to lose access to your games or account so if you have any difficulties logging in then please create a support case with us.

ויכול להיות שהציוץ הזה היה מטעה וסתם גרם למהומה. בכל מקרה, תקלה שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יולי 2023, 14:37

לא היה צורך להביא את הציוץ המקורי, כי לאסקין כבר הביא אותו, והוא גם מופיע בכתבה שקישרתי אליה. קראתי אותו וכבר דנו בו ממש כאן, ואפילו הגבתי באותו הקשר.

פעם ראשונה שנציג בטוויטר לא עונה לעניין?

בהחלט תקלה שלהם. לא זוכר שהאשמתי אותך בציוץ או משהו בסגנון..
בכל מקרה, סתם הבאתי את הכתבה כדי להראות שאין להם כוונה למחוק חשבונות עם משחקים בהם - אחרי שהיו הודעות שדיברו על המידע הקודם והלא מעודכן.
אתה מבין אינטר? סה"כ רציתי להביא עדכון.
מקווה שזה היה מובן.
תודה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 יולי 2023, 16:04

בסקרינשוט שלאסקין הביא החלק שציטטתי היה חתוך, לא הזכרתם אותו. אבל לא ברור לי למה זה מטריג אותך ככה. רק הגבתי לגופו של עניין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יולי 2023, 17:57

כאשר מגיבים לגופו של עניין, ולא מתוך נסיון להוכיח, נהוג להתייחס גם למידע העדכני ביותר. במקרה שלנו, המידע העדכני ביותר הפך את כל מה שקרה קודם ובתוך כך את חלקיק הציוץ הנוסף שהבאת, ללא רלוונטיים. מכאן שתגובתך, למעשה, הייתה לא רלוונטית במיוחד. לא נורא. בהצלחה בפעם הבאה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 יולי 2023, 20:01

חחח אינטר הוא טרול עלוב בשקל תשעים לרוב אין לו מה לתרום לדיונים שהוא משתתף בהם אז המקסימום שהוא יכול לעשות זה לנסות לחרפן.אפילו קאז תרם יותר ממך, חבל שהוא נחסם ואתה נשארת.
אני שמח לראות שאני לא היחיד שקלט אותך אינטר, לך תעשה על האש עם הסכיזופרן הזה שמסתובב פה ההוא שצריך לקחת כדורים, שמשום מה נעלם כבר, אפילו הוא כבר מיצה את זה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 יולי 2023, 21:58

Klayman כתב:כאשר מגיבים לגופו של עניין, ולא מתוך נסיון להוכיח, נהוג להתייחס גם למידע העדכני ביותר. במקרה שלנו, המידע העדכני ביותר הפך את כל מה שקרה קודם ובתוך כך את חלקיק הציוץ הנוסף שהבאת, ללא רלוונטיים. מכאן שתגובתך, למעשה, הייתה לא רלוונטית במיוחד. לא נורא. בהצלחה בפעם הבאה.

נהוג? אתה התייחסת למידע העדכני, אני מצאתי לנכון להתייחס לנקודה שלא הועלתה פה. אני מבין שהתגובה שלי פגעה בך משום מה, אם כי לא ברור לי למה, אז אני מתנצל.

גלאס, אם היית מדבר אל keo כמו שאתה מדבר לאחרים פה, אני משער שמזמן היית עף על טיל. זה בעצם מה שקאז עשה ולכן הוא הורחק (למעשה הוא עשה הרבה פחות). אתה פשוט פחדן וחנפן מדי לעשות כמוהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 יולי 2023, 23:52

פחדן וחנפן? לך תשן על האף. אני אוהב את נדב פשוט, גם בוויגמס הייתי מדבר איתו מלא, ונראה לך שעניין לי את התחת שהוא היה איזה "מנהל קהילת אקסבוקס" או משהו? (זוכר משהו כזה?) זה לא עניין הוא פשוט היה בן אדם שהשתתף בהרבה דיונים בכל תחום בגיימינג גם על נינטנדו גם על סוני והיה מביא עניין ופעילות אז אתה יודע היה כייף לדבר איתו.

גם עכשיו לא מעניין לי את התחת שהוא המנהל ואני לא מתחנף אליו הוא פשוט נשאר מי שהוא תמיד היה בן אדם שמדבר על גיימינג ומכניס עניין ומביא פעילות, מצידי אפשר לשים אותך או כל אחד אחר בתור המנהל והיית רואה שהדינמיקה שלי לא משתנה בשיט, חוץ מזה היו לי ויכוחים עם נדב, כמו כל אחד אחר פה, אבל זה לא הגיע לחסימות כי אני לא "מתלבש עליו" כמו קאז או רונן אין לי למה.

ואני מדבר לכולם בכבוד גם אליך דיברתי בכבוד עד שהחלטת שאני קאזואל וזה הצחיק אותי כי שקאזואקל כמוך אומר להארדקור כמוני קאזואל אי אפשר לדעת אם לבכות או לצחוק.

אתה מוזמן להביא ציטוטים מתי דיברתי אליך לא יפה או לא לעניין או שאתה מרגיש שנעשה לך איזושהי הלבנת פנים מהצד שלי, אתה לא תמצא שום דבר לצטט אינטר למרות יכולות החיפוש המופלאות שלך.

לאסקין זה על אותו משקל גם לאסקין מאוד פעיל וכל הזמן מביא דברים לדבר עליהם אז כייף לדבר איתו. אני יודע שאתה לא מבין את הקונספט של "להיות פעיל" במקום להטריל אבל אם היית פעיל במקום להטריל אז מן הסתם שגם איתך היו מלא דיונים אז מה אז זה אומר שמישהו היה מתחנף אליך? אבל זה ברור שאתה מעדיף להטריל ולנסות לשגע בן אדם כמו שראינו למעלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2023, 00:53

InterAl כתב:גלאס, אם היית מדבר אל keo כמו שאתה מדבר לאחרים פה, אני משער שמזמן היית עף על טיל. זה בעצם מה שקאז עשה ולכן הוא הורחק (למעשה הוא עשה הרבה פחות). אתה פשוט פחדן וחנפן מדי לעשות כמוהו.

לרקורד, אם היית פונה אלי או למנהל אחר בפרטי גלאס בהחלט היה מקבל באן. כבר קרה בעבר עם משתמש אחר שהוא לא קאז או רונן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 29 יולי 2023, 01:16

אין לי עניין שאנשים יורחקו, בטח לא תמידית כמו רונן וקאז. אפשר לתת לאנשים עוד צ׳אנס, מקסימום מרחיקים שוב אם הם חוזרים לסורם. בכל מקרה, הזכרתי את העניין רק כי גלאס העלה אותו. אישית, אני חושב שהכלל אמור להיות אחיד, בלי קשר אם הוגשה תלונה בפרטי או לא. אגב, נראה שגם יוזרים חדשים לא יכולים להירשם כרגע כי ה-user count נעול על 200 מאז מרץ. לא יודע אם זה מכוון או לא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יולי 2023, 01:32

אתה לא כתבת לנדב כי אין לך סיבה אינטר. אני לא נתתי לאף אחד פה סיבה לצאת עלי בצורה כזו.אמרתי לך דברים מעליבים? אני לא נעלבתי מההערות שלך ולקחתי אותם תמיד בצחוק וברוח טובה אז אין לי סיבה לחשוב
שאתה תעלב מההערות שלי, כמו שאמרתי אם אתה מרגיש שנאמרו כלפייך דברים שלא אמורים להאמר או שהרגשת לינץ לא מוצדק כלפייך מהצד שלי וואלה אני אשמח לדעת.

חבל שקאז נחסם אבל הוא יכל לקבל את זה כמו גבר שנדב לא בא לו לדבר איתו ולהמשיך לדבר עם אנשים שכן רוצים לדבר איתו, יכול להיות שנדב היה מתקרר כמו כל בן אדם שמתעצבן ונרגע והם היו מדברים כרגיל, אבל קאז בחר להתחרפן. 99% מהפורום דיבר איתו, והיו לו את כל הסיבות להמשיך לדון עם מי שכן רצה לדון איתו, אותי אישית זה מבאס שזה מה שקאז בחר לעשות אבל היי, הוא לא התייעץ עם אף אחד לפני שהוא כתב את אותה מגילה אגדית עם הרבה תחת, שרק אתה ונדב ראיתם אותה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2023, 01:38

InterAl כתב:אין לי עניין שאנשים יורחקו, בטח לא תמידית כמו רונן וקאז. אפשר לתת לאנשים עוד צ׳אנס, מקסימום מרחיקים שוב אם הם חוזרים לסורם. בכל מקרה, הזכרתי את העניין רק כי גלאס העלה אותו. אישית, אני חושב שהכלל אמור להיות אחיד, בלי קשר אם הוגשה תלונה בפרטי או לא. אגב, נראה שגם יוזרים חדשים לא יכולים להירשם כרגע כי ה-user count נעול על 200 מאז מרץ. לא יודע אם זה מכוון או לא.

יוזרים יכולים להרשם, פשוט הליך האישור ידני מסיבות ידועות. אנחנו קטנטנים, נרשם משתמש חדש אמיתי בערך פעם ב-3 חודשים בממוצע.

ובשביל הרקורד, רונן הורחק זמנית פעמיים לפני הגלידה בפעם השלישית. ואחרי זה הוא עשה קאמבקים דרך יוזרים פיקטיבים ששרדו שבועות ועדין, בכל האינסטנסים של ההזמנויות השניות (והשלישיות והשישיות) הוא חזר לסורו.

ועדין, אני די בטוח שאנחנו הפורום הכי מתירני באינטרנט. אני בספק אם מישהו היה שורד 11 שניות בכל פורום אחר אחרי פוסט בודד על אדמין סטייל קאז או רונן שהמשיכו להיות פה לאורך שנים. קאז ורונן היו באובססיה קשה שנים לפני שהם קבלו באן. ליטרלי שנים, תזכור שלמשל כל נושא החנות של אפיק שהיה הסיפור מקור של השנאה היוקדת של קאז התחיל ב-2019, לפני 3.5 שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יולי 2023, 02:53

רונן גם לקח מאוד קשה את זה, שהפורום שהוא פתח בניהולו לא זכה ל"הצלחה" כמו וקסלים, זה בטוח הטעין אותו.אני זוכר שהפורום שלו נפתח בזמן אמת וואלה אני הצטרפתי לשם כי אמרתי וואלה העיקר שיהיה איפה לדבר אבל מיד אחרי כמה שבועות איבדתי עניין שם.

רואים כמובן שהוא נטר על זה, אני זוכר שכשמצאתי את הפורום בגוגל שנים לפני שהצטרפתי הפוסט שמצאתי היה בעצם את רונן מאשים פה את ההנהלה שהם לא עושים מספיק לפרסם את הפורום חחח אפשר היה להרגיש שהוא פשוט חושב לעצמו שהוא צריך לנהל.

לא ידעתי אבל על הניקים הפייקטיבים של רונן, זה חדש לי לגמרי, ועכשיו אפשר להבין למה חלק פה חשבו שאני עוד יוזר שלו :lol: :lol: :lol:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 יולי 2023, 04:27

לא רואה איך רונן וקאז באותה סירה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יולי 2023, 13:09

קאז הוא כמה ליגות מעל רונן זה ברור, אבל באמא שלי שבהודעות האחרונות של קאז, אי אפשר היה כבר להבדיל בינו לבין רונן.

הרי מה הכי עיצבן ברונן תמיד? כל הדיבורים האלה בסגנון "אתם ילדים קטנים" ושהוא חש את עצמו מורה ומעל כולם, וקאז בתקופה האחרונה שלו הלך פול גז על הרוננזציה ודיבר באותו הסגנון.

אנשים כבר שכחו שיש בו איכות כי הוא לא הפסיק לתקוף.

גם בלינג ממה שאני יודע החזיק מקאז משתמש איכותי, אבל כנראה שאנשים לא קראו את ההודעות שלו בתקופה האחרונה.

באסה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2023, 15:20

swiss-the-engine כתב:לא רואה איך רונן וקאז באותה סירה.

They swam in different oceans, but landed on the same shore.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 יולי 2023, 16:23

לא יודע, בכלל הקטע של להעיף מישהו זה מאוד קיצוני בעיניי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2023, 19:28

swiss-the-engine כתב:לא יודע, בכלל הקטע של להעיף מישהו זה מאוד קיצוני בעיניי.

זה היה או זה או שהייתי מוותר על ווקסלים כי הוא באמת הוציא לי כל חשק להכנס לפה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יולי 2023, 19:59

קרה לי פעם באיזה פורום שחסמו אותי לחודש בגלל שהבחור שיצאתי נגדו היה חבר קרוב של האדמין הבאן כמובן לא החזיק אנשים ביקשו מאותו מנהל להוריד לי את הבאן לפני הזמן והוא הסכים.

מנסה לומר, אולי, אפשר לתת באן זמני לראות אם הבן אדם מפנים מה שמפריע, ואם לא, אז באן תמידי.

במקרה של רונן וקאז הדמיון היחיד בינהם זה שאני די בטוח ששניהם לא היו משחררים מהאובססיה, שניהם די הפסיקו לבוא לדבר על משחקים ובאו רק להתנגח בנדב, זה כבר היה נראה כאילו נדב מייצג בשבילם איזה נמסיס שמייצג בשבילם כל מה שהם לא אוהבים מרוב שזה היה נראה פרסונלי זה כבר לא היה נעים לקריאה. ואני אומר את זה בתור מישהו שמעולם לא הגיע לעימותים חזקים עם אף אחד מהם.

אני עשיתי קצת עבודת שטח לפני שהצטרפתי ורואים ממש שכולם פה הגיבו לרונן בשיא הסבבה ואפילו זרמו איתו על בישולים וצילומים שהוא העלה ואתה רואה אותו מגיב לאנשים "אתם מעייפים אותי" ודברים כאלה, אז פלא שנחסם? אני לא מצליח למצוא מה הביא לחסימה שלו אבל זכור לי שקראתי הודעה של חנן אומר שרונן מתח את החבל יותר מדי ומההיכרות עם רונן הוא כנראה בהחלט מתח :lol:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 יולי 2023, 20:28

רונן (כנראה) נהנה להיות טרול. עדיין לא רואה למה שזה יפריע למישהו. קאז הוא משתמש לעניין שבא לדבר על משחקים ומה שמסביב.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יולי 2023, 21:26

רונן נראה לי היה תמיד שהוא מעוניין להיות בפורום דווקא כמשתמש לגיטימי, אבל תמיד היתה הרגשה שהוא מצפה שכל הפורום יבקש ממנו סליחה על איזה חטא קדמון או עוול שנעשה כלפיו תמיד היה וויב של "תזכרו איזה חרא התנהגתם אלי" כאילו תחליט בן אדם, אתה בבירור רוצה להיות חלק מהפורום הזה אז למה אתה עושה הכל כדי להשניא את עצמך?
הכי פתאט היה לראות איך הוא מראה לעומר כמה מעריכים אותו, אני זוכר שהוא ציטט איזו הודעה של בחורה שמתחילה איתו או משהו כזה חחחח. כאילו WTF אחי WTF.ב

הקטע עם קאז שגם הוא התחיל לדבר באותו סגנון של "ילדים קטנים, זוכרים שאמרתם לי ככה וככה וככה אז טעיתם" ו"גלאס תזכור איך ביטלת את הדעות שלי" הוא המשיך כמובן לכתוב המון תוכן איכותי בתוך כל ההתנשאות הזו שלו זה באמת מה שהיה מבאס שידעת שבניגוד לרונן גם מפסידים פה בן אדם שתורם תוכן מעניין"

אבל זה היה 2 אופציות.
1 קאז רצה להמשיך לכתוב בפורום אבל מבחינתו אם נדב לא מדבר איתו זה יותר גרוע מבאן- ושוב אם זה כל כך חשוב לך... פנה לבן אדם בפרטי, (ואני מדבר כמישהו שאשכרה עשה את זה פה שרציתי להתנצל ) הוא לא מעוניין? שחרר. לא חתונה קתולית.

2. (אפשרות יותר סבירה לדעתי) קאז פשוט חיכה ל"נקמה" התוכנית שלו כנראה היתה שנדב ימשיך להגיב לו והוא ינקום לאט לאט בעקיצות בתגובות שלו, אבל שהוא ראה שנדב מתעלם ממנו הוא בטח אמר לעצמו "יאללה אם ככה אני פשוט נכנס בכולם ומה שיהיה יהיה" והוא כנראה ידע שיחסם וזה לא עניין אותו אלא רק רצה להרגיש שהוא פורק את כל מה שיש לו על הלב.

חבל ובאסה כאילו אנחנו לא הרבה אנשים ואין עוד מקום לדבר בעברית על משחקים זה אשכרה מקום ייחודי בנוף.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 יולי 2023, 22:58

בלי קשר לקצת אנשים (למרות שזאת גם נקודה), זה כולה מילים. וגם לא מילים פוגעניות (בסדר יש אנשים שנעלבים מכל מיני דברים. מדבר על מה שלכולנו ברור מה זה ״פוגעני״)אז מה יש לאכול סרט.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2023, 16:35

FYI דודי - כחלק ממכירת החיסול של מיקרוסופט בשביל לקנות את אקטיוויז׳ן gamepass מגיע ל-geforce now היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2023, 19:04

אפיק מתחילה מסלול חדש למפיצות ומפתחות בחנות שלהם -בלעדיות לחנות לחצי שנה ובתמורה 100% מההכנסות של המשחק ילכו למפתחות/מפיצה לאותה תקופה של חצי שנה. לאחר מכן המשחק יכול לצאת לסטים ושאר הפלטפורמות והוא חוזר לפיצול 12%/88% הרגיל של אפיק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2023, 19:25

רק שיוציאו כבר משהו שמקביל למערכת מודים של סטים - ולא אשקול אפילו לקנות משחק במקום אחר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 22:39

שער הדולר כל כך גבוה, שהמחיר בשקלים בסטים מתחיל להיות הגיוני. אשכרה ראיתי עכשיו משחק שיותר זול בשקלים בסטים מאשר במבצע המקביל ב-humble bundle.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים