נושא החנויות הדיגיטליות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא החנויות הדיגיטליות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2019, 13:12

כן, זה לגמרי נראה ככה... אם כי תכל'ס כל החגיגה סביב באטמן הייתה לרגל חגיגות ה-80 שלו, אז כן יש מצב שעדיין יימכר בסטים.
אני בהלם שלא הוכרז אתמול כלום לגביו למרות כל החשיפות והרמזים. מקווה שיוכרז בVGA כי לא נראה לי שיש עוד משהו עד שנה הבאה, ובמקרה וזה מה שיהיה - אני מהמר מעכשיו על יוני 2020.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2019, 13:21

היו חגיגות 80 לבטמן, בכל מקום היה בטמן השבוע ולכן מאוד הגיוני האירוע בטמן בפורטנייט, החלוקה של בטמן בחינם וגם החצי הכרזה על המשחק החדש. אבל כן, בהחלט נראה שהרוב נעשה בשיתוף עם אפיק אז יש מצב טוב שבטמן הבא בלעדי לחנות שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 אוקטובר 2019, 15:36

כבר איזה שבועיים EA מתעסקת בשינויים ועדכונים במשחקים הישנים שלהם בסטים. ואתמול הם צייצו:

אז כנראה שמשחקי EA חוזרים לסטים. מעניין אם זה יהיה גם המשחקים החדשים שלהם. עכשיו שגם EA רוצים לדחוף את המנוי שלהם, אין להם בעיה לקחת 60 דולר ממי שבכל זאת רוצה לקנות במחיר מלא, לא משנה היכן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2019, 16:03

אולי גם נראה את משחקי ואלב באוריג'ן! אה רגע...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 אוקטובר 2019, 16:50

Klayman כתב:אולי גם נראה את משחקי ואלב באוריג'ן! אה רגע...

רק את כל החדשים

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 אוקטובר 2019, 16:58

מישהו פה לא יודע שאנדרלורדס זמין במובייל. ושבעבר ואלב מכרו את המשחקים באוריג'ין ויופליי. ואני לא יודע אם EA יסכימו עכשיו שמשחק שנמכר בחנות שלהם יפעיל לאנצ'ר אחר כי המשחקים של ואלב משמתשים בפונקציונליות של steamworks באופן הדוק. 'למזלנו' אין סיבה אובייקטיבית לקנות משחק באוריג'ין אם הוא זמין בחנות אחרת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2019, 18:22

משחק f2p זמין במובייל?! איזו הפתעה!

עומר הבין את המשמעות האמיתית של ההודעה.. אתה, כמובן קפצת ישר להגן על ואלב ...
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 אוקטובר 2019, 22:16

אז זה נכון: EA חוזרת לסטים החל מהיום עם היכולת לקנות את סטאר וורס החדש. בנוסף בהמשך יהיה אפשר גם לקנות את המנוי של EA Access דרך סטים ולהנות ממנו שם. עכשיו אני ממתין לנדב שיגער במנכ"ל של EA איך הוא זורק כסף לפח כשהוא יכול לבטיח 100% קאט.

גם האירוניות לא פסחה מעל ראשי שלפני שמלאה שנה לחנות של אפיק חלה התפתחות ששמה סימן שאלה גדול על האסטרטגיה שאפיק נוקטת בה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוקטובר 2019, 22:35

מי אמר לך מה הקאט החדש שea מקבלים מואלב?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 22:55

Kazz כתב:אז זה נכון: EA חוזרת לסטים החל מהיום עם היכולת לקנות את סטאר וורס החדש. בנוסף בהמשך יהיה אפשר גם לקנות את המנוי של EA Access דרך סטים ולהנות ממנו שם. עכשיו אני ממתין לנדב שיגער במנכ"ל של EA איך הוא זורק כסף לפח כשהוא יכול לבטיח 100% קאט.

גם האירוניות לא פסחה מעל ראשי שלפני שמלאה שנה לחנות של אפיק חלה התפתחות ששמה סימן שאלה גדול על האסטרטגיה שאפיק נוקטת בה.

למה שאני אגער במנכ"ל של EA? יש לו את המספרים שלו, אם הוא חושב שזה יהיה להם שווה, הוא כנראה יודע מה הוא עושה. רוב הסיכויים שנרקמה כאן עסקה גדולה מאחורי הקלעים, אני צנצנת אם EA מפרישה 30% ל-VALVE כמו כולם. אני משער ש-VALVE הסכימו לאחוז ההפרשה שהתאים ל-EA באופן יחסי לגידול במספר המכירות שהם מצפים לה מה שהפך את העסקה למשתלמת לשני הצדדים, אחרת היא לא הייתה מתרחשת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 10:50

כן, EA כנראה הבינה שאנשים לא מתים על החנות שלהם ויהיה שווה להם להפסיד את הקאט הזה שהם לוקחים, ואני מצטרך לנדב ומוכן להתערב שהקאט של סטים עכשיו נמוך יותר, במשחקים של EA. בנוסף, הבנתי שגם רשימת החברים תהיה משותפת... קיצר יש פה עסקה שנועדה לעזור לשני הצדדים, והיא כנראה מגיעה בגלל שEA לא מכרו כמו שצריך הרבה מאוד מהכותרים הגדולים שלה, הם רוצים להרחיב את APEX, והם די בוודאות מקבלים תנאים טובים יותר מסטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 12:56

מעבר לזה, EA היא חברה שמוציאה בלולאה את אותם משחקים שוב ושוב. עוד פיפ"א, עוד BF, עוד סימס וכדומה. זה אומר שאותה קבוצה של אנשים מסתובבת בקליינט שלהם וכנראה קשה להם להביא אנשים חדשים כך שלהיות גם בסטים אולי יזרים להם דם חדש. אבל כן, אין ספק בכלל ש-30% EA לא משלמת. האמת שאני ממש מקווה שVALVE שלמו ל-EA סכום מסויים לבלעדיות, כי רמות האירוניות יהיו אדירות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 אוקטובר 2019, 22:10

lol

העיקר שערפת לי את הראש כשאני מדבר על הפסד מכירות כשלא מוציאים את המשחק גם בסטים וטיעוני 'זה רק לאנצ'ר'. אז אפשר להודות שהתיאוריה שלך התמוטטה? אז זה לא 'רק לאנצ'ר'. אם EA חושבת שיש להם רק מה להרוויח בלהציע את המשחקים שלהם שם, אז זה תקף גם ליוביסופט ואחרים. וזה ש RDR2 הוא בלעדי רק לחודש וזמין במגוון חנויות למרות שאמרת שזה משחק שהם יכולים למכור בקלות רק דרך הקליינט של רוקסטאר ולעשות קופה. אבל הם לא. אז מה זה אומר?

אז כל הטיעון שלך עלה בתוהו ומשעשע לראות אותך פתאום כה נון-שלנטי לגבי זה. עכשיו אתה צריך להעלות השערות שהם מקבלים קאט מיוחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 22:53

....זה די פשוט, אנשים לא אוהבים את EA, ומה שנכון לחברה אחת לא נכון לאחרת, אבל בעיקר - הם אכלו הרבה אכזבות לאחרונה והם רוצים לשפר קצת את המעמד שלהם, וגם סטים.
אבל עזוב שנייה, אתה לא חושב שיש פה עסקה עם תנאים ייחודיים? אני משוכנע שזה המצב, ואני לא קונספירטור גדול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 23:36

Kazz כתב:lol

העיקר שערפת לי את הראש כשאני מדבר על הפסד מכירות כשלא מוציאים את המשחק גם בסטים וטיעוני 'זה רק לאנצ'ר'. אז אפשר להודות שהתיאוריה שלך התמוטטה? אז זה לא 'רק לאנצ'ר'. אם EA חושבת שיש להם רק מה להרוויח בלהציע את המשחקים שלהם שם, אז זה תקף גם ליוביסופט ואחרים. וזה ש RDR2 הוא בלעדי רק לחודש וזמין במגוון חנויות למרות שאמרת שזה משחק שהם יכולים למכור בקלות רק דרך הקליינט של רוקסטאר ולעשות קופה. אבל הם לא. אז מה זה אומר?

אז כל הטיעון שלך עלה בתוהו ומשעשע לראות אותך פתאום כה נון-שלנטי לגבי זה. עכשיו אתה צריך להעלות השערות שהם מקבלים קאט מיוחד.

אה... לא. אמרתי מה שאמרתי כי לשלם 30% זה המון ובמקום לזרוק לפח מאות מליונים, עדיף כבר למכור את המשחק בלנצ׳ר משלך אם יש לך מספיק כוח על הצרכנים. אבל ברור שסטים לא לוקחים לEA עכשיו 30%, אני בטוח שגם לא 20%.

אגב, למה המשחקים של EA לא מגיעים לאפיק? למה הם לא מגיעים לGalaxy? למה הם לא מגיעים לUplay? איך valve שחדו אותם? איזה מהלך אנטי צרכני Valve עשו? למה אני לא יכול לקנות את המשחקים שלהם בחנות של אפיק?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 אוקטובר 2019, 22:00

אז אם למשחקים של EA 'אין מספיק כוח על הצרכנים' ולרוקסטאר אין מספיק כוח..לאיזה יש? האם אתה מסכים לזנוח את פילוסופית 'זה רק לאנצ'ר'?

ו EA לא משלמים 30% כי המשחקים שלהם בקלות יגיעו לרף שואלב קבעו לקאט המשתנה.

למה לא גלקסי? כי EA לא מתכוונת לשחרר משחקים חדשים בלי DRM.
למה לא יופליי? כי יופליי הפסיקה לפני שנים למכור צד ג'.
למה לא אפיק? כי מדובר בחנות בחיתולים שלא מסוגלת עדיין לתמוך בפיצ'רים פשוטים, קל וחומר באינטגרציה מורכבת עם אוריג'ן. ואין שום מניעה שהמשחקים יגיעו לשם כפי ש EA התבטאה בעצמה:
https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... s-to-steam

Along that line, we ask if there are plans to bring EA Access to the Epic Games Store.

"What I'll say today is we are open to new partnerships," Blank says. "While I don't have anything to announce today, we are always open to new partnerships that make sense for our players. So we'll see what the future holds."

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 22:17

Kazz כתב:אז אם למשחקים של EA 'אין מספיק כוח על הצרכנים' ולרוקסטאר אין מספיק כוח..לאיזה יש? האם אתה מסכים לזנוח את פילוסופית 'זה רק לאנצ'ר'?

ו EA לא משלמים 30% כי המשחקים שלהם בקלות יגיעו לרף שואלב קבעו לקאט המשתנה.

למה לא גלקסי? כי EA לא מתכוונת לשחרר משחקים חדשים בלי DRM.
למה לא יופליי? כי יופליי הפסיקה לפני שנים למכור צד ג'.
למה לא אפיק? כי מדובר בחנות בחיתולים שלא מסוגלת עדיין לתמוך בפיצ'רים פשוטים, קל וחומר באינטגרציה מורכבת עם אוריג'ן. ואין שום מניעה שהמשחקים יגיעו לשם כפי ש EA התבטאה בעצמה:
https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... s-to-steam

Along that line, we ask if there are plans to bring EA Access to the Epic Games Store.

"What I'll say today is we are open to new partnerships," Blank says. "While I don't have anything to announce today, we are always open to new partnerships that make sense for our players. So we'll see what the future holds."

לא באמת שאלתי למה המשחקים של EA לא מגיעים לאפיק, זה היה 20% שאלה רטורית ו-80% בדיחה. זה מעניין 3 אנשים באינטרנט שאפילו לא קונים משחקים שלהם אלה רק נהנים לבכות עליהם :)

למשחקים של EA בהחלט יש כוח, אבל הם מוציאים את אותם משחקים בלופ כבר 10 שנים, אני בספק אם הם הצליחו לעשות on boarding לשחק אחד חדש בשנים האחרונות, אז הם צריכים להרחיב את הקהל. אף אחד שלא משחק במשחקי EA לא נמצא באוריג'ן ולכן גם לא קונה אותם. אין להם אף משחק גדול חדש מושך קהל, אז הקהל שלהם הוא אותו קהל, אז הם באים לפנות לקהל חדש. וכמובן שVALVE לוקחת להם אחוז נמוך ולכן כל מה שאמרת הוא בבל"ת ולא קשור בעליל למה שאמרתי בזמנו :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 31 אוקטובר 2019, 23:08

שום בבל"ת. חזרת על אותה מנטרה והנה היא לא מחזיקה מים. אז עכשיו הטיעון שלך הוא ספקולציה גמורה שהם בטח מקבלים סופר דיל. משעשע לגבי EA ומשחקים חדשים ומושכי קהל כאשר הם סוף סוף מוציאים משחק אקשן מגוף שלישי לשחקן יחיד שאני לא יודע מתי עשו כזה פעם אחרונה, וכזה שלא דומה למשחקי EA אחרים ויותר דומה לדארק סולס ועם הזיכיון של סטאר וורס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 23:14

Kazz כתב:שום בבל"ת. חזרת על אותה מנטרה והנה היא לא מחזיקה מים. אז עכשיו הטיעון שלך הוא ספקולציה גמורה שהם בטח מקבלים סופר דיל. משעשע לגבי EA ומשחקים חדשים ומושכי קהל כאשר הם סוף סוף מוציאים משחק אקשן מגוף שלישי לשחקן יחיד שאני לא יודע מתי עשו כזה פעם אחרונה, וכזה שלא דומה למשחקי EA אחרים ויותר דומה לדארק סולס ועם הזיכיון של סטאר וורס.

בהחלט בבל"ת. הרי מה אמרתי? שלא שווה לך לשפוך 30% לסטים כשאתה יכול למכור את זה אצלך אם יש לך מספיק כוח משיכה. אבל אם אתה לא צריך לשלם 30% לסטים? סיפור אחר לגמרי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 נובמבר 2019, 10:03

אז שוב, ספקולוציה גמורה מצידך.

להזכיר לך את המצב כרגע:
With that in mind, we’ve created new revenue share tiers for games that hit certain revenue levels. Starting from October 1, 2018 (i.e. revenues prior to that date are not included), when a game makes over $10 million on Steam, the revenue share for that application will adjust to 75%/25% on earnings beyond $10M. At $50 million, the revenue share will adjust to 80%/20% on earnings beyond $50M. Revenue includes game packages, DLC, in-game sales, and Community Marketplace game fees.

זה שהמציאות טפחה על פניך ועכשיו אתה מנסה לקושש טיעונים שאין להם שום תימוכין, זה בעיה שלך. פשוט תכיר בכך שקו ההנחה שלך התברר כשגוי. אז EA מקבלים 'קאט מיוחד'. ורוקסטאר מקבלים 'קאט מיוחד'. ובת'סדה שעזבו לחודשיים וחזרו מקבלים 'קאט מיוחד'. ומיקרוסופט מקבלים 'קאט מיוחד'. או שזה פשוט עושה שכל להציע את המשחק שלך על הפלטפורמה הכי גדולה, פופולארית ומתקדמת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 10:26

קאז - אם יתברר שאכן יש ״קאט מיוחד״ - אתה תגיד שטעית ותיקח הכל בחזרה? או שזה לא ישנה שום דבר?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 11:53

Laskin כתב:קאז - אם יתברר שאכן יש ״קאט מיוחד״ - אתה תגיד שטעית ותיקח הכל בחזרה? או שזה לא ישנה שום דבר?

נראה לך באמת?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 נובמבר 2019, 13:49

אם יתברר ש EA מקבלים דיל מטיב יותר מהמדיניות שציטטתי אז אגיד שטעיתי ואביע חשש שכל מפיצה עם משחק גדול תנסה לקבל דיל מותאם אישית. אבל איך זה משנה לכם? גם אם ואלב נותנים קאט מועדף רק ל EA, הרי אתם בעד זה. ובשורה התחתונה זה לא עסקה שמונעת הגעת משחקיה לחנויות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 14:18

Kazz כתב:אם יתברר ש EA מקבלים דיל מטיב יותר מהמדיניות שציטטתי אז אגיד שטעיתי ואביע חשש שכל מפיצה עם משחק גדול תנסה לקבל דיל מותאם אישית. אבל איך זה משנה לכם? גם אם ואלב נותנים קאט מועדף רק ל EA, הרי אתם בעד זה. ובשורה התחתונה זה לא עסקה שמונעת הגעת משחקיה לחנויות אחרות.

זה בדיוק העניין, אנחנו לא פאנבואים של פלטפורמת משחקים דיגיטלית כי זה... די טפשי להיות פאנבוי של תאגיד שכל מה שהוא עושה זה להיות חנות. זה בערך כמו להיות פאנבוי של שופרסל או גיימסטופ. לנו לא אכפת אם משחק נמצא בסטים, באוריג'ן', באפיק או בכולן יחד, רק לך אכפת :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 נובמבר 2019, 15:17

לי אכפת שהחלטות על איפה לשווק משחק לא מושפעות מגורם צד ג' שמשלם כדי לבטל/לדחות הוצאת משחקים בחנויות אחרות. לי אכפת שתחרות תבסס על בניית מוצר שאנשים יירצו להשתמש בו ולא על אקטים אנטי-צרכניים שנועדו להכריח אותך להשתמש במוצר נחות.

בזכות זה שסטים היא לא רק 'לאנצ'ר' מגיעה ההעדפה שכל מה שיכול להיות שם יהיה שם כי היא מציעה את הפונקציוליות והפיצ'רים המתקדמים שיש. בניגוד לדוגמה הלא מתאימה של חנות פיזית, הקליינט הוא חלק מחוויית המשחק כל הזמן ולא רק במעמד הקנייה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים