נושא החנויות הדיגיטליות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא החנויות הדיגיטליות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2019, 18:44

swym כתב:
DrKeo כתב:GOG מכריזים על GALAXY 2.0. החנות החדשה שלהם תאחד את כל החנויות הדיגטליות יחד וכך גם רשימות החברים. כלומר בתוך GALAXY 2.0 תראו את כל המשחקים מסטים, אוריג'ן, GOG, החנות של EPIC וכו' וכך גם את כל רשימות החברים. אפילו משחקים שיש לכם ב-PSN ו-LIVE יופיעו. אדיר (ולגמרי משהו שרציתי לעשות בעצמי בערך 7 שנים כבר ולא הזזתי את התחת :)).

יותר כמו שמונה שנים. פרוייקט סטימפאנק וכל זה :)

אני רוצה לטעון שהרעיון התמסמס כי היתה איזשהי הבנה שלאנצ'ר שרק מאגד גישה ללאנ'צרים אחרים זה קצת מיותר אם הוא לא יכול להציע תוכן משלו (מה שגלקסי כן עושה), אבל בוא ונודה בזה שהרעיון התמסמס בגלל ילדים :)

אני חושב שיש ערך אפילו רק לאתר שנותן לך לראות את כל הספריה שלך במלואה. אני לא יכול לתאר כמה פעמים כמעט קניתי משחק בפעם השניה בלי לזכור שכבר קבלתי אותו באיזה חלוקה חינם בuplay :)

מה שבאמת צריך להיות זה סוג של אפליקציה פנימית של חלונות שמציגה הכל ומרכזת הכל, אפילו אם קליק על המשחק משגר את האפליקציה של החנות הרלוונטית. יש לי מספיק משחקים שאחרי שאני מפעיל אותם בסטים הם משגרים ברקע את יופליי או רוקסטאר סושיאל קלאב.

גם לראות מה כל חבר עושה בכל רגע זה ממש נחמד, במקום לראות 6 חברים בסטים משחקים במשהו ו-2 באוריג׳ן ו-1 בבאטלנט אתה רואה את כולם במקביל ברשימה אחת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2019, 08:41

DrKeo כתב:אני חושב שיש ערך אפילו רק לאתר שנותן לך לראות את כל הספריה שלך במלואה. אני לא יכול לתאר כמה פעמים כמעט קניתי משחק בפעם השניה בלי לזכור שכבר קבלתי אותו באיזה חלוקה חינם בuplay :)
[/quote]
מכיר את התופעה... זה נכתב בדם של הsteam wallet שלי.
הפיתרון שמצאתי בינתיים, זה שברגע שאני קונה/מקבל משחק על פלטפורמה מסוימת, אני מסמן אותו בתור Not interested בסטים - ואז אין סיכוי שאני אתפתה בטעות לרגישה אימפולסיבית עתידית שם.
זה מצריך טיפהלה התמדה (הייתי צריך עכשיו לעדכן הרבה משחקי גיים פאס), אבל בינתיים זה עובד לי יופי - לפחות עד שGOG ינהלו את זה במוקמי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2019, 11:18

אפיק תממן את כל הפיצויים למי שביטל בגלל הבלעדיות של שנמו 3
(ומשחקים אחרים בעתיד)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 12:33

המהלך הנכון :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יולי 2019, 12:48

המוחים צודקים מבחינה עקרונית אבל אני עם לאסקין שהם ילדים בכיינים ומגודלים, משחק שהם כל כך ציפו לו במשך שנים, וכמה שהם שמחו לתמוך בו ולהפוך את החלום למציאות וכל הדבר הזה עכשיו מבחינתם נהרס עד כדי לרמה שהם מוכנים לזרוק הכל לפח כי צריך להוריד קליינט אחר. משחקים אותה אידיאליסטים בשקל.

רואים גם שאין להם תשוקה אמיתית כלפי הפרויקט הזה, הכל הצגות כולל כנראה התגובות של העילפון מההכרזה (במידה וחלק מאותם אנשים ש״התלעפו״ הם גם אלו שמבטלים עכשיו), בנאדם שכל כך מחכה ומפנטז על משהו לא מבטל על דבר כזה בחיים גם אם יש לו קצת טעם מר בפה בגלל זה.

יאללה שיבטלו ואני מקווה שהמשחק יצא איכשהו טוב (לא נראה ככה כרגע) מבחינת המעריצים ושכל האלו שביטלו יאכלו את הלב :)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 03 יולי 2019, 12:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2019, 12:48

כן, זה בטח גם ככה כמה אלפי דולרים בודדים, גג גג גג עשרות אלפים, והם מרוויחים את כל הPR של "המהלך הנכון"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 14:01

אני מסכים שהם בכיינים אבל גם נחתם מולם חוזה שהבטיח עותק בסטים והחוזה הופר. אז או שיכבדו את החוזה או שיפצו. אז פיצו וכל הכבוד לאפיק שסגרה פינה למפתחת שהפרה חוזה.

אני הייתי מת לראות מספרים, כמה אנשים אשכרה בקשו ריפטנד מאפיק. אני לא אתפלא אם מדובר בגג כמה מאות אנשים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יולי 2019, 20:24

רגע, אם מקובל להתבטא בכזו בוטות ונבזות לאנשים שעושים את ההחלטה האישית שלהם איזה לאנצ'ר נותן להם את התמורה לכסף שלהם, האם אני יכול להתבטות באותה בוטות כלפי אפיק שבחרו להיות אנטי-תחרותיים וצרכניים בכך שהם מצמצים אפשרויות קנייה? שאפיק מציעה מוצר פתטי בהשוואה לקיים? שהמפיצות תיעדפו את הכסף שהם מקבלים על פני דברים אחרים ושהם צבועים שהם מדברים על הנתח כאשר הסיבה לבלעדיות זה כסף שהם מקבלים? -- ולא תעשו לי פרצופים ותבטלו את ציוני העובדות האלה כפאנבויות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 22:06

תתקוף את אפיק חופשי קאז. זה ממילא מה שאתה עושה רוב הזמן :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 יולי 2019, 13:30

Laskin כתב:אפיק תממן את כל הפיצויים למי שביטל בגלל הבלעדיות של שנמו 3
(ומשחקים אחרים בעתיד)

הם אפילו עשו יותר מזה: הכריזו שמי שתמך בקיקסטארטר יקבל גם מפתח לאפיק בהשקה וגם מפתח לסטים שנה מאוחר יותר.
אני יכול להבין את המקרים של שנמו ושל פניקס פוינט שבהם הובטח מפתח לקליינט מסוים בהשקה ופתאום מתכחשים לזה, אבל עכשיו כשהמשמעות של לדרוש החזר היא להפסיד שני מפתחות יהיה אפשר לראות כמה מהאנשים עושים את זה בגלל העיקרון שחשוב להם וכמה סתם תפסו טרמפ או רצו לעשות קצת venting.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2019, 21:38

יצא עדכון לחנות של אפיק עם תמיכה ב-SKU מרובים וכל מני תצורות של DLC, מצב OFFLINE, חיפוש וטאגים, תמיכה בעוד שפות ופרילודינג. עד סוף החודש יגיעו שמירות ענן, מעקב אחרי זמן משחק, שיפור גודל פאטצ'ים ואינטגרציה עם האמבל באנדל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2019, 21:58

עגלה? יש עגלה? בכל חנות אינטרנטית סוג ז' יש עגלה... איך אין עגלה?!?!?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יולי 2019, 20:06

עד סוף החודש זו הכוונה אבל ייתכן וזה יידחה כמו הרבה מהמטרות הקודמות. זה מופיע בעד ל 3 חודשים הבאים.

קליימן, לשאלתך, עבור הטכנלוגיה החדשנית של עגלת קניות תצטרך להמתין יותר מחצי שנה.
https://trello.com/b/GXLc34hk/epic-games-store-roadmap

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 10:36

זהו, שבר אותי... אני מוחק את החנות מהמחשב ומבטל את המנוי כדי שלא יישארו לי כל המשחקים הנהדרים שקיבלתי בחינם עד כה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יולי 2019, 10:41

שום דבר לא שובר אותי, כי זאת באמת חנות בחינם. אבל דברים כמו שמירות ענן זה מאוד מעצבן שלא מיושם. מציק נורא להזיז בעצמי שמירות של Hades בין המחשב לנייד ומרגיש מיושן נורא. זה פיצ'ר שצריך ליישם אתמול. וכן, גם עגלת קניות נדרשת, כי אנשים שמבצעים מספר רכישות אחת אחרי השנייה מקבלים שיחות וחסימות מחברות כרטיסי האשראי /פייפאל. זו פאקינג עגלת קניות. כל אתר שתכין ב wix או משהו בסגנון יכול להכיל אחת.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 11:00

אני צוחק, זה באמת מאוד בסיסי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 11:25

Klayman כתב:שום דבר לא שובר אותי, כי זאת באמת חנות בחינם. אבל דברים כמו שמירות ענן זה מאוד מעצבן שלא מיושם. מציק נורא להזיז בעצמי שמירות של Hades בין המחשב לנייד ומרגיש מיושן נורא. זה פיצ'ר שצריך ליישם אתמול. וכן, גם עגלת קניות נדרשת, כי אנשים שמבצעים מספר רכישות אחת אחרי השנייה מקבלים שיחות וחסימות מחברות כרטיסי האשראי /פייפאל. זו פאקינג עגלת קניות. כל אתר שתכין ב wix או משהו בסגנון יכול להכיל אחת.

צודק ב-100%, שמירות ענן אמור להגיע עוד כמה ימים אבל עגלה מתוכנן רק לסביבות ספטמבר.

אגב, טטריס אפקט מגיע מחר למחשב בלעדי לחנות של אפיק והוא נמכר מראש בהנחה של 20% כך שהוא עולה כרגע 32$.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 12:38

אני לא יודע אם שווה כך וכך דולרים, אבל זה בהחלט משחק חובה לכל מי שאוהב מוזיקה וטטריס. אחד המשחקים שהכי כיף לשחק בהם בווליום גבוה, חוויה לאוזניים וגם לעיניים.
הוא גם לא קל בכלל.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 יולי 2019, 14:42

DrKeo כתב:
swym כתב:
DrKeo כתב:GOG מכריזים על GALAXY 2.0. החנות החדשה שלהם תאחד את כל החנויות הדיגטליות יחד וכך גם רשימות החברים. כלומר בתוך GALAXY 2.0 תראו את כל המשחקים מסטים, אוריג'ן, GOG, החנות של EPIC וכו' וכך גם את כל רשימות החברים. אפילו משחקים שיש לכם ב-PSN ו-LIVE יופיעו. אדיר (ולגמרי משהו שרציתי לעשות בעצמי בערך 7 שנים כבר ולא הזזתי את התחת :)).

יותר כמו שמונה שנים. פרוייקט סטימפאנק וכל זה :)

אני רוצה לטעון שהרעיון התמסמס כי היתה איזשהי הבנה שלאנצ'ר שרק מאגד גישה ללאנ'צרים אחרים זה קצת מיותר אם הוא לא יכול להציע תוכן משלו (מה שגלקסי כן עושה), אבל בוא ונודה בזה שהרעיון התמסמס בגלל ילדים :)

אני חושב שיש ערך אפילו רק לאתר שנותן לך לראות את כל הספריה שלך במלואה. אני לא יכול לתאר כמה פעמים כמעט קניתי משחק בפעם השניה בלי לזכור שכבר קבלתי אותו באיזה חלוקה חינם בuplay :)

מצאתי את זה (מוצר open source שמתיימר לאחד את כל הספריות משחקים)
https://playnite.link/
מישהו מכיר? ניסה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2019, 03:35

שבוע הבא חזק במיוחד בחנות של אפיק, אלן ווייק ו-FOR HONOR בחינם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יולי 2019, 04:44

יאללה, ניתן צאנס למשחק הדור הקודם שלכם :). בגלל שאני לא באמת יודע עליו יותר מדי מלבד הפרמיס, הוא מהמשחקים מהסוג שהתיישנו מאוד או שאמור להחזיק לא רע גם היום?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2019, 10:31

Stick כתב:יאללה, ניתן צאנס למשחק הדור הקודם שלכם :). בגלל שאני לא באמת יודע עליו יותר מדי מלבד הפרמיס, הוא מהמשחקים מהסוג שהתיישנו מאוד או שאמור להחזיק לא רע גם היום?

לא שחקתי בו עשור, מקווה שהוא התישן טוב למרות שלפחות האמפאקט הגרפי שהיה לו בזמנו בטח כבר התפוגג מזמן. ב2010 הלסת נפלה. אני מקווה שלפחות האוירה נשמרה, היא הייתה הלהיט האמיתי במשחק.

אגב, לא הייתה להם בעיה עם הרשיונות של המוסיקה שפגו? אני מקווה שהיא עדין שם, היא שחקה תפקיד חשוב והיו שם שירים ממש טובים, דיוויד בואי וכאלה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יולי 2019, 10:59

הם סידרו את העניין עם המוזיקה לפני שנה בערך, והחזירו אותו למכירה.

בנוגע להתיישנות גרפית - מן הסתם הוא לא תצוגת תכלית בימינו, אבל אני חושב שהוא עדיין נראה טוב מאוד יחסית למתי שהוא שוחרר. עשיתי בו מעין ריצה מהירה (לא עד הסוף) לפני כמה שנים, ולדעתי הוא התיישן לא רע בכלל. אבל כדאי לקחת אותי בערבון מוגבל יחסית במשחקי רמדי.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2019, 13:10

כתבה נחמדה עם ציטוטים של מפתחים לגבי החשיבות של אפיק סטור בזמנים האלה
https://www.vg247.com/2019/08/05/ooblet ... clusivity/

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 06 אוגוסט 2019, 14:41

עוד תגובות על עסקאות בלעדיות של אפיק:
המפתחת של המשחק Ooblets הכריזה על השקה בלעדית בחנות של אפיק. השמועה אומרת שהם קיבלו "אלפי" תגובות של שנאה ואיומים. זה גרר תגובה מצד אפיק עצמה.
בתגובה אפיק טוענים להתפתחות טרנד מדאיג של "מתקפה מתואמת ומתוכננת" של פייק ניוז, כולל פייק צילומי מסך, קטעי וידיאו וניתוחים טכניים, וכן הטרדות ואיומים על חברות פיתוח שבחרו להיות פרטנר של אפיק.
https://www.bluesnews.com/s/202428/oobl ... store-deal

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 56 אורחים