E3 2019 - מסיבת העיתונאים של גוגל/סטדיה (היום, יום חמישי, ב-19:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

E3 2019 - מסיבת העיתונאים של גוגל/סטדיה (היום, יום חמישי, ב-19:00)

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 13:07

אני משער שאפשר לקרא לזה מסיבת E3 הראשונה? אנחנו אמורים לקבל היום את המחיר, תאריך השקה, הכרזה על כמה בלעדיים ואולי כמה הפתעות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2019 - מסיבת העיתונאים של גוגל/סטדיה (היום, יום חמישי, ב-19:00)

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 14:03

כן זו בהחלט המסיבה הראשונה, אומנם עם פחות הייפ מאשר שאר האירועים בגלל שכולנו סקפטיים עדיין לגבי העניין הזה אבל זה ברור שהתזמון של ההכרזה שלהם נועד כדי לתפוס מההייפ של E3.

הציפיות שלי כאמור לא גבוהות במיוחד, זה לא שאני באמת מתייחס לפלטפורמה הזו כאילו גוגל הולכת להיהפך לגדולה נוספת בשוק לצד מייקרוסופט, סוני ונינטנדו אבל אני אשמח להיות מופתע לטובה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 14:55

הציפיות שלי מאוד גבוהות.
לא כבר עכשיו, ואולי יהיה משעמם שם, אבל בטווח הארוך, ובעצם לא עוד כל כך הרבה זמן - אני יכול לראות את עצמי משחק ככה בלא מעט משחקים.
קורה לי לפעמים שבא לי לשחק איזה משחק בPS4 או במחשב, ורק בגלל הזמן שייקח לו לעלות אני מוותר. רק אם זה להמשיך משחק שכבר שיחקתי בו ושמתי את הPS4 על מצב "שינה" אני יכול לעשות את זה. אז אולי זה חצי ייפתר בדור הבא עם SSD, אבל עדיין אני לא חושב שיש תחליף לזה שפשוט אתה נמצא ביוטיוב, וטיפה משעמם בפיד שלך, אז אתה מריץ משחק כיפי או נכנס למשחק עם חבר שכבר משחק או משהו כזה... אני יודע שיכול להיות שזה לא יעבוד הכי טוב, במיוחד בהתחלה, אבל אני חושב שאנשים פה לא מספיק מבינים את היתרון של זמינות כזו, וזה לא היתרון היחיד. עם 5G שנכנס עכשיו פתאום כל טאבלט הוא קונסולה חזקה עם משחקי AAA, רק תחבר שלט וזהו.
זה לא פחות ממהפכה, על הנייר, השאלה היא אם גוגל תפשל עם המחיר, והמשחקים... את שניהם אפשר לתקן כמובן, וגוגל יכולה להרשות לעצמה גם לחלק לא מעט משחקים בחינם כדי למשוך אנשים. אני חושב שאם הציפיות שלכם ממש נמוכות אתם הולכים להיות מופתעים מאוד.

בכל אופן, אותי הכי מעניין לדעת אם הם רכשו כבר חברות, ואם כן אז איזה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 15:58

זה מצחיק כמה אנחנו לא מתרגשים לקראתה אבל בעצם זאת קונסולת דור הבא, 10.7TF, מעבד חדש (אינטל להבנתי) ו-16GB של HBM2 מלווה ב-SSD. כלומר הקונסולה הזאת היא בייסיקלי פס5 פחות או יותר. זה אומר שמשחקים שיפותחו אליה בלעדית אמורים לתת לנו טעימה מהדור הבא. מה שבאמת מעניין אותי הוא איך נראים בלעדיים לסטדיה. האם גוגל מוכנה לשפוך 70 מליון דולר על משחק בודד לחווית AAA אמיתית? אני משער שנגלה את זה היום, אני לא כל כך אופטימי כי כל מה שהם הראו בחשיפה הקודמת היה דברים ברמת האינדי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 16:20

מגהטון!
גוגל רוכשת את טייק 2 ומכריזה על GTA6 בלעדי, עד אלף שחקנים במקביל.

סתם. אבל זו פאקינג גוגל ואם הם רוצים יש להם את הכסף לזה (:

השאלה היא אם הפ צריכים את זה. יתכן והמחיר והזמינות, הניידותוהמהירות יספיקו. כך שאני במקומם הייתי לוקח את הזמן ובודק את זה כמו שראינו בינתיים - בעיקר צד ג׳ ועוד כמה משחקים מיוחדים שאפשריים רק בענן שכזה, בעיקר מולטי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 16:54

אני חושב פשוט שהרוב מפקפק בגלל שהוא סקפטי לגבי מידת המעורבות וההשקעה של גוגל בפרויקט הזה, חושבים שזה עוד זרוע שהיא שולחת, ובוא נראה מה ידבק בסוף מזה.

אני חושב שהיחס של כולם ישתנה אם פתאום הם יזרקו מגהטון בדמות בלעדי AAA נחשק שיראה מדהים או שיכריזו על רכישת בית פיתוח AAA רציני, זה כבר יסמן אותם כאחת מהגדולות של הדור הבא וזה יגרום לכולם כבר לקחת אותם ברצינות.

אבל אישית אני לא מאמין שזה יקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 17:37

מי שמפקפק אולי קצת לא מבין את הפוטנציאל הכלכלי פה, או שלא חשב על זה לעומק. נראה לי שככל מבינה את זה טוב מאוד.
האינטראקציה עם יוטיוב היא מטורפת וזה אפילו מרגיש טבעי שזה השלב הבא. של יוטיוב, ושל גיימינג.
מה שיכול למנוע הצלחה פסיכית של סטאדיה זה פריסה ותמחור יקר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 17:57

מה שיכול למנוע גם זה חוסר השקעה רצינית של גוגל עצמה בפלטפורמה, אף אחד לא מבטיח שהם באמת נכנסים פה בפול כח, אם זה נכון אז אני מצפה לשמוע על משחק בלעדי גדול שיוצא לשירות שלהם, בשביל חבר׳ה כזו עצומה זה פינאטס להראות דמי רצינות עם משחק שכזה, אבל תן לי לנחש שזה לא יקרה.

אם כאמור הם יתחילו להתנהג כמו מחזיקת פלטפורמה אמיתית סטייל סוני/מייקרוסופט/ נינטנדו אז אני לא אתווכח שקורה פה משהו מאוד גדול.

אגב גם אם זה העתיד, שום דבר לא מבטיח שגוגל היא זו שתוביל אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 18:17

הרושם שאני קיבלתי בינתיים הוא שהם מאוד רציניים, אבל ייכנסו לאט ויגבירו עם הזמן... עוד שעה נהיה חכמים יותר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 18:42

אגב, חייב לשתף משהו שעבר לי בראש עכשיו:
הייתי בטיול בבודפשט במלון ״הכל כלול״ כזה, וזה אומר שכמעט ולא יצאנו מהמלון אף פעם.
אז בלילות התחברתי דרך הטלויזיה ה״חכמה״ שלהם ליוטיוב שלי, וזה היה לי ממש נחמד והרגיש כמו בבית, מינוס 40 אינץ׳ :)
בכל אופן, אני רק חושב שאם הייתי לוקח שלט מהבית הייתי יכול לשחק במה שבא לי ותוך שנייה והכל - זה פשוט מדהים.
תחשבו גם שכל מה שVR stand-alone של סטאדיה צריך בעצם זה חיבור לאינטרנט, ותאורטית אפשר לשחק במשחקי AAA ככה. חומרה של הקווסט, משחקים כמו של קונסולה מהדור הבא.
המגבלה היחידה, שתפתר עם 5G, זה המהירות של החיבור.

עריכה:
יש עכשיו שמועות של 9 דולר לחודש, 30 משחקים בשיגור כולל דסטיני2. אולי זה ״יציל״ אותו (:
מעניין מה ה״קאט״ של חברות שהמשחקים שלהן שם, איך זה עובד מהבחינה שלהן... וגם לגבי מיקרותשלומים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 19:03

כבר התחיל, פיל מברבר.

הנה, בלדורס גייט 3 באמת קיים כמו בשמועות. הם שלשו את הגודל של הסטודיו רק בשבילו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 19:06

וואו איזה משחק השקה מגיע לסטאדיה, באלדרס גייט 3!

אני לא שיחקתי בסדרה הזו אבל אני יודע עד כמה זה שם ענקי בעולם ה PC.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 19:18

טוב אז כמו שחשבתי חוץ מההכרזה של BG3 אין פה משהו מעניין במיוחד, הבטחות על טכנולוגיה, אינדיז וכמה פורטים AAA של יוביסופט. די MEH.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 19:28

המשחק של המובילים הזה get packed נראה כמו משהו שיהיה לי למשל ממש נחמד לשחק ככה סתם לפעמים... אם יהיו מלא כאלה אני אשלם 10 דולר רק בשבילם (:
גם המשחק של היוצרים של גוואקאמלה עם הילדה שבורחת מפלצות נראה אינדי מעולה. אבל אותו כן ארצה לשחק מקומית, עם החיבור שלי.

יפה... אין תאריך :/
אבל 10 דולר, או חבילה עם שלט, כרומקאסט, 3 חודשים של מנוי ועוד אחד לתת לחבר, וגישה מוקדמת ב-120 דולר.
גירסת בסיס בחינם, אם קונים משחק ספציפי, או שלא הבנתי... מעניין. אולי בעצם יהיו משחקים שיעלו מחיר מלא (או קרוב לזה) ויהיו משחקים שלא יהיו כלולים ב״גיים פאס״ שלהם?

אז חוץ מבאלדורס גייט והמשחק עם הילדה לא ממש היו הפתעות.
הם יתחילו עם זה כמו שראינו ויעלו לאט לאט ויהפכו את השירות לכדאי יותר, אבל המשחקים סה״כ מרשימים ומגוונים, צריך לראות איך יעדכנו את הרשימה הזו, האם משחקים חדשים שיצאו יהיו בעניין ומה עם הבלעדיים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 19:34

למי שלא הבין את המודל העסקי, כי הוא ממש לא היה ברור בדירקט, אז הוא עובד ככה - סטדיה בייסיק:
- חינם
- מוגבל ל1080p ב60fps
- יש חנות סטייל סטים, קונים משחקים ואז הם זמינים בדיוק כמו בסטים.

סטדיה פרו:
- 9$ לחודש
- 4k 60fps
- עדין יש חנות כמו בגרסת בייסיק.
- מקבלים כל חודש משחקים לשחק בחינם סטייל gwg או ps+
- הוכרז שדסטיני 2 וכל ההרחבות יחולקו בחודש הראשון.

כלומר ההזרמה היא חינמית, המשחקים עולים כסף כמו בכל חנות דיגיטלית. אבל בנוסף לכל זה יש מנוי פרימיום שנותן 4k hdr ומחלק משחקים כל חודש כמו פלוס או לייב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 19:34

מודל די מעפן, 12 דולר לחודש בשביל גיימפאס משונמך עם כל מני משחקים ישנים וכשמשחק חדש שיוצא צריך לקנות אותו כרגיל כמו על קונסולה.

וואלה נראה לי עדיף חומרה מקומית אמינה ובטוחה לקנות עליה עכשיו משחק ב 60 דולר ולא את הניסוי הזה של גוגל. בנוסף אצל מייקרוסופט מקבלים את כל הצד א׳ חינם מהיום הראשון, שלא לדבר שגם להם יהיה אחלה שירות כמו של גוגל עם הענן. בקיצור מייקרוסופט לבד כרגע מוחצת את ההצעה של גוגל לטעמי, סוני כרגיל תצטרך את הקלף של הבלעדיים הכי טובים וזה לבד יהיה כנראה מספיק מבחינתם כדי לשלוט שוב.

בקיצור, די MEH העסק נראה עד עכשיו, גם אפשר לראות לפי התגובות ברשת שההייפ לדבר הזה הוא די מינימלי. אולי זה יתפוס אצל הקז׳ואלס ויהיה הצלחה יפה אבל סיכוי סביר שעוד שנתיים זה יהיה בערך סקסי כמו OUYA.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 יוני 2019, 19:47

BG3 יוצא בהשקה? כלומר השנה? אם כן, וואו. רק משחק המשך למשחק הכי טוב בכל הזמנים שחיכיתי לו כמעט 20 שנה. ועוד מלריאן, מפתחת ה-RPG הכי מוכשרת של הדור האחרון. מוזר שגוגל בחרו דווקא אותו כמשחק השקה - אמור להיות משחק pc קלאסי, לא כזה שרצוי לשחק עם שלט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2019, 19:48

בלינג, תחשוב על זה ככה:
״אבא, תקנה לי פלייסטיישן/נינטנדו!״
״קח שלט, בן״

וכמובן כל שחקני הפיפא/נבא בלבד.

זה קהל ממש עצום. ובתור התחלה זה לדעתי מספיק.

אינטר - אמרו שם שאפשר לשחק עם מקלדת ועכבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 19:54

bling כתב:מודל די מעפן, 12 דולר לחודש בשביל גיימפאס משונמך עם כל מני משחקים ישנים וכשמשחק חדש שיוצא צריך לקנות אותו כרגיל כמו על קונסולה.

וואלה נראה לי עדיף חומרה מקומית אמינה ובטוחה לקנות עליה עכשיו משחק ב 60 דולר ולא את הניסוי הזה של גוגל. בנוסף אצל מייקרוסופט מקבלים את כל הצד א׳ חינם מהיום הראשון, שלא לדבר שגם להם יהיה אחלה שירות כמו של גוגל עם הענן. בקיצור מייקרוסופט לבד כרגע מוחצת את ההצעה של גוגל לטעמי, סוני כרגיל תצטרך את הקלף של הבלעדיים הכי טובים וזה לבד יהיה כנראה מספיק מבחינתם כדי לשלוט שוב.

בקיצור, די MEH העסק נראה עד עכשיו, גם אפשר לראות לפי התגובות ברשת שההייפ לדבר הזה הוא די מינימלי. אולי זה יתפוס אצל הקז׳ואלס ויהיה הצלחה יפה אבל סיכוי סביר שעוד שנתיים זה יהיה בערך סקסי כמו OUYA.

12 דולר? פספסתי משהו?

השירות הוא סך הכל חינם, צריך לשלם רק בשביל 4k. בשביל קג׳ואלים זה נשמע די מושלם, הם קונים את הפיפא או הcod השנתי שלהם בלי להוציא שקל על חומרה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 יוני 2019, 20:51

אין לי ספק שסטרימינג יכול להיות חלק חזק מהעתיד. אני פשוט משוכנע שגוגל לא תהיה חלק מהעתיד הזה.. תצוגה חלשה, לא בהירה מספיק ובעיקר מאכזבת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2019, 20:54

DrKeo כתב:
bling כתב:מודל די מעפן, 12 דולר לחודש בשביל גיימפאס משונמך עם כל מני משחקים ישנים וכשמשחק חדש שיוצא צריך לקנות אותו כרגיל כמו על קונסולה.

12 דולר? פספסתי משהו?

השירות הוא סך הכל חינם, צריך לשלם רק בשביל 4k. בשביל קג׳ואלים זה נשמע די מושלם, הם קונים את הפיפא או הcod השנתי שלהם בלי להוציא שקל על חומרה.

טוב התבלבלתי, 10$ ודיברתי כמובן על שירות הפרו, ההודעה שלי התייחסה בעיקר לנקודת מבט של גיימר מסורתי, עד כמה הדבר הזה די מעפן ביחס לתחרות.

כמו שכתבתי התקווה מבחינתם זה שהעניין יתפוס אצל הקז׳ואלס, אבל גם הם יכולים להעדיף קונסולות מכוח של הרגל ומזה שגם להם כיף לשחק פעם בכמה זמן במשחק שהוא לא פיפ״א. אבל כן אני מסכים שפה נמצא הסימן שאלה והתקווה ומקור ההצלחה הפוטנציאלי שלהם.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 06 יוני 2019, 20:55

מעניין תוך כמה זמן זה יהיה זמין בארץ,
ב Bg3לא שיחקתי, אבל dos2 הוא אחד המשחקים האהובים עליי בשנים האחרונות אז אני ממש מצפה למשחק, הוא יהיה בלעדי לסטידיה סטייל אפיק סטור?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 21:09

בלינג, זה נועד לקז'ואלים בדיוק כמו XCLOUD. כן, יש למיקרוסופט את פורצה או היילו אבל אל תשכח שהשירות הזה נועד יותר לאנשים שמשחקים פיפ"א והם מקווים שאיכשהו הם יצליחו לעשות להם upsale למנוי ב-10$ כמו שסוני הצליחה לעשות לבערך שליש מהבעלי פס4.

בנוגע לבלעדיות של בלדורס גייט 3, פיל אמר "חשיפה בלעדית", כלומר הוא לא אמר בשום מקום שהמשחק מגיע לרק לסטאדיה. האמת שאם הוא היה מגיע רק לסטדיה זה היה מאוד מוזר, הרי המערכת הזאת אמורה לפנות בעיקר לקז'ואלים אז הם הולכים להכריז על בלעדי אחד בודד והוא RPG מחשב קלאסי? לא יודע, נשמע קצת סותר מסר. בכל מקרה אפילו הסרטון שהוקלט בסטודיו שלהם לגמרי מאשר שזה מגיע לפחות ל-PC כי הוא דבר על זה שזה מגניב שהמשחק מגיע לסטדיה כי ככה כולם יוכלו לשחק בהגדרות הכי גבוהות - מה שלגמרי מאשר גרסת PC.

אגב, אלה המשחקים שמאושרים כרגע:
Assassin’s Creed Odyssey
Baldur’s Gate 3
Ghost Recon Breakpoint
DOOM Eternal
The Division 2
Destiny 2
Tomb Raider Trilogy
Dragon Ball Xenoverse 2
Wolfenstein: Youngblood
Metro Exodus
Football Manager 2020
Just Dance 2020
Rage 2
The Elder Scrolls Online
Thumper
GRID
Borderlands 3
Final Fantasy XV

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 יוני 2019, 22:16

BG3 לא בלעדי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2019, 00:55

איפה כתוב שהם יוסיפו משחק כל חודש למנויי פרו? ראיתי שכתוב שהכוונה היא להוסיף משחקים בהמשך.

נקודת אור מהבודדות של השירות: חשיפה ענקית ל 60FPS.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים