E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 16:38

מה שבטוח - בשנה הבאה יהיה למיקרוסופט הרבה יותר מה להציג, וגם לסוני.
אולי בגלל שסוני לא היו שם הם חשפו פחות, אבל הרבה יותר סביר להניח שפשוט מה שהיה להם להראות לא היה בשל מספיק לחשיפה, וזה כל הסיפור. לא נורא, ירידה לצורך עלייה... אני זורם (:

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יוני 2019, 17:18

השאלה באמת היא מה האסטרטגיה שלהם עם כל האולפני B TIER האלה. אם מייקרוסופט מצפים לקבל מהם את מה שהם עשו לפני כן אז אנחנו לא נראה שיפור דרמטי של הצד א' שלה. אבל אם הם ישימו הרבה כסף ויכוונו ל AAA, ייעבו אותם בכוח אדם, ייצרו שיתוף פעולה עם סטודיואים אחרים של מייקרוסופט והטכנולוגיות שלהם בשביל לחפות על הקשיים הטכניים של אובסידיאן למשל - יהיה להם RPG סטייל בת'סדה שזה משהו גדול שגם אין לסוני שום מקבילה אליו כרגע.
דאבל פיין לא עשתה משחק גדול או מעניין מבחינתי מאז brutal legend לפני איזה 10 שנים, אבל אי אפשר להכחיש שיש בהם גרעין סופר יצירתי שבסיטואציה אידיאלית אפשר לדמיין שיוכל להפיק דברים מאוד מיוחדים. יעני משחק שמבוסס על האומנות של אלבומים של הבי מטאל? זה יותר מקורי ומעניין מרוב המשחקים..
האם נינג'ה תיאורי ימשיכו עם המודל של משחקים קטנים יותר, או שהם יפיקו משחקים גדולים וסינמטיים מבוססי סיפור מגוף שלישי? זאת גם שאלה שלא נענתה, למרות שהנציג שלהם על הבמה אמר אתמול שהם עובדים על כמה פרוייקטים.. ככה שאני לא בדיוק אופטימי שהם עובדים על משהו בסקייל של גוד אוף וור, אבל לא הייתי שולל מראש את הרכישות האלה כי בדוגמאות שנתתי יש הרבה פוטנציאל על הנייר, לפחות אם למייקרוסופט יש תוכניות גדולות והם לא קנו אותם סתם בשביל לסמן V. אבל אלה דברים שנדע בוודאות רק עוד שלוש שנים בערך, מוקדם לשפוט עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 18:26

רק הזמן יגיד מה יניבו הרכישות של מיקרוסופט. דווקא לנינג׳ה לא הייתי דואג, הם עשו כבר aaa גדולים בעבר כמו dmc או enslaved או heavenly sword. ברגע שיש להם גיבוי מחברה גדולה הם עושים משחקי aaa, אבל בשנים האחרונות הם הלכו בדרך עצמאית יחסית מה שפזר את החברה לכמה צוותים קטנים יותר. מיקרוסופט רכשה אותם רק ב2018 אז אני משער שברגע שכל החלקים של החברה יסיימו את מה שהם עשו ומחסנית הפיתוח שלהם תתרוקן, הם לאט לאט יבלעו לצוות של hellblade שבטח עובד על משהו גדול יותר.

בנוגע לשאר הצוותים, יש כאלה שאני מצפה מהם להרבה ברגע שיהיה להם תקציב וזמן (למשל אובסידיאן או דאבל פיין, צוותים קלאסים לעוד זמן לפוליש ותקציב להפקה) וכאלה שאני מצפה מהם לפחות (למשל החבר׳ה של whf או sod). מעניין מה יקרה כשצוותים כאלה מקבלים את החופש לגדול ואת התקציב לaaa, יש מצב שלחלקם יקח דור שלם להבשיל ולהוציא משחקים ממש טובים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 18:28

החשש שלי הוא שמיקרוסופט יאמצו חזק את המודל האפיזודי עם כל הטרפת גיימפאס/נטפליקס הזו שלהם,והצוותים האלה פשוט יוציאו משחקים 'קטנים' כל כמה חודשים כדי לשמור על קצב קבוע. אין לי בעיה עם מודל כזה מדי פעם,אבל אני לא מעוניין שזו תהיה הדרך המרכזית שאני אקבל תוכן מהסטודיואים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 18:38

כן, זה קצת מלחיץ. אם כבר אז שילכו בדרך של hellblade, משחקי סינגל גדולים aaa אבל באורך של 5-6 שעות. זה דווקא יכול להיות נחמד, כמו שסדרות טלביזיה הפכו מ24 פרקים בטלביזיה ציבורית ל4-10 פרקים בנטפליקס ברגע שהן במנוי חודשי. כלומר שהscale לא ישתנה אלה האורך, שלא ירגישו חובה לעשות משחק ״שמצדיק 60$״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 18:59

אגב, שמתם לב שבראד סאמס צדק? הוא אמר על הקטע של ״פי 4 יותר חזק מה-x״ וכולם חשבו שהוא מתבלבל ומתכוון שהסקארלט חזקה פי 4 מהs. בסוף הוא צדק, הם באמת אמרו את המשפט המוזר הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 19:32

כן, אני כבר לא מבין מה הוא כן יודע ומה לא כי ברור שבדברים שהוא צודק הוא לא מנחש אבל מצד שני לא הכל נכון אצלו אז יוצא מצב שלא ברור איך צריך להתייחס אליו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2019, 19:50

DrKeo כתב:קאז, אתה כזה מנותק. SSD בקונסולה הפיל לתעשיה את הלסת באפריל, לפני פחות מיממה מיקרוסופט הכריזה על SSD בסקארלט ולאנשים זה עבר מעל הראש. כנ"ל על RT. אם אתה לא רואה את הערך PR בכל העניין הזה, אתה לא מבין מה קורה סביבך. סוני שאבה כל שבריר של הייפ מהחשיפה של הסקארלט ב-E3. על החשיפה של הסקארלט מיקרוסופט הוציאה מליונים בתערוכה עצומה, סוני עשתה שיחת סקייפ עם כתב של עיתון. מש"ל.

אגב, התצוגה הדמיונית שלך ששמה את מיקרוסופט בכיס? אז יש לי חדשות בשבילך, התצוגה הדמיונית של מיקרוסופט שמה את הדמיונית שלך של סוני בכיס. אתה יודע למה? כי היא דמיונית. בתצוגה דמיונית יש דמו גירס שמפיל את כולם, בתצוגה דמיונית יש חשיפה של משחק נינג'ה ת'אורי שהוא לא GAAS מצוייר שמאכזב את כולם, בתצוגה דמיונית חושפים את פורצה 8 עם RT וגרפיקה מדהימה כדמו לדור הבא, בתצוגה דמיונית מראים את היילו בעולם פתוח ומרשים, תצוגה דמיונית חושפים את פייבל, בתצוגה דמיונית חושפים משחק חדש של RARE, בתצוגה דמיונית חושפים שיתוף פעולה עם נינטנדו... כל זה בתצוגה דמיונית. אתה יודע למה? כי היא דמיונית.

אין שום דבר דמיוני בתצוגה שפירטתי. הכל מוכרז וידוע. אני פשוט מניח שסוני לא תהיה מטומטת ותבחר להציג טריילר CGI ל TLOU2\ WILD\ FF7\DS\GOT ואחרים. אחרי שקטלת תצוגה שאשקרה מציגה משחקים האם אתה מתכוון להגיד שהתצוגה של אתמול ביישה את המעמד ולא היה סיבה למיקרוסופט להרים תצוגה?

SSD לא הפיל שום לסת. חלק מהשמועות הצביעו על כך. זה יופי של תוספת וזהו. עכשיו בדיעבד אנחנו יודעים שמיקרוסופט שוב נהגו בטמטמום. במקום לאשר באופן רשמי יום אחרי האישור של סוני שגם להם יש SSD ואין מה להתפחלץ כאילו זה צעד שובר-שוויון, הם שמרו על שתיקה והמשיכו עם טיזינג חכו חכו ל E3 כאשר בפועל תצוגת הדור הבא שלהם הייתה פחות או יותר להגיד 'גם לנו יש את מה שסוני אמרו'. מיקרוסופט טמנו פח לעצמם. הם שהחליטו לחכות חודשים ולתת לשחקנים להמתין חודשים רק כדי להגיד 'גם לנו יש SSD'.

אם כל אחד מחברי פורום זה היה מקבל את רשימת 60 המשחקים וידע מה יהיה CGI, מה טריילר, במה ניתן להראות משחקיות - הוא היה משבץ ומחלק את זמן המסך לכדי תוצר יותר טוב מזה שקיבלנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 22:42

bling כתב:כן, אני כבר לא מבין מה הוא כן יודע ומה לא כי ברור שבדברים שהוא צודק הוא לא מנחש אבל מצד שני לא הכל נכון אצלו אז יוצא מצב שלא ברור איך צריך להתייחס אליו.

הוא לא אינסיידר, הוא עורך של אתר אינטרנט די קטן לחדשות משחקים. יוצרים איתו קשר אינסיידרים והוא מקבל מידע אבל הידע שלו מאוד מצומצם והוא לרוב לא יודע מה לעשות עם המידע הזה. כלומר מישהו מבפנים מביא לו מידע, הוא לא מבין אותו ואז מברבר עליו 15 דקות בסרטון והתוצאה היא שטויות. כמובן שלפעמים גם מאכילים אותו מידע לא נכון. בקיצור, ככה צריך לקחת אותו, אדם לא חכם במיוחד שאנשים בתעשיה מדי פעם מדליפים לו משהו והוא אוהב לברבר עליו עד שיוצאות לו מספיק שטויות מהפה :)

Kazz כתב:
DrKeo כתב:קאז, אתה כזה מנותק. SSD בקונסולה הפיל לתעשיה את הלסת באפריל, לפני פחות מיממה מיקרוסופט הכריזה על SSD בסקארלט ולאנשים זה עבר מעל הראש. כנ"ל על RT. אם אתה לא רואה את הערך PR בכל העניין הזה, אתה לא מבין מה קורה סביבך. סוני שאבה כל שבריר של הייפ מהחשיפה של הסקארלט ב-E3. על החשיפה של הסקארלט מיקרוסופט הוציאה מליונים בתערוכה עצומה, סוני עשתה שיחת סקייפ עם כתב של עיתון. מש"ל.

אגב, התצוגה הדמיונית שלך ששמה את מיקרוסופט בכיס? אז יש לי חדשות בשבילך, התצוגה הדמיונית של מיקרוסופט שמה את הדמיונית שלך של סוני בכיס. אתה יודע למה? כי היא דמיונית. בתצוגה דמיונית יש דמו גירס שמפיל את כולם, בתצוגה דמיונית יש חשיפה של משחק נינג'ה ת'אורי שהוא לא GAAS מצוייר שמאכזב את כולם, בתצוגה דמיונית חושפים את פורצה 8 עם RT וגרפיקה מדהימה כדמו לדור הבא, בתצוגה דמיונית מראים את היילו בעולם פתוח ומרשים, תצוגה דמיונית חושפים את פייבל, בתצוגה דמיונית חושפים משחק חדש של RARE, בתצוגה דמיונית חושפים שיתוף פעולה עם נינטנדו... כל זה בתצוגה דמיונית. אתה יודע למה? כי היא דמיונית.

אין שום דבר דמיוני בתצוגה שפירטתי. הכל מוכרז וידוע. אני פשוט מניח שסוני לא תהיה מטומטת ותבחר להציג טריילר CGI ל TLOU2\ WILD\ FF7\DS\GOT ואחרים. אחרי שקטלת תצוגה שאשקרה מציגה משחקים האם אתה מתכוון להגיד שהתצוגה של אתמול ביישה את המעמד ולא היה סיבה למיקרוסופט להרים תצוגה?

SSD לא הפיל שום לסת. חלק מהשמועות הצביעו על כך. זה יופי של תוספת וזהו. עכשיו בדיעבד אנחנו יודעים שמיקרוסופט שוב נהגו בטמטמום. במקום לאשר באופן רשמי יום אחרי האישור של סוני שגם להם יש SSD ואין מה להתפחלץ כאילו זה צעד שובר-שוויון, הם שמרו על שתיקה והמשיכו עם טיזינג חכו חכו ל E3 כאשר בפועל תצוגת הדור הבא שלהם הייתה פחות או יותר להגיד 'גם לנו יש את מה שסוני אמרו'. מיקרוסופט טמנו פח לעצמם. הם שהחליטו לחכות חודשים ולתת לשחקנים להמתין חודשים רק כדי להגיד 'גם לנו יש SSD'.

אם כל אחד מחברי פורום זה היה מקבל את רשימת 60 המשחקים וידע מה יהיה CGI, מה טריילר, במה ניתן להראות משחקיות - הוא היה משבץ ומחלק את זמן המסך לכדי תוצר יותר טוב מזה שקיבלנו.

קאז, יכלת להגיד בדיוק אותו דבר על המסיבה של מיקרוסופט לפני שבוע. יכלת להגיד שהם יראו דמו סינגל מהקטע הכי מרשים במשחק של גירס, הרי המשחק יוצא בספטמבר, נכון? אבל לא ראינו. למה? יש סיבות פנימיות במיקרוסופט שלא ראינו את זה. אז זאת בדיוק המשמעות של מסיבה דמיונית, אתה לא מכיר את מה שקורה בתוך סוני כך שאתה לא יודע אם יכלו באמת לעשות דמו של TLOU2 או לא. מה שדמיוני בה הוא לא העובדה שTLOU2 קיים או לא אלה העובדה שאין לך מושג ירוק מה קורה בתוך סוני, הפיתוח בנוטידוג, התוכניות PR של החברה וכו'. הרי למה אתה חושב שמיקרוסופט לא הראו את הסינגל של גירס 5 בדמו מגניב? כי הם מטומטמים? כי כל אדם שצפה במסיבה בעולם ידע שצריך להיות שם דמו גירס ורק האנשים שעובדים במיקרוסופט חסרי כל שכל?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 23:08

אם שמתם לב ב-E3 מיקרוסופט התיחסו לסקארלט כקונסולה אחת בודדת. אבל היום בבלוג של 343 ב-waypoint הם מציינים שהמשחק מגיע ל-PC, ל-S, ל-X, ל-XCLOUD ול"קונסולות הסקארלט". יעני יותר מקונסולת סקארלט אחת, כך ש-343 מאשרים את הקונספט של יותר מסקארלט אחת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2019, 00:12

כן, לא הראו קמפיין גירס כי מיקרוסופט מטומטמים. זה עד כדי כך פשוט. הוא גם אמר במצגת שגם בגיימסקום יראו מולטיפלייר ושקמפיין נראה רק בספטמבר, כמה יפים לפני השיגור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 00:16

Kazz כתב:כן, לא הראו קמפיין גירס כי מיקרוסופט מטומטמים. זה עד כדי כך פשוט. הוא גם אמר במצגת שגם בגיימסקום יראו מולטיפלייר ושקמפיין נראה רק בספטמבר, כמה יפים לפני השיגור.

היי תראו, קאז יודע לקרא את המטריקס!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2019, 00:18

DrKeo כתב:אם שמתם לב ב-E3 מיקרוסופט התיחסו לסקארלט כקונסולה אחת בודדת. אבל היום בבלוג של 343 ב-waypoint הם מציינים שהמשחק מגיע ל-PC, ל-S, ל-X, ל-XCLOUD ול"קונסולות הסקארלט". יעני יותר מקונסולת סקארלט אחת, כך ש-343 מאשרים את הקונספט של יותר מסקארלט אחת.

באסה. קיוויתי שהתוכניות השתנו אבל אם זה מה שרשום בבלוג הרשמי אז הלוקהארט קיימת ותצא בוודאות :/

הלוואי והקונספט יכשל והם יתמקדו מהר נטו באנקונדה ושיזרקו את הלוקהארט לפח האשפה של ההיסטוריה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 00:27

לא צריך להיות שלילי על הלוקהארט, אם עושים אותה נכון היא לא תשפיע על האנקונדה בשום צורה. אותו CPU, זיכרון בגודל פורפורציונאלי (אין 4K אז אין טקסטורות 4K למשל, אפשר לצמצם גודל ומהירות זיכרון) ו-GPU שההפרש בינו לבין האנקונדה קטן מהפרש הרזולוציה וקבלת קונסולה שתקבל פורטים של משחקי אנקונדה בלי כמעט שום עבודה מהמפתחים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2019, 00:38

קאז אתה באמת משהו מיוחד, אני לא מבין איך בשנה שבה כולם עכשיו מצדיקים את סוני שהיא ברחה מ E3, כשגם אלו שעוד חשבו שזה מטומטם הבינו בדיעבד שזה רעיון חכם אחרי שראו עד כמה התוכן דל השנה ועד כמה זו שנת מעבר של דור ועד כמה הכל נשמר לשנה הבאה (ובטח גם הכל יהיה קרוס ג'ן כדי לרכב על כל הפלטפורמות), דווקא אחרי המסיבות האלה שהיו אמורות לשכנע אותך שסוני עשתה בשכל אתה אשכרה עושה doubling down הזוי וחוזר עם "אמרתי לכם שהם היו צריכים לבוא!!" אתה אמיתי תגיד?

סוני בערך המנצחת הגדולה של השנה והיא אפילו לא הופיעה.

לא מבין למה אתה מתעקש לחזור על הדיון הזה גם כשזה ברור לכולם שסוני לא הפסידה כלום בהיעדרות הזו (וכנראה רק הרוויחה) ושהיא יכולה להיות שלמה ב 100 אחוז שהיא הבריזה. המסיבה היתה על הפנים השנה, לא יצא כלום רע מזה שהעדיפו לחסוך את הכסף ולהעביר את הסופ"ש בבית עם פיג'מה מחייכים שהם חסכו לעצמם את כל הטרחה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 יוני 2019, 01:23

אחרי התצוגה הפושרת נותר להתנחם בכך שהולכים להכריז על המון משחקי BC כולל משחקי OG באינסייד אקסבוקס עוד מעט..

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 יוני 2019, 02:02

הגל האחרון של משחקי BC:

OG Xbox:

Armed and Dangerous
Indiana Jones and the Emperor’s Tomb
Sphinx and the Cursed Mummy
Tom Clancy’s Splinter Cell
Tom Clancy’s Splinter Cell Pandora Tomorrow
Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory
Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent
Unreal Championship 2: The Liandri Conflict

360:

Asura’s Wrath
Battlefield 2: Modern Combat
Enchanted Arms
Enslaved: Odyssey to the West
Far Cry Classic
Far Cry Instincts Predator
Infinite Undiscovery
Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie
Prince of Persia The Forgotten Sands
Skate
Star Ocean: The Last Hope
Super Puzzle Fighter II Turbo
Syndicate
Too Human
Unreal Tournament III

Enhanced

Banjo-Kazooie
Banjo-Kazooie Nuts & Bolts
Banjo-Tooie
Kameo Elements of Power
Perfect Dark
Perfect Dark Zero
Viva Piñata
Viva Piñata: Trouble in Paradise

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 02:35

BiA כתב:
Enhanced

Banjo-Kazooie
Banjo-Kazooie Nuts & Bolts
Banjo-Tooie
Kameo Elements of Power
Perfect Dark
Perfect Dark Zero
Viva Piñata
Viva Piñata: Trouble in Paradise

ואו, איזה פיצוץ RARE. וויווה פינאטה בטח נראה נהדר ב-4K, הסגנון האומנותי שלו ממש מתאים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 יוני 2019, 02:44

לגמרי. אבל לא רלוונטי לי :(
מה שכן, בהנחה שכולם כבר זמינים, מחר הכונן החורק בוואן שלי יעבוד שעות נוספות.. אני הולך לחגוג על שלושה ספלינטר סלים, האנרילים, אנסלייבד ואפילו Too Human בשביל להתעצבן מהאנימציות מוות.
ביאסו עם פאר קריי, יש לי את אינסטינקטס ואבולושן אבל לא את הגרסה ל-360. אבל זה בהחלט הגיוני יותר להביא את הגרסה הזאת ל-BC.

אני קצת מבואס שלא נזכה לראות משחקים כמו מקס פיין, JSRF, PGR, רידיק, אאוטראן 2, ברנאאוט 3 או אלפא פרוטוקול, למרות שחלקם גיהנום מבחינת רשיונות. הייתי בכיף מקריב כמה קשקושי JRPG נתמכים בשבילם :)
עכשיו גם אין לי כבר סיבה לראות אינסייד..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 יוני 2019, 09:41

הבאטץ׳ האחרון מדהים,אבל ממש צבט לי בלב שזו הפעם האחרוה שנשמע מהתוכנית המדהימה הזו,יש לי כל כך הרבה משחקים שעדיין לא זמינים..טוב,נקווה שהם יחייו אותה מחדש לסקארלט,כי לא נשמע שהם סגרו את הבסטה לגמרי, אלא רק לדור הזה.
כמו BiA,גם אני הולך לצאת לשופינג ברגע שהמשחקים יהיו זמינים (:
הרבה זמן רציתי לבדוק את הגרסא המסתורית הזו של DA לאקס בוקס המקורית שכולם מהללים..וPandora Tomorrow,המשחק הזה עד היום לא זמין בשום מקום למעט גרסא מזעזעת לפס3 בגלל איזה שטות שרק כרטיסי נוידיה מאוד ספציפיים הצליחו להריץ או משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 14:35

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2019, 17:45

bling כתב:קאז אתה באמת משהו מיוחד, אני לא מבין איך בשנה שבה כולם עכשיו מצדיקים את סוני שהיא ברחה מ E3, כשגם אלו שעוד חשבו שזה מטומטם הבינו בדיעבד שזה רעיון חכם אחרי שראו עד כמה התוכן דל השנה ועד כמה זו שנת מעבר של דור ועד כמה הכל נשמר לשנה הבאה (ובטח גם הכל יהיה קרוס ג'ן כדי לרכב על כל הפלטפורמות), דווקא אחרי המסיבות האלה שהיו אמורות לשכנע אותך שסוני עשתה בשכל אתה אשכרה עושה doubling down הזוי וחוזר עם "אמרתי לכם שהם היו צריכים לבוא!!" אתה אמיתי תגיד?

סוני בערך המנצחת הגדולה של השנה והיא אפילו לא הופיעה.

לא מבין למה אתה מתעקש לחזור על הדיון הזה גם כשזה ברור לכולם שסוני לא הפסידה כלום בהיעדרות הזו (וכנראה רק הרוויחה) ושהיא יכולה להיות שלמה ב 100 אחוז שהיא הבריזה. המסיבה היתה על הפנים השנה, לא יצא כלום רע מזה שהעדיפו לחסוך את הכסף ולהעביר את הסופ"ש בבית עם פיג'מה מחייכים שהם חסכו לעצמם את כל הטרחה.

רגע, אתה מתכוון להתבטא בכזו חריפות כנגד המסיבה של מיקרוסופט אתמול כמו שהתבטאת נגד המסיבה שתיארתי של סוני?

אני לא אמרתי שום דבר חוץ מאשר שסוני יכולים להרים מסיבה טובה ב E3. וצדקתי. ומיקרוסופט הצדיקו אותי. אם מיקרוסופט מרשים לעצמם מסיבה שכזו אז מה שהצעתי בשביל סוני הוא משמעותית יותר טוב.

אין בעיה של תוכן או מעבר בין-דורי. מ FF7 לא קיבלת גיימפליי? לא קיבלת תצוגה של אבנג'רס? לא קיבלת WD3? הנה סגרנו את צד ג' במסיבה ה'פרועה' שדמיינתי לסוני.

יש בעיה שמיקרוסופט לא יודעת לתכנן מסיבה. מהמשחק של NT יש גיימפליי על רצפת התערוכה. למה זה לא היה במסיבת העיתונאים? גירס 5 יוצא בספטמבר והם לא מתכוונים להראות קמפיין גיימפליי גם לא בגיימסקום. המשחק העיקרי אם לא היחיד של מיקרוסופט ל 2019 והם לא חושבים לנכון להראות גיימפליי 3 חודשים לפני היציאה.

WD3 יוצא במרץ וקיבלנו גיימפליי. לא יכלו לעשות הדגמה (ולא עוד טריילר) לאורי שיוצא בפברואר? לבקש משהו רציף מסייברפאנק? למצוא משחק צד ג' אחר שיוצא השנה שאפשר להעמיק בו?

הם באמת חושבים שלכפות על עצמם שתיקה כל השנה על היילו כדי להראות מה שהראו זה משתלם? שהצופים ייחשבו שזה שווה את ההמתנה והדממה?

מיקרוסופט הלכו על quanity על פני quality וזה מה שקיבלו. רצף טריילרים בלי עוגנים. ורושם כאילו גיימפליי והדגמה זה מילה גסה.
יש חברות שגם בשנים שקטות היו עושות תצוגה טובה, ויש חברות שלמרות שהכל שיחק לידיהן בועטות בדלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 18:46

מיקרוסופט טעו, סוני צדקו ואתה קשקשת :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2019, 19:09

לא שאני חושב שיש סיכוי אפילו אפסי שהקמפיין של גירס 5 יהיה באותה רמה של GOW, אבל גם שם הם לא הראו כמעט שום דבר מהמשחק לפני השחרור...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2019, 20:14

נינטנדו מראה הרבה מישחקים טובים
חלק היו ידועים חלק לא

כמה בולטים

1 לואיגי מנסיון 3 ,ניראה מאוד טוב בואי לא לטעמי

2 דרגון קווסט האחרון ,סוף סוף יגיע לסוויץ במערב
בגרסה כוללת הכל

3המשחק מאקים ניראה טוב

4 לא הוד גיבורים 3 ,כן 3 לא הספין אוף שיצא לא מזמן

5 הרימיק לזלדה גימבוי ניראה נפלא

6 פחות מעניין אותי אבל וויצר 3 מקבל פורט

ויש עוד הרבה משחקים ,לא זוכר את כולם בעל פה