E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2019, 20:16

Kazz כתב:
bling כתב:קאז אתה באמת משהו מיוחד, אני לא מבין איך בשנה שבה כולם עכשיו מצדיקים את סוני שהיא ברחה מ E3, כשגם אלו שעוד חשבו שזה מטומטם הבינו בדיעבד שזה רעיון חכם אחרי שראו עד כמה התוכן דל השנה ועד כמה זו שנת מעבר של דור ועד כמה הכל נשמר לשנה הבאה (ובטח גם הכל יהיה קרוס ג'ן כדי לרכב על כל הפלטפורמות), דווקא אחרי המסיבות האלה שהיו אמורות לשכנע אותך שסוני עשתה בשכל אתה אשכרה עושה doubling down הזוי וחוזר עם "אמרתי לכם שהם היו צריכים לבוא!!" אתה אמיתי תגיד?

סוני בערך המנצחת הגדולה של השנה והיא אפילו לא הופיעה.

לא מבין למה אתה מתעקש לחזור על הדיון הזה גם כשזה ברור לכולם שסוני לא הפסידה כלום בהיעדרות הזו (וכנראה רק הרוויחה) ושהיא יכולה להיות שלמה ב 100 אחוז שהיא הבריזה. המסיבה היתה על הפנים השנה, לא יצא כלום רע מזה שהעדיפו לחסוך את הכסף ולהעביר את הסופ"ש בבית עם פיג'מה מחייכים שהם חסכו לעצמם את כל הטרחה.

רגע, אתה מתכוון להתבטא בכזו חריפות כנגד המסיבה של מיקרוסופט אתמול כמו שהתבטאת נגד המסיבה שתיארתי של סוני?

אני לא אמרתי שום דבר חוץ מאשר שסוני יכולים להרים מסיבה טובה ב E3. וצדקתי. ומיקרוסופט הצדיקו אותי. אם מיקרוסופט מרשים לעצמם מסיבה שכזו אז מה שהצעתי בשביל סוני הוא משמעותית יותר טוב.
.

ברור שכן, היא היתה מסיבה גרועה, מבחינה עסקית מה זה בכלל הוסיף להם? PR עם ערך מינימלי לפלטפורמה.

אני לא מבין את הראש שלך, למשל לבקש משהו רציף מסייברפאנק, אתה בכלל יודע מה השיקולים של CDP ומה הם כן מוכנים/יכולים לתת ומה לא? כאילו נראה לך מייקרוסופט פשוט מבקשת מהם דמו גיימפליי סוחף של 20 דקות והם פשוט מביאים אבל מייקרוסופט היתה מטומטמת ואמרה אני רוצה טריילר CGI במקום אז CDP אמרו בסדר, נשמור את הדמו גיימפליי לעצמנו ונביא CGI אם זה מה שבא לכם.

אני לא באמת חושב שדברים עובדים ככה כמו שאתה מתאר, יש אילוצים, יש אינטרסים שונים (אולי יובי החליטה ש WD3 יוצג אצלה?), זה לא באמת ילד שמשחק ב E3 MANAGER ובוחר לו את הליינאפ הכי טוב כמו שאתה מתאר פה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2019, 20:59

לא יודע מה השיקולים. גיימסקום הוא האירוע הגדול היחיד שנשאר לפני היציאה של סייברפאנק. הם שחררו 40 דקות גיימפליי שנה שעברה - לא יכולים לעשות הדגמה של 10 דקות של משימה לצד הדמות של קיאנו? בכל מקרה, את מה שקיבלנו מסייברפאנק בתצוגה הייתי משאיר אבל מוודא שיש יותר בשר בדברים האחרים.

WD3 הוא דוגמה למשחק שיוצא במרץ 2020 ומראה גיימפליי. אז לתרץ חוסר במשחקיות כי כולם מחכים לשנה הבאה זה לא נכון.

למיקרוסופט יש שליטה על צד א' שלה. למה לא היה גיימפליי של bleeding edge אם הוא משוחק על רצפת התערוכה? למה לא היה גיימפלי של גירס 3 חודשים לפני שיגור? כל גיימפליי שהוא - לא מולטי ולא סינגל. אי אפשר לעשות הדגמה של אורי?

אחרי זה הייתי מחפש משחק צד ג' שיכול לקבל הדגמה משמעותית. אין סוני. הם הבמה היחידה. כל העיניים נשואות אליהם. הזמנות מצויינת לחזק קשרי צד ג' בלתת 10-15 דקות למשחק כלשהו שיוצא בסוף השנה או בתחילת 2020. (אולי משחק כלשהו מ ה60 ש THQ מפתחת?).

אם הם רואים שכל כך הרבה תוכן הוא CGI ולא-גיימפליי הם היו צריכים לאזן את זה או לפצות על זה בדברים אחרים. לרגע חשבתי שהקרוספייר זה אחד המשחקים שרמדי עושה בעולם הזה.

בקיצור, לחתוך במספר המשחקים ולהראות יותר מכל אחד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2019, 21:26

קרוספייר x יכיל רכיב סינגל, שמפותח ע"י רמדי.

אולי לנו במערב המשחק הזה לא אומר כלום, אבל במזרח הוא מטורף.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2019, 21:42

Klayman כתב:לא שאני חושב שיש סיכוי אפילו אפסי שהקמפיין של גירס 5 יהיה באותה רמה של GOW, אבל גם שם הם לא הראו כמעט שום דבר מהמשחק לפני השחרור...

זה לא מדוייק, פעם ראשונה שראינו את גוד אוף וור היה לו דמו גיימפלי של 10 דקות. שנה אחר כך ב E3 היה לו טריילר גיימפלי/סיפור עמוס של יותר מ 5 דקות (וכמובן טריילר השקה וכל זה).
גירס נחשף עם טריילר של 4 דקות בערך שרובו היה מורכב משיחה אחת.. ועוד איזה דקה עם תמונות אקראיות של סביבות וגיימפלי. וזהו..

לא חושב שיש הסבר סביר מבחינה שיווקית ללמה הם לא הראו משהו מהקמפיין, אלא אם המשחק פשוט לא מוכן לפריים טיים.. אבל אז יש להם בעיות גדולות בהרבה בהתחשב בכך שהוא אמור לצאת עוד שלושה חודשים.

בקשר לסייברפאנק, הטריילר cg היה קצת מוזר בהתחשב בכך שהם הראו גיימפלי שנה שעברה.. זה בדרך כלל הפוך, אבל החשיפה של קיאנו הייתה מספיק מגניבה בשביל לא לחשוב על זה. וזה לא שאין להם מה להראות, הם מראים גיימפלי לעיתונאים ב E3. נראה לי שהם פשוט רוצים לשחזר את מה שהם עשו שנה שהעיתונאים השתפכו על הדמו שלהם במשך איזה חודש-חודשיים והגבירו את ההייפ ויצרו סקרנות עצומה אצל כולם עד שבסוף CD RED עלק "נשברו" ושחררו אותו לקהל הרחב. ובהתחשב באיך שזה עבד להם יש מצב שהם גם צודקים. למרות שלא חושב שזה באמת משנה בשלב הזה איך הם מנהלים את הקמפיין השיווקי שלו, המשחק כבר מכר את עצמו.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 11 יוני 2019, 22:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 22:16

סייברפאנק לא צריך את e3, עובדה, הגיימפליי שהפיל את כולם יצא רנדומאלית לאינטרנט ביוטיוב. אם בא להם הם יכולים להוציא עוד גיימפליי בvga או בחשיפה המלאה של הסקארלט שבטח תהיה לפני תאריך היציאה. וכמובן שהם יכולים פשוט להוציא סרטון ליוטיוב.

בנוגע ללמה הם לא הראו גיימפליי השנה, רצה שמועה שהם עשו המון מחדש במשחק, לא ריבוט אבל סוג של שינוי משמעותי ולכן הם לא הצליחו להרים דמו.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2019, 22:35

אבל יש להם דמו ב E3. ונשבע שלא ראיתי את זה לפני כן.. אבל הכתבה הזאת די מאשרת שזה פשוט הדרך שלהם לבנות הייפ לאורך יותר זמן במקום לשפוך הכל בתערוכה אחת -

https://www.gamespot.com/articles/e3-20 ... 0-6467611/

למי שלא רוצה לקרוא: הם השאירו הודעה סודית בסרטון של גרסת האספנים שלהם שמסבירה למה הם לא יראו גיימפלי לקהל הרחב ושנצטרך להתאפק עד גיימסקום.

והם אולי לא חייבים את E3, אבל הוא בהחלט עוזר. הדמו שלהם שנה שעברה שזכה בכל הפרסים והתשבוחות מכל העולם ואחותו - לפני שהקהל הרחב ראה שנייה ממנו - עשה להם שירות עצום, אי אפשר להכחיש את זה, דיברו עליו במשך חודשיים.. ובגלל זה הם הולכים לעשות פחות או יותר בדיוק אותו דבר גם השנה (גם הדמו שיצא "רנדומאלית" שנה שעברה הגיע בשבוע של גיימסקום.. זה הכל מתוכנן לפרטי פרטים:)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2019, 22:48

Klayman כתב:קרוספייר x יכיל רכיב סינגל, שמפותח ע"י רמדי.

אז למה ספנסר לא חלק את המידע הזה על הבמה? עוד החלטה דבילית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 23:05

idan כתב:אבל יש להם דמו ב E3. ונשבע שלא ראיתי את זה לפני כן.. אבל הכתבה הזאת די מאשרת שזה פשוט הדרך שלהם לבנות הייפ לאורך יותר זמן במקום לשפוך הכל בתערוכה אחת -

https://www.gamespot.com/articles/e3-20 ... 0-6467611/

למי שלא רוצה לקרוא: הם השאירו הודעה סודית בסרטון של גרסת האספנים שלהם שמסבירה למה הם לא יראו גיימפלי לקהל הרחב ושנצטרך להתאפק עד גיימסקום.

והם אולי לא חייבים את E3, אבל הוא בהחלט עוזר. הדמו שלהם שנה שעברה שזכה בכל הפרסים והתשבוחות מכל העולם ואחותו - לפני שהקהל הרחב ראה שנייה ממנו - עשה להם שירות עצום, אי אפשר להכחיש את זה, דיברו עליו במשך חודשיים.. ובגלל זה הם הולכים לעשות פחות או יותר בדיוק אותו דבר גם השנה (גם הדמו שיצא "רנדומאלית" שנה שעברה הגיע בשבוע של גיימסקום.. זה הכל מתוכנן לפרטי פרטים:)

אז נראה שהשמועה לא הייתה נכונה :)

ובקשר להוצאה שלו ליוטיוב, שבוע אחרי גיימסקום, יומיים אחרי ט״ו בשבט, זה באמת לא משנה - הם יכולים לעשות מה שבא להם. וברור שזה מתוכנן לפרטי פרטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2019, 23:28

הנה, כבר יותר גירס ממה שקבלנו במסיבה של מיקרוסופט.

באמת שהבחירה לא להראות את גירס 5 כמו שצריך במסיבה מפוצצת לי את המוח, אשכרה המשחק הגדול היחיד שלהם השנה שנמצא שלושה חודשים משחרור.

אגב, ראיתי את הטריילר של FLIGHT SIMULATOR שוב ב-4K ואני די בטוח שיש שם השתקפות RT, יש רעש שמאוד מאפיין RT בהשתקפויות על המטוס.

עוד משהו, פיל ספנסר אמר שהם לא סיימו עם קניית מפתחות ושהם ישמחו לקנות מפתחת יפנית.
https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... il-spencer
I think it would be nice if we found an Asian studio, in particular a Japanese studio, to add [to our studios]. I liked it when we had some first-party capability in Japan. We have a small team there, but I think we can do more. That said, through our trips to Japan, I love having Phantasy Star back on our stage with Sega -- I thought that was fantastic. Miyazaki-San, before with Dark Souls and now having Elden Ring on our stage... the Japanese creators have shown up more and more."

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2019, 09:02

לא הראו פה כלום קיאו. כנראה שאין דמו סינגל מוכן אחרת קשה להסביר מה קרה.

קאז אני מסכים שהתצוגה של מייקרוסופט היתה מאוד חלשה ושהם בעטו בדלי, לא יודע מה היו האילוצים והנסיבות, אם למשל יכלו להציג את WD3 אצלם אבל העדיפו לוותר או שיובי לא שיחררה וכו׳

כן אפשר לצפות אבל שלפחות לגבי צד א׳ שלהם היתה להם שליטה מלאה על מה הם רוצים להראות והם עשו בחירות מאוד גרועות שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2019, 09:21

היה דמו של 50 דקות של סייברפאנק מאחורי דלתות סגורות אתמול, המשחק לא עבר שום שינוי מהותי משנה שעברה, פשוט יש בו עוד הרבה דברים שמעולם לא נחשפו... הם באמת יכולים להרשות לעצמם לעשות מה שבא להם, למשחק יש הייפ פסיכי והם בינתיים פועלים נהדר כדי לשמור על זה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים