E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 00:43

חבר'ה,זה העורך של game infomer ואחד האנשים היותר מקושרים בתעשייה שכרגע יושב בסבירות גבוהה ליד מפתחים שמפחתים לדור הבא,לא הייתי פוסל את השמועה הזו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יוני 2019, 00:44

סך הכל לתצוגה היה קצב טוב, כן נהנתי לראות אותה, אבל אם נחלק את זה למשחק משחק אז מכמעט כולם התאכזבתי.
רציתי לראות יותר מהמשחק של מיאזאקי ומרטין ולא רק הכרזה רשמית וזהו, סייברפאנק נתן תאריך יציאה (המצופה) אבל לא קיבלנו איזו תצוגה מרשימה שלו שעושה חשק. גירס 5 בכלל היה מוזר לגמרי והילו היה מאכזב בטירוף, כלומר לא קיבלנו אקשן וזה בסדר אבל זו בעצם הפעם הראשונה שראינו משהו שהוא רשמית דור הבא. והאמת? לא היה קרוב ללהפיל אותי.

בסופו של דבר תצוגה די מאכזבת, אבל בהחלט מהנה ובקצב טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 00:44

טוב, זה לא מה שרציתי לראות מהיילו :/
אבל רגע, הוא נדחה לדור הבא בלבד? כי לא היו ברורים לגבי זה

סה״כ תצוגה סבירה בעיקר בזכות קיאנו וCDPR, והם קיבלו נקודות על דאבל פיין, אבל ציפיתי ליותר טיזינג לדור הבא אבל יש להפ זמן אם התכנון זה חגים.
מעניין אם סוני יצליחו לשחרר בסתיו.

מוזר שהראו מגירס רק סינמטים משונים ולא כלום מהיילו (בתצוגה הראשונה של המנוע ראינו דברים יותר מעניינים), אפילו סייברפאנק היה CG.
קיצר התאכזבתי, אני חושב שסקוור די בוודאות תנצח מחר אם הם יראו גיימפליי של הנוקמים שלהם, לא נקבע פה רף גבוה מבחינת משחקים שראינו, למרבה האכזבה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 10 יוני 2019, 00:45

Uncle Pey'j כתב:
חבר'ה,זה העורך של game infomer ואחד האנשים היותר מקושרים בתעשייה שכרגע יושב בסבירות גבוהה ליד מפתחים שמפחתים לדור הבא,לא הייתי פוסל את השמועה הזו.

דבר שלא כזה יפתיע אותנו בתכלס, זה תמיד היה מכשיר שהוא מעט יותר חזק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 00:45

bling כתב:גם אצל מייקרוסופט כמו סוני הבאז וורד זה SSD.

קיאו אצל הפס5 אין RT חומרתי?

הקטע של היילו לא היה כזה וואו גראפית, זה עדיין יוצא גם לדור הנוכחי נכון?

מאוד הופתעתי שהם זרקו חלון זמן למרות שכולנו צפינו אותו. גם הפס5 כמעט בטוח יצא בזמן דומה, מצפה לנו ראש בראש סיבוב שני ב 2020, יהיה מאוד מאוד מעניין.

בעיקרון זו היתה חרא של מסיבה, כל מה שהיה קשור לתוכן של הדור הנוכחי = חרא.

התחיל להיות מעניין רק כשהגיעו לקטע של הדור הבא, אולי זה אומר שיאללה סגרו את השאלטר על הדור הזה וזהו? כבר לא מעניין עוד.

אולי בגלל זה סוני לא באה השנה, ידעה שיש חרא של מסיבה מבחינת תוכן דור נוכחי כמו שראינו אצל מייקרוסופט ואין להם מספיק חומר לדבר עליו בנוגע לדור הבא אז העדיפו כבר לא לבוא.

אכן, מסיבה קקה חוץ מאשר:
1) המשחק 12 דק'
2) כל הקטע של הדור הבא
3) הקניה של דאבל פיין

ולא, סוני לא אשרה RT חומרתי, הם רק אמרו "RT" שזאת טענה ריקה כי אפילו על הפס1 אפשר להגיד RT אם המפתחים ממש רוצים.

אגב, עכשיו ברור לכם למה סוני חשפה את ה-SSD באפריל? למה הם רצו לשים את הידיעה הזאת בחוץ לפני מיקרוסופט? אם עכשיו הייתם שומעים את המילה SSD לראשונה בדור הבא הייתם מחרבנים קוביות. ובמקום זה מה אומרים? מסיבה קקה. למה? כי סוני גנבו להם את הרעם באפריל. גאוני.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 00:46

Uncle Pey'j כתב:

איך זה הגיוני פייג', כבר שנה חופרים לנו שבוודאות מוחלטת הסקארלט היא הכי חזקה. מאיפה פתאום הפס5 נהפכה ליותר חזקה ביום אחד?

בינתיים אף בעלת פלטפורמה לא קפצה על הטיקט PR הנחשק של "הקונסולה הכי חזקה בכל הזמנים, כולל בדור הבא!" כעקיצה כנגד המתחרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 00:48

bling כתב:
Uncle Pey'j כתב:

איך זה הגיוני פייג', כבר שנה חופרים לנו שבוודאות מוחלטת הסקארלט היא הכי חזקה. מאיפה פתאום הפס5 נהפכה ליותר חזקה ביום אחד?

בינתיים אף בעלת פלטפורמה לא קפצה על הטיקט PR הנחשק של "הקונסולה הכי חזקה בכל הזמנים, כולל בדור הבא!" כעקיצה כנגד המתחרים.

אבל מיקרוסופט ממשיכה לשחק על זה, הם סיימו את הסרטון ב"הסקארלט אוכלת מפלצות לארוחת בוקר". הם חופרים לעצמם בור עמוק יותר ויותר אם בסוף הפס5 תהיה חזקה יותר. יעני כל הקטע שלנו הוא כוח אבל הנה התחרות חזקה יותר? אין מצב, גהינום PR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 00:48

בעצם המשחק שהכי גרם לי לרצות לזרוק כסף על המסך פה זה אורי 2.
אה, וה-12 minutes הזה. רעיון אדיר ונראה כמו ביצוע מקורי ומוצלח מאוד. קיצר ״אינדיז״ גנבו מבחינתי את ההצגה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2019, 00:49

קקה כי תוכן קקה. נו, זה שווה מסיבת E3 וליין-אפ של סוני לא?

לא הראו את גירס טקטיקס, AOE4, הכביכול פייבל שעובדים עליו. גירס והיילו בתצוגה פחות טובה משנה שעברה..תכלס לא היה משחק אחד שקיבל תצוגת גיימפליי רציפה.

פלייט סימולטור בלט לטובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 00:51

Kazz כתב:קקה כי תוכן קקה. נו, זה שווה מסיבת E3 וליין-אפ של סוני לא?

לא הראו את גירס טקטיקס, AOE4, הכביכול פייבל שעובדים עליו. גירס והיילו בתצוגה פחות טובה משנה שעברה..תכלס לא היה משחק אחד שקיבל תצוגת גיימפליי רציפה.

פלייט סימולטור בלט לטובה.

והנה, מיקרוסופט הוציאו מליונים על התצוגה הזאת וכולם אומרים שהיה קקה. סוני לא הוציאה שקל כשההשקעה שלה מתחילה ונגמרת בראיון בסקייפ ל-WIRED וכבר הם גנבו את הרעם למיקרוסופט לדור הבא עם כל עניין ה-SSD. עכשיו אתה מבין למה סוני לא הייתה ב-E3?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 00:52

אה כן, גם פליט סימולטור נראה מעולה. מעניין על איזה מחשב זה רץ (:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 00:53

תכל׳ס, סוני רק צריכים להוציא עכשיו טריילר של TLOU2 עם תאריך יציאה ואף אחד לא ידבר על המסיבה הזאת יותר (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 00:55

DrKeo כתב:
bling כתב:גם אצל מייקרוסופט כמו סוני הבאז וורד זה SSD.

קיאו אצל הפס5 אין RT חומרתי?

הקטע של היילו לא היה כזה וואו גראפית, זה עדיין יוצא גם לדור הנוכחי נכון?

מאוד הופתעתי שהם זרקו חלון זמן למרות שכולנו צפינו אותו. גם הפס5 כמעט בטוח יצא בזמן דומה, מצפה לנו ראש בראש סיבוב שני ב 2020, יהיה מאוד מאוד מעניין.

בעיקרון זו היתה חרא של מסיבה, כל מה שהיה קשור לתוכן של הדור הנוכחי = חרא.

התחיל להיות מעניין רק כשהגיעו לקטע של הדור הבא, אולי זה אומר שיאללה סגרו את השאלטר על הדור הזה וזהו? כבר לא מעניין עוד.

אולי בגלל זה סוני לא באה השנה, ידעה שיש חרא של מסיבה מבחינת תוכן דור נוכחי כמו שראינו אצל מייקרוסופט ואין להם מספיק חומר לדבר עליו בנוגע לדור הבא אז העדיפו כבר לא לבוא.

אכן, מסיבה קקה חוץ מאשר:
1) המשחק 12 דק'
2) כל הקטע של הדור הבא
3) הקניה של דאבל פיין

ולא, סוני לא אשרה RT חומרתי, הם רק אמרו "RT" שזאת טענה ריקה כי אפילו על הפס1 אפשר להגיד RT אם המפתחים ממש רוצים.

אגב, עכשיו ברור לכם למה סוני חשפה את ה-SSD באפריל? למה הם רצו לשים את הידיעה הזאת בחוץ לפני מיקרוסופט? אם עכשיו הייתם שומעים את המילה SSD לראשונה בדור הבא הייתם מחרבנים קוביות. ובמקום זה מה אומרים? מסיבה קקה. למה? כי סוני גנבו להם את הרעם באפריל. גאוני.

באמת צעד PR גאוני מצד סוני. מייקרוסופט וכל המתחרות עדיין רחוקים מהם שנות אור בקטע הזה. הם הכי אלופים באיך לשווק ובליצור באז ובלהרים מסיבות E3 ובכלל, בכל הפן הזה שמסביב שהרבה פעמים יותר חשוב מהכל.

מסכים עם מי שאומר ש 12 דקות למרבה הצער (כי בכל זאת, כולה אינדי מגניב) הוא הזוכה של היום מבחינת משחקים, עצוב מאוד.

DrKeo כתב:
bling כתב:
Uncle Pey'j כתב:

אבל מיקרוסופט ממשיכה לשחק על זה, הם סיימו את הסרטון ב"הסקארלט אוכלת מפלצות לארוחת בוקר". הם חופרים לעצמם בור עמוק יותר ויותר אם בסוף הפס5 תהיה חזקה יותר. יעני כל הקטע שלנו הוא כוח אבל הנה התחרות חזקה יותר? אין מצב, גהינום PR.

מסכים איתך, אין מצב שהסקרלט חלשה פחות, הם לא היו מעזים להדגיש ככה את הכח בלי הפסקה במצב הפוך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 00:58

קאז בחייאת אתה עדיין בנרטיב הזה גם כשמייקרוסופט מרימה מסיבה גרועה למרות שסוני נעדרה וכל הבמה לרשותם עם כל הצד ג' בעולם? מה יותר סימן טוב מזה לסוני להתחפף, כדי שגם עליהם יגידו חרא מסיבה? איזה טוב פה בדיוק יוצא מזה עבורם להיות גרועים כמו התחרות?

תקשיב לקיאו כי נראה שהוא ספוט און בנוגע לכל הרציונל של סוני לאורך הדיון איתך והוא הוכיח את זה יפה היום עם איך שהקלפים בסוף שוחקו לטובת סוני ופגעו בהכרזה של מייקרוסופט עם מה שהיא עשתה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:01

למרות שהם כן אמרו שזאת הקונסולה הכי חזקה ש"אנחנו יצרנו", יעני יש עדין מקום להפסד לסוני ב-PR שלהם. זה מרתק אותי כל העניין הזה, הרי יש לנו שתי חברות שלא יודעות מה השניה עושה (טוב נו, ריגול תעשייתי וזה אז הן בטח יודעות חלקית) שמתכננות קונסולה במשך שנים עם חומרה שננעלה כבר די מזמן ומנסות לנצח אחת את השניה למרות שהן קונות הכל מאותם ספקים. אח, איך אני מתגעגע לימים שבהם כל חברה הייתה בונה לעצמה חומרה מאפס כשכל קונסולה הייתה פריק יחודי של הטבע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 01:02

אני לא חושב שהם ״חופרים לעצמם בור״, גם אם היא תהיה חלשה יותר מה תרצו שיגידו כרגע? שהיא די חזקה?
סה״כ לדעתי שתיהן יהיו בערך באותו החוזק, עם הפרשים זניחים לגמרי

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:03

עוד משהו מעניין ששמתי לב אליו הוא שבוידאו רואים מהנדסים עובדים על לוח אחד עם PCB בצבע כחול והשני ירוק..אולי רמז לאנקונדה ולוקהארט ואסטרטגיית 2 SKU? ביני לבין עצמי אני עדיין מפנטז שמבטלים את לוקהארט..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יוני 2019, 01:03

אתה באמת חושב שסוני ומיקרוסופט לא יודעות הכל על הקונסולה המתחרה? מושקע בזה כל כך הרבה כסף וזמן, וכמו שאתה אומר הן עובדות עם אותם הספקים, לדעתי הם יודעים על הקונסולה המקבילה גם ברמת מספר הברגים בכל צד..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:06

ועכשיו כדי להוסיף עוד אש למדורה,אחד מהמודרים של Era,בחור בשם מאט,שידוע בתור המקור הכי מהימן לדיבורי דור הבא (וככזה,הוא כמעט אף פעם לא מגיב למרבה הצער) אמר ש"יש סיבה למה MS לא חשפה מספרים"..בקיצור,כנראה שהפס5 חזקה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:08

Stick כתב:אתה באמת חושב שסוני ומיקרוסופט לא יודעות הכל על הקונסולה המתחרה? מושקע בזה כל כך הרבה כסף וזמן, וכמו שאתה אומר הן עובדות עם אותם הספקים, לדעתי הם יודעים על הקונסולה המקבילה גם ברמת מספר הברגים בכל צד..

אני לא חושב שזה נכון,יש מידור בסופו של דבר בתוך חברות וריגול תעשייתי הוא עדיין עבירה על החוק. במקום העבודה שלי יש מהנדסים שעובדים עם אפל וכאלה שעובדים עם סמסונג,אני מבטיח לך שאף אחד מהם לא יודע על מה הצוות האחר עובד *בדיוק*. במקרה של מיקרוסופט וסוני,אני מניח שלשתיהן יש מושג לא רע מה המגבלות של מה ניתן להשיג מ-AMD,השאלה היא כמה הפסד כל אחת מוכנה לספוג,ומה הקוסטומיזציות שכל אחת דרשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:11

Stick כתב:אתה באמת חושב שסוני ומיקרוסופט לא יודעות הכל על הקונסולה המתחרה? מושקע בזה כל כך הרבה כסף וזמן, וכמו שאתה אומר הן עובדות עם אותם הספקים, לדעתי הם יודעים על הקונסולה המקבילה גם ברמת מספר הברגים בכל צד..

AMD לא הולכת לחשוף להם דברים על הצד השני, הם מגלים או דרך מפתחים בשלב מאוחר יחסית של הפיתוח או דרך ריגול תעשייתי ושמועות מאנשי תעשיה. גם בדור האחרון החומרה הייתה זהה ובסוף ההפרש ביצועים היה 40% שזה מקביל לקונסולה של 9TF ואחת של 12.5TF בדור הבא, חתיכת הבדל.

הנה הטריילר של היילו באיכות טובה למי שרוצה לראות, כדמו לדור הבא לא הורשמתי במיוחד, אבל כהיילו התלהבתי כי היילו 5 נראה כמו פאקינג משחק 360 ברזולוציה גבוהה ו-60FPS כך שזה סופסוף הקפיצה הדורית של היילו.

אגב, אני מנסה שוב ושוב לספור את הצ'יפים והם טשטשו עניינים בדיוק בצורה כזו שאני לא מצליח לספור אותם. אוף.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:11

אגב,אנשים כבר קלטו את הצי'פ GDDR6 של סקארלט- צ'יפ של סמסונג במהירות 14GBPS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:14

Uncle Pey'j כתב:אגב,אנשים כבר קלטו את הצי'פ GDDR6 של סקארלט- צ'יפ של סמסונג במהירות 14GBPS.

כן, גם אני ראיתי את זה בסרטון באיכות הגבוהה שיצא, השאלה היא כמה כאלה יש בפנים. אני חושב שיש 12, יענה 24GB ב-672GB/s שזה סוג של פנטזיה רטובה מבחינת זיכרון לדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 01:14

Stick כתב:סך הכל לתצוגה היה קצב טוב, כן נהנתי לראות אותה, אבל אם נחלק את זה למשחק משחק אז מכמעט כולם התאכזבתי.
רציתי לראות יותר מהמשחק של מיאזאקי ומרטין ולא רק הכרזה רשמית וזהו, סייברפאנק נתן תאריך יציאה (המצופה) אבל לא קיבלנו איזו תצוגה מרשימה שלו שעושה חשק. גירס 5 בכלל היה מוזר לגמרי והילו היה מאכזב בטירוף, כלומר לא קיבלנו אקשן וזה בסדר אבל זו בעצם הפעם הראשונה שראינו משהו שהוא רשמית דור הבא. והאמת? לא היה קרוב ללהפיל אותי.

בסופו של דבר תצוגה די מאכזבת, אבל בהחלט מהנה ובקצב טוב.

מתאר לעצמי שזה בדיוק מה שיש כרגע להראות מהמשחק של מיאזאקי ומרטין.

קצת טוב זה לא מספיק, צריך גם תוכן טוב איתו והתוכן היום ברובו היה חלש, התצוגה של היילו גם אם המשחק עדיין יוצא לוואן ולכן קשה בדיוק להדהים איתו, היתה גרועה מאוד ועשתה שירות רע לסקרלט כי היא הוצגה בהקשר לסגמנט של הדור הבא והתחושה המיידית שזה עורר זו אכזבה אם זה מה שצפוי לנו מהסקרלט (וברור לי שזה לא אבל זה מה שהתפרש, PR לא טוב פשוט)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 01:15

Uncle Pey'j כתב:ועכשיו כדי להוסיף עוד אש למדורה,אחד מהמודרים של Era,בחור בשם מאט,שידוע בתור המקור הכי מהימן לדיבורי דור הבא (וככזה,הוא כמעט אף פעם לא מגיב למרבה הצער) אמר ש"יש סיבה למה MS לא חשפה מספרים"..בקיצור,כנראה שהפס5 חזקה יותר.

מכיר אותו עוד מגאף, אכן מפתח שעובד בתעשייה ואכן אמין. הולי שיט אם זה נכון :shock:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים