E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2019 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:17

bling כתב:
Stick כתב:סך הכל לתצוגה היה קצב טוב, כן נהנתי לראות אותה, אבל אם נחלק את זה למשחק משחק אז מכמעט כולם התאכזבתי.
רציתי לראות יותר מהמשחק של מיאזאקי ומרטין ולא רק הכרזה רשמית וזהו, סייברפאנק נתן תאריך יציאה (המצופה) אבל לא קיבלנו איזו תצוגה מרשימה שלו שעושה חשק. גירס 5 בכלל היה מוזר לגמרי והילו היה מאכזב בטירוף, כלומר לא קיבלנו אקשן וזה בסדר אבל זו בעצם הפעם הראשונה שראינו משהו שהוא רשמית דור הבא. והאמת? לא היה קרוב ללהפיל אותי.

בסופו של דבר תצוגה די מאכזבת, אבל בהחלט מהנה ובקצב טוב.

מתאר לעצמי שזה בדיוק מה שיש כרגע להראות מהמשחק של מיאזאקי ומרטין.

קצת טוב זה לא מספיק, צריך גם תוכן טוב איתו והתוכן היום ברובו היה חלש, התצוגה של היילו גם אם המשחק עדיין יוצא לוואן ולכן קשה בדיוק להדהים איתו, היתה גרועה מאוד ועשתה שירות רע לסקרלט כי היא הוצגה בהקשר לסגמנט של הדור הבא והתחושה המיידית שזה עורר זו אכזבה אם זה מה שצפוי לנו מהסקרלט (וברור לי שזה לא אבל זה מה שהתפרש, PR לא טוב פשוט)

תצוגת הדור הבא הייתה צריכה להיות עם פורצה 8 והדגמת RT, זאת הדרך היחידה שהם יכלו לתפוס את הקהל. להפעיל את פורצה 8, להראות איך מסלול עולה ללא זמן טעינה בכדי להדגים את ה-SSD ואז השתקפויות מדהימות עם RT. משם הדמו של היילו עם ההכרזה שפורצה והיילו הם משחקי שיגור ובנוסף כמה מילים על תמיכה לאחור של סקארלט ואיזה שדרוגים אנחנו יכולים לצפות לכותרים של ה-ONE.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:18

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אגב,אנשים כבר קלטו את הצי'פ GDDR6 של סקארלט- צ'יפ של סמסונג במהירות 14GBPS.

כן, גם אני ראיתי את זה בסרטון באיכות הגבוהה שיצא, השאלה היא כמה כאלה יש בפנים. אני חושב שיש 12, יענה 24GB ב-672GB/s שזה סוג של פנטזיה רטובה מבחינת זיכרון לדור הבא.

זה החלום שלי מבחינת קונפיגורציית זיכרון,פשוט מושלם.
אני תוהה מה MS יעשו אם אנקונדה באמת תהיה חלשה מהפס5,הרי חלק לא קטן מהמרקטינג שלהם אמור להישען על "הקונסולה החזקה ביותר" ו"הקונסולה המשתלמת ביותר",אני לא חושב שזה יוביל לביטול של לוקהארט (לפחות,זו לא תהיה הסיבה העיקרית) אבל אפשר לחלום.. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:19

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אגב,אנשים כבר קלטו את הצי'פ GDDR6 של סקארלט- צ'יפ של סמסונג במהירות 14GBPS.

כן, גם אני ראיתי את זה בסרטון באיכות הגבוהה שיצא, השאלה היא כמה כאלה יש בפנים. אני חושב שיש 12, יענה 24GB ב-672GB/s שזה סוג של פנטזיה רטובה מבחינת זיכרון לדור הבא.

אני תוהה מה MS יעשו אם אנקונדה באמת תהיה חלשה מהפס5,הרי חלק לא קטן מהמרקטינג שלהם אמור להישען על "הקונסולה החזקה ביותר" ו"הקונסולה המשתלמת ביותר",אני לא חושב שזה יוביל לביטול של לוקהארט (לפחות,זו לא תהיה הסיבה העיקרית) אבל אפשר לחלום.. :)

רוב הסיכויים שיש CU מכובים באנקונדה. מה שהם צריכים לעשות זה לבלוע את הכסף ולהפעיל את ה-CU הכבויים ולהרים מהירות שעון, זה יעלה להם לא מעט כסף אבל אם הם רוצים שהאסטרטגיה תעבוד הם צריכים קונסולה שהיא יותר חזקה משל סוני, אפילו אם זה ב-5%. היצור של הקונסולה יתחיל רק בקיץ הבא, מפתחים כבר מקבלים ערכות פיתוח של הפס5 ומה שמאט ואנשים מ-GI יודעים מיקרוסופט בטוח יודעים כך שזה הדבר היחיד שהם יכולים לעשות כי הסיליקון עצמו כבר נעול בשלב הזה. אם הם רוצים לשדרג הם יכולים רק להפעיל CU כבויים, להעלות מהירות שעון או להגדיל/להאיץ את הזיכרון.

אגב, אני חושב שהסיבה שאין מספרים היא שה-TF של NAVI יעילים יותר משל הדורות הקודמים של AMD. כלומר קונסולת 12TF מבוססת NAVI בעצם צריכה להיות רק 9TF+. אני ואתה מבינים את זה אבל אתה יודע איזה סופת קקה תכה במיקרוסופט אם הם יחשפו שהדור הבא שלהם הוא 9TF כשה-X היא 6TF? מי שלא באמת מבין, וזה רוב העיתונאים, פשוט ישרוף אותם על המוקד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:21

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:

רוב הסיכויים שיש CU מכובים באנקונדה. מה שהם צריכים לעשות זה לבלוע את הכסף ולהפעיל את ה-CU הכבויים ולהרים מהירות שעון, זה יעלה להם לא מעט כסף אבל אם הם רוצים שהאסטרטגיה תעבוד הם צריכים קונסולה שהיא יותר חזקה משל סוני, אפילו אם זה ב-5%.

קיאו,נראה שצדקת,אנשים אכן זיהו 12 צ'יפים.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יוני 2019, 01:21

טוב, אם אתם אומרים אתם כנראה יודעים יותר ממני, אבל נראה לי די מוזר שכל כך הרבה משאבים מוקצים לפרויקטים הסופר חשובים האלה (אצל סוני זה כמעט עתיד החברה) והבוסים פשוט ישבו ויגידו "טטב, אין מה לעשות.. בואו נקווה שלא יפתיעו אותנו".
כל עוד המגבלות החומרתיות (שמן הסתם ידועות לשני הצדדים בצורה מקיפה לגמרי) נשארות זהות והכל עניין של איזו חברה לוקחת הפסד כאן ואיזו שם, אז בסדר, אבל אם אתם אומרים שהן לא יודעות בכלל גם ברמה של מימון פיתוחים טכנולוגיים מסויימים שתאורתית עשויים להתרחש (כמו בps3, למרות שכמובן זה לא עבד כמצופה לסוני), אז זה נשמע לי מוזר. אין לי חצי מושג אמיתי לאיך זה באמת עובד, פשוט נשמע לי מוזר :).

אגב, התצוגה הזו בעיקר גורמת לי להתבאס שלסוני אין מסיבה/אין מה להראות. אחרי ה"חשיפה" של הדור הבא עם הילו המאכזב גרפית, אני רק רוצה לראות את חשיפת ה ps5 עם טיזר למה שהאשפים הטכניים בגרילה מבשלים עם הורייזן 2.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 01:23

הם לא באמת אמרו במפורש שהיא תהיה חזקה יותר מהפס5 אבל הם כן בנו טיקט חזק על כח כח כח והצוות של סקורפיו וראיתם מה הם בנו וכח אז כן, זאת תהיה הפתעה גדולה מאוד במיוחד שהשמועות יישרו איתם קו עד היום.

קיאו אם הפס5 חזקה יותר אנחנו לא יודעים מה ההפרשים וממה הם נובעים, אולי זה לא קטע של כמה CU ומהירות שעון, אם בכלל אפשרי שיעשו צעד כזה בשלב כזה מתקדם וסופי בפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:25

אם כבר היילו,אני לא מבין למה אנשים כל כך מאוכזבים- הרי מה שראינו הוא in game,אין בזה שום ספק,כי אם לא,זה חתיכת CGI מזעזע ול-ingame,זה בהחלט נראה כמו חצי קפיצת מדרגה. והיילו איפיניט הוא משחק קרוס-ג'ן עם שורשים מאוד עמוקים ב-XBO (התחיל פיתוח ב-2015 למען השם) ולא אמור לייצג את היכולות של הדור הבא. אני חושב שלקרוס-ג'ן מה שראינו היה די סביר והציפיות שלי גם היו מותאמות לפני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:27

Stick כתב:טוב, אם אתם אומרים אתם כנראה יודעים יותר ממני, אבל נראה לי די מוזר שכל כך הרבה משאבים מוקצים לפרויקטים הסופר חשובים האלה (אצל סוני זה כמעט עתיד החברה) והבוסים פשוט ישבו ויגידו "טטב, אין מה לעשות.. בואו נקווה שלא יפתיעו אותנו".
כל עוד המגבלות החומרתיות (שמן הסתם ידועות לשני הצדדים בצורה מקיפה לגמרי) נשארות זהות והכל עניין של איזו חברה לוקחת הפסד כאן ואיזו שם, אז בסדר, אבל אם אתם אומרים שהן לא יודעות בכלל גם ברמה של מימון פיתוחים טכנולוגיים מסויימים שתאורתית עשויים להתרחש (כמו בps3, למרות שכמובן זה לא עבד כמצופה לסוני), אז זה נשמע לי מוזר. אין לי חצי מושג אמיתי לאיך זה באמת עובד, פשוט נשמע לי מוזר :).

אגב, התצוגה הזו בעיקר גורמת לי להתבאס שלסוני אין מסיבה/אין מה להראות. אחרי ה"חשיפה" של הדור הבא עם הילו המאכזב גרפית, אני רק רוצה לראות את חשיפת ה ps5 עם טיזר למה שהאשפים הטכניים בגרילה מבשלים עם הורייזן 2.

אם סוני לא צריכה להראות את הדור הבא, עדיף לה לא להראות. כל חשיפה נותנת מידע לצד השני ואין לה מה לגרום לפס4 להראות כמו ענתיקה. הם עשו את התרגיל שלהם, חתרו תחת מיקרוסופט עם ראיון טלפוני עם WIRED ששרף למיקרוסופט מסיבה של מליוני דולרים. עכשיו סוני רק צריכה לשחרר טריילר TLOU2 עם תאריך יציאה ומיקרוסופט רשמית יצאה חומוס טוטאלי.

Uncle Pey'j כתב:אם כבר היילו,אני לא מבין למה אנשים כל כך מאוכזבים- הרי מה שראינו הוא in game,אין בזה שום ספק,כי אם לא,זה חתיכת CGI מזעזע ול-ingame,זה בהחלט נראה כמו חצי קפיצת מדרגה. והיילו איפיניט הוא משחק קרוס-ג'ן עם שורשים מאוד עמוקים ב-XBO (התחיל פיתוח ב-2015 למען השם) ולא אמור לייצג את היכולות של הדור הבא. אני חושב שלקרוס-ג'ן מה שראינו היה די סביר והציפיות שלי גם היו מותאמות לפני.

כמו שאמרתי מקודם, כדמו לדור הבא זה לא מרשים במיוחד, כדמו להיילו חדש זה הולי פאק הם סופסוף יצאו מהגרפיקת 360 והגיעו לעידן המודרני ולכן מגניב לגמרי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יוני 2019, 01:28

פייג', אין לי ספק שאפשר לעשות אלף 'הנחות' לדור הבא. לכן אני לא מאוכזב מהדור הבא או משהו כזה, הוא יראה בוודאות טוב יותר (כאמור, מת לראות גרפית את הורייזן 2 לעומת היילו), אבל הילו נדחף על ידי מיקרוסופט לעמדה שבה הוא המשחק הראשון שהוא דור הבא רשמי שאנחנו רואים.
וזה... לא היה כל כך מרשים.

קיאו, אין לי ספק שסוני בינתיים עושים פה בית ספר של PR. האמת שהם עושחם אותו בערך מהיום שבו הוכרזו הps4 והxbo. אבל, אישית, אני מת לראות משחק דור הבא "אמיתי" (גרפית) עכשיו :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:31

bling כתב:הם לא באמת אמרו במפורש שהיא תהיה חזקה יותר מהפס5 אבל הם כן בנו טיקט חזק על כח כח כח והצוות של סקורפיו וראיתם מה הם בנו וכח אז כן, זאת תהיה הפתעה גדולה מאוד במיוחד שהשמועות יישרו איתם קו עד היום.

קיאו אם הפס5 חזקה יותר אנחנו לא יודעים מה ההפרשים וממה הם נובעים, אולי זה לא קטע של כמה CU ומהירות שעון, אם בכלל אפשרי שיעשו צעד כזה בשלב כזה מתקדם וסופי בפיתוח.

אני יכול לחשוב על משהו שעושה הפרש שכזה, למיקרוסופט יש ליבות RT ולסוני אין ולכן למרות שיש לשתיהן צ'יפ בגודל דומה, זה של סוני עם יותר CU ולכן חזק יותר מבחינת ביצועים גרידה. אם לסוני היה RT חומרתי, הם היו אומרים שהוא חומרתי כי סרני יודע לבחור מילים כמו אבשלום קור כשהוא מדבר בראיונות שכאלה.

אני דווקא מחבב את זה אם ההפרש הוא זה, לאחת קונסולה חזקה יותר מבחינת כוח ולשניה יכולות RT חומרתיות? זה הפרש מגניב, מזכיר לי את פעם כשלכל קונסולה היו יכולות שונות לגמרי מהאחרת ויתרונות שונים. זה תמיד מעניין לראות מפתחים לוקחים כיוונים שונים עם גרסאות שונות של המשחקים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 01:31

Uncle Pey'j כתב:אם כבר היילו,אני לא מבין למה אנשים כל כך מאוכזבים- הרי מה שראינו הוא in game,אין בזה שום ספק,כי אם לא,זה חתיכת CGI מזעזע ול-ingame,זה בהחלט נראה כמו חצי קפיצת מדרגה. והיילו איפיניט הוא משחק קרוס-ג'ן עם שורשים מאוד עמוקים ב-XBO (התחיל פיתוח ב-2015 למען השם) ולא אמור לייצג את היכולות של הדור הבא. אני חושב שלקרוס-ג'ן מה שראינו היה די סביר והציפיות שלי גם היו מותאמות לפני.

לא רואה פה חצי מדרגה מכלום. אחרי RDR2 ו TLOU2 צריך להתאמץ הרבה יותר כדי להציג חצי מדרגה. למען האמת אני לא חושב שזה בכלל אפשרי על החומרה הנוכחית או עם משחק שנבנה קודם כל לוואן כמו היילו להציג חצי מדרגה שכזו. רק בדור הבא נראה חצי מדרגה וגם מדרגה שלמה מעל 2 המשחקים האלו ;)

עד אז לא יהיה אף משחק שיוציא מאיתנו וואו ויזואלי עוד בדור הנוכחי, כבר הגיעו לפיק של הגרפיקה ומקסימום אפשר להביא שיפורים קטנים אבל לא מרשימים במיוחד, התרגלנו כבר למה שיש לדור הזה להציע ויזואלית. אפילו DS שהיה מרשים מאוד בזמנו היום הוא סבבה ומשחק דור נוכחי נאה אבל אף אחד כבר לא נופל עוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 01:32

Stick כתב:פייג', אין לי ספק שאפשר לעשות אלף 'הנחות' לדור הבא. לכן אני לא מאוכזב מהדור הבא או משהו כזה, הוא יראה בוודאות טוב יותר (כאמור, מת לראות גרפית את הורייזן 2 לעומת היילו), אבל הילו נדחף על ידי מיקרוסופט לעמדה שבה הוא המשחק הראשון שהוא דור הבא רשמי שאנחנו רואים.
וזה... לא היה כל כך מרשים.

קיאו, אין לי ספק שסוני בינתיים עושים פה בית ספר של PR. האמת שהם עושחם אותו בערך מהיום שבו הוכרזו הps4 והxbo. אבל, אישית, אני מת לראות משחק דור הבא "אמיתי" (גרפית) עכשיו :).

אולי ב-PSX בסוף השנה? משום מה זכור לי שהם דברו על זה שהפס5 תחשף שם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 01:37

DrKeo כתב:
bling כתב:הם לא באמת אמרו במפורש שהיא תהיה חזקה יותר מהפס5 אבל הם כן בנו טיקט חזק על כח כח כח והצוות של סקורפיו וראיתם מה הם בנו וכח אז כן, זאת תהיה הפתעה גדולה מאוד במיוחד שהשמועות יישרו איתם קו עד היום.

אני יכול לחשוב על משהו שעושה הפרש שכזה, למיקרוסופט יש ליבות RT ולסוני אין ולכן למרות שיש לשתיהן צ'יפ בגודל דומה, זה של סוני עם יותר CU ולכן חזק יותר מבחינת ביצועים גרידה. אם לסוני היה RT חומרתי, הם היו אומרים שהוא חומרתי כי סרני יודע לבחור מילים כמו אבשלום קור כשהוא מדבר בראיונות שכאלה.

אני דווקא מחבב את זה אם ההפרש הוא זה, לאחת קונסולה חזקה יותר מבחינת כוח ולשניה יכולות RT חומרתיות? זה הפרש מגניב, מזכיר לי את פעם כשלכל קונסולה היו יכולות שונות לגמרי מהאחרת ויתרונות שונים. זה תמיד מעניין לראות מפתחים לוקחים כיוונים שונים עם גרסאות שונות של המשחקים.

מעניין אם בתסריט שה RT תצא השדרוג המשמעותי יותר אם נראה את סוני עובדת על פתרון תוכנה להמיר איכשהו את הכח העודף שלה ל RT למפתחים שרוצים את זה. נשמע כמו משהו שמתאים להם לעשות :)

ואין מצב שמישהו רשמי מצד סוני דיבר על חשיפה של הפס5 ב PSX.

בתכלס? לא קריטי, PSX בסוף השנה, אם לא שם אז זה כבר יקרה בפברואר, כולה חודשיים אחרי, מהזמן של ה PSX לא נצטרך לחכות הרבה לחשיפה הרשמית של שתי הקונסולות, ומשם עוברים ל E3 לעוד קרב ראש בראש (זוכרים את ה E3 הקודם עם ההשפלה של מייקרוסופט על ידי סוני עם סרטון ההחלפת משחקים ושאר הירידות שלהם על הוואן?). יהיה אקשן :twisted:
נערך לאחרונה על ידי bling ב 10 יוני 2019, 01:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יוני 2019, 01:38

אני צופה שוב ושוב בסרטון של סקארלט,והם כל הזמן מדברים על 'קונסולה' ולא 'קונסולות',יש מצב שמשהו השתנה בתוכניות? אני מזכיר לכם ששנה שעברה בטיז הראשון פיל ספנסר אמר 'קונסולות'.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יוני 2019, 01:42

לפני המסיבה אמרתי שאין לי ציפיות מהצד א' של מייקרוסופט ואיכשהו הם הצליחו בכל זאת לאכזב אותי.. יעני ידעתי ש 14 משחקים או כמה שזה לא יהיה יהיו מורכבים בעיקר מכל מיני הרחבות, מיינקראפ, גירס פופ וכאלה כי אני כבר חסין לחירטוטים של פיל ספנסר, אבל ציפיתי לפחות להצגה מרשימה מהמשחקים הגדולים שלה שהם הציגו שנה שעברה... ומה זה היה?
ההצגה של גירס 5 הצליחה להיות גם מוזרה ביותר וגם אנטי הייפ.. הם עלק בנו מתחם תת קרקעי והראו טריילר לאיזה סקין של טרמינייטור, אבל כלום מהפאקינג קמפיין? ומה זה היה הקליפ ההוא?? זאת אולי ההצגה למשחק גדול שעומד לצאת הכי גרועה שראיתי אי פעם. היילו? טריילר נחמד אם אתה מכריז על משחק חדש, אבל אחרי הטריילר של שנה שעברה יש רמת ציפיות שנבנית באופן טבעי - לראות גיימפלי! - והטריילר הזה לא ענה עליהם.

על הצד ג' בניתי הרים וגבעות ופה ממש התאכזבתי.. שזה קצת מוזר להגיד על מסיבה ששתי המפתחות אולי הכי אהובות עלי הראו בה טריילרים, אבל ככה אני מרגיש אחרי כל מיני טריילרים למשחקים שכבר ראינו או איזה משחק FPS חינמי מסין שהיה כל כך חשוב למייקרוסופט שהם הביאו את פיל ספנסר בשביל להציג אותו.. חחחח אוקיי.

אני חושב שסייברפאנק מצד אחד והמשחק של FROM מהצד שני די הוכיחו את הנקודה שדליפות יכולות להרוס מסיבה - יעני אם אני לא יודע על המשחק של FROM מראש אז הראש שלי מתפוצץ מהכרזה על משחק חדש שלהם והשיתוף פעולה הדמיוני לחלוטין עם ג'ורג' מרטין, אבל במקום אני קצת מבואס שלא ראיתי גיימפלי (למרות שלהכריז על משחק עם טריילר CG זאת התחמושת הקבועה שלהם). ומצד שני אם אנחנו יודעים על קיאנו ריבס בסייברפאנק פשוט נהרס לנו רגע WTF מאוד מאוד מגניב. אני חושב שיש עדיין ערך להפתעות במסיבות מהסוג הזה.

אגב מעניין מאוד שקול אוף דיוטי לא היה שם, פעם ראשונה מאז COD4 לפחות שאין להם נוכחות במסיבה של אחת הגדולות. כנראה שההסכם שלהם עם סוני שולל מהם את האופציה להציג במסיבה של מייקרוסופט? זה יכול אולי להסביר למה משחקים של סטודיואים אחרים לא הגיעו ל e3.. לא יודע.
מעבר לזה המסיבה של מייקרוסופט הוכיחה לחלוטין שסוני יכלה להרכיב מסיבה ב E3 והיא לא הייתה הופכת למסיבה הכי ביזיונית בכל הזמנים כמו שניסו לטעון כאן, יותר מזה - היא כנראה הייתה מנצחת את היריבה העיקרית שלה (אם כי נינטדנו או סקוור יכולים בקלות לעקוף אותם בסיבוב השנה). ועדיין, לדלג על E3 הייתה כנראה החלטה חכמה של סוני.. ככה לא מציגים או עושים טיזינג לדור חדש.

סייברפאנק באפריל... אני הולך לקנות כרטיס מסך חדש אה? סעמק:)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 01:55

מסכים עם כל מה שאמרת עידן, במיוחד השורה התחתונה שלך שסוני עשתה בשכל שלא הגיעה השנה. אם אתה מסכים עם זה אז אתה מסכים עם הרעיון הכללי של העמדה שלי ושל קיאו, כל הסמנטיקה של למי יכלה להיות מסיבה יותר גרועה השנה היא לא רלוונטית. סוני לא רצתה מסיבה גרועה -> היא עפה משם. זה הכל, ככה פשוט.

בעניין קוד, כן זה משחק של סוני ולכן אין סיכוי שיופיע במסיבה של מייקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2019, 02:01

אגב, אם מייקרוסופט יודעת בשלב הזה כמה כח יש לפס5 (ובתכלס, סיכוי טוב מאוד שבשלב כזה סופי שמפתחות כבר עובדות על משחקים לפלטפורמות האלה הם כבר יודעים מה הולך) והם עדיין בחרו במודע לאמר "הקונסולה הכי חזקה* (*שאי פעם עיצבנו)" אז יש מצב טוב שהסיפור גמור והפס5 אכן חזקה יותר.

את השורה של "הקונסולה הכי חזקה!" בלי סוגריים או כוכביות אנחנו אולי נראה ב PSX או בפברואר אם זה המצב. זה נשמע לי הזוי אחרי כל הבילד אפ לסקרלט אבל מי יודע.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יוני 2019, 02:03

אני לא לקחתי את העמדה של קאז שסוני חייבת להופיע ב E3 בכל מחיר, להפך אמרתי יותר מפעם אחת בדיון ההוא שיכול להיות שזאת ההחלטה הנכונה. אני פשוט לא הסכמתי עם הרטוריקה שהמסיבה הפוטנציאלית שלו היא משהו שלא ראינו בעבר או המסיבה הגרועה ביותר בכל הזמנים, היא לא.. ואני מודה שהסתמכתי על מסיבות עבר בשביל לבנות את הטיעון הזה ולחלוטין לא ציפיתי שמייקרוסופט תוכיח את זה גם השנה חחחח

תמונה

זה די מסכם את העניין :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 03:08

עידן, סוני יכלה לעשות מסיבה והיא יכלה להיות לא הבזיונית בהסטוריה, רק אחת הגרועות. ואו, איזה יופי, אחת המסיבות הגרועות, אחת הסיבות היותר טובות להוציא כמה מליוני דולרים.

אחלה להיות חכם בדיעבד אבל למיקרוסופט היה בתאוריה בכיס (בדיוק כמו בתאוריה שלכם עם סוני):
- דמו סינגל של גירס
- דמו סינגל של היילו
- הכרזה על משחק חדש של נינג'ה ת'אורי
- קניה של דאבלפיין
- חשיפה ראשונה של המשחק הכי גדול של FROM אי פעם
- הדגמה של הדור הבא

ככה נראת המסיבה של מיקרוסופט בתאוריה, לדעתי אחת היותר טובות, בתאוריה כמובן. במציאות? קקה. אז כמה שאני נהנה לשמוע על מסיבת התאוריה שלכם על סוני ואיך הם מראים 100% משחקים שראינו בין 2 ל-4 פעמים שוב, וואללה, לא בדיוק מפיל את הלב מהתרגשות. הכי גרועה בהסטוריה? לא יודע, תלוי בביצוע כי למיקרוסופט היה הרבה ביד ועדין יצא קקה. אחת הגרועות שהיו? כן, כנראה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יוני 2019, 03:14

גם לא בטוח אחת ההכי גרועות.. אפילו אם מצמצמים את העניין רק למסיבות של סוני ומייקרוסופט. אבל חאלס אנחנו לא נסכים על זה כנראה, מה זה משנה עכשיו? עשינו את הריקוד הזה כבר, ומיצינו

אנחנו כן מסכימים שסוני כנראה עשתה את הדבר הנכון מבחינתה, או לפחות לא הפסידה כלום מלא להיות ב e3 השנה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2019, 03:42

מאט הבהיר שהסיבה שמיקרוסופט לא חשפה מספרים זהה לסיבה שסוני לא חשפה מספרים. אז אני מנחש אחת משלוש סיבות:
1) המספרים לא סופיים, יש עוד שנה וחצי לשיגור והצ'יפים עולים לפס יצור רק עוד שנה.
2) למה לגלות לתחרות מה אתה מתכנן בשלב שעוד אפשר לשנות דברים כמו מהירויות שעון.
3) פחד שהכרזה על TF כש-NAVI עם TF נמוכים יותר לאותם ביצועים יגרום ל-PR רע, מי רוצה להכריז על 9TF כשהסקורפיו 6TF?

תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 יוני 2019, 08:37

אני חושב שהתצוגה איכזבה אותי
כי הרוב היה מולטיפלטפורם ,בלי דגש על בילעדים

ויש מישחקים שלא הוצגו בכלל ,ולא יודע עם בפיתוח או לא
לדוגמה פיבל ראשי
ומשחקים כאלו

בעניין הסקרלט ,אני חושב שהמחיר יקבע הרבה
ולא חשפו אותו ,בסוף זה עוד יצא איזה 600 -700 דולר
כמו הps3 בהשקה

צריך לזכור הxbo ,יצא ב500 דולר בהשקה
נכון עם קינקט 2 ,אבל בכל זאת ,קונסולה שהיתה יחסית חלשה כבר בהשקה

עם היו אומרים 400 דולר ,כניראה היו הרבה מחיאות כפיים
אבל לא אמרו ,ואין קינקט 3 או משהו
ככה שמקונסולה כתחליף לpc ,לפחות בינתים
ביחד עם הps5
וns
שנגיד לצורך הדיון היו עולים לי 4000 שקל
Ps5 2000
סקארלט 2000

עם הסקארלט תעלה בסוף 3000 שקל בהשקה
אני פשוט ידלג אליה ,גם ככה המשחקים שלה יגיעו לpc

בכל מקרה בגדול ,וזה נכון לשנים קודמות
Ms מקבלת הרבה תמיכה מצד שלישי
אבל מ3 הגדולות הכי חלשה בצד ראשון ושני

אפילו הילו ניראה מאכזב ,לפחות מה שראינו
ובעניין rt ,זה גוזל המון ביצועים כרגע
זה נחמד שזה נתמך בחומרה ויגזול פחות ביצועים מחומרה
לא תומכת ,אבל עדין זה הרבה פשרות ,וכניראה לא ניראה
מישחקי תלת מימד גדולים עם 100% מימוש של rt

גם מה שיש היום במשחקים כמו באטלפילד 5
לא קרוב ל100% מימוש

לפני כמה ימים ראיתי הדגמה של מימוש גבוה של rt
על קוויק 2
השינוי בגרפיקה היה מרשים ,אבל מ800 fps
זה ירד לפחות מ100

ואני לא אומר שלא יהיה rt במשחקים
פשוט כמו באטלפילד 5 ,זה הולך להיות לדברים מסוימים

בכל מקרה הps5 בגלל בילעדים ,יותר מושכת אותי
אבל גם שם המחיר מאוד חשוב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2019, 08:45

ברור שלא יחשפו מספרים בשלב הזה, שנה וחצי בהחלט נותן אופציה למתחרה לשנות ברגע האחרון משהו ולקלקל להם. זה מוקדם מדי.

לגבי היילו - אני לא מסכים איתכם שזה לא נראה דור הבא, במידה ומדובר בעולם פתוח עצום אז מן הסתם הפירוט לא יהיה כמו במשחקים אחרים, וזה כן יפה יחסית לעולם פתוח.
אבל באמת שאחרי RDR2 תהיה להם עבודה קשה, ובטח עד שיחשפו את העולם עצמו אנחנו נראה איך RDR2 נראה על המחשב והדור הבא, ויהיה להם עוד יותר קשה (: זה הולך להיות ממש מרשים.
לדעתי הוא יהיה מרשים מאוד מאוד, כך או כך... את החשיפה הזו אבל היו צריכים לעשות *לפני* שהראו לנו איזה עולם יפה הם עושים לו, ואז הראש היה מתפוצץ, עכשיו כולם ציפו לעולם הפתוח המדהים וקיבלנו מסדרון פצפון ומודלים סבירים וזהו. ממש משונה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 יוני 2019, 08:56

שאמרו חגים 2020 חשבתי שזה עוד חצי שנה
אז עכשיו הלכתי לבדוק בלוח השנה
בדרך כלל חנוכה קרובה לקריסמס ,וזה בדצמבר
אז באמת יש עוד הרבה זמן

אבל מה שזה אומר ,הילו יצא גם רק עוד שנה וחצי

עם היה משהו מאוד טוב במסיבה ,זה שימוש הxbo
כשרת לשחק משחקים מרחוק
אבל כמו כל השרותים האלו צריך אינטרנט טוב
זמין וזול מספיק ,שזה יהיה אופציה אמיתית

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2019, 09:01

לא יודע.. אני חושב שהייתה מסיבה מהנה סה''כ :). לא מתחבר לכל ה''קקה'' שהולך כאן :). לא חושב שהיה מדהים, מפוצץ ראשים וכו' וכו'.. אבל ואללה היה כיף.. לא ראיתי את ההדלפות שהיו קודם אז היה לי נחמד לראות כמה דברים בפעם הראשונה (המשחק החדש של FROM, המשחק של NT). האם יכלו לעשות טריילר משחקיות לקמפיין של גירס 5? ברור, אבל נראה לי שהיה להם יותר חשוב להדגיש כמה הם שינו וחידשו במולטי.. פספסתי את ההצגה של היילו, אבל נשמע שהיה מאכזב..

בנוגע לכל סיפורי ''מי יותר חזק בדור הבא?!'' - הרשו לי לא להשתתף... מרגיש לי מיותר.

סיפור ה Xcloud נשמע ממש מגניב, ועם הגב של Gamepass - זה הולך לאכול את גוגל סטדיה בלי מלח.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 48 אורחים