Gamescom 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Gamescom 2019

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 00:39

Laskin כתב:זה לא אומר שמפתחות יקפצו על ההזדמנות לחלוק את כל האסטס שעבדו עליהם. המלחין שכותב את המוזיקה לאו דווקא ישמח שלא יקבל תמלוגים על שימוש במוזיקה שהלחין, כמו האנימטור והבחור שעיצב מערכת קרב ייחודית. אתה מתאר משהו חסר תקדים בתעשייה... זה כן אפשרי אולי רק תחת מפיצה אחת שתממן את הכל. אולי.

אתה אשכרה חושב שאנימטור שעשה אנימציה במשחק מקבל תמלוגים על השימוש באנימציה שלו? אתה חושב שמי שעשה את האנימצית ריצה בcod4 קבל תמלוגים על mw3? הוא מקבל משכורת ויש לו אפס בעלות על התוכן שהוא יצר. אם המפתחת לא מחזיקה בip, המחזיקה האמיתית בip יכולה לעשות מה שהיא רוצה בתוכן.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2019, 08:53

ברור שלא מקבלים תמלוגים אבל גם ברור שלא פשוט לוקחים את האסטס והעבודה שהוא עשה ופשוט נותנים אותם למפתחת אחרת שעובדת תחת מפיצה מתחרה. זה לא קיים בתעשייה עד כמה שידוע לי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוגוסט 2019, 10:01

טוב זו סתם טחינת מים, אני מסכים עם לאסקין שזה דבר חסר תקדים בתעשייה ושהוא נשמע מאוד סבוך משפטית וגם לוגיסטית ולכן גם לא ריאלי, קיאו חושב אחרת וגם לו יש נקודה כי מדובר בפאקינג דיסני ויש לה אולי את המשאבים והיכולות לגרום לדברים חסרי צקדים לקרות.

בתכלס לאף אחד מאיתנו אין את הידע המשפטי והמסחרי כדי לדעת עד כמה הדבר הזה ריאלי כמו שהוא במתכונת שקיאו הציע של מפיצות ומפתחות שונות שחולקות הכל תחת הפיקוח של דיסני ועד כמה הוא לא, לבינתיים לא נראה שדיסני עושה את מה שקיאו מציע, לא ידוע למה וזה יכול להיות משלל סיבות ככה שזה לא מחזק אף צד בדיון הזה.

נראה לי שמיצינו פה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים