דיאבלו 4 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

דיאבלו 4 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 03:26

העלילה סובבת את אותו אירוע שראינו בסרטון CGI, הזימון של לילית', הבת של מפיסטו (דיאבלו 2), אחד משלישיית הרוע המקורית ואח של דיאבלו. הסיפור של לילית' הוא סיפור המקור של האנושות. גן עדן והגהינום היו במלחמה נצחית, לילית' ומלאך בשם אינאריוס התאהבו והחליטו לברוח. מאחר והם לא יכלו להיות בגן עדן או הגהינום, הם יצרו עולם חדש בשם Sanctuary, העולם שבו מתרחשת סדרת דיאבלו. לילית' ואינאריוס הביאו ילדים, וכך גם שדים ומלאכים אחרים שהצטרפו אליהם לחיות בשלום ב-Sanctuary.
D4-2.png
D4-2.png (1.24 MiB) נצפה 6973 פעמים

הילדים של מלאכים ושדים היו היברידים בשם נפילים, יצורים חזקים אפילו ממלאכים או שדים. דור ההורים פחד שהנפילים יחליטו לנסות לעלות לכוח ועל הדרך למשוך תשומת לב הגהינום וגן עדן לSanctuary, וכך התחיל ויכוח בין המלאכים והשדים ב-Sanctuary על האם להשמיד את הילדים שלהם או לעזוב אותם לנפשם. אינאריוס בקש זמן שבו יוכל לחשוב על הנושא ועזב את Sanctuary. בזמן שאינאריוס נעדר, לילית' אבדה את שפיותה בעקבות המחשבה שהילדים שלה ימצאו את מותם. לילית' יצאה למסע הרג שבו שחטה את כל המלאכים והשדים ב-Sanctuary. כשאינאריוס בעלה חזר לSanctuary וראה את כל ההרג, הוא לא יכל להביא את עצמו להרוג את אשתו. אז במקום, אינאריוס הגלה את לילית' ל-Void.

עם השנים, כשהנפילים התרבו בינם לבין עצמם, מדור לדור כוחם נחלש עד שהפכו ליצורים חסרי כל כוח בשם בני האדם.
D4.jpg
D4.jpg (307.71 KiB) נצפה 6974 פעמים

הקרב בין גן עדן והגיהנום המשיך, דיאבלו עלה ודיאבלו נפל שוב ושוב, עד שהכל נגמר בדיאבלו 3. ומכאן אנחנו מגיעים לאירוע שמתחיל את דיאבלו 4 וממשיך את הסיפור של לילית':

הסרטון גיימפליי:

אז מה אנחנו יודעים:
- המשחק מתרחש בעולם גדול פתוח, לא ברור אם הוא עדין מפורק למבנה של האקטים.
- הצינוקים מיוצרים רנדומאלית, כמו בדיאבלו 1 ו-2.
- הסגנון אפל ומזכיר בעיקר את דיאבלו 2.
- נחשפו שלוש דמויות - דרואיד, קוסמת וברברי.
- במערכת הגיימפליי יש כישרונות, רונים, נקודות סקיל ומערכת לוט.
- המשחק הוא תמיד אונליין.
- המשחק יותר סוציאלי מהקודמים אבל רק באזורים מסויימים, כמו למשל הערים שבהן אפשר לפגוש זרים.
- יש אירועים מבוססי תאריך וזמן, כמו במשחקי MMO.
- בליזארד הקימו צוות מיוחד שמוקדש אך ורק לבניית תוכן פוסט שיגור של המשחק שימשיך להזרים תוכן חדש בשנים אחרי שהמשחק שוגר.
- המשחק יוצא לPC, פס4 ו-ONE.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

Re: דיאבלו 4 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי idan » 02 נובמבר 2019, 08:55

נראה טוב.

ואם זה הטריד עוד מישהו והוא לא הצליח לזהות מאיפה הקול של הקריין מוכר לו, זה ההוא שהסית את תיאון גרייג'וי לכבוש את ווינטרפל :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 נובמבר 2019, 09:57

אבל למה גראפית המשחק כזה בינוני? הוא הרי לא יוצא למובייל ואפילו לא לסוויץ׳ אז מה הקטע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 10:20

הקטע הוא שבליזארד רוצים שזה יפעל על כל מחשב בערך

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 נובמבר 2019, 10:25

הקטע הוא שהמשחק במינימום יוצא ב 2021. ואולי גרסאות הפס4 וה XB1 לא יהיו רלוונטיות עד אז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 11:11

כן, האמת שלמרות שלא הוכרזה גירסת סוויץ׳ עדיין - לדעתי היא תמכור הכי הרבה אחרי גירסת המחשב.
גם כי באמת הקונסולות מהדור הנכחי יכולות להיות בלתי רלוונטיות, בעוד שהסוויץ׳ עדיין כן, לפחות עד 2022, ובסיס המשתמשים שלה יהיה גדול בהרבה מזה של קונסולות הדור הבא... קיצר מוזר מאוד שלא הוכרז לסוויץ׳, אבל מניח שיוכרז עוד לפני שיצא, יכול להיות שנינטנדו רוצים להכריז אצלם באיזה דיירקט

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 13:28

הסוויטצ׳ קבלה את הפורטים על ידי חברה חיצונית, אני משער שכשהמשחק יהיה קרוב לשחרור הם יתחילו לעשות את הפורט.

בנוגע לפס4, יש תמיכה לאחור וכל מה שהם צריכים זה פאטצ׳ פס5 עם הגרפיקה המקסימאלית של הpc ב4K/60 ויש להם משחק פס5 בונבון.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 נובמבר 2019, 20:45

לפי מה שיצא לי להבין ,הפיתוח בשלבים מאוד מוקדמים
המישחק כניראה לא הולך לצאת ב2020
כניראה כמו שאמרו במקרה הטוב 2021

זה גם מישחק שמתוכנן עם רכיב אונליין חשוב
גם 3 גרסת המחשב היה ככה

בעניין הגרפיקה ,עדין יש מיליונים שמשחקים wow
שזה משחק עתיק במונחים של היום
ככה שלא חושב שהם מודאגים מיזה
אנשים שאוהבים את הסדרה זה בדרך כלל בגלל "השלל"
ולא בגלל הגרפיקה
בליזארד הולכת למכור מיליוני עותקים בגלל השם
השאלה הגדולה עם תצליח להחזיק הרבה זמן שחקנים
כי כניראה זה הולך להיות עוד אחד מה"מישחקים כשירות "

גימרים יתעצבנו על דיהבלו בסמארטפונים
כי ציפו למישחקי pc
עכשיו בליזארד נותנת להם מה שביקשו ,אבל אני מנחש שימצאו
דרך למכור לגימרים קוסמטיקה ווירטואלית בתשלום

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 נובמבר 2019, 21:28

מצד אחד מאוד רוצה לחזור לסוג משחק כזה, מצד שני למי יש עשרות שעות לפחות לשחק...
אולי באמת עוד שנתיים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 נובמבר 2019, 21:30

מעניין שבליזארד דאגו להדגיש שהמשחק רחוק,ממש רחוק,אפילו ב-blizzard time..ציטוט שלהם. זה אומר שכשהוא ישוחרר הפס4 והוואן יהיו ממש עתיקות,אני תוהה אם הם לא פשוט יחליפו פלטפורמות במהלך הפיתוח.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 נובמבר 2019, 06:50

לדור הבא כניראה תיהיה תאימות לאחור
ככה שלא חושב שתיהיה להם בעיה עם זה
הם גם יכולים לתכנן את המישחק כמו בpc
עם הגדרות שונות לפי דגם קונסולה

לפי השמועות לפחות ,הדור הבא הולך להיות מאוד דומה לדור הקיים
רק הרבה יותר חזק ועם sad,ואפשרות כי טריסינג

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2019, 10:18

דיאבלו 3 יצא ל360 ופס3, אחרי זה לפס4 ולone ובסוף גם לסוויטצ׳. אני לא חושב שפלטפורמות מוכרזות הן רלוונטיות, המשחק יגיע להכל. אני רק מקווה ש:
1) תהיה גם בpc שליטה עם שלט.
2) יהיה קרוספליי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2019, 10:26

מהמעט שיצא לי לשחק בדיאבלו 3 על הקונסולה, השליטה עם השלט גם משנה במעט את המשחק, עם הוספה של הגלגול והיכולת להתחמק.
הפעם כשהמשחק מפותח כבר עכשיו במקביל גם לקונסולות, מעניין אם נקבל גרסאות זהות (גם בשליטה במקלדת) או ששוב יהיו הבדלים קטנים בין הגרסאות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2019, 11:21

קשה לי להאמין שיהיו הבדלים הפעם, קשה עד בלתי אפשרי לדמיין את זה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2019, 13:46

אז השאלה היא האם המשחק יהיה בבסיס שלו יותר rpg של קליקים על העכבר כמו כל משחקי דיאבלו, או קצת יותר arpg (ממש קצת, אבל עדיין) כמו דיאבלו 3 על הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2019, 15:10

לא שחקתי בגרסת הקונסולות, אבל זה הולך להיות כמה שיותר קרוב לדיאבלו 2 ברוח, אז אני משער שאופציה 1.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2019, 15:21

בקונסולות ההבדל הוא פשוט, בגלל שאין עכבר כדי לסמן אויבים ספציפית אז המכות (כשכל אחת משויכת לכפתור כמו בpc) יותר כלליות לכיוון מסוים ולא לאויב מסוים. ונוסף גלגול עם הסטיק הימני שמאפשר התחמקות מהירה מהתקפות. שני השינויים האלו לא מהפכניים, אבל כן לקחו את המשחק לכיוון קצת יותר arpg שדורש מהשחקן גם מעט יותר תשומת לב, ולא תכלס פשוט לראות את הstats מתנגשים זה בזה כמו במשחק המקורי.
אני לא יודע באיזה כיוון הם יקחו את זה אבל זה בהחלט שינוי מרענן ומעניין, ואמנם לא שיחקתי המון בגרסה הזאת כדי לחוות דעה אמיתית, אבל רוב הביקורות שראיתי ציינו שזו בהחלט הגרסה היותר טובה של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2019, 15:38

Stick כתב:בקונסולות ההבדל הוא פשוט, בגלל שאין עכבר כדי לסמן אויבים ספציפית אז המכות (כשכל אחת משויכת לכפתור כמו בpc) יותר כלליות לכיוון מסוים ולא לאויב מסוים. ונוסף גלגול עם הסטיק הימני שמאפשר התחמקות מהירה מהתקפות. שני השינויים האלו לא מהפכניים, אבל כן לקחו את המשחק לכיוון קצת יותר arpg שדורש מהשחקן גם מעט יותר תשומת לב, ולא תכלס פשוט לראות את הstats מתנגשים זה בזה כמו במשחק המקורי.
אני לא יודע באיזה כיוון הם יקחו את זה אבל זה בהחלט שינוי מרענן ומעניין, ואמנם לא שיחקתי המון בגרסה הזאת כדי לחוות דעה אמיתית, אבל רוב הביקורות שראיתי ציינו שזו בהחלט הגרסה היותר טובה של המשחק.

האופציה הראשונה קיימת במשחק עוד מדיאבלו 1, כשמחזיקים את הכפתור SHIFT הדמות מבצעת את הפעולה לכיוון סמן העכבר ללא שום קשר להאם לחצת על משהו בעולם המשחק או לא, כלומר אתה תוקף כיוון כללי. אז אני משער שהם לקחו את זה לאקסטרים בקונסולות. בנוגע לגלגול, שחקת ברברי? כי יש לו אביליטי כזה. או שהקונסולות נתנו אופצית גלגול לכל הדמויות כאפשרות תנועה דינאמית יותר? נשמע לי מוזר שהם יעשו את זה, ממש משנה את המהות של המשחק.

בכל מקרה עם האופציה הראשונה אין בעיה, האופציה השניה יותר בעייתית. אני מקווה שהמשחק יאפשר קרוס פליי וכמובן להמשיך עם הדמות שלך במכשיר אחר. אם בליזארד עושים את זה הם יצליחו לגנוב ממני טריפל דיפינג על דיאבלו 4, אני כנראה אקנה גרסת פס5, PC וסוויטצ' אם הן יהיו עקביות מבחינת הדמויות שלי ואני תמיד אוכל לשחק עם החברים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 נובמבר 2019, 15:46

בקונסולות כל הדמויות מתגלגלות עם הסטיק הימני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2019, 16:48

InterAl כתב:בקונסולות כל הדמויות מתגלגלות עם הסטיק הימני.

קטע, אני משער שב-4 הם יעשו משהו אחיד יותר לכל הפלטפורמות להתחשב בזה שהוא מפותח עם כולן במחשבה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 נובמבר 2019, 20:06

כנראה. מקווה שזה לא יהפוך את גרסת הפיסי למקונסלת מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2019, 23:18

InterAl כתב:כנראה. מקווה שזה לא יהפוך את גרסת הפיסי למקונסלת מדי.

אם ההבדל היחיד הוא מהלך dodge? אני חושב שזה סבבה לגמרי. אני פשוט לא בטוח איך יישמו את זה עם כבר ומקלדת. האמת שאני לא בטוח למה יש את זה בקונסולה, זה אמור להיות פיצוי על aim פחות טוב עם סטיק?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2019, 00:03

זה ההבדל היחיד ב-3, אבל ב-4 מי יודע מה יהיה? לדעתי, עיצוב משחק מולטיפלטפורם יוצר משחק שונה מאשר עיצוב בלעדית לפיסי. הרי יש למשל סיבה שדיאבלו 3 לא תומך בגיימפד בפיסי עד היום. יש גם הבדלים ברמת הקושי וב-ui, אם כי לגבי ui, סיכוי טוב שיצרו ספציפי למחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2019, 00:09

InterAl כתב:זה ההבדל היחיד ב-3, אבל ב-4 מי יודע מה יהיה? לדעתי, עיצוב משחק מולטיפלטפורם יוצר משחק שונה מאשר עיצוב בלעדית לפיסי. הרי יש למשל סיבה שדיאבלו 3 לא תמך מראש בגיימפד בפיסי. יש גם הבדלים ברמת הקושי וב-ui, אם כי לגבי ui, סיכוי טוב שיצרו ספציפי למחשב.

כן, זה נכון. האמת שאין לי נסיון עם דיאבלו בקונסולות כי ממש באס אותי שאני צריך להתחיל מאפס ואני לא יכול לשחק עם החברים שלי, אבל באמת מעניין מה יהיו השינויים בין הגרסאות או האם גרסת הPC תסבול בגללן.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2019, 00:15

יתרון גדול לקונסולה בדיאבלו 3 הוא היכולת לשחק בריבוי משתתפים מקומי. זה חסר במחשב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים