חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2020, 12:42

Kazz כתב:אלו העובדות. אלא אם כן אתה רוצה לטעון שאפיק לא מעוניינת למכור משחקים כמו דום ו RE3 בחנות שלה. היא מעוניינת, וזה שאחרי שנה וחצי זה לא מסתייע מעיד על כישלון כלשהו של מנהלי החנות.

זאת אכן אחת הנקודות שדברת עליהם והיא נכונה, אפיק כנראה רוצים שהכל יהיה אצלם בחנות. אבל שאר הנקודות? לא באמת.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 אפריל 2020, 13:41

הם אמרו בעבר שהם מעלים משחקים לחנות באופן ידני ובזמנו היה אפשר להציע רק 2 משחקים חדשים בשבוע. האם הקיבולת הזו השתפרה? אם לא, זו יכולה להיות סיבה אחת לכשלון של החנות לא להציע כל משחק גדול למכירה. יכול להיות שהמפיצות קיבלו מספרים והחליטו שזה לא שווה את המאמץ. אולי יש סיבה אחרת. מה שבטוח הוא ששנה וחצי אחרי, החנות עדיין לא מציעה כל משחק גדול חדש למכירה - ואת זה אני מתקשה לכנות כמשהו אחר מכישלון של האחראים על החנות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אפריל 2020, 23:36

CDPR אומרים שגירסת הדור הבא של CP2077 (שכל מי שיקנה לדור הזה יקבל אותה בחינם) לא תצא בהשקה של הדור הבא.
שזה קצת משונה, כי המשחק כן יוצא למחשב באותו הזמן, אז למה לא פשוט להביא את גירסת המחשב לדור הבא? אולי הם מתכננים משהו עם הSSD שיזרום טוב יותר, או שיש להם בראש תכנונים לשדרוגים נוספים, אז אולי כדאי לחכות איתו כמו עם שאר המשחקים שלהם? או שפשוט הם רוצים לוודא שהכל באמת ירוץ חלק עליה, שזה הכי סביר. בכל מקרה מעניין. בואו נקווה שהמשחק בכלל יוצא השנה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 אפריל 2020, 23:50

אני באמת אהיה מופתע אם יצא השנה.

גם באמת מוזר אם יצא השנה ולא יגיע בהשקה לקונסולות הדור הבא, חשבתי אם יש גרסת PC זה בכל מקרה חצי אוטומטי אבל כנראה שלא? וכן יש עבודה נוספת לעשות.

אולי זה גם באמת מעיד על שדרוגים משמעותיים אפילו מעל גרסת המחשב (בספק)

בכל אופן זה משחק שדווקא ספציפית מרגיש לי שאם אתה ללא מחשב חזק ואתה מתכוון לקנות פס5 או XSX בהשקה אז אולי שווה לחכות לגרסה הזאת, יש לא מעט נורות אזהרה בוהקות בנוגע לאיך שגרסאות הפס4 והוואן ירוצו ויראו, פלוס זה גם יעביר תקופת יובש רצינית שתהיה בשלב שהוא יצא על הפס5 וה XSX.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2020, 23:58

Kazz כתב:הם אמרו בעבר שהם מעלים משחקים לחנות באופן ידני ובזמנו היה אפשר להציע רק 2 משחקים חדשים בשבוע. האם הקיבולת הזו השתפרה? אם לא, זו יכולה להיות סיבה אחת לכשלון של החנות לא להציע כל משחק גדול למכירה. יכול להיות שהמפיצות קיבלו מספרים והחליטו שזה לא שווה את המאמץ. אולי יש סיבה אחרת. מה שבטוח הוא ששנה וחצי אחרי, החנות עדיין לא מציעה כל משחק גדול חדש למכירה - ואת זה אני מתקשה לכנות כמשהו אחר מכישלון של האחראים על החנות.

למה אין שם כל משחק גדול קיים? אני לא יודע אבל גם אתה לא יודע למה. האמת שהטופ משחקי ה pc היום לא נמצאים בסטים. אין שם את פורטנייט, מיינקראפט, cod, lol, פיפא ועוד רבים וטובים.

Laskin כתב:CDPR אומרים שגירסת הדור הבא של CP2077 (שכל מי שיקנה לדור הזה יקבל אותה בחינם) לא תצא בהשקה של הדור הבא.
שזה קצת משונה, כי המשחק כן יוצא למחשב באותו הזמן, אז למה לא פשוט להביא את גירסת המחשב לדור הבא? אולי הם מתכננים משהו עם הSSD שיזרום טוב יותר, או שיש להם בראש תכנונים לשדרוגים נוספים, אז אולי כדאי לחכות איתו כמו עם שאר המשחקים שלהם? או שפשוט הם רוצים לוודא שהכל באמת ירוץ חלק עליה, שזה הכי סביר. בכל מקרה מעניין. בואו נקווה שהמשחק בכלל יוצא השנה.

אולי גרסת הדור הבא / pc הפכה לשאפתנית יותר בלהתחשב בssd וכו׳ של הדןר הבא? אני לא אתפלא לראות גרסת pc יוצאת עם המשחק ואז עדכון גדול לגרסת הpc יחד עם גרסת דור הבא. למרות שזה די מוזר, הרי כבר יש אפילו RT במשחק (היה בדמו גיימסקום).

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 אפריל 2020, 00:49

DrKeo כתב:
למה אין שם כל משחק גדול קיים? אני לא יודע אבל גם אתה לא יודע למה. האמת שהטופ משחקי ה pc היום לא נמצאים בסטים. אין שם את פורטנייט, מיינקראפט, cod, lol, פיפא ועוד רבים וטובים.

העלתי אפשרויות למה. מה שבטוח שזה כישלון של החנות שזה לא קורה.

מה הקשר עכשיו משחקים שהם לא בסטים בגלל הרצון של המפיצה לחזק שירות אישי שלהם? אם המשחק מוצע בסטים והוא לא מוצע גם בחנות של אפיק אזי מנהלי החנות לא עושים עבודה טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2020, 01:02

Kazz כתב:
DrKeo כתב:

העלתי אפשרויות למה. מה שבטוח שזה כישלון של החנות שזה לא קורה.

מה הקשר עכשיו משחקים שהם לא בסטים בגלל הרצון של המפיצה לחזק שירות אישי שלהם? אם המשחק מוצע בסטים והוא לא מוצע גם בחנות של אפיק אזי מנהלי החנות לא עושים עבודה טובה.

העלת אפשרות, יופי, זאת בהחלט אפשרות. גם יכול להיות שVALVE מאיימת על מפיצות שאם הן יפיצו משחקים בחנות של אפיק אז הם לא יתנו להם לשים אותם בסטים, גם זאת אפשרות. יש הרבה מאוד אפשרויות וזאת בדיוק הנקודה, ניהול דיון ריק כשאין לנו את המידע סתם הופך את זה להצהרות מבוססות אג'נדה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 אפריל 2020, 11:33

העלתי אפשרות הגיונית ומבוססת על מה שידוע על החנות של אפיק. אתה סתם מנפיץ. יש משחקים מוכרזים שהולכים לצאת במקביל בשתי החנויות. יש משחקים שעברה תקופת הבלעדיות שלהם באפיק והם עכשיו נמכרים בסטים. אם ואלב הייתה רוצה לאיים אז היא לא הייתה מסכימה למכור את היידס, בורדרלנדס 3, מטרו..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 אפריל 2020, 14:52

אני מניח שהרבה מהמהלך של CDPR נובע קודם כל משיקולים כלכליים. הם קצת בבעיה, זה משחק שנהנה המון זמן מהייפ של איך הוא נראה, כמה הוא מתקדם, כמה הוא מרשים. זו נקודת מכירה עיקרית שלו ועכשיו בעצם הרבה אנשים חושבים, ובצדק, למה לא לחכות חצי שנה?
בעצם ההייפ למורכבות הטכנית של המשחק הוא כל כך גבוה, שהעובדה שהוא יוצא על סף הדור הבא פתאום פוגעת בו.
בזמנו הם גם הכחישו ולא הסכימו לדבר על גרסאת דור הבא עד ההשקה, למי שזוכר, אבל בסוף הם נשברו והודו בקיומה, והכניסו את ההתחייבות לגרסת דור הבא חינמית לרוכשי המשחק - במטרה למנוע את 'היסוסי הקנייה'.
בכל מקרה אני מניח שהסיבה היא אכן כלכלית, ולא נטו זמן עבודה כדי להביא גרסה מסוימת לשור הבא (שכנראה גם ככה תזכיר בעיקר את הpc בהגדרות גבוהות יותר אני מניח). זה לא תקדים, יש חברה אחת שעושה את זה תמיד: רוקסטאר. הרי אף אחד לא חושב שהשנה שכביכול לקח להם לפתח את גרסאת הPC של RDR 2 הייתה מכל דבר מלבד שיקולים כלכליים (ועדיין הגרסה שוגרה שבורה לחלוטין :)).
רוקסטאר היא חברה חסרת תקדים מבחינת גודל וצורת עבודה, אבל אם יש מפתחת שמתחילה להתקרב למימדים האלו הרי שזו CDPR. בקיצור לא הייתי מחזיק יותר מדי תאוריות סביב ההכרזה הזו, מלבד העובדה שכלכלית הם חושבים שזה המודל הנכון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אפריל 2020, 17:02

מגטון!!!
סוני השקיעה 400 מליון דולר כדי לקנות את...
5% מאיזו חברת משחקי מובייל סינית :(

https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... n-bilibili

אוף. אני מבין שזה ביזנס אבל 400 מליון דולר הין בטח קונים לה חברת משחקים נורמלית או כמה וכמה חברות אינדי מוערכות :/

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 11 אפריל 2020, 01:48

Laskin כתב:מגטון!!!
סוני השקיעה 400 מליון דולר כדי לקנות את...
5% מאיזו חברת משחקי מובייל סינית :(

https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... n-bilibili

אוף. אני מבין שזה ביזנס אבל 400 מליון דולר הין בטח קונים לה חברת משחקים נורמלית או כמה וכמה חברות אינדי מוערכות :/

וואו הרבה זמן לא הייתי פה (איבדתי את הפרטים למשתמש הקודם שלי..)

לנושא הזה,סוני הם הבעלים של Aniplex, שהם אחראים למשחק יפני קטן בשם Fate/Grand Order. המשחק הזה מכניס הרבה מאוד כסף בסביבות המאות מיליונים בגלל המערכות שלו (מניסיון). החברה שסוני קנתה בסין אחראית לשיווק של המשחק בסין וגם אחראית לעוד כמה משחקים שמכניסים לא רע בכלל... מקווה שזה לא יעלה לנו ביוקר עם מיקרו תשלומים במשחקים לפס5..

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2020, 12:10

אני לא אתערב בשיקולים העסקיים, אני בטוח שכלכלית מה שסוני עשתה זה כנראה חכם אבל זה ממש עצוב שעל זה הלכו מאות מליוני דולרים, ובכלל, שתמיד סכומי עתק הזויים הולכים על הדברים הכי לא מעניינים ולא מרגשים כמו כשמייקרוסופט הוציאה יותר ממליארד על מיינקראפט וכאלה, בסוף הכסף הגדול נמצא באיזה קשקוש low budget שמצית את העולם ושווה יותר מכל נוטי דוג או רמדי וחברות מסורתיות אחרות עם שם ומוניטין של עשרות שנים שאנחנו מפנטזים על רכישה שלהם וזה כאמור, עצוב.

ברוך השב מתן ותודה על ההסבר העסקי שבהחלט הביא היגיון למהלך אבל לא עשה את המציאות לפחות עצובה בהקשר שדיברתי עליו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2020, 12:41

ברוך הבא מתן, blast from the past :)

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 11 אפריל 2020, 13:57

bling כתב:אני לא אתערב בשיקולים העסקיים, אני בטוח שכלכלית מה שסוני עשתה זה כנראה חכם אבל זה ממש עצוב שעל זה הלכו מאות מליוני דולרים, ובכלל, שתמיד סכומי עתק הזויים הולכים על הדברים הכי לא מעניינים ולא מרגשים כמו כשמייקרוסופט הוציאה יותר ממליארד על מיינקראפט וכאלה, בסוף הכסף הגדול נמצא באיזה קשקוש low budget שמצית את העולם ושווה יותר מכל נוטי דוג או רמדי וחברות מסורתיות אחרות עם שם ומוניטין של עשרות שנים שאנחנו מפנטזים על רכישה שלהם וזה כאמור, עצוב.

ברוך השב מתן ותודה על ההסבר העסקי שבהחלט הביא היגיון למהלך אבל לא עשה את המציאות לפחות עצובה בהקשר שדיברתי עליו :)

תודה רבה, בזה אנחנו מסכימים ;)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אפריל 2020, 14:13

טוב,על החדשה הבאה אני חצי אקח לעצמי קדיט ברשותכם :D
מפה לשם,שאלתי את Dusk Golem ב-Era אם יש לו מידע חדש על Silent Hills והמעורבות של קוג'ימה בדבר הזה והתשובה שלו הייתה שהוא אומנם מעדיף לא לדבר על זה,אבל כמו שזה נראה עכשיו קוג'ימה הולך לוותר על ההצעה של קונאמי (כן,אני יודע שנציג שלהם הכחיש הכל אבל כל אינסיידר ב-Era שבלופ אומר שזה בולשיט ושהכל אמיתי),ואחרי זה הוא פירט עוד קצת ואמר שקוג'ימה כנראה יילך על הצעה אחרת שקיבל ושלא חסרות לו הצעות מימון לפרוייקט הבא שלו..נשמע שקוג'ימה הולך לגמרי להיות מולטיפלטפורם מההתחלה אם אתם שואלים אותי,כי קשה לי להאמין שסוני,שכנראה מתפקדת כסוג של מתווכת בינו לבין קונאמי,תציע לו עוד דיל מהצד.

בכל מקרה,הפרוייקט soft reboot של סיילנט היל שכולל שיתוף פעולה של אנשי מפתח מרכזיים מאוד מ-team silent וסטודיו יפן של סוני מתקדם ונמצא בפיתוח כבר למעלה משנה וחצי וצפוי להיות מוכרז "בחודשים הקרובים" ונשמע שכל המעורבים מאוד מרוצים ממנו. מרגש-רק לחשוב על השילוב של קונטרולר כמו הדואלסנס,ביחד עם מה שסוני מסמנת כפיתרון אודיו מהפכני והחומרה החדשה של הפס5 במשחק אימה אווירתי כמו סיילנט היל...וואו וואו וואו. אני עדיין מקווה שקוג'ימה יילך על הדיל של Silent Hills,הוא פשוט חייב את זה למעריצים שלו,ואם זה אכן יקרה,אני מניח שיהיה מדובר בגוף ראשון עם לכל הפחות מוד VR,אם לא משחק שלם שבנוי רק סביב זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2020, 16:44

אני באופן אישי אתאכזב מזה...
לא מת על משחקי אימה, הם יחסית "נישתיים" בעיניי, והייתי מאוד מאוד מעוניין לראות את קוג'ימה עובד על משחק אקשן/התגנבות שוב.
אני לא יודע כמה DS מכר, אבל אני לא חושב שהם מאוד שמחים על המספרים, ואמנם הוא עוד לא יצא בPC, ואני מבין את הרצון שלו לנסות לבטא את עצמו, אבל די נו... תעשה את מה שאתה יודע לעשות הכי טוב :)
אני אפילו לא רוצה לנסות את DS. גם לא קצת. הוא פשוט לא נראה לי מהנה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 אפריל 2020, 18:28

די נו די.. מה יעשה עוד משחק שהוא עשה מיליון פעם. די נו. לא מחדשים כבר כלום. שיעשה משהו מגניב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2020, 18:34

סחתיין על הסקופ פייג'. רק לא הבנתי משהו, אם יש כבר סיילנט היל אז מה הטעם בסיילנט הילס? זה לא נשמע לי סביר שיש שני פרויקטים של סיילנט היל בפיתוח וממותג מת הוא הופך לכזה נחשק ביום.

אישית אני מתרגש מאוד מהריבוט הזה שלפי המידע שיוצא אפשר לאמר שהוא בעצם עובדה קיימת ולא שמועה עוד, זה הולך להיות בלעדי מעניין מאוד לפס5 ובדיוק מסוג הפרויקטים שגורמים לזה שגיימרים בסוף קונים קונסולה של סוני, נכון זה לא רב מכר ענק אבל אתה פשוט יכול לסמוך על סוני שיהיה להם את הליינאפ הכי נחשק ומגוון שמדבר לגיימרים הכבדים, השמועות האלה אומנם הרסו להם הפתעה ענקית (שבטח היתה אמורה להחשף באירוע החשיפה הרשמי של הפס5) אבל אני מתרגש מאוד לקראת הפרויקט הזה למרות שהוא נוטה להיות מפחיד מדי בשבילי :)

אגב מומלץ לא לצפות לאיזו מפלצת טכנית שתפוצץ ראשים, בטח אין פה תקציב גדול אבל כן יש הרבה פוטנציאל מבחינת איכות ויצירתיות (ובדוק שהשלט החדש יזכה לשימוש יפה), בכל זאת מדובר בטים סיילנט.

בעניין קוג'ימה אחרי מה שקרה עם DS יש מצב שאני בדעה של לאסקין, אולי הוא באמת צריך לדבוק במה שהוא טוב בו, משחקי אקשן התגנבות.

סיילנט הילס שוב אמור להיות פרויקט ניסיוני מדי וראינו מה קרה בפרויקט הניסיוני האחרון של קוג'ימה. בקיצור אני מעדיף שיעשה דברים יותר קונבנציונלים (ובואו, גם משחקים "קונבנציונלים" אצל קוג'ימה זה רחוק מלהיות משחק של EA)

אני חושב שעדיף שיהיה שכיר עם בוס על הראש וקצת קבוצות מיקוד שבוחנות את תהליך הפיתוח כמו משחק רגיל ולא לתת לו יד חופשית מדי שבסוף מוציאה דברים לא קוהרנטים

סוויס הוא יכול להמציא מותג חדש עם אלמנטים נוספים של גיימפליי שירעננו את הנוסחה אבל וואלה לפחות שיהיה משחק ולא סימולטור של FEDEX.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2020, 20:01

swiss-the-engine כתב:די נו די.. מה יעשה עוד משחק שהוא עשה מיליון פעם. די נו. לא מחדשים כבר כלום. שיעשה משהו מגניב.

שאבין, אתה הולך לקנות את DS?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2020, 20:04

אני דווקא בעד לתת לקוג׳ימה חופש. כולם פה מבקרים את DS אבל אף אחד כאן לא שחק בו. בואו נהיה כנים, כשאתם מדברים על מה שאתם רוצים מקוג׳ימה, אתם בעצם רוצים שהוא יעשה את mgs6. וכן, גם אני מפנטז על mgs6 אבל אם זה לא ספציפית mgs6, אני לא רואה יתרון במפיצה דרקונית כמו קונאמי שיושבת לו על הראש.

אולי הדיעה שלי תשתנה עוד חודשיים כשאני אשחק בDS, אבל אני מקווה שלא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2020, 20:08

אני רוצה משחק מגניב, שנראה כאילו יהיה לי כיף לשחק בו.
ועם כל הכבוד לעולם של DS ועיצוב הדמויות והשטויות של קוג׳ימה - שום קטע גיימפליי שלו (וראיתי אולי כמה שעות במצטבר) לא גורם לי לרצות לקנות אותו אפילו במבצע של 5$, ואני מת על קוג׳ימה... וכל הקטע העלאק-עמוק של בניית גשרים סיזיפית ומייאשת-במכוון שעליו הוא נשען נשמע לי מטופש לא הרבה פחות מסצינות המעבר בFF7 :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2020, 20:36

עובדה שתחת קונאמי על הראש הוא ניפק יצירות מופת אחרי יצירות מופת ובלי קונאמי על הראש הוא ירד למשחק של ממוצע 8.

אז נכון למפיצה לפעמים יש אפקט שלילי כמו מה שקרה עם הפיתוח של מגס5 שדפק לא מעט מהמשחק בגלל שהושמט אקט שלם שהיה אמור לסגור הכל אבל זה גם מביא פוקוס, וזה מבטיח שהמשחק אשכרה ידבר לאנשים ושירצו לשחק בו.

לא חייבים את קונאמי אגב, גם סוני עצמה אם היתה לה מדיניות נינטנדואית שיותר מעורבת בתהליכי פיתוח גם עם צד ב' שלה אז אני בטוח שהיינו מקבלים משהו טוב יותר.

וכן לא שיחקתי אבל ראיתי גיימפליי וכמעט נרדמתי, אין לי רצון לשחק בו גם בסייל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2020, 00:53

Laskin כתב:המשחק החדש של RIOT בשם VALORANT ממש ממש מצליח...
הוא סוגשל שילוב של OVERWATCH עם COUNTER STRIKE, ועכשיו הוא שובר את שאר המשחקים.
לדוגמא - כרגע, שעה די מתה אבל זה נכון לכל המשחקים - OW בטוויץ' עם 9,000 צופים סה"כ, ו-VALORANT עם 730,000 צופים. אחריו LOL של RIOT גם כן - עם 230 אלף.
אז נכון, OW קצת מת לאחרונה גם ככה, אבל אפילו FORTNITE עם פחות מ-70 אלף צופים, וגם COD:WARZONE באיזור ה-50 אלף... כולם פשוט עברו לVALORANT, שחשוב לציין - אפילו עוד לא יצא (הוא בבטא סגורה וצריך מפתח כדי לשחק בו). בשיא שלו בטוויץ' - צפו 1.6 מליון אנשים.
הוא "יצא" רק לפני יומיים אז עדיין יש התלהבות כמובן.

מעניין אם זה יימשך, אבל לדעתי בליזארד צריכים לדאוג, מאוד, לגבי OW2 שגם ככה לא נראה ממש קפיצה מהנכחי, וכמובן שצריך לרכוש אותו.
VALORANT יהיה F2P.

יש במספרים האלה סוג של קאטצ'. RIOT נתנו גישה לבטא אך ורק לטופ 200 סטרימרים בעולם וכדי שאדם מהשורה יקבל מפתח לבטא, צריך לצפות בסטרים טוויצ' של המשחק ואחרי שצופים בכמות זמן מסויימת, מקבלים (אולי) מפתח. זה גם לא תלוי בכמות זמן מסויימת, זה לא שאם תצפה בטוויטצ' במשחק שעה אז תקבל; יש כאלה שמקבלים אחרי 10 דק' צפיה, יש כאלה שאחרי 10 שעות. בגלל שצפיה בסטרים של המשחק נותנת מפתח, זה יוצר אפקט כפול. זה גם מעודד אנשים שיש להם את המפתח להזרים כי הם יודעים שיהיו להם יותר צופים מהרגיל וזה מעודד צופים כי צפיה נותנת מפתח.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אפריל 2020, 02:38

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:די נו די.. מה יעשה עוד משחק שהוא עשה מיליון פעם. די נו. לא מחדשים כבר כלום. שיעשה משהו מגניב.

לא יודע כרגע אין לי מכשיר שיכול להפעיל את המשחק אבל לא הבנתי איך זה קשור? אני תמיד אהיה בעד סיכונים מאשר משהו בטוח כי די כל המשחקים הבטוחים הם משחקים ששיחקתי כבר לפני 20 שנה עם עוד פוליש וצביעה מחדש.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2020, 09:29

swiss-the-engine כתב:
Laskin כתב:

לא יודע כרגע אין לי מכשיר שיכול להפעיל את המשחק אבל לא הבנתי איך זה קשור? אני תמיד אהיה בעד סיכונים מאשר משהו בטוח כי די כל המשחקים הבטוחים הם משחקים ששיחקתי כבר לפני 20 שנה עם עוד פוליש וצביעה מחדש.

ממש לא מסכים...
MGS V למשל - היה שינוי מאוד מאוד גדול מהקודמים בסדרה. אפשר לשנות הרבה מאוד דברים מלבד ״פוליש וצביעה מחדש״ ועדיין להשאר באותו הז׳אנר פחות או יותר. להמציא מחדש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים