חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי swym » 30 יולי 2020, 15:44

glass man כתב:ועכשיו גם Fantasy Strike משחק מכות משובח מאחד הדמויות הבולטות בהיסטוריה של הFGC הפך היום לFree to play.על הפס4 מחשב וסוויץ.

מומלץ מומלץ לא רק שיוצר המשחק גאון המשחק קל ללמידה ומלמד עקרונות שילכו איתכם שנים קדימה.

נ.ב סווים ... במיוחד בשבילך זה פרויקט AA מוצהר אז אל תנפנף לי על העלות שלו אתה יודע שלא על מקרים כאלו דובר.

על מה אתה מדבר פה? מה אמור להביע "פרוייקט AA מוצהר"?!
אם זה אמור להיות קשור איכשהו לטענות שלך על "מליון דולר לדמות במשחק מכות" שעדיין לא גיבית, כשביקשו ממך להפסיק להגיב בדיון בלי קבלות הכוונה לא היתה להעביר את זה לדיונים אחרים...

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 02 אוגוסט 2020, 02:53

Private Division סגרו עם Moon Studios, היוצרים של אורי, על הסכם הפצה למשחק אקשן-תפקידים חדש. הפסד די גדול למיקרוסופט..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 01:35

'שמועות" על SF6: מסתבר שהמשחק אכן היה אמור לצאת בשנה הבאה לקונסולות הדור הבא. אונו שאחראי על הסדרה מאז SF4 כנראה דפק את העסק והוציא משחק על הפנים עם איזה
מכניקה של צוות (מה זה, פה? פאקינג מארוול, דרגון בול???)

קפקום כנראה החליטו שהפרויקט תת רמה אונו קיבל שנמוך בדרגה והמשחק נדחה לבנתיים. ברוך השם.המקור הוא dusk האיינסידר הכי טוב של קפקום ובהמשך אביא מקור נוסף שמחזק את דבריו.

מצד אחד באסה רצינית כי זה אומר שאין לי מה לקנות פס5 לפי שעה.
אתם יודעים אלא אם כן DQ12 יוצא ב2021 וזה בחיים לא יקרה.

מצד שני אני מעדיף שיעשו רייבוט מאשר לשחק בזוועה כמו שהיא נשמעת מהשמועה אז .. איך אומרים הכל לטובה כנראה.
https://www.resetera.com/threads/dusk-g ... sa.262560/

(מקור נוסף לא שצריך לפקפק בבחור המצוין הזה)

אחד משחקני סטריט פייטר הגדולים בכל הזמנים שמע מהמקורות שלו שכל משחקי המכות של קפקום שהיו אמורים לצאת מקבלים דחייה של בערך שנה וחצי שנתיים צאמפ מייחס את הדחיות לקורונה ולא לסיבות של dusk אבל שניהם אמינים מאוד וצאמפ היה עד לא מזמן מקורב מאוד לבכירים בקפקום אמריקה שהתנערו ממנו בגלל כל מיני שערוריות שהיה מעורב בהן.

https://www.esportstalk.com/news/filipi ... -4-rumors/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 09:21

לDC יש תצוגה ב-22 לחודש, ויש "טריילר"... מקווה מאוד שסוף סוף נראה שם טריילרים (וגיימפליי!) לכל המשחקים המעולים שאמורים להיות להם (משחק SS, משחק של רוקסטדי, הארי פוטר, גולום ועוד). ואם השמועות על מכירה של חטיבת המשחקים שלהם נכונה - זו התצוגה שהם צריכים כדי להשוויץ בהם.

חוץ מזה - תזכורת שהיום ב-23:00 יש לסוני תצוגה קטנה, בעיקר למשחקי PS4 וVR אבל אולי נראה משהו מצד ג' גם לפס5...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2020, 17:48

באמת שאין לי כוח ל"תצוגות" יותר, מבחינתי לצפות למחרת בגרסת 4K במקום בסטרים משמים של שעה באיכות תחת. מצד שני אני לא חושב ש-DC יעשו עוד משהו השנה כך שהאירוע הזה יכול להיות יחסית גדול. למשל נראה את יחידת המתאבדים (הסרט) שם לראשונה.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 אוגוסט 2020, 18:23

כנ"ל. בהתחלה עוד הייתי מסמן לי ביומן כביכול את התצוגות האלו, וכל עוד זה לא היה מאמץ מוגזם גם משתדל לפנות זמן כדי לשבת מול המחשב בנחת בזמן אמת.
אבל מה שכל החברות עדיין לא מבינות זה שיש גבול בסוף לזמן וכמות הפעמים שאני הולך לעשות את זה, בטח כשבינתיים רק אכזבה גוררת אכזבה.
הדבר היחיד שיגרום לי באמת להתרגש לקראת תצוגה ולנסות 'לחוות' אותה בלייב עם כולם, זה אם סוני תסמן עכשיו יום ותגיד לנו בבטחון מלא "זה הדבר האמיתי".
מעבר לזה די נמאס, כמובן שטריילרים מעניינים אראה אחרי זה באיכות נורמלית, אבל הקטע הזה של סטרים גיימינג שמתעקש להיות בלייב ובאיכות נוראית פעם בשבוע די לא הוכיח את עצמו. כשהקונספט צץ אנחנו ציפינו לתצוגות E3 בלי קהל, מקום שבו הכל מתפוצץ בבת אחת, אבל במקום זה כבר ראיתי יותר טריילרים למשחקי אינדי מאשר ראיתי לאורך כל הדור האחרון.

את הסטרים היום לדוגמה אני ממש לא מתכנן לראות בלייב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 19:44

בוא נגיד ככה מה המשחק הכי גדול שיכול לצאת מפה? על מה רוקסטדי עובדים בסוף? לא התעדכנתי מלא זמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 21:29

מבחינת WB כנראה שהכי גדול דווקא יהיה הארי פוטר, כי הוא אמור להיות משהו מאוד מושקע ובעל פוטנציאל מכירות עצום.
אני אישית נותן להם קרדיט שהם יודעים מה לעשות עם הזכיונות שיש להם - מד מקס, באטמן, לגו, מורטל קומבט, שר הטבעות... כולם קיבלו משחקים מצויינים בשביל מה שהם, ואני אמנם לא מתחבר בכלל להארי פוטר אבל ממה שדלף זה נראה דור הבא, אז כולי תקווה שגם המשחק של רוקסטדי יהיה כזה. וכן, זה גם משחק שבטח יהיה לכל הפחות מושקע בטירוף, וממש מגניב :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 21:59

אני גם לא מתחבר להארי פוטר אבל זה בגלל שלא נתתי צאנס לספרים בגיל הנכון ובזמן הנכון אולי המשחק יהיה בשבילנו אם לא חייב ידע מוקדם :).

אני רוצה סופרמן מהם אבל זה בחיים לא יקרה בימי חיי אחרי סופרמן 64 השלמתי עם זה :)

לא היה דיבור גם על יחידת המתאבדים משהו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2020, 01:36

glass man כתב:אני גם לא מתחבר להארי פוטר אבל זה בגלל שלא נתתי צאנס לספרים בגיל הנכון ובזמן הנכון אולי המשחק יהיה בשבילנו אם לא חייב ידע מוקדם :).

אני רוצה סופרמן מהם אבל זה בחיים לא יקרה בימי חיי אחרי סופרמן 64 השלמתי עם זה :)

לא היה דיבור גם על יחידת המתאבדים משהו?

היה משחק סופרמן ל-360. לא בדיוק להיט גדול אבל הוא יצא מוקדם בדור אז נהנתי לעוף בעיר פתוחה, זה הרגיש מרשים יחסית לזמנו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 02:17

חחח נדב היית צמא לאיזה משחק נורמלי עד שהגיע גירס ;) אני זוכר מויגמס שאהבת גם את GTA4 בזמנו אז אי אפשר להגיד שלא היתה לך חוויה מתקנת בשלב מסוים :)

שמע אחי קח את מה שהבאת פה תן לרוקסטדי לבנות על זה משהו נורמלי ואני אומר יש משהו פגז :)

עריכה: נדב עכשיו ראיתי שזה וגירס יצאו באותו חודש איך היה לזגזג בין זוועה כזאת לגירס? לול.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 07 אוגוסט 2020, 02:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2020, 02:20

מ-GTA4 התלהבתי ממש לזמן קצר . קבלתי שוק מכמה העולם מדהים אבל ברגע שהסינוור ירד מהעיניים, ראיתי משחק עם מכניות מזעזעות ששואבות את כל הכיף של הסדרה. גם העובדה שלא היו כלי רכב ונשק מגניבים אלה רק דברים יומיומיים משמימים ממש באסה. GTAV תקן כמעט הכל, אפילו שהוא עדין משחק קלאנקי למדי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 02:25

חחחח נדב קרא את העריכה. מה? אתה יודע שהרשמים ההם שלך ביחד עם המבקרים סחבו אותי עד לסוף המשחק?

אני לא חושב שהוא היה רע פשוט שהם עפו עליו יותר מדי ושניסיתי לחזור אליו לנוסטלגיה לא יכולתי בגלל הגרפיקה המוזרה שלו :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 אוגוסט 2020, 08:14

DrKeo כתב:מ-GTA4 התלהבתי ממש לזמן קצר . קבלתי שוק מכמה העולם מדהים אבל ברגע שהסינוור ירד מהעיניים, ראיתי משחק עם מכניות מזעזעות ששואבות את כל הכיף של הסדרה. גם העובדה שלא היו כלי רכב ונשק מגניבים אלה רק דברים יומיומיים משמימים ממש באסה. GTAV תקן כמעט הכל, אפילו שהוא עדין משחק קלאנקי למדי.

זה מצחיק כי אני לא מצליח להביא את עצמי לסיים את המשימות הראשונות בGTAV בגלל המכוניות.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 אוגוסט 2020, 16:18

אחרי כל הזמן הזה, לא ציפיתי שהם פשוט יכריזו עליו בציוץ :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2020, 16:36

למה, טיזר זה בסדר :)
אז רגע, העלילה תהיה שהSS מנסים להרוג את סופרמן? אם כן - נשמע אדיר :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2020, 16:39

כל עוד סופרמן הוא לא הדמות שמשחקים, אין לי בעיה עם זה. :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 16:43

למה כולם נגד משחק של סופרמן :( דמות של סופרמן ..
אני מרגיש לבד בעולם בפנטזיה שלי על משחק סופרמן :(

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2020, 16:48

כי עד עכשיו אף אחד לא הצליח לעשות את זה טוב ואני באמת לא חושב שזה אפשרי אלא אם כן אתה בונה משחק origin שרוב הזמן אתה לא בכוח מלא.

אגב קראתי עכשיו את הידיעה שהבאת על סטריט פייטר, מפתיע מאוד שהחליפו את אונו, הוא לא האבא של המותג הזה?

זה באמת רעיון רע לקחת משחק מכות טהור וכזה הארדקורי שבנוי על איזון של המילימטר ולהפוך אותו למשחק צוות כאילו זה איזה ארקייד, ממש הזוי שהוא חשב לעשות את זה ואם זה באמת המצב אני לא מופתע שהוחלף.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 17:24

בלינג כייף לראות אותך :).

אונו הוא סוג של אבא של המותג כי הוא זה שעומד מאחורי התחייה של SF4 מה שבתגובה העיר את הזאנר כולו לחיים.

יש לי המון כבוד לאונו ואישית תמיד כאב לי הלב לראות מעריצים מתעמרים בו בטוויטר עם רמות רוע שאין דברים כאלה זה תמיד יהיה לי כבוד אליו שהוציא אותנו מהגטו שהסדרה היתה בה מאז 99..

אבל עם כל זה אני חושב שהוא אכן מתחיל לאבד טאץ עם הזמנים

קרב בסטריט פייטר זה כמו דיון או ויכוח בלי מילים קריאת מצב פסיכולוגי וכו'

בעוד כמו שאמרת משחק צוותים זה משהו אחר זה בעיקר שינון קומבואים בלאב וניהול נכון של משאבים

אני לא אומר מה יותר טוב אבל זה לא מה שאני מחפש אם הוא היה עושה את זה אני לא מגזים בטח הייתי נכנס לדיכאון קליני.
אני חושב שהייתי עלול לאבד עניין בגיימינג לכמה שנים אז ברוך השם שזה לא קרה.

היו לאונו רעיונות שגם אני הייתי בעדם כמו פישוט של הטימינג הקפדני בטיימינג יותר סלחני אבל אם הוא הלך עד לצוותים הוא לקח את זה ממש רחוק.

בנוגע לסופרמן שמע אחי אין ספק שלאזן משחק עם דמות כמו סטפרמן זה סיוט לכל מעצב משחקים אבל זו העבודה שלהם לא שלנו :) אני מאמין שאפשר ליצור משחק מעניין אבל בכל מקרה .. אני מאמין שתפקיד של מעצב משחקים זה לאזן משחקים והתפקיד שלנו הגיימרים הוא לנסות לשבור את המשחק והאיזון ;)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2020, 17:45

עזוב עבודה שלהם או שלנו... זה פשוט לא נשמע לי שיכול להיות שם רעיון כיפי אמיתי. זה או באמת מעין origin story, שנשמע משעמם, או בכלל מלחמות בעולם החייזרי ממנו הוא בא, שם הוא לא באמת הרבה יותר חזק מהשאר, ואז מה המשמעות בכלל? סתם בשביל הדמות שלו? היא הרי דמות די משמימה במהות..
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 אוגוסט 2020, 17:51

Klayman כתב:עזוב עבודה שלהם או שלנו... זה פשוט לא נשמע לי שיכול להיות שם רעיון כיפי אמיתי. זה או באמת מעין origin story, שנשמע משעמם, או בכלל מלחמות בעולם החייזרי ממנו הוא בא, שם הוא לא באמת הרבה יותר חזק מהשאר, ואז מה המשמעות בכלל? סתם בשביל הדמות שלו? היא הרי דמות די משמימה במהות..

אני חייב להגיב בנוגע לטענה שלך שסופרמן דמות משמימה..אם ההיכרות שלך עם הדמות מגיעה מהסרטים/סדרה מצויירת אז אני בהחלט יכול לקבל את הטענה הזו,אבל כמה מהסיפורי DC הכי טובים שקראתי היו של סופרמן,כמו all star superman ו-birthright,שלקחו את הדמות למקומות ודילמות מוסריות שאף דמות אחרת בעולם של DC כנראה לא צריכה או יכולה לעסוק בהן וזה פשוט היה מאוד מאוד מעניין וגרם לי להסתכל על הדמות הזו בצורה אחרת לגמרי..אז דמות משמימה הוא לא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2020, 18:02

כן, אין לי ניסיון של ממש עם הקומיקסים והעולם המורחב.. מצטער. בטח אלה מהעשור האחרון וכו'. זה פחות מעניין אותי, מודה. אבל כל אדפטציה קולנועית/טלוויזיונית ואפילו קומיקסית "של פעם" (נגיד משנות ה90 כשעוד קראתי), היו של דמות מאוד מאוד חד ממדית גם כקלארק קנט וגם כסופרמן עצמו.

מגניב שהם הצליחו סופסוף להפוך אותו לדמות יותר מעניינת.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2020, 19:35

קליימן אחי כמו שאתה רואה פייג' כתב מה מעניין בסופרמן הרבה יותר טוב ממה שאני אי פעם יכולתי לכתוב.

לא שאני מכיר את הקומיקסים שפייג דיבר עליהם לעומק לצערי כאילתי פרייפריאלי קשה לי להשיג את הקומיקסים ושאני במרכז אני שוכח מזה ולהזמין מחול אני גם שוכח עם כמה שהדואר גרוע בארץ וואי וואי כמה שהוא גרוע פה.

אבל עדיין מרפרוף זה מעניין :)

בנוגע לאיך הייתי עושה את זה הייתי נותן לאנשים בשעה הראשונה גישה לכמה מהעוצמתיות של סופרמן ואז לוקח לו את רוב הכוחות ומכריח שחקנים להשיג אותן מחדש סגנון מטרויד כזה.

תוך כדי שאני שומר כמה הפתעות לסוף וכמובן מביא איזה כותב קומיקס מוכשר שיכתוב איזה מיינדפאק שיצידק את כל העסק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2020, 13:17

idan כתב:אחרי כל הזמן הזה, לא ציפיתי שהם פשוט יכריזו עליו בציוץ :lol:

הטיזר הזה גורם לי לחשוב שרוקסטדי לא מבינים את יחידת המתאבדים כמו שדיוויד אייר לא הבין אותם. יחידת המתאבדים לא קיימת בשביל להרוג יצורים על טבעיים או להציל את העולם, הם קיימים בשביל לפעול במקומות שהממשלה האמריקאית צריכה יכולת הכחשה של כל קשר לפעולה. כלומר להרוג את סופרמן -> לא. להרוג את נשיא סין -> כן. טוב נו, אני משער שלהרוג את סופרמן זה קצת יותר בקטע שלהם מאשר להציל את העולם ממכשפה :)

האירוע DC עוד שבועיים מתחיל להצטייר כמו האירוע גיקים הכי מעניין מאז הקורונה. משחק חדש של רוקסטדי, משחק הארי פוטר, אולי MK12 או אינג׳אסטיס 3, טריילר של יחידת המתאבדים (של ג׳יימס גאן), טריילר של הבטמן, טריילר של וונדרוומן, פאנל של black adam, פאנל של הסניידר קאט ובטח יהיו גם הכרזות על דברים שאנחנו לא מכירים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים