חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אוגוסט 2020, 20:25

את הארי פוטר לא בטוח שהייתי מצפה לראות שם- כמו שאמרת,זה אירוע של DC. באופן אישי,המשחק Court of Owls של וורנר מונטריאול מעניין אותי הרבה יותר ממה שאני מנחש שהולך להיות הגרסא של רוקסטדי לאוונג'רס של Crystal Dynamics.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 אוגוסט 2020, 20:45

הסיבה היחידה שמשחק יחידת המתאבדים הזה מעניין באיזשהי מידה, זו העובדה שזה 'הדבר הגדול הבא' של רוקסטדי. עם זאת, הם לא יהיו המפתחת הגדולה היחידה שנפלה לבינוניות עם משחק GAAS.. נראה שגם Crystal Dynamics בדרך לשם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 אוגוסט 2020, 21:08

Uncle Pey'j כתב:את הארי פוטר לא בטוח שהייתי מצפה לראות שם- כמו שאמרת,זה אירוע של DC. באופן אישי,המשחק Court of Owls של וורנר מונטריאול מעניין אותי הרבה יותר ממה שאני מנחש שהולך להיות הגרסא של רוקסטדי לאוונג'רס של Crystal Dynamics.

אני לא זוכר אם נדב או אתה המלצתם לי על הקומיקס של Court Of Owls - אבל הלכתי לבדוק אותו כי זה נשמע ממש מעניין. הסיפור מעולה ואני אכן חושב שניתן יהיה לעשות אחלה משחק סביבו :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אוגוסט 2020, 21:11

Klayman כתב:
Uncle Pey'j כתב:את הארי פוטר לא בטוח שהייתי מצפה לראות שם- כמו שאמרת,זה אירוע של DC. באופן אישי,המשחק Court of Owls של וורנר מונטריאול מעניין אותי הרבה יותר ממה שאני מנחש שהולך להיות הגרסא של רוקסטדי לאוונג'רס של Crystal Dynamics.

אני לא זוכר אם נדב או אתה המלצתם לי על הקומיקס של Court Of Owls - אבל הלכתי לבדוק אותו כי זה נשמע ממש מעניין. הסיפור מעולה ואני אכן חושב שניתן יהיה לעשות אחלה משחק סביבו :).

שמח לשמוע שאהבת! זה בהחלט סיפור מצוין,ואני חושב שבקלות מדובר בתוספת הכי טובה לעולם של באטמן בעשור האחרון שכבר יש לו גלריית נבלים די מבוססת ואייקונית.
אחרי שתסיים איתו,ממליץ מאוד על Black Mirror אם לא קראת,הוא נכתב גם כן על ידי סקוט סניידר ואני חושב שאהבתי אותו אפילו יותר מ-Owls.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2020, 06:57

לא חשב שיצא לי להביע עד כמה אני מאוכזב שיחידת המתאבדים זה המשחק הבא של רוקסטדי. לטעמי זה הולך להיות מאמבו ג׳מבו מקושקש, וזה בטח לא הולך להציע חווית סינגל טהורה ואיכותית, וזה הולך להיות חרא :(

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 10 אוגוסט 2020, 07:37

אני עדיין מנסה לשמור על אופטימיות כי זה רוקסטדי ועדיין לא התאכזבתי משום משחק שלהם עד יום, נקווה לטוב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2020, 08:40

אני רק מקווה שזה לדור הבא, למרות שהסיכוי מאוד נמוך :) או מינימום שיהיו 2 גרסאות, כמו שעשו עם מורדור...
לא באמת מאכזב אותי בינתיים שזה יחידת המתאבדים, אני נותן לרוקסטדי את הקרדיט שמגיע להם, לכל הפחות להציג לי מה שהם עבדו עליו בשש השנים האחרונות לפני שאני ממהר להתבאס ;)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוגוסט 2020, 10:27

לפי שרייר הם עובדים עליו בערך 3 שנים.
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אוגוסט 2020, 11:36

אולי הפוסטר שרוקסטדי עשו זה בעצם הדרך שלהם להגיד- "היה לנו משחק סופרמן בפיתוח,ואז WB Games הרגו אותו עם משחק Suicide Squad" ולכן הכוונת לראש של סופרמן :D וזהו סיימתי להצחיק את עצמי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 אוגוסט 2020, 12:00

וואלה, לא שמתי לב בכלל שזה אירוע של DC ולא WB.. אם כך אני מניח שבאמת לא הגיוני שנראה שם את הארי פוטר, וגם לא משחק חדש ממונולית' אלא אם הם עובדים במקרה על IP של DC. באסה.

אגב WB, כל עניין הרכישה שדובר בו לאחרונה ירד מהפרק מסתבר, כל הסטודיואים ישארו אצלם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2020, 13:53

Klayman כתב:לפי שרייר הם עובדים עליו בערך 3 שנים.

אז או שהם באמת התחילו לפתח אותו "בכל הכח" שלוש שנים, והוא לא מחשיב PRE-PRODUCTION, או שהם עבדו שנתיים וחצי על פרוייקט אחר שבוטל.

וכן, גם אני התבלבלתי בין אירוע של WB לזה של DC... ובכל זאת, יש להם 2 משחקים לפחות ביקום הזה... ו-2 משחקים מאוד גדולים ומצופים, אז גם זה יספיק לי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוגוסט 2020, 14:40

טוען שהם לקחו את הפיתוח מסטודיו אחר והתחילו מחדש לפני 3 שנים.

?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2020, 14:52

מגניב. אז נשמע שהתחילו עבודה על משחק, ואז רוקסטדי לקחו את הבסיס והפכו אותו למשחק עבור הדור הבא. או לפחות, ככה אני מקווה :)
זה דווקא מעודד אותי. ואני מצפה ליותר מטיזר, למרות מה שהוא כותב. מקסימום אתאכזב, אני כבר רגיל לזה עם הציפיות שלי מרוקסטדי ב-6 השנים האחרונות :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוגוסט 2020, 16:08

חי זה נשמע שהם התחילו מחדש, ואני משער שזה אכן רק לדור הבא.

:)
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אוגוסט 2020, 16:18

וורנר מונטריאול עבדו על משחק Suicide Squad במשך כמה שנים,יש אפילו טיזר אליו בסוף של Arkham Origins. אני לא בטוח שרוקסטדי לקחו בהכרח את העבודה שלהם,נשמע קצת לא הסטייל שלהם לקחת שאריות של סטודיו אחר,אני חושב שזה פשוט הטייק שלהם על ה-IP.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2020, 18:34

עוד חצי שעה, ב-19:00 יהיה סטרים של cyberpunk 2077 עם גיימפליי עדכני. מקווה שיצליחו לעניין אותי קצת יותר, טיפה ירד לי ממנו לאחרונה...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 אוגוסט 2020, 19:09

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2020, 20:19

לי נשמע שWB ראו את המשחק יחידת המתאבדים של מונטראול, לא היו מרוצים והפיטצ' של רוקסטדי לקח. אני בספק אם יש פה שימוש במשהו שהגיע ממונטראול, המשחק בטח מפותח מאפס.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2020, 20:28

אני כן חושב שדברים מסויימים כמו עיצוב דמויות יכולים להשאר, כמו גם קווי עלילה כלליים וכד׳. לא חושב שהם המשיכו עבודה אבל אולי מעט דברים בבסיס כן.

אגב עוד לא ראיתי את סייברפאנק, מה אומרים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2020, 20:36

Laskin כתב:אני כן חושב שדברים מסויימים כמו עיצוב דמויות יכולים להשאר, כמו גם קווי עלילה כלליים וכד׳. לא חושב שהם המשיכו עבודה אבל אולי מעט דברים בבסיס כן.

מה זה "יכולים להשאר"? למה שהם ישתמשו בכלל בתוצרים של מונטראול? זה לא GT שמודל של אוטו זה מודל של אוטו. פעם עבדת עם מעצב? לך תגיד למעצב שהוא עכשיו משתמש בעיצוב של מישהו אחר וצריך להמשיך לעצב לפי הקו עיצוב של האדם האחר הזה במקום לעשות עיצובים שלו ונראה אם תשרוד :)

אם רוקסטדי עובדים על המשחק כבר 3 שנים והוא לא יוצא השנה, הם כנראה התחילו מאפס. אני לא רואה ממש מטרה בלהמשיך עבודה של סטודיו אחר שכנראה לא קשורה בשום צורה למה שהם עושים חוץ מאשר זה ששניהם מבוססים על אותו פרנצ'ייז. קשה לי להאמין שרוקסטדי ירצו לקחת את המשחק הקודם ולהמשיך אותו, הם ירצו לעשות את המשחק שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוגוסט 2020, 20:43

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אני כן חושב שדברים מסויימים כמו עיצוב דמויות יכולים להשאר, כמו גם קווי עלילה כלליים וכד׳. לא חושב שהם המשיכו עבודה אבל אולי מעט דברים בבסיס כן.

מה זה "יכולים להשאר"? למה שהם ישתמשו בכלל בתוצרים של מונטראול? זה לא GT שמודל של אוטו זה מודל של אוטו. פעם עבדת עם מעצב? לך תגיד למעצב שהוא עכשיו משתמש בעיצוב של מישהו אחר וצריך להמשיך לעצב לפי הקו עיצוב של האדם האחר הזה במקום לעשות עיצובים שלו ונראה אם תשרוד :)

אם רוקסטדי עובדים על המשחק כבר 3 שנים והוא לא יוצא השנה, הם כנראה התחילו מאפס. אני לא רואה ממש מטרה בלהמשיך עבודה של סטודיו אחר שכנראה לא קשורה בשום צורה למה שהם עושים חוץ מאשר זה ששניהם מבוססים על אותו פרנצ'ייז. קשה לי להאמין שרוקסטדי ירצו לקחת את המשחק הקודם ולהמשיך אותו, הם ירצו לעשות את המשחק שלהם.

זה בדיוק מה שאני הבנתי מכל הסיפור הזה :).
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2020, 00:33

HBO מודיעים: הסדרה של THE Last of us תכיל סצנה מפילת לסטות שנחתכה מהמשחק המקורי... הרשת עסוקה בלפענח מה זה

ובנושא אחר: מסתבר שרכישת הסטודיואים של וורנר עדיין על הפרק?
חשבו שהיא לא על הפרק אבל זה מסתמן כאי הבנה/פרשנות לא נכונה אף פעם זה לא נשלל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אוגוסט 2020, 23:12

סוג של הקדימו את ה סטרימינג של הבוקס לעכשיו. אין cap לכמות אנשים אבל יש רק 30 משחקים. מעניין איך זה עובד בארץ, אין לי אנדרואיד לנסות
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 אוגוסט 2020, 23:34

אפיק עושים מבצע של הנחות לכסף שלהם. רק לקונסולות ופיסי. אני מניח זאת הסיבה לתביעה עכשיו והורדה שלהם מהאפסטור אבל מה שמעניין פה הוא שזה סובב סביב ה30 אחוז של גוגל/אפל. אז מה זה אומר? שבקונסולות הם לא משלמים 30 אחוז? מעניין. אני די בטוח שבכל שיחה פה בנושא יצאנו מנקודת הנחה שבבעלות הפלטפורמה לוקחות 30 אחוז.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 אוגוסט 2020, 23:46

חתיכת דרמה עכשיו עם אפיק ואפל- אפיק הוסיפואופציה במשחק לתשלום ישיר ומוזל דרך אפיק ולא דרך ה-App Store ואפל בתגובה? הסירו את פורטנייט מהאפסטור בטענה לעבירה על חוקי החנות שלה,אפיק בתגובה מכינה מה שנראה כמו תביעה משפטית נגד אפל.
אני לא יודע מה העמדה של גוגל בנושא,הרי גם אצלם אפיק הוסיפה את הפיצ'ר הזה כי גם הם לוקחים קאט,אני מניח שהם כרגע על הגדר ומחכים לראות לאן זה הולך.
בהצלחה לאפיק,אולי חלק מהאפקט יהיה שאפל ישנו סוף סוף את המדיניות שלהם ויחלקו את הקאט מחדש ו/או יאפשרו סוף סוף גם לאפליקציות סטרימינג גיימינג להיות בחנות שלהם,הם חוטפים הרבה אש בזמן האחרון בנושא ואולי יהיה פה מהלך משמעותי של ענקיות גיימינג כמו MS ואפיק להתאחד מולה יחד עם הקהל כמובן.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים