חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 16:14

Uncle Pey'j כתב:2022...פאקינג 2022..מה לעזאזל הם עשו כל השנים האלה? האופציה היחידה שאני יכול לחשוב עליה,שה"פיטץ'" למשחק סופרמן שבוטל היה הרבה יותר מסתם פיטץ' אלא ממש משחק בפרודקשן עם אסטים ודמויות ואחרי שהוא בוטל X שנים קדימה רוקסטדי לקחו את מה שהיה להם והעבירו את זה למשחק Suicide Squad שלהם.

אחד הדברים הכי קשים בעיצוב משחק סופרמן זאת העובדה שהוא ילד טוב שלעולם לא יפגע ברכוש או יהרוג. מה אם יש רגע במשחק שהכל מתהפך ומשחקים את evil superman, כלומר אין כבר בעיה עם תוקפנות כסופרמן כי הוא evil, והקטע הזה יהיה מבוסס על מה שהם כבר בנו למשחק סופרמן שלהם? המממ...
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוגוסט 2020, 16:22

יש גם את העניין הזה שהם בנו את מטרופוליס כבר עבור סופרמן ויכולים להעביר את המפה ל-Suicide Squad.
קצת מוזר לי כל הסלט הזה ש-WB ורוקסטדי עשו עם ההמשכיות של המשחקים שלהם- הם בהחלט הצליחו לבלבל לא מעט אנשים עם Gotham Knights שממבט ראשון נראה כמו המשך ישיר לארקהם נייט,ואז מתחילים לחבר את הפרטים ומגלים שהרבה דברים פשוט לא מסתדרים,אבל מנגד Suicide Squad נחשב ההמשך כשיש לו טון ואווירה שונים לגמרי מכל מה שבא לפניו בצורה די קיצונית..יהיה מעניין כמה שונה יהיה הבאטמן שיופיע בכל אחד מהמשחקים,היו ספקולציות שברוס ויין זייף את המוות שלו ב-GK כדי להסתנן לינשופים ולגבי SS אני בטוח שרוקסטדי יוכלו לחשוב על הסבר נוח בהתחשב בסוף של AK.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוגוסט 2020, 16:50

Laskin כתב:סטיק - הדמיון לארקהם הוא בעיקר במראה שלו. נראה אחד לאחד אותו עיצוב ואותו עולם, אותו מנוע אפילו... גם מערכת הקרב מאוד מאוד דומה, כמעט זהה... קיצר דומה מאוד, ואם לא היו את המספרים מעל הראש כשפוגעים באויבים אז בכלל :)

ולגבי רוקסטדי - מניח שלוקח להם 7 שנים בעיקר בגלל המעבר לדור הבא, שבטח לא היה בתכנון ב-2015. כנראה תוכנן ל-2019-20 במקור, אבל זה רק ניחוש שלי, בטח בימים הקרובים יהיו ראיונות איתם ועוד פרטים ואז נבין טוב יותר

מערכת הקרב כמעט זהה? איפה אתה רואה את זה? ועוד שוב, הם מדגישים שזו הדמות שהכי דומה לבאטמן, כלומר שאר המערכות עוד יותר רחוקות.
בכל מקרה ברור שיש דמיון... זה לא fps פתאום, אלו עדיין נינג'ות-אגרופים, אבל תראה לי איפה היה משהו כמו הקרב בוס נגד פריז במשחקי ארקהאם.
לי זה נראה שהם החליפו מערכת מבוססת אנימציות במערכת מבוססת היט בוקס, אבל גם אם זה לא המקרה, עצם המעבר לstats כבר הופך את זה לחיה אחרת לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוגוסט 2020, 16:55

פריז פשוט נראה כמו איזה raid boss מדסטיני. בהחלט יש שוני במערכת קרב בין ארקהם ל-GK,היא נראית כמו מעיכת כפתורים קלאסית לעומת זו של ארקהם שעדיין דרשה טיפה יותר כמו לדעת מתי לתזמן parry עם Y/משולש למתקפות של האויבים (אני אפילו לא בטוח אם לקרוא לזה parry אבל מי ששיחק יודע למה אני מתכוון) וכאן לא ראיתי את זה בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2020, 17:17

בקרב הבוס זה לא דומה, בכל השאר זה נראה מאוד דומה. בצורה מאוד שטחית ורק התבוננות, זה פשוט נראה מאוד מאוד דומה, יכול להיות שמרגיש אחרת לגמרי. יש גם את הקומבואים של 2 דמויות שנראים דומה מאוד... אבל ראיתי את הטריילר גיימפליי רק פעם אחת ועוד מהנייד, אני אצפה בו שוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 18:29

לדעתי קצת קשה לדעת כי כל המערכת אייקונים השתנתה, אבל בכלליות זה נראה לי דומה למדי לסדרת ארקאם רק עם שינויי UI ומהלכים שונים לדמות. האמת, קצת הזכיר לי את ה-DLC שמשחקים דמויות שונות כמו רובין.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 אוגוסט 2020, 18:50

יכול להיות שיש כל מיני ניואנסים שונים במערכת קרב, אני פשוט לא מוצא את זה קריטי במיוחד בשביל להגיד שפתאום מדובר במשחק אחר לחלוטין. תכלס אתה עדיין קופץ מלמעלה על אנשים, עושה קצת התגנבות, אקרובטיקה, משתמש בגאדג'טים ומרביץ לאנשים. נראה לי במהות כמו ארקהם קלאסי. וגם אם זה לא מרגיש לגמרי ארקהם קלאסי בזמן שאתה משחק, הקטע שהיא רצה על המשאית או ה"אש כוחותינו" בבניין היה דווקא די סבבה בעיני ולא בטוח שאחרי 4 משחקים אני כזה יתגעגע למערכת QTE המהוללת של ארקהם, אבל זה רק אני.

וזה לא שאני לא רואה את כל הסימנים המחשידים.. אבל גם אם הם הוסיפו נדבך RPG נוסף ל xp ועץ שידרוגים שכבר היו בארקהם, זה לא אומר בהכרח שמדובר בחיה אחרת לגמרי וזה בטוח מוקדם בשביל לקבוע שמדובר במשחק GaaS נטול אווירה, סיפור ועולם. יכול להיות שזה אכן כך, אי אפשר לדעת, אבל שום דבר שראינו בגיימפלי הזה לא מעיד על כך בהכרח, והאמת שאם רואים את הגיימפלי חשיפה של נייט הם די זהים במבנה שלהם.. כך שאני מעדיף לשמור על אופטימיות זהירה בשלב הזה:)

והקרב נגד פריז די מזכיר את הקרב נגד קילר קרוק למשל. גם שם יש ספוג HP, גם שם אתה בעיקר הולך מכות, וגם שם יש לך פרטנר לקרב. ההבדל העיקרי הוא שבנייט יש גם Fodder enemies ובגות'האם לבוס עצמו יש יותר יכולות סביבתיות (ועוד ראינו רק חלק קטן מהקרב), אבל זה די משרת את אותו עיקרון. אם כל הבוסים ב Gotham Knights יראו ככה, ולא יהיו קרבות גימיקים כאלה ואחרים, אז אוקיי יש לכם נקודה ואפשר יהיה להגיד שהעיצוב של האספקט הזה במשחק השתנה, אבל ככה בפני עצמו? לא ממש.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 אוגוסט 2020, 08:52

מיקרוסופט הגישו לבית המשפט הצהרה של תמיכה באפיק במשפט נגד אפל. ספציפית, מיקרוסופט מבקשים לשמור שתהיה גישה מהמנוע unreal לSDK של ios ו macOS
https://www.bluesnews.com/s/214151/micr ... le-dispute

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2020, 10:53

sharonbn כתב:מיקרוסופט הגישו לבית המשפט הצהרה של תמיכה באפיק במשפט נגד אפל. ספציפית, מיקרוסופט מבקשים לשמור שתהיה גישה מהמנוע unreal לSDK של ios ו macOS

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 אוגוסט 2020, 11:28

DrKeo כתב:
sharonbn כתב:מיקרוסופט הגישו לבית המשפט הצהרה של תמיכה באפיק במשפט נגד אפל. ספציפית, מיקרוסופט מבקשים לשמור שתהיה גישה מהמנוע unreal לSDK של ios ו macOS

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2020, 21:31

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 אוגוסט 2020, 23:00

בית המשפט קבע כך (צו זמני)
1) לאפל אסור למנוע גישה של מנוע אנריל לSDK של ios ו macOS
2) לאפל מותר להוריד את המשחק פורטנייט מהחנות אפסטור
https://techcrunch.com/2020/08/24/apple ... app-store/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 אוגוסט 2020, 01:04

כל עוד פורטנייט יורד מהחנות אז מבחינת אפל מדובר בניצחון.

Laskin כתב:

מגניב. מחכה בעיקר לגיימפליי של ראצ׳ט, ממש הזוי שבשלב כזה יש כל כך מעט בשר מהדור הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2020, 11:00

ההתקפלות של חברות ואירגונים מערביים בפני סין היא בדרך כלל איפהשהו בין משעשעת לעצובה, או בין עצובה למפחידה, אבל כשהסלוגן של המשחק שלך הוא know your history or be doomed to repeat it ואז מגיע משטר נורא ואיום ודורש שתסיר את הקטעים מאחת המחאות המפורסמות בהיסטוריה המודרנית מהטריילר שלך - אז זו כבר אירוניה

https://kotaku.com/call-of-duty-trailer ... 1844833808

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוגוסט 2020, 15:00

אני לא בטוח שהם לא מראש עשו את זה בשביל הPR שידברו על המשחק ("אין פרסום רע"?)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוגוסט 2020, 17:42

יש מצב, ובכלל, המונולוג הזה של הסוכן שערק - הוא משהו שרץ בקרב ליברטריאנים וכד׳ בכל הקשור למה שקורה בהשכלה הגבוהה כיום (ומאז שנות השישים בערך) בעולם המערבי, סוג של אצבע בעין לכל הפרוגרסיביים... ועדיין, התקפלות מבאסת. סין מלחיצה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 29 אוגוסט 2020, 12:19

אפל הסירה את החשבון של אפיק מאפסטור.
זה אומר שאפיק לא יכולה כעת למכור אף משחק למכשירים של אפל
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-53955183

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 אוגוסט 2020, 11:06

היא יכולה למכור מחשבונות אחרים שלה: אנריל למשל יושב על חשבון אחר, וגם Houseparty של החברה הישראלית שאפיק קנו. הצו של בית המשפט למעשה מנע מאפל את האפשרות לסגור חשבונות אחרים.
בתכלס, מלבד פורטנייט היו לאפיק רק 2 משחקים ויחסית שוליים בחנות תחת אותו החשבון: Spyjinx שהיה בבטא, וBattle Breakers שיצא לפני כמה שנים אבל לא תפס (שניהם של Chair Entertainment)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 ספטמבר 2020, 09:51

לא ברור איפה לשים את זה אבל זה די מגניב.

https://www.reddit.com/r/Stadia/comment ... ame=iossmf
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 03:20

תמונה

אז כמו שאמרנו כבר בעבר, המתחרה של מיקרוסופט הן אמזון וגוגל. אמזון מכריזה על שירות סטייל Xcloud בשם לונה. השירות עולה 6$ בחודש (זמנית הזמן הבטא) וכולל 100+ משחקים כמו קונטרול, RE7 ומטרו. האפליקציה רצה על בערך הכל (ios, אנדרואיד, מחשב, osx), האיכות היא 4k/60 ואפשר לשחק על שני מכשירים במקביל עם אותו חשבון. בנוסף נראה שאמזון הולכים על שיטת לגו כי בנוסף ל100+ משחקים ב-6$ (כרגע), יהיו ״ערוצים״ בתשלום שיהיו בעצם כמו עוד game pass בתוך game pass. כרגע הוכרז ערוץ אחד, ערוץ של יוביסופט שיכלול את כל המשחקים שלהם כולל החדשים בשיגור כמו FC6 או AC V אבל לא הוכרז מחיר. הערוצים לא יהיו רק לפי מפיצה, הם יהיו גם לפי ז׳אנר למשל כך שמי שאוהב מירוצים יוכל לעשות מנוי לערוץ מירוצים.

לא חייבים אבל אפשר לרכוש שלט לונה שעובד בדומה לזה של סטדיה, מתחבר ישירות לwifi וכך מדלג על מכשיר ביניים בכדי לצמצם לאג. כמובן שהשירות יהיה משולב עמוק בטוויץ׳ שבבעלות אמזון עם אפשרות לקפוץ למקום שהסטרימר נמצא בו או להכנס למצב ספקטטור בזמן סטרים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2020, 07:18

וואו אלו חדשות די גדולות. הדור הזה הולך להיות מהפכני במיוחד לתעשייה הזו, ויכול להיות שבסופו גיימינג כבר לא יראה כמו שהכרנו. אלו חדשות מדאיגות מאוד עבור סוני אם היא לא תדע להיערך לזה בעצמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2020, 09:44

כרגע נראה כמו סטאדיה, רק יותר טוב. נראה מ יהיה הקצב שבו מוסיפים משחקים, ומה יהיה התמחור הסופי... זה שלא חשפו אותו קצת מעלה חששות.
לסוני יש את הPS NOW, אני מנחש שעד אמצע הדור הם ישיקו מחדש את השירות הזה ואולי תחת מיתוג חדש, ונראה מה זה אומר בפועל, שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט שהוכרז בעבר (בהקשר של השרתים נדמה לי).
למיקרוסופט יש יתרון ברור בקטגוריה כרגע, עם הספרייה הכי גדולה, טובה ומגוונת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 10:52

כן, מיקרוסופט כרגע ההחברה היחידה שיש לה תשתית ענן מטורפת (יחד עם גוגל ואמזון) וגם תשתית גיימינג חזקה (יחד עם סוני ונינטנדו) כך שאין ספק שהפ בעמדת כוח מאוד חזקה בתחום.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 11:46

התמחור לבד הופך את השירות הזה לטוב בהרבה מסטאדיה- ההחלטה של גוגל לגבות דמי מנוי בנוסף לתשלומים פר משחק זה משהו שאני לעולם לא אצליח להבין,והסירוב שלהם לשנות את זה עד כה גם הוא מוזר,אבל זה בכלל נראה שלסטאדיה נשארו שנה או שנתיים לפעול אם מסתכלים על היחס של גוגל כלפיה וההיסטוריה של החברה בחיסול מהיר של שירותים שלא נותנים את התוצאה המספקת בזמן שהוקצב להם.
גם עם אמזון אני צופה שתהיה בעיה,בעיקר מכיוון צד א' כי נכון להיום הוא כמעט ולא קיים והשניים וחצי משחקים שהם כן הספיקו לשחרר היו ממש לא משהו,כשאחד מהם אשכרה נמשך חזרה כדי שיהפכו אותו למשהו סביר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 12:37

אמזון יצליחו רק על בסיס הספריה שלהם שתהיה כנראה 99% צד ג׳. סטדיה מת, הם צריכים להחליף למודל של GP ולהשקיע כסף או שהם יעלמו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים