חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ספטמבר 2020, 12:44

איזה הזוי כל מה שהם עושים עם סטדיה. ממש הזוי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2020, 13:24

כן, אני ידוע כאופטימי פה, אבל גם בתרחיש הכי פסימי שדמיינתי לאחר ההכרזה הראשונית על זה - לא תארתי כזה בזיון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2020, 14:45

סטדיה מתקדם בדיוק כמו שאני וקליימן חשבנו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 15:24

bling כתב:וואו אלו חדשות די גדולות. הדור הזה הולך להיות מהפכני במיוחד לתעשייה הזו, ויכול להיות שבסופו גיימינג כבר לא יראה כמו שהכרנו. אלו חדשות מדאיגות מאוד עבור סוני אם היא לא תדע להיערך לזה בעצמה.

סוני כבר נערכה לזה. הקרב הוא סוני ומייק מול אמזון גוגל
(ואולי עוד שחקנית אחת בהמשך ;)

עם תשתיות כמו של מייק סוני הולכת להיות מסודרת .. מייק הולכת לקבל נתח מהרווחים על התחזוקה והשימוש וכולם יהיו מרוצים.

חוץ מזה אחי כמו שהקונסולות לא חיסלו לחלוטין את שוק המחשבים האישים כך הסטרימינג לא יחסל את שוק הקונסולות לחלוטין פשוט ישארו הקור של הקור ולסוני תהיה יד חזקה בשני השווקים אז היא בסדר :)

החלק הבאמת מרגש בסטרימנג שלדעתי מדברים עליו מעט מאוד זה רמיזות חוזרות ונשנות של נינטנדו שקונסולות פיזיות זה עניין של זמן.

ביום שנינטנדו יעלו על הסטרימינג זה יהיה אושר צרוף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 ספטמבר 2020, 15:34

DrKeo כתב:סטדיה מתקדם בדיוק כמו שאני וקליימן חשבנו :)

אמרתי שזה DOA. לא האמנתי בהם לחצי שניה אפילו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ספטמבר 2020, 16:31

קפקום הודיעו שהם מנסים להריץ את רזי 8 על הפס4 והוואן . זה לא יהיה קשה במיוחד אחרי שהוא רץ כבר על הפרו

אבל ברצינות אם הם יוציאו גרסת פס4 אז פשוט אין לי מה לטרוח עם קונסולת נקסט גן בשנה הבאה.

שני המשחקים שענינו אותי ב2021 זה סאק בוי ורזי 8 ככה שאם שניהם על הפס4...

כאילו הלב רוצה כבר להעיף את שואב האבק הזה מהבית אבל זה כרגע ממשיך להיות מנוגד להגיון להעיף את הפס4.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ספטמבר 2020, 17:39

DrKeo כתב:סטדיה מתקדם בדיוק כמו שאני וקליימן חשבנו :)

נכון וקליימן בפרט. אני יודע מאיפה אמרת את זה אבל בכל זאת היה לי קשה להאמין שמשהו כזה יקרה. הביאו את פיל הריסון כזכור לי ונראה לי גם ג׳ייד ריימונד (זאת מיובי) והיה דיבור על פיתוח צד א וכל מיני... כאילו איך אנשים כאלה מצטרפים לזה? כאילו כסף בעיקר כנראה אבל בכל זאת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2020, 17:42

איכשהו פיל הריסון נמצא בכל השקה של פלטפורמה קטסטרופה... הוא היה עם סוני בפס3 ואחרי זה עם MS ב-XBO ועכשיו סטדיה...צירוף מקרים? /:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ספטמבר 2020, 17:44

אתה בטוח שהוא בא רק עם הוואן?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 ספטמבר 2020, 15:51

DrKeo כתב:אמזון מכריזה על שירות סטייל Xcloud בשם לונה. השירות עולה 6$ בחודש (זמנית הזמן הבטא) וכולל 100+ משחקים כמו קונטרול, RE7 ומטרו. האפליקציה רצה על בערך הכל (ios, אנדרואיד, מחשב, osx), האיכות היא 4k/60 ואפשר לשחק על שני מכשירים במקביל עם אותו חשבון. בנוסף נראה שאמזון הולכים על שיטת לגו כי בנוסף ל100+ משחקים ב-6$ (כרגע), יהיו ״ערוצים״ בתשלום שיהיו בעצם כמו עוד game pass בתוך game pass. כרגע הוכרז ערוץ אחד, ערוץ של יוביסופט שיכלול את כל המשחקים שלהם כולל החדשים בשיגור כמו FC6 או AC V אבל לא הוכרז מחיר. הערוצים לא יהיו רק לפי מפיצה, הם יהיו גם לפי ז׳אנר למשל כך שמי שאוהב מירוצים יוכל לעשות מנוי לערוץ מירוצים.

הקטע הזה של "גיימפאס בתוך גיימפאס" מאד דומה למודל הערוצים שלהם בPrime Video, ככה שזה לא מפתיע. נכון לעכשיו אמזון מכניסה רק את Twitch Prime ואת Prime Video לתוך שירות הPrime הרגיל שלה, אבל אני די בטוח שאוטוטו אנחנו נראה מהם איזה שירות Prime/Plus סטייל מה שאפל עשתה עם השירות המאוחד שלה.
אמזון אמנם לא כל כך מצליחה להיכנס לשוק המשחקים, אבל בהשוואה לכל חברות הענן האחרות ביקום, היא היחידה שיכולה להציע מנוי שכולל לצד וידאו, משחקים, סטרימינג, ספרים ומוזיקה גם שירות משלוחים ב-48 שעות...

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 26 ספטמבר 2020, 23:37

הסכסוך של אפיק ואפל ממשיך. עכשיו אפיק מנסה לגייס תמיכה מחברות אחרות ב"מאבק" שלה נגד אפל. לשם כך הקימה את "הקואליציה להגינות באפליקציות" עם מספר חברות מפתחות נוספות. השם הכי בולט שם, חוץ מאפיק, זה ספוטיפיי.
https://appfairness.org/app-developers- ... nnovation/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2020, 02:46

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 ספטמבר 2020, 15:41

היה איזה טיז קטן לvirtua fighter "חדש" באיזה סטרים של סגה. יאללה כבר! שיעשו משחק חדש!
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אוקטובר 2020, 07:21

גוגל: אנחנו רציניים לגבי משחקים בענן וסטדיה!

גם גוגל:
https://www.gamespot.com/articles/googl ... 0-6482802/

בקיצור, כמו שאמרתי. DOA. אלא אם יקרה איזה נס, אני מעריך שתוך שנתיים-שלוש המוצר הזה בזבל.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוקטובר 2020, 19:44

Klayman כתב:גוגל: אנחנו רציניים לגבי משחקים בענן וסטדיה!

גם גוגל:

בקיצור, כמו שאמרתי. DOA. אלא אם יקרה איזה נס, אני מעריך שתוך שנתיים-שלוש המוצר הזה בזבל.

בדיוק כמו שהם התייחסו לhangout או לכל שירות אחר שלהם
במצבם הם יצטרכו מיתוג מחדש לסטדיה כולל להחליף את השם דל זה. כי כרגע הסטדיה באמת בזבל.

הם איכשהו הצליחו להדביק למוצר שלהם את כל התדמית השלילית של שירותי הזרמה כמו חוסר מבחר/לאג עם יוקר מחיר של משחקים פייזים.

לא רואה את זה נפתר בלי החלפת שם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אוקטובר 2020, 20:06

glass man כתב:
Klayman כתב:גוגל: אנחנו רציניים לגבי משחקים בענן וסטדיה!

גם גוגל:

בדיוק כמו שהם התייחסו לhangout או לכל שירות אחר שלהם
במצבם הם יצטרכו מיתוג מחדש לסטדיה כולל להחליף את השם דל זה. כי כרגע הסטדיה באמת בזבל.

הם איכשהו הצליחו להדביק למוצר שלהם את כל התדמית השלילית של שירותי הזרמה כמו חוסר מבחר/לאג עם יוקר מחיר של משחקים פייזים.

לא רואה את זה נפתר בלי החלפת שם.

לא רואה את זה נפתר. נקודה. אם הם הוציאו את הכרומקאסט החדש שלהם בלי תמיכה בשירות הזרמת המשחקים שלהם, זה מראה לך כמה זה מעניין אותם.. בחייכם, זאת פאקינג גוגל, אין להם מספיק אנשים כדי לדאוג שזה יעבוד בשיגור? פשוט חברה שלא יודעת להתנהל באזור הצרכני. חברת פרסום בכל איבריה, שמדי פעם מתפלק לה איזה מוצר צרכני טוב (נגיד Google Photos).
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 אוקטובר 2020, 20:18

קליימן לזכותך יאמר שמהשנייה הראשונה שהמוצר הוכרז אמרת שזה מה שיקרה. אפילו תקופת חסד לא נתת, אחלה פגיעה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 אוקטובר 2020, 20:30

אני לא מאוד אופטימי לגבי Luna של אמזון,אבל הוא כנראה המסמר האחרון בארון הקבורה של סטדיה אם גוגל לא יתעשתו ולכל הפחות ישנו את המודל תשלומים של השירות הזה,ואני בכלל לא מדבר על צד א' שלהם שלא קיים..חבל,יש כמה שמות ג'ייד ריימונד ושאנון סטאדסטיל שבאמת חשבתי שיצליחו לייצר שם שינוי חיובי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אוקטובר 2020, 17:00

Uncle Pey'j כתב:אני לא מאוד אופטימי לגבי Luna של אמזון,אבל הוא כנראה המסמר האחרון בארון הקבורה של סטדיה אם גוגל לא יתעשתו ולכל הפחות ישנו את המודל תשלומים של השירות הזה,ואני בכלל לא מדבר על צד א' שלהם שלא קיים..חבל,יש כמה שמות ג'ייד ריימונד ושאנון סטאדסטיל שבאמת חשבתי שיצליחו לייצר שם שינוי חיובי.

הם התחילו לשנות קצת את המודל, זה נכון שאתה מחויב לרכוש לא מעט משחקים במחיר מלא, אבל הם נותנים לא מעט משחקים (רובם לא מוכרים במקרה הטוב) חינם, כלומר - הם מבינים שצריך לתת ערך למנוי שהוא מעבר לשירות הסטרימינג עצמו. יש להם מספיק כסף להרחיב את הפרט השני על חשבון הראשון.

בלי קשר, אני לא יודע עד כמה השירות יהיה הצלחה בארה"ב, עכשיו שהשוק כולל שלוש מתחרות, בארה"ב יש בעיה חמורה של data cap לכמות המידע שאתה יכל להעביר בתעבורת רשת (אני חושב שבארץ הפסיקו את זה לפני שנים) וסיבים לא נפוצים ברוב ארה"ב, זה מצמצם את השירות לאזורים היותר מתקדמים בארה"ב (זה לא חוכמה לראות סקירות של IGN ו Gamespot מסן פרנסיסקו ולא מאיזה עיירה שכוחת אל באלבמה). לבטח נראה התפוצצות בכמות המשתמשים בכל רבעון (בערך כמו הענן, כי השוק יחסית קטן עדיין ביחס לפוטנציאל), אבל יקח המון זמן עד שהשירותים הללו יהיו main stream.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2020, 08:23

טייק טו רכשה את הסטודיו Ruffian Games שעשו את קראקדאון 2, ומעכשיו קוראים להם Rockstar Dundee.
מעניין אם זה מרמז משהו על האופי של GTA 6 :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 אוקטובר 2020, 17:26

אם GTA6 לא חוזר לוויס סיטי אני לא קונה אותו, די הגיע הזמן שהGTA הכי טוב יקבל את הקרדיט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2020, 18:57

אני לא הייתי בוכה אם GTA6 היה סוג של מגה GTA, כלומר סוג של אנטרפרציה של עולם מחובר עם ליברטי סיטי, וייס סיטי ולוס סאנטוס (ואולי גם סאן פיארו ולאס ונטוראס) או לפחות וייס סיטי + אי ענקי לא רחוק ממנו שמיצג את קובה. אני רוצה את הקפיצה הגדולה של "הדור הבא" אבל בו בזמן קצת נמאס לי שאני מוותר על המון תוכן בשביל הקפיצה הזאת. ליברטי סיטי ב-GTA4 הייתה משהו שמעולם לא ראינו, אבל היא הייתה משעממת מוות כי הסירו משם המון תוכן. לא רק שלא היה אזורי כפר, לא היו מטוסים, כל הדברים המשוגעים המגניבים נעלמו וכו'. כלומר זה הרגיש ש-GTA4 חתך את כל התוכן בשביל לספק קפיצה אמיתית לדור הבא ורק GTA5 באמת הביא את התוכן. אז אם קופצים לדור הבא ואם GTA6 כנראה יהיה ה-GTA היחיד שנקבל בדור הקרוב עם אורך חיים של עשור, אני רוצה שהוא יהיה בהתאם. לא עוד מטוסים איטיים, יש עכשיו SSD. אני רוצה מסת אדמה ענקית בכדי להנות מכלי טייס מהירים ושהכלי טייס עצמם יהיו מהירים. אני רוצה יותר מעיר אחת, כמו שקבלנו ב-SA, עם המון שטח כפרי ושטח מגוון. אני רוצה מכוניות עם דיפורמציה אמיתית מבוססת פיסיקה, כמויות אדירות של קהל ומכוניות, DRAW DISTANCE אדיר, פיסיקה על כל דבר קטן, יותר מבנים שאפשר להכנס אליהם וכו'.

בכלליות אני רוצה שיסירו כמה שיותר מהרגשת ה-FAKE. השדה תעופה מרגיש מזוייף כי אי אפשר להכנס אליו (לטרמינלים עצמם) והמטוסים שממריאים ממנו טסים לשום מקום, סתם לאופק. בGTA6, אם יש כמה ערים, השדה תעופה יכול להיות עם טרמינל מלא והמטוסים יכולים ממש לטוס בין השדות תעופה השונים של כל עיר. וזאת הגישה שאני רוצה עם כל דבר במשחק, כמה שיותר "אני יכול לעשות מה שאני רוצה" וכמה שפחות זיוף. לא עוד מכוניות שנעלמות כשמסתובבים למשל.

אז כן, אני דורש פה פרוייקט שאפתני בטרוף, אבל זה פאקינג GTA ורוב הסיכויים ש-100% מרוקסטאר יעבדו עליו דור שלם. אפילו שיקחו את סאן אנדראס ואת ליברטי סיטי מהדור הנוכחי וישדרגו אותן כמו רימאסטר, שישארו אשכרה 1:1 רק בגרפיקה/פיסיקה מודרנית וכמובן יעברו עליהם וקצת ישדרגו אותם עם דרישות של הדור הבא כמו עוד שטחי פנים וכו'. הן עדין נראות ממש טוב, GTAV רץ אצלי הרבה בבית והוא באמת נראה ממש טוב עדין על PC חזק, לא צריך הרבה בכדי להביא אותו לרמה של הדור הבא. שום שינוי ב-LAYOUT, שום דבר ממשי שונה, כמעט אותן ערים רק במנוע החדש ועם התוכן החדש שישאב לשם אוטומטית מתוך זה שהן במנוע החדש (מערכת תאורה חדשה, המכוניות יהיו חדשות לגמרי כמו בשאר הערים, ההולכי רגל, הפיסיקה, הגיימפליי וכו'). על גבי זה מוסיפים את וייס סיטי וקובה כתוכן החדש וקילומטרים של טבע וכבישים מהירים בינהם וזה יכול להיות חתיכת חוויה מטורפת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2020, 19:13

אני יודע שזה לא יקרה בדור הזה, אבל יום יבוא ואני אדרוש שכמו שFS משתמש בלוויינים - ככה GTA ישתמש בגוגל סטריט, ונוכל לטייל בכל העולם כולו :) אולי זה יקרה בGTA 10, אבל זה מה שאני רוצה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 אוקטובר 2020, 19:19

לא ייאמן שעברו כבר יותר מ-7 שנים מאז GTA5 ועדיין לא שמענו פיפס מרוקסטאר על 6.
GTA6 צריך להיות אירוע תרבות- משהו מהסוג שישמוט לסתות ויגרום לאנשים לחשוב מחדש על המדיום הזה,אני רציני לגמרי- הוא צריך להיות המשחק הכי יקר,הכי מושקע,עם הכי הרבה זמן פיתוח (מינוס סטאר סיטיזן),עם ערכי ההפקה הכי גבוהים,עם הליטוש הרוקסטארי הפיסכי על סטרואידים.
אני מניח שנראה אותו לקראת אמצע הדור הבא,זה מאוד תלוי כמה משאבים RDR2 לקח מרוקסטאר,כי את הפיתוח אומנם הובילה רוקסטאר סן דייגו,אבל סביר להניח שרוקסטר נורת' גם היא לקחה חלק פעיל בו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוקטובר 2020, 20:24

DrKeo כתב:אני לא הייתי בוכה אם GTA6 היה סוג של מגה GTA, כלומר סוג של אנטרפרציה של עולם מחובר עם ליברטי סיטי, וייס סיטי ולוס סאנטוס (ואולי גם סאן פיארו ולאס ונטוראס) או לפחות וייס סיטי + אי ענקי לא רחוק ממנו שמיצג את קובה. אני רוצה את הקפיצה הגדולה של "הדור הבא" אבל בו בזמן קצת נמאס לי שאני מוותר על המון תוכן בשביל הקפיצה הזאת. ליברטי סיטי ב-GTA4 הייתה משהו שמעולם לא ראינו, אבל היא הייתה משעממת מוות כי הסירו משם המון תוכן. לא רק שלא היה אזורי כפר, לא היו מטוסים, כל הדברים המשוגעים המגניבים נעלמו וכו'. כלומר זה הרגיש ש-GTA4 חתך את כל התוכן בשביל לספק קפיצה אמיתית לדור הבא ורק GTA5 באמת הביא את התוכן. אז אם קופצים לדור הבא ואם GTA6 כנראה יהיה ה-GTA היחיד שנקבל בדור הקרוב עם אורך חיים של עשור, אני רוצה שהוא יהיה בהתאם. לא עוד מטוסים איטיים, יש עכשיו SSD. אני רוצה מסת אדמה ענקית בכדי להנות מכלי טייס מהירים ושהכלי טייס עצמם יהיו מהירים. אני רוצה יותר מעיר אחת, כמו שקבלנו ב-SA, עם המון שטח כפרי ושטח מגוון. אני רוצה מכוניות עם דיפורמציה אמיתית מבוססת פיסיקה, כמויות אדירות של קהל ומכוניות, DRAW DISTANCE אדיר, פיסיקה על כל דבר קטן, יותר מבנים שאפשר להכנס אליהם וכו'.

בכלליות אני רוצה שיסירו כמה שיותר מהרגשת ה-FAKE. השדה תעופה מרגיש מזוייף כי אי אפשר להכנס אליו (לטרמינלים עצמם) והמטוסים שממריאים ממנו טסים לשום מקום, סתם לאופק. בGTA6, אם יש כמה ערים, השדה תעופה יכול להיות עם טרמינל מלא והמטוסים יכולים ממש לטוס בין השדות תעופה השונים של כל עיר. וזאת הגישה שאני רוצה עם כל דבר במשחק, כמה שיותר "אני יכול לעשות מה שאני רוצה" וכמה שפחות זיוף. לא עוד מכוניות שנעלמות כשמסתובבים למשל.

אז כן, אני דורש פה פרוייקט שאפתני בטרוף, אבל זה פאקינג GTA ורוב הסיכויים ש-100% מרוקסטאר יעבדו עליו דור שלם. אפילו שיקחו את סאן אנדראס ואת ליברטי סיטי מהדור הנוכחי וישדרגו אותן כמו רימאסטר, שישארו אשכרה 1:1 רק בגרפיקה/פיסיקה מודרנית וכמובן יעברו עליהם וקצת ישדרגו אותם עם דרישות של הדור הבא כמו עוד שטחי פנים וכו'. הן עדין נראות ממש טוב, GTAV רץ אצלי הרבה בבית והוא באמת נראה ממש טוב עדין על PC חזק, לא צריך הרבה בכדי להביא אותו לרמה של הדור הבא. שום שינוי ב-LAYOUT, שום דבר ממשי שונה, כמעט אותן ערים רק במנוע החדש ועם התוכן החדש שישאב לשם אוטומטית מתוך זה שהן במנוע החדש (מערכת תאורה חדשה, המכוניות יהיו חדשות לגמרי כמו בשאר הערים, ההולכי רגל, הפיסיקה, הגיימפליי וכו'). על גבי זה מוסיפים את וייס סיטי וקובה כתוכן החדש וקילומטרים של טבע וכבישים מהירים בינהם וזה יכול להיות חתיכת חוויה מטורפת.

לא מזדהה כל כך עם החזון שלך, בזבוז משאבים ענק בשביל הרגשה קצת יותר אמיתית כי המטוס שאתה רואה בשמיים טס לאנשהו ויש טרמינל. גם עוד מעט נעמוד בתור בדרך לטיסה... אלו בדיוק הדברים שהציקו לרבים ב RDR2, כל האובססיה על האובר ריאליזם שדווקא ב RDR2 מרגישה לי יותר הגיונית לעולם ביחס ל GTA.

מעדיף שישקיעו את הזמן הזה בגרפיקה הכי מפוצצת, במשימות הכי מטורפות ויצירתיות שאפשר לעשות עם הטכנולוגיה שמגיעה, וכן שגם הסקאלה של העיר והכל תהיה עוד יותר, כמה שפחות תחושה של שכונה בעיירת פיתוח וכמה שיותר הרגשת סקאלה מדהימה של עיר.

וכן, פייג' לא יכל להפריז פחות בגודל המאורע, ללא ספק כשיצא ירשם כאירוע התרבות של השנה ואחד מאירועי התרבות של העשור,משהו שיחצה את כל המדיומים והז'אנרים. הרעש שיהיה סביב העניין זה כאילו יוצאת קונסולה חדשה באמצע הדור ואף יותר מזה.

אני באמת לא יודע איך רוקסטאר תעמוד בזה, היו צריכים קצת לצמצם את הלחץ והציפיות בזה שיוציאו GTA מגניב עם פחות שאפתנות לדור הזה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים