חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 14:26

על פלטיניום: נחמד סוף סוף לראות את שרייר בצד הנכון של המתרס. עשה עבודה עיתונאית יוצאת מן הכלל ודי מהר.

מבחינתי הבחורה הזו מוזמנת לצאת לדייט עם המדובב האנטישמי של קן/דנטה אני בטוח שעכשיו גם היא קצת אנטישמית אחרי התחקיר הזה.

על סוני ומייק: מטורף, שאפו לסוני על הניסיון לעצור את בולמוס הרכישה, אבל זה ניסיון עקר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 אוקטובר 2022, 15:42

אני חייב להגיד שסוני היא פשוט החברה הכי אנטי צרכנית, אנטי גיימינג שיש, היא מובילה את מיקרוסופט להתחייב שCOD לא יגיע לGamepass בשנים הקרובות (יש הסכם ששלושת המשחקים הבאים מחוייבים לא להגיע לGamepass), פשוט חברה מחורבנת, גם מזיזה את כל התעשייה לדרוש 70 דולר מכולם, גם לא מפיצה את המשחקים שלה Day one בכל פלטפורמה אפשרית, פשוט פח. אמן שהרכישה של Activision תדפוק אותה, רק כדי להראות לכל הכוחות הארכעיים שקיימים בתעשייה ורואים את כולנו כארנקים מהלכים.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 19 אוקטובר 2022, 22:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 15:50

״מובילה את מיקרוסופט להתחייב״? מיקרוסופט יכולים שלא לעשות זאת אם הם לא מעוניינים, לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 15:54

Laskin כתב:״מובילה את מיקרוסופט להתחייב״? מיקרוסופט יכולים שלא לעשות זאת אם הם לא מעוניינים, לא?

אקטיוויז׳ן תחת חוזה בנושא הזה, השאלה היא מה עלות ההפרה שלו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 16:10

אני לא חולק על זה שסוני אנטי צרכניים והם אכן מגלים אטימות מוחלטת לגבי רכישות וכאלה.
(מכיר מישהו שהילדים שלו בזבזו המון כסף בPSN וזה לא עניין לסוני את התחת)

עדיין, דודי איך סוני אשמה בזה שהמשחקים עולים 70 דולר? המשחקים עולים 70 דולר כי הם מזמן היו אמורים לעלות במחיר הזה, זה עוד מחיר מסובסד.
זו התוצאה שעלויות הפיתוח רק עולות ועולות בכל דור, בשביל עוד גרפיקה עוד AAA אבל כמות המכירות לא עולה בהתאם לעלויות, הם חייבים להחזיר את הכסף מאיפשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 16:41

glass man כתב:אני לא חולק על זה שסוני אנטי צרכניים והם אכן מגלים אטימות מוחלטת לגבי רכישות וכאלה.

עדיין, דודי איך סוני אשמה בזה שהמשחקים עולים 70 דולר? המשחקים עולים 70 דולר כי הם מזמן היו אמורים לעלות במחיר הזה, זה עוד מחיר מסובסד.
זו התוצאה שעלויות הפיתוח רק עולות ועולות בכל דור, בשביל עוד גרפיקה עוד AAA אבל כמות המכירות לא עולה בהתאם לעלויות, הם חייבים להחזיר את הכסף מאיפשהו.

סוני הובילה את המהלך של ה-70$.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 17:06

DrKeo כתב:
Laskin כתב:״מובילה את מיקרוסופט להתחייב״? מיקרוסופט יכולים שלא לעשות זאת אם הם לא מעוניינים, לא?

אקטיוויז׳ן תחת חוזה בנושא הזה, השאלה היא מה עלות ההפרה שלו.

נו בסדר אבל זה חוזה שנחתם עוד לפני שרכשו אותם, סוני לא מובילה את מיקרוסופט לעשות שום דבר
לגבי ה-70 דולר - זה היה מגיע בכל מקרה, זה נראה לי מעט מנותק לטעון אחרת, היו רחשושים וביחד עם הקורונה והמיתון אין שום סיכוי לדעתי שהמחיר היה נשאר 60, זו רק שאלה של מי היה עושה זאת קודם, כדי שיגידו שזה בגללו, אבל זה טיעון מטופש, הרי מיקרוסופט היו יכולים למשל בתגובה לתת קונטרה ולהציע ב-60 ולחייב גם את המפיצות בחנות שלה להמשיך את המחירים הקודמים וכך היו מוכרים יותר ואולי גורמים לסוני להוריד את המחיר בחזרה… בקיצור אני לא מסכים שזו ״אשמת״ סוני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 17:32

DrKeo כתב:
glass man כתב:אני לא חולק על זה שסוני אנטי צרכניים והם אכן מגלים אטימות מוחלטת לגבי רכישות וכאלה.

סוני הובילה את המהלך של ה-70$.

מה זאת אומרת סוני הובילה את המהלך נדב? מה ההוכחה?

אני אולי לא מפתח משחקים, אבל יצא לי בחיים להתכתב לא מעט עם כאלה שכן חלקם עבדו על AAA שכולנו שיחקנו מעולם לא שמעתי שסוני אחראית למהלך הזה.
אם אני ואתה פותחים עכשיו סטארטאפ ואחרי שמיצינו את כל אפשרויות הoutsourcing באוקראינה/מזרח אירופה/שאר העולם עדיין לא הצלחנו מספיק לצמצם את עלויות הפיתוח? למי נגלגל את המחיר הזה. רק לצרכן. איך זה קשור לסוני? הגרפיקה הזו דורשת עוד ועוד שעות עבודה שרובו עדיין מבוצע במערב עם סטנדרט תשלום מערבי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אוקטובר 2022, 17:35

אקטיביזן בלי בליזארד ,די התחרבנה לפני הרכישה של ms
הרבה מהזכיונות שלהם התפוגגו
במשחקי קור נשאר להם בעיקר את cod

לפני כמה שנים היה להם גם את cod בשיא ההצלחה שלו
גם את הסדרת משחקי המוזיקה שלהם
היה תקופה שהיה להם את טוני הוק וספידרמן ועוד משחקים שאני לא זוכר כרגע

אבל הם ירדו מאוד בתפוקה

בליזארד עושה הרבה כסף ממשחקי סמארטפון היום
2 החברות רחוקות מהשיא במשחקי aaa

אולי עושות המון כסף אין לי מושג ,אבל כמה עוד יצליחו לחלוב cod שנה אחרי שנה ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 17:41

Laskin כתב:נו בסדר אבל זה חוזה שנחתם עוד לפני שרכשו אותם, סוני לא מובילה את מיקרוסופט לעשות שום דבר

מה זאת אומרת? החוזה עדין מחייב את אקטיוויז׳ן / מיקרוסופט. אתה יכול לטעון שעכשיו שמיקרוסופט הבעלים, יש להם אנטרס חזק להפר את החוזה ולשלם את המחיר הנדרש כי GP הוא עדיפות עליונה. אבל סדרת COD כרגע מחוייבת בחוזה, אם מיקרוסופט יחליטו להפר אותו או לא זה כבר עניין אחר.

Laskin כתב:לגבי ה-70 דולר - זה היה מגיע בכל מקרה, זה נראה לי מעט מנותק לטעון אחרת, היו רחשושים וביחד עם הקורונה והמיתון אין שום סיכוי לדעתי שהמחיר היה נשאר 60, זו רק שאלה של מי היה עושה זאת קודם, כדי שיגידו שזה בגללו, אבל זה טיעון מטופש, הרי מיקרוסופט היו יכולים למשל בתגובה לתת קונטרה ולהציע ב-60 ולחייב גם את המפיצות בחנות שלה להמשיך את המחירים הקודמים וכך היו מוכרים יותר ואולי גורמים לסוני להוריד את המחיר בחזרה… בקיצור אני לא מסכים שזו ״אשמת״ סוני.

אני לא יודע למה לשער שזה היה מגיע בכל מקרה. הרי משחקים תומחרו ב-60$ כשהדור התחיל וכשסוני הכריזה שהם מעלים מחירים ל-70$, רק אז רק NBA 2K ישר עם זה קו. 99% מהמשחקים בחודשים הראשונים עדין עלו 60$ ורק בערך סוני ו-2K דרשו 70$. וכמובן שלאט לאט מפיצות מישרות קו, בפס5 כרגע חלק מהמשחקים עדין נמכרים ב-60$ וחלק ב-70$ אבל אחוז המשחקי 70$ רק גדל וגדל.

זה לא כמו בדור ה-360 שכולם אמרו פה-אחד שעוברים ל-60$ וכולם עברו. כאן סוני הכריזה על זה חד צדדית ולאט לאט הם סוחפים את התעשיה אחרים כי הם גורמים לסטנדרטיזציה של 70$. ב-XSX אגב משחקים חדשים של מיקרוסופט עדין עולים 60$.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 18:26

כן, מיקרוסופט יכולה לשבור חוזה, זה לא ההגדרה של ״סוני מובילה את מיקרוסופט להתחייב ש…״ זה פשוט שמיקרוסופט מעדיפה שלא לשבור חוזה :)

גם אם תלך לדור ה-360 - היו מי שהתחילו עם זה קודם ואז אחרים יישרו קו כי האש לא עליהם, אבל זה היה קרה בכל מקרה, פאקינג הקונסולה שלהם עלתה במחיר, הקווסט עלתה במחיר… אנחנו בתקופה די חסרת תקדים. אגב למה מיקרוסופט לא מיישרת קו ומוכרת את הקונסולה גם כן ביותר כסף? לכל חברה השיקולים שלה, ולפעמים חברות מגזימות והמהלך לא הולך להן… בכל אופן במקרה של הדור הזה עם עלויות המשחקים הגבוהות, המיתון וכו - זה לדעתי היה מגיע בכל מקרה ובערך באותה נקודת זמן (כי מעבר בין דורות זו הנקודה שבה הכי קל ״לבלוע״ את זה).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 18:30

אגב, מתוך:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... n-15-years

This week, video game publishers will press ahead with an industry-wide effort to raise the standard price to $70. The move coincides with the debut of two new game consoles from Microsoft Corp. and Sony Corp., a generational change that comes every seven years or so. There’s one complicating factor: an economic crisis that had doubled unemployment in the U.S. from levels before the coronavirus pandemic.

Inside publishing houses, a price hike has been plotted and dissected by executives for years. They point to inflation, as well as the ballooning cost to develop triple-A games, as justification. At one point, Sony discussed going even higher before settling on $70. Many of the game executives requested anonymity, apparently because they recognize the move is unpopular.

זאת אומרת חד משמעית היה דיון פתוח על זה, בין המפיצות הגדולות ביותר, ופשוט מישהו היה חייב לעשות זאת ראשון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 18:35

Laskin כתב:כן, מיקרוסופט יכולה לשבור חוזה, זה לא ההגדרה של ״סוני מובילה את מיקרוסופט להתחייב ש…״ זה פשוט שמיקרוסופט מעדיפה שלא לשבור חוזה :)

גם אם תלך לדור ה-360 - היו מי שהתחילו עם זה קודם ואז אחרים יישרו קו כי האש לא עליהם, אבל זה היה קרה בכל מקרה, פאקינג הקונסולה שלהם עלתה במחיר, הקווסט עלתה במחיר… אנחנו בתקופה די חסרת תקדים. אגב למה מיקרוסופט לא מיישרת קו ומוכרת את הקונסולה גם כן ביותר כסף? לכל חברה השיקולים שלה, ולפעמים חברות מגזימות והמהלך לא הולך להן… בכל אופן במקרה של הדור הזה עם עלויות המשחקים הגבוהות, המיתון וכו - זה לדעתי היה מגיע בכל מקרה ובערך באותה נקודת זמן (כי מעבר בין דורות זו הנקודה שבה הכי קל ״לבלוע״ את זה).

לא מיקרווספט ולא נינטנדו העלו את המחיר של הקונסולה. זה רק מחזק את הנקודה -> סוני הפכו לחמדנים ברמת אקטיווז׳ן.

לא היה שום מיתון כשהקונסולות יצאו, להפך, התעשיה התפוצצה בזכות הקורונה, המיתון התחיל מעל לשנה אחרי שסוני הכריזה על 70$. סוני עשתה את ה-70$ הזה, אין לי מושג איך אפשר להגיד אחרת כשכל המשחקים בתחילת הדור נמכרו ב-preorder ב-60$ ובייסיקלי סוני הייתה היחידה שמכרה משחקים ב-70$ בתעשיה (אוקיי, ו-NBA 2K).

ובנוגע לדיון פתוח, אני בטוח שדברו על זה גם אלף פעם, אבל סוני היא זאת שעשתה את הצעד ולפי זה שכולם עדין מכרו את המשחקים שלהם ב-60$ בשיגור של הפס5 חוץ מאשר סוני, כנראה שהם לא ממש ספרו למישהו שהם הולכים לעשות את זה. אני בטוח שמפיצות רוצות גם להעלות את המחיר ל-90$, סוני פשוט אפשרה את זה. אין בכלל ספק שסוני הובילה את התעשיה לשם, היא הייתה ראש החץ, אפילו אם מפיצות אחרות רצו את זה בסתר ליבן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 18:55

זה שהיא הייתה הראשונה לצאת בהצהרה לא אומר שזה לא היה קורה בכל מקרה, אלו 2 דברים שיכולים להתקיים בו זמנית :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 19:10

רגע, אז אם גם TK2 עשתה את זה והיא חתיכת מפיצה מובילה, כאילו...GTA...רוקסטאר... אז למה סוני מקבלת פה את כל החרא ? ;)
למה פשוט לא להניח שמפתחות קטנות יותר חיכו שהכרישים האלה כמו סוני וTK2 יעשו את זה בשמן?

כל מי שידבר קצת עם מפתחים (ובלי להעילב מפתחי מובייל אתם לא נחשבים) ישמע שהעלייה הזאת היתה long overdue חלק מהמפיצות רצו את זה כבר בדור הפס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 19:22

Laskin כתב:זה שהיא הייתה הראשונה לצאת בהצהרה לא אומר שזה לא היה קורה בכל מקרה, אלו 2 דברים שיכולים להתקיים בו זמנית :)

אבל זאת לא הייתה רק הצהרה, היא הראשונה שעשתה את זה ולאחרות לקח חודשים ולחלכן יותר משנה. ויש משחקים שעד היום לא עלו ל-70$. כלומר, לא ראינו משחקי 70$ משאר המפוצות עד עמוק לתוך 2021 מעבר ל-NBA 2K. אם זה היה קורה בכל מקרה אז למה המפיצות האחרות נתפסו עם המכנסיים למטה? הרי כמו שאמרת, הכי קל לעשות את זה במעבר דורי במכה אבל יש מפיצות שגם ב-2021 דבקו ב-60$. ֿ

סוני דחקה את כל התעשיה לשם, או לפחות ״בלעה את הכדור״ בשביל התעשיה והייתה הסנונית הראשונה.

סוני הפכה לפורצת דרך בלא מעט bad practices בתעשיה. העלתה לראשונה בהסטוריה מחיר של קונסולה, דחפה את התעשיה ל-70$ (או לפחות נתנה את התירוץ), התחילה את הטרנד של שדרוג משחק לגרסת הדור הבא בתשלום, מונעת מלקוחות פלוס שקבלו עותק בחינם לקבל שדרוג דור הבא, התחילה להוציא ״director's cut״ שהוא כמעט זהה למשחק המקורי אבל במחיר הזוי של 70$, עושה ״רימייקים״ במינימום השקעה ולוקחת עליהם 70$, מאיימת משפטית על יצרניות הלוחות צד ואז מוציאה לוחות צד משלה במחירים הזויים לגמרי וכו׳. כלומר, לא צריך להיות גאון גדול בכדי לראות שמאז שהדור הזה התחיל סוני על רכבת ה״בואו נסחוט אותם כמה שאפשר״.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוקטובר 2022, 22:40

בואו רק לא נשכח את הקינקט והALways online ו"בלי משחקים משומשים" ואת המחיר היקר יותר והחומרה החלשה יותר שמייקרוסופט הפילה עלינו בדור הקודם ונסוגה רק שזה השתלם לה.
3 הגדולות, שמות עלינו זין ענק ורק שזה משתלם להן או שהן נמצאות "למטה" הן נזכרות לצאת סבבה איתנו.

אל תשכחו שמאטריק שלח אנשים שרצו לשחק באקסבוקס שלהם אופליין, לשחק באקסבוקס 360.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 אוקטובר 2022, 23:04

וואו, יש עוד כל כך הרבה והרבה יותר חמורים:
סוני ביטלה את כל הרכישות הדיגטליות מחנויות מתחרות כמו אמאזון שהיו קיימות בדורות הקודמים, היא ביצעה Store lock לכל הצרכנים של גרסאת הדיגיטל של הפלייסטישן 5, אני לא אתפלא אם קיימת תביעה יצוגית נגד המהלך. יש רק דרך אחת לרכוש משחקים דיגיטלית לפלייסטישן 5 במחיר המופקע של סוני, אין תחרות.

היא מוכרת שדרוגים של FPS Boost, HDR וUpscale ל-4K במחיר מלא (גרסאות רימאסטר בשקל) בעוד כל אילו ניתנים בחינם בפלטפורמה של מיקרוסופט (מיקרוסופט אפילו שחררה גרסאות רימאסטר בחינם כמו Halo Reach לMaster chief collection).

היא חוסמת את האפשרות של שירותי Subscription מתחרים לרוץ בפלייסטישן 5, ספנסר הציע לאפשר לשחקני הפלייסטישן 5 לשחק בשירותי הענן של הגיימפאס, מה עשתה סוני? חסמה אותם.

היא פשוט נוהגת ביצרני תוכן מתחרים כמו שאפל נהגה באפיק, הפלייסטישן 5 היא גן סגור ולכו תחפשו.

החברה פשוט משתינה מהמקפצה על כולנו. היא חושבת שאנחנו ב-2005 בעוד שהיום אנחנו רוצים תוכן ולהשתמש בו בכל פלטפורמה שנבחר.

דרך אגב, אני קניתי לדוגמא תוכן DLC בחנות לא נכונה, לא השתמשתי בו אפילו ביקשתי Refund ביום הרכישה כדי לקנות אותו מחדש, מה אמרו לי בתמיכה של סוני? לך תחפש, בעייה שלך.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 19 אוקטובר 2022, 23:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 23:07

glass man כתב:בואו רק לא נשכח את הקינקט והALways online ו"בלי משחקים משומשים" ואת המחיר היקר יותר והחומרה החלשה יותר שמייקרוסופט הפילה עלינו בדור הקודם ונסוגה רק שזה השתלם לה.
3 הגדולות, שמות עלינו זין ענק ורק שזה משתלם להן או שהן נמצאות "למטה" הן נזכרות לצאת סבבה איתנו.

אל תשכחו שמאטריק שלח אנשים שרצו לשחק באקסבוקס שלהם אופליין, לשחק באקסבוקס 360.

לא אמרתי שזאת סוני בכלליות אי פעם, זאת סוני של השנתיים האחרונות. בדיוק כמו שמיקרוסופט בתקופת מטריק הייתה נוראית ועכשיו תחת ספנסר היא הרבה יותר טובה (למרות שהיא יכולה להיות הרבה יותר טובה - למשל לפתח פאקינג לדור הבא :)).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 אוקטובר 2022, 00:05

Laskin כתב:שמעתי על זה, גם אם זה השכר של האיגוד - זה שכר מגוחך לתפקיד ראשי של משחק בסדר גודל כזה, וטוב שהיא סרבה.

משהו שלא לוקחים בחשבון, זה שמדובר פה רק בדיבוב לאנגלית של הדמות. בגרסת המקור היפנית מדובבת את ביונטה השחקנית שגם אחראית למוטוקו בGhost in the Shell, והיא כבר סלב הרבה יותר גדול (לפחות ביפן).
מבחינת פלטינום, אלו עלויות של לוקאליציית שפה. זה בדיוק כמו שהמדובב של מריו לצרפתית כמראה לא ירוויח אותו כסף כמו כריס פראט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2022, 14:54

טוב, אז התברר שהכול נכון, ושיש SH5 בפיתוח, שמתרחש ביפן בשנות ה60 אצל מפתחת טיוואנית. בנוסף לריימיק על SH2 ? וואו :)

ככה עושים את זה, מכריזים גם על ריימיק וגם על המשחק הבא בסדרה ואז כולם מרוצים.

איזה כייף.הפולנים הפגיזו, נראה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2022, 15:20

Death_119 כתב:וואו, יש עוד כל כך הרבה והרבה יותר חמורים:
סוני ביטלה את כל הרכישות הדיגטליות מחנויות מתחרות כמו אמאזון שהיו קיימות בדורות הקודמים, היא ביצעה Store lock לכל הצרכנים של גרסאת הדיגיטל של הפלייסטישן 5, אני לא אתפלא אם קיימת תביעה יצוגית נגד המהלך. יש רק דרך אחת לרכוש משחקים דיגיטלית לפלייסטישן 5 במחיר המופקע של סוני, אין תחרות.

היא מוכרת שדרוגים של FPS Boost, HDR וUpscale ל-4K במחיר מלא (גרסאות רימאסטר בשקל) בעוד כל אילו ניתנים בחינם בפלטפורמה של מיקרוסופט (מיקרוסופט אפילו שחררה גרסאות רימאסטר בחינם כמו Halo Reach לMaster chief collection).

היא חוסמת את האפשרות של שירותי Subscription מתחרים לרוץ בפלייסטישן 5, ספנסר הציע לאפשר לשחקני הפלייסטישן 5 לשחק בשירותי הענן של הגיימפאס, מה עשתה סוני? חסמה אותם.

היא פשוט נוהגת ביצרני תוכן מתחרים כמו שאפל נהגה באפיק, הפלייסטישן 5 היא גן סגור ולכו תחפשו.

החברה פשוט משתינה מהמקפצה על כולנו. היא חושבת שאנחנו ב-2005 בעוד שהיום אנחנו רוצים תוכן ולהשתמש בו בכל פלטפורמה שנבחר.

דרך אגב, אני קניתי לדוגמא תוכן DLC בחנות לא נכונה, לא השתמשתי בו אפילו ביקשתי Refund ביום הרכישה כדי לקנות אותו מחדש, מה אמרו לי בתמיכה של סוני? לך תחפש, בעייה שלך.

וואלה דודי, לא ידעתי חלק מהדברים האלה בעיקר את זה שאי אפשר לרכוש יותר מחנויות כמו אמאזון. זה אכן חזירי ושפל.אין ספק שסוני קרים, אבל כל ה"לב הטוב" הזה של מייק התחיל מהרגע שהם התחילו לקבל אש על כל מה שמאטריק עשה, אני מסכים איתך ועם נדב שהמצב עם ספנסר הרבה הרבה יותר טוב.

אפשר ללכת אחורה בהיסטוריה ולזכור שבדור הפס2 דווקא מייק היא זו שהתנגדה לתת לשחקנים של פס2 לשחק עם אנשים באקסבוקס לייב כי באותם זמנים למייקרוסופט היה את התשתיות אונליין העדיפות בהרבה והמפותחות בהרבה משל סוני אז לא השתלם להם לזרום עם סוני. כשסוני ניצחה את דור הפס4 פתאום למייק היה אינטרס של "בוא ניתן לכולם לשחק ביחד"

לדעתי שלושתם כרישים ומרושעים, אני לא אשכח שקניתי New 3ds בהשקה שלו, דואר ישראל הרס לי אותו במשלוח, החנות האירופית שלחה אותי לנינטנדו נינטנדו שלחו לסגור את העניין מול החנות והחנות שלחה אותי לבוא בתלונות לדואר, קיצור חארות. מבאס מה שקרה לך.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אוקטובר 2022, 17:09

לשם שינוי,רימייק שאני בטוח שאף אחד לא יתלונן עליו..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2022, 17:33

באמת אין תלונות פה. גם סטודיו חיצוני אז לא מתבזבזים משאבים וזה גם משחק שלגמרי דורש רימייק. איזה יופי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 אוקטובר 2022, 18:07

הרימייק שלו צריך להיות כל כך עמוק ורחב שאני לא מבין למה לא לעשות כבר משחק חדש במקום :).
זה גם לא איזה משחק קלאסי עם המון מעריצים שפשוט התיישן, סטייל KOTOR נניח. הוויצר 2 יצא כמה שנים אחריו והוויצ'ר 3 כמה שנים אחרי זה, כל אחד מהם מצליח יותר מהראשון והוא קפיצה אדירה על קודמו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 99 אורחים