חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2023, 14:02

Laskin כתב:לא נעשה את זה בפעם ה-300... לדעתי חד משמעית הקפיצה בתקציב משמעותית מספיק כדי לגרום להם לחשוש ובצדק, משחקים שהיו עולים 50-100 מליון הם היום רבע מליארד דולר

כן, לא צריך בפעם ה-300, הרי הויכוח היה האם הם יפסידו 2-3 מליון יחידות שיכלו למכור או שבסוף המכירות היו דומות. אז אם נשים את הויכוח הזה בצד ואפילו נגיד שהם יפסידו 5 מליון יחידות מתוך ה-20+ רק בשביל להבהיר את הנקודה. אז גם אם GOW עלה 200 מליון, כמה עותקים לפה או לשם זה בכלל לא פאקטור למחזיקת פלטפורמה שמגלגלת כמעט 30 מליארד דולר בשנה.

בסופו של יום כן, הם מהמרים על 200 מליון, אבל זאת חברה ש״מהמרת״ (ובאמת להגיד מהמרת זה מגוחך כי ברור לכולנו ש-GOW היה מוכר מליונים על גבי מליונים לא משנה אם הוא היה יוצא בלעדית לפס4, קרוס ג׳ן או בלעדית לפס5) על 200 מליון בזמן שיש לפלייסטיישן revenue של 25 מליארד בשנה, זה ליטרלי לא 1% מה-revenue שלהם.

אפילו אם GOW:R היה מוכר 150 עותקים במקום ה-20+ מליון שהוא הולך לעשות זה היה כלום ושום דבר בשבילם, שבריר האחוז. יש להם מותג לתחזק, יש להם שם שהם צריכים להמשיך להדר כדי שפלייסטיישן ימשיך למכור x2 מאקסבוקס גם כשאין לא לזה ולא לזה משחקים. הרי מה סוני עושה כרגע? היא פודה את המוניטין שהיא בנתה במשך שנים. היא יצרה לעצמה שם של איכות בלי תחרות בזכות ולא בחסד, ועכשיו היא לאט לאט מבזבזת את כל הקרדיט שהיא צברה.

ואגב, כמו שסטיק אמר, גם משחקים של 80 מליון אפשר לעשות (שלא נדבר על קונטרול שהוא ציין שלא עלה אפילו 40 מליון). ואפילו כשאנחנו מדברים על GOW, הוא לא היה חייב להיות בנפח ההזוי שהוא היה. הרי פחות או יותר כולנו דברנו על זה שהמשחק יכל בכיף להיות חצי משחק עם כמה שכבות עומק. ואני גם די בטוח שרובנו היינו מעדיפים משחק אמצע טרילוגיה שנראה כמו HB2 ומרגיש דור הבא מאשר מה שקבלנו.

בכל מקרה, לא שאני אומר ש-GOW היה צריך להיות איזה משחק דל תקציב. רק שאם כבר יש חברה שאמורה לעשות משחק של 200 מליון, לקחת איתו סיכונים ולגרום לו לדחוף את הקצה זאת חברה כמו סוני. חברה שזה המותג שלה וזאת הסיבה שהיא מגלגלת 20+ מליארד כל שנה. אנצ׳רטד, GOW ושאר המשחקים שלהם לא מכניסים שבריר מזה, אבל הם השם של החברה, הם כמו תקציב פרסום או בניית מותג. למי פאקינג אכפת מהכמה עשרות מליוני דולרים יותר או פחות שהמשחק הכניס? זה לא המקור כסף של פלייסטיישן ממילא, לפתח משחק כמו GOW זה ליטרלי סוג של תקציב פרסום, זאת היוקרה שלהם, זאת הסיבה שהקור קונים פלייסטיישן והקז׳ואלים עוקבים אחריהם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2023, 12:19

Jedi Survivor הוכרז באופן משונה מעט (או בעיתוי חריג) בכינוס של הדוחות הכלכליים של EA - לדור הקודם… ps4+Xbox one
ללא תאריך יציאה בינתיים, עד כמה שהצלחתי לקלוט בדיווח

מקווה שיתקנו עוד קצת (הרבה) את גירסת המחשב כי אני ממש רוצה לשחק בו ולא רוצה לשלם עם מוצר פגום מאוד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2023, 14:50

Laskin כתב:Jedi Survivor הוכרז באופן משונה מעט (או בעיתוי חריג) בכינוס של הדוחות הכלכליים של EA - לדור הקודם… ps4+Xbox one
ללא תאריך יציאה בינתיים, עד כמה שהצלחתי לקלוט בדיווח

מקווה שיתקנו עוד קצת (הרבה) את גירסת המחשב כי אני ממש רוצה לשחק בו ולא רוצה לשלם עם מוצר פגום מאוד

היה ראיון נרחב איתם שהם טענו שם שהם היו צריכים את הזיכרון של הדור החדש בכדי לבנות את גודל השלבים שהם בנו. מעניין אם זה היה בולשיט, או שגרסת הדור הקודם הולכת להיות סוג של ״SOM״ או סייברפאנק, לא מתפקדת ועם אקסטרה מסכי טעינה שמפוזרים באמצע השלב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2023, 16:12

מעריך שבולשיט, אבל תכלס זה צוות די כושל טכנית (טוב אולי לא כושל כושל, אבל לא מזהיר בפן הזה), יש מצב ש*הם* לא יצליחו לעשות את זה כמו שצריך.
מצד שני לא שיחקתי ולא נחשפתי להרבה ספוילרים, אז יש מצב שיש סט פיסז מפוצצי ראשים, או עולמות באמת עצומים…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2023, 16:23

Laskin כתב:מעריך שבולשיט, אבל תכלס זה צוות די כושל טכנית (טוב אולי לא כושל כושל, אבל לא מזהיר בפן הזה), יש מצב ש*הם* לא יצליחו לעשות את זה כמו שצריך.
מצד שני לא שיחקתי ולא נחשפתי להרבה ספוילרים, אז יש מצב שיש סט פיסז מפוצצי ראשים, או עולמות באמת עצומים…

כן, בהחלט יש מצב שהם לא מסוגלים לעשות את זה והיו צריכים את הפס5 בשביל להשיג את מה שהם רצו, אבל איזו iron galaxy כן מסוגלת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוגוסט 2023, 10:58

אז לא יהיו לנו ביקורות לbaldur's gate 3 בשבוע הקרוב כי המבקרים מקבלים את המשחק מתי ששאר הגיימרים מקבלים אותו ואף אחד מהם לא יהיה מסוגל לסיים אותו מהר גם אם מתחילים מהאקט השני....

חב'רה, סטיק, באבא יאגה, וכל מי שכנראה הולך לשחק במשחק תספרו איך זה.... הייתי צולל אליו היום... אבל אין מצב שאני אסיים אותו עד סטרפיילד :(
על Jedi Survivor כן גם אני רוצה לשחק בו על המחשב, הוא בכלל לא היה על הכוונת שלי מרוב האכזבה מהראשון אבל ההתלהבות של סטיק מהמשחק הזה הדביקה אותי.אם באמת מדובר בקפיצת ענק מהמשחק הראשון שווה לראות את זה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוגוסט 2023, 12:35

שיחקתי כבר באקט 1 בארלי אקסס לפני שנה, ובהתחשב בעובדה שזה מה שאספיק לשחק שוב עד שהביקורות יצאו, גם אם יהיו הרבה תוספת, אגיד כבר עכשיו - הוא משחק מצוין. ממש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2023, 13:26

הלוואי והייתי איכשהו, טיפה, בקצוות - מסוגל להתחבר למשחקים האלה... אבל כשאני רואה סרטוני גיימפליי - זה כל כך לא בשבילי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוגוסט 2023, 14:06

Laskin כתב:מעריך שבולשיט, אבל תכלס זה צוות די כושל טכנית (טוב אולי לא כושל כושל, אבל לא מזהיר בפן הזה), יש מצב ש*הם* לא יצליחו לעשות את זה כמו שצריך.

אין לי שום הבנה טכנית אז אני לא יודע מה "באמת מרשים" כביכול ומה הוא סתם אחיזת עיניים מוצלחת, ברמה הטכנית, אבל עם זאת כן אגיד שיש לפחות סט פיס אחד במשחק שהיה ממש מטורף ו"הרגיש" שמצדיק את הבלעדיות.
אבל נכנסים כאן קצת לתחום האפור. כלומר, האם ND ספציפית היו יכולים לעשות דבר כזה על הps4? כנראה שכן.
בואו נסכים שבאופן כללי זה בלתי אפשרי לעשות משחק AAA מפורט מאוד ועם סביבות פתוחות בוואן שוט על הps4, כל משחק שיעשה את זה בהחלט יוכל לטעון שהוא משתמש בכוח של הדור הבא בשביל זה. ובכל זאת, SM ירקו הרבה דם וכסף ועשו את זה.

אז עם כל זה, ג'דיי בהחלט הרגיש לי לכל אורכו כמו קרוס ג'ן אבל מהסוג הטוב, יותר SOM ופחות GOW ראגנרוק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 אוגוסט 2023, 17:23

טוב, זה באמת די קורע: רוקסטאר הכריזו על RDR1 לסוויץ׳ ולפס4 שיגיע שבוע הבא, ושימו לב שאני לא משתמש במילה רימייק או אפילו רימאסטר כי,well, זה פשוט פורט ישיר מה360/פס3 בלי אף שיפור, לא 60fps, לא בוסט רזולוציה, כלום לפחות ממה שהוכרז בינתיים. ממש הזוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2023, 18:09

אחרי מה שעשו עם ה״רימייק״ של טרילוגיית GTA - זה לא מפתיע אותי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 אוגוסט 2023, 21:06

לא הייתי מדויק בהודעה המקורית שלי- נראה שהמשחק ירוץ ב-1080P על הפס4, ו-4K/30 על הפס4 פרו (אין גרסאת פס5 רשמית, המשחק ירוץ במצב BC).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2023, 09:09

הם בטח לא מוציאים אותו למחשב כי הם יודעים שתוך שבועיים יצא מוד שישפיל את העבודה שהם לכאורה עשו פה...
ראיתי בטוויטר איזה מפתח שמתגאה שזה פרוייקט שהוא מוביל, וכולם בתגובות קצת צוחקים עליו שהוא כולה עשה פורט מעפן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2023, 10:17

Uncle Pey'j כתב:טוב, זה באמת די קורע: רוקסטאר הכריזו על RDR1 לסוויץ׳ ולפס4 שיגיע שבוע הבא, ושימו לב שאני לא משתמש במילה רימייק או אפילו רימאסטר כי,well, זה פשוט פורט ישיר מה360/פס3 בלי אף שיפור, לא 60fps, לא בוסט רזולוציה, כלום לפחות ממה שהוכרז בינתיים. ממש הזוי.

זה הגיע משום מקום. כלומר, הייתה השמועה על הגרסת מחשב ממש לא מזמן, ועדין זה מרגיש כאילו זה בא משום מקום.

Laskin כתב:הם בטח לא מוציאים אותו למחשב כי הם יודעים שתוך שבועיים יצא מוד שישפיל את העבודה שהם לכאורה עשו פה...
ראיתי בטוויטר איזה מפתח שמתגאה שזה פרוייקט שהוא מוביל, וכולם בתגובות קצת צוחקים עליו שהוא כולה עשה פורט מעפן.

אם השמועות על הקוד הנוראי נכונות, אולי זה כן הישג להצליח לעשות פורט ישיר :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2023, 11:26

אולי, וזה עדיין עלוב מצידם להביא את זה כמו שזה, ולדרוש 50$, כשRDR2 עולה פחות מחצי מזה כמעט תמיד.
מקווה שיכשל ממש חזק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2023, 21:22

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 אוגוסט 2023, 02:42

איפה שרדר ? גאדמט.

הדבר הכי מגניב פה (מעבר לעובדה שעכשיו אתה יכול להראות כמו הצבים ) זה שאפשר יהיה לשחק את כל הסינגל פלייר בתור צב נינג'ה ואפילו יהיה להם קמפיין חדש משלהם או משהו? מגניב.יאללה מקווה שדרגון בול, הפוואר רנג'רס ומארוול הבאים בתור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2023, 14:48

ביוור פטרו 50 עובדים בנסיון ״להבריא את החברה״, וזה כולל הכותב הראשי של DA שנמצא שם כבר 17 שנים. במקביל הם הסיתו חלק לא קטן מהצוות של ME בכדי לעזור לסיים את DA בנסיון להוציא אותו בקיץ 2024.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוגוסט 2023, 14:56

הם גם ככה צל של עצמם כבר עשור כמעט, אבל בתור מישהו שבחיים לא נהנה משום משחק שלהם, למרות שניסיתי בכל פעם כמעט - לא אכפת לי כל כך מה יקרה עם המשחקים האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 18:06

ביוני השקעה של 2 מליארד דולר באמברייסר מממשלת סעודיה נפלה. כתוצאה מזה אמברייסר עוברים התיעלות והקורבן הגדול הראשון היא Volition, המפתחת של סיינטס רו ו-red faction. ממש מבאס, ממש קיוויתי שיום אחד יהיה רדן פאקשן 4 :/

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 19:09

עצוב בגלל שרד פקשן תמיד היה לו את הפוטנציאל הזה שהוא זה שידחוף קדימה את ה"סביבות שאפשר להרוס" זה קונספט שאמור ללכת יד ביד עם גיימינג והזוי שכל כך מעט חברות מנסות בכלל לדחוף אי פעם את הקונספט הנהדר הזה של "הריסת סביבות ומבנים", אף פעם לא הצלחתי להבין מה נסגר.לא ידעתי שהם גם המפתחים של SR אבל האחרון כל כך נקטל שלא נראה לי שהיתה אופציה אחרת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 19:47

הדלפות מעניינות מאיזה מדליף אמין בעבר:
על הסוויץ 2:
-FF7R looks and runs like a PS5 game on Switch 2 devkit. Port took no time I'm told. Could be a launch game, not sure.
גם לסגה יש את ערכות הפיתוח של הסוויץ 2, BC קיים בוודאות, יש גם פיצ'ר מיוחד עם מצלמה שכבר שמענו שמועות עליו (משהו עם VR וAR ) אבל זה לא יפתיע בכלל אם VR יהיה פייצר עיקרי בסוויץ 2. לאסקין בטח יאהב את זה.
סקוור סיימו לפתח את השלד של פפ10 ריימיק אבל המשחק עוד רחוק, יש לסקוור כבר את ערכות הפיתוח של הפס5 פרו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 ספטמבר 2023, 20:32

DrKeo כתב:ביוני השקעה של 2 מליארד דולר באמברייסר מממשלת סעודיה נפלה. כתוצאה מזה אמברייסר עוברים התיעלות והקורבן הגדול הראשון היא Volition, המפתחת של סיינטס רו ו-red faction. ממש מבאס, ממש קיוויתי שיום אחד יהיה רדן פאקשן 4 :/

עזוב רד פקשן, איפה Freespace 3?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 22:17

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:ביוני השקעה של 2 מליארד דולר באמברייסר מממשלת סעודיה נפלה. כתוצאה מזה אמברייסר עוברים התיעלות והקורבן הגדול הראשון היא Volition, המפתחת של סיינטס רו ו-red faction. ממש מבאס, ממש קיוויתי שיום אחד יהיה רדן פאקשן 4 :/

עזוב רד פקשן, איפה Freespace 3?

ואו! שכחתי שזה גם שלהם!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 ספטמבר 2023, 23:09

גם דסנט לא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 84 אורחים