חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Death_119 » 03 ספטמבר 2023, 11:44

swiss-the-engine כתב:גם דסנט לא?

כן, אבל Decent הוא תכלס גרסה נכה של Freespace, או בשמו המלא -> Decent: Freespace. אז נסתפק בFreespace 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 ספטמבר 2023, 12:12

פפ16 יקבל שני DLC (מכל ההדלפות שסקוור הביאו אפשר להיות 99.9% שאחד מהם יהיה על סיד )
הDLC השני בטח יהיה על
ספויילר: הצג
ג'סטין ביבר/ג'ושוע זה פחות מעניין אבל יאלה ניתן צ'אנס אני מקווה גם שנדע סוף סוף אם קלייב חי או מת [/b]

הם גם סוף סוף מודים שתהיה גרסת PC.

day one!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ספטמבר 2023, 13:06

אני אמתין שיגיע לפלוס אקסטרא אם יהיה לי מנוי... אלא אם יהיה חידוש בגיימפליי או משהו, אני פשוט מרגיש שמיציתי את העולם הזה.
בטח אם מדובר בדברים שקרו לפני.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 ספטמבר 2023, 13:37

Death_119 כתב:

כן, אבל Decent הוא תכלס גרסה נכה של Freespace, או בשמו המלא -> Decent: Freespace. אז נסתפק בFreespace 3.

בדוק? דסנט הראשון ככה היה קוראים לו? אני זוכר רק דסנט… וזה היה וואחד חדשני לאף! אחד מזכרונות גיימינג היותר חרוטים אצלי
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 ספטמבר 2023, 10:12

swiss-the-engine כתב:
Death_119 כתב:

בדוק? דסנט הראשון ככה היה קוראים לו? אני זוכר רק דסנט… וזה היה וואחד חדשני לאף! אחד מזכרונות גיימינג היותר חרוטים אצלי

Decent הוא המקור, יש שלושה משחקי Decent (השני מדובב על ידי שרידן בBabylon 5!!!), הם אחלה משחקים, אבל שוטרים מטופשים עם חללית. Freespace הוא Spin off של Decent שהגיע אחרי יציאת Decent השני ב-98, בשונה מהם הוא משחק עלילתי, הם רכבו על המותג וקראו לו - Decent: Freespace. לטעמי כספין אוף הוא מוצלח בסדרי גודל. Freespace 2 הוא משחק שהקדים את זמנו בעשור וחצי בקלות. לטעמי הSpace sim הטוב ביותר מאז ומעולם ויש לו עולם ועלילה מופלאה, סוג של Terrans פוגשים את הShadows באמצע הMinbar war, משהו בסגנון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ספטמבר 2023, 00:39

כן, ההפרש בין DECENT 1 ו-2 לבין המשחק הלא קשור בעליל אבל שרוכב על אותו שם D:FS היה גדול. ו-FS2 היה משחק מדהים, לדעתי השיא של הז'אנר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2023, 12:27

כמה פרטים חדשים על AC RED (המשחק ביפן) מאיזה איינסידר.
המשחק מתוכנן לצאת בחגים 2024 הוא יכול גם להידחות אבל נשמע עליו פרטים בתחילת 2024.
הגיבור כמו שכבר שמענו בעבר הוא אפרו סמוראי, מבוסס על הדמות של Yasuke סמוראי שחור ואגדי שחי במאה ה16 he True Story of Yasuke, a Legendary Black Warrior in Feudal Japan, Yasuke "was employed as muscle because missionaries aren't allowed to have weapons". It's understood that this Assassin will have a similar role in Red – With the Samurai Assassin being the brute and broan with heavy attacks.

תהיה גם דמות נשית של שינובית ולא ידוע על מי היא מבוססת אבל היא תהיה הרבה יותר זריזה (או סוג של easy mode מובנה אם תרצו) מהסמוראי.
ובכל מקרה לכל אחד מהם יש את הנשקים המיוחדים להם.
המאפיינים המיוחדים של הAC הזה סוג של "סביבות שאפשר להרוס" llow players to break anything that you could expect to break in real life with the tools they have. Screen doors for example can be slashed and broken open. Whilst this isn't a Battlefield-esque type of environmental destruction, it adds yet another layer to Assassin's Creed Red that players will enjoy.

והכי חשוב אפשר יהיה לכבות לפידים כדי להישאר מוסתרים בחושך ותהיה חשיבות גדולה בלסחוב גופות של אויבים ולהחביא אותם אם אתם באמת בקטע של להתגנב.
בלעדי לדור הנוכחי.

בקיצור הייפ הייפ הייפ. אם יובי לא ידפקו את זה אפשר יהיה לומר לדעתי שAC חוזר לגדולה, אמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2023, 12:56

יוניטי החליטו פתאום שהם רוצים לגבות ממפתחים כסף פר התקנה של כל משחק. האינטרנט רותח, מפתחים מפרסמים מימים של "unity is dead". עכשיו יוניטי חזרו בהם קלות, לרוב הדמואים לא יקחו כסף פר התקנה, לא יקחו כסף על התקנות חוזרות (כלומר רק ברגע שמתקינים פעם ראשונה המפתחת משלמת ליוניטי) ולחלק ממשחקי ה-F2P לא יקחו כסף פר התקנה. האינטרנט עדין רותח, מפתחים עדין רוצים שיונטי ימותו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 ספטמבר 2023, 17:08

מוזר להתלונן ככה על הצורך לשלם על מוצר כזה טוב שחוסך כל כך הרבה. איך זה עובד באנריל? רק מעל סכום הכנסה מסויים צריך להתחיל לשלם, סטייל מדרגת מס לא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2023, 17:21

swiss-the-engine כתב:מוזר להתלונן ככה על הצורך לשלם על מוצר כזה טוב שחוסך כל כך הרבה. איך זה עובד באנריל? רק מעל סכום הכנסה מסויים צריך להתחיל לשלם, סטייל מדרגת מס לא?

לפי מה שאני מכיר המסלולי תשלום ביוניטי ובאנריל די דומה. מה שיוניטי עשו עכשיו זה להוסיף עוד תשלום נוסף על גבי הקיימים, עוד סוג של עמלה. כל התקנה של משחק בתשלום עולה X כסף לפתח, וגם חלק מהתקנות הדמואים וה-F2P.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 17:43

המניות של סקוור מאבדים 30% מהשווי שלהן לאור הביצועים הגרועים של המשחקים האחרונים שלהם.

אנלסיט שדיבר עם בלומברג:
. The failure to spark a third major franchise beyond Final Fantasy and Dragon Quest is key to this skepticism.

“Even if we look five years ahead, there isn’t much that can make investors confident about the company’s future,” Fukuyama said.

בוקר טוב אליהו, אני מזמר את זה 20+ שנים. (טוב נו, קרוב ל20)

זו פעם ראשונה שאני באמת מודאג, יאלה שיקנו אותם כבר סוני או מייקרוסופט או מצדי הסעודים.
אבל הם חייבים ללכת על עולם פתוח מהיום, אי אפשר כבר להמשיך עם המשחקים ברמת פס3 האלה.
https://www.bloomberg.com/news/articles ... tClTZRkivI

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2023, 17:57

הכותרת קצת מטעה, כי היה להם פיק ממש גדול לכמה ימים בלבד בשיגור של FF16, ואז הייתה להם התרסקות מסויימת ב-6 לאוגוסט. אז הם לקחו את החריגה הגבוהה מהשיגור של FF16 ונצלו את זה כדי להגיד שהמניה התרסקה. במציאות המניה שלהם הייתה רוב השנה על סביבות ה-6300, ועכשיו היא 5300 שזה לא להיט אבל אנחנו נמצאים היום בערך 16% ירידה לעומת רוב השנה למרות ש-30% נשמע יותר מגניב בכותרת :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 18:19

חחחחח באמת יש קצת אובר דרמטיות כדי שאנשים יכנסו לכתבה ולציוץ זה בדוק.

עדיין כשרואים שפפ16 לא עשה הרבה מאז היציאה ועדיין עומד על ה3M של הימים הראשונים זה הלם. כאילו בשביל ההשוואה לז'אנר שלהם.
פרסונה 5- 9M
פייר אמבלם 3houses -4M

ברור שאני קצת מרמה כשאני שם פה משחקים שנמצאים בשוק פי כמה יותר זמן מפפ16 אבל הוא לא יזוז הרבה מה3M האלה המכירות האטו בטירוף והן לא עולות ואנחנו מדברים על הIP הכי AAA שלהם, זה שמשחקים שתמיד נחשבו AA בז'אנר הזה חלקם עוקפים אותו זה בעייתי מאוד בשבילם. אפילו חלק מהיפנים אומרים מה שאתה אמרת שזו היתה טעות לדלג על הבוקס, לאן הגענו, שעיתונאים יפנים יגידו שזו היתה טעות לדלג על הבוקס.

כאילו אם הם היו מצליחים להפוך את טומב ריידר, לסוג של Uncharted שעושה בשבילם 16M אני מניח שזה היה מציל את המצב כי הם היו יכולים להסתמך עליו או אם נגיד הם היו מצליחים לקחת IP של מארוול כמו למשל איירון מן ולבנות עליו משחק שעושה את המספרים של ספיידרמן ועושה 30M זה היה מציל את המצב אבל זה מה שהאנליסטים בדיוק אומרים הם נכשלו בלבנות IP נוסף שיציל את המצב. שהIP הבכיר שלך מתחיל לעשות 3M ולא זז זה שקול לרגע שהקרחון פגע בטיטאניק, יש לך זמן אבל זה נהיה בעיה.
מה שבייסקלי משאיר להם את הראש מעל המים זה הMMO שלהם שעולים דמי מנוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2023, 19:58

לא רק יותר זמן, גם יותר פלטפורמות… עשרות מליוני רוכשים פוטנציאליים נוספים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2023, 22:29

אני מקווה שכמה שסוני לא שלמה בשביל הבלעדיות זה היה שווה את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2023, 08:07

זה גם ככה יגיע לפלטפורמות אחרות, או רק מחשב אבל אני מנחש שיש מצב לא רע שגם בעתיד לכל מקום אחר

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 ספטמבר 2023, 09:26

כמה דברים על הכתבה:

- קצת מצחיק להגיד שמשחק שיושב על ממוצע 88 ב OC התקבל בביקורות מעורבות, במיוחד בהתחשב בכך שזה הציון הכי גבוה של פפ ראשי מאז הפס2 (גם 7R, הטוב בהרבה לדעתי, קיבל 88, אבל בעייתי להגדיר אותו כמשחק פפ ראשי חדש).

- בפגישת משקיעים באוגוסט שלאחריה הגיעה הנפילה דווח בין היתר על ירידות של 40% סה"כ בגזרת המובייל ו mmo שהם האפיקים הכי רווחים שלהם בשנים האחרונות, אז אני מניח שיש לזה יותר קשר מאשר לכך שפפ16 לא עמד בציפיות הכי גבוהות של סקוור כי באותה נשימה גם נאמר שהמכירות שלו סה"כ היו טובות (כלומר המשחק עמד בציפיות של סקוור, פשוט לא ברף הגבוה שלהם, והכתב מטעה כאשר הוא מציג את הדברים בצורה הזאת וזו משום מה גם לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה). אגב, בדר"כ לא מכריזים על שתי הרחבות חדשות, ועוד כאלה שלא עבדו עליהן מראש, למשחק שהוא כישלון מסחרי, וגם לא סביר להכריז על הרצון לעשות שינוי אסטרטגי ולהתמקד יותר ב AAA במקום ב AA בדיוק לאחר יציאה של משחק AAA שלא מכר כמו שצריך. ככה נראה לי לפחות :?

- 3 מיליון ב 70$ על פלטפורמה אחת תוך כמה ימים אלה מספרים של משחק צד א' של סוני. זה שסקוור רוצה נואשות לשבור את תקרת הזכוכית שלה ושאחד המשחקים שלה ימכור כמו אלדןרינג/וויצ'ר/botw/mhw זה בסדר, אבל זה פחות קשור לביצועים האובייקטיבים של המשחק ויותר לציפיות לא ריאליות. אני זוכר במשך איזה עשור לפני שהם מכרו את כל הסטודיואים המערביים שלהם תמיד הם אמרו שהמכירות של כל אחד מהמשחקים שלהם לא עמד בציפיות, גם כאשר על פניו המספרים היו יפים מאוד. ואפילו עכשיו בכתבה של בלומברג מדברים על המשחק מובייל של פפ7 שיצא לפני כמה ימים וכבר זכה ל 5 מיליון הורדות, אבל איכשהו גם זה מאכזב את המשקיעים שלהם. נו, בסדר.

אז כנראה שאחת הבעיות שלהם זה שהם מעריכים יותר מידי את מה שיש להם ביד. פפ ב 2023 הוא לא פרנצ'ייז ענק, הוא פרנצ'ייז בינוני-גדול והוא מוכר בעקביות כמו פרנצ'ייז כזה. אני מעריך שפפ16 לא יהיה שונה ובסופו של דבר לאורך החיים שלו יגיע למספרים שהוא אמור לעשות שזה בערך 6- 10 מיליון, תלוי לכמה פלטפורמות הוא יגיע. למרות שעושה רושם ש word of mouth שלו לא מדהים, ונרשמת התנגדות מיוחדת של המעריצים שמייחלים לפפ בתורות או לפחות למשהו היברדי כמו 7R, אבל זה בעיקר רעש שסובב כל משחק פפ חדש, לא חושב שזה ישפיע על המכירות באופן דרמטי וימנע ממנו להגיע למינמום שהוא צריך לעשות (אף אחד לא שונא את פפ יותר מהמעריצים של פפ, ככה זה שכל משחק שונה בתכלית ולכל אחד יש את ההעדפות שלו).

- אגב פלטפורמות, הם היו ממש לא מזמן על במה אחת עם פיל ספנסר כאשר הם הכריזו שפפ14 מגיע ל xbox ולפי הדברים שנאמרו שם לא נראה לי ששיתוף הפעולה יסתכם רק במשחק הזה.

סה"כ לטווח הארוך נראה לי יותר בריא להיות על כל הפלטפורמות ולנסות להגדיל את הקהל שלך באופן טבעי יותר, אבל לא חושב שזה מה שיעשה את ההבדל מבחינתם. 7R היה אמור להיות בלעדי לשנה, אבל אחר כך הם העדיפו לקחת מסוני עוד תשלום בשביל להאריך את תקופת הבלעדיות לזמן לא ידוע נכון לעכשיו, ואחר כך כנראה עוד תשלום בשביל להביא אותו ל PS+ די מוקדם ובוודאי לנגוס במכירות הפוטנציאליות שלו. אז כנראה שסוני משלמים ממש טוב אם זה מה שסקוור בוחרת בעקביות לעשות שוב ושוב. כאשר המשחק הגיע למחשב הם גם העדיפו למכור בלעדיות זמנית לחנות של epic, אז נראה שבאופן כללי האסטרטגיה שלהם זה קודם לעשות כסף ממחזיקות הפלטפורמה, ולפחות במקרה של פורספוקן אני בטוח שזה השתלם להם יותר מאשר לסוני:)

ופרסונה 5 לא מכר 9 מיליון. המשחק המקורי+הרחבה+המשך+ספין אוף, כלומר 4 משחקים שונים של פרסונה 5 מכרו 9 מיליון לאורך 7 שנים על 7 פלטפורמות. פיינל פנטזי הוא עדיין הפרנצ'ייז הפופולרי בז'אנר, זה לא השתנה, למרות שפרסונה במגמת גדילה רצינית (ובצדק, משחק של 94) ופפ במקרה הטוב עומד במקום כבר 25 שנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2023, 11:42

בסדר נו טעות שלי אז נוריד את המכירות של פרסונה 5 ל7.2M במקום ל9M זו עדיין השפלה בשבילם, וזה נכון שמדובר במשחק כולל הרחבה אבל זה סוג של גרסת במאי זה לא שונה מלהכליל את גרסת הPC של פפ15 במכירות שלו.

עזבו את פרסונה אם לחלק מהאנשים זו רמאות להכליל אותו. nier automata משחק שלהם עם פחות מרבע מהתקציב של פפ16 ומשחק AA עשה 7.5M יש פה בעיה רצינית בשבילם.
פיינל פנטזי הוא סוס מת, הם חייבים לעשות למותג הזה רייבוט רציני, אחרת כל הספינה שלהם תטבע.

אז כן, זה נכון שפיינל פנטזי הוא כבר לא מותג ענק כמו שהיה ב2023 אבל על זה בדיוק הדיון, שהוא לא מותג ענק ושאם הם לא יחזירו אותו לרלוונטיות הסוף שלהם הוא עניין של זמן.

אז כן, הם יכולים להמשיך לעקוץ את סוני כלכלית עם משחקים חרבנה כמו פרוספוקן (איזה עוקץ איך המשחק הזה עבר את הסלקציה :D ) אבל מתישהו סוני יתעוררו על עצמם ויפסיקו לשלם על החרא הזה.

אני באמת חושב שעם כמה שסקוור מצפים להרים וגבעות מהמשחקים שלהם. לצפות מRPG בתקציב סופר גבוה שימכור קרוב ל10M זה לא יותר מדי כשמשחקים אחרים עושים קרוב לזה, לצפות לאיזה 30M של המכשף או BOTW זה באמת חלומות באספמיה, אבל 10M זה משהו שהם בטח ציפו לו ואני בספק אם המשחק אי פעם יגיע לזה.

אני מאמין שאחרי גרסת PC גרסאות נוספות, נראה את המשחק הזה יושב על מקסימום 4.3M או משהו כזה וזה בושה בושה למותג הזה המספרים האלה, אבל זה פתוח להתערבות בנושא ההתערבות אם למישהו פה יש מספרים אופטימים יותר :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2023, 12:25

פרסונה 5 יצא בספטמבר 2016, לפס4.
בדצמבר 2017, אחרי כמעט שנה וחצי בשוק, עם בערך פי 2 יותר מכשירים מאשר מה שיש כרגע לפס5 - הוא מכר 2 מליון יחידות:
https://www.gematsu.com/2017/11/persona ... wo-million

עכשיו תסביר שוב את ההגיון שלך.
בהצלחה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 ספטמבר 2023, 12:33

אבל הם כבר עשו לו ריבוט רציני בפפ16, הרי אין לו כמעט שום דבר במשותף עם פפ15. למעשה מאז 7 כל משחק פפ הוא במינמום משהו חדש לחלוטין ברמת הסטינג, מאז 10 הוא משהו חדש גם בכל מובן אחר, כולל המבנה שלו והגיימפלי הבסיסי ביותר. אז אני לא יודע מה הם "צריכים" לעשות בשביל שלמשחקים שלהם יהיה אפיל רחב יותר (כלומר מלבד לעשות משחקים טובים יותר), אבל ריבוט זה הדבר הקבוע היחיד שהם עושים כל הזמן, אז העצה שלך די מיותרת.

ופרסונה 5 רויאל יצא איזה 3 שנים אחרי המשחק המקורי, הוא גם מוסיף בין היתר 30 שעות של תוכן ראשי חדש. הוא הרבה יותר מגרסת במאי ואפשר בקלות להעריך שחלק גדול מהאנשים שקנו אותו קנו גם את המשחק המקורי. זה עוד 1.7 מיליון שהוספת לחישוב שלך למשחק שנמצא בשוק 7 שנים על 7 פלטפורמות שונות (כולל הפס3) ובוודאי הגיע למחירים מאוד נמוכים, מול משחק שיצא לשוק לפני פחות משלושה חודשים על פלטפורמה אחת. אם זה נראה לך סביר בשביל לייצר משוואה סופית כבר היום, שיהיה, אבל בכל מקרה יש מרחק די גדול בין פרנצ'ייז שלא מצליח לצמוח לבין סוס מת שזו סתם הגזמה פרועה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2023, 15:42

אתה צודק שהם תמיד עושים רייבוט, אבל אלה רייבוטים שלא עונים על הציפיות של גיימרים ממשחק RPG ב2023. כל כך הרבה אלמנטים שאנשים מצפים היום לראות במשחקי תפקידים ב2023 אין בפיינל פנטזי.

דייטים, אהבה ורומן? ראינו מה זה עשה למכירות של פייר אמבלם, ופרסונה הביא אותם ממכירות של נישה של פחות ממליון, למליונים. :-) אין לך בפפ16 או בפפ15 דמויות שהן date able אפשר לטעון שיש רומן בעלילה של חלק גדול מהמשחקים אבל לנו אין השפעה עליו.

עולם פתוח אמיתי- אפשר לטעון שפפ15 סוג של עשה את זה, אבל הם לא המשיכו את זה עם פפ16 והנה פפ15 גם פתח חזק יותר במכירות., משחק תפקידים AAA שאין לו עולם פתוח אמיתי היום, לפחות כמו המכשף ? לא יספרו אותך היום.

בפפ16 הם ענו רק על צפיה מודרנית אחת של השוק, שהמשחק יהיה משחק אקשן תפקידים, אין לאנשים היום סבלנות למשחקים בתורות, למרות שמדי פעם יש לך איזו הצלחה כמו BG3 לרוב אין חשק אליהם.

מה שאני אומר זה, שביום שהם יעשו פיינל פנטזי שעונה על כל הדרישות המודרניות האלו, המותג יחזור לשיאו וימכור לפחות כמו המכשף TES או BOTW/
אני הוזה בהקיץ ופיינל פנטזי איבד מזמן את הרכבת הזו? יש מצב :) אבל רייבוטים שלא קשורים לחיים ולא באמת מרעננים את המותג אלא נסמכים על גיימיקים מטופשים זה לא מה שיביא להם את המכירות.

כל הפפים שונים זה מזה, אבל עד פפ15 ופפ16? הייתי אומר שכל ה"רייבוטים" הם גיימיקים מטופשים על הנוסחא הקבועה של משחקים בתורות, זה אכן רייבוטים אבל רייבוטים במובן הכי שטחי של המילה.ופפ15 ופפ16 הם כאמור רייבוטים אמיתים בכל מובן של המילה אבל הם לא עונים על מה שגיימרים מצפים היום.

לאסקין פעם אמר את זה כאן הכי טוב בעיני. הוא אמר משהו כמו זה שלא צריך היום את המשחקים היפנים כי היום כמעט כל משחק נורמלי מציע עלילה אלמנטים של RPG וערכי הפקה גבוהים ועושה את זה יותר טוב מהם, אז זו הבעיה הגדולה של פפ לדעתי, כולם עושים היום את מה שהם עושים ויותר טוב מהם, צריך רייבוט שיהיה ברמה של המערב :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2023, 16:17

Laskin כתב:פרסונה 5 יצא בספטמבר 2016, לפס4.
בדצמבר 2017, אחרי כמעט שנה וחצי בשוק, עם בערך פי 2 יותר מכשירים מאשר מה שיש כרגע לפס5 - הוא מכר 2 מליון יחידות:
https://www.gematsu.com/2017/11/persona ... wo-million

עכשיו תסביר שוב את ההגיון שלך.
בהצלחה.

בסדר, בסדר ניצחתם עם פרסונה 5.
תמונה

עדיין מתערבים, עידן ולאסקין. שפרסונה 6/DQ12 או פייר אמבלם הבא כולם ישפילו את פפ16 במכירות גם בלי להכליל כל מיני גרסאות הרחבה או גרסאות במאי? ככה גרסאות הונילה.זכרו מה שאמרתי, המשחקים האלה יאכלו את פפ16 במכירות על חי בלי לבשל אותו ובלי מלח.זה הכוונה בסוס מת פפ16 יושפל על ידי כל משחק בז'אנר בשנים הקרובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2023, 18:16

לקח לפרסונה 5 כמעט שנה למכור 1.5 מליון יחידות, FF16 מכר 3 מליון יחידות בשבוע. אני לא רואה איך פרסונה 6 מוכר יותר מ-FF16 ובטוח שלא "משפיל" אותו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2023, 18:39

אבל למה אתם כל כך בטוחים שפפ16 ימשיך למכור טוב? זה נראה כאילו הוא עצר ולא יעשה הרבה מעבר ל3M האלה.
פרסונה 6 אולי יקח שנה לעשות 1.5M לעומת הפתיחה המרשימה והכבדה של ה3M של פפ16 אבל בסוף הדור, הוא ישפיל את פפ16.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2023, 19:18

רד, רד…

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים