חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2023, 12:17

זה ממש עצוב כי סטודיואים שונים בתעשיה נמצאים במצב ממש רע. המשחק FPS כישוף שרק יצא החודש כבר פטר חצי מהחברה, קריסטל דינאמיקס פטרו כמה אנשים (למרות שלהבנתי הם היו IT ושיווק, לא מפתחים), אמברייסר רוצה למכור את גירבוקס, ועכשיו Striking Distance מתפוררת. אנחנו חיים בזמנים שאם המשחק לא מוכר 10 מליון יחידות הסטודיו בצרות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2023, 16:59

לגמרי טירוף. אני מתכוון אם הגענו למצב שIP היסטורי כמו "טומב ריידר" לא מצליח לעשות את ה10M האלה, אז לIP חדש ולא מבוסס זה קרב אבוד מראש.
השוק נהיה לגמרי דרווניסטי יותר מתמיד והתחרות קשה מתמיד ורק החזק הולך לשרוד את זה (או מי שאחת הגדולות יקנו אותו) אני חושב שזו הסיבה שאנחנו שומעים על כל כך הרבה מפיצות שמעדיפות לחפור בIP שלהן מאשר להסתכן עם IP חדש.

אני מנסה אישית לתמוך בכל יוצר שאני מעריך בין אם הוא רק מוציא רימאסטר או "המשך רוחני" ורציתי גם לתמוך בקאליסטו אבל הם לא הצליחו להגיע אפילו לממוצע 7, כואב הלב אולי הייתי צריך לרכוש day one בדיעבד וכל מי שאוהב דד ספייס אבל כמה כבר היינו משנים את התמונה? כמו שאמרת לא מספיק היום לעשות מספרים "סבבה" ומספרים צנועים, צריך הצלחות מחשמלות, וזה נהיה אבסורד לא כולם יכולים לעשות מספרים של סוני ועצוב שזה המדד להצלחה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2023, 17:15

עם כל הטרוף שחרורים בחודשים האחרונים, אני לא יודע למה שכותר שהוא לא מגה כותר ירצה לצאת בתקופה הזאת. עדיף לדחות לינואר ולהנות מקצת מרווח נשימה, כי כרגע אין שבוע שלא יוצא משחק ענקי.

אני ממש מפחד על AW2. הוא יוצא צמוד לפורצה, ספיידרמן, city skylines ובספטמבר בדיוק יצאו מליון שואבי זמן כמו סטארפילד, סייברפאנק ו-BG3. ב-2010 AW נרצח על ידי RDR1 שיצא ימים אחריו וגרם למכירות שלו לצלול. בסוף הוא מכר טוב, אבל בזנב ארוך במחיר נמוך. אני מפחד שיקרה ל-AW2 אותו דבר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2023, 17:51

בסדר, שכנעת. עשיתי pre Order
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2023, 18:01

AW גם היה בלעדי רק ל-360 אם אני זוכר נכון, הפעם על 3 פלטפורמות… הוא ימכור מעולה לדעתי, עד אז סטארפילד ידעך, גם באלדורס גייט, סייברפאנק זה יותר כמו DLC, ספיידרמן בלעדי ויסיימו איתו תוך שבועיים בערך, סקייליינס לא בדיוק אותו קהל יעד וגם משחק יחסית נישתי, כנ״ל פורצה…

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 ספטמבר 2023, 18:18

וAC וCOD ואפילו פיפא או המון משחקים קטנים ונישתיים יותר שיכולים לצאת טוב. נכון שלא כולם מצטלבים על אותו "קהל יעד", אבל גם אין ממש שחקנים שמשחקים אך ורק בסגנון אחד. בסוף יש משוגעים לדבר שירצו כל משחק שמעניין אותם ביום הראשון, אבל במבט רחב זה גם לא עניין של לסיים עם המשחק הקודם עד שAW 2 יוצא, או מספיק זמן כדי תאורטית לסיים עם AW 2 עד המשחק הבא, המון אנשים לא רוצים להוציא כסף על מחיר מלא של המון משחקים בתוך חודשים בודדים.
AW2 ימכור למעריצים, אבל אני גם חושש שהוא מסוג המשחקים שעשויים להעלם בתוך הגל הגדול הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2023, 18:19

אני מאחל הכי בהצלחה לרמדי וAW2 ואתמוך קרוב להשקה אבל הם בייסקלי השלימו עם זה שיותר מכל הפיראטיות תגמור אותם.
(על AW1 )
Not really. At the end of the day, people who are going to get it from Steam and buy the retail copy are, and those that aren’t… aren’t. Hopefully the people that don’t go and buy it will at least find Alan Wake and enjoy it and maybe grab some other Alan Wake somewhere else. At the end of the day for us as creatives, as video game developers, it’s about entertaining the biggest audience possible. If they like it and enjoy it… like it and enjoy it.

I think because there are some really good channels out there that are giving very good service to PC gamers – Steam and Origin and so forth – I think there are a lot of people out there that don’t want to risk torrents. It might contain malware or just doesn’t work. It’s all kinds of fuss and they just can’t be bothered to download three hundred and twenty-five versions of crap before they get the right one. Those people will go to Steam or Origin and put their hard-earned money down because they can’t be bothered with the frustration and risk of grabbing torrents.

Pirates will pirate. Let it be. Enjoy our game.

אני מקווה שאנשים הפנימו מאז שקיבלנו את AW2 בדרך נס, ויתמכו אבל אני בספק.

AW1 היה אחד המשחקים שהכי הורידו פיראטית על ה360 הוא היה אחד המשחקים שהכי הורידו על הPC, וגם מקס פיין 1 ו2 סבלו בתקופתם מאותו הגורל, כמו סדרת מאפיה, אלה משום מה משחקים שהרבה מאוד גיימרים אוהבים לשחק אבל לא לשלם עליהם, אני מקווה שהם שמו DRM הפעם אבל אפילו זו לא ערבות לשום דבר עם כל האקרים הגאונים שיש היום.

תוסיפו את מה שנדב אמר על זה שזה גם ככה יוצא בחודש קשוח ובהצלחה... אבל הם בייסקלי שולחים את המשחק הזה למות, אין לו סיכוי מול ספיידרמן AC, מריו, סוניק והפיראטים, ובטח לא שיש משחק כמו סטארפילד "בחינם"

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2023, 18:40

אז לקנות עוד עותק?

אגב, ב aw1 על המחשב, בעותקים פיראטיים, הייתה פשוט כתובית במסך הטעינה של
"if you enjoy Alan Wake, consider buying it when you can"( משהו בסגנון אל תתפסו אותי במילה).
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ספטמבר 2023, 19:19

פלא שהם קיימים אחרי כל כך הרבה שנים של ״כשלונות״ מסחריים. לא מאמין שהפעם תהיה הצלחת מכירות גדולה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2023, 21:11

swiss-the-engine כתב:פלא שהם קיימים אחרי כל כך הרבה שנים של ״כשלונות״ מסחריים. לא מאמין שהפעם תהיה הצלחת מכירות גדולה.

הם חברה ציבורית, אז אפשר לראות בדוחות שלהם שלמרות שהם לא שחררו משחק מאז 2019 הם הכניסו ב-2021 44.7 מליון יורו וב-2022 הם הכניסו 43.6 מליון יורו. נשמע כמו סכומים יפים לחברה בגודל שלהם ששחררה משחק אחרון ב-2019.

גם יש להם המון פרוייקטים בצינור. רימייק של מקס פיין 1 ו-2 אחרי שהם הגיעו להסכם עם רוקסטאר ב-2022, פרוייקט קונדור שהוא משחק GaaS ביקום של קונטרול, AW2 וקונטרול 2.

אבל העיקר ש-AW2 ימכור טוב :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2023, 21:51

אני לא יודע לתת מפה שלמה של המצב הפיננסי ברמדי אבל מה שאני כן יודע ממפתחי AAA שכולנו מכירים. בתקופה של מקס פיין 1/2 הספיק שתמכור משהו כמו 650 אלף עותקים כדי להיחשב למשחק ששווה לקבל המשך ואם עשית מליון ומעלה אתה על הגל. מקס פיין עשה בתקופה הזו אם אני זוכר נכון משהו כמו 4M עם פיראטיות ומה לא אז במונחים של אז? רמדי היו הנוטי דוג לא רק ביקורתית אלא גם מסחרית.

הבעיה היא שהמשחקים שלהם המשיכו למכור משהו כמו 3.5M גם בדורות שזה כבר לא הספיק. אם הם מכרו 4M עותקים שמשחקים עלו לפיתוח בין בין 5M ל10M אז זו הצלחה היסטרית. אבל אם ממשיכים למכור 3.5M עותקים שהמשחקים של היום עולים פי כמה וכמה אז זה כבר לא היסטרי אתה בעצם משקיע הרבה יותר כסף בשביל החזרה הרבה יותר נמוכה.

אז כן, קונטרול 2 יהיה יחסית זול לסטנדרטים של היום ואת הריימיק של מקס פיין 1+2 רוקסטאר תממן כולה מהכיס שלה וכנראה זה מה שמייק עשו, אבל המציאות לא קלה בשבילם. אלוהים אוהב אותם פשוט.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ספטמבר 2023, 12:28

חברה ציבורית? הם לא נקנו ע״י אמברייסר?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 ספטמבר 2023, 12:42

swiss-the-engine כתב:חברה ציבורית? הם לא נקנו ע״י אמברייסר?

נופ. בין היחידות :D
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2023, 14:50

swiss-the-engine כתב:חברה ציבורית? הם לא נקנו ע״י אמברייסר?

חס ושלום, רק שאמברייסר לא יהרסו גם אותם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 ספטמבר 2023, 00:54

קאמיה עוזב את פלטינום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2023, 10:55

idan כתב:קאמיה עוזב את פלטינום

איזו פצצה. עצוב, בדרך כלל כשהיוצרים הללו עוזבים ופותחים חברה משלהם לא יוצא מזה כלום, הם קמלים ומתים. וכן, אני יודע שזה אירוני כי פלטיניום הייתה דוגמה בדיוק לההפך מזה, אבל פלטיניום הם חד קרן יחודי בנוף.

ובנושא אחר - UNITY. בוטל הפורט של BallisticNG (משחק מירוץ סטייל WIPEOUT) בגלל כל הבלגן של UNITY. מסתבר שנינטנדו דורשת גרסת מינימאלית ל-UNITY אם המשחק רץ על המנוע בסוויצ' ו-BallisticNG רץ על גרסה בת שנתיים. אם הם ימירו את המשחק לגרסה החדשה, החוקים החדשים יחולו עליהם והם מפחדים מההתנהלות של UNITY. לכן הם לא מתכוונים לשדרג לגרסה החדשה של מנוע, והפורט לא יכול לצאת לסוויצ'.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 ספטמבר 2023, 11:40

מבאס רצח, אני מניח שזה המסמר האחרון על סקילבאונד. זה היה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי.

אני מקווה שקאמיה עדיין ימשיך ליצור מצדי שילך לעשות משהו בסקופ אינדי כמו Hades הרעיונות שלו והסטייל שלו תמיד התאימו יותר לאינדים מאשר לAAA גם ככה, והוא יוכל להצליח שם.

אני בטוח שפלטיניום פשוט הולכים להפוך לאיזה סטודיו לא רשמי של סקוור והוא פשוט לא מעוניין בזה. הם בטוח יהיו המפתחים של Nier הבא והם בטוח יעזרו שוב גם בפפ17 והוא יש לו שאיפות אחרות, כמו שנדב אמר פלטיניום נועדה להיות החברה שתתן לקאמיה לעשות מה שבא לו ובסוף הם הפכו לשכירי חרב של הכרישים הגדולים, זה לא עבד לו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ספטמבר 2023, 11:56

קאמיה תמיד היה עוף מוזר ותמיד חשבתי שהוא אפילו יותר הזוי מקוג׳ימה,אבל מעצב גאון עם כמעט אפס נפילות, גם המשחקים שלו שנכשלו מסחרית עדיין הצליחו בביקורות.
שיחזור לקאפקום ויעבוד על Revival לViewtiful Joe, זו העצת קריירה שלי אליו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ספטמבר 2023, 14:19

פלטינום הרבה שנים לא עשתה בעיניי שום דבר באמת מעניין, אם כי שמעתי שמשחק הרובוטריקים שלהם סבבה… אז כנראה שהם באמת בדרך למטה, אולי ייבלעו לתוך איזו חברה יפנית אחרת.
נראה לי איבדו פה את הכשרון האמין האחרון שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2023, 21:42

אני לא יודע איפה לשים את זה כי המשחק נמצא בכל כך קטגוריות, כלל תרבות גיימינג, אבל אני משער שנשים את זה פה. דליפה מהגרסה של BG&E2 שהייתה בפיתוח ב-2008. כן, 2008, לפני 15 שנים. המשחק הזה שובר כל שיא אפשרי.

זאת הגרסה הכי טובה שראיתי של המשחק. הוא נראה אשכרה כמו משחק, ולא כמו פרוייקט טכני מוזר בלי נשמה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 ספטמבר 2023, 09:24

הקישור לא עובד אצלי לפחות אבל אני מניח שאנחנו מתייחסים לאותו דבר וכן, ראיתי את זה והתבאסתי מאוד.
זה בדיוק מה שההמשך היה צריך להיות, הקונספט של להפוך את היליס מעולם ימי לעולם מדברי היה מסקרן מאוד, המכניקות של הפארקור היו נראות טוב בסך הכל ושוב, פשוט רציתי המשך של הסיפור עם הדמויות החזקות מהראשון.לראות את Double H בסרטון הזה צבט קצת בלב :( אוי יוביסופט, מה עשיתם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2023, 09:32

Uncle Pey'j כתב:הקישור לא עובד אצלי לפחות אבל אני מניח שאנחנו מתייחסים לאותו דבר וכן, ראיתי את זה והתבאסתי מאוד.
זה בדיוק מה שההמשך היה צריך להיות, הקונספט של להפוך את היליס מעולם ימי לעולם מדברי היה מסקרן מאוד, המכניקות של הפארקור היו נראות טוב בסך הכל ושוב, פשוט רציתי המשך של הסיפור עם הדמויות החזקות מהראשון.לראות את Double H בסרטון הזה צבט קצת בלב :( אוי יוביסופט, מה עשיתם.

הורידו את זה :(

אני חושב שאתה מתיחס לטריילר הישן של פייג' וג'ייד שתקועים במדבר והדליפה של הסרטון קונספט של הפרקור בעיר? מה שהיה בסרטון שהבאתי זה סצנת מעבר שבה פייג' שיכור בבר ומנהל שיחה בדיבוב צרפתי. בכל מקרה, זה נראה כמו BG&E קלאסי, לא הבבל"ת חלל הזה שהם עושים עכשיו כבר עשור+.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 ספטמבר 2023, 10:11

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:הקישור לא עובד אצלי לפחות אבל אני מניח שאנחנו מתייחסים לאותו דבר וכן, ראיתי את זה והתבאסתי מאוד.

הורידו את זה :(

אני חושב שאתה מתיחס לטריילר הישן של פייג' וג'ייד שתקועים במדבר והדליפה של הסרטון קונספט של הפרקור בעיר? מה שהיה בסרטון שהבאתי זה סצנת מעבר שבה פייג' שיכור בבר ומנהל שיחה בדיבוב צרפתי. בכל מקרה, זה נראה כמו BG&E קלאסי, לא הבבל"ת חלל הזה שהם עושים עכשיו כבר עשור+.

זה הסרטון של איזה אנימטור שעבד על המשחק שרואים את פייג׳ ודאבל H יושבים בפאב לא? לזה התייחסתי (: על הדרך גם התמרמרתי על כמה ההמשך המקורי מ2008 היה מבטיח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ספטמבר 2023, 10:15

אין מצב שיצא מזה משהו טוב...
הוא יסיים במקרה הטוב כמו TOO HUMAN או DUKE NUKEM FOREVER ושאר המשחקים שנדחו שוב ושוב ושוב, עד שנשארו צל של עצמם.
מה הקטע של יוביסופט לעשות עולמות פתוחים בלתי נגמרים? מי רוצה את זה? בטח ובטח למשחק הספציפי הזה... רצינו סיפור ממוקד וטוב עם הדמויות האהובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2023, 10:39

Uncle Pey'j כתב:זה הסרטון של איזה אנימטור שעבד על המשחק שרואים את פייג׳ ודאבל H יושבים בפאב לא? לזה התייחסתי (: על הדרך גם התמרמרתי על כמה ההמשך המקורי מ2008 היה מבטיח.

כן, זה זה :)

לאסקין, אף אחד לא רוצה את זה. לא ברור.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 100 אורחים