חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Hypno
Trainee

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Hypno » 09 נובמבר 2023, 16:47

DrKeo כתב:קאז לא רוצה 60 ב-GTA, הוא רוצה לעצבן אותנו ולצאת צודק בטיעון שלו שכל המשחקים בדור הזה ירוצו ב-60 בקונסולות. אני בספק אם אכפת לו בכלל מהמשחק.

אני רוצה אפשרות ל 60FPS כי זה יש לזה יתרונות מובהקים על פני 30 בכל משחק בכל ז'אנר בכל מצב. בטח במשחק אונליין כמו GTA (כי מצב האונליין זה העיקר עכשיו ל TAKE2). ההפחדות שלכם לגבי זה הן כמו שהן - הפחדות.
מעטים המשחקים שמנצלים את ה CPU בצורה כזו שתדרוש הקרבה משמעותית כדי לאפשר מצב 60 FPS (והייתי שמח לראות את הדוגמה האקדמאית של 'הנה מה שצריך לעשות כדי להריץ את סטארפילד על 60 בקונסולות').

אתה יכול להיצמד לטיעון 'כל המשחקים ירוצו ב 60' עם הדגש על הכל, אבל 2023 מראה שהטיעון שלך רחוק ממה שקורה. אני לא זוכר משחק בלעדי לדור החדש שיצא השנה שלא מציע מצב 60 FPS, למעט סטארפילד. אתה עדיין מאמין שאין ולא יהיה הבדל משמעותי בהיקף התמיכה ב 60FPS בדור הזה לעומת קודמו?

לגבי רוקסטאר, הם מתייחסים למחשב כסוג ב' ולכן אני לא צופה גרסת מחשב בהשקה. הטיעון הכלכלי של לאסקין היה נכון ל GTA5 ול RDR2 וזה לא קרה.
רוקסטאר בוחרים לעשות פחות כסף בהשקה מאשר להציע גרסת מחשב בשיגור. אפשר לטעות ולחשוב שרוקסטאר היא המפיצה ולא TAKE2.
ואז אנשים כמו Glass_man רצים להצדיק אותם עם טיעונים (שלא נגיד עובדות) אלטרנטיביות לגבי פיראטיות ושות'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2023, 16:57

לא ממש, לא יכלו לדעת שGTA Online יהיה מפלצת המזומנים שהוא הפך להיות כבר בהשקה שלו, וRDR2 אונליין לא בעל אותו פוטנציאל או משהו שמתקרב לזה.

שוב, אתם צודקים שרוקסטאר עם חוקים משלה אבל אני טוען שיהיה חכם וכלכלי יותר לעשות השקה אוניברסלית על פני חישובי דאבל דיפינג, ששוב - יגיע גם יגיע בהשקת הדור הבא. הם אפילו לא צריכים להביא כמעט שיפורים מלבד ביצועים ורזולוציה בגירסת המחשב, והתלונות שיהיו לאנשים על זה יהיו בטלות בשישים מליון דולר ביום.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 09 נובמבר 2023, 17:10

גם חכם וכלכלי לשחרר למחשב את אחד המשחקים הכי מבוקשים שלא הגיעו מעולם לפלטפורמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2023, 19:29

Laskin כתב:נכון, אבל לדעתי אחרי פאקינג 11 שנה ונסיון כל כך עשיר באונליין של משחק ממש דומה - זה לא יהיה שידור חוזר של מה שהיה

כשRDR2 יצא היה להם חצי עשור של נסיון אונליין של GTAV5 ועשור יחד עם GTA4. בצד גרסאות המחשב היה להם נסיון של 30 שנים. הם בונים מנוע משלהם עוד מ-2005 כשהם עברו לrage.

אז כן, עכשיו יש להם יותר נסיון מ2018, אבל הם עושים את זה שוב ושוב לא משנה כמה נסיון יש להם. האם האונליין וגרסת המחשב יצאו בשיגור? מי יודע. אני רק אומר - אל תסמוך על זה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2023, 19:32

לא סומך. אמרתי כבר שעל זה לא אתערב… לעומת זאת עניין גירסת הפרו - לדעתי קליימן סתם הגזים, בטירוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2023, 19:42

יכול להיות, רק אומר שעם 5 לא טרחו לעשות פאצ׳ פרו אז לך תדע.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 נובמבר 2023, 19:58

לאסקין, עזוב "פאצ' פרו". יהיה מצב אחד וזהו. אותו הדבר בשתי הקונסולות. זהו. מתישהו בעתיד ימכרו ביצועים מעודכנים.
למה rdr2 בלי מצב ביצועים על ה ps5? הם עושים מה בראש שלהם, וכולם קונים. מה הבעיה? למה נראה לך שהם יעדיפו למכור את המשחק פעמיים בלבד אם יוכלו למכור 3 פעמים? הרי כל עותק גם יגיע עם כסף לאונליין וכו'. בקיצור, אין גרסת מחשב בשיגור, ויהיה מצב ביצועים אחד ויחיד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2023, 20:23

אני חושב שזה שונה, או אמור להיות שונה עם משחק חדש שאתה מוציא, לעומת משחק מדור קודם… כמו שתשאל למה אין גירסת 60 פריימים של The Last Guardian או Bloodborne על הפס5…
ושוב, לדעתי בגלל הקירבה התאורטית של הפרו ושל המשחק - אין לי ספק שסוני תהיה מוכנה להוציא הרבה מאוד כסף כדי לתמרץ אותם לעשות זאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 נובמבר 2023, 15:00

DrKeo כתב:נראה ש-WB למדו מהבלגן עם יחידת המתאבדים, כי עכשיו הם הכריזו ש.. הם הולכים להפוך את כל ה-IP שלהם ל-GAAS וזה הפוקוס שלהם כרגע. מדהים.

אני מתכוון, ראית את הירידה במכירות של באטמן ארקהם נייט מסיטי?
סיטי: 12M עותקים נמכרו.
נייט: 5M עותקים נמכרו...

לא מצדיק את התועבה שהם עושים אבל לא רק שהם נכשלו להביא למכירות של איזה 20M+ עם נייט הוא גם לא הצליח בהשוואה לקודמים.
לא שאני אומר שלנטוש את הסינגל פלייר היה צעד טוב, אבל כל המשחקי סינגל פלייר שלהם מאז היו פח. זה לא שאיבדנו משהו גדול.

אם כבר משהו לא ברור לי זה איך לעזאזל מייקרוסופט לא מחתימים אותם על איזה משחק באטמן בלעדי לאקסבוקס/PC. הזדמנות פז, בשביל מייק זה כלום וזה אמנם לא יגיע למכירות הפסיכיות של ספיידרמן אבל זה הדבר הכי טוב שהם יכולים להביא.

לגבי GTA6: כן הלכתי לקרוא, ומסתבר שכל ההרחבות האלה ששמענו עליהם על ערים נוספות שיבואו בהמשך, הכל מתוכנן בסוף רק לאונליין? כאילו הם לא מתכננים לעשות סינגל פלייר חדש בהרחבות האלה, באסה.
נו טוב מיאמי/VICE CITY זה הסטינג הכי טוב של GTA אי פעם גם ככה. :)

קאז: תשב, כי אתה הולך לשמוע על רעיון מהפכני. אתה יודע שרוקאסטר יכולים תאורטית לעשות את מצב האונליין של GTA6... נעול על 60FPS ואת מצב הסינגל פלייר לסחוט ל30FPS כדי לסחוט גרפיקה נכון? לא אומר שהם יעשו את זה כי אני מאמין ששניהם יעבדו על 30FPS אבל זה אפשרי.

זו פאקינג רוקסטאר, רואים שלא שיחקת בRDR2 אם היית משחק היית יודע כמה גרפיקה ואנימציות חשובים להם, הם גרפיקה וסינגל פלייר מעל הכל, לא לחינם הסינגל פלייר יוצא אצלם לפני האונליין.

ולגבי גרסת הPC. תשב בשקט כפרה שב בשקט, כי בנתיים GTA5 מכר 190M עותקים שזה יותר מIP שלמים אחרים, אז זאת אומרת שרוקסטאר יודעים קצת יותר טוב ממך מתי שווה להוציא לקונסולות ומתי שווה להוציא לPC ובעיקר הם מבינים יותר טוב ממך שהPC זו נישה לעומת הקונסולות. כולנו פה נקנה גם לPC וגם לקונסולות ברצון והם יודעים את זה.
ואם אתה לא מבין שחלק מהאנשים עם הPC שיש להם גם PS5/X פשוט יורידו את GTA6 על היום הראשון פיראטית ואז זו אבידה בשבילם אז אין לך מושג איך פיראטיות עובדת. שהמשחק זמין רק על הקונסולות לתקופת זמן מסוימת זה מכריח גם את הפיראטים על הPC שחשבו אולי להיות פיראטים לקנות אותו לקונסולה שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2023, 16:01

Laskin כתב:אני חושב שזה שונה, או אמור להיות שונה עם משחק חדש שאתה מוציא, לעומת משחק מדור קודם… כמו שתשאל למה אין גירסת 60 פריימים של The Last Guardian או Bloodborne על הפס5…
ושוב, לדעתי בגלל הקירבה התאורטית של הפרו ושל המשחק - אין לי ספק שסוני תהיה מוכנה להוציא הרבה מאוד כסף כדי לתמרץ אותם לעשות זאת.

שמעתי איפשהו שבין הכרזה של GTA בעבר לשחרור עוברות כל פעם שנתיים. לא הלכתי לבדוק אם זה נכון או לא, אבל אם כן, אז יש מצב שיהיה מצב ביצועים נפרד לפרו. בכל מקרה, גרסת מחשב לא תהיה. חותם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 10 נובמבר 2023, 17:50

glass man כתב:ולגבי גרסת הPC. תשב בשקט כפרה שב בשקט, כי בנתיים GTA5 מכר 190M עותקים שזה יותר מIP שלמים אחרים, אז זאת אומרת שרוקסטאר יודעים קצת יותר טוב ממך מתי שווה להוציא לקונסולות ומתי שווה להוציא לPC ובעיקר הם מבינים יותר טוב ממך שהPC זו נישה לעומת הקונסולות. כולנו פה נקנה גם לPC וגם לקונסולות ברצון והם יודעים את זה.
ואם אתה לא מבין שחלק מהאנשים עם הPC שיש להם גם PS5/X פשוט יורידו את GTA6 על היום הראשון פיראטית ואז זו אבידה בשבילם אז אין לך מושג איך פיראטיות עובדת. שהמשחק זמין רק על הקונסולות לתקופת זמן מסוימת זה מכריח גם את הפיראטים על הPC שחשבו אולי להיות פיראטים לקנות אותו לקונסולה שלהם.

כן כן. GTA המיוחד שצריך טיפול אחר מאשר FIFA, COD וכל משחק צד ג' בעולם. לנפנף בטיעוני פיראטיות ב 2023 זה בורות.
אז יופי, GTA אונליין יוצא למחשב במקביל לקונסולות, כן?
ו RDR לא הגיע עדיין למחשב כי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2023, 19:31

גלאס, סיטי מכר 6 מליון יחידות ב-6 חודשים ונייט מכר 5 מליון יחידות ב-4 חודשים, נשמע לי די דומה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 נובמבר 2023, 20:06

נדב מאיפה הנתונים שלך? בדקתי שוב. מסתבר שארקהם נייט מכר בכלל 7M ועדיין סיטי מכר 14M אז נשארנו עם זה שארקהם נייט לא הביא צמיחה במכירות ביחס לסיטי וגם מכר חצי ממנו. אני מדבר על מכירות סופיות של שני המשחקים לא כמה מי מכר תוך X חודשים כי זה לא מספר לנו כלום שמשחק X מכר Y תוך כמה חודשים אלא המכירות הסופיות הן מה שחשוב פה? כאילו לפחות אם מה שמעניין אתנו זה אם נייט הצליח להתעלות על הקודם מבחינת מכירות והוא לא הצליח.

לדעתי היו לזה מגוון סיבות, הבאטמוביל היתה כישלון הסוף של ארקהם נייט לא היה מספק עלילתית ולמרות הגרפיקה המרשימה של נייט הוא לא היה קפיצה גדולה מספיק מסיטי באספקטים האחרים, אבל בסופו של יום הוא פשוט לא מכר טוב מספיק כדי שWB יתנו אור ירוק למשחק רביעי.זה שרוקסטדי רצו לעבור הלאה מבאטמן זה טוב ויפה, אבל אם הוא היה מוכר איזה 20M+ כבר היו מוצאים איזה צוות שיעשה עוד באטמן.

קאז: אני לא מבין מה אתה רוצה? פיפא זה כותר שמוכר ברמה היסטרית גם במדינות עולם שלישי כמו ברזיל ושאר אמריקה הדרומית הנכשלת, ראית כמה עולה קונסולה בברזיל? רוב האנשים שם מעדיפים לקנות על PC או על קונסולות דור קודם כמו הסוויץ/פס4/לשחק על הפיסי בהגדרות נמוכות.אתה יכול להריץ פיפא על מחשב פח בהגדרות נמוכות מספיק ואם זה לא מספיק לך מישהו יוציא פאץ שמוריד את דרישות המערכת של הפיפא עוד יותר. GTA6 לא ירוץ על מחשב פח בהשקה בשביל כמה ברזילאים שאין באפשרותם לשחק בקונסולה רובם לא יכולים לאפשר להם אותה זה מוצר לעשירים שם.

COD? קוד, אתה עושה צחוק? יש אנשים שבחיים לא ישחקו FPS בקונסולות, ראה ערך איך חנן אמר פה שהוא משחק דסטני על הPC. אתה חייב להוציא את COD על המחשב בשביל הקהל שרוצה לשחק אותו רק על מקלדת ועכבר. בן אדם שאוהב לשחק FPS עם מקלדת ועכבר אם תקח לו את COD הוא לא יעבור לשחק עם קונטרולר בקונסולה. מי שמבין עניין לא יכול לשחק FPS תחרותי בקונסולות זה כל כך נכה. לעומת זאת לשחקן PC ממוצע שמעוניין בעיקר בסינגל פלייר של GTA6 אין לו שום בעיה לשחק בסינגל עם קונטרולר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2023, 09:40

ארקאם נייט יצא ביוני 26 2015, באוקטובר 16 2015 דווחו שהוא מכר ״יותר מ5 מליון עותקים״. לדעתי זה היה דיווח על הרבעון שנגמר בספטמבר, כלומר הוא מכר 5+ מליון ב3 חודשים, אבל בו נחמיר ונגיד שזה היה ב-כמעט 4 חודשים.
https://www.cbr.com/batman-arkham-knigh ... on-copies/

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 11 נובמבר 2023, 14:29

בסדר, גלאס. GTA מיוחד. כל משחקי הגוף שלישי האחרים בעולם יוצאים למחשב בשיגור 'חרף הפיראטיות'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2023, 15:46

על פי שרייר כל משחק cod מקבלים 3 שנים. סלדג׳האמר קבלו רק שנתיים לעשות את וואנגרד ואחרי שהם סיימו את הפרוייקט אקטיוויז׳ן הבטיחו להם שזה לא יקרה שוב. אז הם שמו אותם על הרחבה לMW2 שהייתה מבוססת על קרטל במקסיקו במשך חצי שנה, בטלו אותה ונתנו להם שנה וחצי לעשות משחק מלא שהוא המשך ישיר לMW2.

מסכנים החבר׳ה האלה.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... evelopment

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 נובמבר 2023, 17:32

קאז: מה לעשות שאתה עוצם עינים לכך, שיש משחקים שיוצאים עם הגנה כמו denuvo ככה שהפיראטים צריכים להשקיע המון מזמנם בשביל לפרוץ את המשחקים האלה.
והפיראטים ה"גאונים" האספרגרים האלה שמקדישים את החיים שלהם לפרוץ את denuvo לא הולכים להשקיע את מיטב זמנם על כל משחק PC אבל משחק "פופלארי" כמו GTA6 ?
כל ההאקרים יהיו עליו והוא יפרץ תוך פחות מיום. כי ההאקרים האלה אוהבים להתגאות בזה שהם פרצו משחק פופלארי עוד לפני שיצא.

רמדי כבר אמרו שהם יודעים שהם הולכים ליפול קורבן לפיראטיות ואתה משחק אותה ראש קטן כאילו שזה לא קיים.
המשחקים האלה שאתה אומר שיוצאים למחשב לא עושים את רוב המכירות שלהם על המחשב לא משנה כמה תנסה לסובב את זה כאילו זה כן.

תחשוב לבד איפה שווה לך להוציא משחק מבוקש כמו GTA6, על פלטפורמות עם אפס פיראטיות או על פלטפורמה שהמשחק יפרץ כמה ימים לפני היציאה.
אבל אני לא יודע למה אני מתווכח איתך, כשהטיעונים שלך הם אנטי המפתחים באופן עקבי.

דוגמא לטיעון מגוחך שלך שהוא אנטי המפתחים "שווה למפתחים להיות בסטים כי זו הפלטפורמה הכי מצליחה"
אתה עושה צחוק? אינדים הולכים לאיבוד בסטים על בסיס קבוע מרוב שקשה להתבלט שם, דווקא על חנות כמו אפיק יש לאינדים סיכוי לבלוט, המפתחים לא מעניינים לך את התחת ככה שברור שאתה ממעיט בנזק הפיראטיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2023, 18:19

פיראטיות קיימת, אבל משחקים מוכרים כיום יותר מאי פעם אז מדובר בשוליים של השוליים, וגם אם 10 מליון יורידו במקום לקנות - עדיין הכסף שהם יכניסו מהאונליין במחשב יהיה פי כמה וכמה גבוהה יותר בתוך שבוע בערך, אז זה בולשיט. מה גם שמתוך ה-10 מליון האלה, 9 מליון לא היו קונים בכל מקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2023, 18:46

רוקסטאר לא מתעלמים מהמחשב או מתנשאים עליו, הם עושים גרסאות PC מדהימות שמלאות בפיצ'רים שיעודיים למחשב, בנצ'מארקים, אפשרויות אינסופיות בתפריטים וכו'. הם פשוט שמים פוקוס מלא על הקונסולות, וכשהמשחק מוכן הם מתחילים לעבוד על גרסת ה-PC. זאת פשוט השיטה שלהם, והיא עובדת ממש יפה. אני גם די בטוח שהיא יוצרת לא מעט דאבל דיפינג כך שפיננסית זה כנראה מאוד משתלם להם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2023, 19:52

כבר התייחסתי לזה, ואם באמת יעברו שוב שנתיים או אפילו שנה עד שתצא גירסת מחשב - הדאבל דיפינג לא משתווה למה שהם עושים מהאונליין בזמן הזה.
אני מבין שרוקסטאר עם חוקים משלהם, אבל כלכלית זה לא מתקרב ללהיות משתלם. אם חצי שנה אז עוד יש על מה לדבר…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 נובמבר 2023, 19:57

לאסקין: אז אתה בעצם אומר ש10M הפסד במכירות זה כלום? כאילו יש משחקים שלא הגיעו בחיים שלהם ל10M וחברות פיתוח נסגרות על ימין ושמאל כי הן לא מצליחות להתקרב ליעד הזה (מפתחי הקאליסטו וכו') ואתה אומר "לא נורא" כולה 10M יורידו? לא מצליח להבין את הטיעון.

אתה גם מקטין מאוד את הפופלארית של הסינגל פלייר של GTA, המשחקים האלה היו עושים 20M+ עוד לפני שבכלל היה אונליין ויש המון אנשים שכל מה שמעניין אותם בGTA זה הסינגל פלייר והם לא מתכוונים לשחק אפילו שעה במולטיפלייר, אז להגיד שכל האנשים האלה שיהפכו לפיראטים זה כלום...

אני גם לא מצליח להבין את הטיעון של "הפיראטים האלה גם ככה לא היו קונים" זה לדעתי לא נכון.

תחשוב על כל מיני אנשים שלצערנו לא סוגרים ת'חודש וכאלה שיש להם הוצאות יותר דחופות של "חיתולים אוכל, גן לילדים, וכו' ואם יהיה להם הזדמנות להוריד את GTA6 פיראטית הם יעשו את זה אבל אם הם לא יוכלו להוריד אותו לאיזה חצי שנה הם ישברו ויקנו אותו.ברגע שלא יהיה ברירה לבן אדם לקנות את GTA6 הוא ישמור כסף בצד למשחק גם אם הוא לא סוגר ת'חודש, תן לו אופציה להוריד הוא יוריד.

תחשוב על טינג'רים שאין להם כסף משלהם ומקבלים מההורים איזה משחק שתים בשנה או גג מנוי גיימפאס, טיינג'ר כזה אולי אין לו כסף לקנות את GTA6 בהשקה אבל הוא מספיק "ממולח" טכנית להוריד דברים הוא לא ילך ויוריד? הוא ילך ויוריד, אם לא תהיה לו גרסת PC זמינה ? הוא כנראה ישגע את ההורים לקנות לו את GTA6/יהפוך לילד השנה כדי שהם יקנו לו בהשקה, אבל הנקודה היא שההורים שלו יקנו לו ת'משחק.

נדב: אני לא חושב שהם מתנשאים בכלל אבל, אני כן חושב שGTA עוד מהימים של GTA1 וGTA2 הם המשחקים עם הכי הרבה פיראטיות אי פעם, וכן ברור לי שגם על הפס1 והפס2 והדרימקאסט הפיראטים יכלו לגנוב את המשחקים האלה, אבל עליהן הפיראטיות היתה הרבה יותר בעיתית (טוב, חוץ מהדרימקאסט שזה היה אשכרה כמו הפיסי רק לצרוב ולשחק :D ) והיום בכללי אפס פיראטיות בקונסולות האלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2023, 21:53

לא, כתבתי די בבירור מה אני חושב, שמתוך 10 מליון עותקים פיראטיים אולי מליון היו רוכשים (כי כמעט תשעה מליון ילדודס) ומתוכם חצי מליון עוד ירכשו כי ירצו לשחק אונליין עם חברים שלהם, בהמשך. בנוסף, במקרה של GTA עשר מליון זה עשר אחוז אבל שוב, מדובר בעצם באחוז אחד שהיה רוכש ורובם ירכשו בהמשך.
מה שהיה לפני שהיה אונליין - לא רלוונטי כי עכשיו יש ושם רוב מוחלט של הכסף, ברמה שהם יכולים לעשות אותו חינמי וזה לא ממש יהיה מורגש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2023, 22:25

Laskin כתב:כבר התייחסתי לזה, ואם באמת יעברו שוב שנתיים או אפילו שנה עד שתצא גירסת מחשב - הדאבל דיפינג לא משתווה למה שהם עושים מהאונליין בזמן הזה.
אני מבין שרוקסטאר עם חוקים משלהם, אבל כלכלית זה לא מתקרב ללהיות משתלם. אם חצי שנה אז עוד יש על מה לדבר…

וגם אני כבר התיחסתי לזה בכך שכל המשחקים שלהם יצאו ללא אונליין שהגיע מאוחר יותר כך שאתה אפילו לא יודע מתי יצא GTA6 online.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2023, 07:08

אבל תסכים איתי שלא ייקח שנתיים עד שהאןנליין יצא, נכון?
גם לא שנה… מקסימום חודשיים-שלושה.
אני רק אומר שהטיעון של דאבל דיפינג לא כלכלי, גם אם עשו את זה בעבר, אני בטוח שהם מבינים את המספרים הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 10:05

Laskin כתב:אבל תסכים איתי שלא ייקח שנתיים עד שהאןנליין יצא, נכון?
גם לא שנה… מקסימום חודשיים-שלושה.
אני רק אומר שהטיעון של דאבל דיפינג לא כלכלי, גם אם עשו את זה בעבר, אני בטוח שהם מבינים את המספרים הפעם.

רוקסטאר לא עושים את זה בשביל הדאבל דיפינג, הם עושים את זה כי הם תמיד מתרכזים בגרסה אחת ואז מוציאים גרסאות מאוד מושקעות ומותאמות מאוחר יותר. אפילו על הפס2 הם הוציאו את המשחקים קודם לפס2 ורק אז עשו גרסת PC. הדאבל דיפינג הוא רק רוטב למעלה.

ולמה שנתיים? גרסת המחשב כנראה תגיע אולי שנה אחרי המשחק המקורי. ככה היה עם RDR2. אפילו GTA5 יצא למחשב רק 5 חודשים אחרי גרסת הפס4 שהייתה חריגה מאוד כי GTA לפס4 הוא כמעט "רימייק" סוני סטייל.

ומי יודע, אולי הפעם גרסת המחשב תצא בשיגור, או אחרי חודשיים, אי אפשר לדעת עם רוקסטאר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 194 אורחים