חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 מאי 2024, 14:53

Laskin כתב:
Uncle Pey'j כתב:עוד חדשות רמדי- ביטול של הפרויקט מולטי F2P שלהם עם Tencent.
לרמדי יש עדיין את הספין אוף co-op של קונטרול בפיתוח, פלוס הרימייק של מקס פיין 1 ו-2, קונטרול 2 ו-AW.

חדשות מעולות! :)

לגבי האדס 2 - עם כל הכבוד לתוכן - עדיין אמתין למשחק המלא, כמובן. אין למשחק הזה סוף ויש עוד איזור שלם שהם עובדים עליו ובכלל, לא רואה סיבה לשחק אף פעם משחקים בEARLY ACCESS. באמת שאני לא יכול לחשוב על משחק אחד שבו זה יהיה לי כדאי. אפילו אם החוויה הסופית תהיה רק 10% טובה או מושלמת יותר - זה שווה להמתין עוד כמה חודשים או אפילו שנתיים.

הסיבה העיקרית לשחק משחק early access היא מאוד פשוטה - בא לך על המשחק ובא לך אותו עכשיו, מעבר לזה מן הסתם אין עוד יתרונות :)

גם אני לרוב בגישה הזו וגם כאן אמתין בסבלנות, אבל לדעתי דווקא במשחקים מהסוג הזה פחות נורא לשחק בשלב מוקדם כי כך או כך הם בנויים למשחק חוזר שוב ושוב ושוב. זה לא כמו משחק "רגיל" שיוצא עם שלושה שלבים מתוך 10 ואחרי שסיימת אותם אתה צריך לחכות חצי שנה שיצאו עוד שלושה בעדכון הבא ובינתיים כל הרצף והקוהרנטיות של הקמפיין הלכה לפח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2024, 16:19

אני מסכים שזה ״פחות נורא״ במשחקים כאלה, אבל גם כאן - יש איזור שלם שיהיה במשחק המלא ועוד מלא תוכן ואיזונים ופחות באגים וכו… אז למה? לא עדיף לקבל חוויה שלמה ונקייה ומאוזנת יותר?
חסר הגיון מבחינתי, ואפילו עוד יותר למעריצים הכי גדולים שבאמת ״לא יכולים לחכות״… אני לא יכול לחכות לGoW הבא או GTA6, אבל גם אם תשלם לי אני לא אהרוס לעצמי את החוויה ואשחק אותם חודשים או שנים לפני הזמן. אלא אם בGTA אני אוכל סתם להסתובב בלי לעשות שום משימה, וזה רק בגלל הקטע הטכני.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מאי 2024, 19:41

זה ממש תלוי משחק, משחק כמו GOW נשען כולו על החוויה הראשונה והמלאה ולכן אין שום סיבה בעולם לשחק בגרסאות מוקדמות שלו, ולכן כמובן גם נשמע הזוי שבכל יהיו לו כאלה. האדס זה משחק שאתה קופץ אליו פנימה וממנו החוצה סתם ככה כל הזמן. בסוף הוא שווה את זה כל עוד אתה נהנה מהלופ שלו כי זה בכל מקרה משחק בלי סוף (גם אם יש איזו פינאלה עלילתית, אף אחד לא משחק את המשחקים האלה בשביל הסיפור, זה סתם בונוס נחמד כשזה נעשה בצורה טובה כמו כאן).
וכאן צריך להגיד שלא כל הארלי קסס נולדו שווים, יש EA ויש EA. יש משחקים שהEA שלהם זה באמת מוצר שבור כרגע שנועד כדי לתת טעימה לרעיונות של המשחק לצורכי פידבק, ויש EA שהם מוצר שלם שאפשר לראות כמעט כמו גרסאת 1.0 עם רואדמאפ לעדכונים נוספים, זה לפעמים על גבול הסמנטי כמעט. משחק כמו האדס 2 שהוא גם סיקוול עם מערכות שכבר עברו ליטוש לשלמות בקודם, זה באמת EA רק בשם מבחינת המשחק עצמו.
אומנם חסרים דברים מתבקשים כמו איזה 10% מהעיצובים של הדמויות שכרגע יש פלייסהולדר כשהם מדברים ולא התמונה האמיתית של הדמות, דברים שבהכח לעולם לא תראה ביציאת 1.0 נורמלית, אבל אלו לא באמת דברים שמשפיעים על ההנאה שלך ממשחק שהמהות שלו היא לופ גיימפלי ממכר ומהנה לשרוף זמן.
עוד נשק? עוד אזורים? מצוין. אם בפעם הבאה שתשחק את המשחק אחרי שתניח אותו יהיה בו עוד יותר תוכן זו רק סיבה לחזור אליו מדי פעם אם אתה רוצה, או לשכוח ממנו ופתאום לחזור כשכל התוכן המתוכנן שלו נמצא שם. זה לא משפיע על הזמן משחק ששיחקת עם כל הנשקים והאזורים הרבים (מאוד) שכבר יש שם.

ובואו, תמיד אפשר לחכות ובדרך גם משתלם - אפילו ביציאות 'מלאות' למשחקים גדולים. כמובן דוגמאות כמו סייברפאנק שעד עכשיו קיבל עדכונים מהותיים כל הזמן, אבל כמעט כל משחק. סטארפילד עכשיו... לא חסר. אז שוב, זה תלוי גם בסוג המשחק וגם בסוג הEA, אבל האדס 2 ספציפית מסמן וי ענק בשניהם.
בכל מקרה אני לא מדבר סתם, יש לי כבר שעה וחצי בהאדס 2 ונהנתי מאוד ממה ששיחקתי בינתיים :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2024, 20:39

כשאני מסיים משחק אני 99% מהפעמים לא נוגע בו יותר אחר כך, אלא אם הוא עלילתי ואני רוצה רענון של העלילה, וזה ממש נדיר.
אני אוהב לחרוש על משחק, ״לטחון אותו״ וביי. אם אשחק בהאדס 2 ואכנס לזה חזק עכשיו, עוד חודש אעזוב אותו וכשיצא המלא רוב הסיכויים שלא אחזור גם בשביל התוכן הנוסף. לא בא לי שוב ללמוד את המכניקות והשלבים וזה, אני פשוט לא כזה.
אני בטוח שאהיה אם אשחק עכשיו, אבל אני רוצה את החוויה השלמה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מאי 2024, 00:30

מסכים איתך ברוב מוחלט של המשחקים, אבל בשבילי האדס ומשחקים בסגנון הזה הם היוצאים מן הכלל. האדס, slay the spire, דד סלס, עושה רושם עכשיו שגם balatro יהיה כזה... אלו משחקים שאני פעם בכמה זמן לא מחפש 'לשחק משחק', אלא סתם לכבות את הראש לשעה ולשרוף את הזמן, ואני תמיד חוזר לכמה ריצות רנדומליות עליהם פתאום.
זה בסדר גמור שאתה משחק גם משחקים כאלו אחרת, פשוט באשר לשאלה למה שאנשים (ומעריצים כבדים) ישחקו בEA, זאת בדיוק הסיבה. שלי לפחות. רק לפני איזה חודשיים יצא לי להפעיל את האדס הראשון פתאום ועשיתי בו כמה ריצות אתגר רצופות בשביל הכיף.
אז האדס 2 עכשיו בEA? סבבה, מבחנתי באותה מידה זה פשוט עדכון ענק בתשלום להאדס 1 כרגע :).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 מאי 2024, 07:13

אני עם סטיק ב100%. שיחקתי בHades הראשון ממש מתחילת ה early access שלו( ועוד בחנות של אפיק, רחמנא ליצלן!)., ולא הפריע לי בכלל לקפוץ אליו שוב ב1.0.

ב dead cells שיחקתי בערך 5 חודשים אחרי שהתחיל ה early access למשך לפחות שנה לפני שיצאה גרסא 1.0 ופשוט המשכתי והמשכתי והמשכתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2024, 14:34

EA אשרה בפגישת משקיעים שBF הבא יהיה GAAS. אני לא חושב שזאת הפתעה גדולה, אבל אני בטוח מה זה אומר לגבי קמפיין.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2024, 15:11

שיהיה גם F2P ואולי זו דווקא החלטה נכונה עבורם

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2024, 20:00

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2024, 10:08

הו לא, AC הזה כנראה מגיע גם לפס4
משום מה לא לXbox One
או שזו הייתה טעות בהקלדה, אבל אני לא מרשה לעצמי להיות אופטימי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2024, 12:56

קרוס ג'ן בסוף 2024, איזה דפוקים.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 מאי 2024, 13:25

נו באמת, יש מצב שזה הקרוסג'ן הכי ארוך אי פעם? (לא רק המשחק הזה ספציפית אלא המשך התופעה בכללי)

AC רוג הוא האחרון בדור הקודם שיצא בנובמבר 2014 בקרוסג'ן גם לPS3 (הPS4 יצאה בנובמבר 2013)
לעומת זאת כבר כמה שנים טובות אחרי שיצאה הPS5, עדיין ממשיכים בקרוסג'נים לאחות הזקנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2024, 13:57

MGS FREAK כתב:נו באמת, יש מצב שזה הקרוסג'ן הכי ארוך אי פעם? (לא רק המשחק הזה ספציפית אלא המשך התופעה בכללי)

AC רוג הוא האחרון בדור הקודם שיצא בנובמבר 2014 בקרוסג'ן גם לPS3 (הPS4 יצאה בנובמבר 2013)
לעומת זאת כבר כמה שנים טובות אחרי שיצאה הPS5, עדיין ממשיכים בקרוסג'נים לאחות הזקנה.

הכי ארוך אי פעם בהפרש אדיר. קרוס ג'ן תמיד היה תופעה של השנה הראשונה, ומשחקי סופר מיינסטרים של מפיצות חמדניות כמו COD תמיד משכו לשנה שניה. אבל קרוס ג'ן בשנה הרביעית? ובצורה כל כך נפוצה? אני לא זוכר כזה דבר מעולם. בדור הקודם אפילו COD היה כבר בלעדי לדור הבא בשנה השלישית (infinite warfare ב-2016) ו-AC היה בלעדי כבר בשנה הראשונה (יוניטי יצא בסוף 2014, אפילו שכמו שציינת היה את רוג שהיה יחודי לדור הקודם).

הקרוס ג'ן הרג את הדור הנוכחי, לא קבלנו כמעט כלום מרגש ואנחנו כבר כמעט 4 שנים פנימה. עד שנקבל משחקים באמת מרשימים החומרה של הפס5 תהיה כל כך ישנה שזה כבר לא מצחיק. בקושי יש בפס5 2070 SUPER, אנחנו במרחק חודשים מה-5090RTX.'

לפחות HB2 יוצא סופסוף.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 14 מאי 2024, 16:52

לפי אינסיידרים זה טעות ואין גרסה לפס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2024, 17:24

Hypno כתב:לפי אינסיידרים זה טעות ואין גרסה לפס4.

מצויין!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2024, 20:22

הידד לטעויות בהקלדה!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים