חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 אוקטובר 2022, 01:36

סוף סוף הקרקס של שמועות סיילנט היל שהתחיל לפני כמעט 3 שנים מגיע לסיום,כנראה:

זה הערוץ הרשמי כמובן,וגם בערוץ הרשמי של קונאמי יש את הציוץ הזה,אז אני מניח שזה באמת קורה סוף סוף..כיף גדול,אין סדרת אימה יותר טובה מסיילנט היל לדעתי,אפילו כשאני מסתכל מחוץ למדיום הזה.
שוב,כרגע השמועות הן על 3 פרוייקטים,ממש לא בטוח שכולם יוכרזו:
1. רימייק של סיילנט היל 2 בפיתוח אצל Bloober Team
2.משחק אפיזודי תחת Annapurna Intertactive
3. סופט ריבוט/סיילנט היל 5 בפיתוח של מפתחת יפנית מוכרת, כנראה עם מעורבות מסוימת של סוני.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אוקטובר 2022, 08:32

זאת קונאמי של היום ,לא הייתי מצפה יותר מידי
לך תדע מה יכריזו

אולי זה יהיה

" סילנט הייל פיקצין " תגיעו בהמונים להמר

או סילנט הייל משחק סמארטפון ,המשחק יתחיל קל
אבל מהר מאוד בלי להוציא כסף יהיה מאוד קשה

תזכרו שמדובר בחברה שאחרי mgs5
השיקה משחק מאוד גרוע באותה הסדרה על אותו מנוע גרפי
כדי לנסות לגרוף כספים

אותה חברה שביטלה את סדרה pes
כדי להביא משחק כדורגל גרוע שנועד לחלוב כסף משחקנים

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 אוקטובר 2022, 14:23

DrKeo כתב:כן, קאז שוב מוכיח שאי אפשר לנהל איתו שום דיון עם ניואנסים. הנתון הזה חסר ערך,ֶהוא GaaS וקז׳ואל. סוני בעצמה כתבה במצגת שהחלק הערי הוא מGaaS ומנויים למען השם. אם הדור הקודם כל כך רווחי, למה EA נטשה אותו? למה WB נטשו אותו? אתה עדין לא ענית למה הן לא טורחת עם הדור הקודם יותר. כנראה שהן לא קבלן את המייל פרשנות העמוק שלך קאז.

ובנוגע ל4k, אתה הבן אדם היחיד באינטרנט עם הדיעה הטיפשית הזאת. לפני כמה חודשים הבאתי לך תמונה ממיילס לפס4 ולפס5 ואפילו לא הצלחת לזהות מי זה מי. לך שחק בגולדן איי ב4k עם זמני טעינה מהירים וספר לנו על בשורת הדור הבא - על הפס5 שאין לך.

אף אחד לא 'נוטש' את הדור. כמו שסוני לא 'נטשה' כאשר שגרה משחק קונסולה בלעדי לפס5. שנתיים לתוך הדור (וגם לפני) זה זמן לגטימי להחליט לא לשחרר משחקים לדור הקודם. מתישהו צריך לעשות את ההפרדה הזו. אם הם חוסכים מספיק כסף בלא לפתח ולתמוך בדור הקודם, ואם הניתוח והתקצוב שלהם קיבל את ההתאמות להחלטה הזו, אז זה לגיטמי לגמרי. (רק שלא נשמע אחר כך שבאטמן או דד ספייס לא מכרו מספיק..). ספציפית ל EA יש גם את שירות המינויים שלה שכנראה מקל על החלטה כזו.

---

נתח הפס4 ממספר מנוי ה PS+ זה נתון חסר ערך וקז'ואלי? נתח הפס4 מההכנסות בחנות הדיגיטלית זה נתון חסר ערך וקז'ואלי? זה הלחם והחמאה של העסק של סוני.
תמשיך להתעלם מכל הנתונים ולהגיד שקרים לגבי אופיו של הדור. כל משחק AAA שקיבלנו עליו נתונים של SKU הראה שהדור הקודם עדיין בריא -- הרחק ממצג השווא שאתה מנסה לתאר. כמו בלינג, כל הנתונים שלא תואמים את התיאוריה שלך 'לא נחשבים'.

אתה מבין שכל התאוריה שלך מתבססת על זה שבמעבר הדור הקודם ראית נתונים מחלוקת ה SKU של כמה משחקים בשבועות הראשונים באנגליה?? ואת זה אתה לוקח כתורה מסיני. אם היית בלי אג'נדה אז היית מבין שאי אפשר להסיק מסקנות מסט הנתונים הזה לכל מעבר דור מעתה ועד קץ האנושות.

כל הנתונים מעידים שהטיעונים שלך לא עומדים במבחן המציאות, סורי. ובמקום לחשב מסלול מחדש בנוגע לתאוריות שלך על הדור הזה אתה עושה double-down, מתכחש לנתונים וזורק תירוצים למה הנתונים לא נחשבים. התנהגות קלאסית של אדם שלא בא לדון באופן כנה. אתה פיתחת תאוריה עוד מלפני השיגור של הדור החדש וכל מה שמעניין אותך זה להמשיך למכור לכולם ולעצמך את האשליה הזו, data be damned.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2022, 16:15

אם עכשיו זה זמן שבו אין מה לשחרר יותר קרוס ג׳ן לחברה כמו EA, אז למחזיקת פלטפורמה הזמן הזה היה לפני חודשים אם לא שנים. אז אני שמח שאחרי שנתיים הודת בטעות שלך וסופסוף התישרת עם הדיעה שמשחקים שיוצאים פאקינג שנתיים לתוך הדור צריכים להיות משחקי דור הבא.

ובנוגע לרווחים של מנויים או GaaS בדור הקודם, ברור שהם מאוד חשובים, הרי לא אמרתי אחרת איש קש מהלך. כמו שאמרתי, הם לא רלוונטים בשיט למשחק כמו GOW. תמשיך לתמוך בGaaS וPSN בדור הקודם, תמשיך לתמוך בפיפא למניהם ותמשיך לתמוך במנויים. אבל תפתח את GOW לדור הבא.

אם EA יכולה לפתח גרסאות בלעדיות לדור הבא של הלחם והחמאה שלהם ואם WB יכולה לפתח בלעדית לדור הבא את הלחם והחמאה שלהם, אז בטח ובטח ובטח שסוני יכולה לפתח לדור הבא את הדבר הכי חסר חשיבות מבחינת הכנסות בפורטפוליו שלה - משחקי צד א׳. אבל לא, 2022 וסוני עדין בדור הקודם עד הצוואר בזמן שפאקינג WB ו-EA עושות כמעט הכל בלעדית לדור הבא או לפחות גרסה נפרדת לגמרי לדור הבא. בושה על סוני.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אוקטובר 2022, 17:59

בלינג, אתה באמת מנסה לטעון ש60 FPS לא מנצל חומרה? אה, זה פשוט בא מהשמיים. איך לא כל משחק רץ ב 60?

די קאז שחרר אותנו באמא שלך, כמה אפשר עוד לשמוע את הטימטום הזה. סליחה אני מבין שלכל אחד הזכות להביע דעה אבל יש גבול עד כמה היא יכולה להיות מטופשת. עוד הפעם נחזור על זה שאפשר גם לקחת משחק פס1 להריץ אותו ב 300 פריימים ב 4K וזה עדיין ישאר משחק פס1 למרות שטכנית החומרה מנוצלת במאה אחוז? די קאז לך תראה לך סדרה נחמדה, תנוח קצת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אוקטובר 2022, 18:19

ה4K וה60FPS זו לא קפיצה דורית, זה נטו ברוט פורס. הSSD כן, אבל גם כאן יש שלבים, אפשר לסמן וי ליד "משחקים שמבטלים מסכי טעינה", זו קפיצה דורית, אבל פוטנציאלית עדיין לא סימנו את "משחקים מפותחים בדיפולט לSSD ומנצלים אותו לגיימפלי".
נגיד את זה ככה, אם סיימנו להתפתח טכנולוגית ואנחנו רק עם מספרים טכניים עכשיו, כלומר המשחקים בשיאם מקסימום יראו וישוחקו כמו TLOU 2 על הפס6 ב2034, אבל ב8K ו240FPS, תוכל להגיד בכנות שהייתה קפיצה דורית משמעותית מ2020 עד ל2034? אתה יכול להגיד שכן אם זה מה שאתה חושב, אבל אני לא חושב שמישהו פה יסכים איתך.

מה שכן אפשר להגיד זה שמן הסתם ברור שנראה משחקי פס5 שכבר יראו, יעוצבו וישוחקו דור מעל TLOU 2, בטח שפס6, אבל זה עדיין לא קרה. בינתיים הדור הזה נותן לנו איזה אפריטיף בצורת 4K ו60FPS, מתישהו תגיע המנה העיקרית. זה קורה מאוחר יותר בדור הזה, יש לכך סיבות שהן לא רק "סוני אנשים רעים!!!", אבל בינתיים אנחנו תקועים כבר שנתיים במצב בין דורי, אה, קרוס ג'ן קוראים לזה! אני לא חושב שאפשר להתווכח עם זה.
הדור הזה לא הולך לפח ולא ננטש או יינטש כמו שבלינג, לפעמים, אומר. אבל המצב בינתיים גם בהחלט מבאס וזה לא משנה למה ומה הן הסיבות, ציפינו לראות את הקפיצה הדורית הרבה יותר מוקדם וקיבלנו תקופה ארוכה של קרוס ג'ן במקום. זה כאילו הזמנו סטייק במסעדה ובגלל העיכוב נתנו לנו בינתיים סנדוויץ עם שוקלד. סנדוויץ עם שוקלד זה אחלה, עדיף על כלום, אבל אי אפשר להסתכל עליו ולהגיד שהוא סטייק.
וסליחה לקורא א. גולן על הפרפרזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2022, 20:59

Stick כתב:ה4K וה60FPS זו לא קפיצה דורית, זה נטו ברוט פורס. הSSD כן, אבל גם כאן יש שלבים, אפשר לסמן וי ליד "משחקים שמבטלים מסכי טעינה", זו קפיצה דורית, אבל פוטנציאלית עדיין לא סימנו את "משחקים מפותחים בדיפולט לSSD ומנצלים אותו לגיימפלי".
נגיד את זה ככה, אם סיימנו להתפתח טכנולוגית ואנחנו רק עם מספרים טכניים עכשיו, כלומר המשחקים בשיאם מקסימום יראו וישוחקו כמו TLOU 2 על הפס6 ב2034, אבל ב8K ו240FPS, תוכל להגיד בכנות שהייתה קפיצה דורית משמעותית מ2020 עד ל2034? אתה יכול להגיד שכן אם זה מה שאתה חושב, אבל אני לא חושב שמישהו פה יסכים איתך.

מה שכן אפשר להגיד זה שמן הסתם ברור שנראה משחקי פס5 שכבר יראו, יעוצבו וישוחקו דור מעל TLOU 2, בטח שפס6, אבל זה עדיין לא קרה. בינתיים הדור הזה נותן לנו איזה אפריטיף בצורת 4K ו60FPS, מתישהו תגיע המנה העיקרית. זה קורה מאוחר יותר בדור הזה, יש לכך סיבות שהן לא רק "סוני אנשים רעים!!!", אבל בינתיים אנחנו תקועים כבר שנתיים במצב בין דורי, אה, קרוס ג'ן קוראים לזה! אני לא חושב שאפשר להתווכח עם זה.
הדור הזה לא הולך לפח ולא ננטש או יינטש כמו שבלינג, לפעמים, אומר. אבל המצב בינתיים גם בהחלט מבאס וזה לא משנה למה ומה הן הסיבות, ציפינו לראות את הקפיצה הדורית הרבה יותר מוקדם וקיבלנו תקופה ארוכה של קרוס ג'ן במקום. זה כאילו הזמנו סטייק במסעדה ובגלל העיכוב נתנו לנו בינתיים סנדוויץ עם שוקלד. סנדוויץ עם שוקלד זה אחלה, עדיף על כלום, אבל אי אפשר להסתכל עליו ולהגיד שהוא סטייק.
וסליחה לקורא א. גולן על הפרפרזה.

ברוט פורס אפשר להגיד על הכל בדור הזה בנתיים, גם הSSD והRT.

ואני לא חושב שמישהו אמר שסוני רעים. הם פשוט חמדנים וחושבים (כנראה בצדק לצערנו) שהקהל שלהם יקנה את הקונסולה החדשה לא משנה מה. הויכוח היחיד פה הוא האם הם חמדנים על 8% מכירות או 40% מכירות. ודוגרי זה לא משנה, הם מחזיקת פלטפורמה, היא לא EA. אם סנטה מוניקה לא תדגים את הפס5 אז מי יעשה את זה? פיפא?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 אוקטובר 2022, 23:13

DrKeo כתב:אם עכשיו זה זמן שבו אין מה לשחרר יותר קרוס ג׳ן לחברה כמו EA, אז למחזיקת פלטפורמה הזמן הזה היה לפני חודשים אם לא שנים. אז אני שמח שאחרי שנתיים הודת בטעות שלך וסופסוף התישרת עם הדיעה שמשחקים שיוצאים פאקינג שנתיים לתוך הדור צריכים להיות משחקי דור הבא.

ובנוגע לרווחים של מנויים או GaaS בדור הקודם, ברור שהם מאוד חשובים, הרי לא אמרתי אחרת איש קש מהלך. כמו שאמרתי, הם לא רלוונטים בשיט למשחק כמו GOW. תמשיך לתמוך בGaaS וPSN בדור הקודם, תמשיך לתמוך בפיפא למניהם ותמשיך לתמוך במנויים. אבל תפתח את GOW לדור הבא.

אם EA יכולה לפתח גרסאות בלעדיות לדור הבא של הלחם והחמאה שלהם ואם WB יכולה לפתח בלעדית לדור הבא את הלחם והחמאה שלהם, אז בטח ובטח ובטח שסוני יכולה לפתח לדור הבא את הדבר הכי חסר חשיבות מבחינת הכנסות בפורטפוליו שלה - משחקי צד א׳. אבל לא, 2022 וסוני עדין בדור הקודם עד הצוואר בזמן שפאקינג WB ו-EA עושות כמעט הכל בלעדית לדור הבא או לפחות גרסה נפרדת לגמרי לדור הבא. בושה על סוני.

לא. לא אמרתי שמשחקים שיוצאים שנתיים לתוך הדור 'צריכים' להיות משחקים בלעדיים לדור הבא. אמרתי שזה לגיטימי שיהיו כאלה בהתאם למטרות של המפתחת, וגם לפני שתניים אל תוך הדור.

מנויי אונליין זה ההארדקור של ההארדקור. להזכירך רוב משחקי ה GAAS הם F2P ולכן לא דורשים מנוי.
תגיד, אתה קורא את מה שאתה כותב? נתח הפס4 בהכנסות מחנות PS STORE. כלומר, החנות הדיגיטלית היחידה ממנה בעלי PS קונים משחקים...ברייקינג ניוז של נדב: אנשים לא קונים משחקי AAA באופן דיגיטלי. נדב יודע את החלוקה של ההכנסות! מה קרה, הנתון לא מסתדר לך עם האג'נדה? אז מנפיצים תירוץ. כמו שהמכירות של אלדן רינג לא הסתדרו לך. כמו שהמכירות של הורייזון לא הסתדרו לך. אז מנפיצים תירוץ. אג'נדה לפני הכל.

נדב, אתה יודע שסוני שחררו בשיגור הקונסולה משחקים בלעדיים לפס5? ו ב 2021 שוחררו עוד משחקים בלעדיים לפס5? אז תמשיך עם האג'נדה שלך. כל מה שהיה חשוב לך להגיד עליהם זה שהם מאכזבים כי הם לא מנצלים חומרה. עכשיו EA משחררים משחקים בלעדיים לדור הבא אחרי 24 חודשים; המשחקים לא מנצלים את החומרה ולא מרשימים, ואתה מוחא כפיים ואומר שזה 'בושה' לסוני. מה קרה? פתאום לא משנה לך שהמשחקים של EA לא מנצלים את החומרה? שוב אתה בוחר טיעונים לפי מה שנוח לאג'נדה שלך?
אז מה אתה רוצה? משחקים שיוצאים רק לדור הבא או משחקים שנותנים קפיצה דורית? או שמה שאתה רוצה זה לזגזג לפי האג'נדה?

בפעם האלף הנה הסיבות שההמשכים של סוני הם קרוס-ג'ן:
1) תהליך הפיתוח שלהם התחיל לפני או מיד בסיום המשחקים הראשונים. הם מעולם לא תוכננו, עוצבו ופותחו כמשחקים שייתנו קפיצה דורית על הפס5.
2) המשחקים תוכננו לצאת עד סוף 2021 כשהיוזרבייס של הפס5 בחיתוליו. הייתה קרונה. היו דחיות. משבר המלאים והמחירים נתן משנה תוקף להמשיך לשחרר על הפס4.
3) מדובר בהמשכים למשחקים שמכרו מיליוני עותקים ואף עשרות מיליוני עותקים על הפס4. והמשחקים האלה עולים יותר מאי פעם. ההצלחה הכלכלית של המשחקים האלה תוכננה ותלוייה בשחרור לשתי הקונסולות.
4)מעולם לא היה קל יותר טכנית וטכנולוגית להביא משחקי דור חדש לקונסולה הישנה. ארכיטיקטורה ושיטות ריקונסטרוקציה.
5) לבטל גרסאת פס4 להמשך ישיר רק כדי לעשות FOMO לקנות פס5 זה ציני ואם אתה רוצה גם אנטי-צרכני. ובעיקר זה מטופש לירות לעצמך ברגל כשאין מלאים.
6) זה כנראה הדור עם ה learning curve הכי גדול בנושא 'ניצול חומרה כמו שצריך'. ואישית אני לא מצפה ממשחקים בשנתיים הראשונות שיוכלו לעשות זאת.

סיבות למה דד ספייס לא בלעדי:
1) מדובר פחות או יותר ב soft reboot לIP. אין קהל מעריצים פעיל של הסדרה בדור הקודם. לא היה משחק בסדרה בדור הקודם.
2) בגלל שזה ניסיון להחיות את הסדרה, אפשר להשתמש בבלעדיות לדור הבא כנקודת מכירה,ולתקוע יתד יחסית מוקדם.
3) ל EA יש שירות מינויים שמעניק להם מקדם ביטחון כלשהו. עוד פקטור להצלחת המשחק מלבד מכירת עותקים ישירה.
4) לחסוך כסף בפיתוח. ובתקווה זה אומר גם שהם הציבו מטרות ריאליות למכירות.

--

bling כתב:
בלינג, אתה באמת מנסה לטעון ש60 FPS לא מנצל חומרה? אה, זה פשוט בא מהשמיים. איך לא כל משחק רץ ב 60?

די קאז שחרר אותנו באמא שלך, כמה אפשר עוד לשמוע את הטימטום הזה. סליחה אני מבין שלכל אחד הזכות להביע דעה אבל יש גבול עד כמה היא יכולה להיות מטופשת. עוד הפעם נחזור על זה שאפשר גם לקחת משחק פס1 להריץ אותו ב 300 פריימים ב 4K וזה עדיין ישאר משחק פס1 למרות שטכנית החומרה מנוצלת במאה אחוז? די קאז לך תראה לך סדרה נחמדה, תנוח קצת.

האמת טעיתי והמשפט היה מכוון לגלאס. אבל כדי לענות לך וגם לסטיק: טכנית וטכנולוגית וגרפית גרסאות הפס5 של משחקי הקרוס-ג'ן הם יותר מרשימים גרפית ויותר תובעניים.
אבל שוב כדי להבהיר, כי יש פה מי שמכניס לי מילים לפה:

העמדה שלי היא לגבי תחילת דור. השנתיים הראשונות. אני לא מצפה לניצול חומרה אופטימלי ולא שיפילו את הלסת שלי לרצפה. אומנם ייתכן שאביע אכזבה על זה, אבל אני לא 'אהפוך שולחן' ואתנהג ב'מפונקות'. על אחת כמה וכמה כשאין לי אג'נדה ואני רואה את הנסיבות הכי קשות שאי פעם היו לפיתוח. כולל UE5 שלא מוכן. כולל direct storage שלא מוכן.

אני לא צריך עלי תאנה, ואני לא צריך שיבטלו גרסאות דור קודם מאחורי הקלעים או שיעמידו פנים שהמשחק 'לא אפשרי' אחרת. לכן בשנתיים האלה לקבל סטנדרט של 60FPS במשחקים (בשורה שלא הייתה שנים בקונסולות), זמני טעינה שואפים לאפס (חסר תקדים בקונסולות) ו RT (חסר תקדים בקונסולות) נותנים לי אפקט וואו של קפיצת דור בחוויה שלי עם המשחק גדולה פי כמה מאשר 'קילזון פס5' - שיוכל להציע וואו גרפי (שכולם ישכחו ממנו אחרי שבאמת משחקים מאוחרים יותר ינצלו את החומרה) ואולי ב 30FPS נעול.

ברוט פורס או לא ברוט פורס זה לא רלוונטי. הכפלת (ואף יותר) של קצב הרענון (תוך כדי המשך שיפור גרפי) היא פשוט revelation ובשורה של ממש בעולם הקונסולות.
אם הכפלת קצב רענון היא לא 'אפקט דור חדש' אז שום דבר לא. ואני באמת מקווה שרוב המשחקים יחבקו את העלת הרף הזו.

אני רוצה לראות משחק שיוצא בלעדי לדור הבא, מציע מצב 30FPS ומצב 60 FPS, ושמישהו יגיד שתחת מצב ה 60FPS המשחק 'לא זכאי' להיקרא דור הבא ולא נותן אפקט של דור הבא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 אוקטובר 2022, 23:46

רק רוצה לציין שבעבר הדי רחוק לקונסולות היו אפס זמני טעינה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 00:14

הייתה לי הודעה ארוכה שהגיבה לך שורה שורה, אבל מה המטרה של זה בעצם?

שורה תחתונה, צד ג' כבר בהליך לנטוש את הדור הקודם ומתוך זה כל נקודה שלך בנוגע לסוני כבר נפסלה. אתה פשוט טועה, אם צד ג' כבר עובר לבלעדיות לדור הבא אז סוני שהייתה אמורה להקדים אותן לפיתוח בלעדי לדור הבא יוצאת די תחת. אלה עובודות בשטח שמוכיחות שאתה עובדתית טועה.

אה, ואני רק חייב להגיב לשקר הזה של "הדור עם ה-learning curve הכי קשה אי פעם". זה טיעון כל כך מטומטם שאני באמת לא יכול להתאפק. פעם ראשונה בהסטוריה שיש לך בין דורות אותה ארכיטקטורה ואותו API, היש קל מזה? יש הרצאה של מארק סרני שמדברת על זה שה-time-to-triangle בפס5 הוא המהיר בהסטוריה. רוצה לדבר עובדות? מספרים ישר ממארק סרני? הנה:
תמונה
תמונה

זאת ארכיטקטורה זהה עם API זהה יחד עם הקונסולה של סוני שהיא אמפירית הכי קלה אי פעם לפיתוח. פאק, איזה טיעון טפשי קאז. המעבר הדורי הכי קל Ever.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 18 אוקטובר 2022, 01:00

קאז כפרה, אני לא יודע מה עובר עליך לאחרונה אבל אתה הולך אולטרא רחוק בשביל לנצח איזה ויכוח עתיק שלך עם נדב. :)
לא שאני מנסה להטיף לך מוסר, אני אוהב לנצח ויכוחים בדיוק כמוך ואולי אפילו יותר ממך אבל לא כשאיזה "ניצחון" נוגד את האינטרס שלי.

איך אתה בתור גיימר PC מושבע, יכול בכלל להאמין ש60FPS זה פאקינג ניצול חומרה??? ניצול חומרה זה Crisis 2007, זה ניצול חומרה. מה באמת לא ברור לך שכל מחשב גיימרים רציני מריץ משחקים ב60FPS כי הוא לא מנוצל? באמת לא ברור לך שמשחק שיינצל מחשב גיימינג רציני יראה דור מעל הפס5? אני בספק שזה לא ברור לך :)

על אותו משקל הפס5 נמצא כרגע במצב שבו נמצא מחשב לא מנוצל ולכן הוא יכול להריץ כל משחק שבזין שלו ב60FPS.

זה כל כך אלמנטרי לא ברור לי למה צריך להסביר את זה. אם אני אבקש ממך לדקלם לי את לוח הכפל בזמן שאתה משחק אונליין, זה לא יפריע לך לשחק, נכון? ולמה? כי לדקלם את לוח הכפל לא סוחט את הכוח שלך אז נשאר לך מלא כוח גם לשחק באונליין תוך כדי. לא יודע למה צריך להסביר את הדבר הכל כך בסיסי הזה.

להתחשבן עם נדב כאילו מישהו פה יכול לקום ולומר שהיינו יכולים לחזות מראש את סופת החרא שסוני ומייק הולכות להביא עלינו עם הקרוס ג'ניות הזו, אף אחד לא יכל כי זה מנוגד להגיון ולנסיון העבר של כולנו.

איזה אינטרס יש לך לכל משחקי הקרוס ג'ן האלה, קאז כפרה בוא תסביר לי מה האינטרס שלך פה חוץ מלהגיד "צדקתי!" גם אם החלום שלך זה לראות את כל המשחקים של סוני על הPC ביום היציאה שלהם עדיין למה שלא תרצה שאלה יהיו משחקי דור הבא אמייתים וסוחטי חומרה שאשכרה ינצלו קצת את הPC שלך ?

אתה מדבר בסגנון שהוא נגד האינטרסים שלך כגיימר ובסגנון שמועיל רק לאיזה אידיוט כמו JR, למה אתה עושה את זה?
להוכיח נקודה שנדב טעה במשהו? לול כולם פה כולל כותב שורות אלה טעינו פה בתחזיות שלנו, גם אתה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 14:14

אני משער שראיתם במקום כלשהו את המחאה של המדובבת של ביונטה שלא חזרה למשחק השלישי כי פלטיניום הציעו לה 4000$ בלבד? אז מסתבר שזה פשוט השכר של איגוד המדובבים. היא הייתה אמורה לעשות 3-4 סאשנים של הקלטות, כל אחד מהם בסביבות ה-4 שעות. על פי האיגוד שכר לסאשן של 4 שעות ועד 3 קולות שונים הוא 1000$. כלומר, 4000$ ל-16 שעות עבודה, לא הייתי מתנגד.

ובנושא אחר, יוטיוב ויתרו על הקונספט של 4K בתשלום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוקטובר 2022, 14:55

שמעתי על זה, גם אם זה השכר של האיגוד - זה שכר מגוחך לתפקיד ראשי של משחק בסדר גודל כזה, וטוב שהיא סרבה.
כל הקטע של "השכר של האיגוד" הוא לדעתי (לא ביררתי) כמו "שכר מינימום", שלא לרדת ממנו.
מן הסתם טרוי בייקר לא יקבל את אותו סכום שיקבל מדובב פחות מוכר ומבוקש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 15:05

Laskin כתב:שמעתי על זה, גם אם זה השכר של האיגוד - זה שכר מגוחך לתפקיד ראשי של משחק בסדר גודל כזה, וטוב שהיא סרבה.
כל הקטע של "השכר של האיגוד" הוא לדעתי (לא ביררתי) כמו "שכר מינימום", שלא לרדת ממנו.

כן, זה שכר המינימום של האיגוד שחקנים. אבל היא שחקנית סוג ז׳, אי אפשר להשוות אותה לטרוי בייקר. אני גם בטוח שג׳ניפר הייל שהחליפה אותה קבלה הרבה יותר. אבל וואללה, היא לא טרוי ולא ג׳ניפר. כלומר, לפי IMDB היא דובבה בערך את ביונטה ועוד כמה קולות באחד ממשחקי דראגון אייג׳. מעבר לזה היא כל מני ״אישה מספר 8״ בסדרות טלביזיה שאף אחד לא מכיר. אתה חושב שלמישהו כזה מגיע אותו שכר כמו ג׳ניפר הייל? נשמעת כמו מועמדת מושלמת לשכר מינימום :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 15:06

סטרים של RE ב-20 לחודש, בעיקר יתרכז ב-gold edition של 8 וברימיק של 4:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוקטובר 2022, 16:32

DrKeo כתב:
Laskin כתב:שמעתי על זה, גם אם זה השכר של האיגוד - זה שכר מגוחך לתפקיד ראשי של משחק בסדר גודל כזה, וטוב שהיא סרבה.

כן, זה שכר המינימום של האיגוד שחקנים. אבל היא שחקנית סוג ז׳, אי אפשר להשוות אותה לטרוי בייקר. אני גם בטוח שג׳ניפר הייל שהחליפה אותה קבלה הרבה יותר. אבל וואללה, היא לא טרוי ולא ג׳ניפר. כלומר, לפי IMDB היא דובבה בערך את ביונטה ועוד כמה קולות באחד ממשחקי דראגון אייג׳. מעבר לזה היא כל מני ״אישה מספר 8״ בסדרות טלביזיה שאף אחד לא מכיר. אתה חושב שלמישהו כזה מגיע אותו שכר כמו ג׳ניפר הייל? נשמעת כמו מועמדת מושלמת לשכר מינימום :)

נו, אז הציע לה את השכר המינימלי ביותר שניתן לתת למישהו בתחום, וזאת אחרי 2 משחקים שהיו הצלחה מסחררת… גם אם היא לא מאוד מבוקשת ומוכרת - זה מאוד מעליב ומראה על חוסר הערכה, היו צריכים להציע לה בעיניי סכום הרבה יותר גבוה רק כדי לא לקחת את הסיכון שזה יהיה אישו, ואני לא מדבר רק על הפוסט שלה אלא בעיקר על זה שהקול פתאום יישמע קצת שונה וזה יציק לאנשים… תשלמו עוד 10 אלף דולר, ותשמרו על הקול שאנשים מכירים ואוהבים, מה קרה? זה ממש גרושים ואני במקומה גם הייתי נעלב ומסרב.

מה שכן, היא גם קראה בוידאו שלה להחרים את המשחק, ולדעתי זו בקשה של מישהי מעט לא אפויה ואולי גם ״רעילה״… זה ״דיק מוב״, מה שעשו לה, אבל לא מתקרב למשהו שעליו מחרימים משחק. ייתכן וזה מעיד על אישיות שהם גם ככה רצו להתרחק ממנה, ואז אני מבין את ההצעה המעליבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 16:47

Laskin כתב:
נו, אז הציע לה את השכר המינימלי ביותר שניתן לתת למישהו בתחום, וזאת אחרי 2 משחקים שהיו הצלחה מסחררת… גם אם היא לא מאוד מבוקשת ומוכרת - זה מאוד מעליב ומראה על חוסר הערכה, .

נראה לי שהם באמת לא מעריכים אותה יותר מדי, הציעו לה את המינימום וכשהיא בקשה יותר הם הביאו את הייל. אז מטרה הושגה אני משער?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 אוקטובר 2022, 17:36

מאכזב כי הקול שלה מוכר כביונטה למי ששיחק 1-2
ועשתה עבודה טובה וחבל שלא שלמו לה יותר

אבל מה זאת הדרישה המוגזמת להחרים את המשחק בגלל זה ?
זאת החלטה עסקית ונהייה מציאותים ,מי שרוצה לראות רק את סרטוני המעבר ,לא צריך מראש לקנות את המשחק

העלילה חשובה בערך כמו שהעלילה בdmc חשובה
במילים אחרות זה רק נותן סיבה למה העולם נראה בצורה מסוימת
למה נלחמים במפלצות וזהו בערך
זה משחק אקשן בלי חשיבות גדולה לעלילה

זה לא משחק כמו Detroit: Become Human ששם העלילה זה הכל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 18:03

יפה שהיא חשפה את זה, פחות יפה שהיא קוראת לחרם ותוקפת את ג׳ניפר הייל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוקטובר 2022, 18:07

כן, היא חשפה את עצמה גם לתביעה פה.
ובגלל הקריאה לחרם לא בטוח אם לא הייתי עושה זאת, היא גם ככה תפתח קמפיין פאנד-מי ותממן הוצאות, יהיה בסדר :)

אגב באותו הקשר במאי המשחק מחק את הטוויטר שלו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אוקטובר 2022, 20:39

ואז החזיר אותו אחרי כמה שעות..עם כל ההערכה שלי לקאמייה כמעצב ובמאי, כבנאדם הוא תמיד עשה לי רושם של אידיוט,הוא חוסם אנשים באופן מיידי למשל בטוויטר אם הם משתמשים באנגלית ולא משנה באיזה הקשר..להגנתו הוא מציין את זה בראש הפרופיל שלו (ביחד עם המון אזהרות מיותרות אחרות) אבל באופן כללי,הוא פוץ מלא חשיבות עצמית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 אוקטובר 2022, 21:20

שתלך לחפש הבחורה הזו כפרה על קאמיה. מנסה לעשות פרסום זול על הגב שלו ושל פלטיניום, זה מה שחסר שהיא תפריע לתחייה של הסטודיו ולתחייתו של סקילבאונד.

ו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 21:37

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 22:22

והעלילה מסתבכת!
פלטיניום חשפו לשרייר את החוזה ונראה שהציעו לה 4000$ פר סאשן, לא סה״כ. כלומר מינימום 20k כי הם רצו לפחות 5 סאשנים. וכתגובה היא בקשה 6 ספרות + אחוזים ממכירות המשחק. כל זה בשביל 20 שעות עבודה.

אז אולי עכשיו היא תמחוק את החשבון טוויטר שלה?

הכתבה המלאה:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... tendo-game

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 03:06

הקרב בין סוני ךמיקרוסופט בUK מול נוועדת מונופולים מוציא דברים ממש מרתקים. למשל שב2021 היו 63.7 מליון מכשירי אקסבוקס בשוק.

שימו לב שמיקרוסופט משתמשת בבלעדיים של סוני כהדגמה לכוח שלה. ולפי השמועות, היה אמור להיות showcase של סוני ב20 לאוקטובר אבל סוני בטלה אותו כדי שלא יגרום לה להראות חזקה בזמן שהיא נלחמת ברכישה של אקטיוויז׳ן. זאת הסיבה שיש פתאום סטרים של RE, סטרים של סיילנטהיל או טיזרים של קוג׳ימה שלא מובילים לשום מקום. הם כולם היו אמורים להיות בshowcase מחרתיים שבוטל.

בייסיקלי סוני הרסה לעצמה showcase שהיה אמור להכיל בין השאר את ההכרזה על DS2 ועל כמה משחקי סיילנט היל בתמורה לנסיון להשתמש ברגולטור בכדי למנוע ממיקרוסופט את אקטיוויז׳ן.

ועוד פיסת מידע מעניינת שעולה מהמסמכים - חלק מההסכם של אקטיוויז׳ן וסוני אומר שאסור להם לשים משחקי COD בGamepass.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 178 אורחים