חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 14:17

עוד משחק GaaS ז״ל:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2023, 14:53

הייתי אומר שזה מעולה, אבל נראה שלמרות כל הכשלונות האלה - המפיצות ממשיכות לנסות ולזרוק הכל על הקיר, בתקווה שמשהו ייתפס ויהפוך לפורטנייט הבא :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 15:04

Laskin כתב:הייתי אומר שזה מעולה, אבל נראה שלמרות כל הכשלונות האלה - המפיצות ממשיכות לנסות ולזרוק הכל על הקיר, בתקווה שמשהו ייתפס ויהפוך לפורטנייט הבא :(

אין הרגשה שהטרנד מתחיל לדעוך?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2023, 15:06

לא אצלי… הלוואי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 15:15

אני משער ש״E3״ הקרובה תראה לנו לאיפה הרוח נושבת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מאי 2023, 18:37

אז... אנומה רוצה סופית שהשבלונה של BOTW וTOTK תהיה השבלונה של זלדה מהיום והלאה....
With Ocarina of Time, I think it's correct to say that it did kind of create a format for a number of titles in the franchise that came after it," says Aonuma.

However, he doesn't necessarily believe that this was always a good thing. "In some ways, that was a little bit restricting for us. While we always aim to give the player freedoms of certain kinds, there were certain things that [the Ocarina of Time format] didn't really afford in giving people freedom.

With this in mind, Breath of the Wild, and now Tears of the Kingdom, seem to be the antidote to this, with a heavy focus on player freedom. And this isn't a development philosophy that it will be ditching anytime soon.
Speaking with Game Informer, series producer Eiji Aonuma confirms that Breath of the Wild and Tears of the Kingdom's style will be the blueprint for future Zelda games. In explaining this, he compared it to the effect that Ocarina of Time had on the series in 1998.
https://www.thegamer.com/the-legend-of- ... rd-sequel/

אם הייתם אומרים לי דבר כזה לפני TOTK... הייתי מגיב ב"אוי לא" אבל TOTK העביר אותי לחלוטין לצד האפל, לא מאמין שיכולתי לפקפק בזה שעולם פתוח זה הצעד הנכון לזלדה, הם תיקנו כל בעיה שיכלה להיות לי עם BOTW ועכשיו? רק שיביאו גיימיקים חדשים/סיפורים חדשים וArt styles חדשים (כי יהיה משעמם הלינק הזה כל הזמן) ואין יש להם פה נוסחא מנצחת. TOTK הוא לדעתי מה שזלדה רצתה להיות כל השנים האלה מה שSS ניסה כל כך להשיג ונכשל

רספקט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 18:48

המערכת החדשה שלהם כל כך גמישה ופתוחה שדוגרי הם יכולים לעשות איתה כל דבר ממילא. והתקדמות דורית בכוח אומרת התקדמות במערכות פיזיקה שהם בונים. זה נהדר, בניגוד לנוסחה הקודמת שהייתה שבלונית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 20:59

יוביסופט מעלה את מספר המפתחים שעובדים על AC ב-40% על ידי הסתה של מפתחים מפרוייקטים אחרים. כרגע עובדים על סדרת AC בערך 2000 אנשים (!) ואחרי ההגדלה הכמות תתקרב ל-3000. ההרחבה של צוותי AC אמורה להתרחש לאורך כמה שנים. בנוסף הם אמרו עד סוף מרץ 2024 יצאו המשחקים הבאים:
- AC:M
- R6 mobile
- division resurgence
- Skull & Bones
- The crew: motorfest
- Xdefiant
- ועוד ״משחק גדול לא מוכרז״

חודש. הבא יהיה ubisoft forward שאמור להציג את המשחקים הללו ולתת תאריכי יציאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2023, 21:20

רק 2 פה באמת מעניינים, איזה כיף שנראה אותם ממש ממש בקרוב

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 מאי 2023, 21:30

המשחק הגדול הלא מוכרז הוא Beyond Good and Evil 2 כמובן, זה שקוף :!:
כן, טוב, הוא הוכרז אבל אתם יודעים חלפו כבר איזה 6 שנים מאז... אפשר לומר שההכרזה מבוטלת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 23:27

אני עדין מאמין בקונספרציה ש-BG&E2 הוא פיל לבן במכוון בכדי להדוף השתלטות עויינת..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מאי 2023, 07:13

אני אומר זה הנסיך הפרסי, הפעם במקום חברה הודית הם ישתמשו בנזירים טיבטים לפתח את המשחק

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 מאי 2023, 16:40

הCEO של Take 2 חושב שנראה PS5 PRO וXbox X pro בדור הזה. (גילה את אמריקה, אבל זה עדיין הכי רשמי שנקבל בנתיים כנראה) כי בואו נהיה כנים, הוא לא חושב שנראה הוא יודע את זה כבר. :) נראה לי שאלך על הפרו של מייקרוסופט בדור הזה למרות המחשב סתם בשביל שתהיה לי עוד פלטפורמה לTES6 וכי אני אוהב לקנות דברים שאני לא צריך. (הסיפור האמיתי הוא שהבת זוג לא עפה על זה שהמחשב בסלון...)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 מאי 2023, 14:45

אני לא זוכר מי מהחבר'ה פה אמר שצריך למתן ציפיות מAC Mirage (סטיק?) אבל הנה מתחילה האכזבה:
הכל נשמע מדהים אבל שימו לב מה הוא אומר על הפארקור.
-Estimated release date is october 12

-The game originally was written as a DLC for Valhalla then turned into a standalone as it gained more depths during development

-The gameplay seems to be closer to Origins, lots of gadgets and items to use during mission, the skill tree is smaller with only about 15 skills to unlock, several weapons to unlock with big missions.

-4 mains assassination target, closer to AC1 as you will have to investigate these targets to know who they are and gain informations before killing them

-Almost complete disappearance of the mythology, apparently no more god-like powers to use during battles

-The story of Bazim starts as a simple thief who come accross an artifact of the First Civilisation

-There is an Isu temple in the Alamut fortress (which is actually said on the AC wiki apparently)

-The map will be a lot smaller than the past few games, only the city of Bagdad and surroundings

-The story will explore how the Order went from "The Hidden Ones" to The Assassins we know

-More stealth, tailing, listening mission etc.

-the Eagle is still here but the Eagle Vision is also back

-Come back of the notoriety system making guards more and more suspicious of you etc.

-No more choosing your character or having dialogue choices, choices that impacts the story

-Don't expect the parkour etc. to be as great as it was in Unity

-The factions are back like with Ezio, you can recruit thieves, mercenaries etc.

-Not a lot of cut scenes to the present

-The codex is back

אני עדיין אשחק בזה כי זה עדיין נשמע הכי טוב שAC היה בכל העשור לדעתי, אבל הפארקור בעצם מוציא את כל העוקץ.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 מאי 2023, 19:26

תשמע לא צריך להיות נביא גדול כדי להבין שיש גבול מאוד נמוך לכמה משחק שנבנה כDLC על גבי המערכות המוגמרות והקיימות של ACV, יכול לשנות את המכניקות מהבסיס בצורה כזאת.
שלא תבין לא נכון, ביום שיוביסופט באמת יוציאו משחק AC 'של פעם' בערכי הפקה ופיתוח נורמלים אני אהיה מאושר, אבל מיראג', גם אם יהיה חביב, מרגיש כמו ניצול ציני של הרצון הזה מצד הקהילה ולא מעבר. בוא לא נשכח גם שלמרות שזו יוביסופט שלא ידועה ברגישות צרכנית גבוהה במיוחד, ולמרות שהוא יצא כמשחק AC הראשון אחרי 3! שנים שזה הזוי והם יכלו לדחוף אוץו הרבה יותר בגלל זה, הוא עדיין משחק של 50$ רק. אז אם אפילו אחרי כל זה יוביסופט מפחדים לדרוש מחיר מלא ממשחק שמתיימר להיות פתיחת הנוסחא מחדש ורענון שלה... אתה יכול להבין לאן זה כנראה הולך :).

אבל מה אני אגיד, הלוואי שיצליח כדי שיוביסופט יבינו שיש ביקוש למשחקי AC ולא רק למה שAC הפך להיות בדור הPS4.
אני בכלל מת לרימייק לAC 1 שפשוט יהיה מה שהחזון המקורי לסדרה הזאת היה אמור להיות ולא הצליח. משחק הרבה יותר הארדוקורי בבסיס שלו וכזה שכולו סביב התגנבות חברתית בערים, למידת מידע וחולשות על המטרות, ואז התנקשויות.
נשמע מאוד לא הגיוני לצפות שיוביסופט של היום יעשו דבר כזה שאין לו לופ ממכר שאפשר להרוויח עליו מלא כסף, אבל מי יודע, אולי אם מיראג' שטיפה יגע בזה יהיה מוצלח ועם המודל החדש שלהם בדור הזה שסובב סביב AC אינפינט, אולי זה יקרה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 מאי 2023, 21:41

כן, אני לא יודע למה נפלתי בפח של הCEO הצרפתי החלקלק שלהם אף פעם הוא לא בא לי בטוב ודווקא פה נפלתי! :) כאילו אתה צודק בכל מה שאתה אומר פה, אם זה נבנה כDLC במקור אז זה הכי צועק "סקין של AC ישן" אני חושב שפשוט רציתי להאמין שיהיה פה משחק רציני כי הייתי בטוח שגם הם ראו את ההצלחה של GOT כמו חצי מהתעשייה וכחלק מהגל הזה והתחרות הם יתחילו סוף סוף לספור את הקהילה ולא לזלזל בצורה צינית כמו שאתה אומר.

דווקא המיראג' הזה הדברים שהוא עושה נכון זה באמת להחזיר את ההתגנבות ומשימות האזנה והכל, הם לא מדברים פה על התנקשות פרופר אבל זו התחלה טובה של חזרה למקורות שבסוף באמת יכולה להוביל לריימיק של AC1 :) אני לא מצפה לאיזו יצירת מופת משחק של ממוצע 81 יספק אותי מעל ומעבר אבל אם זה יהיה משחק כל כך עצלני זה עוד יכול לצאת משחק של 7, וזה באסה של החיים כי אני רוצה להיות שם day one עדיין אחד הכי מצופים שלי השנה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2023, 00:08

הבעיה האמיתית היא המערכות. ACV הוא לא סתם משחק שפשוט לא שם דגש על המתנקשים בAC, הוא פשוט משחק אחר לגמרי. זה לא שכל מה שחסר לו זה עיצוב סנדבוקס של חקירה-התנקשות, כי יש כמה משימות כאלה במשחק.
הבעיה היא שהמערכות של המשחק הן מערכות של ARPG קלאסי ולכן זה רוב המשחק. הטיפוס החופשי הוא לדוגמה אחלה פיצ'ר שנותן חופש מסוים בשביל משחק ARPG, אבל אתה רוצה לעצב משימות פרקור? אתה רוצה לעצב מצבי התנקשות שבהם צריך לברוח משומרים בצורה מחושבת תוך התייחסות לסביבה שאתה נמצא בה? אי אפשר לעשות את זה במערכות של ACV כי אלו מערכות מהנות בשביל ARPG, אבל מערכות בלי שום תוכן בשביל משחק התגנבות-פלטפורמינג-פרקור.
כנ"ל סט היכולות שלך בהתגנבות, או איך הAI מגיב ומחפש/מוצא אותך או סתם מתנהל בלו"ז שלו.
הייתי אומר שזה נניח טוב קצת מGOT, אז זה סביר ואפשר להעביר עם זה קצת את הזמן בתוך המשחק הגדול, אבל האם פה או בGOT זה יכול איכשהו להחזיק משחק שלם שזה הפוקוס שלו? ממש לא.

אפשר להמשיך על כל מערכת במשחק בערך, בסוף זה המערכות. נגיד יוביסופט היו אומרים עכשיו שהם עושים ספין אוף סקירו לACV שהתחיל כDLC. ברור שזה אמור לרגש אותי כחובב סקירו, אבל מה? מה הקשר בין המערכת קרב של ACV לזו של סקירו? כמו ההתגנבות, היא בסדר, ממלאת את המשחק, אבל בשום צורה אי אפשר לבנות על המערכת הזו את סקירו וזה לא עניין של פוקוס או איך מעצבים את המשחק.
עכשיו, זה לא אומר שאני לא חושב שיוביסופט לא יוכלו לזרוק משאבים אינסופיים ולנסות לעשות סקירו או AC קלאסי או כל דבר שהוא, אבל היכולת שלי להתרגש שאולי הם יצליחו לעשות את זה *כמו שצריך*, שיש לפחות סיכוי, קצת נפגעת כשזה בעצם ספין אוף שהתחיל כDLC על מערכוץ גמורות ולא קשור.

אבל שוב, לך תדע והלוואי שיהיה מוצלח גם אם לא ה-משחק שאנחנו רוצים. בסוף הוא כן עבר שינוי בפיתוח והוא לא DLC, ובסוף הוא כבר נדחה ונדחה כמה פעמים וקשה לדעת אם זה בגלל קשיי פיתוח או בגלל שהם הבינו שהם אשכרה המון דברים מאפס בשביל שמשחק כזה יעבוד בצורה מוצלחת.
העובדה שהוא נדחה עד עכשיו נוץנת לי טיפה אופטימיות, אבל אז אני שוב נזכר שיוביסופט מתמחרת אותו לא במחיר מלא ומבין שכנראה התקציב שלו הוא עדיין ספין אוף של DLC ולא משהו אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2023, 00:23

AC עברה שינוי רדיקאלי עם השנים, החזון המקורי של פטריס מרגיש כמו חלום רחוק. בחיים לא הייתי מנחש שמשחק התגנבות שנולד מהנסיך הפרסי יהפוך לשילוב בין הוויצ׳ר לסימולטור ספנות.

אני עם סטיק, אני רוצה ערים צפופות, התגנבות פרקורית והתנקשויות. זה מה שהסדרה אמורה להיות, לא? הרי המילה Assassin בכותרת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2023, 00:54

ככל שעובר הזמן אני מתבאס אפילו על AC2, עם כמה שאהבתי אותו בזמנו וכמה שאני עדיין חושב שהוא היה משחק מצוין ליציאה שלו. אפילו שם זה כבר לא "החזון המקורי" והכל כך מגניב של המשחק הראשון, וזה עוד משחק שנבנה "על המערכות" של AC1.
וAC1 לחלוטין לא היה משחק מוצלח בסוף, אבל השדרוגים שהם עשו עם 2 היו בכל המסביב, בעיצוב משימות, ב'גיימיות' של המשחק, ולא שדרוג הארדקור של המערכות של המשחק הראשון כדי להפוך את הקונספט המצוין שלו למשחק באמת טוב בפועל.
אחרי ההצלחה הזאת הם פשוט המשיכו להתעמק בצדדים האלו וכתוצאה מזה המערכות המקוריות הן בעצם עדיין הכי עמוק והארדקור שהסדרה הזו הייתה אי פעם. אחרי זה הם כבר בכלל הלכו על ARPG בהשראת הוויצ'ר וזה רק התרחק עוד יותר.

ואהבתי את AC2, וגם את בלאק פלאג, אודיסי, ואוריג'ן שלא היו קשורים לזה בכלל. אבל זה לא אותו דבר, והפעם האחרונה שהם באמת ניסו לעשות משחק AC קלאסי הייתה עם יוניטי, ששוב היה לו בסיס מעולה, אבל הוא כל כך מזורז שכמעט אין בו שום משחק עם 'תכלס'.
עם זאת אני באמת יחסית אופטימי שהם ינסו לעשות את החזון הזה עוד פעם, לפחות בצורה מסויימת, בדור הזה. המודל שלהם עכשיו הרבה יותר מעניין, ושני המשחקים הראשיים שכבר הוכרזו לPS5 הם משחק על משבצת הARPG העצום, ומשחק על משבצת ה'משהו אחר לגמרי מכל מה שהיה' שלא יודעים עליו כלום.
זה שונה ממה שהיה עד עכשיו כשכל יציאה היא מלכתחילה סוג של DLC ענק "על אותו מנוע ומערכות", עד שהם מחדשים מודל אחת לכמה שנים.
לדעתי המשחק ביפן שיהיה הARPG יתפקד לגמרי כGAAS לשנים קדימה, בערך כמו שACV בסוף היה. ואז יש להם באמת יכולת וצורך להפריד את המשחקים האחרים שיצאו באותו הזמן מהלופ של המשחק GAAS שאמור להפליץ זהב.
ואז, אולי, יכול להיות מקום גם לנסיון מחודש בדור חזק יותר של משחק AC קלאסי שמפותח 'על מלא'.
וכן, כבר אמרתי את זה אבל מתקרב הרגע של יוביסופט להתחיל לעשות רימייקים סטייל RE, ואני באמת מאמין שנראה עד לסוף הדור רימייק של AC 1 שינסה את החזון המקורי (או לפחות גרסה מסוימת שלו) על הPS5 החזקה בהרבה.
הקטע של AC1 הוא שזה באמת משחק שכולו נשען על התנקשויות, פרקור וערים צפופות (יחסית לזמן) בלבד, אז כל רימייק אמיתי שלו מהבסיס בעצם יהיה מחויב לתקוף את החזון הזה בלי כל כך ברירה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 מאי 2023, 09:06

אני מסכים מאוד עם מה שאתה אומר סטיק. AC המקוריים הם ההמשכים הרוחנים של הנסיך הפרסי בעולם פתוח יותר, יש בהם אלמנט שהוא אשכרה פלטפורמה פרופר, ואי אפשר לשחזר את זה אלא אם כן המנוע שלך עובר התאמה מיוחדת מאוד והאנימציות עוברות התאמה מיוחדת מאוד בהחלט מסכים שאפילו GOT הוא לא AC פרופר בקטע של הפארקור רחוק מזה.

לגבי ההתנקשות או "היטמנזציה" של המותג, אני כמובן אשמח מאוד גם כן אם זה יחזור להיות בפוקס, בחשיפה של AC המקורי, היטמן+הנסיך הפרסי זה היה החזון המקורי כמו שאנחנו יודעים

אני רוצה שהם יעשו את זה כמו היטמן , כאילו שכן תהיה התנקשות פרופר במטרה ספציפית כל משימה או כמה מטרות כולל שיהיו מכניקות להתגנבות ואפילו שיגנבו מהיטמן כל מיני דברים כמו לביים רצח כתאונה. (עד כמה שאני זוכר זה לא היה במקוריים אבל אל תשפטו אותי אחרי כל כך הרבה שנים)
אבל שכן יאפשרו למי שרוצה לשחק את זה כמו AC2 שיוכל לעשות Brute force עם החרב, בשביל שהמשימה לא תלך לעזאזל בגלל טעות אחת קטנה

אני אפילו לא חושב שיובי עושים לנו קטע אנטיפתי או משהו, אני חושב שהם נמצאים בנקודה שהם באמת חושבים שAC הישנים זו איזו נישה של כמה אנשים קולניים ברשת ושהרוב רוצים את הARPG, אני לא באמת נגד הARPG פשוט אין לי זמן למשחקים מאסיבים כאלה כבר דיברנו על זה :) הAC היפני יהיה שווה בשבילי את ההשקעה המאסיבית

על ריימיקים... טוב זה באמת הטרנד החם ריימיקים עכשיו ושיש לך משחקים כמו הריימיק של דד ספייס יושבים על 89 או את רזי 4 על 93 אז קל לראות את יובי הצרפתים החמדנים אוכלי השבלולים האלה רוצים גם AC1+2 זה כמו רזי 5 בשבילי, במובן הזה שאלה משחקים שאני אשכרה רוצה שיעשו להם ריימיק :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 08:44

פפ16 תוכנן במקור כמשחק קרוס ג'ן בין הPS4 לPS5 (ידעתי!!!!!!!!) וגרסת הפס4 בסוף בוטלה כי זה היה לוקח שנתיים לגרום למשחק לרוץ טוב על הפס4.
(אז בייסקלי כמו הזמן שזה לוקח לשנמך משחק PS4 לסוויץ)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 09:28

זה משהו שהם אמרו כבר לפני שנה ויותר:
https://www.techradar.com/news/im-glad- ... s-scrapped

וחזרו עליו לפני כמה חודשים עם תוספת לגבי מה זה היה גורם לפיתוח.
אין פה שום דבר חדש

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 10:37

שכחתי מזה לגמרי.... כנראה בגלל שהצוות ויושידה שוב הבטיחו את מה שרציתי הם לגמרי מכוונים לאנשים כמוני. היייפ המשחק יהיה GOAT עשיתי פריאורדר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 11:52

הם גם דברו לפני כמה חודשים על זה שיש במשחק כמה סצנות שהם לא היו מצליחים להוציא לפועל על הפס4. אמת שממש ראו את האבולוציה של המשחק לאורך התקופה מאז שהוא נחשף. הוא התחיל בתור משחק שנראה כמו משהו שהגיע ישר מהפס4 ובצעדים קטנים הפך למרשים מטריילר לטריילר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 12:38

בכנות, חלק מהסט פייס שאני ראיתי הוציאו ממני "פשוט אין מצב שהפס4 יכל לעשות את זה" שילוב של הגרפיקה היתה נראת בומבסטית מדי, וגודזילה/GOD OF WAR 3 על סטראוידים זה היה פשוט נראה לא אפשרי אבל אני מניח שצוות מוכשר כזה אולי יכל לסחוט כל טיפת מיץ מהפס4 ? הוא נראה מדהים זה בטוח.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים