חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2021, 17:56

כן, זכרתי משהו סופר מבלבל ואנטי הגיון במעבר הזה, זו עוד נקודה שלילית לגביו.
עכשיו כשאני גם סוף סוף יצאתי מהארת׳סטון (תודה רבה אוקולוס!) אז בכלל לא אכפת לי שבליזארד יקבלו בראש.
כמה שאהבתי את החברה הזו בעבר, הם ממש צל של עצמם, במקרה הטוב

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 ספטמבר 2021, 18:20

מעניין מה העזיבה שלו אומרת על המותג של Overwatch אחרי OW2 יהיה חבל לראות את הIP הזה מדרדר ונקבר Overwatch היה השוטר הכי כייפי של הדור.(לטעמי לפחות )
תמיד רציתי להיכנס לOW ברצינות, All in כזה, אבל אני לא מצליח למצוא זמן להקדיש לו כמו שאני רגיל להקדיש...

מקסימום נעבור לvalorant :)

לאסקין: כן, גם אני לא בדיוק מלא אמונה בזה שQD יצליחו לעשות משחק "רגיל" לא רק זה, גם יש מצב למולטיפלייר במשחק. אני מקווה שQD לא לוקחים פה פרויקט שגדול עליהם.
אני גם בספק כמה גרפיקה הם יוכלו לדחוף בעולם פתוח זה קצת מוציא את כל הפואנטה.

נקווה לטוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2021, 15:39

נטפליקס רכשו סטודיו ראשון - night school studio, החבר׳ה מאחורי oxenfree וafter party
מתאר לעצמי שימשיכו את הקו הזה, רק בתקציב הרבה יותר גבוה
משחקי point and click שכאלה יכולים להתאים בהחלט

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2021, 22:54

ליסה סו אומרת שמחסור הצ׳יפים ירגע בחצי השני של 2022. בדיוק בזמן ל4080rtx..
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אוקטובר 2021, 00:20

….ואז יחל מחסור נוסף :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2021, 15:59

800000 אנשים שיחקו בNew World בסופש. זה המשחק עם הכי הרבה שחקנים בסטים ב2021.ההצלחה הראשונה האמיתית של אמזון בתחום של המשחקים.

נו קאז? מה אתה אומר עכשיו? הרי לפי שאמרת כל חברה שאוכלת הפסדים צריכה לפרוש והיא כישלון. ;)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 אוקטובר 2021, 20:50

לא. אמרתי לגבי EGS שהיא כישלון. כי היא כישלון. הנתונים והמדדים האובייקטיבים (גם רשמיים וגם שנחשפו בתביעה) מוכיחות שהיא כישלון.
אמאזון אכן נכשלה עד New World ולבזוס לא הייתה בעיה להגיד בציוץ שהם נכשלו עד כה. כמו שלא אמורה שום בעיה להגיד ש EGS היא כישלון עד כה, אבל לחלק זה ממש מפריע.

בשונה מ EGS, לאמזון אין דין וחשבון לתת לאף אחד והם יכולים להמשיך להיכשל עד שהם לא. חנות כמו EGS צריכה לתת דין וחשבון לשותפות שלה.
בנוסף, אין שום דבר סימן שגורלה של EGS הולך להשתנות. גם לא אחרי שיכריזו על FF7R כבלעדי לשנה.

עוד המחשה: אחד משיגורי משחק המחשב המצליחים ביותר בהיסטוריה לא זמין ב EGS.

New World ממשיך להעלות את רף השחקנים בו-זמנית וכעת הוא ב 898,354. האם יצליח לפרוץ את ה 900,000?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אוקטובר 2021, 22:50

Kazz כתב:בשונה מ EGS, לאמזון אין דין וחשבון לתת לאף אחד והם יכולים להמשיך להיכשל עד שהם לא. חנות כמו EGS צריכה לתת דין וחשבון לשותפות שלה.
בנוסף, אין שום דבר סימן שגורלה של EGS הולך להשתנות. גם לא אחרי שיכריזו על FF7R כבלעדי לשנה.

חברה ציבורית שנסחרת בבורסה, לא צריכה לתת דין וחשבון לאף אחד, לעומת חברה פרטית... אני די בטוח שזה לא עובד בדיוק ככה..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2021, 23:19

Klayman כתב:
Kazz כתב:בשונה מ EGS, לאמזון אין דין וחשבון לתת לאף אחד והם יכולים להמשיך להיכשל עד שהם לא. חנות כמו EGS צריכה לתת דין וחשבון לשותפות שלה.

חברה ציבורית שנסחרת בבורסה, לא צריכה לתת דין וחשבון לאף אחד, לעומת חברה פרטית... אני די בטוח שזה לא עובד בדיוק ככה..

אל תבלבל את קאז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2021, 14:51

החנויות ביפן לא אוהבות את זה שיש GAMEPASS ואז אנשים קונים קונסולה או פשוט עושים מנוי כזה מהמחשב, ואף אחד לא קונה את המשחקים בחנות, אז רשת אחת החליטה שהיא מפסיקה למכור את קונסולות האקס בוקס.
https://www.aroged.com/2021/10/03/xbox- ... -consoles/

לא נראה לי שזה מזיז ליותר מדי אנשים שם, או למיקרוסופט, אבל לפי מה שכתוב בכתבה (ומן הסתם לא בדקתי) - מלבד אמאזון יפן יש רק חנות פיזית אחת שמחזיקה את הקונסולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2021, 15:30

Laskin כתב:החנויות ביפן לא אוהבות את זה שיש GAMEPASS ואז אנשים קונים קונסולה או פשוט עושים מנוי כזה מהמחשב, ואף אחד לא קונה את המשחקים בחנות, אז רשת אחת החליטה שהיא מפסיקה למכור את קונסולות האקס בוקס.
https://www.aroged.com/2021/10/03/xbox- ... -consoles/

לא נראה לי שזה מזיז ליותר מדי אנשים שם, או למיקרוסופט, אבל לפי מה שכתוב בכתבה (ומן הסתם לא בדקתי) - מלבד אמאזון יפן יש רק חנות פיזית אחת שמחזיקה את הקונסולה.

מעניין אם הם מוכרים פס5 דיגיטלית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2021, 20:55

Klayman כתב:חברה ציבורית שנסחרת בבורסה, לא צריכה לתת דין וחשבון לאף אחד, לעומת חברה פרטית... אני די בטוח שזה לא עובד בדיוק ככה..

אז אבהיר: בשביל משקיעי אמזון, ההסתעפות הזו לגיימינג היא כסף קטן שלא משפיע לרעה על יצרני הרווח העיקריים של החברה. לכן אמאזון חופשייה להיכשל כמה שהיא מעוניינת עד שתצליח בסגמנט.

לגבי אפיק, הם שיצאו בהצהרות והציבו מטרות על להיות חנות מרכזית ודומיננטית - והם נכשלים בכך. ובניגוד לאמזון, אפיק צריכים את התמיכה ואת ההשתתפות של המפיצות כל הזמן. אז כשהחנות ממשיכה להיכשל ולא להתרומם, המפיצות לא ששות לתמוך בה.

אבנג'רס כבר מגיע לגיימפאס במחשב. ב EGS הוא לעולם לא שוגר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2021, 21:08

אז אתה טוען שלאמזון מותר להפסיד כסף כי זה מוצר צד שלה ולאפיק אסור כי זה מוצר צד שלה?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אוקטובר 2021, 21:15

קאז איזה פליק לאקים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2021, 21:23

DrKeo כתב:אז אתה טוען שלאמזון מותר להפסיד כסף כי זה מוצר צד שלה ולאפיק אסור כי זה מוצר צד שלה?

לא, זה לא מה שאני אומר. כולן יכולות להפסיד כמה כסף שהן רוצות.

מה שאני אומר הוא שכמו שזו עובדה שאמזון נכשלו עד New World, כך זו עובדה שאפיק נכשלים עם EGS עד עתה. הכל מדיד ומגובה. אבל שוב, כמו שאמרתי בהודעה הראשונה, יש אנשים שממש מפריע להם שמציינים את העובדה הזו.

האם מצבה של EGS יכול להשנות פלאים? אולי, אבל זה לא נראה לעין. הוא בהחלט לא הולך להשתנות כי Alan Wake 2 יהיה בלעדי לחנות.
כל עוד המדדים נשארים כמו שהם החנות של EGS תמשיך להיות זכאית לתיאור 'כישלון', כפי שהמאמצים של אמזון בתחום המשחקים היו עד New World.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2021, 21:28

אחלה פליקפלאק לאחור, 8.7.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אוקטובר 2021, 22:16

יש פה איזה תאטרון אבסורד
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2021, 22:35

תמונה

על הפליקפלאק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2021, 22:40

???

הודעה ראשונה:
לא. אמרתי לגבי EGS שהיא כישלון. כי היא כישלון. הנתונים והמדדים האובייקטיבים (גם רשמיים וגם שנחשפו בתביעה) מוכיחות שהיא כישלון.
אמאזון אכן נכשלה עד New World ולבזוס לא הייתה בעיה להגיד בציוץ שהם נכשלו עד כה. כמו שלא אמורה שום בעיה להגיד ש EGS היא כישלון עד כה, אבל לחלק זה ממש מפריע.

הודעה אחרונה:
מה שאני אומר הוא שכמו שזו עובדה שאמזון נכשלו עד New World, כך זו עובדה שאפיק נכשלים עם EGS עד עתה. הכל מדיד ומגובה. אבל שוב, כמו שאמרתי בהודעה הראשונה, יש אנשים שממש מפריע להם שמציינים את העובדה הזו.

כנראה יש אנשים שממש, ממש מפריע להם שמציינים את מצב העניינים הקיים של EGS. אודה שלא יכניסו לי מילים לפה.
איך אפשר לקרוא את מה שכתבתי ואז לסלף ולפרש את זה שטענתי 'שלאמזון מותר להפסיד כסף כי זה מוצר צד שלה ולאפיק אסור כי זה מוצר צד שלה?'.

כמה חזק ה bias של המגיבים פה יכול לזעוק לשמיים?

ומי שלא מבין שמוצר עם יומרות גבוהות שתלוי בתמיכה של חברות חיצוניות נמצא במישור אחר מאשר חברת-ענק שמקדישה שבריר כסף כדי להצליח בתחום פיתוח משחקים, אז הוא לא מבין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 08:18

Kazz כתב:
Klayman כתב:חברה ציבורית שנסחרת בבורסה, לא צריכה לתת דין וחשבון לאף אחד, לעומת חברה פרטית... אני די בטוח שזה לא עובד בדיוק ככה..

אז אבהיר: בשביל משקיעי אמזון, ההסתעפות הזו לגיימינג היא כסף קטן שלא משפיע לרעה על יצרני הרווח העיקריים של החברה. לכן אמאזון חופשייה להיכשל כמה שהיא מעוניינת עד שתצליח בסגמנט.

לפחות אני דברתי על זה. אמרת פה שחברה שעושה עיסוק צד חופשיה לבזבז עליו כסף עד שהיא מגיעה בו להצלחה כל עוד יש לה עסק ראשי משגשג.

האירוניה לא הכתה בך עדין? נניח בהקשר לאפיק, חברה ששווה עשרות מליארדים בזכות עסקי המנועים ופורטנייט שעושה עסק צד של לאנצ׳ר שהיא שופכת עליו הרבה כסף ללא רווח בכדי להגיע להצלחה עתידית? אתה עדין לא רואה את הקשר? או שאתה רוצה לדבר על אנשי קש כמו זה שאין את הנוקמים בEGS?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוקטובר 2021, 13:45

האירוניה היא אצלך. כי אתה עושה שמיניות רק לא להגיד שאפיק עד כה נכשלת. כפי שאמזון עד כה נכשלה. וכפי שגוגל עד כה נכשלה. אף אחד לא מניד עפעף כשמציינים את העובדה הזו על אמזון וגוגל.

אתה עדיין לא קולט את מה שאמרתי? אפיק מוזמנים להמשיך לשים כסף במיזם שלהם. ועד עכשיו המיזם כושל.

בניגוד לפיתוח משחק שאפשר לקבור ולהתחיל חדש, חנות אי אפשר להתחיל מחדש. החנות תלוייה בקשרים עם עשרות גורמים אחרים. וכשהחנות מקרטעת ונכשלת הם לא ששים לתמוך בה. יש כבר נתונים שמראים שהחנות מינורית ורחוקה מהמטרות שאפיק סימנו.

ולכן יש עשרות משחקים גדולים שעדיין לא מגיעים לחנות - ה-סימן למצב החנות.
אז לא, זה לא כמו פיתוח משחק. יש טווח זמן קצר יותר שבו ניתן לשכנע ולתת קבלות לשותפות על ביצועי החנות. אפיק פספסו בגדול, הנתונים מדברים בעד עצמם, והשותפות מתנהגות בהתאם.

הפלוס המרכזי ואולי היחידי בחנות הוא שיש למפיצות למי לפנות כדי לחלוב ממנו הררי כסף עבור בלעדיות של שנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2021, 14:10

קאז.... אתה יודע שאמזון לא היתה רווחית מהיום שקמה ב1994 עד 2001 נכון? פאקינג 7 שנים של חוסר רווח. אתה בטח היית אומר עליה כישלון אם ווקסלים היה קיים ב1994.
According to sources, Amazon did not expect to make a profit for four to five years. This comparatively slow growth caused stockholders to complain
that the company was not reaching profitability fast enough to justify their investment or even survive in the long term

אתה כמו המשקיעים שבציטוט.... :)
https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_Amazon

אתה יודע קאז, זה לא שאתה יוצא פחות "גבר" פה אם תודה שהגזמת עם המהירות שבה קברת את אפיק :) אבל נראה שקשה לך להודות שהגזמת.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 05 אוקטובר 2021, 15:10

אגב אפיק, נראה שיש התקדמות מהירה באינטגרציה של אפיק לאצ'יבמנטים. דבר שאותי אישית מרגש כי יש לי שמה כמה משחקים גם.

https://www.epicgames.com/store/en-US/n ... -next-week
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 16:04

Kazz כתב:האירוניה היא אצלך. כי אתה עושה שמיניות רק לא להגיד שאפיק עד כה נכשלת. כפי שאמזון עד כה נכשלה. וכפי שגוגל עד כה נכשלה. אף אחד לא מניד עפעף כשמציינים את העובדה הזו על אמזון וגוגל.

אתה עדיין לא קולט את מה שאמרתי? אפיק מוזמנים להמשיך לשים כסף במיזם שלהם. ועד עכשיו המיזם כושל.

בניגוד לפיתוח משחק שאפשר לקבור ולהתחיל חדש, חנות אי אפשר להתחיל מחדש. החנות תלוייה בקשרים עם עשרות גורמים אחרים. וכשהחנות מקרטעת ונכשלת הם לא ששים לתמוך בה. יש כבר נתונים שמראים שהחנות מינורית ורחוקה מהמטרות שאפיק סימנו.

ולכן יש עשרות משחקים גדולים שעדיין לא מגיעים לחנות - ה-סימן למצב החנות.
אז לא, זה לא כמו פיתוח משחק. יש טווח זמן קצר יותר שבו ניתן לשכנע ולתת קבלות לשותפות על ביצועי החנות. אפיק פספסו בגדול, הנתונים מדברים בעד עצמם, והשותפות מתנהגות בהתאם.

הפלוס המרכזי ואולי היחידי בחנות הוא שיש למפיצות למי לפנות כדי לחלוב ממנו הררי כסף עבור בלעדיות של שנה.

אתה ממשיך להתפתל קאז. עשית הבהרה, ההבהרה שלך אמרה שזה סבבה לגמרי שאמזון נכשלת כי זה עיסוק צד שלה והם יכולים בכיף להכשל עד להצלחה. אבל לאפיק אתה לא מסוגל לבלוע את זה שבדיוק כמו אמזון, הם משקיעים ומשקיעים עד שיהיה payoff. אתה מת על המילה כישלון ואפיק כי יש לך איזו סטיה לא בריאה עם אפיק ו-VALVE, אז אני אפילו לא אכנס לסמנטיקות האלה איתך, סבבה, תקרא להם כישלון או מה שלא תרצה. אבל מה שאתה מסרב להבין הוא שהם שם ל-long run, והפעולות שהם עושים כמו להפסיד ערימות של כסף בכדי להביא יוזרים נועדו ליום הזה שבקצה המסלול.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוקטובר 2021, 19:55

' אבל לאפיק אתה לא מסוגל לבלוע את זה שבדיוק כמו אמזון, הם משקיעים ומשקיעים עד שיהיה payoff'.

לא אמרתי את זה. בדיוק ההיפך. איפה ההבנת הנקרא? בדיוק מה שאמרתי על אמזון אני אומר על אפיק. ההבדל הוא: אמזון אחרי כשלונות עכשיו הוציאו משחק מצליח. אפיק עדיין נכשלים עם ה EGS.

שוב, זה שאני מציין את העובדה ש EGS היא כישלון ממש מעיבה על כל כישורי הבנת הנקרא שלכם.

וכן, לאפיק הולך להיות קרב uphill יותר קשה מאשר אמזון כי הם לא יכולים לזרוק את מה שהם עשו ולהתחיל משהו אחר וחדש. זה הגיון בריא של לפתח משחקים נפרדים לבין שירות.
העובדות על החנות קיימות, מפיצות מדברות ואנשים יודעים מה נפח המכירות שם. הברזל שאפיק הייתה אמורה להכות בו התקרר.

לא סביר לחשוב שמה שלא עבד עד כה, יתחיל לעבוד ויהפוך את החנות ליותר ממינורית. הם עדיין הולכים על טקטיקת בלעדיים במקום לשנות גישה, כמו שכבר הצעתי בעבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 38 אורחים