חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 21:16

Kazz כתב:' אבל לאפיק אתה לא מסוגל לבלוע את זה שבדיוק כמו אמזון, הם משקיעים ומשקיעים עד שיהיה payoff'.

לא אמרתי את זה. בדיוק ההיפך. איפה ההבנת הנקרא? בדיוק מה שאמרתי על אמזון אני אומר על אפיק. ההבדל הוא: אמזון אחרי כשלונות עכשיו הוציאו משחק מצליח. אפיק עדיין נכשלים עם ה EGS.

שוב, זה שאני מציין את העובדה ש EGS היא כישלון ממש מעיבה על כל כישורי הבנת הנקרא שלכם.

וכן, לאפיק הולך להיות קרב uphill יותר קשה מאשר אמזון כי הם לא יכולים לזרוק את מה שהם עשו ולהתחיל משהו אחר וחדש. זה הגיון בריא של לפתח משחקים נפרדים לבין שירות.
העובדות על החנות קיימות, מפיצות מדברות ואנשים יודעים מה נפח המכירות שם. הברזל שאפיק הייתה אמורה להכות בו התקרר.

לא סביר לחשוב שמה שלא עבד עד כה, יתחיל לעבוד ויהפוך את החנות ליותר ממינורית. הם עדיין הולכים על טקטיקת בלעדיים במקום לשנות גישה, כמו שכבר הצעתי בעבר.

זה בסדר קאז, כולנו מכירים את התקליט המקולקל של והטריגרינג שהמילה אפיק גורמת. זה לא השתנה וכנראה שזה גם לא ישתנה.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 21:38

גוסט ריקון חדש, f2p, מולטי פלייר, מאה שחקנים (באטל רויאל?).
לפי כמות הדיסלייקים אני מניח שזה לא מה שאנשים רצו..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2021, 00:04

Wildlands היה כזה על הפנים שאני לא יודע למה אנשים ציפו בדיוק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2021, 09:10

דווקא זה נראה כמו F2P חביב… קשה להתלונן כשזה בחינם

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוקטובר 2021, 10:40

DrKeo כתב:זה בסדר קאז, כולנו מכירים את התקליט המקולקל של והטריגרינג שהמילה אפיק גורמת. זה לא השתנה וכנראה שזה גם לא ישתנה.

אני קורא לך שתפסיק לסלף את מה שאני אומר. כתבתי הכל ברור מאוד. די להכניס לי מילים לפה ולהציג את הטיעון שלי באופן שקרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2021, 11:29

Kazz כתב:אני קורא לך שתפסיק לסלף את מה שאני אומר. כתבתי הכל ברור מאוד. די להכניס לי מילים לפה ולהציג את הטיעון שלי באופן שקרי.

אני לא מסלף את מה שאתה אומר, אמרת בבירור שזה אסטרטגיה וולידית להפסיד כסף עד שתצליח ובצביעות גמורה אתה אומר שEGS שזה לא המקרה ל-EGS:
Kazz כתב:בשונה מ EGS, לאמזון אין דין וחשבון לתת לאף אחד והם יכולים להמשיך להיכשל עד שהם לא. חנות כמו EGS צריכה לתת דין וחשבון לשותפות שלה.
בנוסף, אין שום דבר סימן שגורלה של EGS הולך להשתנות. גם לא אחרי שיכריזו על FF7R כבלעדי לשנה.

לאמזון יש יותר דין וחשבון לתת מאשר לאפיק, אמזון חברה ציבורית, אפיק חברה פרטית. אפיק יכולה "להכשל" כמה שהיא רק רוצה, גם אם היא תרצה להמשיך להפסיד כסף 15 שנים. אבל כרגע נראה שהם עומדים בדיוק במודל שלהם, אז אני בספק אם EGS תפסיד כסף 15 שנים כמו במקרה של אמזון שהפסידה מליארדים במשך 9 שנים של amazon games studios.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2021, 12:15

קאז, שים לב שאתה, בציטוט שנדב הביא, לא כותב שום דבר על אפיק כחברה, אלא מתייחס רק לחטיבת החנות שלה, אבל אצל אמאזון כן עשית הבדל בין אמאזון לחטיבת המשחקים שלה.

אגב, אני גם לא ראיתי דוחות לגבי הרווחיות שלהם... מי אמר שההצלחה שלה (הרגעית, עד שיוכח אחרת) הביאה אותם לרווחים? אולי למרות ההצלחה של המשחק הזה הם עדיין מפסידים המון?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2021, 12:29

Laskin כתב:קאז, שים לב שאתה, בציטוט שנדב הביא, לא כותב שום דבר על אפיק כחברה, אלא מתייחס רק לחטיבת החנות שלה, אבל אצל אמאזון כן עשית הבדל בין אמאזון לחטיבת המשחקים שלה.

אגב, אני גם לא ראיתי דוחות לגבי הרווחיות שלהם... מי אמר שההצלחה שלה (הרגעית, עד שיוכח אחרת) הביאה אותם לרווחים? אולי למרות ההצלחה של המשחק הזה הם עדיין מפסידים המון?

אין מצב ביקום שחטיבת המשחקים של אמזון רווחית, הם עשו רק כישלונות, חלקם בהשקעה מאוד גדולה. יש להם סופסוף משחק עם פתיחה טובה, בעצם פתיחה מעולה, אז אולי מצבם ישתנה אבל כנראה שהמשחק הזה לבד לא יצליח להביא אותם מהאדום לשחור וגם אם כן זה יקח שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2021, 12:41

Laskin כתב:החנויות ביפן לא אוהבות את זה שיש GAMEPASS ואז אנשים קונים קונסולה או פשוט עושים מנוי כזה מהמחשב, ואף אחד לא קונה את המשחקים בחנות, אז רשת אחת החליטה שהיא מפסיקה למכור את קונסולות האקס בוקס.
https://www.aroged.com/2021/10/03/xbox- ... -consoles/

לא נראה לי שזה מזיז ליותר מדי אנשים שם, או למיקרוסופט, אבל לפי מה שכתוב בכתבה (ומן הסתם לא בדקתי) - מלבד אמאזון יפן יש רק חנות פיזית אחת שמחזיקה את הקונסולה.

שיפני ממוצע הולך לחנות למדף של האקסבוקס זה מה שהוא רואה למה לו לקנות בוקס? משחקים שאף יפני לא רוצה לשחק.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוקטובר 2021, 20:28

DrKeo כתב:
Kazz כתב:אני קורא לך שתפסיק לסלף את מה שאני אומר. כתבתי הכל ברור מאוד. די להכניס לי מילים לפה ולהציג את הטיעון שלי באופן שקרי.

אני לא מסלף את מה שאתה אומר, אמרת בבירור שזה אסטרטגיה וולידית להפסיד כסף עד שתצליח ובצביעות גמורה אתה אומר שEGS שזה לא המקרה ל-EGS:
Kazz כתב:בשונה מ EGS, לאמזון אין דין וחשבון לתת לאף אחד והם יכולים להמשיך להיכשל עד שהם לא. חנות כמו EGS צריכה לתת דין וחשבון לשותפות שלה.
בנוסף, אין שום דבר סימן שגורלה של EGS הולך להשתנות. גם לא אחרי שיכריזו על FF7R כבלעדי לשנה.

לא ולא ולא. לא אמרתי את זה.

אולי במקום להיתפס על הקטע של חברה ציבורית וחברה פרטית תקרא את ההודעה הבאה שכתבתי שהבהרתי למה התכוונתי? ה'דין והחשבון' הוא לא למשקיעים, אלא למפיצות ולמפתחות שבלעדם אין חנות.

אז בפעם החמישית:

זו אסטרטגיה וואלידית עבור אפיק להפסיד כסף עד ש EGS שתצליח. עד כה היא נכשלת. גם אמזון נכשלה עד New World.
אבל הסיכוי ש EGS תצליח נמוך ופחות סביר. למה? כי אם מפתחים משחק כושל, אפשר לקבור אותו ולהתחיל חדש. כשאתה מפתח חנות מול יריב דומיננטי זה לא המצב.
אין לך הרבה הזדמנויות לעשות רושם ראשוני וטוב ולקבל את אמון הקהל. אפיק נכשלה קשות בזה.

כשחנות נכשלת ונפח המכירות דרכה מתגלה כמינורי אז אין הרבה מה לעשות אחרי זה. למפיצות יש את המספרים וזהו. לנו יש את המספרים תודות לדליפות למשפט ותודות לנתונים הרשמיים שאפיק מתעקשת להוציא שממחישות את המינוריות של החנות.

הפור נפל. לכן אתה לא רואה מפתחות מתהדרות בנתוני מכירות. לכן EGS עדיין לא מקבלת משחקים במקביל או בכלל גם בשנתה השלישית. לכן כל מי שערב שיגור החנות דיבר באגרסיביות נגד סטים ובעד החזון של אפיק די נדם.
האם יש מי שעדיין יחליט לחלוב את סוויני ולקבל שקי כסף? בוודאי. אבל זה הכל.

צריך לקרות משהו מיוחד שהקערה תתהפך על פיה. אבל אני לא רואה את זה קורה כאשר הקו הוא עדיין קניית בלעדיות זמנית. האסטרטגיה הזו כשלה. האסטרטגיה הזו כשלה כאשר מיקרוסופט הכריזה שהיא מביאה את כל המשחקים לסטים. היא כשלה כשאחר כך EA הכריזה שהיא חוזרת לסטים. והיא נקברה סופית כאשר סוני (למרות שותופות עם אפיק) מתרחבת לפיסי בלי לתת בלעדיות לחנות של אפיק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2021, 21:01

אבל הקו הוא מעבר לקניית בלעדיות זמנית… זה הביא להם את הקהל, עכשיו הם עוברים לשלב ב׳ - מימון והפצת משחקים.

בנוסף, אני חושב שזה *עדיין* מוקדם לקבוע שזה לבד (בלעדיות זמנית וחשוב מכך - חלוקת משחקים בחינם במשך שנים) כשל… סטים זו תחרות ממש ממש קשה, היא בעצם האמאזון של החנויות, זה שאפיק לא מצליחים להתקרב להצלחה שלהם, גם אחרי שנים ספורות - לא מעיד על כשלון גדול.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוקטובר 2021, 23:00

זה אותו עיקרון של 'המשחק זמין רק פה'. AW2 לא יעשה לחנות משהו שכל הבלעדיים הזמניים לא עשו.

מה שמעיד על הכשלון זה נתוני ההכנסות הנמוכים, העדר PR על מכירות של משחקים הבלעדיים והעדרות משחקים גדולים מהחנות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2021, 00:04

Kazz כתב:זה אותו עיקרון של 'המשחק זמין רק פה'. AW2 לא יעשה לחנות משהו שכל הבלעדיים הזמניים לא עשו.

יו, זה אדיר. אחרי הנאומים שלך ב-2018 ו-2019 שאפיק צריכה למממן פיתוח משחקים מאפס אתה אומר את זה? די, זה פשוט priceless. ואו.

הכשל העיקרי שלך קאז הוא שהנחת היסוד שלך שגויה -> שאפיק נכשלה. אתה יודע מה זה תוכנית עסקית? הרי זאת עובדה שאפיק אפילו לא חלמה להיות רווחית ב-2018, ב-2019 או ב-2020. ויש לי סוד בשבילך, הם לא מחפשים להיות רווחים ב-2021, ב-2022 או ב-2023. התוכנית שלהם היא להגיע לרווח רק ב-2024. אז אם בבקשה תוכל לפרט לנו את כל הלנדמארקים של התוכנית העסקית של אפיק ובאיזה היא הצליחה ובאילו היא נכשלה אז יאללה. היא לא פומבית אז כנראה יהיה לך קצת קשה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2021, 18:28

אתה ממשיך לא להבין את הטיעון.

כן, פיתוח משחקים מאפס זה טוב ואכן היה חלק ממה שאפיק היו צריכים לעשות במקום קניית בלעדיות זמנית.
אבל זה כבר לא משנה. ראינו את האפקט של המשחקים הבלעדיים זמנית. מה שששורה כאלה לא עשו, AW2 בלעדי לכאורה לצמיתות לא יעשה.

אתה ממשיך לא להבין שתאורטית EGS יכולה להיות לא רווחית אבל עדיין להיות חנות מוצלחת שנמצאת בכיוון הנכון. היא לא רווחית כי הם משלמת עשרות מיליונים על משחקים חינמיים ובלעדיות. אבל היא כן בפוטנציה יכלה להוכיח את עצמה למפחות שמוכרות דרכה.

אם קונטרול היו מוכר מיליון עותקים ב EGS מאוגוסט עד סוף שנת השיגור שלו אז היה מראה ומסמן משהו. זה לא היה משנה כלל לרווחיות של EGS בככלותה אבל זה היה מראה שמשחקים יכולים למכור טוב שם ומעודד את המפיצות לתמוך בה ולהמשיך להתלהב מהפוטנציאל של החנות.

אז אני לא מחפש רווחיות של החנות. אני מחפש מה היא נותנת למפתחות ומה המפתחות חושבות על זה. ואת זה יש לנו בדמות סכומי הכנסות ממכירת משחקי צד ג' שאפיק סיפקה, את זה יש לנו מההדלפות מבית המשפט, את זה יש לנו מהעדר PR על הצלחות במכירות ואת זה יש לנו מכמות המשחקים שממשיכים לא להיות שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2021, 00:01

Kazz כתב:אתה ממשיך לא להבין את הטיעון.

כן, פיתוח משחקים מאפס זה טוב ואכן היה חלק ממה שאפיק היו צריכים לעשות במקום קניית בלעדיות זמנית.
אבל זה כבר לא משנה. ראינו את האפקט של המשחקים הבלעדיים זמנית. מה שששורה כאלה לא עשו, AW2 בלעדי לכאורה לצמיתות לא יעשה.

אתה ממשיך לא להבין שתאורטית EGS יכולה להיות לא רווחית אבל עדיין להיות חנות מוצלחת שנמצאת בכיוון הנכון. היא לא רווחית כי הם משלמת עשרות מיליונים על משחקים חינמיים ובלעדיות. אבל היא כן בפוטנציה יכלה להוכיח את עצמה למפחות שמוכרות דרכה.

אם קונטרול היו מוכר מיליון עותקים ב EGS מאוגוסט עד סוף שנת השיגור שלו אז היה מראה ומסמן משהו. זה לא היה משנה כלל לרווחיות של EGS בככלותה אבל זה היה מראה שמשחקים יכולים למכור טוב שם ומעודד את המפיצות לתמוך בה ולהמשיך להתלהב מהפוטנציאל של החנות.

אז אני לא מחפש רווחיות של החנות. אני מחפש מה היא נותנת למפתחות ומה המפתחות חושבות על זה. ואת זה יש לנו בדמות סכומי הכנסות ממכירת משחקי צד ג' שאפיק סיפקה, את זה יש לנו מההדלפות מבית המשפט, את זה יש לנו מהעדר PR על הצלחות במכירות ואת זה יש לנו מכמות המשחקים שממשיכים לא להיות שם.

מה שאתה מחפש הם נתונים רנדומאלים שאתה ממציא לעצמך. אפיק אומרת שהיא לא מתכננת להיות ברווחיות עד 2024, כלומר הציפיות שלהם כרגע הן לא רווח אלה דברים אחרים. לא הדברים שאתה קבעת, הדברים שהם קבעו. כרגע נראה שהם בשלב רכישת הלקוחות, המצגות האחרונות שלהם מהמשפט הראו שהם מצויינים בזה. עכשיו השאלה היא איך זה מתורגם לרווח ב-2024, אבל את זה אפיק יודעת, לא מיילסטונים רנדומאלים שקבעת להם כמו ״קונטרול מוכר מליון עותקים״, דבר שאפילו סטים עם ה-100+ מליון משתמשים שלהם ומונופול על השוק לא הצליחה. על כל הפלטפורמות יחד, כולל הפס4 וה-X1, המשחק מכר בשנה+ הראשונות שלו 2 מליון עותקים, אז רצית שבחנות של אפיק לבד הוא ימכור מליון? חנות שרק מנסה לפרוץ ומשתמשת במשחק בכדי למשוך לקוחות, לא להפך? ציפיה מאוד מוגזמת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2021, 01:49

נתתי לך דוגמה איך החנות יכולה להיות מצליחה למי שמוכר בה משחקים אבל לא רווחית בכללי עבור אפיק.

אני אגיד שוב: לא אכפת לי מרווחים של החנות. אני לא מחפש למדוד אותה על פי רווחים. ולא משנה לי בכלל מתי היא מיועדת להיות רווחית. המדד של החנות הוא לא לפי רווח עבור אפיק אלא הכנסות עבור מי שמוכר את המשחקים שלו שם.

כשאתה לוקח את כל הנתונים הקיימים ב 4 פרמטרים שציינתי מתקבלת תמונה די ברורה מה מצבה של החנות בעינהן של מי שמוכר שם את המשחקים שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוקטובר 2021, 11:19

נו, עכשיו זה רשמי - לסגה אין יותר כשרונות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 אוקטובר 2021, 15:56

אני שמח בשבילם שהם עוזבים. במוחד Nagoshi מאז F ZERO הוא עושה איזה 17 שנה רק משחקי יאקוזה והבייבי החדש שלו judgement לפי מה ששמענו צריך להתבטל... לפי השמועה הוא יקבל עמדת מפתח בחברת מובייל שעובדת על משחק AAA לקונסולות ולמחשב אז עדיף לו מסגה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2021, 20:02

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2021, 20:15

אני שמח לראות את הניג מקבלת עוד צ'אנס,אני מקווה שהפעם באמת נראה משחק בסופו של דבר,הביטול של Ragtag עדיין מבאס אותי :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2021, 20:25

שיהיה בהצלחה… אני מנחש שלא יהיה מדובר בAAA מטורף, אבל הלוואי ויצא מזה משהו מיוחד

עריכה:
אומרים שזה לגמרי AAA, אז למרות הסקפטיות - כולי תקווה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוקטובר 2021, 21:10

מעניין מה זה יהיה... מתבקש לחשוב על איזה גיבור על שמתמקד באקדחים, או כל דבר שאפשר להמיר בצורה מוצלחת לTPS קלאסי בגלל אנצ'רטד.
אבל אני מקווה שיש פה דווקא איזו יציאה מאזור הנוחות. שתנסה להביא איזשהו ספין לגיבור על אמיתי, עם כוחות על אמיתיים, או לחלופין... משחק 'אנצ'רטד' שבו משחקים אדם רגיל, בעולם של גיבורי על ומלחמות קוסמיות... יכול להיות קונספט מעניין ואיימי על פניו מסוגלת לגרום לדבר כזה לעבוד ולהיות פורנו סט פיסס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2021, 12:44

אני לא רואה סיבה שהיא לא תוכל לעשות כל גיבור על שבא לה, למה זה צריך להיות כמו אנצ׳רטד? כלומר, אני בטוח שתהיה שם לא מעט עלילה וסט-פיסז, אבל קיים גיבור על שאי אפשר לעשות איתו את זה?

ובחדשה אחרת גולדן איי קבל דרוג מחדש בגרמניה. הוא היה ברשימת המשחקים האסורים בגרמניה כי ב-1997 חשבו שהוא אלים מדי. כל 25 שנים הם עושים הערכה מחדש לרשימת התוכן האסור, אז הוא היה אמור לעבור הערכה מחדש ב-2022. אבל משום מה הוא עבר הערכה מחדש ואושר כבר עכשיו, כולמר כנראה שמישהו בקש שהוא יעבור הערכה מחדש מה שמרמז שיכול להיות שהוא ישוחרר מחדש בקרוב. אולי נינטנדו ושירות המשחקי N64 שלהם, אולי מיקרוסופט בקונסטלציה אחרת, לא ברור עדין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2021, 14:52

מיקרוסופט וסגה מכריזות על שיתוף פעולה אסטרטגי על ״סופר משחק״ אונליין שישתמש באז׳ור. הייתי שם את זה בנושא אקסבוקס אבל לא נשמע שיש לזה בכלל קשר לאקסבוקס, זה יותר שימוש של סגה בתשתית של MS בכדי להרים את המשחק.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 נובמבר 2021, 15:05

DrKeo כתב:אני לא רואה סיבה שהיא לא תוכל לעשות כל גיבור על שבא לה, למה זה צריך להיות כמו אנצ׳רטד? כלומר, אני בטוח שתהיה שם לא מעט עלילה וסט-פיסז, אבל קיים גיבור על שאי אפשר לעשות איתו את זה?

ובחדשה אחרת גולדן איי קבל דרוג מחדש בגרמניה. הוא היה ברשימת המשחקים האסורים בגרמניה כי ב-1997 חשבו שהוא אלים מדי. כל 25 שנים הם עושים הערכה מחדש לרשימת התוכן האסור, אז הוא היה אמור לעבור הערכה מחדש ב-2022. אבל משום מה הוא עבר הערכה מחדש ואושר כבר עכשיו, כולמר כנראה שמישהו בקש שהוא יעבור הערכה מחדש מה שמרמז שיכול להיות שהוא ישוחרר מחדש בקרוב. אולי נינטנדו ושירות המשחקי N64 שלהם, אולי מיקרוסופט בקונסטלציה אחרת, לא ברור עדין.

הבעיה בגולדנאי המקורי ולמה הוא לא קיבל פורט עד עכשיו
כן יצא משחק בשם גולדנאי אבל לא פורט או רימיק
זה כי יש בעיה בזיכיונות שלו

ראר פיתחה בזמנו את המשחק לנינטנדו
ראר שיכת למיקרוסופט ,הזיכיון למשחקי גולדנאי עבר ידים
עם אני זוכר נכון גם הזיכיון של הסרטים עבר כבר ידים
גם לא ברור החוזים של השחקנים עצמם ,כי לא תמיד זיכיון לסרט
נותן אפשרות ניצחית לשימוש השחקנים במשחק ,תלוי בחוזה
אולי הצליחו בסוף לעשות את כל ההסכמות המסובכות האלו ולאוציא פורט

היתה בעבר גרסת רימסטר מוכנה לx360 שלא יצא בסוף

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר