חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 11:29

Laskin כתב:זה נשמע על גבול הREIMAGINE בדומה לFF7

אין דבר כזה Reimagine, אתה מדמיין :!:
זה מושג שהומצא לאחרונה כי הזנו את המושג רימייק :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 נובמבר 2022, 12:04

קיאו צודק
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 12:15

אני סתם עושה טרולינג ללאסקין.. :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 12:27

"רשמית" (מי קובע? מילון?) גם אין AAAA ואין AA אבל אלו מונחים שקהילת הגיימינג אימצה לעצמה, כמו שקהילות אחרות המציאו מונחים :)
העובדה היא שיש לא מעט כתבות ושימושים במונח הזה, וכן - לדעתי בהיעדר הגדרות סופר ברורות - יהיה נחמד ל"קטגוריות ביניים" שיותר ידייקו בתיאור המוצר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 12:35

Laskin כתב:"רשמית" (מי קובע? מילון?) גם אין AAAA ואין AA אבל אלו מונחים שקהילת הגיימינג אימצה לעצמה, כמו שקהילות אחרות המציאו מונחים :)
העובדה היא שיש לא מעט כתבות ושימושים במונח הזה, וכן - לדעתי בהיעדר הגדרות סופר ברורות - יהיה נחמד ל"קטגוריות ביניים" שיותר ידייקו בתיאור המוצר.

אתה תקרא 20 כתבות על הרימייק של RE2 או TLOU (שמאוד כואב לי לכתוב את המילה רימייק על TLOU אבל נגיד :)) ואתה תראה 20 תיאורים שונים לשיט הזה. אבל יש כבר כל כך הרבה רימייקים, ריבוטים, רימאסטרים ולא יודע מה בשנים האחרונות שבסוף ההגדרות ישקעו.

כל עוד יש בלגן, אני פועל לפי עולם הקולנוע שממנו גנבו את הביטויים.

אגב, אני לא יודע אם צריך הגדרות ביניים, לכל משחק וידאו יש טווח די רחב של רמת השקעה. הרי יש משחקי AAA ברמה של TLOU2 ויש ברמות נמוכות ממש ושניהם בסוף נקראים AAA. אז אני לא חושב שצריך יותר מדי הגדרות, בסופו של יום או שלקחת משחק קיים ולטשת אותו להראות טוב יותר (וכמובן שיש פה טווח לא קטן, מסתם בוסט רזולוציה ועד SOTC) שזה לפחות בהגדרה ההוליוודית ״רימאסטר״, כלומר לקחת תוכן קיים ושפרת אותו, עשית לו רימאסטרינג. או שלחילופין בנית משחק מאפס שהוא משחק מורדני מכל בחינה אבל הוא מתבסס על משחק ישן, שזה בהגדרה ההוליוודית ״רימייק״. ואני חושב שמשחקים בנתיים נופלים די יפה לתוך ההגדרות אלה, אפילו אם חברות בוחרות בשמות רנדומאלים לאיך שכל קטגוריה נקראת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 13:20

אבל עובדה שיש הרבה ויכוחים בנושא, ואנחנו ממש לא היחידים... גם בנושא הרימאסטר/רימייק/רימאסטרמייק/ריאימג'ין וגם בנושא הAA/AAA/AAA+/AAAA/B אז מה אכפת לי להוסיף עוד הגדרות שיהיו מדויקות יותר? לא צריך 10 רמות שונות אבל במקום 3 שיהיה 5, כדי שיהיה ברור יותר? אני אישית זורם, כי באמת לדעתי להחשיב את TLOU2 וSMASH באותה קטגוריה שאמורה להעיד על ההשקעה בהפקה ותקציב - זה מגוחך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 13:42

SMASH?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 נובמבר 2022, 15:14

בלי קשר לויכוח הסנמטי, פפ7 הוא לדעתי לא רימייק בהגדרה הכי עניינית של המושג, למרות שאפקטיבית הוא בהחלט כזה.
קצת מסובך להסביר בלי לרדת לפרטים ואני לא יודע כמה אפשר לדבר עליו בחופשיות (אני מניח שמי שבאמת רצה לשחק בו כבר שיחק וגם ספיילרו אותו פה יותר מפעם אחת והעניין גם ככה בעיקר נוגע למי ששיחק במקורי, אבל אני לא יכנס לזה), אבל בוא נגיד שאני לא חושב שאפשר לשים אותו בכפיפה אחת אפילו עם רימייקים/ריאמג'נים כמו RE2/RE3, הוא משהו אחר, שונה מכל רימייק אחר בתעשייה, וזאת פשוט עובדה.

אבל אז בוודאי תגידו לי - היי, קוראים לו פפ7 רימייק, זה ממש שם בכותרת! איך אתה יכול להגיד שהוא לא רימייק? ואני יענה לכם שאפילו לפי דברים שהיוצרים אמרו בספר Ultimania של המשחק נרמז שהמשמעות של השם היא אחרת או לכל הפחות כפולה, ושנחזור לדבר איתם עוד כמה שנים.. מה שדי מאשש לדעתי את אחת התיאוריות המרכזיות של המעריצים לגביו.

אז גם אם הם יבנו את הוויצ'ר מחדש בכל אספקט מהותי מהמבנה של העולם, דרך גיימפלי ועד סינמטיקס, דיאלוגים ודיבוב חדשים לחלוטין, הוא עדיין לא יהיה בקטגוריה של פפ7, יותר בקטגוריה של RE2/RE3. אגב המפיק של הרימייק של רזי2 אמר שרזי2 רימייק היה עבורם סוג של כינוי ראשוני למשחק, אבל משלב מסוים בפיתוח כאשר הם הבינו שהם רוצים לעשות איתו יותר הם השתמשו במילה reimagining בשביל לתאר אותו, ביטוי שהם מצאו הולם יותר לכמה שהמשחק השתנה.. אז אם יש תלונות לגבי המושג המומצא נא אותם להפנות אליו:)
כמובן שעל הקופסא בסופו של דבר רשום רימייק, אבל אולי זה כי reimagining פשוט שם לא אפקטיבי כמו רימייק? מצד שני על הקופסא של קרייסיס קור למשל רשום רימאסטר למרות שהעבודה שעשו עליו אפילו רחבה יותר (אם כי לא בהכרח עמוקה או יקרה יותר) מהרימייק של TLOU כי מעבר לשיפצור הגרפי הם גם שינו כמה מדובבים, הוסיפו דיאלוגים, מוזיקה חדשה וממה שאני מבין עשו גם שינויים בגיימפלי, אז למה לא לקרוא לו רימייק בעצם? כי אולי זו בכלל הדרך שלהם לתאם ציפיות ולבדל אותו מפפ7 רימייק, שהוא חיה אחרת לגמרי. הנקודה שלי היא שיש כאן הרבה אלמנט שיווקי והשם שנותנים לפרוייקט זה לא בהכרח משהו שמסמל את העבודה עליו וברור למה כל העסק מבלבל וכל אחד יכול לקחת את זה לאן שבא לו (אבל אני מעודד אותכם להגיע לסיכומים בדרכי שלום :))

וספציפית לגבי פפ7, כל מי שעקב אחרי הסאגה של הרימייק עוד מימי הפס2 שהם התחילו לדבר על זה, דרך הדמו הטכני לפס3 ועד ההכרזה על הפס4 עם הלוגו 'רימייק' שמופיע בסוף הטריילר ושבר את האינטרנט מבין את העוצמה של המילה הזאת מבחינה שיווקית עבור סקוור, זה משהו שנבנה במשך עשור, הם לא באמת יכלו לקרוא למשחק בשום שם אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 15:20

כשהתחילו לדבר על הרימייק של FFV עדין קראו לרימייקים רימייק. אבל אני לא באמת יכול להכנס לדיון ספציפית על FFVII רימייק כי לא שחקתי בו :)

ובנוגע ל-RE, המשחק שהביא את הביטוי רימייק למשחקי וידאו היה RE1 רימייק. ואני לא חושב ש-RE2 שונה ממנו יותר מדי במהות, בסופו של יום שניהם משחקים שנבנו מאפס על בסיס המשחק הראשון אבל עדין היו שונים מהמקורי כמעט בכל אספקט. אולי דווקא RE4 רימייק הוא הכי פחות רימייק מכל הסדרת רימייקים שהם עשו.

לפני עשור רימייק אמר להמציא את המשחק מחדש ורימאסטר היה סוג של פורט מודרני של המשחק המקורי. היום ההגדרה ״התלכלכה״, בעיקר משתי סיבות - הראשונה היא שיש קהל הרבה יותר גדול ותקציבים הרבה יותר גדולים כך שיש מקום לתוצרים שהם סוג של שעטנז של המושגים. והשניה היא נטו שיווק, המילה רימייק מוכרת יותר מאשר רימאסטר, יש לקהל הרבה יותר קשב למילה רימייק. ואני חושב שסוני ספציפית אחראית יותר מכולן להשמדת המושג רימייק ודילול שלו ל״אבל עכשיו יש גרפיקה״..

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 נובמבר 2022, 15:46

אבל את העניין של השיווק אפשר לטעון גם בכיוון ההפוך, reimagining פשוט לא נשמע טוב כמו remake, והעובדה שבקאפקום פנימה התייחסו למשחק בצורה אחת אבל בחרו לשווק אותו בצורה אחרת מעידה על כך לדעתי.

ואני חושב שרק הפרספקטיבה שמה את הרימייק ל RE2 במקום אחר מ RE1 אבל עזוב, זה באמת לא העניין מבחינתי, תסמוך עלי שמה שאני אומר לגבי פפ7 באמת לא קשור לרזידנט אוויל או לויכוח הסמנטי שלך עם לאסקין... זה שסקוור דיברו בזמנו על רימייק לפפ7 עם גרפיקה של פס2, ולצורך העניין נגיד אפילו שתכננו לעשות רימייק אמיתי לשיטתך כמו RE ולא כמו TLOU, עדיין כל זה לא ממש רלוונטי למשחק שקיבלנו בשנת 2020. יש כאן מעבר, אי אפשר להסביר את זה בלי להיכנס עמוק יותר, אבל זה חד משמעית לא אותו דבר כמו RE וגם לא מה שאתה מדמיין כנראה.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 30 נובמבר 2022, 15:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 15:48

idan כתב:אבל את העניין של השיווק אפשר לטעון גם בכיוון ההפוך, reimagining פשוט לא נשמע טוב כמו remake, והעובדה שבקאפקום פנימה התייחסו למשחק בצורה אחת אבל בחרו לשווק אותו בצורה אחרת מעידה על כך לדעתי.

ואני חושב שרק הפרספקטיבה שמה את הרימייק ל RE2 במקום אחר מ RE1 אבל עזוב, זה באמת לא העניין מבחינתי, תסמוך עלי שמה שאני אומר לגבי פפ7 באמת לא קשור לרזידנט אוויל או לויכוח הסמנטי שלך עם לאסקין... זה שסקוור דיברו בזמנו על רימייק לפפ7 עם גרפיקה של פס2, ולצורך העניין נגיד אפילו שהם תיכננו לעשות רימייק אמיתי לשיטתך כמו RE ולא כמו TLOU, עדיין כל זה לא ממש רלוונטי למשחק שקיבלנו בשנת 2020. יש כאן מעבר, אי אפשר להסביר את זה בלי להיכנס עמוק יותר, אבל זה חד משמעית לא אותו דבר כמו RE וגם לא מה שאתה מדמיין כנראה.

אין לי באמת את הכלים להתדיין על הרימייק של 7 כי לא שחקתי בו :)
אבל היי, יש לי אותו בספריה אז אולי מתישהו. בדיוק כמו שיש לי את 7 המקורי בספריה 25 שנים והבטחתי שאני אחזור לשחק בו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 16:06

DrKeo כתב:SMASH?

סופר סמאש של נינטנדו…. לא יודע למה זה לא ברור :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 נובמבר 2022, 16:14

DrKeo כתב:
idan כתב:אבל את העניין של השיווק אפשר לטעון גם בכיוון ההפוך, reimagining פשוט לא נשמע טוב כמו remake, והעובדה שבקאפקום פנימה התייחסו למשחק בצורה אחת אבל בחרו לשווק אותו בצורה אחרת מעידה על כך לדעתי.

ואני חושב שרק הפרספקטיבה שמה את הרימייק ל RE2 במקום אחר מ RE1 אבל עזוב, זה באמת לא העניין מבחינתי, תסמוך עלי שמה שאני אומר לגבי פפ7 באמת לא קשור לרזידנט אוויל או לויכוח הסמנטי שלך עם לאסקין... זה שסקוור דיברו בזמנו על רימייק לפפ7 עם גרפיקה של פס2, ולצורך העניין נגיד אפילו שהם תיכננו לעשות רימייק אמיתי לשיטתך כמו RE ולא כמו TLOU, עדיין כל זה לא ממש רלוונטי למשחק שקיבלנו בשנת 2020. יש כאן מעבר, אי אפשר להסביר את זה בלי להיכנס עמוק יותר, אבל זה חד משמעית לא אותו דבר כמו RE וגם לא מה שאתה מדמיין כנראה.

אין לי באמת את הכלים להתדיין על הרימייק של 7 כי לא שחקתי בו :)
אבל היי, יש לי אותו בספריה אז אולי מתישהו. בדיוק כמו שיש לי את 7 המקורי בספריה 25 שנים והבטחתי שאני אחזור לשחק בו :)

בוא, שנינו יודעים שאף פעם לא תשחק בו, גם בפעם הראשונה שדיברת על כך וביותר שכנוע עצמי זה לא היה אמין :)

אבל אם כבר אנחנו מדברים על הבקלוג המפואר שלך מה שבאמת מפתיע אותי זה שעדיין לא סיימת אנצ'רטד 4 (אלא אם כן פשוט לא עדכנת אותנו?), משחק מאחת משני המפתחות היחידות של סוני שאתה מעריך ונראה לי שגם באופן כללי די אוהב.. חחחח אני לא מנסה לעשות שיימינג אבל מה נסגר עם זה, לא אהבת אותו? מסקרן אותי:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 17:46

Laskin כתב:סופר סמאש של נינטנדו…. לא יודע למה זה לא ברור :)

אני לא יודע איך האסימון לא נפל לי, אולי כי סמאש לא רימייק! זה משחק מכות, ועוד אחד של נינטנדו, חצי ממשחקי המכות וחצי ממשחקי נינטנדו הם לקחת את המשחק הקודם ולהרחיב ולהגדיל אותו. בעצם זה חצי מהמשחקים בכלל :)

idan כתב:בוא, שנינו יודעים שאף פעם לא תשחק בו, גם בפעם הראשונה שדיברת על כך וביותר שכנוע עצמי זה לא היה אמין :)

כן, אני מודה שגם אני בקושי מאמין לעצמי בקטע של FF7 :|
אולי אם הייתי טורח להמשיך לשחק בו ב-1997 אז הרימייק היה מצליח לשכנע אותי לשחק בו מהר יותר.
idan כתב:אבל אם כבר אנחנו מדברים על הבקלוג המפואר שלך מה שבאמת מפתיע אותי זה שעדיין לא סיימת אנצ'רטד 4 (אלא אם כן פשוט לא עדכנת אותנו?), משחק מאחת משני המפתחות היחידות של סוני שאתה מעריך ונראה לי שגם באופן כללי די אוהב.. חחחח אני לא מנסה לעשות שיימינג אבל מה נסגר עם זה, לא אהבת אותו? מסקרן אותי:)

אתה לגמרי צודק, ואני לא יודע בדיוק מה קרה שם. שחקתי בו, הייתה סיבה למה הפסקתי רגעית (יש מצב שזאת הייתה נסיעה לחו״ל?) ואיכשהו לא חזרתי אליו. עצרתי במכירה הפומבית. אני לא חושב שאני אחזור אליו אחרי GOW, כי הבא בתור מבחינתי זה הקליסטו פרוטוקול. אבל אני ממש רוצה לשחק בו לפני שהדור הבא באמת מגיע והגרפיקה שלו כבר לא תדגדג לי יותר :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 נובמבר 2022, 18:15

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 18:38

DrKeo כתב:
Laskin כתב:סופר סמאש של נינטנדו…. לא יודע למה זה לא ברור :)

אני לא יודע איך האסימון לא נפל לי, אולי כי סמאש לא רימייק! זה משחק מכות, ועוד אחד של נינטנדו, חצי ממשחקי המכות וחצי ממשחקי נינטנדו הם לקחת את המשחק הקודם ולהרחיב ולהגדיל אותו. בעצם זה חצי מהמשחקים בכלל :)

אתה לא הבנת…. דיברת וגם אני על הדרך על הגדרות של AA או AAA וכו׳, ואני תומך בהחלט בהגדרות ביניים גם שם, בין אם זה AA+ או AAAA, זה בסדר גמור…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 18:55

idan כתב:

אלוהים ישמור.

Laskin כתב:אתה לא הבנת…. דיברת וגם אני על הדרך על הגדרות של AA או AAA וכו׳, ואני תומך בהחלט בהגדרות ביניים גם שם, בין אם זה AA+ או AAAA, זה בסדר גמור…

זה מעלה שאלה האם משחק מכות יכול בכלל להיות משחק AAA. כי מבחינת משחקי מכות, SSB הוא כנראה ההפקה הכי גדולה מכולם, גם יותר ממשחקי MK.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 19:23

אני לא בטוח בזה בכלל… יש לך נתונים על עלויות הפקה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 19:44

Laskin כתב:אני לא בטוח בזה בכלל… יש לך נתונים על עלויות הפקה?

הייתי משווה את עלות ההפקה של MK9 לזאת של המשחק סוויטצ׳, כי זה המשחק הכי חדש שמקביל לדור של הסוויטצ׳, ואני מוכן לשים כסף שSSB:U עם תקציב גבוה משל MK9. ובנוגע ל-SSB עצמו, כמות התוכן בו אדירה בצורה בלתי נתפסת, יש שם כנראה בסדר גודל יותר מוסיקה מופקת על ידי תזמורת מלאה למשל. וכמובן שהוא הקרם של הקרם שהסוויטצ׳ יכולה לעשות טכנית.

ואגב, גם את MK הייתי מגדיר כמשחק AAA, אפילו אם הוא בספקטרום היותר נמוך של ההגדרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 22:10

אני ממש לא הייתי שם את הכסף על סמאש מביניהם…
מניח שאפשר לבדוק את זה, ננסה בהזדמנות :)
על פניו לי זה נראה כאילו סמאש ממחזר כל כל הרבה אסטס,ֶאנימציות וכו׳ שזה די נו בריינר שדווקא MK יקר יותר, אבל אולי אני אופתע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 22:28

Laskin כתב:אני ממש לא הייתי שם את הכסף על סמאש מביניהם…
מניח שאפשר לבדוק את זה, ננסה בהזדמנות :)
על פניו לי זה נראה כאילו סמאש ממחזר כל כל הרבה אסטס,ֶאנימציות וכו׳ שזה די נו בריינר שדווקא MK יקר יותר, אבל אולי אני אופתע

סמאש מפוצץ תוכן של משחק מכות שלם גם אם מתעלמים מהתוכן שהגיע מדורות קודמים. ואפילו התוכן של הדורות הקודמים קבל רימאסטר / רימייק, תלוי בתוכן. ויש דברים שהם הוצאה ענקית כמו להקליט מעל ל-100 שירים עם תזמורת מלאה, היה לאודיו תקציב עצום. ושוב, תשווה ל-MK9, לא ל-11, אני בספק אם התקציב של 9 מתקרב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2022, 01:22

אני לא יודע כמה תזמורת עולה, אבל יש הרבה יותר מוקאפ למשל בMK וזה כסף לא קטן גם כן, ולפי ויקיפדיה יש כרגע לnetherealm studios בערך 250 עובדים, אין לי מושג כמה עובדים רק בנינטנדו על סמאש וכמה נאמקו עושה את העבודה, אבל לא אתפלא אם הצוות העיקרי הוא עשרות אנשים בלבד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 דצמבר 2022, 09:17

לא יודע.. בתפיסה שלי, רימייק זה לקחת משחק קיים ולבנות אותו ממש מהיסודות מחדש(כי, אתם יודעים, you RE make it, אתה לא Upgrading או updating או enhancing). מאמין שעד ה''רימייקים'' האחרונים של סוני, רובנו היינו מסכימים על ההגדרה. לקחת משחק ישן עם המנוע הישן שלו ולשים לו טקסטורות חדשות, אפקטים חדשים ואולי קצת QOL מסביב, זה, לטעמי או RE-MASTER או ULTIMATE EDITION (שם שהיה יותר נפוץ בעבר לדברים בסגנון לדעתי, ועבר בימינו לסמן את הגרסא היקרה ביותר של המשחק בפרי אורדר).

לא נורא.. עוד מעט סוני תמכור ''רימייק'' של הורייזן הראשון, עם הגרפיקה של הורייזן השלישי וגם יקראו לזה 'רימייק', כי זו סוני.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 דצמבר 2022, 09:37

אני לא יודע איך בכלל אפשר להתווכח בנושא, כל מה שהוא קפיצה דורית בגרפיקה הוא ריימיק,אפשר אולי להגיד שקראש הוא ריימיק לא מושקע, כי הם לא עשו הרבה מעבר לגרפיקה אבל כל עוד המשחק שייך עכשיו גרפית לדור הפס4 אז זה ריימיק כל עוד זה לא היה יכול לרוץ על הפס1 בשום אופן זה ריימיק :)

מה שקובע לדעתי זה "מה יגיד האדם הסביר ברחוב" קחו 1000 ששיחקו בקראש על הפס1 תראו להם את הריימיק, אם כולם יגידו שזה חידוש שעכשיו מרגיש כמו משחק פס4 אז כנראה שזה ריימיק, וזה מה שהרוב יגידו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2022, 11:52

Klayman כתב:לא יודע.. בתפיסה שלי, רימייק זה לקחת משחק קיים ולבנות אותו ממש מהיסודות מחדש(כי, אתם יודעים, you RE make it, אתה לא Upgrading או updating או enhancing). מאמין שעד ה''רימייקים'' האחרונים של סוני, רובנו היינו מסכימים על ההגדרה. לקחת משחק ישן עם המנוע הישן שלו ולשים לו טקסטורות חדשות, אפקטים חדשים ואולי קצת QOL מסביב, זה, לטעמי או RE-MASTER או ULTIMATE EDITION (שם שהיה יותר נפוץ בעבר לדברים בסגנון לדעתי, ועבר בימינו לסמן את הגרסא היקרה ביותר של המשחק בפרי אורדר).

לא נורא.. עוד מעט סוני תמכור ''רימייק'' של הורייזן הראשון, עם הגרפיקה של הורייזן השלישי וגם יקראו לזה 'רימייק', כי זו סוני.

הבעיה היא שיש לך מצד אחד רימאסטר בהשקעה של 50,000 דולר ויש לך רימאסטר בהשקעה של 50 מליון דולר, אז אני לא מבין מדוע לא לתמוך בעוד תת קטגוריות :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 42 אורחים