חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2022, 11:34

נדב, אני שונא לבאס, אבל ספיידרמן 2 עוד יכול להיות משחק פס4 שננעל בשרירותיות על הפס5 ואז יוצא לפס4 מאוחר יותר(או לא יוצא אליה אבל עדיין גרפית פס4) כאילו שמישהו יתקן אותי אם אני טועה אבל לא ראינו איזה טעימה של גיימפלי מספיידרמן 2. הדבר היחיד שאנחנו יודעים בוודאות שהוא משחק פס5 בכל רמח אבריו הוא וולברין וזה רק בגלל התאריך הסופר רחוק שלו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אוקטובר 2022, 16:44

לא יודע לגבי הלו"ז הפצה של סוני לבלעדיים של הPS5 (אבל ספיידרמן בעוד שנה אמור להיות משחק PS5 מלא, אין שום סיבה לחשוב אחרת כרגע.) אני כן חושב שהתגובה לרימאסטר של הורייזן מאוד מוגזמת כרגע. בסופו של דבר זה נראה לי ממש כמו הרימאסטרים של אנצ'רטד 4 או ספיידרמן, שלושתם משחקי PS4, גם ספיידרמן קיבל מודלים מסוימים שעברו שדרוג ישירות מMM (שהיה קרוס ג'ן, כמו הורייזן 2). כמובן שאם זה יתומכר פתאום באיזה 40$ אז שילכו לחפש, ואני בכל מקרה לא מתעניין במשחק הזה אז ממש לא אכפת לי, אבל על פניו מהמידע שיש וממה שאפשר לראות שסוני עשו עד היום זה נשמע כמו פרויקט מאוד קטן שהוא פשוט העברת הורייזן 1 לPS5, והלבשה של דברים שהם כבר בנו בלי קשר עם הורייזן 2. בדיוק כמו ספיידרמן רימאסטר.
למעשה עכשיו אני מאמין שגם נראה רימאסטר לGOW בקרוב, אחרי ההשקה של ראגנרוק, שהם פשוט יעבירו מודלים ואפקטים מגרסאת הPS5 לגרסאת הPS4. בעצם להפוך את משחקי 2016-2018 למשחקי קרוס ג'ן גם כן, אחרי שהם כבר בנו הכל לסיקוולים שלהם בלי קשר.

האם זה נחוץ? האם מישהו רוצה את זה? האם זה טוב? לא. אבל גם לא נראה לי על פניו שזה פרויקט משמעותי באיזשהו קנה מידה. בסך הכל הדרך שלהם להרוויח עוד קצת כסף ולהציע חוויה טיפה יותר מתקדמת למי שמעוניין.
אני ממש לא חושב שזה יהיה כמו TLOU, משחק שהיה משחק PS3. שם הם לא רק הלבישו מודלים וקפיצות שהם כבר עשו בTLOU 2, אלא גם חזרו לכל הסביבות שלהם, לבסיס של הבסיס ועיצבו את הארט מחדש, הוסיפו פירוט משוגע עם דברים חדשים שלא היו קודם, בנו מלא אנימציות חדשות. מהבחינה הזו הם באמת בנו את TLOU מחדש, אבל לא עם ספיידרמן או אנצ'רטד, ואני מאמין שלא עם הורייזן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2022, 19:00

הייתה אתמול פגישת משקיעים לCDPR והם רשמית עובדים על 3 משחקים במקביל:
1) הוויצ׳ר 4.
2) סייברפאנק 2 (שפ קוד orion).
3) IP חדש (שם קוד hadar).

סייברפאנק 2 וה-IP החדש בשלבי פרי-פרודקשן. הוויצ׳ר 4 גם בפריפרודקשן על UE5. הם הכריזו על תוכנית שאפתנית להוציא טרילוגית וויצ׳ר שלמה תוך 6 שנים. כלומר להוציא משחק וויצ׳ר כל 3 שנים מהרגע שהרביעי יוצא. הם אמרו שהפרוייקטים תוכננו מראש לעבוד ככה ויש להם תוכנית סדורה להוציא את כל הטרילוגיה על טווח של 6 שנים. עובדים על הוויצ׳ר 4 כרגע 150 אנשים.

יש משחק וויצ׳ר נוסף שהוא הפקת AAA (שם קוד canis majoris), הוא סינגל rpg עולם פתוח, שנמצא בפיתוח בחברה חיצונית ששמה לא נחשף. מעבר אליו יש עוד משחק וויצ׳ר בפיתוח (שם קוד project sirius) שמפותח על ידי 65 אנשי צוות מחברה בשם molasses flood.

וצוות אחד אחרון שעובד על הרחבה גדולה לסייברפאנק בשם Phantom Liberty. הם מציינים שזאת הרחבה מאוד גדולה, סוג של blood & wine. הוא נמצא בשלבים אחרונים של פיתוח והיו מעורבים בו 350+ מפתחים.

הIP החדש בפיתוח מאז 2021, הוא פיתוח פנימי ועובד עליו כרגע צוות קטנטן שעובד על קונספטים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2022, 22:21

חדשות נפלאות על סייברפאנק 2. עושים לי חיים קלים. ראיתי יותר מדי גיימפלי מהמשחק הראשון אני כבר לא אוכל להנות כחוויה אימרסיבית סוחפת. מעדיף לעבור ישר להמשך, מאמין בהם במשחק ההמשך.
מקסימום נקרא איזה מאמר Recap אם יהיה צורך או נראה סרטון שיסביר מה הלך בראשון.

סטיק: לדעתי ספיידרמן 5 הוא לחלוטין 50% דור הבא 50% קרוס ג'ן. אם הם הולכים לתמוך בפס4 הזה עד 2024 וזה המילים שלהם לא שלי, וGOW יוצא על הפס4 ובמקרה זה משחק שמשלב את MM ככה שאם הם רוצים אפשר בתאוריה להשתמש בנכסים של ההרחבה שרצה על הפס4... לא יודע... יכול להיות שזה משחק AAA מטורף גרפית שיהיה הShowcase של הפס5 הם מחכים לשנה הבאה להפיל אותנו, אבל הם עושים כרגע את כל הצעדים הלא נכונים אז נראה לי סביר שהם ינסו לחלוב את הפס4 עוד קצת.

כלומר, אני צופה כבר מעכשיו, שיהיו אנשים שיגידו על "ספיידרמן 2" שהוא לחלוטין פס5 ומטורף ומדהים וקפיצה גרפית, אבל מדובר באנשים שמסתפקים במועט גרפית (קאז?)
ואותם אנשים ברשת גם קפצו דאז ואמרו שגם הוריזן בחשיפה נראה להם פס5 אז נחכה ונראה.

לגבי הוריזן: שמע, גם לי ממש לא איכפת מה גרילה עושה, לא אוהב הוריזן ואני לא מאבד שעות שינה על זה שהם מבזבזים משאבים על הריימיק/רימאסטר הזה, הרי מימלא הייתי קונה משחק שלהם ב30 בשביל גרפיקה ועובר הלאה :)

הבעיה של סוני היא לא שהיא עושה רימאסטרים וריימיקים, הבעיה היא שבמקום להראות לנו איזה תוכן חדש מחכה לנו על הפס5 אנחנו רק שומעים מהם על ריימיקים רימאסטרים ופורטים לפס5, זו בעיה רצינית של communication מצידם איתנו, אם הם היו מראים את התוכן המעניין שלהם או לפחות מראים טיזר על הקיום שלו לאף אחד לא היה איכפת מהרימאסטרים האלה, אבל הם שותקים, וזה יוצר אווירה מבאסת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוקטובר 2022, 12:34

מספיק כבר עם ה hate boner לג'ים ראיין.

כל ההחלטות שהתקבלו עד עתה היו מתקבלות גם אם היה אדם אחר שם. ג'ים ראין לא החליט לבד על 70 דולר למשחקי פס5. הוא לא החליט לבד על התרחבות למובייל ולמחשב. הוא לא החליט לבד על רימאסטר לא מזיק להורייזון (ואיפה התשבוחות שלכם שיש 2 משחקי survival-horror חדשים בפיתוח?).

על ג'ים ראין אפשר להטיל את האחראיות על אמירות אומללות ומטופשות כמו 'למי אכפת ממשחקים ישנים' או 'מגנים על ילדים' וכיוצא בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2022, 14:24

Kazz כתב:מספיק כבר עם ה hate boner לג'ים ראיין.

כל ההחלטות שהתקבלו עד עתה היו מתקבלות גם אם היה אדם אחר שם. ג'ים ראין לא החליט לבד על 70 דולר למשחקי פס5. הוא לא החליט לבד על התרחבות למובייל ולמחשב. הוא לא החליט לבד על רימאסטר לא מזיק להורייזון (ואיפה התשבוחות שלכם שיש 2 משחקי survival-horror חדשים בפיתוח?).

על ג'ים ראין אפשר להטיל את האחראיות על אמירות אומללות ומטופשות כמו 'למי אכפת ממשחקים ישנים' או 'מגנים על ילדים' וכיוצא בזה.

ג׳ים ראיין אחראי למעבר של סוני לGaaS, לאסטרטגיות האנטי צרכניות והחיפוש אחרי כסף מהיר במקום אסטרטגיה שתבנה את פלייסטיישן להמשיך להיות מותג חזק.

רימייקים, GaaS ואסטרטגיות אנטי צרכניות, זה כל מה שתקבל ממנו. זה שקודמיו בנו לו מפלצות כמו נוטידוג או סנטה מוניקה זה לא עומד לזכותו. וגם את נוטידוג וסנטה מוניקה הוא יהרוס אם תתן לו את הזמן. נוטידוג כרגע עובדת על פרוייקט ענק שהוא GaaS. היא בת 30 וזאת פעם ראשונה שהם עושים משחק GaaS במקום חווית סינגל. מאיפה אתה חושב שזה בא? מרוח הקודש?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2022, 15:52

אני לא יודע אם זה אנגלית, אבל יש לזה ריח חזק של DS2 בGame awards.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אוקטובר 2022, 21:01

DrKeo כתב:אני לא יודע אם זה אנגלית, אבל יש לזה ריח חזק של DS2 בGame awards.

אה,כן,זה לגמרי DS2 והוא גם היה בדליפה בשם קוד Ocean במסמך ההוא של סוני שדלף השבוע.
ויודעים גם מי השחקנית בטיזר:
ספויילר: הצג
אל פאנינג

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2022, 21:38

כל פוסט שלו כותבים את השם שלה מליון פעם והוא מתעלם באלגנטיות :)

אם זה DS2 אז אושר, הקודם היה מצויין וקוג׳ימה תמיד מציג קפיצה אדירה בין משחקים. אולי בטעות נראה משחק דור הבא מסוני, קוג׳ימה בדרך כלל מנסה לעשות את המשחק הכי מרשים בשוק אז אני בספק אם זה קרוס ג׳ן. אם הוא גם רץ על דסימה אז נראה מקוג׳ימה משחק דור הבא על דסימה לפני גרילה. אוי האירוניה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2022, 09:29

השאלה הנכונה שצריכה להישאל פה היא, מי חוץ מנדב וקוג'ימה בכלל רוצים, DS2 :) איזה בזבוז משאבים!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2022, 09:35

glass man כתב:השאלה הנכונה שצריכה להישאל פה היא, מי חוץ מנדב וקוג'ימה בכלל רוצים, DS2 :) איזה בזבוז משאבים!

אני משער שורב מי ששחק בו חוץ מקליימן :idea:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2022, 11:20

אבל מה יש במשחק הזה שמצדיק המשכים ורעש? אם מחר אני משקיע בו 35 שעות אני הולך לקבל דמויות טובות? מה הפאקינג Payoff של המשחק הזה חוץ מהפנים היפות של נורמן ריידוס, ולמה צריך שנים כאלה? לך ולאלוהים הפיתרון, כנראה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 אוקטובר 2022, 12:29

DrKeo כתב:
glass man כתב:השאלה הנכונה שצריכה להישאל פה היא, מי חוץ מנדב וקוג'ימה בכלל רוצים, DS2 :) איזה בזבוז משאבים!

יושב על 74% אצל "הצדיקים" ב mc,( לא שאני אומר שזה מייצג בהכרח), אבל תכלס אני חושב שזה משחק הרבה יותר שנוי במחלוקת אצל שחקנים( לא מבקרים ), משאתה מוכן להודות.

הוא משחק סבבה והכל, אבל הותשתי אחרי 10 שעות, כי הגיימפליי לא החזיק אותי( וב mgsv, שהיה תכלס 3/4 משחק, יש לי איזה 80+ שעות...).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2022, 14:09

לא מאמין שהצדיקים יכולים לטעות כאן.קליימן ידוע בכנות הover לא מתפשרת שלו :) כאילו זה סימולטור הליכה, זו בטח גירסה קוג'ימאית יפנית הזויה לWhat Remains of Edith Finch.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2022, 14:35

Klayman כתב:
DrKeo כתב:

יושב על 74% אצל "הצדיקים" ב mc,( לא שאני אומר שזה מייצג בהכרח), אבל תכלס אני חושב שזה משחק הרבה יותר שנוי במחלוקת אצל שחקנים( לא מבקרים ), משאתה מוכן להודות.

הוא משחק סבבה והכל, אבל הותשתי אחרי 10 שעות, כי הגיימפליי לא החזיק אותי( וב mgsv, שהיה תכלס 3/4 משחק, יש לי איזה 80+ שעות...).

בסטים הוא יושב על 90+ בביקורות גולשים אז נראה לי שהחוות דעת של השחקנים לא רעה בכלל. אני יודע שהמבקרים היו חצויים עליו, אבל הוא לא משחק לכל אחד אז זה לגמרי מובן.

וכן, MGS5 משחק יותר טוב. DS הרבה יותר טוב מבחינת עלילה ואוירה, אבל MGSV משחק עם גיימפליי מושלם. אבל להתחשב בקפיצות האדירות בין משחק MGS למשחק MGS, אני מצפה מ-DS2 להיות קפיצה גדולה מהמשחק הראשון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2022, 21:33

תנו לנדב לשחק בסימולטור של וולט, כתבו על זה kojima GAME ונדב יזרום איתו :)

מה אגיד, אני מת כבר לנסות אותו מתישהו ולראות אם זה מהמשחקים האלה שאתה שונא בהתחלה ולומד לאהוב או שאני פשוט אהיה בקליימן מוד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2022, 00:43

DrKeo כתב:ג׳ים ראיין אחראי למעבר של סוני לGaaS, לאסטרטגיות האנטי צרכניות והחיפוש אחרי כסף מהיר במקום אסטרטגיה שתבנה את פלייסטיישן להמשיך להיות מותג חזק.

רימייקים, GaaS ואסטרטגיות אנטי צרכניות, זה כל מה שתקבל ממנו. זה שקודמיו בנו לו מפלצות כמו נוטידוג או סנטה מוניקה זה לא עומד לזכותו. וגם את נוטידוג וסנטה מוניקה הוא יהרוס אם תתן לו את הזמן. נוטידוג כרגע עובדת על פרוייקט ענק שהוא GaaS. היא בת 30 וזאת פעם ראשונה שהם עושים משחק GaaS במקום חווית סינגל. מאיפה אתה חושב שזה בא? מרוח הקודש?

כן. ג'ים ראיין התיישב על הכיסא והחליט לבדו להעלות את מחיר המשחקים ל 70 דולר (שאיכשהו גם מפיצות אחרות מעלות). הוא גם החליט לבדו להעלות את מחיר הקונסולה.
אם JR אחראי על התרחבות ל GAAS זה לזכותו. קודמו הזניח את הסגמנט והחברה סבלה מזה. להרחיב צוותים, להעלות את מספרי המפתחים, לתת תקציבים ולהוסיף עוד גיוון בפרוטפוליו המשחקים של סוני זה אחלה.

זה לא היה בתקופת JR כ CEO שסוני התחילו להציע משחקים בלעדיים בלי צורך בחומרת פלייסטיישן (PS NOW במחשב).

כל השינויים הבאמת רעים היו קורים תחת כל CEO.
כל השינויים שאתה חושב שהם רעים אבל למעשה טובים כנראה גם, אבל אם אתה רוצה לתת את האחראיות רק ל JR אז אין לי בעיה.
JR בא בזמן כדי לעורר את סוני שנרדמה על ההגה במעבר של התעשייה מחומרה-לפני-הכל לפלטפורמה-לפני-הכל; מהפור הגדול שהם נתנו למיקרוסופט במחשב; מחוסר גיוון בהיצע המשחקים והצורך לעשות קאצ'-אפ במשחקי מולטי וסגמנט ה GAAS שרתח בדור הקודם בלי שום השתתפות של סוני.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוקטובר 2022, 08:16

DrKeo כתב:
Klayman כתב:
DrKeo כתב:

בסטים הוא יושב על 90+ בביקורות גולשים אז נראה לי שהחוות דעת של השחקנים לא רעה בכלל. אני יודע שהמבקרים היו חצויים עליו, אבל הוא לא משחק לכל אחד אז זה לגמרי מובן.

וכן, MGS5 משחק יותר טוב. DS הרבה יותר טוב מבחינת עלילה ואוירה, אבל MGSV משחק עם גיימפליי מושלם. אבל להתחשב בקפיצות האדירות בין משחק MGS למשחק MGS, אני מצפה מ-DS2 להיות קפיצה גדולה מהמשחק הראשון.

לא יודע מה להגיד לך - לדעתי הוא משחק הרבה פחות טוב של קוג'ימה. לא התחברתי וראיתי/שמעתי את הסניטמנט הזה בעוד מקומות. אבל בסדר, מוכן להיות ב''מיעוט'' שאתה חושב שאני :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2022, 18:53

Kazz כתב:
DrKeo כתב:ג׳ים ראיין אחראי למעבר של סוני לGaaS, לאסטרטגיות האנטי צרכניות והחיפוש אחרי כסף מהיר במקום אסטרטגיה שתבנה את פלייסטיישן להמשיך להיות מותג חזק.

כן. ג'ים ראיין התיישב על הכיסא והחליט לבדו להעלות את מחיר המשחקים ל 70 דולר (שאיכשהו גם מפיצות אחרות מעלות). הוא גם החליט לבדו להעלות את מחיר הקונסולה.
אם JR אחראי על התרחבות ל GAAS זה לזכותו. קודמו הזניח את הסגמנט והחברה סבלה מזה. להרחיב צוותים, להעלות את מספרי המפתחים, לתת תקציבים ולהוסיף עוד גיוון בפרוטפוליו המשחקים של סוני זה אחלה.

זה לא היה בתקופת JR כ CEO שסוני התחילו להציע משחקים בלעדיים בלי צורך בחומרת פלייסטיישן (PS NOW במחשב).

כל השינויים הבאמת רעים היו קורים תחת כל CEO.
כל השינויים שאתה חושב שהם רעים אבל למעשה טובים כנראה גם, אבל אם אתה רוצה לתת את האחראיות רק ל JR אז אין לי בעיה.
JR בא בזמן כדי לעורר את סוני שנרדמה על ההגה במעבר של התעשייה מחומרה-לפני-הכל לפלטפורמה-לפני-הכל; מהפור הגדול שהם נתנו למיקרוסופט במחשב; מחוסר גיוון בהיצע המשחקים והצורך לעשות קאצ'-אפ במשחקי מולטי וסגמנט ה GAAS שרתח בדור הקודם בלי שום השתתפות של סוני.

לא כל ceo היה עושה את זה. אפשר לא לעלות ל70$, אף מפיצה לא חשבה בכלל לעשות את זה עד שסוני עשתה. חלקן עד היום לא העלו ובטח ובטח שמחזיקת פלטפורמה לא צריכה את זה. אפשר לעשות משחקי GaaS, אבל למה רוב הפורטפוליו הוא GaaS? ורימייקים סוג ב ב70$? או לשפר ל 60 פריימים ולקרא לזה director cut ולהכפיל את המחיר? לנעול שדרוגים חינמים למשתמשי ps+? ולהעלות את המחיר של הקונסולה ברוב העולם? וקרוס ג׳ן במשך שנים? ועוד ועוד ועוד.

כל ceo והסגנון שלו. זה הסגנון של ג׳ים ראיין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוקטובר 2022, 21:31

לפי קאז היו יכולים לשים אותי מהספה בבית להיות ה CEO של סוני והכל היה נראה אותו הדבר, כנראה ל CEO יש אפס השפעה בהחלטות, במדיניות ובחזון החברה ובכלל איך שהיא מצטיירת ומתנהלת לאורך הדור הזה. כנראה יש איזו תוכנת AI סטייל הפטריוטס של מגס2 שאחראית על כל זה. זה שסוני שינתה את פניה לגמרי ברמה שהיא כבר בלתי מזוהה מאז שהאידיוט הזה מנהל אותה זה מקרי לחלוטין :roll:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2022, 10:37

bling כתב:לפי קאז היו יכולים לשים אותי מהספה בבית להיות ה CEO של סוני והכל היה נראה אותו הדבר, כנראה ל CEO יש אפס השפעה בהחלטות, במדיניות ובחזון החברה ובכלל איך שהיא מצטיירת ומתנהלת לאורך הדור הזה. כנראה יש איזו תוכנת AI סטייל הפטריוטס של מגס2 שאחראית על כל זה. זה שסוני שינתה את פניה לגמרי ברמה שהיא כבר בלתי מזוהה מאז שהאידיוט הזה מנהל אותה זה מקרי לחלוטין :roll:

זה לא שמשהו השתנה במיקרוסופט בין דון מטריק לפיל ספנסר. הceo לא משפיע בכלל מסתבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2022, 12:36

קיג׳ימה החלט לאשר:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2022, 14:20

DrKeo כתב:[

לא כל ceo היה עושה את זה. אפשר לא לעלות ל70$, אף מפיצה לא חשבה בכלל לעשות את זה עד שסוני עשתה. חלקן עד היום לא העלו ובטח ובטח שמחזיקת פלטפורמה לא צריכה את זה. אפשר לעשות משחקי GaaS, אבל למה רוב הפורטפוליו הוא GaaS? ורימייקים סוג ב ב70$? או לשפר ל 60 פריימים ולקרא לזה director cut ולהכפיל את המחיר? לנעול שדרוגים חינמים למשתמשי ps+? ולהעלות את המחיר של הקונסולה ברוב העולם? וקרוס ג׳ן במשך שנים? ועוד ועוד ועוד.

כל ceo והסגנון שלו. זה הסגנון של ג׳ים ראיין.

ל JR יש את החבר'ה ביפן מעל הראש. JR לא התיישב על הכיסא ושלף מהתחת 'בוא נעלה מחירים' והוציא את זה לפועל באופן דיקטטורי כשהוא היחיד שרצה במהלך הזה.
בוודאי שמפיצות אחרות חשבו על זה כי זה קרה במקביל.

דימון סולס רימייק סוג ב'? TLOU רימייק סוג ב'? Hate boner.

רוב הפורטפוליו אינו GAAS. ורוב משחקי ה GAAS גם לא נעשים ע"י צוותי צד א'. בדור הקודם סוני הזניחו את הסגמנט אז עכשיו הם צריכים לעשות יחסית יותר משחקים כאלה.
אני גם יוצא מנקודת הנחה שהם עושים הרבה כי הם מעריכים שיהיו משחקים שלא ייתפסו.

JR הוא שהחליט להעלות את המחיר של הפס5? Hate boner.

'קרוס-ג'ן במשך שנים' - כאילו זה שלילי ולא פרו-צרכני בכך שלא מחייבים לקנות אותם חומרה חדשה במחיר יקר ובאספקה בעייתית? Hate boner.

bling כתב:זה שסוני שינתה את פניה לגמרי ברמה שהיא כבר בלתי מזוהה מאז שהאידיוט הזה מנהל אותה זה מקרי לחלוטין :roll:

Hate boner. 'שינתה את פניה' - חזרה לעשות גם משחקי מולטי, בניגוד לדור הפס4 שהוא יוצא הדופן. JR לא היה CEO כאשר סוני התחילה להציע משחקי פס4 בלעדיים על המחשב דרך הענן. איפה היית אז?

איזה פנאטיות חסרת מחשבה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אוקטובר 2022, 15:31

אני רואה שלמדת מילה חדשה בחוג שלך. יפה :)

סוני תמיד היתה מפוקסת סינגל לפני הכל, מולטי היה במקרה הטוב נספח, וכל האובססיה שיש לה עכשיו עם GAAS זה נטו הדביל הנוכחי.

שירות ענן שעשתה בחצי מאמץ עם משחקים עתיקים יחסית זה לא דומה ללהביא כל בלעדי אפשרי שלהם למחשב, אפילו לא קרוב.

לעשות קרוס ג׳ן במשך שנים ולא להוציא שום בלעדי גדול לחומרה שלך בשלב הזה של הדור זה שוב נטו מדיניות שלו ששוברת כל תבנית שהיתה לסוני במשך דורות.

זה שהפס5 היא בעיקרון פח אשפה של קונסולה עד כה זה הוא. גם בדורות חלשים של סוני היה מאמץ לפחות לגרום לקונסולה להיות אטרקטיבית, לא תמיד בהצלחה אבל היה רצון. בדור הזה נראה עד כה שהמונח קונסולה לא רלוונטי, זה נטו פלטפורמה, עוד מקום שאפשר לשחק עליו משחקים של סוני, לא יותר מזה (עד כה), ועדיף שהמשחקים האלה יהיו GAAS, רימייקים וכמובן שהכל יהיה קרוס ג׳ן - זה הכל עניין של המדיניות שלו. אין לי ספק שאם נגיד יפני שמרן היה מנהל את העניינים זה היה נראה כמו סוני של כל הדורות ולא התועבה שהפס5 כרגע מייצגת בדיוק כמו שנינטנדו ממשיכה להיות מה שהיא למרות הזמנים שמשתנים כביכול. בסוף זה עניין של מתווה והחלטה שמישהו לוקח וכבר כמה שנים טובות למישהו הזה קוראים ג׳ים ראיין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2022, 18:12

איזה יופי, למדת מילה חדשה. בקיצור, בלינג צודק.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 149 אורחים