חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אוגוסט 2020, 17:57

avive כתב:אוריג'ין מבוגבג? אמנם שיחקתי בו על הפלייסטיישן שהוא יצא אבל שיחקתי בו שוב לא מזמן אחרי שאפיק חילקו אותו בחינם, לא זכורים לא באגים או בעיות טכניות.
בנוגע לסקייל אז כן היה אפשר להכניס את אוריג'ין בתור חבילת הרחבה גדולה עם גרפיקה חדשה לסיטי, היה לו סיפור יותר מרוכז ופשוט.

אפיק מעולם לא חילקו את אוריגינס,רק את הטרילוגיה של רוקסטדי,הוא קצת כמו הילד החורג שכולם מתכחשים אליו :)
גרסאת הקונסולות,בייחוד ה-360,נחשבות הרבה יותר שחיקות מגרסאת הפיסי,על חשבון גרפיקה ופריימרייט כמובן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 אוגוסט 2020, 18:18

באוריג'ין לא שיחקתי בכלל ואני לא חושב שסיימתי אפילו את נייט כשרצתי על הטרילוגיה לפני כמה שנים... נראה לי שהיה איזה קרב בוס באתר חפירות או קידוח, משהו כזה עם הבאטמוביל ואמרתי די, אין לי כוח :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 אוגוסט 2020, 19:25

Uncle Pey'j כתב:
avive כתב:אוריג'ין מבוגבג? אמנם שיחקתי בו על הפלייסטיישן שהוא יצא אבל שיחקתי בו שוב לא מזמן אחרי שאפיק חילקו אותו בחינם, לא זכורים לא באגים או בעיות טכניות.
בנוגע לסקייל אז כן היה אפשר להכניס את אוריג'ין בתור חבילת הרחבה גדולה עם גרפיקה חדשה לסיטי, היה לו סיפור יותר מרוכז ופשוט.

אפיק מעולם לא חילקו את אוריגינס,רק את הטרילוגיה של רוקסטדי,הוא קצת כמו הילד החורג שכולם מתכחשים אליו :)
גרסאת הקונסולות,בייחוד ה-360,נחשבות הרבה יותר שחיקות מגרסאת הפיסי,על חשבון גרפיקה ופריימרייט כמובן.

צודק יש לי אותו על סטים, אני כמעט בטוח שקיבלתי אותו בחינם מאיפשהו או שהוא עלה שקל תשעים, על המחשב אני משחק היום רק עם הלאנצ'ר של GOG, אבל עדיין, אני לא זוכר בעיות טכניות מיוחדות. אולי שהוא יצא על המחשב הוא היה בעייתי מבחינה טכנית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 אוגוסט 2020, 20:37

גם אני מאלה שאהבו את אוריג'נס. שיחקתי בו על ה 360 לדעתי? לא זוכר כבר.... בכל מקרה היו בוסים מעניינים אם אני זוכר נכון.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אוגוסט 2020, 20:38

אני רואה את החשיפה של Gotham Knights וכתוב למשחק הזה GAAS על המצח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוגוסט 2020, 20:54

כן, אבל נראה מהסוג היותר טוב... מצד שני אמרתי את זה בזמנו על אנת׳ם, אז נראה עד כמה הקטע הזה איכשהו מייצג את הסינמטיות של מה שנקבל בסוף.
מה שבטוח - הקרבות נראים הרבה יותר טוב מהנוקמים. מצד שני, זה לא פייר להשוות את האלק לבאטגירל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אוגוסט 2020, 21:02

כן,הטריילר וההדגמה הקצרה שראיתי היו מבחינתי טובים יותר מכל מה שראיתי עד כה מהנוקמים,הרבה פחות ג'אנק והקרבות נראים הרבה יותר זורמים. אבל אלוהים ישמור,איזה דיבוב מזעזע יש לבאטגירל,פשוט צורם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוגוסט 2020, 21:06

בעעעעעעע
כן, זה נראה כמו GAAS.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 אוגוסט 2020, 21:37

לפי התיאור הרשמי מדובר במשחק עולם פתוח אקשן-תפקידים. הוא שחיק לבד או בקואופ של שני אנשים.

מצד אחד הקו אופ, המספרים, הרמות וגם כמה מילים שהמפתחים אמרו יכולים אולי לרמז שבאמת מדובר ב GaaS. מצד שני מבחינת העולם, הגיימפלי וכו' כל מה שראיתי נראה טוב ובערך מה שאתה מצפה לראות ממשחק סינגל פלייר של באטמן/ארקהם. המספרים והרמות יכולים להעיד שזה פשוט משחק "RPG" כמו המשחקי אססין קריד האחרונים, רק עם קו-אופ אופציונלי. wb montreal כבר השתעשעו ברעיון של מולטי פלייר באורג'ין ורוקסטדי הכניסו אלמנט של דמויות שונות במשחקי ארקהם שלהם לפחות מאז city, ככה שזה בהחלט יכול להיות רק אבולוציה של הקונספט הזה ולא בהכרח מה שאתם חוששים ממנו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אוגוסט 2020, 21:42

להפוך את הסדרה הזו למשהו שמזכיר את משחקי AC האחרונים נשמע מאוד,אבל מאוד לא מלהיב מבחינתי,אם כי הרבה פחות גרוע ממשהו סטייל דסטיני אנת'ם אוונג'רס ושאר המחלות. מאוד מאכזב שזה הכיוון שהם הלכו אליו,חשבתי שלפחות יזרקו עצם לחובבי הקמפיין היחיד המסורתי עם המשחק הזה אחרי שהם נעלו את רוקסטדי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוגוסט 2020, 21:45

וואו כמה שזה נראה גרוע. בדיוק כמו שציפיתי, 0 אווירה, XP ו CO-OP ו 0 נשמה בעיקרון. כיף.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 אוגוסט 2020, 22:19

לא יודע מה אתם רוצים. נראה כמו עוד משחק באטמן אבל עם אפשרות לשני שחקנים עם כמה תוספות דלוחות. הבעיה היא שזה נראה כמו עוד משחק באטמן נוסחתי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 אוגוסט 2020, 22:30

Uncle Pey'j כתב:להפוך את הסדרה הזו למשהו שמזכיר את משחקי AC האחרונים נשמע מאוד,אבל מאוד לא מלהיב מבחינתי,אם כי הרבה פחות גרוע ממשהו סטייל דסטיני אנת'ם אוונג'רס ושאר המחלות. מאוד מאכזב שזה הכיוון שהם הלכו אליו,חשבתי שלפחות יזרקו עצם לחובבי הקמפיין היחיד המסורתי עם המשחק הזה אחרי שהם נעלו את רוקסטדי.

אנחנו מדברים רק על ה leveling system וההתקדמות שלך בעולם פתוח שבו לאויבים יש רמות, יש עדיין הרבה אלמנטים אחרים שמבדילים בינהם והופכים את המשחקי ארקהם למה שהם ודווקא הקטע הזה פחות קריטי בעיני.. לדעתי זה לא אמור לפגום בחוויה של קמפיין מסורתי אם עושים את זה נכון, הרי הגיימפלי שראינו די נראה כמו שהוא אמור להיראות ומעבר לזה יותר מעניין מה קורה עם הסיפור, העולם, החידות וכו'. אם הכל שם אז אני לא חושב שהאספקט הזה ישנה יותר מידי לכאן או לכאן, אבל נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוגוסט 2020, 22:43

רואים שהסיפור עולם וחידות הם משניים לכל האקשן וה co-op וה XP.

והדמויות של הגיבורים מעניינות כמו טחורים.

וכן אני שופט מהדגמת הגיימפליי הזאת. נחיה ונחכה כמו שאמרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2020, 22:51

אין לי מושג מה אתם רוצים, המשחק הזה נראה בהדגמה הכי משחק ארקאם קלאסי. תסירו את רובין שמתצטרף ל-CO OP, וזה אשכרה בטמן מנקה כמה חדרים ואז מגיע לקרב בוס. נראה הכי ארקאם שיש. אני משער שנצטרך לחכות ולראות.

לטובת מי שלא ראה:

We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 אוגוסט 2020, 23:10

לא יודע עדיין מה אני חושב על המשחק, הגיימפליי נראה מוכר ולא השתנה הרבה, אבל איך רד הוד והאקדחים שלו משתלבים הגיונית במשחק? הוא היחיד שהורג? מרגיש מאולץ קצת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2020, 00:21

אם הייתי מקבל עוד פעם ארקהם שתכל׳ס לא השתנה הרבה מאז המשחק השני - הייתי מתאכזב. אז אני שמח שמשנים את הנוסחא. אני לא יכול לשפוט מהוידאו הזה אם השינוי לטובה, חסרים לי מליון פרטים, אבל על פניו זה נראה כמו משחק ״באטמן״ עם אלמנטים של RPG וקו-אופ אופציונלי... ואם זה המצב - זה נשמע לי ממש סבבה, אם כי שום דבר לא ממש הלהיב אותי כאן.

מקווה לקום מחר בבוקר ולראות את המשחק של רוקסטדי שיפוצץ לי את הראש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 01:13

אגב, מסתבר שהמשחק ביקום חדש משלו, לא קשור בשום צורה לסדרת ארקאם ולא מתרחש ביקום שלה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 אוגוסט 2020, 01:29

משהו ששמתי לב בצפייה שניה - יש Npcs ברחובות שהם לא אויבים.. או ככה נראה לי לפחות, גם הרכבים והרכבת יכולים להעיד על עיר שהיא יותר בחיים מהמשחקים הקודמים שתמיד מצאו תירוץ כזה או אחר בסיפור לכך שאין אף אחד ברחובות חוץ מאויבים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 01:41

הדבר הראשון ששמתי לב אליו הוא מכוניות ברחוב, אשכרה טיפה חיים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אוגוסט 2020, 05:21

ישוחרר ב2022.. יש עוד זמן להתבאס :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2020, 08:27

טריילר אדיר, אבל זה in-engine או סתם סרטון CG?
יש פרטים נוספים, משהו?
בהחלט באסה שיש עוד שנתיים...

עריכה:
אוקיי, ממה שהבנתי מדובר במשחק עולם פתוח עם 4 דמויות שאפשר לשחק בכל אחת מהן לבד בכל משימה (מניח שיהיו יוצאי דופן), או בCO OP עם חברים.
אז כן נשמע שיש פה מן הGAAS אבל אני בינתיים עדיין לגמרי סומך על רוקסטדי :)
אין ספק שזה נשמע ונראה הרבה יותר מעניין מGOTHAM KNIGHTS, שנראה פשוט ARKHAM דור נכחי שכזה, שהולבשו עליו אלמנטים של RPG, אבל זה לא ממש הוגן להשוות בין טריילר גיימפליי לטריילר סינמטי, שכנראה אפילו לא מייצג בכלל איך שהמשחק ייראה בסוף. עם זאת - רק העובדה שמשחקים במטרופוליס, ועוד באור יום (!!!) עושה עבורי את כל ההבדל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוגוסט 2020, 14:47

אם זה היה in-engine הם כנראה היו מתלהבים שזה in-engine, אז... :)
בכל מקרה הטריילר הזה שווה כרגע מבחינתי כקליפת השום, אולי אם לא היינו יודעים כבר שסופרמן הוא הרע של המשחק זה היה נחמד לגלות, אבל כבר ידענו את זה. כרגע זה טריילר CGI שלא מעיד כלום על המשחק.
ובכל זאת, רוקסטדי, נתן להם להנות מהספק בינתיים ואני עדיין לא ויתרתי על המשחק.

להבדיל מהמשחק באטמן. איפה בדיוק הדמיון למשחקי ארקהאם שאתם מדברים עליו? העובדה שיש זיפ-ליין לתנועה לגובה גם במשחק הזה? זה באמת הדמיון היחיד שמצאתי.
מדובר על משחק עם 4 דמויות, מבוסס STATS (ואני מניח LOOT, אבל לא ראיתי אזכור רשמי לזה). מערכת הקרב נראת H&S לגמרי ועוד נאמר לנו במפורש שזו הדמות שהכי מזכירה את באטמן מאותם משחקים. קר הבוס זה כבר ממש משהו אחר לגמרי, זה קרב H&S מול ספוג HP כמו שאנחנו מכירים מהרבה משחקים אחרים, אבל מאוד רחוק מקרב בוס בסגנון של משחקי ארקהאם, ובוודאי מקרב הבוס הזכור מול פריז עצמו.
המשחק לא נראה רע בסופו של דבר, ויש קהל לסגנון הזה ומי שזה עושה לו את זה שירוויח (זה אכן מאוד מזכיר בינתיים את AC ואני סך הכל אוהב את הסדרה גם היום, אבל זה רחוק מהסגנון שהייתי רוצה בבאטמן). לי זה נראה כמו משחק שמגיע עם כל החולי של משחקי GAAS ואנחנו נרגיש את זה. העניין שלי בו כעת מינימלי אבל בלי קשר לטעם אישי בכלל, כמו ארקהאם זה ממש לא נראה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוגוסט 2020, 14:58

2022...פאקינג 2022..מה לעזאזל הם עשו כל השנים האלה? האופציה היחידה שאני יכול לחשוב עליה,שה"פיטץ'" למשחק סופרמן שבוטל היה הרבה יותר מסתם פיטץ' אלא ממש משחק בפרודקשן עם אסטים ודמויות ואחרי שהוא בוטל X שנים קדימה רוקסטדי לקחו את מה שהיה להם והעבירו את זה למשחק Suicide Squad שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2020, 15:53

סטיק - הדמיון לארקהם הוא בעיקר במראה שלו. נראה אחד לאחד אותו עיצוב ואותו עולם, אותו מנוע אפילו... גם מערכת הקרב מאוד מאוד דומה, כמעט זהה... קיצר דומה מאוד, ואם לא היו את המספרים מעל הראש כשפוגעים באויבים אז בכלל :)

ולגבי רוקסטדי - מניח שלוקח להם 7 שנים בעיקר בגלל המעבר לדור הבא, שבטח לא היה בתכנון ב-2015. כנראה תוכנן ל-2019-20 במקור, אבל זה רק ניחוש שלי, בטח בימים הקרובים יהיו ראיונות איתם ועוד פרטים ואז נבין טוב יותר

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים