חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי bling » 14 נובמבר 2019, 08:10

יש לפעמים ידיעות שלא קשורות לאף אחת מבעלות הפלטפורמה הגדולות, למשל רכישות של אולפני צד ג׳ על ידי מפיצה צד ג׳ אחרת, עזיבה של איש מפתח של חברה גדולה, פשיטות רגל ועוד. את כל הידיעות האלו תביאו לנושא הנ״ל.

בשביל הספתח של הנושא, ג׳ון קארמק פרסם הודעה שהוא עוזב את אוקולוס כדי לעבור לתחום האינטליגנציה המלאכותית, הנה ההודעה:

Starting this week, I’m moving to a "Consulting CTO” position with Oculus.
I will still have a voice in the development work, but it will only be consuming a modest slice of my time.
As for what I am going to be doing with the rest of my time: When I think back over everything I have done across games, aerospace, and VR, I have always felt that I had at least a vague “line of sight” to the solutions, even if they were unconventional or unproven. I have sometimes wondered how I would fare with a problem where the solution really isn’t in sight. I decided that I should give it a try before I get too old.
I’m going to work on artificial general intelligence (AGI).
I think it is possible, enormously valuable, and that I have a non-negligible chance of making a difference there, so by a Pascal’s Mugging sort of logic, I should be working on it.
For the time being at least, I am going to be going about it “Victorian Gentleman Scientist” style, pursuing my inquiries from home, and drafting my son into the work.
Runner up for next project was cost effective nuclear fission reactors, which wouldn’t have been as suitable for that style of work

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 12:46

אני אוהב שהוא מאתגר את עצמו... שיהיה לו בהצלחה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 13:32

הבן אדם מפלצת, הוא יוצא לחופשות של שבוע במקום מבודד ולומד נושא שאנשים עושים עליו תואר במשך שנים. יאללה בהצלחה, אולי מתישהו הוא יחזור לגיימינג :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 20:44

החברה codemasters רכשה את slightly mad studios - היוצרים של סדרת Project Cars שהתחילו כפרוייקט גיוס המונים והפכו למתחרה הרצינית כמעט היחידה של טוריזמו במחשב (עד שפורצה התחילה לצאת במחשב, וגם אסטו קורסה).
נשמע כמו חיזוק מעולה לחברה שגם ככה עושה אחלה מירוצים, מעניין מאוד אם יאחדו כוחות ויביאו משחק מירוצים מטורף כמו שהפוטנציאל הזה מאפשר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 20:45

Laskin כתב:החברה codemasters רכשה את slightly mad studios - היוצרים של סדרת Project Cars שהתחילו כפרוייקט גיוס המונים והפכו למתחרה הרצינית כמעט היחידה של טוריזמו במחשב (עד שפורצה התחילה לצאת במחשב, וגם אסטו קורסה).
נשמע כמו חיזוק מעולה לחברה שגם ככה עושה אחלה מירוצים, מעניין מאוד אם יאחדו כוחות ויביאו משחק מירוצים מטורף כמו שהפוטנציאל הזה מאפשר.

יהיה מעניין לראות אותם עושים משחק עם תקציב בגובה של פורצה או GT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 20:50

כן אבל האמת שאין לי מושג כמה כסף כבר יש להם ומה נשאר אחרי הרכישה הזו (שבטח לא הייתה יקרה מדי אבל זו עדיין לא חברה שבשיא שלה לדעתי)... מה שכן - כשרון ואהבה לתחום בלי ספק יש שם בשפע, קודמאסטרס עושים אחלה שליטה ותחושה, היוצרים של פרוייקט מכוניות עושים מודלים ברמה מאוד גבוהה ויש להם כגר מאות כאלה לשימוש של קודצאסטרס... אני אופטימי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 21:02

Laskin כתב:כן אבל האמת שאין לי מושג כמה כסף כבר יש להם ומה נשאר אחרי הרכישה הזו (שבטח לא הייתה יקרה מדי אבל זו עדיין לא חברה שבשיא שלה לדעתי)... מה שכן - כשרון ואהבה לתחום בלי ספק יש שם בשפע, קודמאסטרס עושים אחלה שליטה ותחושה, היוצרים של פרוייקט מכוניות עושים מודלים ברמה מאוד גבוהה ויש להם כגר מאות כאלה לשימוש של קודצאסטרס... אני אופטימי

לא הבנתי, אתה חושב שקודמאסטרס קנו אותם בשביל לספק מודלים לחברות האחרות שלהם? הם קנו אותם כי הם יובילו את הנישת סימולטורים הראליסטים בחברה, אף אחד לא הולך לעשות בפרוייקט מכוניות "שליטה ותחושה כיפית", זה סימולטור הרבה יותר סימולטורי מGT או פורצה ואני משער שהוא ימשיך להיות כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 21:07

אני חושב שיכול מאוד להיות שהם יתנו למשחק מצב ארקיידי, כן. בכלל, אני חושב שרצוי שזה יהיה בכל סימולטור - מצב ריאליסטי ומצב ארקיידי, וככה יותר אנשים יהנו מהמשחקים האלה.
יכול להיות שפשוט ימשיכו ויהיה גריד לצד פרוייקט מכוניות אבל לדעתי איחוד של שתיהן למשחק אחד יותר מעניין ואולי גם יותר טוב כלכלית, אני לא יודע מה המכירות של גריד האחרון אבל התחושה שלי היא שהם בירידה מתמדת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 21:09

Laskin כתב:אני חושב שיכול מאוד להיות שהם יתנו למשחק מצב ארקיידי, כן. בכלל, אני חושב שרצוי שזה יהיה בכל סימולטור - מצב ריאליסטי ומצב ארקיידי, וככה יותר אנשים יהנו מהמשחקים האלה.
יכול להיות שפשוט ימשיכו ויהיה גריד לצד פרוייקט מכוניות אבל לדעתי איחוד של שתיהן למשחק אחד יותר מעניין ואולי גם יותר טוב כלכלית, אני לא יודע מה המכירות של גריד האחרון אבל התחושה שלי היא שהם בירידה מתמדת

למה לאחד את גריד ואת פרוייקט מכוניות? זה כמו להגיד שצריך לאחד את GT ואת דרייב קלאב, אלה שני משחקים מאוד שונים. גריד הוא משחק ארקיידי לגמרי, כמו דרייב קלאב או פורצה הורייזן בזמן שפרוייקט מכוניות הוא סימולטור הרבה יותר הארד קור מאשר פורצה או GT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 21:41

בתור מישהו שאוהב גם סימולטור וגם ארקיידי - אני אשמח למשחק שמאפשר לי גם וגם. אולי אני היחיד, לא יודע... אבל זה משהו שאני רוצה :)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 05 דצמבר 2019, 11:09

EA Sports השעו את הדמות של Marco van Basten מהמשחק FIFA 20 בעקבות "בדיחה נאצית" שהשמיע שחקן העבר המפורסם בזמן ששימש פרשן של רשת FOX הולנד במשחק בליגה ההולנדית.
לפי מה שהבנתי, ון באסטן פלט "זיג הייל" מתוך כוונה לצחוק על המבטא הגרמני המשובש של אחד מהקולגות שלו ברשת בזמן שזה ראיין על המגרש את המאמן הגרמני של קבוצת Heracles Almelo
ון באסטן התנצל והסביר את המניעים שלו להערה. למרות זאת, הוא הושעה מעבודת הפרשנות שלו בFOX וכן מרשימת השחקנים ה"אגדתיים" במשחק FIFA 20 עד להודעה חדשה. מי שקנה כבר את הדמות ימשיך להחזיק בה.

https://kotaku.com/nazi-joke-gets-legen ... 1840212755

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 דצמבר 2019, 12:22

בדיחה סרת טעם אבל גם תגובה חריפה מדי של EA, בנאדם מאבד סטטוס של אגדה על בדיחה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 דצמבר 2019, 12:26

בדיחה סרת טעם אבל גם תגובה חריפה מדי של EA, בנאדם מאבד סטטוס של אגדה על בדיחה?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 05 דצמבר 2019, 12:37

זה כולה קלף. מי ישמע איזה עונש

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 דצמבר 2019, 13:06

אין קשר לקלף, זה המשמעות של זה ומה שכל העסק מסמל - נידוי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 05 דצמבר 2019, 13:16

ומה רע בזה?
יש הבדל בין בדיחה מטופשת בפרטי לבין בדיחה בערוץ ציבורי. אפילו שזה בטעות

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 05 דצמבר 2019, 13:35

זו בהחלט בדיחה סרת טעם וראויה לגינוי. מצד שני, הבן אדם התנצל. מודה ועוזב ירוחם.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 05 דצמבר 2019, 21:40

זה לא שהוא מוקצה לנצח עכשיו, בטח יחזור עוד כמה שבועות.
וגם אם הוא מושעה מפיפא 20, תמיד יהיה את פיפא 21 :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 דצמבר 2019, 14:11

השעייה של דמות וירטואלית, של החלוץ המיתולוגי של הקבוצה הכי יהודית באירופה, בגלל בדיחה על נאצים. וכבר חשבתי ששמעתי הכל...
אני מניח שבשלב הבא ימחקו ציטוטים של צ'רצ'יל מבאטלפילד או COD כי יגלו שגם הוא מתישהו צחק על הנאצים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 דצמבר 2019, 18:00

זה לא כזה ביג דיל בעיניי, והבנתי שמי שכבר ״רכש״ את הדמות (לא יודע איך זה עובד... כמו קלפים?) אז הוא יישאר אצלו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 דצמבר 2019, 22:39

אפשר יהיה לשחק 13 דמואים בלעדית בSTEAM לפני The Game Awards ל 48 שעות

https://www.pcgamer.com/play-demos-of-1 ... -pcgamertw

מעניין שרק בסטים, אגב... אנחנו כבר יודעים שלא רק כסף זה שוחד... גם סיקור חיובי.. לא? חשד ל....? הלכתי רחוק מדי? :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 דצמבר 2019, 09:27

באופן אישי אף אחד מהם לא מעניין אותי, אבל כן - מאוד מעניין מה הקטע עם זה.... הרי ליצור דמו לוקח זמן, וזמן עולה כסף, אז הם "סתם ככה" עבדו בשביל דמו זמני שיורידו אחרי יומיים? בטוח מעורב פה כסף... זה נורא, נורא!!!
וברצינות - זה דבר ממש מוזר לעשות :)

אגב, רק עכשיו שמתי לב שהVGA מתחיל ב-3:30 לפנות בוקר. לעזאזל. אני אצפה בזה כשאקום, ואריץ את הקטעים המשעממים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 09:45

אני בשוק שזה ב-3 בבוקר, אוף, איזה מבאסים, כזאת זריקת זין על אירופה. אפילו באנגליה זה מתחיל ב-1:30 בלילה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 דצמבר 2019, 09:50

3 וחצי! וכן, הבנתי שהם רוצים שזה ישודר בקולנוע או משהו (או לפחות - זכור לי משהו כזה) אז הם רוצים שיהיה רלוונטי איפה שהולכים אולי להקרין את זה, ולא יעשו הקרנה ביום חמישי בבוקר... ועדיין - מעפן.
לא כזה נורא. הרי גם ככה אני מתעורר באיזה 6 בבוקר עם הילדים, מעיף אותם ואז אחזור לצפות בזה בלי הפסקות ובלי דיבורים על דברים שפחות מעניינים אותי... אבל גם כיף לראות בלייב לפעמים :/ מקווה שלא אחטוף הרבה ספוילרים כשאחפש את התצוגה המלאה בבוקר. וגם אם כן אני חושב שאתגבר :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2019, 10:06

מגיע ל-VGA נושא משלו? כלומר אני בטוח שאם הוא היה ב-10 בערב היינו כולנו צופים יחד ומגיבים, אבל כשהוא ב-3:30 בלילה יש הצדקה לנושא?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים