חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי kririn » 30 אוגוסט 2022, 16:54

נשמע מצוין ,ובכיוון הנכון

מבחינתי מאז שהיה " רמות " ,באססין קריד זה די שבר את עניין ההתגנבות במשחק
הרעיון כבר מהמשחק הראשון ,שכל אויב שאתה מחסל בהתגנבות
מת ישר ,יתפוגג

כי אויבים כמה רמות מעל ,לא מתים בניסיון התנקשות הראשון
לא משנה כמה אתה טוב במשחק ,וזה אומר שהם גם קוראים לבוטים האחרים לתקוף אותך
בנוסף לזה שהם כמה רמות מעל ,הם " ספוגים " ,ולוקח הרבה מכות להרוג אותם

זה או ליסתתר לתקוף - לברוח ליסתתר לתקוף
ולוקח גיליון שעות לנצח אזור ככה

או להיות שחקן סופר דופר טוב ,לילחם בהם
חצי שעה ,עד שמנצחים ,ולעשות ככה כל אזור

או שחכמים יותר ומתרחקים מאזורים מעל הרמה של השחקן
עד שהשחקן מספיק חזק

גם בוסים ,יכולים להיות קלים מידי או קשים כמו בסול דימון
תלוי בהפרשי הרמות

אומנם הוביסופט רושמת רמות במפה ,אז השחקן יכול לראות לאיפה נכנס ,אבל במקום רמות יכלו לסגור את המפה בנוסח זלדה 64

שם אזורים חדשים נפתחו לפי התקדמות במשחק
והדמות קיבלה יכולות חדשות ,דרך התקדמות

( מגן וחרב טובים יותר / חליפות / פצצות / וכו )
לא אומר שצריך פאזלים כמו בזלדה ,אבל משהו הגיוני יותר מלהדביק על אויבים יותר hp ,ושהתקיפה שלהם תוריד יותר hp לשחקן )

אני הרבה שעות בזבזתי על המשחקים האלו ,במיוחד במשחק הראשון שדחפו רמות עד שלמדתי ללכת לפי הסדר במפה

הם גם ניסו למכור מיקרו תשלום שעוזר לשחקן לעלות פי 2 מהר יותר ברמה ,שזה בכלל גועלי
זה בטח שינוי מאוד קטן בקוד ,שבטח לקח לרשום דקות בודדות
מנחש שהעיצוב של הdlc הזה לקח הרבה יותר זמן מלרשום את הקוד

בכל מקרה נקווה לטוב ,ונקווה שגם יפחיתו מאוד את ה" זבל במפה "
זה כבר מוגזם בצורה מגוחכת והפסקתי לפתוח את המפה במשחקי יוביסופט בגלל זה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2022, 10:12

סוני וטנסנט רוכשות עוד מניות של FROM

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2022, 13:19

וגם - NETEASE רוכשת את QUANTIC DREAM

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ספטמבר 2022, 12:31

אם זה נכון שהAC הזה זורק לפח את האלמנטים של הRPG זה אוטומטית הופך למשחק הכי מצופה שלי ב2023 אמן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 ספטמבר 2022, 13:31

זה משחק צדדי שבכלל התחיל פיתוח כDLC לוולאהלה, ובכל מקרה יבנה על בסיס המנוע והכלים של ACV, אז לא הייתי מפתח ציפיות מיוחדות במקומך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 ספטמבר 2022, 18:29

יוצא גם לפס4/וואן?
בכל מקרה זה יוביסופט של השנים האחרונות, כך שגם אני לא מפתח ציפיות… המשחק אגב הוכרז באופן רשמי ויצא טריילר ב-10 לחודש

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 ספטמבר 2022, 19:22

עוד לא הוכרז רשמית אבל אני בטוח שכן. שוב, זה היה אמור להיות DLC לACV, רק תוך כדי הפיתוח הוא הורחב למשחק מלא, קטן יותר מהקודמים ובלי אלמנטים של RPG לפי הדיבור.
אני חושב שזה בעצם כבר סוג של טפטוף למודל שלהם עם המשחק בעתיד. אבל בעוד שהם בונים עכשיו מנוע ומערכות חדשים לגמרי כדי לשמש כפלטפורמה של AC לדור הבא עם ACI, המשחק, או הקמפיין כביכול שהוכרז עכשיו נבנה כולו על בסיס ACV.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ספטמבר 2022, 21:40

Stick כתב:זה משחק צדדי שבכלל התחיל פיתוח כDLC לוולאהלה, ובכל מקרה יבנה על בסיס המנוע והכלים של ACV, אז לא הייתי מפתח ציפיות מיוחדות במקומך.

אתם צודקים בזה שצריך לבוא עם ציפיות נמוכות, אז אולי נקרא לזה אופטימיות זהירה? :) אני באמת לא מצפה פה שהמשחק הצדדי הזה יפיל אותנו מהריצפה טכנית, פשוט הקונספט של AC במזרח התיכון בלי שום BLOAT מרגש אותי. (מצד שני הפס5 טוען שזרקתי על GOT שבעים שעות,סטיק אל תשאל אותי איך ועל מה כי אני לא יודע :D )

אני די בטוח שאפילו אם הם יבטלו את גרסאות הPS4/ONE זה עדיין יהיה משחק PS4 במקור אחרת, יובי היתה חופרת לנו עליו ומשוויצה עליו לפני שנים, מה שהכי מרגש פה זה שהשמועות אומרות שזו הכנה לריימיק של AC1 ממה שהבנתי? בואו זה מרגש אם הם יתקנו את הבעיות שלו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ספטמבר 2022, 21:47

אפרופו אופטימיות זהירה טריילר חדש לSonic Frontiers שמראה גם את הparries,לפי רשמים של גיימרים יש סיבה לאופטימיות אנשים ששיחקו טוענים שהשליטה עצמה בסוניק היא חלומית ושזה הכי טוב שזה היה Ever מאז שהוא עבר ל3D אז... נראה?

עוד פרטים מענינים שהצלחתי לדלות.
לעשות הכל בקמפיין ובעולם הפתוח יקח 40+ שעות.
לא יהיה דמו לפני/אחרי ההשקה.
רק על הPC יהיה למשחק 4K אמיתי ב60FPS.. מניח שזה יהיה כמו Kuna, אפסקייל שכזה?

מה אגיד אפילו אם המשחק יהיה 80 נמוך זו תהיה הצלחה היסטורית והיסטרית ורכישה על היום הראשון, מחזיק אצבעות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 ספטמבר 2022, 20:49

נראה ש-Bloober Team אשכרה עובדים על רימייק לסיילנט היל 2,וואו,אני מקווה שהם לא יחרבנו את זה.
תמונות באיכות איומה מה-pitch demo:

משיטוטים ב-ERA נראה שיש כמה מהצוות המקורי של SH2 שמסייעים להם,והמשחק נמצא בפיתוח כבר לפחות שנתיים.
אז כרגע בחרושת השמועות של SH שהתחילה עוד מלפני הקורונה יש:
1. רימייק של SH2
2. פרוייקט אפיזודי (כנראה של Annapurna)
3. משחק המשך שהוא סוג של soft reboot עם מעורבות כלשהי של סוני

יש גם את הרכבת הרים הקטנה עם Abandoned וכמובן סיילנט הילס VR :!: אבל אלו כמובן היו בולשיט בסופו של דבר.

יש גם שמועות על רימאסטרים של MGS 1-3 בדרך,ועל MGS3 יש גם שמועה לרימייק שנמצא בפיתוח תקופה.
אם גם השמועה על MGS נכונה,אין שום סיבה להניח שקונאמי לא עובדת גם על revival לקאסלווניה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 11:28

מה שהולך עם קונאמי מאז MGS5 מרגיש כמו vaporware, כאילו כל חדשה שקשורה לIP שלהם יכולה להתנדף בכל רגע.

אבל אמן ואמן שנקבל רימייק איכותי ל-MGS3, זה אחד המשחקים שבאמת מגיע לו רימייק. עברו כבר שלושה דורות מאז שהוא יצא, הוא הכי stand alone בסדרה והוא היה אחת החוויות הכי זכורות שעברתי בחיי במשחק וידאו. אני חושב שאפשר לעשות משהו מאוד מעניין עם גרסה משודרגת של המנוע פוקס. הוא נראה מדהים על הפס4, קצת עבודת שדרוג ושימוש בכלים של MGS5 יכולים להיות בסיס נהדר לרימייק מלא ואמיתי ל-MGS3. אבל באמת יהיה למישהו חוץ מקוג׳ימה את הביצים לעשות רימייק מלא ל-MGS3? הרי מדובר בחומר קדוש למדי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2022, 11:37

שום דבר לא קדוש, בטח לא עבור קונאמי...

אגב בחדשות אחרות - ההרחבה שהוכרזה אתמול רשמית של CYBERPUNK תצא בשנה הבאה ובבלעדיות לדור הבא, הדור הקודם ייאלץ לשדרג כדי להנות ממנה
אני אשחק בו על המחשב החדש, אני מקווה שעד אז יהיו שיפורים ושדרוגים נוספים, העולם והעלילה במשחק מעניינים אותי מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 13:12

Laskin כתב:שום דבר לא קדוש, בטח לא עבור קונאמי...

אגב בחדשות אחרות - ההרחבה שהוכרזה אתמול רשמית של CYBERPUNK תצא בשנה הבאה ובבלעדיות לדור הבא, הדור הקודם ייאלץ לשדרג כדי להנות ממנה
אני אשחק בו על המחשב החדש, אני מקווה שעד אז יהיו שיפורים ושדרוגים נוספים, העולם והעלילה במשחק מעניינים אותי מאוד.

והם גם הכריזו שהעדכון האחרון הוא העדכון האחרון שלהם לדור הקודם והם נוטשים את הפס4/X1 לעד אחריו, כולל התמיכה בפאטצ׳ים וכדומה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2022, 19:18

ממשיכים עם הרכישות…
זה כבר מאתמול בערב אבל פספסתי - טנסנט רוכשת מניות של יוביסופט בשווי 300 מליון אירו, וכתוצאה מכך היום המניה צנחה ב-17%
מצויין לדעת שגם המשקיעים מבינים את חומרת המצב, גם של יוביסופט באופן כללי וגם של רכישות סיניות.

אבל זה מדהים ומדאיג לראות כמה מהר הסינים ״משתלטים״ על ענקיות גיימינג מערביות, לא רחוק היום שנראה את ההשלכות האמנותיות והתרבותיות של זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 19:29

Laskin כתב:ממשיכים עם הרכישות…
זה כבר מאתמול בערב אבל פספסתי - טנסנט רוכשת מניות של יוביסופט בשווי 300 מליון אירו, וכתוצאה מכך היום המניה צנחה ב-17%
מצויין לדעת שגם המשקיעים מבינים את חומרת המצב, גם של יוביסופט באופן כללי וגם של רכישות סיניות.

אבל זה מדהים ומדאיג לראות כמה מהר הסינים ״משתלטים״ על ענקיות גיימינג מערביות, לא רחוק היום שנראה את ההשלכות האמנותיות והתרבותיות של זה.

העיקר שמיקרוסופט נבדקת מכל כיוון על ידי הרשויות בארה״ב בזמן שטנסט מחזיקים ב-15% מכל חברה בתעשיה והם החברת הגיימינג הכי גדולה בעולם כיום.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 ספטמבר 2022, 21:02

אף אחד לא "מבין את חומרת המצב"... המניה ירדה כי משמעות ההשקעה של טנסנט (באופן עקיף, דרך המשפחה המייסדת שנשארת בעלת השליטה) היא שיוביסופט לא הולכת להירכש פתאום.

הרי יש שמועות על רכישה של יוביסופט כבר מזה חצי שנה אם לא יותר, וחלק מהמשקיעים נכנסו פנימה רק כדי לעשות סיבוב - בתקווה להרוויח איזו פרמיה על המניה כשהחברה תירכש סטייל אקטיוויזן. עכשיו הם הבינו שזה כנראה לא יקרה בקרוב, אז הם חותכים החוצה.

ובכל מקרה זה בדיוק הקטע של טנסנט: הרגולטור מתערב כשאתה הופך לבעל שליטה משמעותי, מה שבדרך כלל מוגדר בתור מעל 20%. טנסנט מקפידה להחזיק באחוזים נמוכים יותר בדיוק בגלל זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ספטמבר 2022, 23:13

SEGA אומרים שבזכות GOT קיבלנו את הריימק של יאקוזה Ishinבמערב (זה שבתקופה העתיקה)
n an interview with Masayoshi Yokoyama, the RGG Studio chief and Executive Producer told Fanbyte that there were a number of factors involved with finally bringing the game to the west. One surprising key, however, was the 2020 open-world samurai title Ghost of Tsushimafrom PlayStation studio Sucker Punch.

"We saw how well Ghost of Tsushima did, and how it was about this very Japanese setting made by Americans, so that gave us confidence Ishincould do well in America too," Yokoyama said.

אני חושב שכולנו נסכים שגם בזכות GOT קיבלנו סוף סוף AC ביפן אז הרווחנו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 ספטמבר 2022, 23:17

ואפשר גם להגיד שבזכות AC קיבלנו את GOT אז בכלל נסגר פה מעגל :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 ספטמבר 2022, 09:30

תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 ספטמבר 2022, 11:29

SEGA נאלצו לסגור את העמדה של הדמו של sonic frontiers בגלל הצפה של שחקנים והם לא הצליחו לעמוד בעומס. WTF ?? חחחח אולי באמת יש פה משהו מיוחד הפעם? כאילו גם אם המשחק הספציפי הזה לא ייצא טוב סגה אמרו שהכיוון מהיום לסדרה הוא עולם פתוח ושהם לא יורדים מזה, אז מתישהו ייצא משהו טוב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ספטמבר 2022, 20:29

Klayman כתב:
swym כתב:
Klayman כתב:לא רואה את זה נפתר. נקודה. אם הם הוציאו את הכרומקאסט החדש שלהם בלי תמיכה בשירות הזרמת המשחקים שלהם, זה מראה לך כמה זה מעניין אותם...
קטע אחד מאד ביזארי בגוגל, זה רמת המידור וההפרדה המוחלטת שיש שם בין חטיבות שונות. לא רק שכרומקאסט חדש יכול לצאת בלי תמיכה בסטדיה, הוא יכול לצאת גם בלי תמיכה בסטאדיה וגם עם XCloud מובנה - ולצוות של סטדיה לא יהיה שום say. בצד השני, גוגל יכולה להוציא מחר בבוקר Stadia 2.0 שתרוץ על דפדפני ספארי ולא על כרום, ותיתמך בiOS וMacOS בלי שבכלל שתהיה בתכנון גרסת אנדרואיד. זה אחד הפאקים של ארגונים בסדר גודל מפלצתי כזה.

ועדיין, לא הייתי מספיד את הסטדיה כל כך מהר רק בגלל שמישהו בצוות של כרומקאסט לא הטמיע את השירות: מספיק שהם ישנו קצת את המודל העסקי הביזארי שלהם לרכישת משחקי ענן ויהפכו את גרסת הPro לבסיס (בדיוק כמו XCloud) בשביל שזה יהפוך למוצר הרבה יותר אטרקטיבי, ובמקביל הם ממשיכים להטמיע פיצ'רים (רק בשבוע שעבר הם פתחו את האפשרות לשחק גם מחיבור מובייל ולא רק מWiFi - משהו שהייתי בשוק שלא היה זמין בהשקה) וקטלוג המשחקים שלהם הולך ותופח.
גם אם הם לא איפה שהם רצו להיות בנקודה שבה ישוגרו קונסולות הדור החדש, עדיין האופציה לשחק משחקים כמו Cyberpunk או AC: Valhalla בשיגור בלי שצריך לדאוג לחומרה שתריץ אותם כמו שצריך ב4K - זה משהו שיהיה רלוונטי לפחות לחלק מהקהל.

בקיצור, אני נותן להם שנתיים לפחות להמריא כמו שצריך לפני שגוגל בוחרת לקבור אותם.

נתראה כאן עוד שנתיים :).

כל התירוצים על מידור ושאר ירקות, לא מעניינים, כי הם, בסוף, תירוצים :). זאת חברה עם אינסוף משאבים, תיאורטית, ואם היא אכן מתנהלת כמו שאתה טוען שהיא מתנהלת, עם חומות ברזל בין המחלקות השונות ואפס תיאום פנימי, על מוצרי הדגל שלהם בתחומם (הזרמת המשחקים והזרמת תכנים לטלוויזיה, בהתאמה), אז המצב גרוע אפילו יותר. זאת סתם רשלנות ניהולית. אפילו לא 'עצלנות וחוסר אכפתיות' של הצוותים.
גם לא הבנתי עד הסוף - זה מישהו בצוות של כרומקאסט שלא הטמיע, או שלא סיפרו להם.. אלה שני סיפורים שונים. שניהם גרועים, כל אחד בדרכו, אבל בסוף, צריך להיות מישהו שמנצח על הדברים האלה מלמעלה. אם אין, זה חבל מאוד. אם יש והוא החליט שזה לא מספיק חשוב - זה אומר הכל.

ולפני שנתיים דיברנו על עוד שנתיים. כשהיה ברור מאוד שגוגל זורקת ז*ן על המוצר שלה עצמה היה שקוף שאין מדובר בהצלחה או פרויקט שמעניין אותם..:).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 ספטמבר 2022, 07:49

אני אמרתי מהתחלה ועל כל השרותים האלו
התשתית בהרבה מקומות בעולם ,פשוט לא מוכנה לזה

יש מקומות שזה יפעל טוב ,אבל בהמון מקומות פשוט לא
וזה לא בדיוק כמו הרצת סרטים בסטרימינג כמו שחלק חושבים
כי פה ,על לחיצת כפתור חשובה שהתוצאה תיהיה סופר מהירה

עם סרט נעצר אחרי שניה שלוחצים על כפתור ,זה לא משמעותי
לאומת זאת במשחק פעולה ,עיקוב בפעולה יהרוס את המשחק
והמידע צריך לעבור עד השרת ובחזרה לשחקן

אבל חוץ מתשתיות רגילות ,גם ציוד הרשת של השחקן עצמו צריך להיות טוב מספיק ,ובנוסף בבית רגיל כמה מכשירים מחוברים לראוטר
שזה עוד תעבורה
אולי מישהו צופה בסרט ,בן משפחה אחר מוריד תוכנה ,וכו וכו

הכל צריך לפעול טוב גם בציוד הביתי של השחקן
גם בתשתית
גם בספק אינטרנט
ובסוף גם בנותן שירות הסטרימינג

זה שאיזה יוטוביסט מקצועי עם ראוטר יקר ,שגם גר קרוב לשרת
ומבין בטכנולוגיה ,מפעיל משחק וזה זורם לו מצוין
זה דבר אחד

השאלה מה יקרה שאיזה דיר פאבלה בברזיל ינסה להריץ משחק ?
או חייל אמריקאי שמוצב בחור בעירק ?
וכו וכו וכו

אפילו בארצות הברית עצמה ,יש הרבה מקומות שזה פשוט לא יפעל טוב ,למעשה שירותים דוגמת נטפליקס היום מאפשרים להוריד
סרטים בגלל הדברים האלו
כי עם איזה מישהו גר בחווה בחור באידהו או משהו ,ויש לו אינטרנט צולע ,אז הוא יוכל להוריד סרט בצורה חוקית
ולצפות בו בלי גימגומים
במשחקי סטרימינג זה לא אפשרי

נלך רגע לסוני ,בהרבה ארצות אין להם תמיכה רשמית בסטרימינג משחקים

התשתית העולמית עדין לא שם ,בעתיד כן כרגע לא

עכשיו הכישלון של גוגל הוא לא רק זה
הכישלון העצום שלהם זה מודל עסקי גרוע
שיש גיים פאס אולטימט בעולם ,ועוד זמין גם בxbox וגם בpc
לצאת במודל קנית משחקים במחיר מלא לשירות שהוא רק הזרמה
זה פשוט טיפשי

והם גם הכריזו שלקוחות יקבלו זיכוי ,שזה הפסד כספי גדול
אבל כל העניין שהם יכולים לתת זיכוי ,די מעיד על כישלון השירות

תחשבו על מצב שחברה דוגמת נינטנדו
היתה צריכה לתת זיכוי על כל משחק שנמכר אפילו בקונסולה כושלת כמו הwiiu ,זה היתה פשיטת רגל

וגוגל אולי הרבה יותר ענקית
אבל אני מעריך שמספר המשתמשים בשירות שבאמת קנו משחקים
מאוד נמוך
ולא מבין מי נתן להם את הרעיון העסקי שבשירות הזרמה
אנשים יקנו משחקים במקום להשכיר
ברגע שזה השכרה ,החזר במקרה של סגירת השירות זה רק על המנוי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2022, 09:03

שיהיה לנו בהצלחה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2022, 09:41

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2022, 12:01

חחחחחחחחחח הרג אותי עם הטוויטר. סוני ומייק חייבים לקנות הכל מהר! אני עדיין מתוסבך מזה שמשחקי SNK שאני קונה מפרנסים איזה נסיך סעודי (כאילו הוא צריך אותי) זה ממש לא מה שאנחנו צריכים איסלימזציה גם פה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים