חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 פברואר 2021, 16:52

Embracer group הודיעה שaspyr עובדת על פרוייקט AAA בתקציב של בערך 70 מיליון דולר.
יאפ,aspyr עובדת על kotor.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 פברואר 2021, 16:55

מה החבר'ה שלנו ששיחקו KOTOR ממליצים? להתאפק עד הרימיק הזה או לשחק בפורטים של KOTOR אם יש כאלה כמנה ראשונה? :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 פברואר 2021, 16:59

אני הייתי משחק עכשיו,אנחנו לא יודעים כלום על הפרוייקט שלהם והאם זה ריבוט,רימייק או המשכיות ל-2.
כל מחשב מהשני עשורים האחרונים יהיה כמובן אוברקיל למשחקים האלה,ואם באלך ממש להיות הארדקור יש להם סוג של רימאסטר ברמת המערכת על הבוקס אקס/sx.
בכל מקרה ברמת הכתיבה ובניית העולם שניהם מחזיקים מצוין היום,בייחוד kotor2 שהוא לגמרי משחק לא גמור,אבל כתוב מעולה ועם דמויות מוצלחות,אולי הכי מוצלחות שיצא לי לחוות בrpg.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 פברואר 2021, 17:45

תודה על ההמלצה אחי. אני בטוח שKOTOR2 מדהים כמו שאמרת כי אובסידיאן מדהימים, אפילו שקלתי לצלול ישר אליו אבל אני כנראה אלך על המסלול הבטוח ואשחק בשניהם כי גם KOTOR המקורי נראה אלוף.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 פברואר 2021, 00:17

שחק קודם בקוטור הראשון בלי לקרוא עליו כלום, הוא מעולה, לדעתי לא טוב כמו 2, אבל מעולה. הקטע שמספיילרים לך את כולו ב-2 דקות הראשונות של 2.

את 2 תוודא שאתה משחק עם ה-restored content mod (זה בא כבר בילד אין בסטים לדעתי).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 13:34

דיאבלו 4 וOverwatch 2 נדחו לפחות עד 2022. ולפי שעה זו הם עדיין משחקי קרוס ג'ן. אני יכול להבין למה (לצערי) דיאבלו 4 ידחה כי הוא נראה ממש ממש מוקדם בפיתוח
שלו, אבל Overwatch 2 נראה כמו גרסת סופר אדישן של סטריט פייטר, למה זה צריך להידחות?

לפחות הפעם אני לא יכול להגיד שהקרוס ג'ן דפק את דיאבלו 4... כי דיאבלו 4 נראה כמו שמשחק פס4 צריך להיראות לפחות.

אגב זוכרים את הסרטון של גולדן איי? שבשרשור האקסבוקס, הם מדברים שם על זה שלא ראינו מעולם איך GTA שמנצל את הפס4 צריך להיראות זה נשמע מובן מאליו אבל זה הזוי שלא ראינו איך GTA נראה על הדור הקודם], לא ? :)

נ.ב הגיימפלי הכי חדש מדיאבלו 4 למי שלא ראה.
https://www.youtube.com/watch?v=9lCS3-36mmo

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 13:55

OW2 הוא חיה סופר מוזרה. מצד אחד הוא סוג של הרחבה גדולה ל-OW1 + שדרוג גרפי שכוללת עוד דמויות, שלבים, מודים וכו'. ומצד שני יש בו קמפיין (מה שלא היה ב-OW) שנועד ל-CO OP. כמישהו שמשחק ב-OW כמעט יומית כבר 4+ שנים אני לא יודע מה אני חושב על זה.

ובנוגע לדיאבלו 4, אני מרגיש כאילו זאת התנצלות אישית מבליזארד אלי על דיאבלו 3. אני מקבל את ההתנצלות שלכם בליזארד!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 14:31

יש בו קמפיין???!?@#?@# חחחח איך שינית לי את הדעה על OW2 בפוסט אחד!. אני חושב שOW1 היה מושלם, כייפי מאוזן, דרש עבודה צוות מצוינת ובכלל היה חזרה למשחקי הFPS של פעם אבל אני לא צריך להגיד לך את זה כי אתה יכול להעביר לי קורס בOW פשוט לא היה לי סיכוי להתעמק בו בדור הזה וגם בSF לצערי.

זה נראה כאילו הם הלכו באמת על המודל של SF עוד איזונים, עוד דמויות והכול מלוטש יותר, בטח בשבילך זה יהיה מספיק לא? כאילו לא כל כך תהיה לך ברירה אם תרצה להמשיך לשחק אחרי שכולם יעברו לOW2.

חחחחח למה לא אהבת את דיאבלו 3?!?!?@?#@ אני חשבתי דווקא שהוא היה מצוין, במיוחד בקונסולות ובמיוחד בCO OP כאילו מה זה המצב שליטה הגאוני הזה בקונסולות
הם הפכו אותו למשחק האק אנד סלאש מושלם.

אבל אני די בטוח שאתה שחקן דיאבלו 2 הארדקור רציני לפי איך שאתה מדבר על 3 מה שאני לא הייתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 14:50

בנוגע ל-OW2, כל הבעלים של OW1 מקבלים את השלבים החדשים והדמויות החדשות בחינם, קניה של OW2 תביא להם רק סקינים חדשים, את הקמפיין CO OP והגרפיקה החדשה. כלומר OW2 לא מפצל את היוזר בייס, למי שיקנה אותו הוא יהיה שדרוג גדול ולמי שישאר עם OW1 זה ירגיש כאילו הוא קבל מגה פאטצ' ענקי עם המון גיבורים חדשים, מפות חדשות ופיצ'רים חדשים. אני כמובן אקנה את OW2, יש לי אלפי שעות בראשון כך שמן הסתם אני אקנה את 2 אבל אני לא יודע מה אני חושב על הקונספט. בעיקרון בליזארד די נטשו את OW1 וזה מבאס למשחק GAAS. בשנה הראשונה היו ספקולציות וריגוש מסביב לכל EVENT אבל אחרי שהיא נגמרה, הם פשוט עושים את אותם EVENTS כל שנה באותם תאריכים (שנה סינית בפברואר, הסטוריה של OW במאי, משחקי הקיץ ביולי, ליל כל הקדושים באוקטובר וחג המולד בדצמבר). אז כן, הם מוסיפים 3-4 שלבים חדשים ו-3-4 דמויות חדשות בכל שנה שזה ממש מצויין אבל מבחינת אוירה של תמיכה זה קצת מבאס שהם לא משקיעים ב-EVENTS שלהם, ביחוד כשאתה רואה משחקים כמו פורטנייט שכל EVENT שם הוא ערימות של השערות מעריצים ואירוע מרגש. ב-OW זה לא קרה מאז ה-EVENT החדש אחרון שלהם, ההסטוריה של OW במאי 2017.

בנוגע לדיאבלו, אני יכול לעשות רנט סופר ארוך על 3. לא מעט ממנו נעשה לא רלוונטי עם הזמן כי הם עשו שינויים קולוסאלים במשחק עם הזמן, ביחוד LOOT 2.0. אבל ברמת העיקרון דיאבלו 3 הפך את הסדרה מעירום, דם ואופל ל-WOW צבעוני. דיאבלו אמור להיות low fantasy, לאבקראפטי וגות' ובמקום הוא היה קרטוני וסוג של עוד WOW. העלילה הייתה מחורבנת ברמות שלא הכרתי מבליזארד, הדיבוב היה תת רמה (הקוסמת נשמעת כמו מילניאלית מסן פרנסיסקו), מערכת ה-LOOT הייתה שבורה לגמרי בכדי לכפות עליך ללכת ל-Auction house ולהוציא כסף מה שהפך את דיאבלו לסימולטור eBay (הקבוצת וואטסאפ שלנו של דיאבלו הפכה למציאון), המערכת עליה בדרגות הייתה חסרת כל משמעות וכך גם ה-SKILL TREE, הצינוקים לא היו רנדומאלים כמו בעבר ועוד כל כך הרבה בעיות שקשה לפרט אותן. דיאבלו 4 מתיחס לכל הבעיות האלה ואת חלקן גם לא הכרת כי שחקת בקונסולה שיצאה שנה וחצי אחרי גרסת המחשב וכבר כללה את השדרוגים הגדולים.

אני מנחש שאת דיאבלו 3 שחקת על הפס4, כי הפס4 קבלה כבר את הגרסה הכי טובה שלו אחרי לוט 2.0 ואחרי ההרחבה reaper of souls שתקנו המון מהבעיות. הוא עדין משחק בעייתי בשורש שלו, ה-ART עדין לא מתאים לדיאבלו, העלילה עדין מחורבנת ועליה בדרגות עדין לא משנה יותר מדי, אבל אין ספק שב-2014 דיאבלו 3 היה כבר משחק הרבה יותר טוב. ודיאבלו 4, הוא סוג של התנצלות על דיאבלו 3. הוא המשך ישיר לדיאבלו 2, מה ש-3 תמיד היה צריך להיות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 14:51

החל מהחודש הזה, מפתחים שירצו להעתיק את מערכת הנמסיס המצוינת של שאדו אוף מורדור לא יוכלו לעשות את זה כי לWB יש פטנט על הדבר הזה עם אפשרות להרחיב את הפטנט הזה עד 2035 כן, בלי צחוק. אני חושב ששמענו בעבר על הפטנט אבל זה שזה יכול להסתיים ב2035 ? הזוי. מפתחים כמו אובסידיאן כבר ממהרים להדגיש כמה זה יכול לפגוע ביצירתיות של המשחקים כי כל מפתח יכל לשפר את המערכת.

ובעיני הוא צודק, אני לא מצליח לחשוב על מותג משחקים שלא ירוויח ממערכת הנמסיס ממשחקי AC ועד המשחקים של בטסדה אובסידיאן, GTA הכל... כמעט כל משחק שיש בו אלמנט של עולם פתוח יכל לעשות עם זה דברים מדהימים.

מסתבר שזה הולך הרבה יותר אחורה וזו הסיבה שלא ראינו את המערכת הזו במשחקים אחרים?

שמעו, אני לא משפטן ואין לי שום דבר שקרוב לידע במשפטים, אבל לא ברור לי איך זה בכלל חוקי לרשום פטנט על דבר כזה? זכויות יוצרים לא אמורות הגנה מפני חיקוי של 1:1 ? ממתי יש הגנה על רעיון מופשט איזה מוזר...
https://www.videogamer.com/news/shadow- ... y-wb-games

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 15:14

DrKeo כתב:בנוגע ל-OW2, כל הבעלים של OW1 מקבלים את השלבים החדשים והדמויות החדשות בחינם, קניה של OW2 תביא להם רק סקינים חדשים, את הקמפיין CO OP והגרפיקה החדשה. כלומר OW2 לא מפצל את היוזר בייס, למי שיקנה אותו הוא יהיה שדרוג גדול ולמי שישאר עם OW1 זה ירגיש כאילו הוא קבל מגה פאטצ' ענקי עם המון גיבורים חדשים, מפות חדשות ופיצ'רים חדשים. אני כמובן אקנה את OW2, יש לי אלפי שעות בראשון כך שמן הסתם אני אקנה את 2 אבל אני לא יודע מה אני חושב על הקונספט. בעיקרון בליזארד די נטשו את OW1 וזה מבאס למשחק GAAS. בשנה הראשונה היו ספקולציות וריגוש מסביב לכל EVENT אבל אחרי שהיא נגמרה, הם פשוט עושים את אותם EVENTS כל שנה באותם תאריכים (שנה סינית בפברואר, הסטוריה של OW במאי, משחקי הקיץ ביולי, ליל כל הקדושים באוקטובר וחג המולד בדצמבר). אז כן, הם מוסיפים 3-4 שלבים חדשים ו-3-4 דמויות חדשות בכל שנה שזה ממש מצויין אבל מבחינת אוירה של תמיכה זה קצת מבאס שהם לא משקיעים ב-EVENTS שלהם, ביחוד כשאתה רואה משחקים כמו פורטנייט שכל EVENT שם הוא ערימות של השערות מעריצים ואירוע מרגש. ב-OW זה לא קרה מאז ה-EVENT החדש אחרון שלהם, ההסטוריה של OW במאי 2017.

בנוגע לדיאבלו, אני יכול לעשות רנט סופר ארוך על 3. לא מעט ממנו נעשה לא רלוונטי עם הזמן כי הם עשו שינויים קולוסאלים במשחק עם הזמן, ביחוד LOOT 2.0. אבל ברמת העיקרון דיאבלו 3 הפך את הסדרה מעירום, דם ואופל ל-WOW צבעוני. דיאבלו אמור להיות low fantasy, לאבקראפטי וגות' ובמקום הוא היה קרטוני וסוג של עוד WOW. העלילה הייתה מחורבנת ברמות שלא הכרתי מבליזארד, הדיבוב היה תת רמה (הקוסמת נשמעת כמו מילניאלית מסן פרנסיסקו), מערכת ה-LOOT הייתה שבורה לגמרי בכדי לכפות עליך ללכת ל-Auction house ולהוציא כסף מה שהפך את דיאבלו לסימולטור eBay (הקבוצת וואטסאפ שלנו של דיאבלו הפכה למציאון), המערכת עליה בדרגות הייתה חסרת כל משמעות וכך גם ה-SKILL TREE, הצינוקים לא היו רנדומאלים כמו בעבר ועוד כל כך הרבה בעיות שקשה לפרט אותן. דיאבלו 4 מתיחס לכל הבעיות האלה ואת חלקן גם לא הכרת כי שחקת בקונסולה שיצאה שנה וחצי אחרי גרסת המחשב וכבר כללה את השדרוגים הגדולים.

אני מנחש שאת דיאבלו 3 שחקת על הפס4, כי הפס4 קבלה כבר את הגרסה הכי טובה שלו אחרי לוט 2.0 ואחרי ההרחבה reaper of souls שתקנו המון מהבעיות. הוא עדין משחק בעייתי בשורש שלו, ה-ART עדין לא מתאים לדיאבלו, העלילה עדין מחורבנת ועליה בדרגות עדין לא משנה יותר מדי, אבל אין ספק שב-2014 דיאבלו 3 היה כבר משחק הרבה יותר טוב. ודיאבלו 4, הוא סוג של התנצלות על דיאבלו 3. הוא המשך ישיר לדיאבלו 2, מה ש-3 תמיד היה צריך להיות.

האמת ששיחקתי ב 2014 ע על הפס3 כי לאקסית שלי לא היה פס4 לCO OP אבל אני מניח שזה אותו חרא? היה לי 5 אקטים סה'כ אם זה עוזר להניח, אני חושב שזה היה בלי ההרחבה אבל כנראה שבכל זאת תיקנו חלק מהבעיות? העלילה לגמרי היתה פח אשפה עם לאה הזאת. העברתי כמעט כל חלק מהעלילה שיכולתי...כי זה היה מעפן אבל בגלל ששיחקתי בCO OP אונליין התעצבנו עלי
אז באיזשהו מקום כן הייתי צריך לסבול את העלילה הזו.

וכן האמת על העיצוב לא חשבתי על זה, אבל ממה שאני זוכר דיאבלו 1 ו2 היו הרבה יותר פנטזיה אפלה מזה אם אני זוכר נכון? בכל מקרה אני זוכר שכשהגענו לדיאבלו בסוף, היתה לי הרגשה של, זהו? מה זה הבוס האנטי קלימטי הזה, הוא לא הרגיש מאיים או חזק וגם רמות יותר קשות לא פתרו את העניין הזה, אבל חוץ מזה ממש ממש נהנהתי ממנו ברמה שהרגשתי שאין משחק CO OP יותר טוב בדור הפס3 :)

בכל מקרה בנוגע לארט ולאווירה אני מסכים שדיאבלו 4 הרבה הרבה יותר מושך, למרות שאני דווקא כן בקטע של משחקים צבעוניים אבל בצבעוניות של דיאבלו 3 באמת יש משהו גנרי באותה מידה שהציבעוניות של פורטנייט היא מעצבנת וחסרת אופי.

יהיה בדיאבלו 4 מבוכים רנדומלים? אתה תמיד קונה אותי שאתה מדבר על משחקים זה כבר דפוס :)

על OW2 כל עוד הפליירביס לא מפולג, אז הכול טוב אולי עכשיו הם ישתמשו בOW2 להשקה מחודשת ויתמכו ברמה של פורטנייט :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2021, 15:26

אני עדיין חושב שהם עושים טעות ענקית עם OW2, ועכשיו עם הדחייה הזו, ובמקביל ליוזר בייס המצטמצם שלהם - זה ממש נראה לי מטופש, אבל בליזארד כבר הרבה זמן לא ממש עושים שום דבר שנראה לי הגיוני אז נו מילא.
מצד שני אני מצפה לדיאבלו 4, ושמח שדחו אותו כדי שלא תהיה להם השקה כמו של השלישי :)

לגבי WB והפטנט - זה טמטום רציני וירייה ברגל של כל התעשייה... תחשבו שמשחקים שיצאו לפני גירס והייתה להם מערכת COVER היו רושמים פטנט... לא היה לנו את גירס, ואז לא הייתה מערכת כזו גם בכל משחק שני בערך. אסון.
מבחינתי אם WB יעזו לתבוע חברה שתעשה שימוש במשהו כזה - אני לא רוכש שום משחק שלהם ואפילו אטרח להוריד אותם פיראטית אפילו אם לא אשחק בהם, רק כדי שהם יראו שמורידים ולא רוצים לקנות אותם, ואני באמת מאמין שקהילת הגיימינג תעשה את שלה - תוריד להם ציונים בכל האתרים לכל המשחקים וכו'. יהיו לכך השלכות בקיצור.
מה גם שחוץ ממשחקי מורדור (כולה 2 משחקים) - הם בכלל לא השתמשו בזה! אז כמו בונקר הם ישבו על זה וימנעו ממפתחות אחרות לקחת השראה? קשה לי להאמין שיעזו.
הפעם האחרונה ששמעתי משהו כזה הייתה כשפג הפטנט הישן של קונאמי על עניין מסך הטעינה. היום זה פשוט לא יעבור... אני מצפה בהחלט לראות את כל התעשייה וכל הגיימרים - קמים על הרגליים.
אה, היה גם את ערוץ היוטיוב שניסה לרשום פטנט על סרטוני הREACT או משהו כזה, וכל יוטיוב יצאו עליו והם ירדו מזה מהר מאוד והתנצלו שבכלל ניסו לרשום אותו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 16:07

הוצאת לי את המילים מהפה לאסקין WB... הופכים לדבר הכי גרוע בתעשייה שלנו. גם רוב המשחקים הולכים להיות GAAS עכשיו גם זה. כאילו זה כל כך תפור על AC וGOT 2 שזה פשוט פשע...והאמת אני מצליח לחשוב אפילו על שימושים בהיטמן. יכלו לעשות במשימות שאתה צריך להרוג יותר ממטרה אחת, שאחת המטרות מצליחה לברוח ואם היא מצליחה היא נוקמת בך במשימות הבאות ושהשומרים יותר חשדניים כלפיך עם כל כישלון וכו'. במשחק דרגון בול אפילו לא צריך לפרט איזה מגניב זה יכל להיות שכל פעם שמישהו חוזר להילחם נגדך הוא חוזר חזק יותר :) זה כל הרעיון :)

אני ממש מקווה שהם יתקפלו כמו שאמרת הלוואי שיקטלו אותם בממוצע הציונים על זה ושגם יכתבו בביקורות שזו הסיבה לקטילה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2021, 16:21

קודם כל לא הייתי כבר מקטלג אותם ככאלה שעושים רק GAAS, אנחנו עדיין לא יודעים מספיק על המשחקים הבאים שלהם ומבנה התשלומים בהם, יכול מאוד להיות שימצאו איזון טוב ושמי שלא רוצה להשתתף בזה עדיין יקבל חוויית סינגל מעולה.

דבר שני, יש באמת את הסיכוי הזה שהם רשמו פטנטים כדי לצבור קניין רוחני רשום ליום שבו ירצו למכור ואז מי שיקנה אותם יקבל גם את הפטנטים וזה מעלה טיפה אך המחיר/שווי שלהם.
אבל זה עדיין מלוכלך וביום שאפילו יאיימו בתביעה על יוצרים שמפתחים משחק שלוקח מזה השראה - הם מבחינתי באותה שנייה יהפכו לנבלים של עולם הגיימינג, ואני אעשה את החלק שלי במאבק :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 17:34

גלאס, שחקת עם ההרחבה כי במשחק המקורי יש 4 אקטים. כלומר שחקת כבר עם loot 2.0 ועם כל התיקונים. שלא תבין אותי לא נכון, דיאבלו 3 משחק טוב וממכר והכל, אפילו יש לי כמה מאות שעות בו, אבל הוא אכזבה קולוסאלית למי שאהב את 1 ו-2, הוא בגד בהמון קונספטים של דיאבלו והוא היה במצב מאוד רע בשנה הראשונה (לא מבחינה טכנית, מבחינת game design). הם תקנו לא מעט בפאטצ'ים ובהרחבה אבל מן הסתם הם לא יכלו לעשות משחק חדש לגמרי. דיאבלו 4 נראה כמו תיקון, ממש תיקון של הכל, אני לא חושב שיש תלונה שהעלתי לגבי 3 שלא תוקנה ב-4.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 17:57

וואלה? 7 שנים לך תזכור :) הוא באמת הרגיש לי קצר למדי ממה שאני זוכר לא היה לי מבוכים רנדומלים וכאלה ובכלל מרוב שהוא היה קצר התאכזבתי אז אם בהשקה שלו הוא היה יותר קצר מזה, אלוהים ישמור. כאילו אני מבין שהקטע זה שהוא יהיה קצר בשביל ערך משחק חוזר? אבל יש גבול.

לי זה רק עושה רעב לדיאבלו 4 הרשמים שלך כי עדיין עפתי על דיאבלו 3 אני חושב שזה משחק של 9.5 עם כל הפגמים ששנינו מסכימים עליהם אז אתה אומר לי שיש יותר טוב מזה? דיאבלו 2 שיחקתי רק פה ושם ודיאבלו 1 סיימתי אבל הוא משחק כל כך בייסק שאני לא חושב שאנחנו בכלל יכולים להכליל אותו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 18:15

אנליסט יחסית סבבה טוען, שאיידוס מונטריאול לוקחים חלק כרגע ב4 פרויקטים שונים. אז בגללו ובגלל השיחה שהיתה לנו לפני כמה זמן על טומב ריידר עשיתי קצת חפירה לדעת
מה הם כנראה עושים כרגע.

אז יש לנו 3 מקורות שונים שהם עושים משחק של "שומרי הגלקסיה" מקור אחד זה ג'ייסון שרייר. המקור השני זה eurogamer שטוענים ששמעו את זה ממקור נפרד, ויש לנו גם מישהו שהפסיק לעבוד באיידוס מונטריאול אבל אמר שלפי הפרויקטים שהוא עבד עליהם וממה שהוא יודע, הצוות שקוע עד הצוואר במשחקים של מארוול.
שזה כנראה אומר שומרי הגלקסיקה ותמיכה בנוקמים?

מעבר לזה עוד דברים שהעלתי בחכה, זה שהם עובדים כרגע על תוכנה בשביל סקוור שתעזור ביצירת תוכן פרוצדורלי.
אז יש לנו כבר 3 פרויקטים?
1. הנוקמים.
2.שומרי הגלקיסה
3. התוכנה הפרוצדורלית הזו?
4 (כנראה יתמכו בCD ? עם טומב ריידר?)
היו לאחרונה גם שמועות שהם ניסו להתחיל שוב דאוס אקס לפני שהם התחילו לעזור בנוקמים אבל שזה כרגע בוטל סופית.

לפי ההכרזה CD הם אלה שעובדים על טומב ריידר והם אמרו שזה יקח זמן בגלל שזה רייבוט מהשורש... אז?.. מתי נראה את שומרי הגלקסיה האלה כבר?!?!!?
https://twitter.com/MauroNL3/status/1358806782144090112

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 פברואר 2021, 21:28

פרצה הוריזן 4 יוצא עם כל הdlc לסטים ויהיה קרוספליי! מעולה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 פברואר 2021, 22:54

סתם שאלה כללית כי הוא הוזכר -
אין לי שום נסיון עם זאנר המירוצים כבר איזה עשור, ולאחרונה, אולי בגלל שקצת נמאס לי מהפיפ"א והNBA בשנים האחרונות - מתחשק לי למצוא איזה משחק מירוצים להכנס אליו.
פורצה הורייזן 4 הוא משחק כזה שבא לי לנסות בזכות הדברים הטובים ששמעתי עליו, אבל אני לא ממש יודע מה עוד קרה בזאנר בזמן הזה. מישהו כאן שיחק במשחק מומלץ ששווה להסתכל עליו מלבדו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 23:09

Stick כתב:סתם שאלה כללית כי הוא הוזכר -
אין לי שום נסיון עם זאנר המירוצים כבר איזה עשור, ולאחרונה, אולי בגלל שקצת נמאס לי מהפיפ"א והNBA בשנים האחרונות - מתחשק לי למצוא איזה משחק מירוצים להכנס אליו.
פורצה הורייזן 4 הוא משחק כזה שבא לי לנסות בזכות הדברים הטובים ששמעתי עליו, אבל אני לא ממש יודע מה עוד קרה בזאנר בזמן הזה. מישהו כאן שיחק במשחק מומלץ ששווה להסתכל עליו מלבדו?

אני לא חושב שתמצא רייסר ארקיידי יותר טוב מפורצה הורייזן 4 והיחיד שמתקרב אליו לדעתי זה הורייזן 3. השאלה היא לאיזה כיוון אתה מחפש לצלול בז'אנר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 פברואר 2021, 00:26

פורזה הורייזון כסדרה היא ה-happy place שלי בגיימינג,3 ו-4 מעולים, צבעוניים וכיפיים ופשוט כיף לשרוף איתם זמן. את 3 כבר לא ניתן להשיג,גם לא דיגיטלית,אבל הוא הפייבוריט שלי מבין השניים כי התחברתי יותר ללוקשיין. 4 עדיין מעולה כמובן ואני ממליץ עליו מאוד.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 פברואר 2021, 01:53

אני אגיד שזו כנראה סדרת הארקייד רייסינג הכי טובה בדור הזה פשוט כי ההיצע ממש מעפן בהשוואה לדורות שלפני. כלומר אני מחבב את הורייזן, באמת משחקים מרשימים, אבל איפה הם ואיפה השליטה ההדוקה והכיפית במסלולים מוקפדים עם כמה שפחות הפרעות שהיו ב-NFS, PGR, ברנאאוט ועוד ועוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 02:39

BiA כתב:אני אגיד שזו כנראה סדרת הארקייד רייסינג הכי טובה בדור הזה פשוט כי ההיצע ממש מעפן בהשוואה לדורות שלפני. כלומר אני מחבב את הורייזן, באמת משחקים מרשימים, אבל איפה הם ואיפה השליטה ההדוקה והכיפית במסלולים מוקפדים עם כמה שפחות הפרעות שהיו ב-NFS, PGR, ברנאאוט ועוד ועוד.

"בדור הזה" זאת הגדרה סופר כללית כי הארקייד רייסר במסלולים סגורים מת עם ברנאווט פרדייס. זה מדכא מוות, אין על ארקייד ריסר במסלולים סגורים אבל אתה מדבר פה על משחקי מירוץ בני 15 שנים. מה לא הייתי נותן לאיזה ברנאווט 4 שאין בו שום עולם פתוח, רק מסלולים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 פברואר 2021, 03:18

אולי מת בגדול עם פרדייס אבל עדיין קיבלת בדור השביעי אחלה משחקים גם לפניו וגם אחריו, בין אם PGR3-4 ובין אם בלר או split/second. ועדיין יש כמה טובים, הם פשוט AA במקרה הטוב, בלי מספיק תוכן או לא באותה רמה. קניתי את גרסת ה-360 של ריבנג' לפני איזה חודש על הוואן וקצת מדכא אותי להיכנס שוב למשחק, הוא כל כך טוב ובו זמנית זה כל כך מבאס שאני צריך לשחק משחק פס2 כי אין כאלה כבר.

אם להיות הוגן, מאוד נהניתי גם ממשחקי עולם פתוח בעבר כמו MW 2006, קארבון וטסט דרייב אנלימיטד, אבל אין לי מושג איך ארגיש איתם ב-2021. למשל את פרדייס חיבבתי קצת בזמן אמת אבל אני לא סובל אותו היום. וזה לא בהכרח קשור לכמה פעילויות יש או כמה העולם "חי" (כי ברור שהתקדמנו מאז בהיבט הזה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 03:33

ועדין המשחק הכי חדש שציינת בן עשור (ואני לא חושב שהייתי שם את ספליט סקונד או בלר באותה ליגה כמו PGR או ברנאווט), בערך אותה תקופה שיצא פרדייס. מה נעשה, אף אחד לא עושה את הז'אנר הזה יותר. מדכא אבל זה המצב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 25 אורחים