חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 03:44

על פי ג'ייסון שרייר EA הולכת לעשות REVIEW להתקדמות של הצוות של אנת'ם שבוע הבא ועל פי אותו REVIEW הם הולכים להחליט אם להגדיל את הצוות ולהשקיע עוד באנת'ם או לחילופין למשוך את הפלאג על המשחק.
https://www.bloomberg.com/news/articles ... -this-week
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 09:30

ברוך השם, אני אמנם פרו GAAS ורוצה שלכל מפיצה יהיה משחק GAAS גדול משלה, אבל המשחק הזה צעק "כישלון" מהרגע הראשון, כל הקונספט שלו התאים הרבה יותר לסינגל עולם פתוח, זה אחד הבזבוזים הכי גדולים בהיסטוריה של קונספט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 10:12

טריילר חדש ל
Black Myth: Wukong המשחק הסיני ההוא שדומה למשחק סולס שכולם התלהבו ממנו
https://www.youtube.com/watch?v=5oyu1y9 ... =emb_title

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 10:48

אני אשים את זה כמו שצריך בנושא הדור הבא, אבל וואלה, חשבתי שלא נשמע ממנו כלום בשנתיים הקרובות :)

לגבי ANTHEM - דווקא ממש חבל כי המשחק יכול להיות ממש אדיר עם כיוון קצת שונה, הייתי מת לשחק משחק בעולם הזה, עם החליפות האלה, שהוא לא גריינדינג אחד גדול.
שלחתי את הכתבה לחבר שעבד על המשחק והוא צחק ואמר לי שהוא אחד מאלה ששרייר דיבר איתם :)
ההימור שלו הוא שEA מוחקים את המשחק הזה וכמה שיותר מהר, אבל מן הסתם יש לו "בטן מלאה" על המפיצה אז זה בטח משפיע על ההימור שלו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 11:24

עוד קצת חדשות:

- פורצה הורייזון 4 מגיע לסטים ב-9 למרץ

- פרצו לCDPR, גנבו מידע ומאיימים לשחרר אותו אם לא ישלמו כופר... הפולנים בינתיים אומרים שלא ישלמו לירה

או שאולי הכל קונספירציה והם מחפשים קצת להיות הקורבן :P

- גם השנה E3 יהיה דיגיטלי בלבד, ו(גם?)הפעם ג'ף קילי לא ישתתף ויתמקד בחגיגות הקיץ האלטרנטיביות משלו

- ביום שבת (ה-13 לפברואר) - הולכים להכריז על תוכן חדש לFF7 REMAKE. מניח שמדובר בהכרזה על גירסאות הדור הבא, שיכללו כמובן תוכן חדש וגם יציאה ראשונה עבור מכשירי האקסבוקס, ומי יודע? אולי גם סוויץ'... זה ימכור כמו לחמניות עליו :)

- הבחור שעומד מאחורי TERRARIA גילה שהחשבון האישי שלו בגוגל הושעה ללא שום סיבה, כולל האימייל שלו, התמונות, הסרטים וכל מה שרכש דרכם... אז בתגובה הוא ביטל את יציאת המשחק לסטאדיה. ככה. בטוויטר:

- EA רוכשת חברת משחקים ואפליקציות מובייל בשם GLU MOBILE בעבור 2.1 מיליארד דולר (!!!)... החברה הזו עשתה איזה משחק של קים קרדשיאן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 12:27

חחחחח הכופר קרה פעם ללקוח קבוע שלי, הוא היה כזה "גלאס אתה חייב לראות את זה דחוף" כמובן שלא היה לי הרבה מה לעשות חוץ מלהגיד לו שאם יש לו מידע חשוב שישלם כמו גדול ואם לא אז שיקפצו....

אני לא מאמין לCDPR לדעתי הם מנסים להיות הקורבן בשביל שירדו מהם קצת ולקבל אמפטיה כי הם קלטו שERA הם לוחמי צדק שזה משפיע עליהם זה כל כך שקוף.
אבל כאחד שקפקא עיצב את תפיסת העולם שלו לחלוטין, אני חשדן מטבעי ולא ממהר לתת אמון במה שמספרים לי, אז אולי אני נוירוטי מדי ובאמת פרצו להם...

על גוגל חחחחחחחחחחחחחח. אני חושב שאפילו קליימן לא יכל לשער כמה התחזית שלו על סטאדיה תתגשם הם לא מפסיקים לטבוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 03:48

ההקרים שפרצו לCDPR שחררו לאינטרנט את הקוד מקור של גוואנט ועכשיו הם מוכרים במכירה פומבית את כל הקוד מקור והמסמכים שיש להם. בין המצבורי קוד מקור יש משחק שלא הוכרז עדין - הוויצ'ר 3 RTX שהוא, נחשתם לבד, הווצ'ר 3 עם פיצ'רים של RT. המחיר התחלה הוא מליון דולר עם buy now של 7 מליון דולר.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 פברואר 2021, 16:13

אממ,זוכרים את Six Days in Fallujah? המשחק ההוא מסוף העשור הקודם שהצליח להרגיז הרבה אתרי חדשות בגלל העיסוק שלו בקרב הקשה ואז עוד טרי של האמריקאים בעיראק,עד כדי כך שקונאמי ביטלה את החוזה עם המפתחת והמשחק בוטל? אז הנה,עלו העמוד סטים וטריילר שלו,ככה ברגיל:
https://store.steampowered.com/app/1548850/Six_Days_in_Fallujah/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 16:40

איזה מוזר, ועוד מאוסף של עובדי VALVE ובאנג'י לשעבר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 פברואר 2021, 18:26

glass man כתב:חחחחח הכופר קרה פעם ללקוח קבוע שלי, הוא היה כזה "גלאס אתה חייב לראות את זה דחוף" כמובן שלא היה לי הרבה מה לעשות חוץ מלהגיד לו שאם יש לו מידע חשוב שישלם כמו גדול ואם לא אז שיקפצו....

אני לא מאמין לCDPR לדעתי הם מנסים להיות הקורבן בשביל שירדו מהם קצת ולקבל אמפטיה כי הם קלטו שERA הם לוחמי צדק שזה משפיע עליהם זה כל כך שקוף.
אבל כאחד שקפקא עיצב את תפיסת העולם שלו לחלוטין, אני חשדן מטבעי ולא ממהר לתת אמון במה שמספרים לי, אז אולי אני נוירוטי מדי ובאמת פרצו להם...

על גוגל חחחחחחחחחחחחחח. אני חושב שאפילו קליימן לא יכל לשער כמה התחזית שלו על סטאדיה תתגשם הם לא מפסיקים לטבוע.

שחברות ואנשים משלמים כופר ,זה רק מחזק את הפריצות האלו
זה גורם לתופעה רק לגדול יותר ויותר
בסוף המצב עוד יגיע למשהו בסגנון של פרוטיקשין ,שלכל קבוצת אקרים יהיה " טריטוריה " שלה
עם יפסיקו לשלם ,התופעה הזאת תחלוף ,יהיו פריצות לגנוב מידע
ופריצות לעשות נזק ,אבל יפסיקו פריצות כופר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2021, 21:29

לפעמים אין ברירה. מתקפות כופר לרוב נועלות את המחשבים המדוברים ומצפינות את המידע. CDPR חברה מודרנית שכל המידע שלה מגובה בענן כך שהם שחזרו את הכל. אבל תתאר לך שקוד המקור של סייברפאנק והוויצ׳ר היה ננעל להם והולך לאיבוד, תחשוב שאין להם יותר גישה למנוע red. מן הסתם הם היו משלמים אם זה היה המקרה. זה שהמידע שלך יוצא החוצה, בזה לעולם לא תוכל לשלוט גם אם תשלם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 פברואר 2021, 06:21

DrKeo כתב:לפעמים אין ברירה. מתקפות כופר לרוב נועלות את המחשבים המדוברים ומצפינות את המידע. CDPR חברה מודרנית שכל המידע שלה מגובה בענן כך שהם שחזרו את הכל. אבל תתאר לך שקוד המקור של סייברפאנק והוויצ׳ר היה ננעל להם והולך לאיבוד, תחשוב שאין להם יותר גישה למנוע red. מן הסתם הם היו משלמים אם זה היה המקרה. זה שהמידע שלך יוצא החוצה, בזה לעולם לא תוכל לשלוט גם אם תשלם.

לרוב החברות הבינוניות ומעלה היום יש גיבוי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 11:26

kririn כתב:
glass man כתב:חחחחח הכופר קרה פעם ללקוח קבוע שלי, הוא היה כזה "גלאס אתה חייב לראות את זה דחוף" כמובן שלא היה לי הרבה מה לעשות חוץ מלהגיד לו שאם יש לו מידע חשוב שישלם כמו גדול ואם לא אז שיקפצו....

שחברות ואנשים משלמים כופר ,זה רק מחזק את הפריצות האלו
זה גורם לתופעה רק לגדול יותר ויותר
בסוף המצב עוד יגיע למשהו בסגנון של פרוטיקשין ,שלכל קבוצת אקרים יהיה " טריטוריה " שלה
עם יפסיקו לשלם ,התופעה הזאת תחלוף ,יהיו פריצות לגנוב מידע
ופריצות לעשות נזק ,אבל יפסיקו פריצות כופר

שום דבר לא ימנע מהתופעה הזו לחדול קרירין. מבקשי הכופר הם אנשים עם הפרעה אנטי סוציאלית הם לא נרתעים מעונש או אי תשלום הם פשוט יחפשו קורבן אחר. אין לי מושג מה הלקוח הזה עשה בסופו של יום או אם היה כנה איתי לגבי היקף המידע הרגיש ההמלצה שלי לאור כל מה שהוא כן סיפר לי זה שאם יש מידע קריטי שישלם, אם לא אז שיחפשו מי שינענע אותפ יותר מזה אני לא יכול לעשות עבורו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 12:27

The Great Ace Attorney סוף סוף מגיע למערב!!! (יססס תודה לאל) לפי הדירוג בטיוואן (וההדלפה של קפקום שעכשיו בזכות זה אנחנו עוד יותר יודעים שהכל בהדלפה היה נכון)
מגיע לPC/סוויץ/PS4

אני מאוכזב שאין פורט לאייפון/אנדרואיד כי המשחקים מושלמים לשם, אבל מניח שאשחק על הסוויץ/PS5 למי שאוהב לקרוא במשחקים שלו (שהבנתי כבר שזה לא לאסקין חחחח)
מאוד מומלץ לנסות את הסדרה הזו על הסוויץ/ווטאבר :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 פברואר 2021, 12:32

אם למישהו עוד היה ספק שהדליפה הענקית ממתקפת הכופר של קאפקום אמיתית,עכשיו הוא קיבל את האישור.
יש לנו למעשה את כל הסלייט של קאפקום עד 2024.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 12:41

יאפ! הכי מצחיק שיש לנו גם את התאריך של SF6 (רבעון שלישי של 2022 ) וגם של אולטרא SF6
2024 חחחחחח איזה קורעים הם. טוב עכשיו אני יודע שב2022 אני חייב פס5 בכל מחיר. מזכיר לאנשים שריימיק של RE4 זה בסוף 2022 ושמונסטר האנטר 6 זה ב2023.
(האקסבוקס תרכש מתי שסטארפילד יגיע)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 11:45

טוב אז עכשיו זה רשמי מקאפקום. רזידנט איוול 8 לוקח השראה כבדה, ממש כבדה מRE4.הנה מה שאמר המפיק של RE8
You’ll notice we took a lot of inspiration from Resident Evil 4,” Fabiano defined. “The team has put a ton of effort into creating a truly authentic feel. There are plenty of surprises to keep you on your toes; players will find a balance of combat, exploration, and puzzle solving.”
בנוסף לזה קפקום אומרים שעל הPS5 (ואני מניח מזה כמובן שגם על הXBOX ) זמני הטעינה יתבטלו לחלוטין, אם הייתי יכול להתאפק הייתי משחק על הדור הבא אבל אני לא יכול.

זה כל כך טוב לשמוע שההשפעה הולכת מעבר לוויב הכפרי הקריפי והגיימפלי רק אישר כמה.

ההייפ שלי כרגע שובר שיאים. מאז Dead Space 1 לא היה לנו אפילו משחק שניסה לקחת השראה אמיתית מRE4 וגם שם זה יצא אחר לגמרי בגלל הtheme החייזרי, אפילו DS1
עם כל הגדולה שבו היה רק צל חיוור של RE4.

סוף סוף יורש אמיתי לאחד המשחקים החשובים בהיסטוריה הגיע הזמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 13:14

כן, יש למשחק הזה ריח כבד של RE4. האמת, אני לא ממש זוכר זמני טעינה ב-RE7. אני משער שעם SSD במחשב הזמני טעינה כל כך מהירים שאני בקושי זוכר אותם ועכשיו שקאפקום אשכרה בונה את המשחק ל-SSD, הם בטח לא קיימים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2021, 09:35

קרן השקעות של ערב הסעודית החליטו לרכוש מניות של מפיצות גדולות, משהו כמו 3-3.5 אחוז מ: EA, Activision, Take Two
מדובר בהשקעה של מעל 3 מליארד דולר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 11:15

אז מעכשיו הרעים במשחקי COD יהיו רק רוסים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2021, 11:40

או איראנים...?
מצד שני, כבר הרבה זמן זה ככה, לא? רוסים וסינים זה המוסלמים החדשים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 12:02

Laskin כתב:או איראנים...?
מצד שני, כבר הרבה זמן זה ככה, לא? רוסים וסינים זה המוסלמים החדשים

אם מוסלמי הוא רע במשחק וידאו היום דניאל אחמד ורמי ישמאל מרימים את טוויטר. אני לא יודע אם עקבת אחריהם בימים האחרונים עם הבלגן 6 days in fallujah אבל יש להם פוסטים ארוכים על איך מתירים את דמם של המוסלמים ושהוא הדם הכי זול בעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 12:27

אה, מצחיק, בקונטקסט של ההודעה הקודמת - מסתבר שרמי ישמאל עבר סוג של meltdown בנושא הזה והוא סגר את החשבון טוויטר שלו עכשיו. עכשיו מעניין אותי מה היו ההודעות שגרמו לזה כי קראתי רק חלקית דברים שהוא אמר אתמול.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 12:39

חחחחחחחחחחחחח הוא באמת סגר את החשבון טוויטר שלו ? בכל אופן אני לגמרי בעד שהאיראנים יהיו האויב החדש ולראות את כל הכסף הסעודי הזה הופך לגרפיקת AAA משובחת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2021, 12:41

כן, ראיתי את זה בימים האחרונים, לא הבאתי לכאן כי יש מספיק את הסרטן של ERA... אבל בהחלט - זה היה הנושא החם בטוויטר לאחרונה ורמי ממש איבד את זה בתגובות שלו... נו, לא מפתיע. באו כל מני פטריוטים של ארה"ב (או אנשים עם הגיון בריא פשוט) וניסו לעמת אותו עם משחקים אחרים שעושים דברים דומים וזה ממש לא מעניין אותו, או שמותר פשוט להציג צד אחד של הסיפור, ואם אתה לא מתחבר זו זכותך... והוא ניסה להגיב לכל כך הרבה מהם שלדעתי הוא קצת השתגע ומחק.

פוליטיקה + גיימינג זה כל כך מיותר.

גלאס - חכה, חכה... עוד יגיע היום שיהיה משחק AAA שיציג אותנו הישראלים כמפלצות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים