חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי BiA » 23 פברואר 2021, 01:10

דרו מורי הצטרף שוב לאינסומניאק אחרי שעזב את היוזמה לפני בערך חודש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 01:13

מעולה :) הוא יהיה חיזוק טוב לאינסומאניק מחדש :)

"היוזמה" נשמעים כרגע יותר כמו "הנטישה" נקווה שPD ייצא טוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 01:49

כי בנאדם אחד עזב? נו באמת..
מפתיע שהוא הצטרף מחדש לאינסומניאק,אין ספק שהתפקיד שלו משונמך ממה שהיה ביוזמה,אבל אני מניח שהיו לו הסיבות שלו אם להתבסס על סיבת העזיבה שלו את היוזמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 02:39

איזה סיפור מוזר. הוא עוזב את היוזמה כי אחיו מת ואז מצטרף לאינסומניאק רק כמה שבועות מאוחר יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 09:35

סוני עובדת על סרט של Twisted Metal ביחד עם היוצרים של דדפול... הבנתי שלדייויד ג׳פה אין קשר לפרוייקט בשום צורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 09:39

אני לא חושב שסוני רוצה קשר לדיוויד ג׳אפי יותר. האמת, הערוץ יוטיוב שלו די מביך, הוא מנסה להיות יוטיובר בן 21. זה מקרה קלאסי של:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 09:48

כן הוא תמיד היה עם הוייב הזה, היום כשהוא מזדקן זה עוד יותר בולט

אה, וטעיתי, זו תהיה סדרה ולא סרט

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 13:38

פרדוקס מורידה את hardsuit labs מ-Blood lines 2, עוצרת הזמנות מראש ודוחה את המשחק מ-2021 לזמן לא ידוע.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 פברואר 2021, 15:09

וואו, מה נסגר עם המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 15:10

איזה דיכאון הלך לי היום. זה תמיד קורה למשחקים הכי טובים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 18:04

אהבתי שההודעה שלהם הייתה סוג של ״תודה על המאמץ חמודי, עשית ציור נורא יפה, העיקר הכוונה״.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 פברואר 2021, 18:07

DrKeo כתב:איזה סיפור מוזר. הוא עוזב את היוזמה כי אחיו מת ואז מצטרף לאינסומניאק רק כמה שבועות מאוחר יותר.

בטח הוא מרגיש שם "משפחתי" יותר. הוא היה שם ממש הרבה זמן לא? גם נאמר שהוא לקח תפקיד פחות תובעני נראה לי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 18:10

הרימייק של טוני הוק 1+2 מקבל שיחרור לסוויץ' ושידרוג לפס5+XSX/S אלא שבניגוד לקראש 4 שם השידרוג בחינם,אם רכשתם את הגרסא הרגילה תיאלצו לשלם 10$ ואם במקרה יש לכם את גרסאת הדלוקס השידרוג בחינם.
הגרסא החדשה תכלול תמיכה ב-3D Audio,מצב 4K/60 או 1080P/120 ועבור ה-XSS המשחק ירוץ ב-1440P.
זמין ב-26 למרץ,לגרסאת הסוויץ' עדיין אין תאריך.
https://venturebeat.com/2021/02/23/tony-hawks-pro-skater-12-is-coming-to-ps5-xbox-series-x-s-and-switch/

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 18:45

Uncle Pey'j כתב:כי בנאדם אחד עזב? נו באמת..
מפתיע שהוא הצטרף מחדש לאינסומניאק,אין ספק שהתפקיד שלו משונמך ממה שהיה ביוזמה,אבל אני מניח שהיו לו הסיבות שלו אם להתבסס על סיבת העזיבה שלו את היוזמה.

אתה צודק שאין מה לקבור את הסטודיו על אדם אחד אבל הוא לא בדיוק היה שוטף החלונות ביוזמה,הוא היה הDesign Director ולכן זה קצת יותר משמעותי מאיזה מתכנת או מעצב שלבים זוטר :) כשבן אדם שכל כך הרבה מהפרויקט נשען עליו ותלוי בו עוזב, זה מעורר ספקות מה מצב הפרויקט, מה איכותו, ומה ההתקדמות וכו'.

מוקדם להספיד, אבל הם צריכים להראות משהו בשביל להרגיע.

לא שאני מתלונן הבחור הזה עובד על ספיידרמן 2, יהיה חלום.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 18:55

glass man כתב:
Uncle Pey'j כתב:כי בנאדם אחד עזב? נו באמת..

אתה צודק שאין מה לקבור את הסטודיו על אדם אחד אבל הוא לא בדיוק היה שוטף החלונות ביוזמה,הוא היה הDesign Director ולכן זה קצת יותר משמעותי מאיזה מתכנת או מעצב שלבים זוטר :) כשבן אדם שכל כך הרבה מהפרויקט נשען עליו ותלוי בו עוזב, זה מעורר ספקות מה מצב הפרויקט, מה איכותו, ומה ההתקדמות וכו'.

מוקדם להספיד, אבל הם צריכים להראות משהו בשביל להרגיע.

לא שאני מתלונן הבחור הזה עובד על ספיידרמן 2, יהיה חלום.

הוא לא היה זוטר,אבל פרוייקט בסדר גודל הזה לא נשען רק על אדם אחד,חשוב ככל שיהיה,אז תגובה כמו לקרוא ליוזמה "הנטישה" היא כבר על גבול הפופוליזם..
מה יש להם להרגיע? כי הבמאי עזב? יש צוות שלם ומאוד מנוסה מאחוריו,הפקות בסדר גודל כזה בדרך כלל לא מחזיקות "מוקד ידע" אחד ובכלל, המשחק רחוק מאוד משחרור עדיין,הם עדיין לא עברו ל-full production,תן להם זמן,כשאיימי הניג עזבה את U4 הגיימפלי הראשון שראינו היה יותר משנה וחצי אחר כך,ואני לא זוכר שלמישהו היו טענות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 19:00

כשיש לך את ניל דרוקמן אז אפשר לספוג שהניג, עזבה. לא היה לה כל נגיעה בTLOU1 וזה עדיין המשחק הכי טוב של נוטי דוג (לטעמי האישי כמובן, אין פה שום הצהרה אבסולוטית אבל הוא אכן עטור שבחים)

פה, יש לך קבוצה של מוכשרים כשעזב בחור בתפקיד בכיר בתור מישהו שהיה אמור להנהיג מעצבים אחרים ולתת את החזון הכללי, אז כן אני אחכה לפני שאני אצעק שהם נכשלו, אבל זה בדיוק מסוג הדברים שעושה לאנשים חשדנות כלפי מייקרוסופט, לאור היסטוריית הביטולים שלהם, וזו הסיבה שאני ככ שמח שהם קנו את בטסדה כי בעזרת השם שבטסדה תתמזג כמו שצריך במייקרוסופט בטח יתנו להאוורד לפקח על היוזמה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 19:10

swiss-the-engine כתב:
DrKeo כתב:איזה סיפור מוזר. הוא עוזב את היוזמה כי אחיו מת ואז מצטרף לאינסומניאק רק כמה שבועות מאוחר יותר.

בטח הוא מרגיש שם "משפחתי" יותר. הוא היה שם ממש הרבה זמן לא? גם נאמר שהוא לקח תפקיד פחות תובעני נראה לי.

דברתי על בלדליין 2 :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 19:28

glass man כתב:כשיש לך את ניל דרוקמן אז אפשר לספוג שהניג, עזבה. לא היה לה כל נגיעה בTLOU1 וזה עדיין המשחק הכי טוב של נוטי דוג (לטעמי האישי כמובן, אין פה שום הצהרה אבסולוטית אבל הוא אכן עטור שבחים)

פה, יש לך קבוצה של מוכשרים כשעזב בחור בתפקיד בכיר בתור מישהו שהיה אמור להנהיג מעצבים אחרים ולתת את החזון הכללי, אז כן אני אחכה לפני שאני אצעק שהם נכשלו, אבל זה בדיוק מסוג הדברים שעושה לאנשים חשדנות כלפי מייקרוסופט, לאור היסטוריית הביטולים שלהם, וזו הסיבה שאני ככ שמח שהם קנו את בטסדה כי בעזרת השם שבטסדה תתמזג כמו שצריך במייקרוסופט בטח יתנו להאוורד לפקח על היוזמה :)

וואו איזה reach מטורף עשית פה...מהעזיבה של מורי הגעת לרכישה של בת'סדה, שהיא גם לא בדיוק דוגמא ומופת של יציבות פיתוח.
אנחנו עוד לא יודעים מי המחליף שלו,אני מניח שהוא לא יהיה איזה random אלמוני, ומעבר לזה, גם אצל סוני ונינטנדו (כן,נינטנדו,הם פשוט כל כך sercretive שאין לנו מושג מה הולך בצד א' שלהם) אנשים באים ואנשים עוזבים, הפרוייקטים האלה גדולים יותר מאדם אחד, משמעותי ככל שיהיה,והאמת? כל עוד הם לא נכנסו ל-full production שינוי כזה גם יכול להיות דבר חיובי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 19:32

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:כשיש לך את ניל דרוקמן אז אפשר לספוג שהניג, עזבה. לא היה לה כל נגיעה בTLOU1 וזה עדיין המשחק הכי טוב של נוטי דוג (לטעמי האישי כמובן, אין פה שום הצהרה אבסולוטית אבל הוא אכן עטור שבחים)

וואו איזה reach מטורף עשית פה...מהעזיבה של מורי הגעת לרכישה של בת'סדה, שהיא גם לא בדיוק דוגמא ומופת של יציבות פיתוח.
אנחנו עוד לא יודעים מי המחליף שלו,אני מניח שהוא לא יהיה איזה random אלמוני, ומעבר לזה, גם אצל סוני ונינטנדו (כן,נינטנדו,הם פשוט כל כך sercretive שאין לנו מושג מה הולך בצד א' שלהם) אנשים באים ואנשים עוזבים, הפרוייקטים האלה גדולים יותר מאדם אחד, משמעותי ככל שיהיה,והאמת? כל עוד הם לא נכנסו ל-full production שינוי כזה גם יכול להיות דבר חיובי.
א

בטסדה לא יציבות ? אנחנו מדברים פה על צוות פיתוח ברמה נוטדוגית. או ליתר דיוק סלחו לי מעריצי נוטי דוג, בטסדה אוכלת את נוטידוג לארוחת בוקר כל יום :)
אנחנו הולכים לעשן את התעשייה עם סטארפילד, אין כמו בטסדה.

אני מאחל הכי בהצלחה ליוזמה, באמת, אני רוצה בשביל נדב שזה ייצא טוב, אני רוצה בשבילי כאחד שאוהב משחקים דמויי היטמן שזה ייצא טוב, אני רוצה בשבילך וכל מי שמחכה לזה שזה ייצא טוב אבל כן אני דואג.

כי גם אם המשחק יהיה טוב הוא יהיה שונה מהחזון המקורי שממנו התחילו אותו שהבחור הזה היה שם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 פברואר 2021, 19:46

DrKeo כתב:אני לא חושב שסוני רוצה קשר לדיוויד ג׳אפי יותר. האמת, הערוץ יוטיוב שלו די מביך, הוא מנסה להיות יוטיובר בן 21. זה מקרה קלאסי של:
תמונה

הכותרות והטאמבניילס שלו קליקבייטיים (הוא מודה בזה) והרבה מהתוכן באמת ככה, אבל יש לו גם סטרימים ממש אחלה ויש לו סרטונים מעניינים לפעמים כמו בויכוחים שלו עם era. רק שבשנה האחרונה הוא עושה דאבל דאון על טייקים ממש מוזרים שלו, אבל מצד שני גם גלאס עושה את זה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 19:48

אני מוחה בתוקף! מישהו מוזמן להראות לי טייק ממש מוזר שלי, כל טייק שלי הוא יצירת מופת של הגיון :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 20:14

ג'אפי עוף מוזר,אבל היו לו כמה ראיונות מעניינים פה ושם בניהם עם ראש הסטודיו היוצא של VASG מסוני והוא כן הצליח לדלות ממנו פרטים על הפרוייקט הסודי של הצוות שם ומה קדם לו. מוזמנים לחפור אחורה בת'רד הפלייסטיישן 5,סיכמתי את זה שם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 20:16

ג'אפי פשוט עייף ממשחקי הAAA הוא רוצה לעשות אינדים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 20:20

אני לא קונה את זה- ג'אפי לא עשה משחק מאז 2017 והוא ממש לא היה AAA,האמת שהוא היה די גרוע. גם Twisted Metal 2013,ששמתי עליו לא מעט שעות,לא היה וואו,אבל בהחלט היה אחד הטובים שלו.
הבנאדם פשוט לא בתעשייה מאז 2017 בערך,ולא נראה שסטודיואים מחזרים אחריו ואם הוא היה רוצה לעשות אינדי,וול,היו לו יותר מ-4 שנים לעשות עם זה משהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 20:22

הוא אמר מלא פעמים שהוא רוצה לעשות מטרוידווניה וכאלה והבן אדם מוכשר כמו שד :) אז כן הוא קצת הזוי והוא קצת סבא ג'פטו כזה קצת Out of touch אבל בעידן שכל אינדי עושה ORI או HK מאוד מעניין אותי מה הוא יעשה אם הוא באמת יעמוד אחרי המילה שלו ויעשה אינדי.איך

נראה לי שהוא גם קצת מקנא בקורי, שגנב לו את הארוחה עם GOW אבל אין לי איך לבסס את זה סתם תחושת בטן מהשיחה שלהם שראיתי.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 23 פברואר 2021, 20:24, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים