חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מרץ 2020, 22:34

אני לא חושב שהוא הולך לעשות פרשנות/עיתונות משחקי וידאו. אני חושב שהוא הולך לחפש ״עבודה של גדולים״, או לפחות ככה זה נשמע.

בכל מקרה, מהצד המאוד אנוכי שלי ומזה שמדובר בפורום נישה בעברית שבוזמן לעולם לא יקרא, ממילא תמיד הכי אהבתי את ג׳ונס, בלאד ודן. בוזמן הוא יותר מדי צחוקים ומעט מדי עומק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 מרץ 2020, 08:33

DrKeo כתב:בכל מקרה, מהצד המאוד אנוכי שלי ומזה שמדובר בפורום נישה בעברית שבוזמן לעולם לא יקרא, ממילא תמיד הכי אהבתי את ג׳ונס, בלאד ודן. בוזמן הוא יותר מדי צחוקים ומעט מדי עומק.

אני קורא! זה לא יפה! אני לא רק צחוקים בלי עומק!
נכון שאני משתדל קצת להקליל את הדיונים פה מדי פעם, אבל האם אתה לא היית עושה את זה עם אשתך הייתה בבידוד ואתה לבד עם 4 ילדים בלי מסגרות?!!?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מרץ 2020, 10:46

bozeman כתב:
DrKeo כתב:בכל מקרה, מהצד המאוד אנוכי שלי ומזה שמדובר בפורום נישה בעברית שבוזמן לעולם לא יקרא, ממילא תמיד הכי אהבתי את ג׳ונס, בלאד ודן. בוזמן הוא יותר מדי צחוקים ומעט מדי עומק.

אני קורא! זה לא יפה! אני לא רק צחוקים בלי עומק!
נכון שאני משתדל קצת להקליל את הדיונים פה מדי פעם, אבל האם אתה לא היית עושה את זה עם אשתך הייתה בבידוד ואתה לבד עם 4 ילדים בלי מסגרות?!!?

זה עונשו של מי שנוסע בתחבורה ציבורית!

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 מרץ 2020, 11:58

מגיע לך בידוד, אולי ככה יהיה פה כפתור לייק...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מרץ 2020, 08:59

יש רמזים בעדכון חדש שלGTA ONLINE שמצביעים על VICE CITY בתור העיר הבאה למשחק הבא. אני קצת מקווה שזה לא נכון, ממש בא לי לראות אותם עושים משהו חדש לגמרי, וגם לא לונדון כי וואץ׳ דוגס עושה את זה.

ובחדשות אחרות - אומרים שXbox Live נפל.
בליזארד, רוקסטאר וEA התחילו לאפשר לעובדים שלהם לעבוד מהבית

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 מרץ 2020, 21:48

לא יודע.... שלושה דורות, ועשור וחצי אחרי Vice City, אני לא אתנגד בכלל לזה שרוקסטאר יחזרו לעיר הכי כיפית שאי פעם היתה להם. זה לא שיש לנו היום עודף של משחקים שמתרחשים במיאמי.

לונדון אגב גם היה להם, אבל בשנות ה90 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מרץ 2020, 22:51

כן, בגלל זה אמרתי לונדון :) אני פשוט אשמח למשהו חדש לגמרי, בעדיפות למשהו מהעתיד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2020, 01:48

swym כתב:לא יודע.... שלושה דורות, ועשור וחצי אחרי Vice City, אני לא אתנגד בכלל לזה שרוקסטאר יחזרו לעיר הכי כיפית שאי פעם היתה להם. זה לא שיש לנו היום עודף של משחקים שמתרחשים במיאמי.

לונדון אגב גם היה להם, אבל בשנות ה90 :)

כן, אני מסכים, VC היה הכי טוב שלהם בהפרש אבל אני לא יודע אם הם ילכו על מיאמי בשנות ה-80 שוב שזה כמובן המיאמי הכי מעניינת.

בכל מקרה VC היה עם עולם פשוט פיצי ולראות VC ענקית זה ממש מעניין. לדעתי אופציה ממש מעניינת היא לעשות אי גדול שייצג את כל קובה עם הוואנה באמצע, האוקיאנוס ובקצה השני שלו את מיאמי (VC) יחד עם הרבה פלורידה מסביב. זה יתן להם גם מקום חדש לגמרי כמו קובה שרלוונטי באינסוף דרכים לארה"ב (חומות, מהגרים, הספנים, סמים, קומוניזם מול קפיטליזם וכו'), גם יתן פתח לעיצובים ממש מעניינים בגלל כל הקטע של קובה תקועה בשנות ה-50 וגם פלורידה בכלליות תהיה די מעניינת עם כל הביצות והעובדה שיש שם את דיסניווארלד שיכול להיות מקור לאינסוף בדיחות מארוול, דיסני ומלחמת הכוכבים.

כלומר מה יותר GTA קלאסי מאשר להתחיל משחק בהוואנה כקובני במשפחה עניה ולחלום על חיים טובים יותר בארה"ב, משם לאורך המשחק מגיעים למיאמי ושם להתחיל להכנס לסצנה של הברחת פליטים/סמים?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 מרץ 2020, 21:21

כן, זה בדיוק מה שחשבתי עליו. משולש ערים כזה סטייל סאן אנדראס שכולל את הוואנה+מיאמי+אורלנדו יכול להיות שיחוק מטורף.
אפילו לא צריך מיאמי בשנות ה-80 על אמת: מספיק שיהיו גנגסטרים מצועצים שבטוחים שהם עדיין באייטיז ותחנת רדיו ייצוגית.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 מרץ 2020, 09:16

חדשות גיימינג, גירסת קורונה:
על מנת לספק לצעירים סיבה להשאר בבית, ממשלת פולין התקינה שרת minecraft שמשרת את כל המדינה, חלק מhub לאומי של לומדות ומשחקים.
https://www.gamespot.com/articles/polan ... 0-6475061/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2020, 09:22

חזק :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2020, 10:13

קונאמי מכחישים את השמועות לגבי SILENT HILL

https://www.relyonhorror.com/latest-new ... are-false/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2020, 10:26

עומדים במדיניות שלהם שלא יקשרו אליהם חלילה חדשות טובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2020, 12:46

קונאמי גאה להציג את משחק הסיילנט היל החדש.. מכונת פוצ'נקו סיילנט היל!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 מרץ 2020, 18:29

מעניין שיש פרסומת גיימינג של בזק עם גיימפאס.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2020, 18:41

כן גם אני ראיתי את זה, מראה באמת עד כמה השירות של מייקרוסופט מכוון לתפוצה רחבה מעבר לכל מלחמות הקונסולות למיניהן. הם רוצים להיות נטפליקס של הגיימינג זה ברור.

מעניין מתי הוא יגיע לפלטפורמה של נינטנדו שהיא גם מתחרה פחות ישירה. יש לי הרגשה שאפילו לפלייסטיישן זה היה מגיע בסוף אם לסוני לא היה אכפת P:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2020, 22:28

אני לא רואה את גיימפאס על קונסולות אחרות. למה שנינטנדו או סוני יתנו למערכת שמחלקת חינם משחקים על הקונסולה שלהן?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מרץ 2020, 22:54

מסתבר שההסכם של ההפצה של2 משחקי REMEDY הוא לא היחיד, יש להם הסכם גם עם היוצר של ICO/SOTC/TLG על המשחק הבא שלו ושל הסטודיו שלו GENDESIGN שהוא עובד עליו כבר זמן מה, וגם עם PLAYDEAD - היוצרים של INSIDE/LIMBO

זה מדהים, שלושתם יוצרי משחקים מיוחדים ומדהימים... ברגע אחד הם הפכו להיות המפיצה הכי מעניינת בערך :)

https://www.epicgames.com/store/en-US/n ... lang=en-US

יש פה גם את הפרטים, שממה שהבנתי נכונים לגבי כל המשחקים שהם יפיצו:

Full creative freedom and ownership. Developers retain 100% of all intellectual property and full creative control of their work.

Fully-funded projects. Epic Games Publishing will cover up to 100% of development costs, from developer salaries to go-to-market expenses such as QA, localization, marketing, and all publishing costs.

50/50profit sharing. Developers earn a fair share for their work -- once costs are recouped, developers earn at least 50% of all profits.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2020, 23:20

פאקינג אנטי תעשיה האפיק האלה. חופש אומנותי מלא? מימון מלא של המשחק? חלוקה של 50%-50%? WTF? הם משמידים את התעשיה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מרץ 2020, 00:32

^ אג'נדה.

אני יוצא מנקודת ההנחה שחלק מהסיכום הוא לא לשחרר בסטים בלי קשר לרצון המפתחת. אבל הפעם הם מממנים מ א' עד ת' ולא מתערבים במשחקים חיצוניים ומוכנים אז שיבושם להם. אני אניח שזה גם אומר שלא צפויים עוד הכרזות השנה על משחקים משמעותיים שהם בלעדיים זמניים לחנות של אפיק כי יש להם את הקלף הזה. עכשיו רק אם ייקחו בכזו רצינות את החנות שלהם ומה היא נותנת כדי לתת פייט לפיצ'רים של סטים משנת 2010.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2020, 00:39

החנות שלהם משתפרת כל הזמן, אבל לי אישית לא חסר כלום בה, בשביל השימוש שלי. מצידי שתשאר כך לנצח אם זה אומר שימשיכו להביא לי 2-3 משחקים בחינם כל שבוע :) אני רק מרוויח מזה, ועכשיו עוד חברות רק ירוויחו מזה. שמח מאוד בשביל שלושת החברות שהם יפיצו עבורן את המשחקים, אני בטח אקנה את כולם (מצפה מאוד מאוד מאוד למשחק הבא של PLAYDEAD ושל GENDESIGN כבר כמה שנים טובות), ואתמוך יותר מאי פעם במפתחים שלהם בתנאים האלה. כולם מרוויחים. שוב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 27 מרץ 2020, 01:23

חתיכת פאוור מוב של אפיק. יעני לא ברמה העסקית, המשחקים של הסטודיואים האלה לא ידועים כמוכרים גדולים, אבל ברמה האומנותית, האיכותית, זה שיחוק גדול בוודאי.

בשקט בשקט זו גם אבדה לא קטנה לסוני. אמנם הם דילגו על דור שלם וטכנית טים איקו קיפלו את הבאסטה לפני איזה 9 שנים, אבל בתור GenDesign הם כן עבדו ושיתפו פעולה עם סטודיו יפן על TLG הנהדר, ואני לא רואה מאיפה הם יכולים להביא תחליף הולם לסוג המשחקים שפומיטו אודה עושה, אין הרבה כאלה אם בכלל.
בלי קלאסיקה של טים איקו ולהערכתי (הלא מבוססת) גם בלי בלעדי מ FROM ופתאום הליינאפ הפוטנציאלי של סוני מרגיש פחות יפני והאמת פחות מרגש.. מקווה שיש להם כמה הפתעות בשרוול והם לא מתכוונים להסתמך רק על ההמשכים של הסטודיואים המערביים שלהם שאנחנו יודעים כמעט בוודאות שיגיעו בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2020, 04:34

האמת שאצלי בספר הליינאפ של סוני מתחיל ונגמר בסנטה מוניקה ובנוטי דוג. מעניין איזה בלעדיים צד ב' הם יעשו בדור הזה כי כנראה שאם אני ארצה משהו נוסף, זה יגיע מהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2020, 08:29

DrKeo כתב:פאקינג אנטי תעשיה האפיק האלה. חופש אומנותי מלא? מימון מלא של המשחק? חלוקה של 50%-50%? WTF? הם משמידים את התעשיה.

שכחת גם הותרת ה IP בידי המפתחת... :). מהלכים מבורכים של אפיק בשוק, וכאלה שיכולים לתת להרבה מאוד חברות שקט נפשי לעבודה על המשחק. נראה לי שלרבים, בימינו, לא אכפת אם המשחק לא יגיע לסטים. בטח כשיש להם בקלוג ענק של משחקים בלאנצ'ר של אפיק כבר :D.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מרץ 2020, 11:00

כנראה שהמפתחות לקחו את העסקה בידיעה שאת הכסף הם לא הולכות לעשות במכירת גרסת המחשב. כמובן, אף עיתונאי לא ניסה להרים את הכפפה ובירר איך משחקים מכרו בחנות של אפיק ב 2019.

מי יודע איפה החנות של אפיק תהיה בכלל ב 2022. אולי זה שהם מממנים את הכל יגרום לאפיק עד אז להעדיף להכניס כמה שיותר כסף מאשר לא למכור בסטים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים